« Лятна подготовка и приятелски срещи 2020/21


Приятелски срещи

13 юни 2020 г., събота

в кв.Требич, София, 18:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Беласица (Петрич)                5:0 (4:0) Video


17 юни 2020 г., сряда

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 18:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)                  2:0 (1:0) Video


19 юни 2020 г., петък

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 17:00 ч:
Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Рз) - Спартак 1918 (Варна)       2:2 (2:1) 

в Перник, ст."Миньор", 18:00 ч:
Миньор (Перник) - Монтана 1921 (Монтана)                  0:2 (0:1) Video


20 юни 2020 г., събота

в кв.Драгалевци, София, 11:00 ч:
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:1 (1:1) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 17:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна)        8:0 (2:0) 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 18:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (Симитли)                4:1 (2:1) Video

в Ловеч, Градски стадион, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово)                     1:4 (0:1) Video

в Хасково, ст."Хасково", 18:00 ч:
АФК Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)            8:3 

в Своге, 18:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Витоша /юн.ст./ (Бистрица)        1:0 (1:0) 


24 юни 2020 г., сряда

в Габрово, ст."Христо Ботев", 17:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград)        1:1 (1:0) Video

в кк Албена, ст."Албена-1", 17:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин (Благоевград)              0:2 (0:2) Video

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 18:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Монтана 1921 (Монтана)             1:0 (1:0) Video

в Симитли, 18:00 ч:
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)       0:1 (0:0) 

в Созопол, 18:30 ч:
Созопол (Созопол) - Спартак 1918 (Варна)                  4:0 (3:0) 


25 юни 2020 г., четвъртък

в кв.Драгалевци, София, 18:00 ч:
Септември (София) - Литекс (Ловеч)                        1:0 (1:0) 


27 юни 2020 г., събота

в кв.Драгалевци, София, 11:00 ч:
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                1:2 (0:1) 

в Габрово, ст."Христо Ботев", 17:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        1:1 (1:0) Video

в Перник, ст."Миньор", 18:00 ч:
Миньор (Перник) - Кариана (Ерден)                         2:1 (2:0) 

в Добрич, ст."Дружба", 18:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол)                0:1 (0:1) 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 18:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)      5:0 (4:0) Video

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 18:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София)     2:1 (1:1) Video

в Кубрат, 18:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 96 (Главиница)              2:0 


28 юни 2020 г., неделя

в кк Албена, ст."Албена-3", 17:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Черноморец 1919 (Бургас)            1:0 (1:0) Video


30 юни 2020 г., вторник

в Галата:
Пещера (Галата) - Искър 1923 (Роман)                      3:3 


1 юли 2020 г., сряда

в кв.Драгалевци, София, 17:00 ч:
Септември (София) - Кариана (Ерден)                       1:1 (0:0) 

в Симитли, 18:00 ч:
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)              2:2 (2:0) 

в Горна Оряховица, 18:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1 (0:0) Video

в Ковачевци, 18:00 ч:
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              1:0 (1:0) 

във Враца, ст."Христо Ботев" - помощен терен, 18:00 ч:
Академия Ботев (Враца) - Пъстрина 2012 (Николово)         0:4 (0:2) 

в Созопол, 20:00 ч:
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 1:1 (1:1) 


2 юли 2020 г., четвъртък

в Галата, 18:30 ч:
Пещера (Галата) - ОФК Локомотив (Мездра)                  3:3 (2:2) 

в Първомай, 19:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол /юн.ст./ (Марково)       6:2 


3 юли 2020 г., петък

в Ковачевци, 18:00 ч:
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    2:1 (2:1) 


4 юли 2020 г., събота

в Севлиево:
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)                - 

в Доброславци:
Надежда (Доброславци) - Велбъжд (Кюстендил)                - 

в Добрич, ст."Дружба", 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)      2:2 (1:1) 

в Мездра, 10:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Балкан 1929 (Ботевград)          1:3 * Video
* - в 3 части от по 30'.

в Банско, комплекс "Пири", 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Монтана 1921 (Монтана)           2:4 (2:1) 

в София, ст."Локомотив", 11:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге)      1:0 (0:0) Video

в кв.Драгалевци, София, 11:00 ч:
Септември (София) - Септември (Симитли)                   1:1 (0:0) 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) - Дреновец (Дреновец)          1:1 (0:0) 

в Банско, ст."Свети Петър", 18:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден)           3:0 (2:0) 

в Дряново, 18:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         2:7 (1:1) 

в Славяново, 18:00 ч:
Вихър (Славяново) - Академия Ботев (Враца)                2:2 (1:1) 

в Плевен, ст."Плевен", 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски)                   3:0 

в Берковица, 18:00 ч:
Ком (Берковица) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 4:0 

в Габрово, ст."Христо Ботев", 18:30 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     1:2 (0:1) Video

в Казанлък, ст."Севтополис", 18:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           2:0 (0:0) 

в Първомай, 18:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - АФК Хасково (Хасково)          3:1 (0:0) 

в Созопол, 18:30 ч:
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   1:1 (0:0) 


5 юли 2020 г., неделя

в Пловдив, ст."Пловдив", 18:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           2:1 (0:0) 

в Кубрат, 18:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Ураган (Гецово)                     - 


8 юли 2020 г., сряда

в София, ст."Локомотив" - помощен терен, 11:00 ч:
Локомотив 1929 /юн.ст./ (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:7 

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден)                  1:1 (1:0) 

в Разлог, 18:00 ч:
Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    анулиран * 
* - мачът е отменен, заради съмнения за заразени с COVID-19 футболисти на
    Миньор.

в Твърдица, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              1:1 (1:0) 

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)          1:0 (1:0) 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 18:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) - Бдин 1923 (Видин)            3:0 (2:0) 

в Хасково, ст."Хасково", 18:00 ч:
АФК Хасково (Хасково) - Гигант (Съединение)               3:1 (1:0) 

в Бургас, ст."Черноморец", 18:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна)           3:1 (2:0) 

в Плевен, ст."Плевен", 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг)                 4:3 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 18:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     1:0 (0:0) 

в Полски Тръмбеш, 18:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ II (Велико Търново)      2:1 (1:0) 

в Козлодуй, 18:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Академия Ботев (Враца)          0:2 (0:0) 

във Войсил, 18:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)         1:1 (0:1) 

в Дупница, 18:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                5:0 (2:0) 

в Симитли, 18:30 ч:
Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            0:0 

в Мездра, 19:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Пещера (Галата)                  4:1 (1:1) 


10 юли 2020 г., петък

в Трявна, 18:00 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  2:3 (2:0) 

в кв.Требич, София, 18:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)              0:0 Video

в Карлово, 18:30 ч:
Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора)                   0:1 (0:0) 

в Разлог, 19:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Перун 1978 (Кресна)                 2:0 (2:0) 


11 юли 2020 г., събота

в Галата:
Пещера (Галата) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 

в Сливница, 10:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         2:1 (1:1) 

в Димитровград, ст."Миньор", 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - АФК Хасково (Хасково)  0:2 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 10:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)       1:3 (0:3) 

в Белозем, 10:00 ч:
Вихър (Белозем) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:3 

в Радомир, 10:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сборен отбор на АБФ       4:3 (2:3) 

в Разлог, 11:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Кариана (Ерден)                    1:1 (0:0) Video

в Хаджидимово, 11:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)           1:2 

в София, ст."Локомотив", 11:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци)      4:1 (1:1) 

в Стара Загора, 11:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)     1:5 

във Владая, 11:00 ч:
Гранит (Владая) - Кюстендил (Кюстендил)                   2:3 

в Етрополе, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен)                      2:0 (1:0) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 18:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)      2:1 (0:0) 

в Бургас, ст."Черноморец", 18:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              анулиран * 
* - мачът е отменен, заради съмнения за заразени с COVID-19 футболисти на двата
    отбора.

в Левски, 18:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              2:0 (0:0) 

в кв.Драгалевци, София, 18:00 ч:
Септември (София) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:1 (1:0) 

в Ловеч, Градски стадион, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ II (Велико Търново)              4:0 (3:0) 

в Берковица, 18:00 ч:
Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово)                     1:1 

в Несебър, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Спартак 1918 (Варна)                  0:2 (0:1) 

във Вършец, 18:00 ч:
Левски (Лом) - Бдин 1923 (Видин)                          0:1 (0:0) 

в Мездра, 18:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Академия Ботев (Враца)           3:1 (2:0) 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 19:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) - Пъстрина 2012 (Николово)     1:5 * 
* - в 3 части от по 30'.

в Симитли, 19:30 ч:
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   2:0 (0:0) 


12 юли 2020 г., неделя

в Свищов, 18:00 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)              3:0 (2:0) 

в Габрово, ст."Христо Ботев", 18:30 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Партизан (Червен бряг)             5:1 (4:0) Video

в Кубрат, 18:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Вълци (Владимировци)                - 

в Добрич, 19:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи)                 4:2 (2:0) 


14 юли 2020 г., вторник

в Разлог, 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:5 (2:2) Video

в Козлодуй, 18:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дреновец (Дреновец)             1:3 (1:0) 


15 юли 2020 г., сряда

в Кюстендил:
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)                    - 

в Павликени:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)             - 

Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)                - 

в Добрич, ст."Дружба", 18:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         3:3 (2:0) Video

в Несебър, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     1:4 (1:1) 

в Габрово, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Розова долина (Казанлък)           3:0 (1:0) Video

в Балчик, 18:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Черно море /юн.ст./ (Варна)         2:2 (0:1) 

в Плевен, 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново)                       - 

в Карлово, 18:00:
Левски (Карлово) - Чавдар (Етрополе)                      2:1 (2:1) 

в Куклен, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    0:2 (0:2) 

в Петрич, ст."Цар Самуил", 18:30 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)              2:0 (2:0) 

в Ботевград, 18:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Локомотив (Мездра)          6:0 (6:0) Video

в Първомай, 19:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1951 (Първомай)         4:0 (0:0) 


16 юли 2020 г., четвъртък

в Ловеч, Градски стадион, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)                           - 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 19:00 ч:
Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 - 


17 юли 2020 г., петък

в Разград:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)  - 

в Банско, ст."Свети Петър", 10:30 ч:
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)                     - 


18 юли 2020 г., събота

в Своге:
Спортист 2009 (Своге) - Кариана (Ерден)                    - 

в Разлог:
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                  - 

във Варна:
Спартак 1918 (Варна) - Созопол (Созопол)                   - 

в Габрово:
Янтра 2019 (Габрово) - Загорец (Нова Загора)               - 

в Радомир:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)      - 

Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)       - 

в Павликени:
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                  - 

във Враца:
Академия Ботев (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра)            - 

в Козлодуй:
Първа атомна (Козлодуй) - Пещера (Галата)                  - 

Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                   - 

в Асеновград:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)         - 

в Димитровград:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Родопа Смолян (Смолян)  - 

Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 

в Стара Загора:
Верея (Стара Загора) - АФК Хасково (Хасково)               - 

в Разлог:
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша /юн.ст./ (Бистрица)       - 

в София:
Левски /юн.ст./ (София) - Сливнишки герой (Сливница)       - 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Левски (Карлово)                - 

в Стара Загора:
Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 

Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)                       - 

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)             - 

в Лом:
Левски (Лом) - Първа атомна (Козлодуй)                     - 

в Куклен, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                - 

в Ботевград, 11:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Дреновец (Дреновец)              - 


19 юли 2020 г., неделя

Левски (Чепинци, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)      - 

в Правец, 19:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 


21 юли 2020 г., вторник

Спортист 2009 (Своге) - Сборен отбор на АБФ                - 


22 юли 2020 г., сряда

Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново)           - 

в София:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - ОФК Локомотив (Мездра)      - 

Локомотив 1929 /юн.ст./ (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)     - 

Левски /юн.ст./ (София) - Оборище (Панагюрище)             - 

Пирин 1941 (Разлог) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 

в Хасково, ст."Хасково":
АФК Хасково (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)              - 

Черноморец 1919 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)           - 

в Левски:
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш)              - 

в Ботевград:
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)       - 

в Трявна:
Трявна (Трявна) - Левски (Карлово)                         - 

в Стара Загора:
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 

в Твърдица, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)               - 

в Созопол, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Верея (Стара Загора)                   - 

в Горна Оряховица, 19:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1918 (Варна)         - 


24 юли 2020 г., петък

Черно море /юн.ст./ (Варна) - Черноморец (Балчик)          - 


25 юли 2020 г., събота

Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден)             - 

в Нова Загора:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)           - 

Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)                   - 

в Мездра:
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)           - 

Левски /юн.ст./ (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 

Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)            - 

в Разлог:
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 

в Смолян:
Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай)          - 

Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)             - 

в Българово:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)           - 

в Ловеч:
Литекс (Ловеч) - Сливнишки герой (Сливница)                - 

Хебър 1918 (Пазарджик) - Гигант (Съединение)               - 

в Дряново:
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски (Карлово)                - 

в Стара Загора:
Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София)                - 

Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              - 


26 юли 2020 г., неделя

в Пловдив, ст."Марица":
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)             - 


29 юли 2020 г., сряда

в Ловеч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)               - 

в Козлодуй:
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)                - 

Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 

Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 


30 юли 2020 г., четвъртък

Черноморец (Балчик) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 


31 юли 2020 г., петък

Оборище (Панагюрище) - Левски (Карлово)                    - 

в Стара Загора:
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 19:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                  - 


1 август 2020 г., събота

Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 

Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)           - 

в Смолян:
Родопа Смолян (Смолян) - Верея (Стара Загора)              - 

в Милево:
Марица (Милево) - Спартак 1947 (Пловдив)                   - 

в Кюстендил:
Кюстендил (Кюстендил) - Перун 1978 (Кресна)                - 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        -

 2. ЦСКА (София)                     сбор        -

 3. Славия 1913 (София)              сбор        -

 4. Левски (София)                   сбор        - 21 юли 2020 г., вторник

 5. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        -

 6. Берое (Стара Загора)             сбор        - 19 юли 2020 г., неделя

 7. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 

 8. Черно море (Варна)               сбор        -

 9. Арда 1924 (Кърджали)             сбор        - 13 юли 2020 г., понеделник

10. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 13 юли 2020 г., понеделник

11. Ботев (Враца)                    сбор        - 

12. _                                сбор        -

13. _                                сбор        _

14. ФК ЦСКА 1948 (София)             сбор        - 9 юни 2020 г., вторник, кв.Требич, София
                                     първи лагер - 15-28 юни 2020 г., Национална футболна база, кв.Бояна, София
                                     втори лагер - 1-12 юли 2020 г., Банско


                           Втора лига

 1. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) участва в Първа лига 2019/20 до 2 юли 2020 г., четвъртък

 2.* Септември (София)               сбор        - 8 юни 2020 г., понеделник
                                     бараж за 1Л - 18 юли 2020 г., събота

 3.* Монтана 1921 (Монтана)          сбор        - 22 май 2020 г., петък
                                     първи лагер - 21 юни-4 юли 2020 г., Банско
                                     бараж за 1Л - 17 юли 2020 г., петък

 4. Локомотив София 1929 (София)     сбор        - 15 юни 2020 г., понеделник

 5. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 30 юни 2020 г., вторник

 6. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 26 май 2020 г., вторник
                                     първи лагер - 30 юни-10 юли 2020 г., Банско

 7. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 15 юни 2020 г., понеделник

 8. Кариана (Ерден)                  сбор        - 2 юни 2020 г., вторник
                                     първи лагер - 1-10 юли 2020 г., Банско

 9. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - 15 юни 2020 г., понеделник

10. Пирин (Благоевград)              сбор        - 10 юни 2020 г., сряда
                                     първи лагер - 20-30 юни 2020 г., кк Албена

11. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 8 юни 2020 г., понеделник

12. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 15 юни 2020 г., понеделник

13. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 8 юни 2020 г., понеделник

14. Янтра 2019 (Габрово)             сбор        - 8 юни 2020 г., понеделник

15. Миньор (Перник)                  сбор        - 8 юни 2020 г., понеделник
                                     първи лагер - 29 юни-_ юли 2020 г., Ковачевци

16. Созопол (Созопол)                сбор        - 15 юни 2020 г., понеделник

17. Септември (Симитли)              сбор        - 8 юни 2020 г., понеделник

18. Спортист 2009 (Своге)            сбор        - 13 юни 2020 г., събота

нагоре