Юноши младша възраст (род.1999-00): Русе - Междуобластна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кубрат 2007 (Кубрат)               15   12   1   2   53:15   37
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноломец 04 (Попово)             15   11   1   3   42:21   34
 3. Две могили (Две могили)            15    7   3   5   28:30   24
 4. Марисан (Русе)                     15    6   3   6   28:20   21
 5. Бенковски (Бяла)                   15    3   2  10   17:45   11
 6. Мартен (Мартен)                    15    1   0  14   15:52    3

                           I кръг

19 септември 2015, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Мартен (Мартен)                        3:1 
Две могили (Две могили) - Марисан (Русе)                  2:2 
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)             2:0 

                           II кръг

26 септември 2015, събота, 11:30 ч:
Марисан (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                   2:4 
Мартен (Мартен) - Две могили (Две могили)                 1:2 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           III кръг

3 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Мартен (Мартен)                  1:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Марисан (Русе)                     2:0 
Бенковски (Бяла)                                          почива
Две могили (Две могили)                                   почива

                           IV кръг

10 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Мартен (Мартен) - Кубрат 2007 (Кубрат)                    0:5 
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                1:1 
Марисан (Русе)                                            почива
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           V кръг

17 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                 4:2 
Марисан (Русе) - Мартен (Мартен)                          2:0 
Две могили (Две могили)                                   почива
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           VI кръг

24 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          3:1 
26 октомври 2015, понеделник, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   0:3 
Мартен (Мартен)                                           почива
Марисан (Русе)                                            почива

                           VII кръг

31 октомври 2015, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            5:1 
Марисан (Русе) - Бенковски (Бяла)                         5:0 
Черноломец 04 (Попово)                                    почива
Мартен (Мартен)                                           почива

                           VIII кръг

7 ноември 2015, събота, 11:30 ч:
Мартен (Мартен) - Бенковски (Бяла)                        6:0 
Марисан (Русе) - Две могили (Две могили)                  2:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноломец 04 (Попово)             3:2 

                           IX кръг

14 ноември 2015, събота, 11:30 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Марисан (Русе)                   2:1 
Две могили (Две могили) - Мартен (Мартен)                 2:1 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           X кръг

21 ноември 2015, събота, 11:30 ч:
Мартен (Мартен) - Черноломец 04 (Попово)                  1:2 
Марисан (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                     1:1 
Бенковски (Бяла)                                          почива
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XI кръг

12 март 2016, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Мартен (Мартен)                   10:0 
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                3:1 
Марисан (Русе)                                            почива
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           XII кръг

18 март 2016, петък, 16:00 ч:
Мартен (Мартен) - Марисан (Русе)                          0:3 
19 март 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 1:4 
Две могили (Две могили)                                   почива
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           XIII кръг

26 март 2016, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   3:0 
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)          4:1 
Мартен (Мартен)                                           почива
Марисан (Русе)                                            почива

                           XIV кръг

30 март 2016, сряда, 16:30 ч:
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            3:2 
Бенковски (Бяла) - Марисан (Русе)                         2:1 
Черноломец 04 (Попово)                                    почива
Мартен (Мартен)                                           почива

                           XV кръг

9 април 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Мартен (Мартен)                        3:0 
Две могили (Две могили) - Марисан (Русе)                  0:1 
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)             3:4 

                           XVI кръг

16 април 2016, събота, 11:30 ч:
Марисан (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                   0:1 
Мартен (Мартен) - Две могили (Две могили)                 1:2 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XVII кръг

22 април 2016, петък, 16:30 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Марисан (Русе)                     3:0 
23 април 2016, събота, 11:30 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Мартен (Мартен)                  3:0 
Бенковски (Бяла)                                          почива
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XVIII кръг

30 април 2016, събота, 11:30 ч:
Мартен (Мартен) - Кубрат 2007 (Кубрат)                    1:6 
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                3:4 
Марисан (Русе)                                            почива
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           XIX кръг

4 май 2016, сряда, 16:30 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                 6:0 
5 май 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Марисан (Русе) - Мартен (Мартен)                          8:3 
Две могили (Две могили)                                   почива
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           XX кръг

14 май 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:4 
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          3:3 
Мартен (Мартен)                                           почива
Марисан (Русе)                                            почива

                           XXI кръг

21 май 2016, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            2:1 
Марисан (Русе) - Бенковски (Бяла)                         0:0 
Черноломец 04 (Попово)                                    почива
Мартен (Мартен)                                           почива

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Русе - Междуобластна група 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6. 
--------------------------------------------------------------------
 1. Кубрат 2007 (Кубрат)               XXX  3:2  5:1  2:0  3:0 10:0 
                                       XXX  ---  2:1  3:0  ---  --- 
 2. Черноломец 04 (Попово)             2:0  XXX  4:1  2:1  4:2  1:0 
                                       3:4  XXX  ---  ---  6:0  3:0 
 3. Две могили (Две могили)            3:2  3:1  XXX  2:2  3:1  2:1 
                                       ---  3:3  XXX  0:1  ---  --- 
 4. Марисан (Русе)                     1:1  2:4  2:0  XXX  5:0  2:0 
                                       ---  0:1  ---  XXX  0:0  8:3 
 5. Бенковски (Бяла)                   0:3  1:4  1:1  2:1  XXX  3:1 
                                       1:4  ---  3:4  ---  XXX  3:0 
 6. Мартен (Мартен)                    0:5  1:2  1:2  0:3  6:0  XXX 
                                       1:6  ---  1:2  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------

нагоре