« Лятна подготовка и приятелски срещи 2019/20


Приятелски срещи

13 юни 2019 г., четвъртък

в Рилци, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пандев (Струмица, Мкд, 1)      0:1 (0:1) Video


15 юни 2019 г., събота

във Варна, ст."Тича", 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  6:0 (2:0) 

в София, комплекс "Царско село", 10:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Лудогорец 1945 (Разград)          1:12 (0:3) 


17 юни 2019 г., понеделник

във Враца, ст."Христо Ботев", 20:30 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           прекратен * 
* - прекратен на полувремето при 0:1 заради проливен дъжд и буря.


18 юни 2019 г., вторник

в Тетевен, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив (Горна Оряховица)                3:0 (0:0) Video

в Говедарци, 17:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 


19 юни 2019 г., сряда

в Банско:
Берое (Стара Загора) - Пандев (Струмица, Мкд, 1)           - 

в Австрия:
Триглав (Кран, Словения, 1) - Лудогорец 1945 (Разград)     - 

Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)                - 

в Разлог, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Марица 1921 (Пловдив)                 - 


20 юни 2019 г., четвъртък

в Банско:
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                        - 


21 юни 2019 г., петък

Локомотив 1926 (Пловдив) - Сабаил (Баку, Азербайджан, 1)   - 

в Банско:
Кариана (Ерден) - Теута (Драч, Албания, 1)                 - 


22 юни 2019 г., събота

Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 

в Австрия:
Лудогорец 1945 (Разград) - Карабах (Агдам, Азр, 1)         - 

в Трявна:
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 

в Ракитово:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 

в Банско:
Арда 1924 (Кърджали) - Поморие (Поморие)                   - 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                         - 

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)        - 


23 юни 2019 г., неделя

в Австрия:
Левски (София) - Ред Бул Брагантино (С.Пауло, Брз, 2)      - 

в Бистрица:
Витоша (Бистрица) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 

Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                          - 


24 юни 2019 г., понеделник

в Австрия:
Прибрам (Прибрам, Чехия, 1) - ЦСКА (София)                 - 

в Банско:
Славия 1913 (София) - Пандев (Струмица, Мкд, 1)            - 

в Банско:
Кариана (Ерден) - Черно море (Варна)                       - 


25 юни 2019 г., вторник

в Австрия:
Левски (София) - Зенит (Санкт Петербург, Русия, 1)         - 

Локомотив 1926 (Пловдив) - Македония ГП (Скопие,Мак,1)     - 

в Австрия:
Лудогорец 1945 (Разград) - Шахтьор (Донецк, Украйна, 1)    - 

в Банско:
Берое (Стара Загора) - Сабаил (Баку, Азербайджан, 1)       - 


26 юни 2019 г., сряда

в Банско:
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         - 

в Елена:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Гълъбово)                - 

Дунав 2010 (Русе) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 

в Банско:
Арда 1924 (Кърджали) - Академика (Клинчени, Румъния, 1)    - 

в Банско:
Славия 1913 (София) - Поморие (Поморие)                    - 

в Разград:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна)         - 

Царско село 2015 (София) - Спартак (Плевен)                - 

в Бистрица, 18:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         - 


27 юни 2019 г., четвъртък

в Австрия:
Ференцварош (Будапеща, Унгария, 1) - ЦСКА (София)          - 

в Австрия:
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботошани (Ботошани, Рум, 1)     - 

в Банско:
Кариана (Ерден) - Пирин (Благоевград)                      - 


28 юни 2019 г., петък

в Банско:
Берое (Стара Загора) - Македония ГП (Скопие,Мак,1)         - 

Дунав 2010 (Русе) - Литекс (Ловеч)                         - 

в Пазарджик:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)          - 

в Банско:
Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)                 - 

Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)           - 


29 юни 2019 г., събота

ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Враца)                       - 

в Мъглиж:
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 

Пирин (Благоевград) - Сб.отбор на АБФ                      - 

Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                  - 

в Сливен, 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                 - 


30 юни 2019 г., неделя

в Австрия:
ЦСКА (София) - Шахтьор (Донецк, Украйна, 1)                - 


1 юли 2019 г., понеделник

в Австрия:
Левски (София) - Тюркгюджю Атаспор (Мюнхен, Гер, 4)        - 


2 юли 2019 г., вторник

в Австрия:
Левски (София) - Йънг Бойс (Берн, Швейцария, 1)            - 

в Ерден, 18:00 ч:
Кариана (Ерден) - Сб.отбор на АБФ                          - 


3 юли 2019 г., сряда

в Австрия:
Ред Бул (Залцбург, Австрия, 1) - ЦСКА (София)              - 

във Варна:
Черно море (Варна) - Виторул (Констанца, Румъния, 1)       - 

Дунав 2010 (Русе) - Академика (Клинчени, Румъния, 1)       - 

в Банско:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)    - 

в Банско:
Септември (София) - Теута (Драч, Албания, 1)               - 

Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 

Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 

в София, комплекс "Царско село", 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)                 - 

в Благоевград, 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София)         - 


4 юли 2019 г., четвъртък

в кк Албена:
Спартак 1918 (Варна) - Созопол (Созопол)                   - 


5 юли 2019 г., петък

във Велико Търново, ст."Ивайло":
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                  - 


6 юли 2019 г., събота

във Варна:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 

в Банско:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 

в Банско:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 

в Банско:
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Гълъбово)                    - 

Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 - 

в Горна Оряховица:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)             - 

Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 

в Пловдив, ст."Марица", 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София)             - 


9 юли 2019 г., вторник

в Банско:
Банско (Банско) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 

в Банско:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                 - 

в Банско:
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (София)                    - 

в Своге, 18:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Локомотив София 1929 (София)       - 


10 юли 2019 г., сряда

Марица 1921 (Пловдив) - Надежда (Доброславци)              - 

Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 - 

Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)                       - 

Ботев 1937 (Ихтиман) - Кюстендил (Кюстендил)               - 

в Ерден, 18:00 ч:
Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен)                         - 


11 юли 2019 г., четвъртък

в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 


12 юли 2019 г., петък

в Банско:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли)               - 

в Банско:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог)               - 

в Банско:
Септември (София) - Борец (Велес, Северна Македония, 1)    - 

Пирин (Благоевград) - Банско (Банско)                      - 

Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                 - 


13 юли 2019 г., събота

Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)           - 

в София:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден)            - 

Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 

Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)               - 

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Спартак (Плевен)            - 


14 юли 2019 г., неделя

Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)                     - 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)  - 


16 юли 2019 г., вторник

Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)                - 


19 юли 2019 г., петък

Марица 1921 (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)               - 


20 юли 2019 г., събота

Левски /юн.ст./ (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 


24 юли 2019 г., сряда

Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)           - 

Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 


27 юли 2019 г., събота

в Пловдив, ст."Марица":
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 

Септември /юн.ст./ (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)          - 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 9 юни 2019 г., комплекс "Царско село", София
                                     първи лагер - 16-_ юни 2019 г., Австрия

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 9 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 10-18 юни 2019 г., Тетевен
                                     втори лагер - 20 юни-4 юли 2019 г., Капрун /Kaprun/, Австрия

 3. Левски (София)                   сбор        - 10 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 10-16 юни 2019 г., Добринище
                                     втори лагер - 18 юни-3 юли 2019 г., Австрия

 4. Берое (Стара Загора)             сбор        - 12 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 17-29 юни 2019 г., Банско

 5. Черно море (Варна)               сбор        - 10 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 16-28 юни 2019 г., Банско

 6. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 10 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 12-21 юни 2019 г., Велинград

 7. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 10 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 17-30 юни 2019 г., Елена

 8. Славия 1913 (София)              сбор        - 10 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 13-28 юни 2019 г., Банско

 9. Ботев (Враца)                    сбор        - 5 юни 2019 г.
                                     първи лагер - _-_ юни 2019 г., Банско

10. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 5 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 11-26 юни 2019 г., Говедарци

11. Дунав 2010 (Русе)                сбор        - 10 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 17-28 юни 2019 г., Трявна

12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) сбор        - 13 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 27 юни-6 юли 2019 г., Банско

13. Царско село 2015 (София)         сбор        - 10 юни 2019 г.

14. Арда 1924 (Кърджали)             сбор        - 11 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 12-29 юни 2019 г., Банско


                           Втора лига

 1. Септември (София)                сбор        - 17 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 30 юни-13 юли 2019 г., Разлог

 2. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 19 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 

 3. ФК ЦСКА 1948 (София)             сбор        - 10 юни 2019 г., ст."НСА", София
                                     първи лагер - 13-23 юни 2019 г., кк Боровец
                                     втори лагер - 25 юни-6 юли 2019 г., кв.Бояна, София

 4. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 
                                     първи лагер - 

 5. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 
                                     първи лагер - 

 6. Черноморец (Балчик)              сбор        - 10 юни 2019 г.

 7. Локомотив София 1929 (София)     сбор        - 12 юни 2019 г.

 8. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - 12 юни 2019 г.

 9. Поморие (Поморие)                сбор        - 13 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 20-29 юни 2019 г., Банско

10. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 
                                     първи лагер - 

11. Кариана (Ерден)                  сбор        - 12 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 20-30 юни 2019 г., Банско

12. Пирин (Благоевград)              сбор        - 17 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 24 юни-5 юли 2019 г., Банско

13. Ботев (Гълъбово)                 сбор        - 
                                     първи лагер - 

14. Спартак 1918 (Варна)             сбор        - 17 юни 2019 г.

15. Спартак (Плевен)                 сбор        - 
                                     първи лагер - 

16. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 12 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 17-_ юни 2019 г., Велинград
                                     втори лагер - 2-6 юли 2019 г., Банско

17. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 12 юни 2019 г.
                                     първи лагер - 17-28 юни 2019 г., Велинград

нагоре