ОФГ Хасково 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хеброс 1921 (Харманли)             24   17   3   4   77:25   54        [1 1 0  3:2  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Хасково 1957 (Хасково)             24   17   3   4   60:18   54        [0 1 1  2:3  1]
 3. Свиленград 1921 II (Свиленград)    24   15   4   5   54:29   49       
 4. Любимец (Любимец)                  24   13   7   4   58:32   46 [+]   
 5. Топлика (Минерални бани)           24   14   1   9   50:40   43 [+]   
 6. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 24   11   4   9   51:40   37       
 7. Топлика 77 (Минерални бани)        24   10   2  12   40:53   32       
 8. Герганин извор (Бисер)             24    8   4  12   34:49   28       
 9. Възход (Радиево)                   24    6   2  16   29:62   20        [1 0 1  2:2  3, 1 гол на чужд терен]
10. Извор АМ (Горски извор)            24    5   5  14   23:44   20        [1 0 1  2:2  3, 0 гола на чужд терен]
11. Стефан Караджа (Срем)              24    2   1  21   25:96    7 [+]   
12. Аида (Караманци)                   24   13   2   9   59:44   41    [*]
13. Бенковски (Симеоновград)           24    5   2  17   24:52   17    [*]
--. Раковски (Ивайловград)              5    0   0   5    0:27    -    [*]

Бележки
  - Любимец 2007 (Любимец), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Любимец (Любимец), Стефан Караджа (Срем) и Топлика (Минерални бани) се включват в групата.
  - Сакарски спортист 04 (Тополовград) играе домакинските си мачове в Срем.
  - Възход (Радиево) играе домакинските си мачове през есента в Добрич, а през пролетта - на ст."Раковски" в Димитровград.
  - Герганин извор (Бисер) играе домакинските си мачове в Харманли.
  - Аида (Караманци) играе домакинските си мачове в Минерални бани.
  - На 6 октомври 2015 г. Раковски (Ивайловград) се отказва от по-нататъшно участие в първенството. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.
  - На 1 април 2016 г. Бенковски (Симеоновград) се отказва от по-нататъшно участие заради финансови проблеми. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Аида (Караманци) е изваден от групата след ХХII кръг заради напускане на терена в мача си срещу Любимец от същия кръг. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:30 ч:
в Срем: *
Хасково 1957 (Хасково) - Стефан Караджа (Срем)            2:1 
* - в Срем по взаимна договорка.
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец (Любимец)                2:2 
Топлика 77 (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)     отложен 
в Добрич:
Възход (Радиево) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     0:1 
6 септември 2015, неделя, 17:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Топлика (Минерални бани)         0:7  /анулиран/ 
Бенковски (Симеоновград) - Аида (Караманци)               2:4 
Свиленград 1921 II (Свил) - Герганин извор (Бисер)        7:1 
22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)     2:0 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       0:6 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Възход (Радиево)                 2:3 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Свиленград 1921 II (Свиленград)        3:2 
в Димитровград, ст."Раковски":
Хасково 1957 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)           1:2 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Топлика (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)       2:1 
Извор АМ (Горски извор) - Раковски (Ивайловград)          3:0  /анулиран/ 
Любимец (Любимец) - Топлика 77 (Минерални бани)           1:0 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Стефан Караджа (Срем)            6:1 
Топлика 77 (Минерални бани) - Хасково 1957 (Хасково)      1:2 
Раковски (Ивайловград) - Любимец (Любимец)                0:4  /анулиран/ 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)        2:0 
Свиленград 1921 II (Свил) - Топлика (Минерални бани)      2:3 
в Добрич:
Възход (Радиево) - Аида (Караманци)                       0:3 сл. * 
* - домакините представят нередовни медицински документи.
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Герганин извор (Бисер)      3:0 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)     2:0 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     2:1 
Извор АМ (Горски извор) - Свиленград 1921 II (Свил)       0:0 
Любимец (Любимец) - Бенковски (Симеоновград)              1:1 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Герганин извор (Бисер)            1:6 
Топлика (Минерални бани) - Възход (Радиево)               8:2 
Хасково 1957 (Хасково) - Раковски (Ивайловград)           3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.
Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика 77 (Минерални бани)      6:1 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Стефан Караджа (Срем)       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:10 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен през второто полувреме при 1:7, когато домакините напускат
    терена.
Бенковски (Симеоновград) - Хасково 1957 (Хасково)         1:0 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Любимец (Любимец)       1:2 
в Добрич:
Възход (Радиево) - Извор АМ (Горски извор)                1:0 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Топлика (Минерални бани)    5:1 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Аида (Караманци)                 0:2 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Аида (Караманци)                  0:5 
Топлика (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)         2:0 
Извор АМ (Горски извор) - Сакарски спортист 04 (Топ.)     4:2 
Любимец (Любимец) - Възход (Радиево)                      1:1 
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 II (Свил)        3:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Бенковски (Симеоновград)         2:1 
Топлика 77 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)      анулиран 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Стефан Караджа (Срем)            анулиран 
Бенковски (Симеоновград) - Топлика 77 (Минерални бани)    5:0 
Свиленград 1921 II (Свил) - Хеброс 1921 (Харманли)        3:2 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Добрич:
Възход (Радиево) - Хасково 1957 (Хасково)                 0:5 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Любимец (Любимец)    4:1 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Извор АМ (Горски извор)          3:0 сл. 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Топлика (Минерални бани)               3:2 

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Аида (Караманци)                1:1 
Любимец (Любимец) - Герганин извор (Бисер)                1:4 
Хеброс 1921 (Харманли) - Възход (Радиево)                 6:0 
24 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Топлика (Минерални бани)          1:2 
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      3:0 
Топлика 77 (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил)   1:1 
Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)         анулиран 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
в Хасково:
Герганин извор (Бисер) - Хасково 1957 (Хасково)           1:3 
31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Стефан Караджа (Срем)          5:2 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хеброс 1921 (Харманли)      0:0 
Топлика (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)        2:1 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Раковски (Ивайловград)        анулиран 
в Добрич:
Възход (Радиево) - Топлика 77 (Минерални бани)            2:3 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Любимец (Любимец)                      3:1 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Извор АМ (Горски извор)           0:3 сл. * 
* - домакините губят картотеките си.
Любимец (Любимец) - Топлика (Минерални бани)              2:0 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Аида (Караманци)                 4:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Герганин извор (Бисер)           5:0 
Топлика 77 (Мин.бани) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       0:2 
Раковски (Ивайловград) - Възход (Радиево)                 анулиран 
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 II (Свил)      0:0 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Добрич:
Възход (Радиево) - Бенковски (Симеоновград)               1:0 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Раковски (Ивайловград)      анулиран 
Топлика (Минерални бани) - Хасково 1957 (Хасково)         1:4 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Стефан Караджа (Срем)   5:1 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Топлика 77 (Минерални бани)      3:0 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Хеброс 1921 (Харманли)                 2:4 
Извор АМ (Горски извор) - Любимец (Любимец)               2:2 

                           XII кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Любимец (Любимец)                 2:4 
Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика (Минерални бани)         0:2 
Топлика 77 (Минерални бани) - Аида (Караманци)            0:8 сл. * 
* - прекратен на почивката при 1:5, след като домакините не излизат на
    терена за второто полувреме.
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Възход (Радиево)        3:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Извор АМ (Горски извор)          2:0 
Раковски (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер)           анулиран 
Бенковски (Симеоновград) - Сакарски спортист 04 (Топ.)    2:1 

                           XIII кръг

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Добрич:
Възход (Радиево) - Стефан Караджа (Срем)                  3:0 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Бенковски (Симеоновград)         отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Раковски (Ивайловград)                 анулиран 
29 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Свиленград 1921 II (Свил)   0:2 
Топлика (Минерални бани) - Топлика 77 (Минерални бани)    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Извор АМ (Горски извор) - Хеброс 1921 (Харманли)          2:4 
Любимец (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)                2:2 
6 декември 2015, неделя, 14:30 ч:
Герганин извор (Бисер) - Бенковски (Симеоновград)         2:1 

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Хасково 1957 (Хасково)            1:9 
Извор АМ (Горски извор) - Топлика 77 (Минерални бани)     1:3 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 II (Свил)        0:2 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Любимец (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)                2:0 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Бенковски (Симеоновград)               3:0 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Възход (Радиево)     4:2 
Топлика (Минерални бани)                                  почива

                           XV кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Стефан Караджа (Срем)       7:3 
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)                 0:0 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Аида (Караманци)        2:1 
Бенковски (Симеоновград) - Топлика (Минерални бани)       3:4 
Топлика 77 (Минерални бани) - Любимец (Любимец)           1:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково 1957 (Хасково)           1:1 
Извор АМ (Горски извор)                                   почива

                           XVI кръг

19 март 2016, събота, 15:30 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Хеброс 1921 (Харманли)            2:7 
Извор АМ (Горски извор) - Бенковски (Симеоновград)        1:0 
Топлика (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил)      0:1 
20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Топлика 77 (Минерални бани)      3:0 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                       5:1 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      0:0 
Любимец (Любимец)                                         почива

                           XVII кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Стефан Караджа (Срем)            1:1 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Аида (Караманци)     6:5 
Свиленград 1921 II (Свил) - Извор АМ (Горски извор)       3:0 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
в Добрич:
Възход (Радиево) - Топлика (Минерални бани)               3:4 
Бенковски (Симеоновград) - Любимец (Любимец)              0:5 
Топлика 77 (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)      2:1 
Хасково 1957 (Хасково)                                    почива

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)         3:0 сл. 
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 II (Свиленград)       1:1 
Извор АМ (Горски извор) - Възход (Радиево)                2:1 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Топлика 77 (Минерални бани)       1:5 
Топлика (Минерални бани) - Сакарски спортист 04 (Топ.)    1:2 
в Харманли:
Аида (Караманци) - Герганин извор (Бисер)                 0:2 
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           XIX кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Стефан Караджа (Срем)                  3:0 сл. 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     1:1 
Свиленград 1921 II (Свил) - Хасково 1957 (Хасково)        2:0 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Топлика (Минерални бани)         2:0 
в Добрич:
Възход (Радиево) - Любимец (Любимец)                      1:2 
Бенковски (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли)         0:3 сл. 
Топлика 77 (Минерални бани)                               почива

                           XX кръг

16 април 2016, събота, 15:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Герганин извор (Бисер)          1:1 
16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свил)        5:0 
Хасково 1957 (Хасково) - Възход (Радиево)                 3:0 сл. 
Топлика (Минерални бани) - Аида (Караманци)               2:2 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)    3:0 сл. 
Любимец (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)    4:1 
Стефан Караджа (Срем)                                     почива

                           XXI кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Топлика (Минерални бани) - Стефан Караджа (Срем)          3:0 сл. 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Любимец (Любимец)                0:6 сл. * 
* - прекратен в 75' при 1:3.
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хасково 1957 (Хасково)      0:0 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Извор АМ (Горски извор)                3:0 сл. 
в Добрич:
Възход (Радиево) - Хеброс 1921 (Харманли)                 0:3 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Топлика 77 (Мин.бани)   5:4 
Бенковски (Симеоновград)                                  почива

                           XXII кръг

29 април 2016, петък, 16:00 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Бенковски (Симеоновград)          3:0 сл. 
Топлика 77 (Минерални бани) - Възход (Радиево)            2:3 
Хеброс 1921 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      3:0 
30 април 2016, събота, 16:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Герганин извор (Бисер)           2:0 
Любимец (Любимец) - Аида (Караманци)                      5:0 сл. * 
* - прекратен в 73' при 2:0, когато гостите напускат терена.
Извор АМ (Горски извор) - Топлика (Минерални бани)        0:3 
Свиленград 1921 II (Свиленград)                           почива

                           XXIII кръг

7 май 2016, събота, 16:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Стефан Караджа (Срем)           3:0 сл. 
Топлика (Минерални бани) - Любимец (Любимец)              1:3 
Свиленград 1921 II (Свил) - Бенковски (Симеоновград)      3:0 сл. 
8 май 2016, неделя, 16:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Хасково 1957 (Хасково)                 0:3 сл. 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Хеброс 1921 (Харманли)           3:6 
в Тополовград:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Топлика 77 (Мин.бани)       2:3 
Възход (Радиево)                                          почива

                           XXIV кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)      3:0 сл. 
Любимец (Любимец) - Извор АМ (Горски извор)               3:0 сл. 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в Свиленград:
Стефан Караджа (Срем) - Свиленград 1921 II (Свиленград)   0:3 
Бенковски (Симеоновград) - Възход (Радиево)               0:3 сл. 
Хеброс 1921 (Харманли) - Аида (Караманци)                 3:0 сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Топлика (Минерални бани)         0:1 
Сакарски спортист 04 (Тополовград)                        почива

                           XXV кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Топлика 77 (Минерални бани)            0:3 сл. 
в Добрич:
Възход (Радиево) - Свиленград 1921 II (Свиленград)        1:2 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Любимец) - Стефан Караджа (Срем)                 5:2 
Извор АМ (Горски извор) - Хасково 1957 (Хасково)          1:2 
Топлика (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)         0:3 сл. 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Бенковски (Симеоновград)    3:0 сл. 
Герганин извор (Бисер)                                    почива

                           XXVI кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Възход (Радиево)                  3:0 сл. 
Свиленград 1921 II (Свил) - Сакарски спортист 04 (Топ.)   3:0 сл. 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Герганин извор (Бисер)         0:3 сл. 
Топлика 77 (Минерални бани) - Топлика (Минерални бани)    0:3 сл. 
Хеброс 1921 (Харманли) - Извор АМ (Горски извор)          3:0 сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Любимец (Любимец)                3:1 
Аида (Караманци)                                          почива

нагоре


ОФГ Хасково 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Хеброс 1921 (Харманли)             XXX  1:1  5:0  2:2  0:2  3:0  6:1  5:0  6:0  3:0* 6:1  3:0* 2:1  --- 
 2. Хасково 1957 (Хасково)             1:2  XXX  3:1  3:1  0:1  3:0  3:0  2:0  3:0* 2:0  2:1  4:1  3:0*(3:0)
 3. Свиленград 1921 II (Свиленград)    3:2  2:0  XXX  1:2  2:3  3:0* 5:4  7:1  3:1  3:0  5:1  2:1  3:0* --- 
 4. Любимец (Любимец)                  2:0  2:2  1:1  XXX  2:0  4:1  1:0  1:4  1:1  3:0* 5:2  5:0* 1:1  --- 
 5. Топлика (Минерални бани)           0:3* 1:4  0:1  1:3  XXX  1:2  3:0* 2:0  8:2  2:1  3:0* 2:2  2:1  --- 
 6. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:0  0:0  0:2  4:1  5:1  XXX  2:3  3:0  4:2  1:1  7:3  6:5  3:0* --- 
 7. Топлика 77 (Минерални бани)        2:1  1:2  1:1  1:1  0:3* 0:2  XXX  3:0* 2:3  2:0  3:0* 0:8* 3:0* --- 
 8. Герганин извор (Бисер)             3:6  1:3  0:2  0:6* 2:0  0:0  3:0  XXX  2:3  3:0* 1:1  0:2  2:1  --- 
 9. Възход (Радиево)                   0:3  0:5  1:2  1:2  3:4  0:1  2:3  0:0  XXX  1:0  3:0  0:3* 1:0  --- 
10. Извор АМ (Горски извор)            2:4  1:2  0:0  2:2  0:3  4:2  1:3  1:1  2:1  XXX  3:0* 1:1  1:0 (3:0)
11. Стефан Караджа (Срем)              2:7  1:9  0:3  2:4  1:2  0:6  1:5  1:6  3:0* 0:3* XXX  0:5  3:0* --- 
12. Аида (Караманци)                   2:4  0:3* 3:2  3:1  3:2  2:1  0:3* 0:2  5:1  3:0* 3:0* XXX  3:0  --- 
13. Бенковски (Симеоновград)           0:3* 1:0  0:0  0:5  3:4  2:1  5:0  0:3* 0:3* 2:0  5:2  2:4  XXX  --- 
14. Раковски (Ивайловград)            (0:10) ---  --- (0:4)(0:7) ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Хасково 2015/16 - страници на отбори

DG News /Димитровград/
вестник "Хасковска Марица"

Бенковски (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 II (Свиленград)
Хасково 1957 (Хасково) (официална уеб страница) и и facebook

нагоре