Юноши младша възраст (род.1999-00): Стара Загора - Междуобластна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               18   16   1   1  116:10   49    
-------------------------------------------------------------------
 2. Сливен 2000 (Сливен)               18   13   2   3   63:15   41    
 3. Верея (Стара Загора)               18   12   3   3   67:19   39    
 4. Чирпан (Чирпан)                    17   11   1   5   49:31   34    
 5. Арсенал (Казанлък)                 17   10   3   4   71:15   33    
 6. Розова долина (Казанлък)           18    8   1   9   34:40   25    
 7. Стара Загора (Стара Загора)        18    6   1  11   34:56   19    
 8. Ботев (Гълъбово)                   18    4   0  14   28:119  12    
 9. ПССГ Чирпан (Чирпан)               18    3   0  15   25:111   9    
10. Левски (Оризово)                   18    0   0  18    8:79    0 [*]

Бележки
  - Левски (Оризово) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Мачът от I кръг Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан) е анулиран.

                           I кръг

27 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      анулиран * 
* - прекратен по вина на двата отбора.
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                   2:7 
Берое (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)        отложен 
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               1:1 
Левски (Оризово) - Розова долина (Казанлък)               1:4 
29 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)        3:0 

                           II кръг

4 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                3:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (Оризово)                   7:0 
Стара Загора (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)        1:3 
Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                   1:10 
Арсенал (Казанлък) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                17:1 

                           III кръг

11 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Чирпан (Чирпан)                    1:6 
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 2:1 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   7:0 
Левски (Оризово) - Стара Загора (Стара Загора)            0:4 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           0:1 

                           IV кръг

18 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                    3:1 
Стара Загора (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)    4:1 
Ботев (Гълъбово) - Левски (Оризово)                       5:1 
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 1:1 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)               0:12 

                           V кръг

25 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    6:1 
Верея (Стара Загора) - ПССГ Чирпан (Чирпан)              11:1 
Левски (Оризово) - Арсенал (Казанлък)                     3:11 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               3:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Стара Загора (Стара Загора)        3:0 

                           VI кръг

1 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Стара Загора (Стара Загора)             5:2 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:10 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)             1:0 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово)                   4:1 
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               5:1 

                           VII кръг

8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    2:1 
Левски (Оризово) - Берое (Стара Загора)                   0:4 
Розова долина (Казанлък) - ПССГ Чирпан (Чирпан)           5:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                 0:1 
Стара Загора (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)            7:0 

                           VIII кръг

15 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        6:0 
Арсенал (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)          0:0 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)               1:4 
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           5:0 
Верея (Стара Загора) - Левски (Оризово)                  10:2 

                           IX кръг

22 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Левски (Оризово) - Чирпан (Чирпан)                        0:3 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           2:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               2:1 
Стара Загора (Стара Загора) - ПССГ Чирпан (Чирпан)        6:3 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                     0:10 

                           I кръг - отложен мач

29 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)        3:0 

                           X кръг

6 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                      1:1 
Ботев (Гълъбово) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   отложен 
Стара Загора (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)        отложен 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               отложен 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Оризово)               3:0 сл. 
8 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)        0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               0:1 
22 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   5:3 

                           XI кръг

13 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                1:0 
Левски (Оризово) - Сливен 2000 (Сливен)                   0:3 сл. 
Верея (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)        8:0 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                  24:0 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                 1:3 

                           XII кръг

20 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                    9:0 
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 0:2 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   0:5 
Стара Загора (Стара Загора) - Левски (Оризово)            3:0 сл. 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           6:1 

                           XIII кръг

27 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    2:0 
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)    4:1 
Левски (Оризово) - Ботев (Гълъбово)                       0:3 сл. 
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 1:0 
Берое (Стара Загора) - ПССГ Чирпан (Чирпан)              13:0 

                           XIV кръг

3 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:13 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)               0:5 
Арсенал (Казанлък) - Левски (Оризово)                     3:0 сл. 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               2:5 
Стара Загора (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)        1:9 

                           XV кръг

10 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)             1:4 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                   7:0 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             1:2 
Левски (Оризово) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   0:3 сл. 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               1:3 

                           XVI кръг

17 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    2:1 
Берое (Стара Загора) - Левски (Оризово)                   3:0 сл. 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)           0:4 
Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                 0:1 
Ботев (Гълъбово) - Стара Загора (Стара Загора)            1:3 

                           XVII кръг

24 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        0:2 
Стара Загора (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)          1:6 
Сливен 2000 (Сливен) - ПССГ Чирпан (Чирпан)               3:0 
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           0:4 
Левски (Оризово) - Верея (Стара Загора)                   0:3 сл. 

                           X кръг - отложени мачове

8 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)        0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               0:1 

                           XVIII кръг

15 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово)                        3:0 сл. 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           4:0 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               3:3 
ПССГ Чирпан (Чирпан) - Стара Загора (Стара Загора)        3:0 
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                    14:0 

                           X кръг - отложен мач

22 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - ПССГ Чирпан (Чирпан)                   5:3 

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Стара Загора - Междуобластна група 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Берое (Стара Загора)               XXX  3:3  5:1  6:1  2:1  5:0  3:0 24:0 13:0  3:0*
 2. Сливен 2000 (Сливен)               2:1  XXX  0:1  2:0  0:1  6:1  3:0  7:0  3:0  7:0 
 3. Верея (Стара Загора)               1:3  1:1  XXX  2:1  1:0  4:0  8:0  7:0 11:1 10:2 
 4. Чирпан (Чирпан)                    0:13 3:1  2:1  XXX  1:1  3:0  5:2  6:0  9:0  3:0*
 5. Арсенал (Казанлък)                 0:2  0:1  1:1  ---  XXX  1:0  0:0 14:0 17:1  3:0*
 6. Розова долина (Казанлък)           0:4  0:1  2:2  1:0  1:2  XXX  4:1  3:2  5:2  3:0*
 7. Стара Загора (Стара Загора)        0:3  1:9  1:3  1:4  1:6  4:1  XXX  7:0  6:3  3:0*
 8. Ботев (Гълъбово)                   1:10 2:10 0:5  0:2  0:10 2:5  1:3  XXX  5:3  5:1 
 9. ПССГ Чирпан (Чирпан)               0:12 1:4  0:5  1:6  1:3  0:4  3:0  2:7  XXX  4:1 
10. Левски (Оризово)                   0:4  0:3* 0:3* 0:3  3:11 1:4  0:4  0:3* 0:3* XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре