ОФГ Шумен 2015/16


ОФГ Шумен - север 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дъбрава (Осеновец)                 28   23   3   2   87:27   72     Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем (Трем)                      28   22   3   3  115:29   69     3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Мълния (Климент)                   28   22   2   4  135:32   68              
 4. Космос 2013 (Браничево)            28   19   2   7  131:43   59 [+]          
 5. Лудогорец (Каолиново)              28   16   5   7   68:42   53              
 6. Никола Козлево (Никола Козлево)    28   14   3  11   78:67   45              
 7. Победа 1973 (Пристое)              28   14   1  13   69:66   43              
 8. Ясен 2007 (Ясенково)               28   11   4  13   76:67   37               [1 0 1  6:4  3]
 9. Заря Звегор 1963 (Звегор)          28   12   1  15   58:75   37               [1 0 1  4:6  3]
10. Зенит (Черноглавци)                28   10   3  15   48:71   33 [+]          
11. Вихър 1969 (Боян)                  28    9   4  15   44:73   31              
12. Борци (Борци)                      28    7   5  16   38:73   26              
13. Звезда (Студеница)                 28    6   2  20   37:118  20              
14. Капитана (Капитан Петко)           28    3   1  24   34:150  10 [+]          
15. Паламара (Венец)                   28    1   3  24   17:102   6              

Бележки
  - Устрем (Пет могили), 9-ти; и Заря (Тодор Икономово), 14-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Зенит (Черноглавци), Капитана (Капитан Петко) и Космос 2013 (Браничево) се включват в групата.
  - Никола Козлево (Никола Козлево) играе домакинските си мачове във Вълнари.


                           I кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Дъбрава (Осеновец)      1:4 
Лудогорец (Каолиново) - Победа 1973 (Пристое)             2:0 
Мълния (Климент) - Вихър 1969 (Боян)                      3:0 
Борци (Борци) - Зенит (Черноглавци)                       2:0 
Звезда (Студеница) - Паламара (Венец)                     3:0 
Устрем (Трем) - Заря Звегор 1963 (Звегор)                 4:0 
30 август 2015, неделя, 15:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Капитана (Капитан Петко)          12:0 
Космос 2013 (Браничево)                                   почива

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Звезда (Студеница)                  5:1 
Вихър 1969 (Боян) - Борци (Борци)                         3:1 
Победа 1973 (Пристое) - Мълния (Климент)                  1:4 
Дъбрава (Осеновец) - Лудогорец (Каолиново)                3:1 
Космос 2013 (Браничево) - Никола Козлево (Ник.Козлево)    8:1 
6 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Ясен 2007 (Ясенково)          4:0 
Паламара (Венец) - Устрем (Трем)                          1:5 
Капитана (Капитан Петко)                                  почива

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Космос 2013 (Браничево)           отложен 
Мълния (Климент) - Дъбрава (Осеновец)                     0:0 
Борци (Борци) - Победа 1973 (Пристое)                     отложен 
Звезда (Студеница) - Вихър 1969 (Боян)                    2:4 
Капитана (Капитан Петко) - Заря Звегор 1963 (Звегор)      2:10 
13 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Трем) - Зенит (Черноглавци)                       9:1 
Ясен 2007 (Ясенково) - Паламара (Венец)                   9:3 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Космос 2013 (Браничево)           1:1 
14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Борци (Борци) - Победа 1973 (Пристое)                     отложен 
6 декември 2015, неделя, 13:00 ч:
Борци (Борци) - Победа 1973 (Пристое)                     1:2 
Никола Козлево (Никола Козлево)                           почива

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Космос 2013 (Браничево) - Мълния (Климент)                5:2 
19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Паламара (Венец) - Капитана (Капитан Петко)               6:2 
Победа 1973 (Пристое) - Звезда (Студеница)                8:2 
Дъбрава (Осеновец) - Борци (Борци)                        2:2 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Лудогорец (Каолиново)   0:1 
20 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Ясен 2007 (Ясенково)                1:2 
Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Трем)                         1:4 
Заря Звегор 1963 (Звегор)                                 почива

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Мълния (Климент) - Никола Козлево (Никола Козлево)        8:0 
Борци (Борци) - Космос 2013 (Браничево)                   1:3 
Звезда (Студеница) - Дъбрава (Осеновец)                   2:6 
Капитана (Капитан Петко) - Зенит (Черноглавци)            1:3 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Паламара (Венец)              6:2 
27 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Трем) - Победа 1973 (Пристое)                     5:3 
Ясен 2007 (Ясенково) - Вихър 1969 (Боян)                  4:2 
Лудогорец (Каолиново)                                     почива

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Заря Звегор 1963 (Звегор)           1:2 
Вихър 1969 (Боян) - Капитана (Капитан Петко)              3:1 
Космос 2013 (Браничево) - Звезда (Студеница)              9:0 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Борци (Борци)           2:2 
Лудогорец (Каолиново) - Мълния (Климент)                  1:7 
4 октомври 2015, неделя, 13:00 ч:
Победа 1973 (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково)              1:4 
Дъбрава (Осеновец) - Устрем (Трем)                        3:1 
Паламара (Венец)                                          почива

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Борци (Борци) - Лудогорец (Каолиново)                     0:1 
Звезда (Студеница) - Никола Козлево (Никола Козлево)      2:1 
Капитана (Капитан Петко) - Победа 1973 (Пристое)          2:7 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Вихър 1969 (Боян)             3:6 
Паламара (Венец) - Зенит (Черноглавци)                    0:0 
11 октомври 2015, неделя, 13:00 ч:
Устрем (Трем) - Космос 2013 (Браничево)                   4:1 
Ясен 2007 (Ясенково) - Дъбрава (Осеновец)                 2:3 
Мълния (Климент)                                          почива

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Мълния (Климент) - Борци (Борци)                          9:0 
17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Вихър 1969 (Боян) - Паламара (Венец)                      1:0 
Победа 1973 (Пристое) - Заря Звегор 1963 (Звегор)         2:1 
Дъбрава (Осеновец) - Капитана (Капитан Петко)             3:0 сл. 
Лудогорец (Каолиново) - Звезда (Студеница)                2:1 
18 октомври 2015, неделя, 13:00 ч:
Космос 2013 (Браничево) - Ясен 2007 (Ясенково)            4:2 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Устрем (Трем)           2:6 
Зенит (Черноглавци)                                       почива

                           IX кръг

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Звезда (Студеница) - Мълния (Климент)                     1:6 
Устрем (Трем) - Лудогорец (Каолиново)                     1:1 
Капитана (Капитан Петко) - Космос 2013 (Браничево)        2:15 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Дъбрава (Осеновец)            0:5 
Паламара (Венец) - Победа 1973 (Пристое)                  0:3 
Зенит (Черноглавци) - Вихър 1969 (Боян)                   0:1 
28 октомври 2015, сряда, 14:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево (Никола Козлево)    6:1 
Борци (Борци)                                             почива

                           X кръг

31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Победа 1973 (Пристое) - Зенит (Черноглавци)               6:1 
Дъбрава (Осеновец) - Паламара (Венец)                     3:0 сл. 
Космос 2013 (Браничево) - Заря Звегор 1963 (Звегор)       6:1 
във Вълнари:
Никола Козлево (Ник.Козлево) - Капитана (Капитан Петко)   6:2 
Борци (Борци) - Звезда (Студеница)                        2:3 
1 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Ясен 2007 (Ясенково)              4:2 
Мълния (Климент) - Устрем (Трем)                          2:2 
Вихър 1969 (Боян)                                         почива

                           XI кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Капитана (Капитан Петко) - Лудогорец (Каолиново)          0:2 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Никола Козлево (Н.Козлево)    0:4 
Паламара (Венец) - Космос 2013 (Браничево)                2:5 
Зенит (Черноглавци) - Дъбрава (Осеновец)                  1:7 
Вихър 1969 (Боян) - Победа 1973 (Пристое)                 2:4 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Устрем (Трем) - Борци (Борци)                             5:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент)                   2:5 
Звезда (Студеница)                                        почива

                           III кръг - отложени мачове

8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Космос 2013 (Браничево)           1:1 
14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Борци (Борци) - Победа 1973 (Пристое)                     отложен 

                           XII кръг

14 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Вихър 1969 (Боян)                    3:0 
14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Космос 2013 (Браничево) - Зенит (Черноглавци)             7:0 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Паламара (Венец)        7:1 
Лудогорец (Каолиново) - Заря Звегор 1963 (Звегор)         3:1 
Мълния (Климент) - Капитана (Капитан Петко)               9:0 
15 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково)                      0:0 
Звезда (Студеница) - Устрем (Трем)                        1:7 
Победа 1973 (Пристое)                                     почива

                           XIII кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Капитана (Капитан Петко) - Борци (Борци)                  1:7 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Мълния (Климент)              2:3 
Паламара (Венец) - Лудогорец (Каолиново)                  0:1 
Зенит (Черноглавци) - Никола Козлево (Никола Козлево)     0:0 
Вихър 1969 (Боян) - Космос 2013 (Браничево)               0:3 
Победа 1973 (Пристое) - Дъбрава (Осеновец)                1:3 
22 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Звезда (Студеница)                 2:2 
Устрем (Трем)                                             почива

                           XIV кръг

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Космос 2013 (Браничево) - Победа 1973 (Пристое)           4:1 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Вихър 1969 (Боян)       4:3 
Лудогорец (Каолиново) - Зенит (Черноглавци)               5:0 
Мълния (Климент) - Паламара (Венец)                       3:0 сл. 
Борци (Борци) - Заря Звегор 1963 (Звегор)                 1:3 
Звезда (Студеница) - Капитана (Капитан Петко)             8:1 
29 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Устрем (Трем) - Ясен 2007 (Ясенково)                      5:1 
Дъбрава (Осеновец)                                        почива

                           XV кръг

5 декември 2015, събота, 13:00 ч:
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Звезда (Студеница)            3:0 
Паламара (Венец) - Борци (Борци)                          0:3 сл. 
Зенит (Черноглавци) - Мълния (Климент)                    2:1 
Вихър 1969 (Боян) - Лудогорец (Каолиново)                 1:3 
Победа 1973 (Пристое) - Никола Козлево (Никола Козлево)   2:5 
Дъбрава (Осеновец) - Космос 2013 (Браничево)              2:0 
6 декември 2015, неделя, 12:00 ч:
Капитана (Капитан Петко) - Устрем (Трем)                  1:7 
Ясен 2007 (Ясенково)                                      почива

                           III кръг - отложен мач

6 декември 2015, неделя, 13:00 ч:
Борци (Борци) - Победа 1973 (Пристое)                     1:2 

                           XVI кръг

27 февруари 2016, събота, 15:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Никола Козлево (Никола Козлево)      3:1 
Победа 1973 (Пристое) - Лудогорец (Каолиново)             1:0 
Вихър 1969 (Боян) - Мълния (Климент)                      0:9 
Зенит (Черноглавци) - Борци (Борци)                       1:1 
Паламара (Венец) - Звезда (Студеница)                     0:0 
28 февруари 2016, неделя, 11:30 ч:
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Устрем (Трем)                 0:3 
Капитана (Капитан Петко) - Ясен 2007 (Ясенково)           1:3 
Космос 2013 (Браничево)                                   почива

                           XVII кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Звезда (Студеница) - Зенит (Черноглавци)                  2:1 
Борци (Борци) - Вихър 1969 (Боян)                         2:1 
Мълния (Климент) - Победа 1973 (Пристое)                  5:0 
Лудогорец (Каолиново) - Дъбрава (Осеновец)                1:2 
във Вълнари:
Никола Козлево (Ник.Козлево) - Космос 2013 (Браничево)    2:1 
6 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Устрем (Трем) - Паламара (Венец)                          9:0 
6 март 2016, неделя, 13:30 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Заря Звегор 1963 (Звегор)          6:0 
Капитана (Капитан Петко)                                  почива

                           XVIII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Космос 2013 (Браничево) - Лудогорец (Каолиново)           1:3 
Дъбрава (Осеновец) - Мълния (Климент)                     2:1 
Победа 1973 (Пристое) - Борци (Борци)                     4:1 
Вихър 1969 (Боян) - Звезда (Студеница)                    1:0 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Капитана (Капитан Петко)      3:0 
13 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Зенит (Черноглавци) - Устрем (Трем)                       2:1 
Паламара (Венец) - Ясен 2007 (Ясенково)                   1:6 
Никола Козлево (Никола Козлево)                           почива

                           XIX кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Капитана (Капитан Петко) - Паламара (Венец)               4:0 
Звезда (Студеница) - Победа 1973 (Пристое)                0:1 
Борци (Борци) - Дъбрава (Осеновец)                        0:0 
Мълния (Климент) - Космос 2013 (Браничево)                4:3 
Лудогорец (Каолиново) - Никола Козлево (Никола Козлево)   0:0 
20 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Зенит (Черноглавци)                1:0 
Устрем (Трем) - Вихър 1969 (Боян)                         1:0 
Заря Звегор 1963 (Звегор)                                 почива

                           XX кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Мълния (Климент)        5:2 
Космос 2013 (Браничево) - Борци (Борци)                   5:1 
Дъбрава (Осеновец) - Звезда (Студеница)                   5:1 
Зенит (Черноглавци) - Капитана (Капитан Петко)            4:1 
Паламара (Венец) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              1:2 
27 март 2016, неделя, 11:30 ч:
Победа 1973 (Пристое) - Устрем (Трем)                     0:5 
Вихър 1969 (Боян) - Ясен 2007 (Ясенково)                  1:1 
Лудогорец (Каолиново)                                     почива

                           XXI кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Зенит (Черноглавци)           3:1 (3:0) 
Капитана (Капитан Петко) - Вихър 1969 (Боян)              1:1 (0:1) * 
* - Капитана е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради нахлуване
    на публика на терена и ударен футболист от гостите.
Звезда (Студеница) - Космос 2013 (Браничево)              2:14 (2:8) 
Борци (Борци) - Никола Козлево (Никола Козлево)           0:4 (0:3) 
Мълния (Климент) - Лудогорец (Каолиново)                  5:2 (3:0) 
3 април 2016, неделя, 11:30 ч:
във Венец: *
Ясен 2007 (Ясенково) - Победа 1973 (Пристое)              1:1 (0:1) 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ясен
    2007
3 април 2016, неделя, 13:30 ч:
Устрем (Трем) - Дъбрава (Осеновец)                        5:0 (3:0) 
Паламара (Венец)                                          почива

                           XXII кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Борци (Борци)                     3:0 сл. 
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Звезда (Студеница)      3:0 сл. 
Победа 1973 (Пристое) - Капитана (Капитан Петко)          6:0 
Вихър 1969 (Боян) - Заря Звегор 1963 (Звегор)             3:1 
Зенит (Черноглавци) - Паламара (Венец)                    3:0 сл. 
10 април 2016, неделя, 13:30 ч:
Космос 2013 (Браничево) - Устрем (Трем)                   1:2 
Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково)                 3:1 
Мълния (Климент)                                          почива

                           XXIII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Паламара (Венец) - Вихър 1969 (Боян)                      0:0 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Победа 1973 (Пристое)         0:2 
Звезда (Студеница) - Лудогорец (Каолиново)                0:9 
Борци (Борци) - Мълния (Климент)                          0:8 
17 април 2016, неделя, 11:30 ч:
във Венец: *
Капитана (Капитан Петко) - Дъбрава (Осеновец)             1:6 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Капитана.
17 април 2016, неделя, 13:30 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Космос 2013 (Браничево)            1:4 
Устрем (Трем) - Никола Козлево (Никола Козлево)           6:1 
Зенит (Черноглавци)                                       почива

                           XXIV кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Мълния (Климент) - Звезда (Студеница)                    13:0 
Космос 2013 (Браничево) - Капитана (Капитан Петко)       11:2 
Дъбрава (Осеновец) - Заря Звегор 1963 (Звегор)            5:1 
Победа 1973 (Пристое) - Паламара (Венец)                  6:0 
Вихър 1969 (Боян) - Зенит (Черноглавци)                   1:5 
24 април 2016, неделя, 13:30 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Устрем (Трем)                     1:1 * 
* - Лудогорец е наказан с 3 мача лишаване от домакинство заради нахлуване
    на публика на терена и спукани гуми на колата на съдиите след мача.
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Ясен 2007 (Ясенково)    6:1 
Борци (Борци)                                             почива

                           XXV кръг

30 април 2016, събота, 11:00 ч:
Паламара (Венец) - Дъбрава (Осеновец)                     0:3 сл. 
30 април 2016, събота, 14:00 ч:
във Венец: *
Капитана (Капитан Петко) - Никола Козлево (Ник.Козлево)   2:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Капитана.
30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Победа 1973 (Пристое)               4:1 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Космос 2013 (Браничево)       2:2 
Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец (Каолиново)              3:5 
Устрем (Трем) - Мълния (Климент)                          2:3 
Звезда (Студеница) - Борци (Борци)                        1:3 
Вихър 1969 (Боян)                                         почива

                           XXVI кръг

4 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Борци (Борци) - Устрем (Трем)                             1:5 
Мълния (Климент) - Ясен 2007 (Ясенково)                   8:1 
в Изгрев: *
Лудогорец (Каолиново) - Капитана (Капитан Петко)          5:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лудогорец.
във Вълнари:
Никола Козлево (Н.Козлево) - Заря Звегор 1963 (Звегор)    6:1 
Космос 2013 (Браничево) - Паламара (Венец)                5:0 
Дъбрава (Осеновец) - Зенит (Черноглавци)                  5:2 
Победа 1973 (Пристое) - Вихър 1969 (Боян)                 3:1 
Звезда (Студеница)                                        почива

                           XXVII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Вихър 1969 (Боян) - Дъбрава (Осеновец)                    0:3 
Зенит (Черноглавци) - Космос 2013 (Браничево)             4:2 
Паламара (Венец) - Никола Козлево (Никола Козлево)        0:3 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Лудогорец (Каолиново)         2:1 
Капитана (Капитан Петко) - Мълния (Климент)               0:4 
8 май 2016, неделя, 15:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Борци (Борци)                      3:0 (1:0) 
Устрем (Трем) - Звезда (Студеница)                        4:1 
Победа 1973 (Пристое)                                     почива

                           XXVIII кръг

11 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Звезда (Студеница) - Ясен 2007 (Ясенково)                 1:0 
Борци (Борци) - Капитана (Капитан Петко)                  3:0 сл. * 
* - първоначално 1:2, в последствие на Капитана е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен футболист.
Мълния (Климент) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              5:0 
в Тодор Икономово: *
Лудогорец (Каолиново) - Паламара (Венец)                  4:0 сл. ** 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лудогорец.
** - прекратен в 5' при 1:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
     човека, се контузва.
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Зенит (Черноглавци)     4:1 
Космос 2013 (Браничево) - Вихър 1969 (Боян)               6:1 
Дъбрава (Осеновец) - Победа 1973 (Пристое)                3:1 
Устрем (Трем)                                             почива

                           XXIX кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Победа 1973 (Пристое) - Космос 2013 (Браничево)           0:4 (0:0) 
Вихър 1969 (Боян) - Никола Козлево (Никола Козлево)       3:2 (0:1) 
Зенит (Черноглавци) - Лудогорец (Каолиново)               4:2 (3:1) 
Паламара (Венец) - Мълния (Климент)                       0:3 сл. 
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Борци (Борци)                 4:0 (2:0) 
Капитана (Капитан Петко) - Звезда (Студеница)             5:0 (1:0) 
Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем (Трем)                      0:1 (0:0) 
Дъбрава (Осеновец)                                        почива

                           XXX кръг

21 май 2016, събота, 17:00 ч:
във Вълнари:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Победа 1973 (Пристое)   6:2 (2:0) 
21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Устрем (Трем) - Капитана (Капитан Петко)                  5:0 (0:0) 
Звезда (Студеница) - Заря Звегор 1963 (Звегор)            1:3 (1:1) 
Борци (Борци) - Паламара (Венец)                          3:0 сл. 
Мълния (Климент) - Зенит (Черноглавци)                    3:1 (1:1) 
в Пристое: *
Лудогорец (Каолиново) - Вихър 1969 (Боян)                 4:4 (1:2) 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лудогорец.
Космос 2013 (Браничево) - Дъбрава (Осеновец)              1:0 (0:0) 
Ясен 2007 (Ясенково)                                      почива

нагоре


ОФГ Шумен - север 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Дъбрава (Осеновец)                 XXX  3:1  2:1  2:0  3:1  3:1  3:1  3:1  5:1  5:2  3:0  2:2  5:1  3:0* 3:0*
 2. Устрем (Трем)                      5:0  XXX  2:3  4:1  1:1  6:1  5:3  5:1  4:0  9:1  1:0  5:1  4:1  5:0  9:0 
 3. Мълния (Климент)                   0:0  2:2  XXX  4:3  5:2  8:0  5:0  8:1  5:0  3:1  3:0  9:0 13:0  9:0  3:0*
 4. Космос 2013 (Браничево)            1:0  1:2  5:2  XXX  1:3  8:1  4:1  4:2  6:1  7:0  6:1  5:1  9:0 11:2  5:0 
 5. Лудогорец (Каолиново)              1:2  1:1  1:7  1:1  XXX  0:0  2:0  4:2  3:1  5:0  4:4  3:0* 2:1  5:2  4:0*
 6. Никола Козлево (Никола Козлево)    1:4  2:6  5:2  2:1  0:1  XXX  6:2  6:1  6:1  4:1  4:3  2:2  3:0* 6:2  7:1 
 7. Победа 1973 (Пристое)              1:3  0:5  1:4  0:4  1:0  2:5  XXX  1:4  2:1  6:1  3:1  4:1  8:2  6:0  6:0 
 8. Ясен 2007 (Ясенково)               2:3  0:1  2:5  1:4  3:5  6:1  1:1  XXX  6:0  1:0  4:2  3:0  2:2 12:0  9:3 
 9. Заря Звегор 1963 (Звегор)          0:5  0:3  2:3  2:2  2:1  0:4  0:2  4:0  XXX  3:1  3:6  4:0  3:0  3:0  6:2 
10. Зенит (Черноглавци)                1:7  2:1  2:1  4:2  4:2  0:0  4:1  1:2  1:2  XXX  0:1  1:1  5:1  4:1  3:0*
11. Вихър 1969 (Боян)                  0:3  1:4  0:9  0:3  1:3  3:2  2:4  1:1  3:1  1:5  XXX  3:1  1:0  3:1  1:0 
12. Борци (Борци)                      0:0  1:5  0:8  1:3  0:1  0:4  1:2  0:0  1:3  2:0  2:1  XXX  2:3  3:0* 3:0*
13. Звезда (Студеница)                 2:6  1:7  1:6  2:14 0:9  2:1  0:1  1:0  1:3  2:1  2:4  1:3  XXX  8:1  3:0 
14. Капитана (Капитан Петко)           1:6  1:7  0:4  2:15 0:2  2:1  2:7  1:3  2:10 1:3  1:1  1:7  5:0  XXX  4:0 
15. Паламара (Венец)                   0:3* 1:5  0:3* 2:5  0:1  0:3  0:3  1:6  1:2  0:0  0:0  0:3* 0:0  6:2  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Шумен - юг 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Енев (Дибич)                       26   21   4   1  102:14   67        Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Стан (Стан)                        26   21   3   2   80:24   66        3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Хитрино (Хитрино)                  26   21   2   3   83:21   65    [*]          
 4. Смядово 2010 (Смядово)             26   17   4   5   64:30   55                 
 5. Герой (Зайчино ореше)              26   13   1  12   42:49   40                 
 6. Велики Преслав (Велики Преслав)    26   11   3  12   61:56   36                 
 7. Ендже (Царев брод)                 26   10   5  11   48:56   35                 
 8. Балкан 1965 (Градище)              26   10   4  12   55:51   34                 
 9. Върбица (Върбица)                  26   10   2  14   49:72   32                 
10. Мадара 2010 (Мадара)               26    8   3  15   38:61   27                 
11. Локомотив 2008 (Каспичан)          26    8   2  16   43:64   26                  [1 0 1  7:7  3, 3 гола на чужд терен, -21 обща ГР]
12. Феърплей (кв.Мътница, Шумен)       26    8   2  16   49:100  26                  [1 0 1  7:7  3, 3 гола на чужд терен, -51 обща ГР]
13. Кочово (Кочово)                    26    2   2  22   28:81    8 [+]             
14. Янково (Янково)                    26    1   5  20   20:83    8    [*]          

Бележки
  - Лудогорец 2013 (Хитрино), 3-ти през изминалия сезон; се преименува на Хитрино.
  - Кочово (Кочово) се включва в групата.
  - Янково (Янково) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Янково (Янково) - Герой (Зайчино ореше)                   1:5 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Ендже (Царев брод)         0:0 
Стан (Стан) - Балкан 1965 (Градище)                       4:2 
Върбица (Върбица) - Смядово 2010 (Смядово)                1:2 
Енев (Дибич) - Кочово (Кочово)                            7:0 
Велики Преслав (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан)    отложен 
Хитрино (Хитрино) - Мадара 2010 (Мадара)                  1:0 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Велики Преслав (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан)    7:4 

                           II кръг

6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Мадара 2010 (Мадара)              4:1 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Хитрино (Хитрино)             3:1 
Кочово (Кочово) - Велики Преслав (Велики Преслав)         1:2 
Смядово 2010 (Смядово) - Енев (Дибич)                     0:3 
Балкан 1965 (Градище) - Върбица (Върбица)                 отложен 
Ендже (Царев брод) - Стан (Стан)                          2:2 
Янково (Янково) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)            3:3 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Балкан 1965 (Градище) - Върбица (Върбица)                 1:1 

                           III кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Герой (Зайчино ореше)      1:0 
Стан (Стан) - Янково (Янково)                             4:0 
Върбица (Върбица) - Ендже (Царев брод)                    5:3 
Енев (Дибич) - Балкан 1965 (Градище)                      4:0 
Велики Преслав (В.Преслав) - Смядово 2010 (Смядово)       1:1 
Хитрино (Хитрино) - Кочово (Кочово)                       5:0 
Мадара 2010 (Мадара) - Локомотив 2008 (Каспичан)          4:1 

                           IV кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Локомотив 2008 (Каспичан)         2:1 
Кочово (Кочово) - Мадара 2010 (Мадара)                    2:2 
Смядово 2010 (Смядово) - Хитрино (Хитрино)                2:3 
Балкан 1965 (Градище) - Велики Преслав (Велики Преслав)   3:2 
Ендже (Царев брод) - Енев (Дибич)                         0:6 
Янково (Янково) - Върбица (Върбица)                       3:3 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Стан (Стан)                2:5 

                           V кръг

27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Стан (Стан) - Герой (Зайчино ореше)                       3:0 
Върбица (Върбица) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)          4:3 
Енев (Дибич) - Янково (Янково)                            6:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод)      2:1 
Хитрино (Хитрино) - Балкан 1965 (Градище)                 2:0 
Мадара 2010 (Мадара) - Смядово 2010 (Смядово)             0:2 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Кочово (Кочово)               4:1 

                           VI кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Кочово (Кочово)                   2:0 
Смядово 2010 (Смядово) - Локомотив 2008 (Каспичан)        4:0 
Балкан 1965 (Градище) - Мадара 2010 (Мадара)              3:0 
Ендже (Царев брод) - Хитрино (Хитрино)                    1:3 
Янково (Янково) - Велики Преслав (Велики Преслав)         4:5 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Енев (Дибич)               1:7 
Стан (Стан) - Върбица (Върбица)                           9:1 

                           VII кръг

11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Върбица (Върбица) - Герой (Зайчино ореше)                 3:2 
Енев (Дибич) - Стан (Стан)                                2:2 
Велики Преслав (В.Преслав) - Феърплей (кв.Мътница, Шн)   11:0 сл. * 
* - прекратен в 75' при 8:1, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
Хитрино (Хитрино) - Янково (Янково)                       3:0 
Мадара 2010 (Мадара) - Ендже (Царев брод)                 3:1 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Балкан 1965 (Градище)         1:0 
Кочово (Кочово) - Смядово 2010 (Смядово)                  1:3 

                           VIII кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Смядово 2010 (Смядово)            1:1 
Балкан 1965 (Градище) - Кочово (Кочово)                   8:1 
Ендже (Царев брод) - Локомотив 2008 (Каспичан)            2:1 
Янково (Янково) - Мадара 2010 (Мадара)                    2:2 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Хитрино (Хитрино)          0:3 сл. 
Стан (Стан) - Велики Преслав (Велики Преслав)             3:2 
Върбица (Върбица) - Енев (Дибич)                          1:3 

                           I кръг - отложен мач

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Велики Преслав (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан)    7:4 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Енев (Дибич) - Герой (Зайчино ореше)                      5:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Върбица (Върбица)       4:2 
Хитрино (Хитрино) - Стан (Стан)                           1:2 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Янково (Янково)               5:0 
Кочово (Кочово) - Ендже (Царев брод)                      1:3 
Смядово 2010 (Смядово) - Балкан 1965 (Градище)            1:0 
31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)       3:1 

                           X кръг

8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Балкан 1965 (Градище)             2:0 
Ендже (Царев брод) - Смядово 2010 (Смядово)               1:4 
Янково (Янково) - Кочово (Кочово)                         5:1 
Феърплей (кв.Мътница, Шн) - Локомотив 2008 (Каспичан)     4:3 
Стан (Стан) - Мадара 2010 (Мадара)                        3:1 
Върбица (Върбица) - Хитрино (Хитрино)                     1:6 
Енев (Дибич) - Велики Преслав (Велики Преслав)            5:0 

                           XI кръг

15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Герой (Зайчино ореше)   1:3 
Хитрино (Хитрино) - Енев (Дибич)                          4:0 
Мадара 2010 (Мадара) - Върбица (Върбица)                  3:0 сл. 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Стан (Стан)                   2:4 
Кочово (Кочово) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)            2:4 
Смядово 2010 (Смядово) - Янково (Янково)                  5:0 сл. 
Балкан 1965 (Градище) - Ендже (Царев брод)                3:3 

                           XII кръг

22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Ендже (Царев брод)                2:1 
Янково (Янково) - Балкан 1965 (Градище)                   1:1 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Смядово 2010 (Смядово)     2:3 
Стан (Стан) - Кочово (Кочово)                             3:0 сл. 
Върбица (Върбица) - Локомотив 2008 (Каспичан)             2:0 
Енев (Дибич) - Мадара 2010 (Мадара)                       2:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Хитрино (Хитрино)       1:1 

                           II кръг - отложен мач

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Балкан 1965 (Градище) - Върбица (Върбица)                 1:1 

                           XIII кръг

29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Герой (Зайчино ореше)                 5:1 
Мадара 2010 (Мадара) - Велики Преслав (Велики Преслав)    3:1 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Енев (Дибич)                  0:4 
Кочово (Кочово) - Върбица (Върбица)                       1:3 
Смядово 2010 (Смядово) - Стан (Стан)                      0:2 
Балкан 1965 (Градище) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)      9:2 
Ендже (Царев брод) - Янково (Янково)                      1:1 

                           XIV кръг

28 февруари 2016, неделя, 15:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Янково (Янково)                   3:0 сл. 
Ендже (Царев брод) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)         6:1 
Балкан 1965 (Градище) - Стан (Стан)                       1:3 
Смядово 2010 (Смядово) - Върбица (Върбица)                3:1 
Кочово (Кочово) - Енев (Дибич)                            1:1 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Велики Преслав (В.Преслав)    1:2 
Мадара 2010 (Мадара) - Хитрино (Хитрино)                  1:4 

                           XV кръг

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Герой (Зайчино ореше)              2:1 
Хитрино (Хитрино) - Локомотив 2008 (Каспичан)             2:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Кочово (Кочово)         2:1 
Енев (Дибич) - Смядово 2010 (Смядово)                     2:2 
Върбица (Върбица) - Балкан 1965 (Градище)                 3:1 
Стан (Стан) - Ендже (Царев брод)                          3:0 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Янково (Янково)            3:0 сл. 

                           XVI кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)      1:0 
Янково (Янково) - Стан (Стан)                             0:3 сл. 
Ендже (Царев брод) - Върбица (Върбица)                    2:0 
Балкан 1965 (Градище) - Енев (Дибич)                      0:7 
Смядово 2010 (Смядово) - Велики Преслав (В.Преслав)       2:0 
Кочово (Кочово) - Хитрино (Хитрино)                       0:5 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Мадара 2010 (Мадара)          2:2 

                           XVII кръг

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Герой (Зайчино ореше)         3:1 
Мадара 2010 (Мадара) - Кочово (Кочово)                    2:1 
Хитрино (Хитрино) - Смядово 2010 (Смядово)                1:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Балкан 1965 (Градище)   0:0 
Енев (Дибич) - Ендже (Царев брод)                         5:0 
Върбица (Върбица) - Янково (Янково)                       3:0 сл. 
Стан (Стан) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)                6:2 

                           XVIII кръг

27 март 2016, неделя, 16:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Стан (Стан)                       0:2 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Върбица (Върбица)          4:2 (1:2) 
Янково (Янково) - Енев (Дибич)                            0:3 сл. 
Ендже (Царев брод) - Велики Преслав (Велики Преслав)      5:1 
Балкан 1965 (Градище) - Хитрино (Хитрино)                 1:2 
Смядово 2010 (Смядово) - Мадара 2010 (Мадара)             6:1 
Кочово (Кочово) - Локомотив 2008 (Каспичан)               1:0 

                           XIX кръг

3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше)                   2:3 (1:2) 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово 2010 (Смядово)        0:1 (0:0) 
Мадара 2010 (Мадара) - Балкан 1965 (Градище)              0:2 (0:0) 
Хитрино (Хитрино) - Ендже (Царев брод)                    4:1 (2:0) 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Янково (Янково)         3:0 сл. 
Енев (Дибич) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)               8:0 (0:0) 
Върбица (Върбица) - Стан (Стан)                           2:1 (1:0) 

                           XX кръг

10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Върбица (Върбица)                 3:0 сл. 
Стан (Стан) - Енев (Дибич)                                0:0 
Феърплей (кв.Мътница, Шн) - Велики Преслав (В.Преслав)    2:1 
Янково (Янково) - Хитрино (Хитрино)                       0:3 сл. 
Ендже (Царев брод) - Мадара 2010 (Мадара)                 1:0 
Балкан 1965 (Градище) - Локомотив 2008 (Каспичан)         2:0 
Смядово 2010 (Смядово) - Кочово (Кочово)                  3:1 

                           XXI кръг

17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Смядово 2010 (Смядово) - Герой (Зайчино ореше)            6:0 
Кочово (Кочово) - Балкан 1965 (Градище)                   3:5 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Ендже (Царев брод)            1:1 
Мадара 2010 (Мадара) - Янково (Янково)                    3:0 сл. 
Хитрино (Хитрино) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)         11:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Стан (Стан)             1:3 
Енев (Дибич) - Върбица (Върбица)                          5:1 

                           XXII кръг

23 април 2016, събота, 10:30 ч:
Стан (Стан) - Хитрино (Хитрино)                           0:1 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Енев (Дибич)                      0:2 
Върбица (Върбица) - Велики Преслав (Велики Преслав)       2:3 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Мадара 2010 (Мадара)       7:0 
Янково (Янково) - Локомотив 2008 (Каспичан)               0:3 сл. 
Ендже (Царев брод) - Кочово (Кочово)                      1:0 
Балкан 1965 (Градище) - Смядово 2010 (Смядово)            3:2 

                           XXIII кръг

30 април 2016, събота, 14:00 ч:
Балкан 1965 (Градище) - Герой (Зайчино ореше)             1:2 
30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Енев (Дибич)            1:2 
2 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Смядово 2010 (Смядово) - Ендже (Царев брод)               4:3 
Кочово (Кочово) - Янково (Янково)                         3:0 сл. 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Феърплей (кв.Мътница, Шн)     4:3 
Мадара 2010 (Мадара) - Стан (Стан)                        1:3 
Хитрино (Хитрино) - Върбица (Върбица)                     3:1 

                           XXIV кръг

8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Велики Преслав (Велики Преслав)   1:0 
Енев (Дибич) - Хитрино (Хитрино)                          2:0 
Върбица (Върбица) - Мадара 2010 (Мадара)                  2:1 
Стан (Стан) - Локомотив 2008 (Каспичан)                   6:1 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Кочово (Кочово)            2:1 
Янково (Янково) - Смядово 2010 (Смядово)                  0:3 сл. 
Ендже (Царев брод) - Балкан 1965 (Градище)                3:2 

                           XXV кръг

15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Герой (Зайчино ореше)                3:2 (0:2) 
Балкан 1965 (Градище) - Янково (Янково)                   3:0 сл. 
Смядово 2010 (Смядово) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен)     3:0 сл. 
Кочово (Кочово) - Стан (Стан)                             0:1 (0:1) 
Локомотив 2008 (Каспичан) - Върбица (Върбица)             3:0 сл. 
Мадара 2010 (Мадара) - Енев (Дибич)                       0:3 (0:1) 
Хитрино (Хитрино) - Велики Преслав (Велики Преслав)       4:2 (3:2) 

                           XXVI кръг

22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Хитрино (Хитрино)                 1:5 (1:2) 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Мадара 2010 (Мадара)    6:2 (3:1) 
Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан)                  8:0 
Върбица (Върбица) - Кочово (Кочово)                       5:3 (2:1) 
Стан (Стан) - Смядово 2010 (Смядово)                      3:0 (0:0) 
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Балкан 1965 (Градище)      2:4 (1:2) 
Янково (Янково) - Ендже (Царев брод)                      0:3 сл. 

нагоре


ОФГ Шумен - юг 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Енев (Дибич)                       XXX  2:2  2:0  2:2  5:0  5:0  5:0  4:0  5:1  2:1  8:0  8:0  7:0  6:0 
 2. Стан (Стан)                        0:0  XXX  0:1  3:0  3:0  3:2  3:0  4:2  9:1  3:1  6:1  6:2  3:0* 4:0 
 3. Хитрино (Хитрино)                  4:0  1:2  XXX  1:1  5:1  4:2  4:1  2:0  3:1  1:0  2:0 11:0  5:0  3:0 
 4. Смядово 2010 (Смядово)             0:3  0:2  2:3  XXX  6:0  2:0  4:3  1:0  3:1  6:1  4:0  3:0* 3:1  5:0*
 5. Герой (Зайчино ореше)              0:2  0:2  1:5  1:1  XXX  1:0  2:1  2:0  3:0* 4:1  2:1  1:0  2:0  3:0*
 6. Велики Преслав (Велики Преслав)    1:2  1:3  1:1  1:1  1:3  XXX  2:1  0:0  4:2  6:2  7:4 11:0* 2:1  3:0*
 7. Ендже (Царев брод)                 0:6  2:2  1:3  1:4  3:2  5:1  XXX  3:2  2:0  1:0  2:1  6:1  1:0  1:1 
 8. Балкан 1965 (Градище)              0:7  1:3  1:2  3:2  1:2  3:2  3:3  XXX  1:1  3:0  2:0  9:2  8:1  3:0*
 9. Върбица (Върбица)                  1:3  2:1  1:6  1:2  3:2  2:3  5:3  3:1  XXX  2:1  2:0  4:3  5:3  3:0*
10. Мадара 2010 (Мадара)               0:3  1:3  1:4  0:2  2:1  3:1  3:1  0:2  3:0* XXX  4:1  3:1  2:1  3:0*
11. Локомотив 2008 (Каспичан)          0:4  2:4  3:1  0:1  3:1  1:2  1:1  1:0  3:0* 2:2  XXX  4:3  4:1  5:0 
12. Феърплей (кв.Мътница, Шумен)       1:7  2:5  0:3* 2:3  1:0  2:1  0:0  2:4  4:2  7:0  4:3  XXX  2:1  3:0*
13. Кочово (Кочово)                    1:1  0:1  0:5  1:3  2:3  1:2  1:3  3:5  1:3  2:2  1:0  2:4  XXX  3:0*
14. Янково (Янково)                    0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 1:5  4:5  0:3* 1:1  3:3  2:2  0:3* 3:3  5:1  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Шумен 2015/16 - Финали 2015/16

                           За 3-4 място:

29 май 2016, неделя, 15:30 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Устрем (Трем) - Стан (Стан)                               2:2; при дузпите: 3:4 

                           Финал:

29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Дъбрава (Осеновец) - Енев (Дибич)                         0:4 

нагоре


ОФГ Шумен 2015/16 - страници на отбори

fb група за ОФГ Шумен
информация за Шуменска област @365футбол

Борци (Борци)
Герой (Зайчино ореше)
Победа (Пристое)

нагоре