Юноши младша възраст (род.1999-00): Благоевград - Областна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Беласица (Петрич)                  12   10   1   1   46:15   31
-------------------------------------------------------------------
 2. Септември (Симитли)                12    8   0   4   23:16   24
 3. Места 1929 (Хаджидимово)           12    6   3   3   28:24   21
 4. Вихрен 1925 (Сандански)            12    5   3   4   28:16   18
 5. Неврокоп (Гоце Делчев)             12    5   1   6   28:22   16
 6. Пирин 2002 (Разлог)                12    4   0   8   26:43   12
 7. Банско (Банско)                    12    0   0  12    1:44    0

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 12:30 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                4:0 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Банско (Банско)                                           почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Септември (Симитли)                                       почива

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 12:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)             0:1 
Беласица (Петрич) - Пирин 2002 (Разлог)                   5:3 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Банско (Банско)                                           почива

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 12:30 ч:
Банско (Банско) - Места 1929 (Хаджидимово)                1:4 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Септември (Симитли)                                       почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 12:30 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)        1:1 
Банско (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  0:7 
Септември (Симитли)                                       почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 12:30 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Места 1929 (Хаджидимово)         3:0 сл. 
Пирин 2002 (Разлог) - Банско (Банско)                     4:0 
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   1:3 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 12:30 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)              3:4 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Септември (Симитли)                                       почива
Банско (Банско)                                           почива

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 12:30 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово)            отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               2:3 
14 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово)            2:4 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Банско (Банско)                                           почива
Септември (Симитли)                                       почива

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 12:30 ч:
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     0:1 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 12:30 ч:
Септември (Симитли) - Неврокоп (Гоце Делчев)              2:1 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Банско (Банско)                                           почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Беласица (Петрич)                                         почива

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)              1:4 
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                 0:3 сл. 
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (Симитли)                 1:4 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Неврокоп (Гоце Делчев)          0:1 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Септември (Симитли)                                       почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Банско (Банско)                                           почива
Беласица (Петрич)                                         почива

                           VII кръг - отложен мач

14 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово)            2:4 

                           XII кръг

21 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:2 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Банско (Банско)                                           почива
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Септември (Симитли)                                       почива

                           XIII кръг

28 ноември 2015, събота, 12:30 ч:
Септември (Симитли) - Места 1929 (Хаджидимово)            5:2 
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       3:0 сл. 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 12:30 ч:
Беласица (Петрич) - Неврокоп (Гоце Делчев)                4:0 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Банско (Банско)                                           почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Септември (Симитли)                                       почива

                           XV кръг

12 март 2016, събота, 12:30 ч:
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             отложен 
Пирин 2002 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   1:9 
28 май 2016, събота, 12:30 ч:
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:2 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Банско (Банско)                                           почива

                           XVI кръг

19 март 2016, събота, 12:30 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - Банско (Банско)                3:0 сл. 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Септември (Симитли)                                       почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XVII кръг

26 март 2016, събота, 12:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Места 1929 (Хаджидимово)        3:3 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                  3:0 сл. 
Септември (Симитли)                                       почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 12:30 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - Неврокоп (Гоце Делчев)         2:1 
Банско (Банско) - Пирин 2002 (Разлог)                     0:3 сл. 
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                   3:0 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XIX кръг

6 април 2016, сряда, 12:30 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Неврокоп (Гоце Делчев)              5:2 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Септември (Симитли)                                       почива
Банско (Банско)                                           почива

                           XX кръг

9 април 2016, събота, 12:30 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 2002 (Разлог)            2:1 
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               3:0 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Банско (Банско)                                           почива
Септември (Симитли)                                       почива

                           XXI кръг

16 април 2016, събота, 12:30 ч:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     4:0 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XXII кръг

23 април 2016, събота, 12:30 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)              0:2 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Банско (Банско)                                           почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XXIII кръг

30 април 2016, събота, 12:30 ч:
Беласица (Петрич) - Места 1929 (Хаджидимово)              3:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 3:0 сл. 
Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог)                 3:1 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           XXIV кръг

7 май 2016, събота, 12:30 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)          3:3 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Септември (Симитли)                                       почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Банско (Банско)                                           почива
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XXV кръг

14 май 2016, събота, 12:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 2002 (Разлог)             9:1 
Места 1929 (Хаджидимово)                                  почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Банско (Банско)                                           почива
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива
Септември (Симитли)                                       почива

                           XXVI кръг

21 май 2016, събота, 12:30 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - Септември (Симитли)            3:0 сл. 
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       0:6 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           XV кръг - отложен мач

28 май 2016, събота, 12:30 ч:
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:2 

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Благоевград - Областна група 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7. 
-------------------------------------------------------------------------
 1. Беласица (Петрич)                  XXX  3:0  3:3  3:0  4:0  5:3  3:0*
 2. Септември (Симитли)                1:3  XXX  5:2  0:2  2:1  3:1  4:0 
 3. Места 1929 (Хаджидимово)           1:4  3:0* XXX  1:1  2:1  2:1  3:0*
 4. Вихрен 1925 (Сандански)            2:3  0:1  3:3  XXX  0:1  9:1  3:0*
 5. Неврокоп (Гоце Делчев)             4:0  0:2  3:0* 3:3  XXX  3:4  3:0*
 6. Пирин 2002 (Разлог)                1:9  1:4  2:4  0:2  5:2  XXX  4:0 
 7. Банско (Банско)                    0:6  0:1  1:4  0:3* 0:7  0:3* XXX 
-------------------------------------------------------------------------

нагоре