« Зимна подготовка и приятелски срещи 2021/22


Приятелски срещи

13 януари 2022 г., четвъртък

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 12:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София)              1:3 (1:2) Video


15 януари 2022 г., събота

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 10:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци)      2:0 (2:0) 

във Войнеговци, 11:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Искър 1945 (Нови Искър)            4:3 * 
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", 1/4 финал

в Твърдица, 11:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Саяна (Хасково)                3:2 (2:1) 

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 12:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Левски (Чепинци)                 3:1 (2:1) 

във Войнеговци, 13:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен)                   0:5 (0:1) * Video
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", 1/4 финал

в Дубай /Dubai/, ОАЕ, ст."Джебел Али Сентър ъф Екселънс", 14:00 ч (16:00 ч местно GST):
Ботев (Пловдив) - Легия (Варшава, Полша, 1)               0:2 (0:1) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен, 14:00 ч:
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив)        1:4 (0:4) 

в Карнобат, 14:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   0:2 (0:1) Video

в кк Албена, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас)           5:0 (3:0) 

в Димитровград, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопи 1935 (Момчилград)       1:0 (1:0) 

в Свищов, 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф)           2:1 (0:1) 

в Марикостиново, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Армейци (Кюстендил)                   6:0 (4:0) 

в Пловдив, ст."Пловдив", 14:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                  анулиран 


16 януари 2022 г., неделя

в Калугерово, 11:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Сокол (Марково)                      2:2 

във Войнеговци, 11:00 ч:
Въстаник 26 (Войнеговци) - Ферион (София)                 2:3 * 
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", 1/4 финал

във Войнеговци, 13:30 ч:
Сокол (Негован) - Спортист 13 (София)                     6:0 (2:0) * Video
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", 1/4 финал

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Вихър (Славяново)           2:2 (2:0) 


18 януари 2022 г., вторник

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Стал (Мелец, Полша, 1)              0:3 (0:0) Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Гурник (Забже, Полша, 1)                 1:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт 2/ Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, терен "Хотел Калиста Резорт", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Висла (Краков, Полша, 1)       1:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт 3/ Video


19 януари 2022 г., сряда

в Рилци, 13:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       3:0 (2:0) Video

в кк Албена, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               3:3 (1:3) Video

в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                  1:1 (1:0) 

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  1:0 (1:0) Video

в Марикостиново, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Левски 2020 (Лом)                   1:2 (1:2) 

в Бургас, ст."Черноморец", 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            2:2 (1:1) Video

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Локомотив 1929 /юн.ст./ (София) - Ботев II (Враца)        4:2 (0:1) 

в Рила, 15:00 ч:
Пирин II (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 II (София)          0:2 (0:1) 

в Белек /Belek/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Ташкент, Узбекистан, 1)   0:1 (0:0) 


20 януари 2022 г., четвъртък

в Несебър, Градски стадион, 11:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)              7:0 (4:0) 

в София, комплекс "Царско село", 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Сливнишки герой (Сливница)     6:0 (0:0) 


21 януари 2022 г., петък

в Лебница, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен (Сандански)        2:1 (1:0) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Стал (Мелец, Полша, 1)                     1:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "ТСС Футбол Сентър", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Бохемианс 1905 (Прага, Чехия, 1)         1:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт 2/ Video

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 15:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Спортист 2009 (Своге)               1:3 (0:0) Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник Делукс Белек", 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - ВАК (Волфсберг, Австрия, 1)    3:3 (1:2)  /пряко по Диема спорт 3/ Video


22 януари 2022 г., събота

в Белек /Belek/, Турция, компелкс "Мегасарай", 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Локомотив Сф 1929 (София) - Балтика (Калининград, Рус, 2) 0:1 (0:0) Video

в кв.Драгалевци, София - изкуствен терен, 10:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            1:3 (1:0) 

във Велико Търново, терен "Трифон Иванов", 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Загорец (Нова Загора)          3:1 (1:0) 

в Бургас, ст."Черноморец", 11:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)       4:2 (3:2) Video

в Севлиево, 12:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   1:2 * 
* - 3-странни срещи от по 45' всяка.

във Видин, ст."Георги Бенковски", 12:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Пъстрина 2012 (Николово)              7:1 (3:0) 

в София, ст."57-мо училище", 12:00 ч:
Септември II (София) - Пещера (Галата)                    2:1 (1:0) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 13:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черно море (Варна)          0:3 (0:1) 

в Русе, Градски стадион, 13:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)             2:2 (0:1) Video

в Хасково, ст."Хасково", 13:00 ч:
Саяна (Хасково) - Гигант (Съединение)                     1:1 (0:0) 

в Пловдив, ст."Пловдив", 13:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)      0:3 (0:2) 

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 13:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Дреновец (Дреновец)              1:0 (1:0) 

в Царева ливада, 13:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Лудогорец 1945 /юн.мл./ (Рз)   1:1 (1:1) 

в Годлево, 13:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин /юн.ст./ (Благоевград)        4:0 

в Севлиево, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Академик (Свищов)                         0:1 * 
* - 3-странни срещи от по 45' всяка.

в Суворово - изкуствен терен, 13:30 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Черно море /юн.ст./ (Варна)   5:3 (4:2) 

в Пловдив, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          3:1 (0:0) Video

в Симитли, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Септември (София)                   0:0 

в Ямбол, 14:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                 1:1 (0:1) 

в Марикостиново, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски 2020 (Лом)                  0:4 (0:2) 

в Ловеч, Градски стадион, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         2:1 (0:1) 

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София)               0:1 (0:1) Video

в Хитрино, 14:00 ч:
Волов (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                     2:3 (1:0) 

в Етрополе, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски 2007 (Левски)                  4:1 (2:0) 

в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Гранит (Владая)        2:0 (0:0) 

в кв.Кумарица, Нови Искър, 14:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Левски (Чепинци)                0:2 

в кв.Драгалевци, София - изкуствен терен, 14:00 ч:
Национал /юн.ст./ (София) - Надежда (Доброславци)         0:2 

в Димитровград, ст."Миньор", 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Червени войводи (Сливен)       7:0 

в Сиде /Side/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Металист (Харков, Украйна, 2)       0:5 (0:1) Video

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Враца)                       0:1 * 
* - 3-странни срещи от по 45' всяка.

в Копривлен, 14:30 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско тийм (Банско)           2:2 (1:1) 

в Дубай /Dubai/, ОАЕ, 15:00 ч (17:00 ч GST):
Ботев (Пловдив) - Зенит (Санкт Петербург, Русия, 1)       2:2 (1:1) * 
* - в 2 полувремена от по 40'.

в Тюрклер /Türkler/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Спартак 1918 (Варна) - Македония ГП (Скопие,Мак,1)        0:1 (0:1) * 
* - прекратен в 73' заради проливен дъжд и градушка.

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, терен "Миракъл Резорт Хотел", 09:30 ч (10:30 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Краснодар II (Красн.,Рус,2)      2:5 (1:5) Video

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - ест.терен 3, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Рз) - Локомотив (Горна Оряховица)     2:0 (0:0) 

в Царева ливада, 15:00 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            7:2 (4:1) 

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 15:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Локомотив (Русе)                3:0 (2:0) 


23 януари 2022 г., неделя

във Войнеговци, 11:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Житен (Житен)                      7:0 * 
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", 1/2 финал

в Славяново, 13:00 ч:
Вихър (Славяново) - Ботев II (Враца)                      анулиран * 
* - отменен заради замръзнал терен.

в Сандански, ст."Спартак", 13:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник)                      2:2 (1:1) 

във Войнеговци, 13:30 ч:
Ферион (София) - Сокол (Негован)                          2:9 (0:7) * Video
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", 1/2 финал

в кв.Секирово, Раковски, 14:30 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Марково)        0:2 (0:0) 


24 януари 2022 г., понеделник

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Борец (Велес, Македония, 1)        4:3 (4:3) Video

в Белек /Belek/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Балкани (Суха река, Косово, 1)     0:0 


25 януари 2022 г., вторник

в кв.Бояна, Национална футболна база - изк.терен, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Беласица (Петрич)              0:0 

в Ягода, 13:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Янтра 2019 (Габрово)              2:2 (1:1) 

в Алания /Alanya/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Локомотив Сф 1929 (София) - Дукаджини (Клина, Косово, 1)  1:1 (1:0) Video

в Алания /Alanya/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Малишева (Малишево, Косово, 1)   2:0 (1:0) Video

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Лимак Аркадия Голф и Спа Резорт", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Теплице (Теплице, Чехия, 1)         1:2 (1:1) Video

в Сиде /Side/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Левски 2005 (Крумовград) - Металист (Харков, Украйна, 2)  0:1 (0:0) Video

в Копривлен, 14:30 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)            0:2 (0:1) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Кая Белек", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Оренбург (Оренбург, Русия, 2)      1:3 (1:0) Video


26 януари 2022 г., сряда

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Аркадия Спорт", 9:30 ч (10:30 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Хартберг (Хартберг, Австрия, 1)            анулиран *  /пряко по Диема спорт/ Video
* - отменен заради заснежен терен.

в Белек /Belek/, Турция, 12:30 ч (13:30 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Дукаджини (Клина, Косово, 1)     1:1 (0:0) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Берое II (Стара Загора) - Етър ВТ II (Велико Търново)     2:1 (2:1) 

в Сиде /Side/, Турция, комплекс "Хане Хотел", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Спартак 1918 (Варна) - Раднички 1923 (Крагуевац, Сър, 1)  1:1 (0:1) Video

в Левуново, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     0:2 (0:1) 

в Склаве, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                0:2 (0:0) 

в Марикостиново, 14:00 ч:
Левски 2020 (Лом) - Банско тийм (Банско)                  2:0 (1:0) 

в Свищов, 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Спартак /юн.ст./ (Плевен)             2:2 (2:1) 

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Витоша (Бистрица)          0:3 (0:0) 

в кв.Требич, 14:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 /юн.ст./ (София) - Рилски спортист 2011 (Сам) 1:2 

в Несебър, Градски стадион, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   3:1 (1:1) 

в Дреновец, 14:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Вихър 23 (Николово)                 4:0 (2:0) 

в Созопол, ст."Арена Созопол", 14:30 ч:
Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич)                1:2 (0:0) Video

в Драч /Durrës/, Албания, комплекс "Тропикал Резорт", 15:30 ч (14:30 ч местно СЕТ):
Струга (Струга, Македония, 1) - Ботев (Враца)             1:1 (1:0) 


27 януари 2022 г., четвъртък

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Стал (Мелец, Полша, 1)             0:0 Video

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 13:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Янтра 2019 (Габрово)        3:0 (2:0) 

в Симитли, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)       0:0 Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Калиста Лъкжъри Резорт", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Пяст (Гливице, Полша, 1)           0:3 (0:0) Video

в Сиде /Side/, Турция, комплекс "Акуа Спортс Сентър", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Марица 1921 (Пловдив) - Каспий (Актау, Казахстан, 1)      1:2 (1:2) Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Риксос Премиум", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Висла (Плоцк, Полша, 1)        2:1 (2:1) *  /пряко по Диема спорт 3/ Video
* - в 2 полувремена по 60'.


28 януари 2022 г., петък

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 13:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) - Спартак 1918 II (Варна)    3:2 (1:1) 

в Ново Делчево, 13:00 ч:
Левски 2020 (Лом) - Хебър 1918 II (Пазарджик)             0:0 

в Бургас, ст."Черноморец", 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море /юн.ст./ (Варна)    1:1 (1:1) Video

в Пловдив, ст."Пловдив", 13:30 ч:
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                        1:2 (0:1) * 
* - в 2 полувремена от по 40'.

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Топкапъ Палас", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Улпиана (Липлян, Косово, 1)      0:0 Video

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, комплекс "Фанатик", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Днипро-1 (Днипро, Украйна, 1)      1:2 (0:2) Video

в Кадрие, Турция, терен "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Динамо (Москва, Русия, 1)                  3:1 (2:0)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Алания /Alanya/, Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Левски 2005 (Крумовград) - Туран (Туркестан, Каз, 1)      2:1 


29 януари 2022 г., събота

в Поморие, 11:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Левски /юн.ст./ (София)             1:2 

в Твърдица, 11:30 ч:
Саяна (Хасково) - Загорец (Нова Загора)                   1:2 (0:0) 

в Драч /Durrës/, Албания, комплекс "Олимпик Парк Дуръс", 11:30 ч (10:30 ч местно CET):
Ботев (Враца) - Феризай (Урошевац, Косово, 2)             3:2 (2:0) 

в Доброславци, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Пещера (Галата)                   4:0 (2:0) 

в Левуново, 12:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)          3:0 (3:0) 

в Балчик, 13:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Черно море (Варна)                  0:3 (0:2) 

в Севлиево, комплекс "Черничките", 13:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Дунав от Русе (Русе)                2:1 (1:0) 

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 13:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев II (Враца)                 4:2 (2:1) 

в Ботевград, игрище "Герена", 13:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Спартак (Плевен)                0:2 (0:1) Video

в Годлево, 13:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Банско тийм (Банско)                0:2 (0:2) 

в Суворово - изкуствен терен, 13:00 ч:
Черно море /юн.ст./ (Варна) - Ботев (Нови пазар)          1:0 (0:0) 

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, комплекс "Шуърууд Ексклузив", 13:00 ч (14:00 ч местно TRT):
Марица 1921 (Пловдив) - Раднички 1923 (Крагуевац, Сър, 1) 0:1 (0:0) 

в Рила, 13:20 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Кюстендил (Кюстендил)          5:0 (3:0) 

в Ловеч, Градски стадион, 13:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово)                     1:1 (0:0) 

в Левски, 13:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Русе)                   3:1 (2:1) 

в Пловдив, ст."Пловдив", 13:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Старско (Хасково)               11:0 (5:0) 

в Етрополе, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая)                       9:1 (2:0) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   6:0 (3:0) Video

в Несебър, Градски стадион, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     1:2 (1:1) Video

в Симитли, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                1:1 (1:1) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)                5:0 (1:0) Video

в Първомай, 14:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:1 (0:1) 

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                       0:1 (0:1) Video

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Пъстрина 2012 (Николово) - Дреновец (Дреновец)            1:3 

в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Дунав от Русе /юн.ст./ (Русе) - Бенковски (Бяла)          1:1 (0:0) 

в Димитровград, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян)         0:0 

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, комплекс "Топкапъ Палас", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Спартак 1918 (Варна) - Раднички (Ниш, Сърбия, 1)          0:1 (0:1) Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ротор (Волгоград, Русия, 2)      2:4 (0:4) Video

в Свищов, 15:00 ч:
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                4:3 (1:3) 

в Славяново, 15:00 ч:
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                1:0 (1:0) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 15:20 ч:
Берое II (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)     0:4 (0:1) 

в Алания /Alanya/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Локомотив Сф 1929 (София) - Спартак (Суботица, Сърбия, 1) 2:2 (1:1) Video

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 16:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Светкавица Търговище (Тщ)       1:4 (0:3) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 16:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Гигант (Съединение)                  2:0 (0:0) 

в Белек /Belek/, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 18:00 ч (19:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Марибор (Марибор, Словения, 1)           2:2 (1:2)  /пряко по Диема спорт 2/ Video


30 януари 2022 г., неделя

във Войнеговци, 11:00 ч:
Житен (Житен) - Ферион (София)                            3:0 * 
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", финал за 3/4 място

в кв.Драгалевци, София, 11:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски (Чепинци)                2:5 

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 13:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Павликени (Павликени)       3:4 (2:1) 

в Хитрино, 13:00 ч:
Волов (Шумен) - Черноломец 1919 (Попово)                  1:3 (0:0) 

във Войнеговци, 13:15 ч:
Витоша II (Бистрица) - Сокол (Негован)                    3:0 (1:0) * Video
* - LII-ри турнир "Христо Гаврилов – Ринги", финал

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 13:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)      анулиран * 
* - мачът не започва, тъй като домакините искат срещата да се играе на един
    от изкуствените терени в комплекса, а гостите отказват.

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Септември 98 (Тервел)          0:2 (0:1) 

в Ново Делчево, 14:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик)       4:0 (0:0) 

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 15:00 ч:
Черно море /юн.мл./ (Варна) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)  0:0 

в Царева ливада, 15:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)    0:4 (0:1) 

в Малчика, 15:00 ч:
Ювентус 95 (Малчика) - Партизан (Червен бряг)             2:2 (0:1) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:00 ч (16:00 ч местно ТRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ингулец (Петрове, Украйна, 1)      2:1 (2:1) Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник Делукс Белек", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Мура (Мурска Собота, Словения)      3:2 (3:2) Video


31 януари 2022 г., понеделник

в Бозтепе /Boztepe/, Турция, комплекс "Мардан", 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Астана (Нур-Султан, Казахстан, 1)  1:0 (0:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник Делукс Белек", 10:30 ч (11:30 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Шахтьор (Караганда, Казахстан, 1)          5:1 (4:1)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Драч /Durrës/, Албания, 12:00 ч (11:00 ч местно CET):
Дренаси (Глоговац, Косово, 2) - Ботев (Враца)             1:2 (1:0) 

в Сандански, 14:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Локомотив 1926 (Пловдив)             0:1 (0:0) 

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, комплекс "Фанатик", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Младост (Лучани, Сърбия, 1)        0:1 (0:0) Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Спорт Сентър", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
ЦСКА (София) - Академия Пандев (Струмица, Мак, 1)         0:4 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Бозтепе /Boztepe/, Турция, комплекс "Мардан", 17:00 ч (18:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Динамо (Киев, Украйна, 1)      1:4 (0:2)  /пряко по Диема спорт 3/ Video


1 февруари 2022 г., вторник

в Созопол, ст."Арена Созопол", 11:30 ч:
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 1:0 (0:0) Video

в Алания /Alanya/, Турция, 13:30 ч (14:30 ч местно TRT):
Аланияспор /юн.ст/ (Турция) - Левски 2005 (Крумовград)    3:2 (0:1) 

в Севлиево, комплекс "Черничките", 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Ювентус 95 (Малчика)                5:0 (2:0) 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Кюстендил (Кюстендил)        0:3 (0:0) 

в кк Лара /Lara/, Анталия, Турция, терен "Миракъл Резорт Хотел", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Краснодар /юн.ст./ (Русия)       1:1 (0:1) Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Марица 1921 (Пловдив) - Том (Томск, Русия, 2)             0:2 (0:1) Video

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Кая Белек", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Генчлербирлиги (Анкара, Турция, 2) - Левски (София)       1:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт 2/ Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Риксос Премиум", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Динамо (Тбилиси, Грузия, 1)    1:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт 3/ Video


2 февруари 2022 г., сряда

в Стралджа, 13:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)              анулиран * 
* - отменен заради заснежен терен.

в Кресна, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:1 (0:1) 

в Тулово, 14:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Чавдар (Етрополе)                  анулиран * 
* - отменен заради заснежен терен.

в Ловеч, ст."Салито", 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Дунав от Русе (Русе)                     4:0 (3:0) 

в Лом, ст."Дунавски юнак", 14:00 ч:
Левски 2020 (Лом) - Спартак (Плевен)                      1:1 (1:0) 

във Враца, ст."Христо Ботев" - помощен терен, 14:00 ч:
Ботев II (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                      1:4 (0:3) 

в Сандански, ст."Спартак" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Банско тийм (Банско)                 0:0 * 
* - в 2 полувремена от по 35'.

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   анулиран * 
* - отменен заради заснежен терен.

в София, ст."Бонсист", 14:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин II (Благоевград)   3:2 

в Стралджа, 14:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)               анулиран * 
* - отменен заради заснежен и наводнен терен.

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) - Дреновец (Дреновец)     2:4 (2:2) 

в Белек /Belek/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Заглембие (Сосновец, Полша, 2)   анулиран * 
* - отменен заради буря.

в Струмяни, 14:30 ч:
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                2:3 (0:3) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лапи (Подуево, Косово, 1)          2:1 (0:0) Video

в Овидиу /Ovidiu/,  ст."Вииторул" - помощен терен, 15:00 ч (15:00 ч местно EET):
Фарул (Констанца, Румъния, 1) - Черно море (Варна)        2:3 (0:2) Video

в Пловдив, ст."Пловдив", 15:20 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)        0:5 (0:4) 


3 февруари 2022 г., четвъртък

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 11:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спортист 2009 (Своге)           1:1 (0:0) 

в Драч /Durrës/, Албания, комплекс "Олимпик Парк Дуръс", 12:00 ч (11:00 ч местно CET):
Велазними (Дяково, Косово, 2) - Ботев (Враца)             1:0 (0:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Титаник", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Рудар (Плевля, Черна гора, 1)      анулиран * 
* - отменен заради буря и наводнен терен.

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Спартак 1918 II (Варна)         1:0 (0:0) 

в Марикостиново, 14:30 ч:
Миньор (Перник) - Банско тийм (Банско)                    1:1 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Силекс (Кратово, Македония, 2)   анулиран * 
* - отменен заради буря и наводнен терен.

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Резорт", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Войводина (Нови Сад, Сърбия, 1)     анулиран * 
* - отменен заради лошо време и наводнен терен.

в Анталия /Antalya/, Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Арда 1924 (Кърджали) - Радник (Сурдулица, Сърбия, 1)      анулиран * 
* - отменен поради лошо време и наводнен терен.


4 февруари 2022 г., петък

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 12:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Балкан 1929 (Ботевград)    0:2 (0:1) 

в Хисаря, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) - Родопа Смолян (Смолян)     3:1 (2:0) 

в Рилци, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)            1:1 (1:0) Video

в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен, 14:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски 2020 (Лом)              4:2 (4:1) 

в Бозтепе /Boztepe/, Турция, комплекс "Мардан", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Динамо (Киев, Украйна, 1)                1:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт 2/ Video

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Резорт", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Марица 1921 (Пловдив) - Ротор (Волгоград, Русия, 2)       2:2 (0:2) Video


5 февруари 2022 г., събота

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 10:30 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново)    4:1 (1:1) 

във Враца, ст."Христо Ботев" - помощен терен, 11:00 ч:
Ботев II (Враца) - Дреновец (Дреновец)                    1:1 (1:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - терен 2, 11:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Левски 2005 (Крумовград)             0:3 (0:3) 

в Садово, 11:00 ч:
Марица (Милево) - Сокол (Марково)                         1:0 (1:0) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 11:30 ч:
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Атлетик (Куклен)              2:1 (1:1) 

в Твърдица, 12:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          1:0 (1:0) 

в Балчик, 13:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 II (Варна)             5:0 (2:0) 

в Созопол, 13:00 ч:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              4:1 (2:0) Video

в Суворово - изкуствен терен, 13:00 ч:
Волов (Шумен) - Черно море /юн.ст./ (Варна)               1:4 (1:2) 

в Мездра, ст."Локомотив", 13:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Бдин 1923 (Видин)                1:1 (1:1) 

в Севлиево, комплекс "Черничките", 13:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Левски (Карлово)                    4:2 (1:1) 

в Марикостиново, 13:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско тийм (Банско)     0:1 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 13:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Рз) - Локомотив (Горна Оряховица)      3:1 (2:0) 

в Етрополе, ст."Чавдар" - изкуствен терен, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен)                      1:1 (1:0) 

в Склаве, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Миньор (Перник)                3:1 (2:1) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       5:1 (1:1) 

в Рилци, 14:00 ч:
Пирин II (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)    0:2 (0:1) 

в Русе, Градски стадион, 14:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Янтра 2019 (Габрово)               1:0 (0:0) Video

в Копиловци, 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              2:1 (2:0) 

в кв.Повеляново, Девня, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         2:0 (0:0) 

в Свищов, 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 2:3 (1:2) 

в Полски Тръмбеш, 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Славяново)                1:2 (0:0) 

в Левски, 14:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             1:2 (0:0) 

в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пещера (Галата)        9:1 

в София, 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)               3:2 

в Хисаря, 14:00 ч:
Гигант (Съединение) - Лудогорец 1945 III (Разград)        2:0 (2:0) 

в Долна Студена, 14:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Бенковски (Бяла)                  1:4 (0:3) 

в кв.Драгалевци, София - изкуствен терен, 14:00 ч:
Национал /юн.ст./ (София) - Гранит (Владая)               1:4 

в Несебър, Градски стадион, 14:30 ч:
Несебър (Несебър) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                 2:1 (1:1) 

в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       1:0 (1:0) 

в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Вихрен (Сандански)                1:0 (1:0) Video

в Хасково, ст."Хасково", 14:30 ч:
Саяна (Хасково) - Карнобат (Карнобат)                     4:0 (1:0) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 15:00 ч:
Берое II (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)          1:3 (0:0) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
ФК ЦСКА 1948 (София) - Медж (Легница, Полша, 2)           2:1 (1:0) Video

в Струмица, ст."Младост", 15:00 ч (14:00 ч местно СЕТ):
Беласица (Струмица, Македония, 2) - Септември (Симитли)   1:0 (0:0) 

в Струмица, комплекс "Пандев", 15:00 ч (14:00 ч местно СЕТ):
Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) - Беласица (Петрич)    5:1 


6 февруари 2022 г., неделя

в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)  4:3 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 13:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 II (София)    прекратен * 
* - прекратен на полувремето при 2:2, след като ФК ЦСКА 1948 II отказва да
    излезе за второто полувреме заради недоволство на треньора от
    съдийски решения.

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Доростол Силистра (Силистра)   4:0 (2:0) 

в Долна Оряховица, 13:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноломец 1919 (Попово)    1:2 (0:1) 

в Суворово - изкуствен терен, 14:00 ч:
Спартак 1918 /юн.мл./ (Варна) - Ботев (Нови пазар)        4:5 (1:2) 

в Роман, 14:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Партизан (Червен бряг)               2:2 (2:1) 

в София, комплекс "Панчарево", 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             2:0 (1:0) 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 16:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       3:0 (2:0) 


7 февруари 2022 г., понеделник

в Кадрие /Kadriye/, Турция, комплекс "Кая Белек", 12:00 ч (13:00 ч местно TRT):
Левски (София) - Верес (Ровно, Украйна, 1)                2:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт 2/ Video

в Хисаря, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) - Сокол (Марково)            4:3 (1:2) 

в София, ст."Българска армия", 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   3:0 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ Video

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" , 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           4:0 (3:0) Video


8 февруари 2022 г., вторник

в Рилци, 13:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)            2:1 (1:1) 

в Копривлен, 14:30 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)            2:4 (1:4) 


9 февруари 2022 г., сряда

във Варна, ст."Младост", 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе)                 4:1 (1:0) Video

в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен, 13:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)      0:1 (0:1) 

в кв.Драгалевци, София - изкуствен терен, 13:00 ч:
Национал /юн.ст./ (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)          2:1 (1:1) 

в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Септември (София) - Спортист 2009 (Своге)                 3:2 (1:0) 

във Враца, ст."Христо Ботев" - помощен терен, 14:00 ч:
Ботев II (Враца) - Левски 2020 (Лом)                      0:2 (0:0) 

в Несебър, Градски стадион, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:1 (0:0) Video

в Правец, 14:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Севлиево (Севлиево)             1:0 (0:0) Video

в Симитли, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - ФК ЦСКА 1948 II (София)             1:1 (0:0) 

в Русе, 14:00 ч:
Дунав от Русе /юн.ст./ (Русе) - Академик (Свищов)         3:4 (1:0) 

в Сандански, 14:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Ботев /юн.ст./ (Пловдив)             6:1 

в Димитровград, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)          0:1 (0:0) 

във Варна, ст."Тича", 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Созопол (Созопол)                    4:0 (1:0) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - изк.терен, 15:00 ч:
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)    1:1 (1:1) 

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 15:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Лудогорец 1945 II (Рз)      0:5 (0:2) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 15:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)             0:1 (0:0) 

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 18:00 ч:
Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)     0:4 (0:2) 

в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/, 18:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            7:1 (2:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                4:1 

в ЖК Тракия А2, Пловдив, терен СУ "Свети Седмочисленици", 20:15 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:4 (0:2) 


10 февруари 2022 г., четвъртък

в Балчик, 13:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 II (Варна)             1:1 (0:0) 

в Ново Делчево, 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Гранит (Владая)                   2:1 


11 февруари 2022 г., петък

в Ботевград, ст."Христо Ботев", 11:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев II (Враца)                2:0 (0:0) 

в Обзор, 14:00 ч:
Несебър (Несебър) - Черно море /юн.ст./ (Варна)           2:3 (0:0) 


12 февруари 2022 г., събота

в Левски, 11:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  3:1 (2:0) 

в Чепинци, 12:00 ч:
Левски (Чепинци) - Пещера (Галата)                        1:2 (0:1) 

в София, ст."Летище", 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Спортист 2009 (Своге)                 1:0 (1:0) 

в Казанлък, ст."Севтополис", 13:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)            4:1 (3:0) Video

в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Дунав от Русе /юн.ст./ (Русе) - Волов (Шумен)             0:5 (0:4) 

в Сандански, ст."Спартак", 13:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Гранит (Владая)                      1:0 (0:0) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 13:00 ч:
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Сам)    1:1 (1:1) 

в София, комплекс "Царско село", 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)           1:2 (0:1) 

в Монтана, ст."Огоста", 13:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                 3:3 (1:2) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 14:00 ч:
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      3:1 (1:0) Video

в Стара Загора, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Янтра 2019 (Габрово)               0:1 (0:0) Video

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 14:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:1 (0:1) 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе)           2:1 (2:0) Video

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:2 (1:0) Video

в Ловеч, Градски стадион, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            1:3 (0:1) 

в Долна Оряховица, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)      1:0 (1:0) 

в Генерал Тошево, 14:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     2:4 (2:0) 

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)            1:1 (0:0) 

в Мездра, ст."Локомотив", 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Чавдар (Етрополе)                1:3 (1:0) Video

в Червен бряг, 14:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Ювентус 95 (Малчика)             2:1 (2:1) 

в София, ст."57-мо училище", 14:00 ч:
Септември II (София) - Кюстендил (Кюстендил)              3:1 

в Костинброд, 14:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Оборище (Панагюрище)   1:0 

в Копривлен, 14:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)              0:3 (0:1) 

в Рила, 14:00 ч:
Пирин II (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)              3:0 

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Добруджа 1919 /юн.ст./ (Дч) - Светкавица Търговище (Тщ)   3:7 (1:5) 

в София, ст."Славия", 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)             0:0 

във Видин, ст."Георги Бенковски", 14:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Левски 2020 (Лом)                     0:2 (0:1) 

в Екзарх Йосиф, 14:00 ч:
Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Бенковски (Бяла)            1:3 (0:2) 

в Дреновец, 14:30 ч:
Дреновец (Дреновец) - Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана)     1:1 (1:0) 

в Димитровград, ст."Миньор", 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Враждебна (София)      8:1 

във Варна, ст."Тича", 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               6:0 (3:0) 

в Герман, 15:00 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       0:1 (0:0) 


13 февруари 2022 г., неделя

в Момчилград, 12:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Родопа Смолян (Смолян)         1:0 (1:0) 

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 13:00 ч:
Спартак 1918 /юн.мл./ (Варна) - Доростол Силистра (Сс)    3:3 (2:2) 

във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов", 14:00 ч:
Етър ВТ II (Велико Търново) - Черноломец 1919 (Попово)    1:4 (0:2) 

в Батин, 14:00 ч:
Дунав (Батин) - Локомотив (Русе)                          4:2 (3:2) 

в Тервел, 14:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                0:1 (0:0) Video

в Суворово - изкуствен терен 2, 14:00 ч:
Черно море /юн.ст./ (Варна) - Ботев (Нови пазар)          3:0 (2:0) 


15 февруари 2022 г., вторник

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 14:00 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 0:0 Video


18 февруари 2022 г., петък

в Ловеч, Градски стадион, 13:00 ч:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА /юн.ст./ (София)                    1:0 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 19:30 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) - Черноломец 1919 (Попово)   1:1 (0:0) 


19 февруари 2022 г., събота

в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Волов (Шумен)                  2:3 (0:1) 

в Русе, ст."Локомотив", 13:30 ч:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                       3:0 (0:0) 

в Суворово, 14:00 ч:
Суворово (Суворово) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      4:1 (1:0) 

в Балчик, Градски стадион, 14:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Черно море /юн.ст./ (Варна)         3:3 (2:2) 

в Русе, Градски стадион, 14:30 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Прогресул Спартак (Букурещ,Рум,3)  0:3 (0:1) Video

в Дибич, 15:00 ч:
Енев (Дибич) - Светкавица Търговище (Търговище)           2:2 (1:0) 

в Тервел, 15:30 ч:
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 II (Варна)           3:1 (1:1) Video

в Дончево, 15:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Доростол Силистра (Силистра)         1:1 (1:0) 


20 февруари 2022 г., неделя

в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ II (Велико Търново)        4:5 (3:1) 

в Нови пазар, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 /юн.мл./ (Варна)        3:2 (1:0) 


23 февруари 2022 г., сряда

в Стара Загора, ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/, 15:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Арда 1924 (Кърджали)             1:2 (1:0) 


25 март 2022 г., петък

в кв.Драгалевци, София, ст. "Драгалевци", 12:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              2:1 (1:0) 

в Стара Загора, ст."Локомотив", 13:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:1 (0:1) 

в Пловдив, ст. "Марица", 15:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)              1:2 (0:0) 

в Овидиу /Ovidiu/,  ст."Вииторул", 15:30 ч (15:30 ч местно EEST):
Фарул (Констанца, Румъния, 1) - Черно море (Варна)        2:0 (1:0) Video

в Добрич, ст."Дружба", 15:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)      6:1 (1:1) 


26 март 2022 г., събота

в Симитли, 12:00 ч:
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                0:1 

в София, ст. "Виваком арена Георги Аспарухов", 14:00 ч:
Левски (София) - Созопол (Созопол)                        1:1 (1:0) 

в Пловдив, ст. "Локомотив", 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                  1:2 (0:0) 

в София, ст. "Славия", 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Янтра 2019 (Габрово)                3:0 (2:0) 

в София, ст."Локомотив", 15:00 ч:
Локомотив Сф 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)     0:1 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 1, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)       5:1 (1:1) Video


27 март 2022 г., неделя

в София, комплекс "Панчарево", 16:30 ч:
ЦСКА (София) - Спортист 2009 (Своге)                      3:1 (1:1) 


30 март 2022 г., сряда

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 15:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)            5:0 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 16:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        3:2 (1:0) 


19 април 2022 г., вторник

във Варна, ст."Младост", 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:1 (0:0) 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 9 януари 2022 г., неделя, "Рослин Димят Хотел", Варна
                                     първи лагер - 10 януари-2 февруари 2022 г., Белек /Belek/, Турция

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 5 януари 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 7-21 януари 2022 г., Каргъджак /Kargıcak/, Турция
                                     втори лагер - 22 януари-1 февруари 2022 г., Белек /Belek/, Турция

 3. Черно море (Варна)               сбор        - 8 януари 2022 г., събота
                                                 - подготовка в домашни условия

 4. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 6 януари 2022 г., четвъртък
                                     първи лагер - 9-23 януари 2022 г., Дубай /Dubai/, ОАЕ

 5. Славия 1913 (София)              сбор        - 7 януари 2022 г., петък
                                     първи лагер - 15 януари-4 февруари 2022 г., Алания /Alanya/, Турция

 6. Левски (София)                   сбор        - 3 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 5 януари-7 февруари 2022 г., Белек /Belek/, Турция

 7. Берое (Стара Загора)             сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 22 януари-4 февруари 2022 г., Турция

 8. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 24 януари-8 февруари 2022 г., Сандански

 9. Арда 1924 (Кърджали)             сбор        - 8 януари 2022 г., събота
                                     първи лагер - 23 януари-4 февруари 2022 г., Белек /Belek/, Турция

10. ФК ЦСКА 1948 (София)             сбор        - 3 януари 2022 г.
                                     първи лагер - 7-20 януари 2022 г., Поморие
                                     втори лагер - 23 януари-6 февруари 2022 г., Алания /Alanya/, Турция

11. Ботев (Враца)                    сбор        - 7 януари 2022 г., петък
                                     първи лагер - 24 януари-7 февруари 2022 г., Драч /Durrës/, Албания

11. Локомотив София 1929 (София)     сбор        - 5 януари 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 20 януари-1 февруари 2022 г., Сиде /Side/, Турция

12. Пирин (Благоевград)              сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

13. Царско село 2015 (София)         сбор        - 11 януари 2022 г., вторник
                                                 - подготовка в домашни условия

                           Втора лига

 1. Спартак 1918 (Варна)             сбор        - 5 януари 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 16-31 януари 2022 г., Анталия /Antalya/, Турция

 2. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 4 януари 2022 г., вторник
                                     първи лагер - 16 януари-4 февруари 2022 г., Анталия /Antalya/, Турция
									 
 3. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 24 януари-4 февруари 2022 г., Благоевград

 4. Миньор (Перник)                  сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 13 януари-6 февруари 2022 г., Сандански

 5. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 11 яунари 2022 г., вторник
                                                 - подготовка в домашни условия

 6. Септември (София)                сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 24 януари-5 февруари 2022 г., Ягода

 7. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - Коларово

 8. Марица 1921 (Пловдив)            сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 24 януари-5 февруари 2022 г., Анталия /Antalya/, Турция

 9. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 22 януари-4 февруари, Алания /Alanya/, Турция

10. Спортист 2009 (Своге)            сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 20-29 януари 2022 г., Сандански

11. Созопол (Созопол)                сбор        - 7 януари 2022 г., петък
                                                 - подготовка в домашни условия

12. Янтра 2019 (Габрово)             сбор        - 8 януари 2022 г., събота
                                                 - подготовка в домашни условия

13. Ботев II (Пловдив)               сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

14. Марек 1915 (Дупница)             сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

15. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 12 януари 2022 г., сряда
                                                 - подготовка в домашни условия

16. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

17. ФК ЦСКА 1948 II (София)          сбор        - 3 януари 2022 г.
                                     първи лагер - 9-22 януари 2022 г., Сандански
                                     втори лагер - 25 януари-5 февруари 2022 г., Сандански

18. Септември (Симитли)              сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

19. Левски 2020 (Лом)                сбор        - 12 януари 2022 г., сряда
                                     първи лагер - 17-28 януари 2022 г., Сандански

                           Трета лига - отбори с лагери в чужбина

ЮИ. Левски 2005 (Крумовград)         сбор        - 10 януари 2022 г., понеделник
                                     първи лагер - 22 януари-2 февруари 2022 г., Алания /Alanya/, Турция

нагоре