Деца подготвителна група (род.2012) - Футбол 5:
« София (столица) - Зонална група 2020/21


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:6 
26 септември 2020 г., събота, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София)        0:3  /анулиран/ 
26 септември 2020 г., събота, 11:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Лъвчетата (София)                   5:1 
26 септември 2020 г., събота, 12:00 ч:
София спорт (София) - ОФК София (София)                   7:2 
26 септември 2020 г., събота, 13:00 ч:
Н спорт (София) - Барокко (София)                         1:1 

                           II кръг

3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Барокко (София)                            отложен 
3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
ОФК София (София) - Н спорт (София)                       1:4 
3 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
Лъвчетата (София) - София спорт (София)                   0:8 
3 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Ботев 57 СУ (София)         0:7 
3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч:
Славия 1913 (София) - Младост 2015 (София)                анулиран 

                           III кръг

10 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - ЦСКА (София)                       анулиран 
10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Славия 1913 (София)                 1:7 
10 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
София спорт (София) - Левски Спартак 1962 (София)         6:0 
10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Н спорт (София) - Лъвчетата (София)                       7:2 
10 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч:
Барокко (София) - ОФК София (София)                      11:2 

                           IV кръг

17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - ОФК София (София)                         13:0 
17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
Лъвчетата (София) - Барокко (София)                       2:6 
17 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Н спорт (София)             0:10 
17 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                 3:1 
17 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч:
Младост 2015 (София) - Ботев 57 СУ (София)                анулиран 

                           V кръг

24 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - ЦСКА (София)                        3:4 
24 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Младост 2015 (София)                анулиран 
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     1:13 
24 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
Барокко (София) - Левски Спартак 1962 (София)             7:0 
24 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Лъвчетата (София)                     1:5 

                           VI кръг

31 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                          4:1 
31 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - ОФК София (София)           2:1 
31 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Барокко (София)                     5:3 
31 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София)                 2:1 
31 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч:
Младост 2015 (София) - Н спорт (София)                    анулиран 

                           VII кръг

7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Ботев 57 СУ (София)                     6:3 
7 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - ЦСКА (София)                        3:2 
Барокко (София) - Младост 2015 (София)                    анулиран 
7 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч:
ОФК София (София) - Славия 1913 (София)                   0:8 
7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Левски Спартак 1962 (София)           7:3 

                           VIII кръг

14 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски Спартак 1962 (София)                7:0 
14 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                  10:1 
14 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч:
Младост 2015 (София) - ОФК София (София)                  анулиран 
14 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
София спорт (София) - Н спорт (София)                     1:0 
14 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Барокко (София)                     2:4 

                           IX кръг

21 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            1:5 
21 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч:
ОФК София (София) - Ботев 57 СУ (София)                   2:5 
21 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч:
Барокко (София) - София спорт (София)                     2:3 
21 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Славия 1913 (София)         0:13 
21 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч:
Лъвчетата (София) - Младост 2015 (София)                  анулиран 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX 3:1 1:6 5:3 --- --- 10:1 --- --- --- 2. София спорт (София) --- XXX 3:2 --- 1:0 --- --- 6:0 7:2 --- 3. ЦСКА (София) --- --- XXX -:- --- --- 4:1 7:0 13:0 --- 4. Барокко (София) --- 2:3 --- XXX --- --- --- 7:0 11:2 --- 5. Н спорт (София) 1:13 --- 1:5 1:1 XXX 6:3 7:2 --- --- --- 6. Ботев 57 СУ (София) 1:7 2:1 3:4 2:4 --- XXX 5:1 --- --- --- 7. Лъвчетата (София) --- 0:8 --- 2:6 --- --- XXX 7:3 --- --- 8. Левски Спартак 1962 (София) 0:13 --- --- --- 0:10 0:7 --- XXX 2:1 --- 9. ОФК София (София) 0:8 --- --- --- 1:4 2:5 1:5 --- XXX --- 10. Младост 2015 (София) --- --- --- --- --- --- --- (0:3) --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София)                    2:3 
26 септември 2020 г., събота, 10:00 ч:
Шампион (София) - Атлетико Артен (София)                  2:1 
26 септември 2020 г., събота, 11:00 ч:
Елит София (София) - Козаро (Ботевград)                   6:4 
26 септември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски (София) - Атлетик 11 (София)                      13:0 
26 септември 2020 г., събота, 13:00 ч:
БГ 7 (София) - Софияспорт 2020 (София)                    3:2 

                           II кръг

3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Атлетик 11 (София) - БГ 7 (София)                         2:7 
3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
Козаро (Ботевград) - Левски (София)                       1:9 
3 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
Витоша 13 (София) - Шампион (София)                       3:1 
3 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Елит София (София)               3:0 
3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Софияспорт 2020 (София)              5:0 

                           III кръг

10 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Шампион (София) - Олимпия ФК (София)                      3:4 
10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
БГ 7 (София) - Козаро (Ботевград)                         1:6 
10 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Атлетико Артен (София)                   4:0 
10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Елит София (София) - Витоша 13 (София)                    1:10 
10 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Атлетик 11 (София)             14:0 

                           IV кръг

17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Левски (София)                        3:2 
17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Атлетик 11 (София)                   отложен 
17 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
Атлетико Артен (София) - БГ 7 (София)                     7:0 
17 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Шампион (София) - Елит София (София)                      3:2 
17 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч:
Козаро (Ботевград) - Софияспорт 2020 (София)              2:0 

                           V кръг

24 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Козаро (Ботевград)                   2:4 
24 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
БГ 7 (София) - Витоша 13 (София)                          2:5 
24 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Шампион (София)                          4:3 
24 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                   0:5 
24 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Атлетико Артен (София)          0:5 

                           VI кръг

31 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Левски (София)                       3:11 
31 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Козаро (Ботевград)                   2:0 
31 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч:
Шампион (София) - БГ 7 (София)                            2:4 
31 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Атлетик 11 (София)               6:0 
31 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч:
Витоша 13 (София) - Софияспорт 2020 (София)               5:1 

                           VII кръг

7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Витоша 13 (София)                    3:4 
7 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       2:0 
7 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Шампион (София)                 2:2 
7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
БГ 7 (София) - Елит София (София)                         2:8 
7 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч:
Козаро (Ботевград) - Атлетико Артен (София)               2:1 

                           VIII кръг

14 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Атлетико Артен (София)               1:1 
14 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч:
Шампион (София) - Атлетик 11 (София)                      9:3 
14 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч:
Витоша 13 (София) - Козаро (Ботевград)                    4:1 
14 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски (София) - БГ 7 (София)                             5:1 
14 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч:
Елит София (София) - Софияспорт 2020 (София)              отложен 

                           IX кръг

21 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Козаро (Ботевград) - Шампион (София)                      2:4 
21 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Елит София (София)                   7:2 
21 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч:
БГ 7 (София) - Олимпия ФК (София)                         1:2 
21 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Левски (София)                  0:13 
21 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София)                2:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX --- 2:0 4:0 4:3 --- 5:1 --- --- 13:0 2. Витоша 13 (София) 3:2 XXX 2:3 --- 3:1 4:1 --- --- 5:1 --- 3. Олимпия ФК (София) --- --- XXX 1:1 --- 2:0 --- --- 5:0 -:- 4. Атлетико Артен (София) --- 2:0 --- XXX --- --- 7:0 3:0 --- 6:0 5. Шампион (София) --- --- 3:4 2:1 XXX --- 2:4 3:2 --- 9:3 6. Козаро (Ботевград) 1:9 --- --- 2:1 2:4 XXX --- --- 2:0 --- 7. БГ 7 (София) --- 2:5 1:2 --- --- 1:6 XXX 2:8 3:2 --- 8. Елит София (София) 3:11 1:10 0:5 --- --- 6:4 --- XXX -:- --- 9. Софияспорт 2020 (София) 0:13 --- --- 0:5 2:2 --- --- --- XXX 14:0 10. Атлетик 11 (София) --- 3:4 --- --- --- 2:4 2:7 7:2 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. София спорт (София) 4 4 0 0 20:4 12 [1 0 0 3:1 3] ------------------------------------------------------------------- 2. ЦСКА (София) 5 4 0 1 24:11 12 [0 0 1 1:3 0] 3. Ботев 57 СУ (София) 5 3 0 2 21:18 9 [1 0 1 8:7 3] 4. Левски (София) 5 3 0 2 23:15 9 [1 0 1 8:8 3] 5. Славия 1913 (София) 5 3 0 2 29:17 9 [1 0 1 7:8 3] 6. Н спорт (София) 4 1 1 2 9:12 4 [0 1 0 4:4 1, -3 обща ГР] 7. Витоша 13 (София) 5 1 1 3 14:19 4 [0 1 0 4:4 1, -5 обща ГР] 8. Шампион (София) 4 1 0 3 11:17 3 9. Атлетик 11 (София) 5 0 0 5 3:41 0
I кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Шампион (София) - ЦСКА (София) отложен 13 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Атлетик 11 (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:3 13 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) 2:5 13 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Н спорт (София) - Левски (София) отложен София спорт (София) почива II кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Ботев 57 СУ (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Шампион (София) - София спорт (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Атлетик 11 (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Витоша 13 (София) отложен 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Ботев 57 СУ (София) 9:2 10 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Шампион (София) - София спорт (София) отложен 10 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Атлетик 11 (София) 14:1 10 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Витоша 13 (София) 4:3 Н спорт (София) почива III кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - ЦСКА (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Атлетик 11 (София) - Левски (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Славия 1913 (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Н спорт (София) - Шампион (София) отложен 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - ЦСКА (София) 3:1 17 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Атлетик 11 (София) - Левски (София) 0:8 17 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Славия 1913 (София) 3:4 17 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Н спорт (София) - Шампион (София) 5:1 Витоша 13 (София) почива IV кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 6:3 24 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Шампион (София) - Витоша 13 (София) 2:3 24 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - Ботев 57 СУ (София) 3:5 24 април 2021 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Н спорт (София) 3:0 Атлетик 11 (София) почива V кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Н спорт (София) - ЦСКА (София) 0:4 8 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Атлетик 11 (София) - Шампион (София) 1:6 8 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 2:4 8 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 3:5 Ботев 57 СУ (София) почива VI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 4:3 15 май 2021 г., събота, 10:00 ч: София спорт (София) - Атлетик 11 (София) 10:1 15 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Н спорт (София) - Витоша 13 (София) 4:4 15 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Шампион (София) - Ботев 57 СУ (София) 2:8 Славия 1913 (София) почива VII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) - 22 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Атлетик 11 (София) - Н спорт (София) - 22 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Шампион (София) - 22 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София) - Левски (София) почива VIII кръг 29 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Атлетик 11 (София) - 29 май 2021 г., събота, 10:00 ч: София спорт (София) - Славия 1913 (София) - 29 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Н спорт (София) - Ботев 57 СУ (София) - 29 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Шампион (София) - Левски (София) - ЦСКА (София) почива IX кръг 5 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Атлетик 11 (София) - ЦСКА (София) - 5 юни 2021 г., събота, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Н спорт (София) - 5 юни 2021 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - София спорт (София) - 5 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Витоша 13 (София) - Шампион (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. София спорт (София) XXX 3:1 --- --- -:- 3:0 --- --- 10:1 2. ЦСКА (София) --- XXX 9:2 4:3 6:3 --- --- --- --- 3. Ботев 57 СУ (София) -:- --- XXX --- 3:4 --- -:- --- --- 4. Левски (София) -:- --- 3:5 XXX --- --- 4:3 --- --- 5. Славия 1913 (София) --- --- --- 3:5 XXX -:- --- -:- 14:1 6. Н спорт (София) --- 0:4 -:- -:- --- XXX 4:4 5:1 --- 7. Витоша 13 (София) 2:4 -:- --- --- 2:5 --- XXX --- -:- 8. Шампион (София) -:- -:- 2:8 -:- --- --- 2:3 XXX --- 9. Атлетик 11 (София) --- -:- 0:3 0:8 --- -:- --- 1:6 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

