« Зимна подготовка и приятелски срещи 2019/20


Приятелски срещи

11 януари 2020 г., събота

в Куклен, 11:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд)           2:1 (1:1) 


14 януари 2020 г., вторник

в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен , 14:45 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)               1:1 (0:1) Video stats 
  [0:1 Емил Аргиров 4', 1:1 Мирза Хасанбегович 50']


15 януари 2020 г., сряда

в Симитли, 12:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Етър ВТ (Велико Търново)      1:4 (1:1)  stats 
  [0:1 Стелиян Добрев 2', 1:1 Ивайло Й.Стоянов 15', 1:2 Ерол Дост 52',
   1:3 Стелиян Добрев 59', 1:4 Александър Дюлгеров 67']

във Варна, ст."Тича", 13:00 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  1:1 (1:0)  stats 
  [1:0 Велислав Василев 6', 1:1 Владислав Мирчев 51']

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 13:15 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Созопол (Созопол)                  2:1 (1:1) 
  [0:1 Венцислав Гюзелев 28', 1:1 Тугай Неджет 34', 2:1 Янаки Смирнов 69'-д]

в Русе, Градски стадион, 14:00 ч:
Дунав (Русе) - Локомотив (Горна Оряховица)                3:0 (2:0)  stats 
  [1:0 Свилен Щерев 27', 2:0 Митко Митков 40', 3:0 Юлиан Ненов 54']

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - терен 1, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   6:0 (4:0) Video stats 
  [1:0 Александър Тонев 3', 2:0 _ 23'-аг, 3:0 Станислав Шопов 30',
   4:0 Лъчезар Балтанов 43', 5:0 Димитър Тонев 77', 6:0 Стефан Попов 85']

в Ерден - изкуствен терен, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Дреновец (Дреновец)                     5:2 (2:1) 
  [1:0 Владимир Мичев 8', 1:1 Александър Кирилов 18', 2:1 Николай Дичев 36'-д,
   4:1 Владислав Цеков 51',53'; 5:1 Ивелин Илиев 76', 5:2 Ивайло Кр.Иванов 78']

в кк Лара /Lara/, Турция, комплекс "Кервансарай", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Будаерш (Будаерш, Унгария, 2)    3:5 (1:2) 
  [1:0 Андриан Краев 10', 1:1 Тибор Молнар 15', 1:2 Шинан Медгеш 17',
   1:3 Тибор Молнар 2п, 1:4 Мирко Халачи 2п, 2:4 Георги Андонов 2п,
   3:4 Асен Георгиев 2п-д, 3:5 Бенце Молнар 2п]


16 януари 2020 г., четвъртък

в Сиде /Side/, Турция, комплекс "Акуа Спортс Сентър" - терен 2, 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Каспий (Актау, Казахстан, 1)               4:0 (2:0) Video stats 
  [2:0 Али Соу 35',39'; 3:0 Раул Албентоса 61', 4:0 Миха Горопевшек 68'-аг]


17 януари 2020 г., петък

в Момчилград, 11:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Гълъбово)                   4:0 (2:0) Video stats 
  [1:0 Спас Делев 28', 2:0 Иван Коконов 36', 4:0 Светослав Ковачев 48',73']

в Криводол, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           4:1 (1:0)  stats 
  [1:0 Владислав Узунов 43', 1:1 Николай Дичев 63'-д, 2:1 Чавдар Ивайлов 68',
   3:1 Доминик Янков 70', 4:1 Мирослав Маринов 81']

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Шахтьор (Караганда, Каз, 1)      3:4 (1:4) Video
  [1:0 Димитър Законов 9', 1:1 Сергей Зенев 30', 1:2 Жан-Али Пайруз 35',
   1:3 Сергей Зенев 41', 1:4 Жан-Али Пайруз 43', 2:4 Георги Стоичков 61',
   3:4 Тодор Чаворски 84']


18 януари 2020 г., събота

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) - Миньор (Раднево)             0:0 

в Свиленград, ст."Колодрума", 11:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - ФК ЦСКА 1948 (София)       1:3 (0:1) 
  [0:1 Борис Тютюков 34', 0:2 Денислав Александров 47', 0:3 Валентин Йосков 53',
   1:3 Мариян Тонев 60']

в Обзор, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)            2:1 (1:0) 
  [2:0 Живко Петков 25',55'; 2:1 _ 80']

в Нова Загора, ст."Загорец" - помощен терен, 13:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)                 1:0 (0:0) 

в кв.Повеляново, Девня, 13:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)        0:3 (0:2) 
  [0:1 Димитър Юруков 7', 0:2 Калоян Стефанов 25', 0:3 Янислав Цачев 72']

в Пловдив, ст."Марица", 13:15 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Надежда (Доброславци)             4:1 (2:1) 

в Симитли, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Царско село 2015 (София)            0:7 (0:3)  stats 
  [0:1 Антон Карачанаков 5', 0:2 Андерсон Кордейро 13', 0:3 Уесли Ната 35',
   0:4 Андерсон Кордейро 54', 0:5 Георги Минчев 75', 0:6 Илия Джамов 84',
   0:7 Георги Минчев 87']

в Първомай, 14:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив)         1:2 (0:0) Video

в Своге, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Локомотив София 1929 (София)      1:2 (1:1)  /пряко по Sportal TV/ Video
  [1:0 Стивън Кирилов 17', 1:1 Светослав Диков 36', 1:2 Александър Ив.Александров 87']

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изк.терен, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Балкан 1929 (Ботевград)         2:2 (0:1) 

в Кресна, 14:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Марек 1915 (Дупница)                1:0 

в София, ст."Летище", 14:40 ч:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         4:0 (1:0) Video stats 
  [1:0 Атанас Кабов 21'-д, 2:0 Христо Янк.Иванов 49', 3:0 Теодор Костадинов 65',
   4:0 Даниел Кутев 67'-д]

в Пловдив, ст."Локомотив", 15:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Гигант (Съединение)            4:0 (3:0) Video stats 
  [1:0 Миховил Клапан 2', 3:0 Анте Аралица 33',38'; 4:0 Кенан Муслимович 79']

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Кая Белек", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Ботошани (Ботошани, Румъния, 1)    2:1 (1:1) Video stats 
  [0:1 Хамиду Кейта 20', 1:1 Мартин Камбуров 27', 2:1 Мартин Маринов 53']

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Олександрия (Олександрия, Укр, 1)       0:4 (0:1) Video stats 
  [0:1 Денис Устименко 28', 0:2 Дмитро Шастал 51', 0:3 Максим Задерака 66',
   0:4 Валерий Лучкевич 81']

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Риксос Премиум", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Висла (Плоцк, Полша, 1)        2:0 (2:0)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [1:0 Якуб Сверчок 5', 2:0 Талеб Тауата 27']


19 януари 2020 г., неделя

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Академия Пандев (Струмица, Мак, 1)    2:0 (1:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Фанатик Тур Белек", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Ротор (Волгоград, Русия, 2)    2:1 (0:1) Video stats 
  [0:1 Сергей Серченков 40', 1:1 Иван Петков 83', 2:1 Илия Йонов 89'-аг]

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Олександрия (Олександрия, Укр, 1)   2:2 (1:1) Video stats 
  [0:1 Васил Грицук 35'-д, 1:1 Радослав Кирилов 38', 2:1 Ивайло Ем.Димитров 58',
   2:2 Денис Безбородко 71']


21 януари 2020 г., вторник

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Олександрия (Олександрия, Укр, 1)    1:3 (1:0) * Video stats 
  [1:0 Денислав Ангелов 36', 1:2 Денис Устименко 98',102'; 1:3 Дмитро Шастал 110']
  [чк: Дани Кики (Чм) 107']
* - в 4 части от по 30'.

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Глория Спортс Сентър", 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Оренбург (Оренбург, Русия, 1)       3:2 (1:0)  /пряко по Sportal TV/ Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Шепши (Сфънту Георге, Рум, 1)      1:0 (1:0) Video

в Сан Педро де Алкантара, Испания, комплекс "Марбеля Футбол Сентър", 17:00 ч (16:00 ч местно CET):
ЦСКА (София) - Нюрнберг (Нюрнберг, Германия, 2)           0:5 (0:2)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:2 Феликс Лохкемпер 29',33'; 0:3 Греъм Кери 66'-аг, 0:4 Михаел Фрай 72',
   0:5 Йоханес Гайс 90'+1'-д]


22 януари 2020 г., сряда

в Каблешково, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              3:3 (0:0) 

в Балчик, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                2:0 (0:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Прищина (Прищина, Косово, 1)       0:5 (0:2) Video

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:1 (0:1) 

в София, ст."57-мо училище", 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)      0:3 (0:2) 

в Симитли, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                3:2 (3:1) 

в Русе, Градски стадион, 14:00 ч:
Дунав (Русе) - Прогресул Спартак (Букурещ, Румъния, 3)    2:4 (2:2) 

в София, комплекс "Царско село", 14:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)               4:2 (0:1) 

в Склаве, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Лудогорец 1945 II (Разград)             3:1 (0:0) 

в Сиде /Side/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Енисей (Красноярск, Русия, 2)    2:1 (0:0) Video

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Динамо (Тбилиси, Грузия, 1)             анулиран * 
* - двата отбора не постигат договорка за терена и началния час на мача.

в кк Лара /Lara/, Турция, комплекс "Кервансарай", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Габала (Габала, Азр, 1)        0:0  /пряко по Sportal TV/ Video

в Съединение, 15:00 ч:
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    4:0 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Риксос Премиум", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Пяст (Гливице, Полша, 1)       0:2 (0:2)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:1 Урош Корун 11', 0:2 Пьотър Пажишек 41']


23 януари 2020 г., четвъртък

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Фанатик Тур Белек", 09:30 ч (10:30 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Кайсар (Къзълорда, Каз, 1)     1:0 (0:0) Video

в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков", 14:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Миньор (Перник)                 0:7 (0:3) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)           2:2 

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - СКА-Хабаровск (Хабаровск, Рус, 2)    2:0 (0:0) Video


24 януари 2020 г., петък

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 12:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Левски /юн.ст./ (София)             3:0 (3:0) Video

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Ботев (Враца) - Напредак (Крушевац, Сърбия, 1)            1:2 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Лехия (Гданск, Полша, 1)           0:1 (0:1) Video

в Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Зенит II (Санкт Петербург, Рус, 3) 4:0 (3:0) Video


25 януари 2020 г., събота

в Куклен, 11:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:1 (0:1) 

в Тулово, 11:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               2:1 (2:1) 

в София, ст."Славия" - помощен терен, 11:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Миньор (Перник)            1:2 (0:2) 

в Бяга, 11:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Сокол (Марково)                      2:4 

в Копиловци, 11:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              2:3 (1:0) 

в Карлово, 12:00 ч:
Левски (Карлово) - Марица (Милево)                        0:0 

в Елхово, 13:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:1 (0:1) 

в Карнобат, 13:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)               0:2 

в Обзор, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец (Балчик)            2:3 (1:1) 

в Несебър, Градски стадион, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Спартак 1918 (Варна)                  1:3 (1:2) Video

в Сиде /Side/, комплекс "Сиде Стар Спорт Сентър", 13:00 ч (14:00 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Каспий (Актау, Казахстан, 1)   0:1 (0:1) 

в Своге, 13:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана)            0:1 (0:1) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 13:30 ч:
Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) - Свиленград 1921 (Свил)       0:0 

в Ботевград, 13:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Дреновец (Дреновец)             1:2 (0:2) 

в Добрич, ст."Дружба", 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол)                1:3 (1:0) 

в София, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци)      4:0 (1:0) 

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Спартакс (Юрмала, Латвия, 1)        1:0 (1:0) 

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Спартакус (Ниредхаза, Унгария, 2)     0:0 

в Ловеч, Градски стадион, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              2:1 (1:0) 

в Първомай, 14:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            3:1 (2:1) Video

в Русе, ст."Дунав", 14:00 ч:
Дунав /юн.ст./ (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        7:1 (1:0) 

в Дамяница, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Лудогорец 1945 II (Разград)     1:1 (0:1) 

във Видин, 14:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Грамада)                       5:1 

в Годлево, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Перун 1978 (Кресна)                 2:1 (1:1) 

в Пловдив, ст."Тодор Диев", 14:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           2:0 (1:0) 

в Склаве, 14:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден)           2:1 (1:1) 

във Враца, ст."Христо Ботев", 15:00 ч:
Академия Ботев (Враца) - Вихър (Славяново)                0:1 (0:1) 

в Попово, 15:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Светкавица Търговище (Тщ)      1:1 

в Сиде /Side/, Турция, комплекс "Хане Хотел", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Чайка (Песчанокопское, Русия, 2)        3:0 (0:0) Video

в Обзор, 15:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Рз)       2:3 (1:0) 

във Велико Търново, 16:00 ч:
Етър ВТ /юн.ст./ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово)  1:8 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Динамо (Тбилиси, Грузия, 1)        3:2 (1:0) Video


26 януари 2020 г., неделя

в Пафос /Paphos/, Кипър, 16:00 ч (16:00 ч местно EET):
Царско село 2015 (София) - Урал (Екатеринбург, Рус, 1)    1:0 (0:0) 

в Ломас де Ла Кинта, Бенахавис, Испания, 17:00 ч (16:00 ч местно CET):
ЦСКА (София) - Шонан Белмаре (Хирацука, Япония, 1)        0:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Кейсуке Сака 71']


27 януари 2020 г., понеделник

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Къзължар (Петропавловск, Каз, 1)        3:0 (0:0) Video

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, комплекс "Миракъл Резорт", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Витоша (Бистрица) - Рад (Белград, Сърбия, 1)              1:2 (0:1) 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Лимак Аркадия", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Земплин (Михаловце, Свк, 1)    1:2 (1:1) Video

в Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Ордабаси (Шимкент, Каз, 1)         1:1 (0:0) Video


28 януари 2020 г., вторник

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Македония Г.Петров (Скопие, Мак,1)   3:2 (2:1) * 
* - в 4 части от по 30'.

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - ФК ЦСКА 1948 (София)               0:3 (1:0) Video

в Ларнака /Larnaca/, Кипър, 15:00 ч (15:00 ч местно ЕЕТ):
Царско село 2015 (София) - Ракув (Ченстохова, Полша, 1)   0:1 (0:0) 


29 януари 2020 г., сряда

в Турция, 12:00 ч (13:00 ч местно TRT):
Витоша (Бистрица) - Силекс (Кратово, Мак, 1)              1:0 (1:0) 

в Обзор, 12:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море /юн.ст./ (Варна)    1:0 (0:0) 

в Несебър, Градски стадион, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     0:1 (0:0) Video

в Годлево, 13:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                 3:1 (1:1) 

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)               2:1 (2:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изк.терен, 14:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Левски (Карлово)               4:2 (3:1) 

в Склаве, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Кариана (Ерден)                       0:1 (0:1) 

в Ковачевци, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)                   1:1 (1:1) 

в Русе, Градски стадион, 14:00 ч:
Дунав (Русе) - Литекс (Ловеч)                             2:0 (1:0) 

в Мъглиж, 14:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)            5:0 (3:0) 

в Сандански, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)   1:2 (0:1) 

в Сливница, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)         3:1 

в кв.Требич, София, 14:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Лудогорец 1945 II (Разград)       0:7 (0:3) 

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Пирин (Благоевград) - Работнички (Скопие, Македония, 1)   1:1 (0:1) Video

в Твърдица, 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       1:7 (0:3) 

в Алания /Alanya/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Конкордия (Кяжна, Румъния, 2)    2:2 (2:1) 

в Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Септември (София) - Рипенсия (Тимишоара, Румъния, 2)      0:0 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Фанатик Тур Белек", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Локомотив Сф 1929 (София) - Младост (Лучани, Сърбия, 1)   1:1 (1:1) Video

в Пловдив, ст."Марица", 15:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд)      4:2 (3:1) 

в Сиде /Side/, Турция, комплекс "Хане Хотел", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Серед (Серед, Словакия, 1)          1:1 (0:0) Video

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 15:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) - Загорец (Нова Загора)        1:1 (0:0) 

в Съединение, 15:00 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            1:0 (0:0) Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Риксос Премиум", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Кайрат (Алмати, Казахстан, 1)       6:0 (2:0)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [1:0 Клаудиу Кешерю 2', 2:0 Жоржиньо 38', 3:0 Якуб Сверчок 66',
   4:0 Мавис Чибота 68'-д, 5:0 Димо Бакалов 70'-д, 6:0 Якуб Сверчок 76']

в Сан Педро де Алкантара, Испания, комплекс "Марбеля Футбол Сентър", 16:00 ч (15:00 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Чонбук Хюндай Моторс (Чонджу, Кор, 1)      0:0  /пряко по Нова спорт/ Video stats 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Левски (София) - Пюник (Ереван, Армения, 1)               3:2 (1:1)  /пряко по Диема спорт 2/ Video stats 
  [1:0 Стейн Спийрингс 9', 1:1 Угочукву Иву 12', 1:2 Сергей Шевчук 73',
   2:2 Здравко Димитров 78', 3:2 Филипе Насименто 87'-псу]
  [ид: Артур Миранян (П) 73']

в Турция, 17:00 ч (18:00 ч местно TRT):
Ботев (Враца) - Силекс (Кратово, Мак, 1)                  1:2 (0:1) 


30 януари 2020 г., четвъртък

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Заглембие (Любин, Полша, 1)        0:3 (0:2) Video

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Ансан Грийнърс (Ансан, Кор, 2) 0:1 (0:0) Video

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Окжетпес (Кокшетау, Казахстан, 1)    2:2 (1:1) 

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Аустрия II (Виена, Австрия, 2)   5:1 (1:0) 


31 януари 2020 г., петък

в Каблешково, 14:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич)         4:1 (1:1) 

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Ботев (Враца) - Форверц (Щаяр, Австрия, 2)                1:0 (0:0) Video

в Плачковци:
Янтра 2019 /юн.ст./ (Габрово) - Устрем Д (Дончево)        4:4 

в Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арка (Гдиня, Полша, 1)         4:1 (2:1) Video

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)                4:1 (2:1) Video

в Ла Гаспара, Естепона, Испания, комплекс "Аройо Енмедио", 17:00 ч (16:00 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Виктория (Пилзен, Чехия, 1)                0:3 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:2 Ян Коваржик 39',47'; 0:3 Марко Алвир 67']


1 февруари 2020 г., събота

в Турция, 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Химки (Химки, Русия, 2)          0:0 * 
* - в 2 полувремена от по 40'.

в кв.Требич, София, 10:00 ч:
Надежда (Доброславци) - ФК ЦСКА 1948 II (София)           4:1 (2:1) 

в Асеновград, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              0:1 

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 11:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Посейдон (Лиману/2 май, Рум, 3)    3:0 (2:0) 

в Склаве, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Кариана (Ерден)                 0:2 (0:0) 

в Етрополе, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен)                      4:1 (0:0) 

в Свиленград, 11:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   3:1 (2:0) 

в Несебър, Градски стадион, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Атлетик (Куклен)                      2:2 (1:1) Video

в Свищов, ст."Димитър А.Ценов", 11:00 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:3 (0:1) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 11:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Гигант (Съединение)            2:2 (1:1) 

в Симитли, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин /юн.мл./ (Благоевград)        6:0 (3:0) 

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 11:30 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Спартак 1947 (Пловдив)     6:1 (2:1) 

във Враца, ст."Христо Ботев" - помощен терен, 13:00 ч:
Академия Ботев (Враца) - Дреновец (Дреновец)              0:0 

в Тулово, 13:00 ч:
Миньор (Раднево) - Созопол (Созопол)                      2:2 (2:0) 

в Стралджа, 13:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)          0:2 (0:1) 

в Ковачевци, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    2:1 (1:1) 

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ален (Ален, Германия, 4)           0:0 Video

в Своге, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)              2:1 

в Карлово, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян)                 0:0 

в Първомай, 14:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Чико Бунара (Бяга)             4:0 (2:0) 

в Белек /Belek/, Турция, комлекс "Макс Роял", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Рапид (Виена, Австрия, 1)                2:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:1 Таксиархис Фунтас 32', 1:1 Филипе Насименто 78'-д, 2:1 Мартин Райнов 90'+2']

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Краснодар III (Крнсд,Рус,3)      2:0 (1:0) Video

в Суворово, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Черно море /юн.ст./ (Варна)       2:5 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) - Ком (Берковица)         1:1 (0:1) 

в кв.Драгалевци, София, 14:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      3:1 (1:1) 

в Дибич, 14:00 ч:
Енев (Дибич) - Шумен 2007 (Шумен)                         2:3 (1:2) 

в кв.Долно Езерово, Бургас, 14:00 ч:
Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Карнобат (Карнобат)    0:3 

в Кюстендил, ст."Осогово", 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)     1:1 (0:0) 

в Рилци, 14:00 ч:
Пирин /юн.ст./ (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)        0:2 

Димитровград 1947 (Дмгр) - Арда 1924 /юн.ст./ (Кърджали)  4:3 

в Панагюрище, 14:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)              2:0 (1:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Фанатик Тур Белек", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Локомотив Сф 1929 (София) - Фероникели (Глоговац,Кос,1)   0:0 Video

в Марикостиново, 14:30 ч:
Беласица (Петрич) - Левски /юн.ст./ (София)               1:0 (1:0) Video

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Витоша (Бистрица) - Пюник (Ереван, Армения, 1)            1:1 (0:1) 

в Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Раднички (Ниш, Сърбия, 1)          0:0 Video

в Габрово, ст."Христо Ботев", 15:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Берое /юн.ст./ (Ст.Загора)         3:2 (2:1) 

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Пирин (Благоевград) - Македония ГП (Скопие,Мак,1)         2:2 (1:1) Video

в Кокаляне, 15:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Драгоман (Драгоман)             0:1 (0:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Цървена звезда (Белград, Сърбия, 1) 0:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:1 Марко Гобелич 28']

в Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Академия Пандев (Струмица, Мак, 1)    2:2 

в Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Динамо (Батуми, Грузия, 1)     0:2 (0:1) 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 16:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Бдин 1923 (Видин)                   3:2 (0:2) 

в Сан Педро де Алкантара, Испания, комплекс "Марбеля Футбол Сентър", 18:15 ч (17:15 ч местно CET):
ЦСКА (София) - Яблонец (Яблонец над Нисоу, Чехия, 1)      0:2 (0:2)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:1 Войтех Кубиста 6', 0:2 Владимир Йовович 35']


2 февруари 2020 г., неделя

в Ямбол, 13:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - АФК Хасково (Хасково)             3:0 (1:0) 

в Попово, 14:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     4:2 

в Павликени, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                 1:0 (1:0) 

в Плачковци:
Балкан (Плачковци) - Устрем Д (Дончево)                   2:5 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Фанатик Тур Белек", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Рапид (Букурещ, Румъния, 2)        2:0 (1:0) Video

в Маноле, 15:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Борислав 2009 (Първомай)           0:5 (0:0) 


3 февруари 2020 г., понеделник

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - КСМ Решица (Решица, Румъния, 2)  3:0 (2:0) Video

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Окжетпес (Кокшетау, Казахстан, 1)   0:0 Video


4 февруари 2020 г., вторник

в Сиде /Side/, Турция, комплекс "Хане Хотел", 9:45 ч (10:45 ч местно TRT):
Локомотив Сф 1929 (София) - Валмиера (Валмиера, Лат, 1)   6:0 (2:0) Video

в Твърдица, 13:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              0:3 (0:2) 

в Обзор, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Спартак 1918 (Варна)                  1:1 (1:1) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Узбекистан /юн.ст./                      4:1 (4:0)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [1:0 Мартин Д.Петков 4', 2:0 Здравко Димитров 35', 3:0 Насиру Мохамед 40',
   4:0 Марин Петков 42', 4:1 Улугбек Хошимов 54']

в Карнобат, 14:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Смедерево 1924 (Смедерево, Сър, 2)  1:3 (0:1) 

в Разлог, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                2:1 (2:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Арсенал /мл./ (Тула, Русия, мл)  2:0 (0:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Олимпик (Донецк, Украйна, 1)   0:4 (0:1) Video


5 февруари 2020 г., сряда

в Свищов, ст."Димитър А.Ценов", 11:00 ч:
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      0:4 (0:1) 

в Бургас, ст."Черноморец", 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Раднички (Пирот, Сърбия, 2)    0:0 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 13:30 ч:
Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) - Левски (Карлово)             2:3 (0:1) 

във Враца, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            1:1 (1:0) 

в София, ст."57-мо училище", 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            2:1 

в Ново Делчево, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски /юн.ст./ (София)         1:0 (1:0) 

в Мъглиж, 14:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Дунав (Русе)                           1:2 (1:2) 

в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Дунав /юн.ст./ (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)              5:2 

в Стара Загора, ст."Локомотив", 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           прекратен * 
* - прекратен в 54' при 2:0 заради лошо време и натрупващ се сняг.

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Фанатик Тур Белек", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Фарул (Констанца, Румъния, 2)         1:2 (0:0) Video

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Витоша (Бистрица) - Глория (Бузъу, Румъния, 2)            1:2 (1:0) 

в Царева ливада, 15:30 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Загорец (Нова Загора)              анулиран * 
* - Загорец не може да пътува до Царева ливада заради лоши метеорологични
    условия.

в Турция, 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Пирин (Благоевград) - Термалика (Нечеца, Полша, 2)        0:1 (0:1) Video

в Чирпан, 15:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Гигант (Съединение)                     прекратен * 
* - прекратен в 30' при 0:1 заради лошо време.

в Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1)     0:0 Video


6 февруари 2020 г., четвъртък

във Варна, ст."Тича", 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  2:0 (2:0) 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Олександрия (Олександрия, Укр, 1)        1:2 (0:1)  /пряко по Диема спорт 2/ Video stats 
  [0:1 Артьом Ситало 33', 0:2 Максим Задерака 60', 1:2 Станислав Костов 76'-д]
  [чк: Иван Горанов (Л) 90'+1']

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Хотел Корнелия Дайъмънд", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Ахмат (Грозни, Русия, 1)       0:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:1 Андрес Понсе 86']

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Арджеш (Питещ, Румъния, 2)       1:0 (1:0) 

в Българово, 15:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Смедерево 1924 (Смедерево, Сър, 2) 0:0 

в Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Мариупол (Мариупол, Украйна, 1)     0:3 (0:1) Video


7 февруари 2020 г., петък

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Оборище (Панагюрище)       1:1 

в Димитровград, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    1:5 (1:4) 

в Бозтепе /Boztepe/, Турция, комплекс "Мардан", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Слован (Братислава, Словакия, 1)    1:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:1 Ноно 62', 1:1 Жоржиньо 65']


8 февруари 2020 г., събота

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) - Мини "Марица-изток" (Радн)   1:1 (0:1) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 11:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:3 

в Козлодуй, 11:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен)                0:1 (0:1) 

в Бургас, ст."Лазур":
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              2:0 (2:0) 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен, 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Беласица (Струмица, Мак, 2)    2:2 (2:0) 

в Ново Делчево, 12:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Левски /юн.ст./ (София)             0:3 

в Петрич, ст."Цар Самуил", 12:00 ч:
Банско (Банско) - Миньор (Перник)                         0:4 (0:2) 

в Стралджа, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Миньор (Раднево)               2:1 (1:1) 

в Стара Загора, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   5:2 (3:0) 

в Лебница, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Перун 1978 (Кресна)             4:1 

в Ямбол, 14:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)               2:0 (0:0) 

в София:
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)         1:2 

в Поморие, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Раднички (Пирот, Сърбия, 2)        0:0 

в Петрич, терен на ПГ "Пейо К.Яворов", 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил)                 2:1 (1:0) Video

в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Септември /юн.ст./ (София) - Надежда (Доброславци)        3:4 

в кв.Драгалевци, 14:00 ч:
Железница (Железница) - Драгоман (Драгоман)               2:5 (0:2) 

Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        2:0 

в Хисаря, 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                  1:1 (0:1) 

в София, ст."Българска армия", 14:45 ч:
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)              2:0 (1:0) Video stats 
  [1:0 Стефано Белтраме 44', 2:0 Рубен Пинто 79'-д]

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Термалика (Нечеца, Полша, 2)          1:0 (1:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    2:1 (1:0) Video


9 февруари 2020 г., неделя

в Суворово - изкуствен терен, 13:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Шумен 2007 (Шумен)                2:2 (0:1) 

в София, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден)            3:0 (2:0) Video

във Варна, ст."Младост", 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)          2:2 (2:0) 

в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Извор (Горски извор)   3:2 (2:0) 


11 февруари 2020 г., вторник

в Първомай, 14:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)         2:1 (0:0) 

в Момчилград, 14:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              4:0 (2:0) Video

в Панагюрище, 15:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман)               3:1 (2:0) 


12 февруари 2020 г., сряда

в Петрич, ст."Цар Самуил", 11:00 ч:
Миньор (Перник) - Ком (Берковица)                         4:0 (2:0) 

в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)             1:2 (1:2) 

в Свиленград, 13:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)          1:0 (1:0) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изк.терен, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Левски (Карлово)                4:1 (1:0) 

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Нефтехимик (Нижнекамск, Русия, 2)     0:0 Video

в Етрополе, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Партизан (Червен бряг)                4:1 (1:0) 

в Нова Загора, 14:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)          0:2 (0:1) 

в Бургас, ст."Черноморец" - помощен терен, 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            2:0 (2:0) Video

в Ямбол, 14:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Раднички (Пирот, Сърбия, 2)       0:5 

в Петрич, терен на ПГ "Пейо К.Яворов", 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       3:1 (1:0) 

в Крупник, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                0:1 (0:0) 

в Казанлък, ст."Севтополис", 15:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Янтра 2019 (Габрово)           1:2 (0:0) Video

в Русе, 20:00 ч:
Дунав /юн.ст./ (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)          4:2 


13 февруари 2020 г., четвъртък

в Царева ливада, 15:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)            0:0 


14 февруари 2020 г., петък

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Балкан 1929 (Ботевград)    1:2 

в Кюстендил, ст."Осогово", 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли)               2:0 (0:0) 

в Ерден - изкуствен терен, 14:00 ч:
Кариана (Ерден) - Спортист 2009 (Своге)                   5:2 (2:1) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) - Розова долина (Казанлък)     0:1 (0:1) 

в Панагюрище, 15:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Атлетик (Куклен)                   3:1 (2:1) 


15 февруари 2020 г., събота

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 10:30 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) - Дреновец (Дреновец)     1:2 (1:0) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изк.терен, 10:30 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)            0:3 (0:3) 

в Бургас, ст."Черноморец", 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              2:0 (2:0) Video

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 11:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Сокол (Марково)                3:3 

в Ботевград, 11:00 ч:
Козаро (Ботевград) - Вършец 2012 (Вършец)                 3:0 (3:0) Video

в Карнобат, 12:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   1:1 

в Добрич, ст."Дружба", 12:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)      2:2 (1:2) 

в Първомай, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     5:0 (4:0) 

в Търговище, 12:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)     2:4 (0:3) 

в Петрич, ст."Цар Самуил", 12:30 ч:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:0 (1:0) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 6, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Рз) - Черноломец 1919 (Попово)   0:1 (0:1) 

в Хаджидимово, 13:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:4 

в Козлодуй, 13:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)          2:1 (1:1) 

в Царева ливада, 13:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени)          2:2 

в Ягода, 14:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  0:0 

в Черноочене, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян)         0:3 

в Ковачевци, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              0:1 (0:1) 

в Ново Делчево, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Саса (М.Каменица, Мак, 2)       3:0 

в Съединение, 14:00 ч:
Гигант (Съединение) - Брацигово (Брацигово)               7:0 (5:0) 

в Царева ливада, 15:30 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра 2019 (Габрово)                    0:5 (0:1) 


16 февруари 2020 г., неделя

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Добруджа 1919 /юн.ст./ (Добрич) - Септември 98 (Тервел)   2:3 

в Суворово - изкуствен терен, 13:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)              1:2 (0:0) 

в Етрополе, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Вихър (Славяново)                     4:4 (3:1) 

в Николово, 14:00 ч:
Пъстрина 2012 (Николово) - Бдин 1923 (Видин)              2:0 * 
* - в 3 части от по 30'.

в Климент, 14:00 ч:
Мълния (Климент) - Волов (Шумен)                          2:5 (1:1) 

в Белозем, 14:30 ч:
Вихър (Белозем) - Спартак 1947 (Пловдив)                  2:3 (1:2) 


18 февруари 2020 г., вторник

във Видин, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Академия Ботев (Враца)                1:2 (1:0) 


19 февруари 2020 г., сряда

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)              0:0 

в Симитли, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - ФК ЦСКА 1948 II (София)             1:0 (0:0) 

в Полски Тръмбеш, 14:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив 1927 (Дряново)         0:6 


21 февруари 2020 г., петък

в Несебър, 14:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)          4:1 (1:0) 


22 февруари 2020 г., събота

в Павликени, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)            1:1 (0:1) 

във Видин, 14:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица)                       0:1 

в Царева ливада, 14:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)              2:1 

в Ловеч, Градски стадион, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово)                     5:0 (3:0) Video

в Правец, 15:00 ч:
Правец (Правец) - Ракитин (Трудовец)                      1:1 (1:0) Video

в Дреновец, 15:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Първа атомна (Козлодуй)             1:2 (1:0) 


23 февруари 2020 г., неделя

в Мездра, 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Вихър (Славяново)                2:3 (1:2) 


25 февруари 2020 г., вторник

в Рилци, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Банско (Банско)                     0:2 (0:0) 


26 февруари 2020 г., сряда

в Козлодуй, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дреновец (Дреновец)             0:1 


27 февруари 2020 г., четвъртък

в Габрово, ст."Христо Ботев", 16:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Етър ВТ II (Велико Търново)        2:0 (1:0) 


28 февруари 2020 г., петък

в Добрич, ст."Дружба", 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              1:1 (1:0) 


29 февруари 2020 г., събота

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Загорец (Нова Загора)            2:1 (0:1) 


8 март 2020 г., неделя

в Бяла, 14:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноломец 1919 (Попово)     2:5 


27 май 2020 г., сряда

във Варна, ст."Тича", 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав (Русе)                         0:1 (0:0) 
  [0:1 Юлиан Ненов 65'-д]

в Стара Загора, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)           0:0 Video

в Разград, ст."Хювефарма арена", 18:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             0:1 (0:1) 
  [0:1 Исмаил Иса 22']


29 май 2020 г., петък

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 17:00 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         3:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ 
  [1:0 Найджъл Роберта 38', 2:0 Мартин Д.Петков 52', 2:1 Илия Димитров 68',
   3:1 Хали Тиам 78']

в София, комплекс "Царско село", 17:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:2 (0:2) 
  [0:1 Доминик Малонга 25', 0:2 Диниз Алмейда 36']

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     2:0 (1:0) Video
  [1:0 Радослав Терзиев 44', 2:0 Тодор Неделев 63']

в Разград, ст."Хювефарма арена", 19:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе)                   4:0 (3:0)  /пряко по Диема спорт/ 
  [1:0 Марселиньо 10', 3:0 Вандерсон 32',45'; 4:0 Сисиньо 65']


30 май 2020 г., събота

в Стара Загора, ст."Локомотив", 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)               1:0 (1:0) Video
  [1:0 Мартин Камбуров 16']

в София, ст."Българска армия", 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                              2:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [1:0 Томи Юрич 77'-д, 2:0 Греъм Кери 79']

във Варна, ст."Тича", 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)             2:0 (1:0) 
  [1:0 Родриго Енрике 29', 2:0 Велислав Василев 89']


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 7 януари 2020 г., комплекс "Царско село", София
                                     първи лагер - 9 януари-8 февруари 2020 г., Белек /Belek/, Турция

 2. Левски (София)                   сбор        - 9 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 13-23 януари 2020 г., Сандански
                                     втори лагер - 27 януари-7 февруари 2020 г., Алания /Alanya/, Турция

 3. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 7 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 20 януари-5 февруари 2020 г., Белек /Belek/, Турция

 4. ЦСКА (София)                     сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 8-17 януари 2020 г., Сиде /Side/, Турция
                                     втори лагер - 19 януари-2 февруари 2020 г., Марбеля /Marbella/, Испания

 5. Славия 1913 (София)              сбор        - 13 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 17 януари-7 февруари 2020 г., Алания /Alanya/, Турция

 6. Черно море (Варна)               сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 18-31 януари 2020 г., Турция

 7. Арда 1924 (Кърджали)             сбор        - 6 януари 2020 г., София/Пловдив
                                     първи лагер - 8-17 януари 2020 г., Момчилград
                                     втори лагер - 20 януари-6 февруари 2020 г., Анталия /Antalya/, Турция

 8. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 16-28 януари 2020 г., Алания /Alanya/, Турция

 9. Берое (Стара Загора)             сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 16-31 януари 2020 г., Белек /Belek/, Турция

10. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 8-15 януари 2020 г., Сандански
                                     втори лагер - 17-31 януари 2020 г., кк Лара, Анталия /Lara, Antalya/, Турция

11. Дунав (Русе)                     сбор        - 6 януари 2020 г.
                                                 - подготовка в Русе

12. Царско село 2015 (София)         сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 23-28 януари 2019 г., Пафос /Paphos/, Кипър

13. Ботев (Враца)                    сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 20 януари-1 февруари 2020 г., Алания /Alanya/, Турция

14. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) сбор        - 8 януари 2020 г., стар.ст."Академик" /при 4-ти километър/, София
                                     първи лагер - 23 януари-7 февруари 2020 г., Сиде /Side/, Турция


                           Втора лига

 1. Септември (София)                сбор        - 13 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 19 януари-13 февруари 2020 г., Алания /Alanya/, Турция

 2. ФК ЦСКА 1948 (София)             сбор        - 6 януари 2020 г., кв.Требич, София
                                     първи лагер - 9-18 януари 2020 г., Свиленград
                                     втори лагер - 21 януари-3 февруари 2020 г., Белек /Belek/, Турция

 3. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 8 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 27 януари-7 февруари 2020 г., Алания /Alanya/, Турция

 4. Локомотив София 1929 (София)     сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 27 януари-5 февруари 2020 г., Алания /Alanya/, Турция

 5. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 7 януари 2020 г.
                                                 - подготовка в Ловеч

 6. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 13-19 януари 2020 г., Поморие

 7. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 6 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 13 януари-6 февруари 2020 г., Сиде /Side/, Турция

 8. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - 6 януари 2020 г.
                                                 - подготовка в Горна Оряховица

 9. Пирин (Благоевград)              сбор        - 3 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 27 януари-7 февруари 2020 г., Алания /Alanya/, Турция

10. Кариана (Ерден)                  сбор        - 9 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 21 януари-1 февруари 2020 г., Сандански

11. Ботев (Гълъбово)                 сбор        - 8 януари 2020 г.
                                                 - подготовка в Гълъбово

12. Черноморец (Балчик)              сбор        - 6 януари 2020 г.
                                                 - подготовка в Балчик

13. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 15 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 19-29 януари 2020 г., Сандански

14. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 10 януари 2020 г.
                                     първи лагер - 20-29 януари 2020 г., Коларово, обл.Благоевград

15. Поморие (Поморие)                сбор        - не започва подготовка

16. Спартак 1918 (Варна)             сбор        - 6 януари 2020 г.
                                                 - подготовка във Варна

17. Спартак (Плевен)                 сбор        - 27 януари 2020 г.
                                                 - подготовка в Плевен

нагоре