« Квалификации за Трета лига 2019/20


Североизточна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ Варна:                  
ОГ Добрич:                 
ОГ Шумен:                  
ОГ Търговище:              
ОГ Русе:                   
ОГ Силистра:               
ОГ Разград:                

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2001-2006 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има ? места за попълване. 


нагоре


Северозападна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ Велико Търново:         
ОГ Габрово:                
ОГ Плевен:                 
ОГ Ловеч:                  
ОГ Враца:                  
ОГ Монтана:                
ОГ Видин:                  

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2001-2006 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има ? места за попълване. 


нагоре


Югозападна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ София (столица):        
ОГ София:                  
ОГ Перник:                 
ОГ Благоевград:            
ОГ Кюстендил:              
ОГ Пазарджик:              

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2001-2006 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има ? места за попълване. 


нагоре


Югоизточна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ Пловдив:                
ОГ Хасково:                
МОГ Кърджали/Смолян:       
ОГ Стара Загора:           
ОГ Сливен:                 
ОГ Бургас:                 
ОГ Ямбол:                  

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2001-2006 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има ? места за попълване. 


Бараж
1 август 2020 г., събота, 18:00 ч: в Първомай: Асеновец 2005 (Асеновград) - Извор (Горски извор) 1:4 (1:1) [1:0 Мутлу Алиев 27', 1:1 Недялко Хубенов 43', 1:2 Христо Димитров Христов 2п, 1:3 Митко Плахов 83', 1:4 Недялко Хубенов 85'], при закрити врати нагоре