« Зимна подготовка и приятелски срещи 2020/21


Приятелски срещи

9 януари 2021 г., събота

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити" - терен 1, 13:30 ч (14:30 ч местно TRT):
Аланияспор /юн.ст./ (Алания, Тур, ю1) - ЦСКА (София)      0:4 (0:3)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:1 Тиаго Родригеш 9', 0:2 Греъм Кери 9', 0:3 Али Соу 43',
   0:4 Георги Йомов 62'-д]


13 януари 2021 г., сряда

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити" - терен 1, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Стал (Мелец, Полша, 1)                     0:0  /пряко по Диема спорт/ Video stats 


14 януари 2021 г., четвъртък

в Пловдив, ст."Локомотив", 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          3:1 (1:0) 


15 януари 2021 г., петък

в Ловеч, ст."Салито", 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              1:0 (1:0) 


16 януари 2021 г., събота

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 11:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)          6:2 (1:1) 

във Велико Търново, терен "Трифон Иванов", 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               3:0 (1:0) 

в Карнобат, 12:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)               2:3 (1:2) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)      3:1 (0:1) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)            3:1 (1:0) 

в кв.Бояна, София, НФБ, 13:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Спортист 2009 (Своге)             1:3 (0:0) 

в Каблешково, 14:00 ч:
Созопол (Созопол) - Черно море (Варна)                    1:4 (1:2) 

в Стара Загора, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Янтра 2019 (Габрово)               3:0 (0:0) 

в Микрево, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    4:0 (1:0) 

в Симитли, 14:00 ч:
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                  0:4 (0:3) Video

в Радомир, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Извор (Горски извор)      5:0 

в Кюстендил, ст."Осогово", 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Армейци (Кюстендил)               7:0 

в Пловдив, ст."Пловдив", 14:15 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Милево)                  1:1 (0:0) 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Локомотив Сф 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)    3:1 (0:1) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)     0:1 


17 януари 2021 г., неделя

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити" - терен 1, 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Септември (Симитли)                        3:0 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [1:0 Юнус Санкаре 39', 3:0 Мартин Смоленски 66',84']


18 януари 2021 г., понеделник

в Пловдив, ст."Локомотив", 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)               2:0 (1:0) 


19 януари 2021 г., вторник

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 12:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                5:1 (2:1) Video


20 януари 2021 г., сряда

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник Делукс Белек" - терен 1, 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Септември (Симитли) - Химки (Химки, Русия, 1)             1:1 (0:1) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив)            3:0 (2:0) 

в Балчик, 13:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Враца)                    1:3 (1:1) 

в Стара Загора, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)           0:1 (0:0) Video

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 14:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)      0:3 (0:1) 

в Склаве, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге)                 1:2 (1:0) 

в Нова Загора, 14:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)       2:3 (2:1) 

в Герман, 14:00 ч:
Септември (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  5:0 (3:0) 

в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) - Хасково (Хасково)          4:3 (1:2) 

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена", 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                  0:10 (0:5) 

в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/, 14:00 ч:
Витоша /юн.ст./ (Бистрица) - Балкан 1929 (Ботевград)      1:2 (0:0) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)  2:0 

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Искър 1923 (Роман)               4:2 (1:1) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Гигант (Съединение)                     7:0 (4:0) Video

в Умаг /Umag/, Хърватия, комплекс "Стела Марис", 16:00 ч (15:00 ч местно СЕТ):
Домжале (Домжале, Словения, 1) - Левски (София)           2:1 (0:1) Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Риксос Премиум", 17:00 ч, (18:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Бачка Топола (Бачка Топола, Сър, 1) 2:1 (2:1)  /пряко по Диема спорт/ Video


21 януари 2021 г., четвъртък

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити" - терен 1, 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Стал (Мелец, Полша, 1)           1:1 (0:1) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Белис Делукс Хотел", 10:15 ч (11:15 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Криля Советов (Самара, Русия, 2)    1:6 (1:3) Video

в Рилци, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)   1:2 (1:0) Video

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити" - терен 1, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Стал (Мелец, Полша, 1)             1:2 (0:1) Video


22 януари 2021 г., петък

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 13:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            3:2 (2:2) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 13:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)            1:0 (1:0) Video

в София, ст."НСА" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Национал /юн.ст./ (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)          1:5 (1:2) 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Локомотив Сф 1929 /юн.ст./ (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:3 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Заглембие (Любин, Полша, 1)        1:3 (0:2) Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Белис Делукс Хотел", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Септември (Симитли) - Локомотив /юн.ст./ (Москва, Рус, ю1) 1:1 (1:1) 


23 януари 2021 г., събота

в Куклен, 11:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Ботев /юн.ст./ (Пловдив)               1:2 

в Бяга, 11:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Сокол (Марково)                      3:3 

в Етрополе, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА /юн.ст./ (София)                 0:2 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изк.терен, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Сливнишки герой (Сливница)      1:1 (0:0) 

в Пловдив, ст."Марица", 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд)      5:0 (3:0) 

в Хисаря, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Загорец (Нова Загора)            2:2 (2:1) 

в кк Албена, ст."Албена-3", 13:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:0 (0:0) 

в Пореч /Poreč/, Хърватия, комплекс "Зелена лагуна", 13:00 ч (12:00 ч местно СЕТ):
Левски (София) - Подбескидже (Биелско-Бяла, Полша, 1)     1:0 (1:0) Video

в Първомай, 13:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Ботев /юн.мл./ (Пловдив)       4:1 (2:0) 

в Рила, 13:00 ч:
Пирин II (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)              0:1 (0:1) 

в Сапарева баня, 13:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Гранит (Владая)                    3:2 (2:0) 

в Балчик, 13:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Ботев (Враца)                       0:2 (0:2) 

в Стара Загора, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:3 (0:2) Video

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                2:1 (1:1) 

в Ловеч, Градски стадион, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово)                     2:0 (1:0) 

в Ямбол, 14:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                 0:3 (0:1) 

в Кюстендил, ст."Осогово", 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    2:1 (2:0) 

в Лебница, 14:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)             4:3 (0:2) 

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)                  5:1 (1:0) 

в кв.Драгалевци, София, 14:00 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       1:1 (0:1) 

в Склаве, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     1:3 (0:1) 

в София, ст."Локомотив" - помощен терен, 14:00 ч:
Локомотив Сф 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)   0:0 

в Бургас, ст."Черноморец", 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна)           2:1 (1:0) Video

в Русе, Градски стадион, 14:00 ч:
Дунав (Русе) - Дунав 2009 (Сливо поле)                   13:0 (5:0) Video

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Витоша /юн.ст./ (Бистрица)       1:0 (0:0) 

в Съединение, 14:00 ч:
Гигант (Съединение) - Хасково (Хасково)                   1:1 (1:0) 

в Димитровград, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора)   1:0 

в Негован, 14:00 ч:
Левски (Чепинци) - Железница (Железница)                  4:0 

в Пловдив, ст."Пловдив", 14:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           2:0 (2:0) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 15:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) - Розова долина (Казанлък)     0:1 (0:0) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - изк.терен, 15:00 ч:
Хебър 1918 /юн.ст./ (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)    0:1 (0:1) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Шахтьор (Донецк, Украйна, 1)   2:2 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ Video


24 януари 2021 г., неделя

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 11:00 ч:
Дунав /юн.мл./ (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        1:1 (0:1) 

в Дреновец, 13:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Ботев II (Враца)                    2:1 (1:1) 

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 14:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Пещера (Галата)             3:1 (1:1) 

в Козлодуй, стар Градски стадион, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Бутан (Бутан)                   5:1 (1:1) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Интер (Добрич) - Черно море /юн.мл./ (Варна)              2:1 

в Суворово, 14:00 ч:
Черно море /юн.ст./ (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)          1:1 

в Пловдив, ст."Пловдив", 14:30 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Вихър (Войсил)                2:2 (1:0) 


25 януари 2021 г., понеделник

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Младост (Лучани, Сърбия, 1)      1:2 (0:1) 

в София, комплекс "Панчарево", 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)              4:0 (2:0) Video stats 
  [1:0 Юнус Санкаре 13', 2:0 Валентин Антов 21', 3:0 Енрике 72',
   4:0 Ахмед Ахмедов 86']

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Войводина (Нови Сад, Сърбия, 1)     0:1 (0:0) Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник Делукс Белек", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Химки (Химки, Русия, 1)            анулиран * 
* - отменен заради наличие на заразени с COVID-19 футболисти на Химки.


26 януари 2021 г., вторник

в Рилци, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Спортист 2009 (Своге)          3:0 (2:0) * 
* - прекратен в 80' заради сняг.

в Мъглиж, 14:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)          3:1 (1:1) Video

в кв.Драгалевци, София, 14:00 ч:
Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 анулиран * 
* - отменен заради снеговалеж.

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити" - терен 1, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Олександрия (Олександрия, Укр, 1)  1:1 (0:1) Video


27 януари 2021 г., сряда

в Микрево, 12:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Пирин (Благоевград)                  1:1 (0:1) Video

в Поморие, 14:00 ч:
Созопол (Созопол) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:2 (0:2) Video

в Ловеч, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Левски 2020 (Лом)                        анулиран * 
* - отменен заради сняг.

в Стара Загора, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик)             3:1 (2:1) Video

в Елхово, 14:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд)      анулиран * 
* - отменен заради сняг.

в Първомай, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         4:0 (2:0) 

в Дамяница, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    2:0 (0:0) 

в Етрополе, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пещера (Галата)                       анулиран * 
* - отменен заради сняг.

в Горна Оряховица, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав (Русе)                анулиран * 
* - отменен заради снеговалеж.

в Хисаря, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) - Атлетик (Куклен)           3:1 (1:1) 

в Лебница, 14:30 ч:
Септември (Симитли) - Локомотив София 1929 (София)        0:0 

в Гоце Делчев, 14:30 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Лудогорец 1945 II (Разград)    0:2 (0:1) 

в Евренсеки, Манавгат, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Къзължар (Петропавловск, Каз, 1)   2:3 (1:2) Video

в Пореч /Poreč/, Хърватия, комплекс "Зелена лагуна", 16:00 ч (15:00 ч местно СЕТ):
Копер (Копер, Словения, 1) - Левски (София)               1:2 (0:2) Video


28 януари 2021 г., четвъртък

в Евренсеки, Манавгат, Турция, 13:30 ч (14:30 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Иртиш (Омск, Русия, 2)              2:4 (2:3) Video

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Балкан 1929 (Ботевград)          2:1 (0:1) * 
* - прекратен в 80', когато гостите напускат терена след като съдията не
    удовлетворява претенциите им да отмени втория гол за ОФК Локомотив.

в Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Балкани (Суха река, Косово, 1)   1:3 (1:1) 

в Хисаря, 14:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 III (Разград)      1:3 (1:1) 


29 януари 2021 г., петък

във Варна, ст."Младост", 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                        1:0 (1:0) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 13:30 ч:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        0:0 Video stats 

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена", 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)              1:1 (0:0) Video

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 14:00 ч:
ЦСКА /юн.ст./ (София) - Надежда (Доброславци)             3:7 

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Олександрия (Олександрия, Укр, 1)  3:1 (0:1) Video


30 януари 2021 г., събота

в Поморие, 11:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            3:1 (2:1) 

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Дреновец (Дреновец)             2:4 (1:1) 

в Рилци, 12:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград)       1:1 (1:1) Video

в Мъглиж, 13:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Загорец (Нова Загора)              0:4 (0:2) Video

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)         1:1 (0:0) 

в Дъбница, 13:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин II (Благоевград)         3:0 (2:0) 

в кв.Дебър, Първомай, 13:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            2:0 (0:0) 

в Твърдица, 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              2:2 (1:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    2:1 (2:1) 

в Етрополе, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен)                      0:1 (0:0) 

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 14:00 ч:
Дунав (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                         4:2 (2:2) Video

в Царева ливада, 14:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени)          1:3 (0:2) 

в Лебница, 14:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник)                      1:0 (0:0) 

в Бургас, ст."Черноморец", 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:3 (1:0) Video

в Несебър, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                 3:1 

в Карлово, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Трявна (Трявна)                        5:2 (2:1) 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) - Първа атомна (Козлодуй)      1:1 (1:0) 

в Хисаря, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) - Спартак 1947 (Пловдив)     4:2 (3:0) 

в Оризари, обл.Пловдив, 14:30 ч:
Извор (Горски извор) - Родопа Смолян (Смолян)             0:0 

в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      2:2 (1:1) 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Локомотив Сф 1929 (София) - Рилски спортист 2011 (Сам)    3:0 (1:0) 

в Симитли, 15:00 ч:
Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил)               1:2 (0:2) 

в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен, 15:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                2:4 

в Етрополе, ст."Чавдар" - изкуствен терен, 15:00 ч:
Козаро (Ботевград) - Локомотив Сф 1929 /юн.ст./ (София)   1:2 (1:0) Video

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен, 15:15 ч:
Хебър 1918 /юн.ст./ (Пазарджик) - Банско (Банско)         3:4 (1:1) 

в Умаг /Umag/, Хърватия, комплекс "Стела Марис", 16:00 ч (15:00 ч местно СЕТ):
Олимпия (Любляна, Словения, 1) - Левски (София)           0:1 (0:1) Video

в Бозтепе /Boztepe/, Турция, комплекс "Мардан", 16:15 ч (17:15 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Динамо (Киев, Украйна, 1)      2:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт/ Video


31 януари 2021 г., неделя

във Видин, 10:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев II (Враца)                      2:2 (0:0) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 10:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Доростол-Светкавица (Силистра)       5:1 (3:0) 

в Бяга, 12:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                  1:0 

в Брацигово, 12:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Железница (Железница)             0:2 (0:2) 

в Несебър, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)         2:0 (0:0) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Славяново)                2:2 (1:1) 

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Пещера (Галата)                  5:0 (2:0) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Интер (Добрич) - Спартак 1918 /юн.ст./ (Варна)            1:4 (1:1) 

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 14:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Академик (Свищов)              5:1 (1:1) 

в Червен бряг, 14:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Ювентус 95 (Малчика)             3:1 (1:0) 

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити" - терен 1, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Македония ГП (Скопие,Мак,1)        1:0 (1:0) Video

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Торпедо (Москва, Русия, 2)          1:3 (1:1) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 16:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Септември 98 (Тервел)    0:0 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Аркадия Спорт Резорт" - терен С, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Акрон (Толиати, Русия, 2)      1:2 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 17:00 ч:
Дунав (Батин) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)                3:2 (1:0) 


1 февруари 2021 г., понеделник

в Авсалар /Avsallar/, Турция, терен "Голд Айлънд Хотел", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Македония ГП (Скопие,Мак,1)      1:0 (1:0) 


2 февруари 2021 г., вторник

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 12:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)                   2:1 (2:0) 

в Симитли, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:1 (0:0) 

в Пловдив, ст."Пловдив", 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)             1:0 (0:0) 

във Владая, 14:00 ч:
Гранит (Владая) - ЦСКА /юн.ст./ (София)                   2:1 

в Хисаря, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) - Родопа Смолян (Смолян)     3:0 (0:0) 

в София, ст."Българска армия", 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                              3:1 (2:1)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:1 Даниел Генов 10', 1:1 Али Соу 18', 2:1 Тиаго Родригеш 23',
   3:1 Адалберто Пеняранда 52']

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Ингулец (Петрове, Украйна, 1)      1:2 (1:1) 

в Умаг /Umag/, Хърватия, комплекс "Стела Марис", 15:30 ч (14:30 ч местно СЕТ):
Сараево (Сараево, БиХ, 1) - Левски (София)                1:0 (0:0) Video


3 февруари 2021 г., сряда

в Балчик, 11:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Черно море (Варна)                  1:4 (1:2) 

в Скравена, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев II (Враца)                3:2 (3:1) 

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 12:00 ч:
Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)     1:2 (0:0) 

в Мъглиж, 13:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   1:0 (1:0) 

в Лебница, 13:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)                 1:5 (1:3) 

в София, комплекс "Царско село", 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Кюстендил (Кюстендил)          2:0 (1:0) 

в Герман, 14:00 ч:
Септември (София) - Литекс (Ловеч)                        0:0 

в Руен, 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:1 (0:0) Video

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)              1:1 (1:0) 

в Своге, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)              3:1 (2:1) 

в Карлово, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Берое /юн.ст./ (Ст.Загора)             2:0 

във Велико Търново, терен "Трифон Иванов", 14:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Национал /юн.ст./ (София)   0:1 (0:0) 

в Склаве, 14:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Левски 2020 (Лом)              0:1 (0:0) 

в Асеновград, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Оборище (Панагюрище)         1:2 (1:0) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   1:7 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     1:1 (0:0) 

в Димитровград, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)          3:2 (2:2) 

в Кресна, 15:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:0 

във Варна, ст."Младост", 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)          3:0 (1:0) 

в Етрополе, 15:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ОФК Локомотив (Мездра)                3:1 (1:1) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Калиста Лъкжъри Резорт", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Оренбург (Оренбург, Русия, 2)       0:1 (0:0) Video

в Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Арсенал (Тула, Русия, 1)         0:4 (0:4) 


4 февруари 2021 г., четвъртък

в Ново Делчево, 14:00 ч:
Банско (Банско) - Гранит (Владая)                         1:1 (0:0) 

във Велико Търново, терен "Трифон Иванов", 14:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)      4:2 (4:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник Делукс Белек", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Динамо (Тбилиси, Грузия, 1)    3:1 (2:1)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Бозтепе /Boztepe/, Турция, комплекс "Мардан", 16:15 ч (17:15 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Динамо (Киев, Украйна, 1)          2:2 (0:1) Video


5 февруари 2021 г., петък

в Евренсеки, Манавгат, Турция, 10:30 ч (11:30 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Олимпик (Донецк, Украйна, 1)     2:2 (0:1) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)      4:0 (3:0) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 13:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     0:0 

в Евренсеки, Манавгат, Турция, 13:30 ч (14:30 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Самгурали (Цхалтубо, Грузия, 1)    0:0 

в Ловеч, Градски стадион, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            2:1 (0:1) 

в Каварна, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:2 (1:0) 

в София, ст."Славия" - пом.терен, 14:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Балкан 1929 (Ботевград)    1:0 

в Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Ротор (Волгоград, Русия, 1)         1:3 (1:2) 

в Каргъджак, Алания /Kargıcak, Alanya/, хотел "Голд Сити" - терен 1, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ингулец (Петрове, Украйна, 1)      0:1 (0:0) Video


6 февруари 2021 г., събота

в Руен, 10:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Карнобат (Карнобат)                4:4 

в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Дунав /юн.мл./ (Русе) - Локомотив (Русе)                  4:1 (2:0) 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 11:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница)           2:2 

във Войнеговци, 11:00 ч:
Въстаник 26 (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София)       2:3 * 
* - турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/4 финал.

в Склаве, 12:00 ч:
Банско (Банско) - Левски 2020 (Лом)                       0:1 

в Казанлък, ст."Севтополис", 13:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Извор (Горски извор)           0:2 (0:1) 

в Крупник, 13:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                2:1 (0:0) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 13:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица) 4:0 (1:0) Video

в Русе, Градски стадион, 13:00 ч:
Дунав (Русе) - Спартак (Плевен)                           2:0 (2:0) Video

в Марикостиново, 13:00 ч:
Беласица (Петрич) - ЦСКА /юн.ст./ (София)                 4:0 (2:0) 

във Войнеговци, 13:30 ч:
Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован)                         2:0 * 
* - турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/4 финал.

в Пловдив, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)         3:1 (1:0) Video

във Варна, ст."Тича", 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Созопол (Созопол)                    3:1 (3:0) 

в Пловдив, ст."Тодор Диев", 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            1:0 (1:0) 

в Стара Загора, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              4:1 (2:0) Video

в Съединение, 14:00 ч:
Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян)              1:1 (0:1) 

в Козлодуй, стар Градски стадион, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дреновец (Дреновец)             2:2 (0:2) 

в София, ст."Българска армия", 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София)               3:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [1:0 Адалберто Пеняранда 8'-д, 2:0 Тиаго Родригеш 65', 2:1 Георги Бабалиев 84',
   3:1 Жорди Кайседо 85']

в Герман, 14:00 ч:
Септември (София) - Янтра 2019 (Габрово)                  2:0 (1:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)                3:0 (2:0) 

в Кюстендил, ст."Осогово", 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)          2:0 (1:0) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изк.терен, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Велбъжд (Кюстендил)             7:0 (4:0) 

във Варвара, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   3:2 (2:1) 

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев II (Враца)                 4:2 (1:2) 

в Асеновград, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              2:3 (0:0) 

в кв.Дивдядово, Шумен, 14:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   5:3 (2:0) 

в Генерал Тошево, 14:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - ФК Калиакра 1 (Каварна)      2:0 (0:0) 

в Кресна, 14:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - ФК ЦСКА 1948 /юн.ст./ (София)       2:0 (0:0) 

в Славяново, 14:00 ч:
Вихър (Славяново) - Чавдар (Етрополе)                     0:0 

в Свиленград, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   3:5 

в Трявна, 14:00 ч:
Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)                2:2 (1:0) 

в Бургас, ст."Черноморец", 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Хасково (Хасково)              3:0 (2:0) Video

в Попово, 15:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Светкавица Търговище (Тщ)      0:0 

в Дупница, ст."Бончук", 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         2:1 (2:0) 

в кв.Секирово, Раковски, 15:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Борислав 2009 (Първомай)    1:5 


7 февруари 2021 г., неделя

във Войнеговци, 11:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Спартак 1933 (Подгумер)            7:1 * 
* - турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/4 финал.

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 11:30 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Левски (Карлово)               1:1 (1:1) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи)                 3:3 (3:1) 

в Каспичан, 13:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Волов (Шумен)                 3:4 

в Елхово, 13:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд)      1:1 (1:1) 

в Рила, 13:00 ч:
Пирин II (Благоевград) - Железница (Железница)            3:0 (2:0) 

във Войнеговци, 13:30 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Житен (Житен)                   4:3 (1:0) * Video
* - турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/4 финал.

в Левски, 14:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             0:1 (0:0) 

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   2:0 (0:0) 

в Роман, 14:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Пещера (Галата)                      4:2 (2:2) 

в Силистра, ст."Луи Айер", 14:00 ч:
Доростол-Светкавица (Силистра) - Септември 98 (Тервел)    1:3 (0:1) 

във Велинград, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Левски (Ракитово)                   4:2 

във Видин, ст."Георги Бенковски", 14:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Грамада)                       2:0 (1:0) 

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена", 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Старско (Хасково)                  2:2 (1:1) 

в Черноземен, 14:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Спартак 1947 II (Пловдив)         1:2 (1:0) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 14:40 ч:
Интер (Добрич) - Белослав 1918 (Белослав)                 2:0 (1:0) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 17:00 ч:
Левски (София) - Спортист 2009 (Своге)                    1:0 (1:0) Video


9 февруари 2021 г., вторник

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) - Ботев II (Враца)             3:2 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 14:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово)           3:1 (1:1) Video

в Кюстендил, ст."Осогово", 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                0:3 (0:0) 


10 февруари 2021 г., сряда

в Ново Делчево, 13:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)                  1:0 (0:0) 

в Ботевград, ст."Христо Ботев", 13:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            1:2 (0:0) 

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)                    0:2 (0:2) 

в Самоков, 14:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)          0:2 

във Велико Търново, терен "Трифон Иванов", 14:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Павликени (Павликени)       0:1 (0:0) 

в Обзор, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Спартак 1918 (Варна)                  0:1 (0:0) 

в Мездра, 15:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Локомотив Сф 1929 /юн.ст./ (София) 3:1 (2:0) 

в Ново Делчево, 15:30 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Левски 2020 (Лом)                   1:4 (1:0) 

в Русе, ст."Дунав", 18:00 ч:
Дунав (Русе) - Янтра (Полски Тръмбеш)                     2:0 (1:0) Video


11 февруари 2021 г., четвъртък

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Мт) - Дреновец (Дреновец)          2:2 (1:1) 


12 февруари 2021 г., петък

в Банско, 13:00 ч:
Банско (Банско) - Левски /юн.ст./ (София)                 1:1 (0:1) 

в Твърдица, 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас)       1:3 (0:1) 

в Панагюрище, 14:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман)               1:0 (1:0) 


13 февруари 2021 г., събота

в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Локомотив (Русе) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф)            3:5 (2:2) 

в Склаве, 12:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Левски 2020 (Лом)                    анулиран * 
* - отменен заради замръзнал терен и ниски температури.

в Мъглиж, 13:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Извор (Горски извор)               2:0 (1:0) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)             0:1 (0:0) 

в Кюстендил, ст."Странджата", 13:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Железница (Железница)               3:3 

в Етрополе, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Партизан (Червен бряг)                4:3 (2:1) 

в Годлево, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил)               2:2 (0:2) 

в Сливо поле, 14:00 ч:
Дунав (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)                   2:3 (1:0) 

в Свищов, 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  1:2 (1:2) 

в Обзор, 14:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Спартак 1918 (Варна)                1:0 (1:0) 

в Дреновец, 14:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Искър 1923 (Роман)                  3:1 (1:0) 

в Гоце Делчев, Градски стадион, 14:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)            2:1 (1:1) 

в Звегор, 14:00 ч:
Заря 1962 (Звегор) - Волов (Шумен)                        4:4 (1:0) 

в Павликени, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен)                  0:0 

в Долно Белотинци, 14:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ком (Берковица)             2:3 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 14:30 ч:
Левски Раковски (София) - Левски (Чепинци)                4:0 (1:0) 

в Климент, 15:00 ч:
Мълния (Климент) - Светкавица Търговище (Търговище)       1:5 (0:5) 


14 февруари 2021 г., неделя

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 10:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       анулиран * 
* - отменен заради студено време и замръзнал терен.

във Войнеговци, 11:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Житен (Житен)                  2:4 * 
* - турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/2 финал. Заради инциденти по време на
    1/4 финала между Мрамор и Сокол (Негован) двата отбора са извадени от
    турнира, а полуфиналистът е определен с жребий измежду загубилите три
    четвъртфиналиста.

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Добруджа 1919 /юн.ст./ (Добрич) - Септември 98 (Тервел)   анулиран * 
* - отменен заради студено време и замръзнал терен.

във Войнеговци, 13:30 ч:
Витоша II (Бистрица) - Искър 1945 (Нови Искър)            4:0 * 
* - турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/2 финал.

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              0:0 

във Велико Търново, терен "Трифон Иванов", 14:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Шумен 2007 (Шумен)          анулиран * 
* - отменен заради ниски температури.

във Видин, ст."Георги Бенковски", 14:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Пещера (Галата)                       2:2 (1:1) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Интер (Добрич) - Доростол-Светкавица (Силистра)           анулиран * 
* - отменен заради студено време и замръзнал терен.


15 февруари 2021 г., понеделник

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 14:00 ч:
Левски (София) - Гранит (Владая)                          7:1 


16 февруари 2021 г., вторник

в Русе, ст."Дунав", 14:00 ч:
Дунав (Русе) - Етър ВТ II (Велико Търново)                4:1 (3:0) Video


19 февруари 2021 г., петък

в Царева ливада, 14:00 ч:
Балкан (Плачковци) - Устрем Д (Дончево)                   2:5 (1:1) 


20 февруари 2021 г., събота

в Склаве, 13:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Банско (Банско)                      1:1 (1:0) 

в Попово, 14:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Спартак 1918 (Варна)           0:2 (0:2) 

в Русе, Градски стадион, 14:00 ч:
Дунав (Русе) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф)                5:0 (3:0) Video

в Търговище, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Черно море /юн.ст./ (Варна)   1:3 


21 февруари 2021 г., неделя

във Войнеговци, 11:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Искър 1945 (Нови Искър)        3:1 * 
* - турнир "Христо Гаврилов - Ринги", мач за 3-4 място.

във Войнеговци, 13:30 ч:
Житен (Житен) - Витоша II (Бистрица)                      0:6 (0:4) * Video
* - турнир "Христо Гаврилов - Ринги", Финал.

в Червена вода, 14:00 ч:
Сокол 2007 (Червена вода) - Локомотив (Русе)              1:1 (0:0) 

в Тервел, 14:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                2:0 (2:0) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Интер (Добрич) - Камчиец 1945 (Дългопол)                  6:3 (5:0) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Боруна (Царева ливада) - Устрем Д (Дончево)               1:2 (0:1) 

в Шабла, 14:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Черно море /юн.ст./ (Варна)  2:6 


22 февруари 2021 г., понеделник

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 14:00 ч:
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   0:1 (0:1) Video


24 февруари 2021 г., сряда

в Стара Загора, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  3:0 (2:0) 


27 февруари 2021 г., събота

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена", 14:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Созопол (Созопол)                  1:1 (1:0) 


7 март 2021 г., неделя

в Климент, 14:00 ч:
Мълния (Климент) - Ботев (Нови пазар)                     1:2 


19 март 2021 г., петък

в Созопол, 13:00 ч:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:1 (0:0) 


24 март 2021 г., сряда

във Варна, ст."Тича", 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               2:1 (1:0) 


26 март 2021 г., петък

в Кърджали, ст."Арена Арда", 14:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Созопол (Созопол)                  4:1 (3:1) Video


27 март 2021 г., събота

в Правец, 11:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                    2:1 (0:1) 

в София, комплекс "Панчарево", 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             1:2 (0:0) 

в Монтана, ст."Огоста", 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 2009 (Своге)            0:0 

в Симитли, 15:00 ч:
Септември (Симитли) - Перун 1978 (Кресна)                 7:2 

в София, комплекс "Царско село" - терен 3, 15:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              2:1 (1:0) 


28 март 2021 г., неделя

в София, ст."Славия", 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:1 (0:0) 

в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:2 (0:0) Video

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 16:00 ч:
Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)             0:1 (0:0) 


30 март 2021 г., вторник

в Дупница, ст."Бончук", 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)      3:0 


31 март 2021 г., сряда

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)       2:0 (1:0) 


2 април 2021 г., петък

във Варна, ст."Тича", 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)          2:0 (1:0) 

в София, комплекс "Царско село", 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                  3:1 (2:0) 


3 април 2021 г., събота

в София, ст."Локомотив", 14:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Монтана 1921 (Монтана)     0:2 (0:0) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 16:00 ч:
Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница)               2:0 (2:0) 


29 април 2021 г., четвъртък

в Търговище, 16:45 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       0:0 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 9 януари 2021 г., събота, София
                                     първи лагер - 11 януари-5 февруари 2021 г, Белек /Belek/, Турция

 2. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                     първи лагер - 20-31 януари 2021 г., Поморие

 3. ЦСКА (София)                     сбор        - 4 януари 2021 г., понеделник
                                     първи лагер - 6-18 януари 2021 г., Алания /Alanya/, Турция

 4. Арда 1924 (Кърджали)             сбор        - 4 януари 2021 г., понеделник
                                     първи лагер - 5-15 януари 2021 г., Момчилград
                                     втори лагер - 18 януари-6 февруари 2021 г., Анталия /Antalya/, Турция

 5. Берое (Стара Загора)             сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

 6. ФК ЦСКА 1948 (София)             сбор        - 4 януари 2021 г., понеделник, кв.Бояна, София, НФБ
                                     първи лагер - 4-16 януари 2021, Национална футболна база, кв.Бояна, София
                                     втори лагер - 18 януари-6 февруари 2021 г., Алания /Alanya/, Турция

 7. Черно море (Варна)               сбор        - 4 януари 2021 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

 8. Царско село 2015 (София)         сбор        - 7 януари 2021 г., четвъртък
                                                 - подготовка в домашни условия

 9. Левски (София)                   сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                     първи лагер - 14 януари-3 февруари 2021 г., Умаг /Umag/, Хърватия

10. Ботев (Враца)                    сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                     първи лагер - 17-29 януари 2021 г., Балчик

11. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                     първи лагер - 18 януари-6 февруари 2021 г., Алания /Alanya/, Турция

12. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

13. Славия 1913 (София)              сбор        - 8 януари 2021 г., петък
                                     първи лагер - 18 януари-6 февруари 2021 г., Анталия /Antalya/, Турция

14. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 4 януари 2021 г., понеделник
                                     първи лагер - 18-30 януари 2021 г., Ягода


                           Втора лига

 1. Локомотив София 1929 (София)     сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

 2. Пирин (Благоевград)              сбор        - 7 януари 2021 г., четвъртък
                                     първи лагер - 24 януари-2 февруари, Сандански

 3. Кариана (Ерден)                  сбор        - няма, Кариана се отказва от участие във Втора лига

 4. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 10 януари 2021 г., неделя
                                     първи лагер - 20-30 януари 2021 г., Благоевград

 5. Спортист 2009 (Своге)            сбор        - 7 януари 2021 г., четвъртък
                                     първи лагер - 18-30 януари 2021 г., Сандански

 6. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 4 януари 2021 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

 7. Септември (София)                сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

 8. Септември (Симитли)              сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                     първи лагер - 13-23 януари 2021 г., Белек /Belek/, Турция

 9. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 5 януари 2021 г., вторник
                                                 - подготовка в домашни условия

10. Созопол (Созопол)                сбор        - 7 януари 2021 г., четвъртък
                                                 - подготовка в домашни условия

11. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

12. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                     първи лагер - 17-28 януари 2021 г., Коларово, обл.Благоевград

13. Миньор (Перник)                  сбор        - 6 януари 2021 г., сряда
                                     първи лагер - 11-22 януари 2021 г., Сандански
                                     втори лагер - 25 януари-5 февруари 2021 г., Сандански

14. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - 7 януари 2021 г., четвъртък
                                                 - подготовка в домашни условия

15. Янтра 2019 (Габрово)             сбор        - 11 януари 2021 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

16. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 25 януари 2021 г., понеделник
                                     първи лагер - 1-6 февруари 2021 г., Национална футболна база, кв.Бояна, София

нагоре