Деца подготвителна група (род.2013) - Футбол 5:
« София (столица) - Зонална група 2021/22 »


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Славия 1913 (София) 16 15 1 0 107:13 46 2. Марек 1915 (Дупница) 18 12 1 5 91:37 37 3. София спорт (София) 17 10 1 6 58:23 31 4. ОФК София (София) 18 7 4 7 60:68 25 5. Левски (София) 16 7 2 7 49:52 23 [0 1 0 1:1 1, -3 обща ГР] 6. Лъвчетата (София) 16 7 2 7 53:76 23 [0 1 0 1:1 1, -23 обща ГР] 7. Олимпия ФК (София) 16 7 0 9 57:64 21 8. Национал (София) 16 5 2 9 40:56 17 9. Барокко (София) 8 4 1 3 33:25 13 10. Спорт за всички (София) 8 1 0 7 11:33 3 11. Витоша 13 (София) 7 0 0 7 9:43 0 12. Възраждане 2020 (София) 8 0 0 8 2:80 0
I кръг 25 септември 2021 г., събота, 09:10 ч: Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) отложен 25 септември 2021 г., събота, 10:05 ч: София спорт (София) - Национал (София) 7:1 25 септември 2021 г., събота, 11:05 ч: Марек 1915 (Дупница) - ОФК София (София) 9:4 25 септември 2021 г., събота, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - Спорт за всички (София) 6:2 25 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Левски (София) 0:13 20 ноември 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) 1:6 II кръг 2 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 14:0 2 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: Спорт за всички (София) - Възраждане 2020 (София) отложен 2 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: ОФК София (София) - Лъвчетата (София) 3:3 2 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:11 2 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Олимпия ФК (София) - София спорт (София) 0:1 ненасрочен: Спорт за всички (София) - Възраждане 2020 (София) анулиран III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: София спорт (София) - Славия 1913 (София) 0:2 9 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: Лъвчетата (София) - Национал (София) 7:0 9 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София) 5:1 9 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Възраждане 2020 (София) - ОФК София (София) 1:5 9 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Левски (София) - Спорт за всички (София) 2:3 IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: Славия 1913 (София) - Спорт за всички (София) отложен 16 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: ОФК София (София) - Левски (София) 4:4 16 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: Национал (София) - Възраждане 2020 (София) 8:1 16 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 2:8 16 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 неизвестна дата: Славия 1913 (София) - Спорт за всички (София) 3:0 сл. V кръг 23 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: Лъвчетата (София) - София спорт (София) 2:1 23 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: Възраждане 2020 (София) - Олимпия ФК (София) 0:13 23 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: Левски (София) - Национал (София) 3:0 сл. 23 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Спорт за всички (София) - ОФК София (София) 1:4 23 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София) 2:6 VI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: Славия 1913 (София) - ОФК София (София) 9:1 30 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: Национал (София) - Спорт за всички (София) 3:2 30 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: Олимпия ФК (София) - Левски (София) 5:3 30 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Възраждане 2020 (София) 7:0 30 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Лъвчетата (София) 1:4 VII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 09:10 ч: Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София) 0:3 6 ноември 2021 г., събота, 10:05 ч: Левски (София) - София спорт (София) 1:3 6 ноември 2021 г., събота, 11:05 ч: Възраждане 2020 (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:12 6 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч: Спорт за всички (София) - Олимпия ФК (София) 1:8 6 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Национал (София) 3:3 I кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) 1:6 VIII кръг 27 ноември 2021 г., събота, 09:10 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 0:0 27 ноември 2021 г., събота, 10:05 ч: Олимпия ФК (София) - ОФК София (София) 4:1 27 ноември 2021 г., събота, 11:05 ч: София спорт (София) - Спорт за всички (София) 2:0 27 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 3:0 27 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: Лъвчетата (София) - Възраждане 2020 (София) 6:0 IX кръг 4 декември 2021 г., събота, 09:10 ч: Възраждане 2020 (София) - Славия 1913 (София) 0:16 4 декември 2021 г., събота, 10:05 ч: Левски (София) - Лъвчетата (София) 1:1 4 декември 2021 г., събота, 11:05 ч: Спорт за всички (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:5 4 декември 2021 г., събота, 12:00 ч: ОФК София (София) - София спорт (София) 0:3 4 декември 2021 г., събота, 13:00 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) 14:0 X кръг 12 март 2022 г., събота, 09:10 ч: София спорт (София) - Славия 1913 (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 10:05 ч: Олимпия ФК (София) - Левски (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 11:05 ч: Лъвчетата (София) - Национал (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - ОФК София (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 09:10 ч: София спорт (София) - Славия 1913 (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 10:05 ч: Олимпия ФК (София) - Левски (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 11:05 ч: Лъвчетата (София) - Национал (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - ОФК София (София) 4:1 28 май 2022 г., събота, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) 2:5 ненасрочен: София спорт (София) - Славия 1913 (София) анулиран Олимпия ФК (София) - Левски (София) анулиран Лъвчетата (София) - Национал (София) анулиран XI кръг 19 март 2022 г., събота, 09:10 ч: Левски (София) - Барокко (София) 3:2 19 март 2022 г., събота, 10:05 ч: ОФК София (София) - Витоша 13 (София) 4:2 19 март 2022 г., събота, 11:05 ч: Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София) 19:1 19 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:8 19 март 2022 г., събота, 13:00 ч: Олимпия ФК (София) - София спорт (София) 3:5 XII кръг 26 март 2022 г., събота, 09:10 ч: Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София) 1:3 26 март 2022 г., събота, 10:05 ч: Барокко (София) - ОФК София (София) 4:4 26 март 2022 г., събота, 11:05 ч: Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София) 3:5 26 март 2022 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Левски (София) 2:3 26 март 2022 г., събота, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Национал (София) отложен ненасрочен: Витоша 13 (София) - Национал (София) анулиран XIII кръг 2 април 2022 г., събота, 09:10 ч: Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 11:0 2 април 2022 г., събота, 10:05 ч: Олимпия ФК (София) - Марек 1915 (Дупница) 4:3 2 април 2022 г., събота, 11:05 ч: Левски (София) - ОФК София (София) 3:6 2 април 2022 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Лъвчетата (София) 12:0 2 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Национал (София) - Барокко (София) 0:4 XIV кръг 9 април 2022 г., събота, 09:10 ч: ОФК София (София) - Национал (София) 3:7 9 април 2022 г., събота, 10:05 ч: Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София) отложен 9 април 2022 г., събота, 11:05 ч: Барокко (София) - Славия 1913 (София) отложен 9 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - София спорт (София) 2:0 9 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Лъвчетата (София) - Левски (София) отложен ненасрочен: Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София) анулиран Барокко (София) - Славия 1913 (София) анулиран Лъвчетата (София) - Левски (София) анулиран XV кръг 16 април 2022 г., събота, 09:10 ч: Славия 1913 (София) - ОФК София (София) 5:1 16 април 2022 г., събота, 10:05 ч: Левски (София) - Национал (София) 3:0 сл. 16 април 2022 г., събота, 11:05 ч: Олимпия ФК (София) - Барокко (София) 7:2 16 април 2022 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 5:0 16 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Лъвчетата (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:9 XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 09:10 ч: Витоша 13 (София) - Лъвчетата (София) 2:7 30 април 2022 г., събота, 10:05 ч: Барокко (София) - София спорт (София) 2:1 30 април 2022 г., събота, 11:05 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 0:1 30 април 2022 г., събота, 12:00 ч: ОФК София (София) - Олимпия ФК (София) 5:1 30 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 2:3 XVII кръг 7 май 2022 г., събота, 09:10 ч: Лъвчетата (София) - Барокко (София) 3:10 7 май 2022 г., събота, 10:05 ч: Олимпия ФК (София) - Национал (София) 0:2 7 май 2022 г., събота, 11:05 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 3:4 7 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Витоша 13 (София) 7:0 7 май 2022 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - ОФК София (София) 4:5 XVIII кръг 21 май 2022 г., събота, 09:10 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 3:4 21 май 2022 г., събота, 10:05 ч: Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) 5:3 21 май 2022 г., събота, 11:05 ч: Барокко (София) - Марек 1915 (Дупница) 4:5 21 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - София спорт (София) 0:3 21 май 2022 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Лъвчетата (София) 6:1 X кръг - отложени мачове 28 май 2022 г., събота, 09:10 ч: София спорт (София) - Славия 1913 (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 10:05 ч: Олимпия ФК (София) - Левски (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 11:05 ч: Лъвчетата (София) - Национал (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - ОФК София (София) 4:1 28 май 2022 г., събота, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) 2:5
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX --- --- 9:1 14:0 19:1 5:3 0:0 --- 3:0*11:0 --- XXX --- --- 5:1 --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Марек 1915 (Дупница) 2:6 XXX 2:0 9:4 3:0 1:4 5:1 --- --- --- 7:0 --- 1:3 XXX --- 4:1 2:3 --- --- --- --- --- --- --- 3. София спорт (София) 0:2 2:2 XXX 4:5 2:3 12:0 --- 7:1 --- 2:0 5:0 7:0 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4. ОФК София (София) --- --- 0:3 XXX 4:4 3:3 5:1 3:3 --- --- 4:2 --- --- --- --- XXX --- 6:1 --- 3:7 --- --- --- --- 5. Левски (София) 3:4 --- 1:3 3:6 XXX 1:1 --- 3:0* 3:2 2:3 --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 3:0* --- --- --- --- 6. Лъвчетата (София) 0:3 1:9 2:1 --- --- XXX 3:5 7:0 3:10 6:2 --- 6:0 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 7. Олимпия ФК (София) 1:6 4:3 0:1 4:1 5:3 2:8 XXX 0:2 7:2 --- --- --- --- --- 3:5 --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 8. Национал (София) 0:1 1:11 0:3 --- --- --- 14:0 XXX 0:4 3:2 --- 8:1 --- 1:8 --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 9. Барокко (София) --- 4:5 2:1 4:4 --- --- --- --- XXX --- --- --- 10. Спорт за всички (София) --- 2:5 --- 1:4 --- --- 1:8 --- --- XXX --- --- 11. Витоша 13 (София) --- --- --- --- 3:4 2:7 --- --- 2:5 --- XXX --- 12. Възраждане 2020 (София) 0:16 0:12 --- 1:5 0:13 --- 0:13 --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Атлетико Артен (София) 16 15 1 0 154:21 46 2. ЦСКА (София) 15 11 2 2 100:40 35 3. Урвич (Панчарево) 17 10 1 6 77:43 31 4. Барокко (София) 9 8 1 0 40:9 25 5. Спорт за всички (София) 9 6 1 2 30:13 19 6. Арес (София) 15 5 3 7 41:44 18 7. Люлин (кв.Люлин, София) 17 5 1 11 36:67 16 8. Витоша 13 (София) 8 4 1 3 32:23 13 [1 0 0 8:1 3] 9. Развитие МФ (София) 15 4 1 10 20:74 13 [0 0 1 1:8 0] 10. Възраждане 2020 (София) 8 3 0 5 16:51 9 11. Софияспорт 2020 (София) 18 2 2 14 27:117 8 12. Спортист 13 (София) 15 1 0 14 15:86 3
I кръг 25 септември 2021 г., събота, 09:10 ч: Арес (София) - Витоша 13 (София) 2:5 25 септември 2021 г., събота, 10:05 ч: Развитие МФ (София) - Атлетико Артен (София) отложен 25 септември 2021 г., събота, 11:05 ч: Урвич (Панчарево) - Барокко (София) 1:4 25 септември 2021 г., събота, 12:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:4 25 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: Спортист 13 (София) - ЦСКА (София) 0:12 20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Развитие МФ (София) - Атлетико Артен (София) 0:8 II кръг 2 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 5:5 2 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: Атлетико Артен (София) - Софияспорт 2020 (София) 9:0 2 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: Барокко (София) - Спортист 13 (София) 8:0 2 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) 0:2 2 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Арес (София) - Развитие на млади футболисти (София) отложен ненасрочен: Арес (София) - Развитие на млади футболисти (София) анулиран III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) 1:8 9 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: Урвич (Панчарево) - Атлетико Артен (София) 2:8 9 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: Софияспорт 2020 (София) - Арес (София) 2:2 9 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Спортист 13 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) отложен ЦСКА (София) - Барокко (София) 3:4 20 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: Спортист 13 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:3 IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) отложен 16 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: Атлетико Артен (София) - Спортист 13 (София) 9:2 16 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: Арес (София) - Урвич (Панчарево) 0:1 16 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Развитие МФ (София) - Софияспорт 2020 (София) 3:2 16 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - ЦСКА (София) 1:6 20 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) 1:2 V кръг 23 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: Софияспорт 2020 (София) - Витоша 13 (София) 1:7 23 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: Спортист 13 (София) - Арес (София) 1:4 23 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: Урвич (Панчарево) - Развитие МФ (София) 8:0 23 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Атлетико Артен (София) 0:10 23 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Барокко (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:1 VI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 09:10 ч: Витоша 13 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:0 30 октомври 2021 г., събота, 10:05 ч: Атлетико Артен (София) - Барокко (София) 3:3 30 октомври 2021 г., събота, 11:05 ч: Арес (София) - ЦСКА (София) 2:3 30 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Развитие МФ (София) - Спортист 13 (София) 0:1 30 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Урвич (Панчарево) 0:9 VII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 09:10 ч: Спортист 13 (София) - Софияспорт 2020 (София) 2:3 6 ноември 2021 г., събота, 10:05 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Атлетико Артен (София) 2:7 6 ноември 2021 г., събота, 11:05 ч: Урвич (Панчарево) - Витоша 13 (София) 3:1 6 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч: Барокко (София) - Арес (София) 4:0 6 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: ЦСКА (София) - Развитие на млади футболисти (София) 10:0 I кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Развитие МФ (София) - Атлетико Артен (София) 0:8 IV кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) 1:2 III кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: Спортист 13 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:3 VIII кръг 27 ноември 2021 г., събота, 09:10 ч: Арес (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:1 27 ноември 2021 г., събота, 10:05 ч: Витоша 13 (София) - Атлетико Артен (София) 2:9 27 ноември 2021 г., събота, 11:05 ч: Урвич (Панчарево) - Спортист 13 (София) 9:2 27 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - ЦСКА (София) 3:9 27 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Барокко (София) 0:4 IX кръг 4 декември 2021 г., събота, 09:10 ч: Спортист 13 (София) - Витоша 13 (София) отложен 4 декември 2021 г., събота, 10:05 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Развитие МФ (София) 0:4 4 декември 2021 г., събота, 11:05 ч: Атлетико Артен (София) - Арес (София) 6:3 4 декември 2021 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Урвич (Панчарево) 3:2 4 декември 2021 г., събота, 13:00 ч: Барокко (София) - Софияспорт 2020 (София) 6:0 ненасрочен: Спортист 13 (София) - Витоша 13 (София) анулиран X кръг 12 март 2022 г., събота, 09:10 ч: ЦСКА (София) - Спортист 13 (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 10:05 ч: Атлетико Артен (София) - Развитие МФ (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 11:05 ч: Спорт за всички (София) - Урвич (Панчарево) отложен 12 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Софияспорт 2020 (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Арес (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 09:10 ч: ЦСКА (София) - Спортист 13 (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 10:05 ч: Атлетико Артен (София) - Развитие МФ (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 11:05 ч: Спорт за всички (София) - Урвич (Панчарево) 4:0 28 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Софияспорт 2020 (София) 5:2 28 май 2022 г., събота, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Арес (София) отложен ненасрочен: ЦСКА (София) - Спортист 13 (София) анулиран Атлетико Артен (София) - Развитие МФ (София) анулиран Възраждане 2020 (София) - Арес (София) анулиран XI кръг 19 март 2022 г., събота, 09:10 ч: Спортист 13 (София) - Спорт за всички (София) 1:7 19 март 2022 г., събота, 10:05 ч: Софияспорт 2020 (София) - Атлетико Артен (София) 1:15 19 март 2022 г., събота, 11:05 ч: ЦСКА (София) - Възраждане 2020 (София) 12:1 19 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) 8:1 19 март 2022 г., събота, 13:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Арес (София) 1:5 XII кръг 26 март 2022 г., събота, 09:10 ч: Възраждане 2020 (София) - Развитие МФ (София) 1:2 26 март 2022 г., събота, 10:05 ч: Атлетико Артен (София) - Урвич (Панчарево) 8:3 26 март 2022 г., събота, 11:05 ч: Арес (София) - Софияспорт 2020 (София) 6:0 26 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Спортист 13 (София) 3:1 26 март 2022 г., събота, 13:00 ч: Спорт за всички (София) - ЦСКА (София) 1:2 XIII кръг 2 април 2022 г., събота, 09:10 ч: ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София) отложен 2 април 2022 г., събота, 10:05 ч: Спортист 13 (София) - Атлетико Артен (София) 0:11 2 април 2022 г., събота, 11:05 ч: Урвич (Панчарево) - Арес (София) 3:6 2 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Спорт за всички (София) - Възраждане 2020 (София) 8:3 2 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Развитие МФ (София) 3:3 ненасрочен: ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София) анулиран XIV кръг 9 април 2022 г., събота, 09:10 ч: Арес (София) - Спортист 13 (София) отложен 9 април 2022 г., събота, 10:05 ч: Възраждане 2020 (София) - Софияспорт 2020 (София) 3:2 9 април 2022 г., събота, 11:05 ч: Развитие МФ (София) - Урвич (Панчарево) отложен 9 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Атлетико Артен (София) - ЦСКА (София) отложен 9 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Спорт за всички (София) 0:1 ненасрочен: Арес (София) - Спортист 13 (София) анулиран Развитие МФ (София) - Урвич (Панчарево) анулиран Атлетико Артен (София) - ЦСКА (София) анулиран XV кръг 16 април 2022 г., събота, 09:10 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Възраждане 2020 (София) 1:4 16 април 2022 г., събота, 10:05 ч: Спорт за всички (София) - Атлетико Артен (София) 1:6 16 април 2022 г., събота, 11:05 ч: ЦСКА (София) - Арес (София) 6:4 16 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Спортист 13 (София) - Развитие МФ (София) 0:3 сл. 16 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Урвич (Панчарево) - Софияспорт 2020 (София) 11:1 XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 09:10 ч: Софияспорт 2020 (София) - Спортист 13 (София) 4:3 30 април 2022 г., събота, 10:05 ч: Атлетико Артен (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 14:1 30 април 2022 г., събота, 11:05 ч: Възраждане 2020 (София) - Урвич (Панчарево) 1:3 30 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Арес (София) - Спорт за всички (София) 1:1 30 април 2022 г., събота, 13:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - ЦСКА (София) 1:9 XVII кръг 7 май 2022 г., събота, 09:10 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Арес (София) 1:5 7 май 2022 г., събота, 10:05 ч: Атлетико Артен (София) - Възраждане 2020 (София) 22:1 7 май 2022 г., събота, 11:05 ч: Спортист 13 (София) - Урвич (Панчарево) 0:8 7 май 2022 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Софияспорт 2020 (София) 16:2 7 май 2022 г., събота, 13:00 ч: Спорт за всички (София) - Развитие МФ (София) 3:0 XVIII кръг 21 май 2022 г., събота, 09:10 ч: Възраждане 2020 (София) - Спортист 13 (София) 2:1 21 май 2022 г., събота, 10:05 ч: Развитие МФ (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 2:12 21 май 2022 г., събота, 11:05 ч: Арес (София) - Атлетико Артен (София) 0:9 21 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Урвич (Панчарево) - ЦСКА (София) 4:4 21 май 2022 г., събота, 13:00 ч: Софияспорт 2020 (София) - Спорт за всички (София) 0:4 X кръг - отложени мачове 28 май 2022 г., събота, 09:10 ч: ЦСКА (София) - Спортист 13 (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 10:05 ч: Атлетико Артен (София) - Развитие МФ (София) отложен 28 май 2022 г., събота, 11:05 ч: Спорт за всички (София) - Урвич (Панчарево) 4:0 28 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Софияспорт 2020 (София) 5:2 28 май 2022 г., събота, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Арес (София) отложен
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Атлетико Артен (София) XXX --- 8:3 3:3 --- 6:3 14:1 --- --- 22:1 9:0 9:2 2. ЦСКА (София) 0:10 XXX 3:2 3:4 --- 6:4 --- --- 10:0 12:1 16:2 --- 3. Урвич (Панчарево) 2:8 4:4 XXX 1:4 --- 3:6 8:1 3:1 8:0 --- 11:1 9:2 4. Барокко (София) --- --- --- XXX --- 4:0 5:1 --- --- --- 6:0 8:0 5. Спорт за всички (София) 1:6 1:2 4:0 --- XXX --- --- --- 3:0 8:3 --- --- 6. Арес (София) 0:9 2:3 0:1 --- 1:1 XXX 1:1 2:5 --- --- 6:0 --- 7. Люлин (кв.Люлин, София) 2:7 1:6 0:2 --- 0:1 1:5 XXX --- 0:4 1:4 5:2 3:1 8. Витоша 13 (София) 2:9 5:5 --- 1:2 --- --- 3:0 XXX --- --- --- --- 9. Развитие МФ (София) 0:8 1:9 --- 0:4 --- 1:5 2:12 1:8 XXX --- 3:2 0:1 10. Възраждане 2020 (София) --- --- 1:3 --- --- --- --- --- 1:2 XXX 3:2 2:1 11. Софияспорт 2020 (София) 1:15 3:9 0:9 --- 0:4 2:2 1:4 1:7 3:3 --- XXX 4:3 12. Спортист 13 (София) 0:11 0:12 0:8 --- 1:7 1:4 1:3 --- 0:3* --- 2:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре