« Квалификации за Трета лига 2020/21


Североизточна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ Варна:                  Провадия (Провадия)
ОГ Добрич:                 -
ОГ Шумен:                  Енев (Дибич) *
ОГ Търговище:              Въбел (кв.Въбел, Търговище) *
ОГ Русе:                   Дунав (Батин) *
ОГ Силистра:               Вихър (Любен)
ОГ Разград:                Миньор 2012 (Сеново) *

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2002-2008 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 3 места за попълване. 


нагоре


Северозападна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ Велико Търново:         Лозен 1924 (Сухиндол) *
ОГ Габрово:                Дан Колов (Сенник) *
ОГ Плевен:                 Ювентус 95 (Малчика)
ОГ Ловеч:                  Озрен (Голям извор) *
ОГ Враца:                  Искър 1923 (Роман) *
ОГ Монтана:                Пъстрина 2012 (Николово) *
ОГ Видин:                  Ботев (Грамада)

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2002-2008 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 1 места за попълване. 


нагоре


Югозападна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ София (столица):        Левски Раковски (София)
ОГ София:                  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
ОГ Перник:                 Металург 1957 (Перник)
ОГ Благоевград:            Пирин II (Благоевград)
ОГ Кюстендил:              Септември 2005 (Жабокрът) *
ОГ Пазарджик:              Чико Бунара (Бяга)

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2002-2008 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има ? места за попълване. 


Финали
5 юни 2021 г., събота, 18:00 ч: в Кюстендил, ст."Осогово": Левски Раковски (София) - Пирин II (Благоевград) 2:4 (1:2) в Бистрица: ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Металург 1957 (Перник) 4:1 (2:0) Video нагоре

Югоизточна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ Пловдив:                Асеновец 2005 (Асеновград)
ОГ Хасково:                Свиленград 1921 (Свиленград)
МОГ Кърджали/Смолян:       Арда 1924 III (Кърджали)
ОГ Стара Загора:           Елтемир (Крън) *
ОГ Сливен:                 Кортен 2012 (Кортен) *
ОГ Бургас:                 Свети Никола (Бургас)
ОГ Ямбол:                  Червена звезда (Каменец) *

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2002-2008 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 3 места за попълване. 


Първи кръг
6 юни 2021 г., неделя, 18:00 ч: в Оризари: Асеновец 2005 (Асеновград) - Палас (Рудозем) 3:0 (1:0) в Първомай: Свети Никола (Бургас) - Левски 2005 (Крумовград) 4:2 (2:1) Video
Втори кръг
9 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: в Първомай: Палас (Рудозем) - Левски 2005 (Крумовград) анулиран * * - мачът е отменен, след като на 8 юни единият от двата победителя в Първи кръг - Свети Никола (Бургас) - се отказва от участие в Югоизточна Трета лига и това освобождава място в групата и за двата отбора. нагоре