10. Барокко (София) 5 5 0 0 22:7 15 11. ОФК София (София) 5 3 1 1 23:11 10 12. Лъвчетата (София) 6 3 1 2 22:12 10 13. Козаро (Ботевград) 5 3 0 2 17:25 9 [1 0 0 4:3 3] 14. Софияспорт 2020 (София) 5 3 0 2 14:14 9 [0 0 1 3:4 0] 15. Левски Спартак 1962 (София) 6 2 0 4 11:21 6 16. Олимпия ФК (София) 5 1 1 3 6:12 4 17. Атлетико Артен (София) 5 1 0 4 10:16 3 18. Елит София (София) 6 0 3 3 14:21 3
I кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Елит София (София) 4:4 13 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпия ФК (София) - Левски Спартак 1962 (София) 2:3 13 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Козаро (Ботевград) - Софияспорт 2020 (София) 4:3 13 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Атлетико Артен (София) - ОФК София (София) 2:3 Барокко (София) почива II кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Софияспорт 2020 (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Лъвчетата (София) - Барокко (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 11:00 ч: ОФК София (София) - Козаро (Ботевград) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Атлетико Артен (София) отложен 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Софияспорт 2020 (София) 3:4 10 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Лъвчетата (София) - Барокко (София) 2:3 10 април 2021 г., събота, 11:00 ч: ОФК София (София) - Козаро (Ботевград) 8:2 10 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Атлетико Артен (София) 3:5 Олимпия ФК (София) почива III кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Барокко (София) - Елит София (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Козаро (Ботевград) - Левски Спартак 1962 (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - ОФК София (София) отложен 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 0:4 17 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Барокко (София) - Елит София (София) 5:1 17 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Козаро (Ботевград) - Левски Спартак 1962 (София) 5:2 17 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - ОФК София (София) 4:3 Атлетико Артен (София) почива IV кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - ОФК София (София) 3:3 24 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Лъвчетата (София) - Атлетико Артен (София) 5:0 24 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Софияспорт 2020 (София) 0:2 24 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Барокко (София) - Олимпия ФК (София) 2:0 Козаро (Ботевград) почива V кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Елит София (София) 2:2 8 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Атлетико Артен (София) - Барокко (София) 2:3 8 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Козаро (Ботевград) - Лъвчетата (София) 4:3 8 май 2021 г., събота, 12:00 ч: ОФК София (София) - Левски Спартак 1962 (София) 6:0 Софияспорт 2020 (София) почива VI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Софияспорт 2020 (София) 4:1 15 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Елит София (София) - Левски Спартак 1962 (София) 1:3 15 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Барокко (София) - Козаро (Ботевград) 9:2 15 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Олимпия ФК (София) - Атлетико Артен (София) 2:1 ОФК София (София) почива VII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Лъвчетата (София) - 22 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Атлетико Артен (София) - Елит София (София) - 22 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Козаро (Ботевград) - Олимпия ФК (София) - 22 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Барокко (София) - Левски Спартак 1962 (София) почива VIII кръг 29 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Левски Спартак 1962 (София) - 29 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Барокко (София) - ОФК София (София) - 29 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Атлетико Артен (София) - Козаро (Ботевград) - 29 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Олимпия ФК (София) - Софияспорт 2020 (София) - Елит София (София) почива IX кръг 5 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Атлетико Артен (София) - 5 юни 2021 г., събота, 10:00 ч: Козаро (Ботевград) - Елит София (София) - 5 юни 2021 г., събота, 11:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Барокко (София) - 5 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: ОФК София (София) - Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Барокко (София) XXX -:- --- 9:2 --- --- 2:0 --- 5:1 2. ОФК София (София) --- XXX -:- 8:2 --- 6:0 -:- --- --- 3. Лъвчетата (София) 2:3 --- XXX --- 4:1 -:- --- 5:0 4:4 4. Козаро (Ботевград) --- --- 4:3 XXX 4:3 5:2 -:- --- -:- 5. Софияспорт 2020 (София) -:- 4:3 --- --- XXX --- --- -:- --- 6. Левски Спартак 1962 (София) -:- --- --- --- 0:2 XXX --- 3:5 --- 7. Олимпия ФК (София) --- --- 0:4 --- -:- 2:3 XXX 2:1 2:2 8. Атлетико Артен (София) 2:3 2:3 --- -:- --- --- --- XXX -:- 9. Елит София (София) --- 3:3 --- --- 3:4 1:3 --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре