Юноши старша възраст (род.1997-98): Пловдив - Зонална група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда (Кърджали)                    18   17   0   1   61:5    51    
-------------------------------------------------------------------
 2. Марица (Пловдив)                   18   15   1   2   58:12   46    
 3. Димитровград 1947 (Димитровград)   18   12   1   5   41:20   37    
 4. Родопа Смолян (Смолян)             18   10   1   7   41:26   31    
 5. Свиленград 1921 (Свиленград)       18    8   1   9   36:38   25    
 6. Векта (Пловдив)                    18    7   1  10   26:34   22    
 7. Арда 1924 (Кърджали)               18    6   2  10   36:39   20    
 8. Палас (Рудозем)                    18    6   0  12   31:38   18 [*]
 9. Левски (Карлово)                   18    5   1  12   27:49   16    
10. Траките 2007 (Скутаре)             18    0   0  18    4:100   0    

Бележки
  - Първоначално групата започва с 9 отбора, но на 23 септември 2015 г. към нея със закъснение се включва и Палас (Рудозем), който заема почиващата позиция в програмата. 
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Арда (Кърджали) - в Перперек;
    - Арда 1924 (Кърджали) - в Черноочене;
    - Димитровград 1947 (Димитровград) - на ст."Раковски" в Димитровград;
    - останалите отбори играят домакинските си мачове на терените, на които играе и мъжкият отбор на клуба.


                           I кръг

Палас (Рудозем) - Димитровград 1947 (Димитровград)        отложен 
17 септември 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           0:1 
18 септември 2015, петък, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)                 0:1 
Векта (Пловдив) - Арда (Кърджали)                         0:3 
19 септември 2015, събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Траките 2007 (Скутаре)             9:0 
ненасрочен:
Палас (Рудозем) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен заради късното включване на Палас в групата, в
    последствие присъден служебно след края на есенния полусезон без да
    бъде насрочен.

                           II кръг

23 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Левски (Карлово)                 0:6 
24 септември 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали)   отложен 
25 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Векта (Пловдив)                  1:0 
27 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)           отложен 
Арда (Кърджали) - Палас (Рудозем)                         3:0 сл. 
29 септември 2015, вторник, 11:00 ч:
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)           отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
20 ноември 2015, петък, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали)   1:0 
25 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)           9:0 

                           III кръг

1 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:3 
2 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Векта (Пловдив) - Марица (Пловдив)                        1:0 
Палас (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)                  0:3 
3 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Арда (Кърджали)                    0:5 
5 октомври 2015, понеделник, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Траките 2007 (Скутаре)     6:0 

                           IV кръг

8 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:1 
9 октомври 2015, петък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Арда 1924 (Кърджали)             2:1 
Векта (Пловдив) - Палас (Рудозем)                         3:1 
10 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        3:0 сл. 
11 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре)                 отложен 
26 октомври 2015, понеделник, 14:30 ч:
Марица (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре)                 5:2 

                           V кръг

15 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян)                 3:2 
16 октомври 2015, петък, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Векта (Пловдив)                    2:3 
16 октомври 2015, петък, 15:00 ч:
Палас (Рудозем) - Марица (Пловдив)                        0:2 
17 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Димитровград 1947 (Дмгр)         0:2 
19 октомври 2015, понеделник, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            0:1 

                           VI кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       отложен 
Родопа Смолян (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:1 
Векта (Пловдив) - Левски (Карлово)                        3:2 
23 октомври 2015, петък, 15:00 ч:
Палас (Рудозем) - Арда 1924 (Кърджали)                    5:1 
24 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Траките 2007 (Скутаре)                  6:0 
17 ноември 2015, вторник, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:1 

                           IV кръг - отложен мач

26 октомври 2015, понеделник, 14:30 ч:
Марица (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре)                 5:2 

                           VII кръг

29 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Палас (Рудозем)                        1:0 
30 октомври 2015, петък, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Векта (Пловдив)            отложен 
31 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица (Пловдив)                   0:4 
31 октомври 2015, събота, 13:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Родопа Смолян (Смолян)           0:7 
2 ноември 2015, понеделник, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        1:2 
19 ноември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Векта (Пловдив)            2:0 

                           VIII кръг

5 ноември 2015, четвъртък, 12:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (Карлово)                   6:1 
5 ноември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Дмгр)         2:1 
6 ноември 2015, петък, 14:00 ч:
Векта (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре)                  7:0 
Палас (Рудозем) - Свиленград 1921 (Свиленград)            4:3 
8 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        2:1 

                           IX кръг

12 ноември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Марица (Пловдив)                       2:4 
Траките 2007 (Скутаре) - Палас (Рудозем)                  1:8 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Векта (Пловдив)        5:0 
14 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Родопа Смолян (Смолян)                  3:1 
16 ноември 2015, понеделник, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда 1924 (Кърджали)       8:2 

                           VI кръг - отложен мач

17 ноември 2015, вторник, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:1 

                           VII кръг - отложен мач

19 ноември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Векта (Пловдив)            2:0 

                           II кръг - отложени мачове

20 ноември 2015, петък, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали)   1:0 
25 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)           9:0 

                           I кръг - отложен мач

ненасрочен:
Палас (Рудозем) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен заради късното включване на Палас в групата, в
    последствие присъден служебно след края на есенния полусезон без да
    бъде насрочен.

                           X кръг

24 март 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Палас (Рудозем)        3:0 
26 март 2016, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Векта (Пловдив)                         3:0 сл. 
26 март 2016, събота, 13:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Арда 1924 (Кърджали)             0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
27 март 2016, неделя, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 3:0 
28 март 2016, понеделник, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           4:0 

                           XI кръг

31 март 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Векта (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  0:1 
31 март 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Траките 2007 (Скутаре)                 7:0 
1 април 2016, петък, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)   2:3 
1 април 2016, петък, 15:00 ч:
Палас (Рудозем) - Арда (Кърджали)                         0:3 
4 април 2016, понеделник, 15:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)           0:4 

                           XII кръг

7 април 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Векта (Пловдив)                        3:0 
7 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
9 април 2016, събота, 10:30 ч:
Арда (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали)                    2:1 
9 април 2016, събота, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  2:1 
9 април 2016, събота, 13:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Свиленград 1921 (Свиленград)     отложен 
27 април 2016, сряда, 13:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Свиленград 1921 (Свиленград)     1:2 

                           XIII кръг

15 април 2016, петък, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Родопа Смолян (Смолян)             3:1 
15 април 2016, петък, 15:00 ч:
Палас (Рудозем) - Векта (Пловдив)                         3:0 сл. 
16 април 2016, събота, 13:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Пловдив)                 0:5 
18 април 2016, понеделник, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                        0:4 
18 април 2016, понеделник, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   0:5 

                           XIV кръг

21 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Векта (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                    0:0 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Траките 2007 (Скутаре)         3:0 сл. 
22 април 2016, петък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово)                 7:0 
23 април 2016, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            3:0 сл. 
24 април 2016, неделя, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Палас (Рудозем)                        4:2 

                           XII кръг - отложен мач

27 април 2016, сряда, 13:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Свиленград 1921 (Свиленград)     1:2 

                           XV кръг

28 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       1:2 
Левски (Карлово) - Векта (Пловдив)                        3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
28 април 2016, четвъртък, 16:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Палас (Рудозем)                    3:1 
30 април 2016, събота, 13:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Арда (Кърджали)                  0:9 
2 май 2016, понеделник, 12:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа Смолян (Смолян)     2:2 

                           XVI кръг

5 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Векта (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)            0:3 
6 май 2016, петък, 15:00 ч:
Палас (Рудозем) - Левски (Карлово)                        3:0 сл. 
Родопа Смолян (Смолян) - Траките 2007 (Скутаре)           7:0 
7 май 2016, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        3:0 
8 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                   3:0 

                           XVII кръг

12 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян)         2:1 
Левски (Карлово) - Арда 1924 (Кърджали)                   0:0 
14 май 2016, събота, 10:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Векта (Пловдив)                  0:5 
14 май 2016, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)                        2:0 
16 май 2016, понеделник, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Палас (Рудозем)            3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.

                           XVIII кръг

19 май 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Векта (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)        4:2 
20 май 2016, петък, 16:00 ч:
Палас (Рудозем) - Траките 2007 (Скутаре)                  3:0 сл. 
Родопа Смолян (Смолян) - Арда (Кърджали)                  0:5 
21 май 2016, събота, 12:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)       3:0 сл. 
22 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)                       6:0 

нагоре


Юноши старша възраст (род.1997-98): Пловдив - Зонална група 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Арда (Кърджали)                    XXX  2:0  3:0  3:1  3:0* 3:0* 2:1  3:0* 3:0* 6:0 
 2. Марица (Пловдив)                   2:1  XXX  1:1  3:0  9:0  3:0  3:0  4:2  6:0  5:2 
 3. Димитровград 1947 (Димитровград)   1:2  1:2  XXX  2:1  2:1  5:0  1:0  3:0  3:0* 3:0*
 4. Родопа Смолян (Смолян)             0:5  0:1  2:1  XXX  2:1  1:0  2:1  2:1  7:0  7:0 
 5. Свиленград 1921 (Свиленград)       0:1  0:4  0:5  2:2  XXX  2:0  8:2  3:0* 4:0  6:0 
 6. Векта (Пловдив)                    0:3  1:0  4:2  0:1  0:3  XXX  0:0  3:1  3:2  7:0 
 7. Арда 1924 (Кърджали)               0:5  0:4  2:3  3:1  3:0* 2:3  XXX  3:1  6:1  9:0 
 8. Палас (Рудозем)                    0:3  0:2  0:3* 0:3  4:3  3:0* 5:1  XXX  3:0* 3:0*
 9. Левски (Карлово)                   0:4  2:4  2:3  3:2  0:1  3:0* 0:0  1:0  XXX  7:0 
10. Траките 2007 (Скутаре)             0:9  0:5  0:2  0:7  1:2  0:5  0:3* 1:8  0:6  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре