Юноши старша възраст (род.1997-98): София (столица) - Междуобластна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ФК Миньор (Перник)                 18   16   2   0   72:8    50    
-------------------------------------------------------------------
 2. Сливнишки герой (Сливница)         18   12   2   4   61:21   38    
 3. Ботев 57 (София)                   18   11   4   3   52:24   37    
 4. Витоша (Бистрица)                  18   11   2   5   54:34   35    
 5. БМ Спорт (София)                   18    9   0   9   52:39   27     [1 0 1  6:4  3]
 6. Спортист (Своге)                   18    9   0   9   33:43   27     [1 0 1  4:6  3]
 7. Правец 99 (Правец)                 18    5   2  11   32:42   17    
 8. Искър (Герман)                     18    5   1  12   33:60   16    
 9. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        18    3   2  13   26:88   11    
10. Академик 1947 (София)              18    1   1  16   17:73    4    
--. Локомотив 1929 (София)              6    5   0   1   22:5    -- [*]
--. София 2010 (София)                  0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - София 2010 (София) първоначално заявява участие, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - Локомотив 1929 (София) се отказва след VII кръг. Резултатите му са анулирани, а противниците му по програма до края почиват.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните стадиони:
    - Академик 1947 (София) - на стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София;
    - Ботев 57 (София) - на ст."57-мо училище" в София;
    - БМ Спорт (София) - на ст."Бонсист" в София;
    - Витоша (Бистрица) - на стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София;
    - Искър (Герман) - в кв.Бенковски, София;
    - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - на ст."Левски" в гр.Елин Пелин;
    - Правец 99 (Правец) - на спортен комплекс "Правец" в Правец;
    - Сливнишки герой (Сливница) - на ст."Сливнишки герой" в Сливница;
    - Спортист (Своге) - на Градски стадион в Своге;
    - ФК Миньор (Перник) - на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.


                           I кръг

5 септември 2015, събота, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - ФК Миньор (Перник)                    0:2 
5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Академик 1947 (София) - Искър (Герман)                    1:2 
Ботев 57 (София) - Локомотив 1929 (София)                 0:2  /анулиран/ 
Спортист (Своге) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            3:2 
София 2010 (София) - БМ Спорт (София)                     анулиран 
23 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Правец 99 (Правец)           3:1 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Искър (Герман) - ФК Миньор (Перник)                       1:3 
БМ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                      2:3 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - София 2010 (София)          анулиран 
Локомотив 1929 (София) - Спортист (Своге)                 5:0  /анулиран/ 
Академик 1947 (София) - Сливнишки герой (Сливница)        2:2 
30 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Правец 99 (Правец) - Ботев 57 (София)                     1:1 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Искър (Герман)               7:1 
Ботев 57 (София) - Академик 1947 (София)                  9:0 
Спортист (Своге) - Правец 99 (Правец)                     2:1 
София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София)               анулиран 
Витоша (Бистрица) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           6:1 
ФК Миньор (Перник) - БМ Спорт (София)                     7:1 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Искър (Герман) - БМ Спорт (София)                         4:2 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ФК Миньор (Перник)          0:8 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                1:0  /анулиран/ 
Правец 99 (Правец) - София 2010 (София)                   анулиран 
Академик 1947 (София) - Спортист (Своге)                  1:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 57 (София)             3:3 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Ботев 57 (София) - Искър (Герман)                         5:2 
3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)             1:3 
София 2010 (София) - Академик 1947 (София)                анулиран 
Витоша (Бистрица) - Правец 99 (Правец)                    4:1 
ФК Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)               3:2  /анулиран/ 
БМ Спорт (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           11:2 

                           VI кръг

9 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Правец 99 (Правец) - ФК Миньор (Перник)                   0:2 
10 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
Ботев 57 (София) - Спортист (Своге)                       4:2 
10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Искър (Герман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)              4:1 
Локомотив 1929 (София) - БМ Спорт (София)                 2:1  /анулиран/ 
Академик 1947 (София) - Витоша (Бистрица)                 3:7 
Сливнишки герой (Сливница) - София 2010 (София)           анулиран 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Своге) - Искър (Герман)                         3:0 
София 2010 (София) - Ботев 57 (София)                     анулиран 
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            2:5 
ФК Миньор (Перник) - Академик 1947 (София)                9:0 
БМ Спорт (София) - Правец 99 (Правец)                     3:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Локомотив 1929 (София)      1:10  /анулиран/ 

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 12:30 ч:
Ботев 57 (София) - Витоша (Бистрица)                      4:3 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Искър (Герман) - Локомотив 1929 (София)                   анулиран 
Правец 99 (Правец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)          7:0 
Академик 1947 (София) - БМ Спорт (София)                  1:3 
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)           0:1 
Спортист (Своге) - София 2010 (София)                     анулиран 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Академик 1947 (София)       2:1 
31 октомври 2015, събота, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Спортист (Своге)                      1:0 
ФК Миньор (Перник) - Ботев 57 (София)                     1:0 
31 октомври 2015, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Правец 99 (Правец)               анулиран 
31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
София 2010 (София) - Искър (Герман)                       анулиран 
БМ Спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница)             отложен 
10 ноември 2015, вторник, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница)             0:2 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 12:00 ч:
Искър (Герман) - Правец 99 (Правец)                       5:1 
7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Елин Пелин (Ел.Пелин)   12:0 
Ботев 57 (София) - БМ Спорт (София)                       1:0 
Спортист (Своге) - ФК Миньор (Перник)                     1:2 
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица)                    анулиран 
7 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - Локомотив 1929 (София)            анулиран 

                           IX кръг - отложен мач

10 ноември 2015, вторник, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница)             0:2 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)       анулиран 
14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Искър (Герман)                        6:4 
ФК Миньор (Перник) - София 2010 (София)                   анулиран 
БМ Спорт (София) - Спортист (Своге)                       2:3 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 57 (София)            1:3 
Правец 99 (Правец) - Академик 1947 (София)                1:0 

                           XII кръг

5 март 2016, събота, 14:00 ч:
Искър (Герман) - Академик 1947 (София)                    1:0 
Правец 99 (Правец) - Сливнишки герой (Сливница)           1:0 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист (Своге)            0:3 сл. 
ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица)                    2:0 
Ботев 57 (София)                                          почива
БМ Спорт (София)                                          почива

                           XIII кръг

12 март 2016, събота, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София)                      0:3 
12 март 2016, събота, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Искър (Герман)                       4:0 
Ботев 57 (София) - Правец 99 (Правец)                     4:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Академик 1947 (София)        отложен 
20 април 2016, сряда:
Сливнишки герой (Сливница) - Академик 1947 (София)        5:1 * 
* - датата на мача не е сигурна.
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива
Спортист (Своге)                                          почива

                           XIV кръг

18 март 2016, петък, 16:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Академик 1947 (София) - Ботев 57 (София)                  2:3 
19 март 2016, събота, 14:00 ч:
Искър (Герман) - Сливнишки герой (Сливница)               0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Правец 99 (Правец) - Спортист (Своге)                     5:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица)           2:2 
20 март 2016, неделя, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - ФК Миньор (Перник)                     0:4 

                           XV кръг

26 март 2016, събота, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Искър (Герман)                         6:1 
ФК Миньор (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)          9:1 
Спортист (Своге) - Академик 1947 (София)                  5:0 
Ботев 57 (София) - Сливнишки герой (Сливница)             0:3 
Витоша (Бистрица)                                         почива
Правец 99 (Правец)                                        почива

                           XVI кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Искър (Герман) - Ботев 57 (София)                         1:3 
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист (Своге)             5:1 
Правец 99 (Правец) - Витоша (Бистрица)                    1:3 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - БМ Спорт (София)            2:3 
Академик 1947 (София)                                     почива
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           XVII кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Искър (Герман)              4:4 
ФК Миньор (Перник) - Правец 99 (Правец)                   2:2 
Витоша (Бистрица) - Академик 1947 (София)                 6:0 
Спортист (Своге) - Ботев 57 (София)                       3:2 
БМ Спорт (София)                                          почива
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XVIII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Искър (Герман) - Спортист (Своге)                         0:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)            1:2 
Академик 1947 (София) - ФК Миньор (Перник)                1:7 
Правец 99 (Правец) - БМ Спорт (София)                     3:6 
Ботев 57 (София)                                          почива
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           XIII кръг - отложен мач

20 април 2016, сряда:
Сливнишки герой (Сливница) - Академик 1947 (София)        5:1 * 
* - датата на мача не е сигурна.

                           XIX кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
БМ Спорт (София) - Академик 1947 (София)                  5:0 
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)           3:1 
Витоша (Бистрица) - Ботев 57 (София)                      1:1 
25 април 2016, понеделник, 17:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Правец 99 (Правец)          2:0 
Искър (Герман)                                            почива
Спортист (Своге)                                          почива

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Своге) - Витоша (Бистрица)                      0:5 
Ботев 57 (София) - ФК Миньор (Перник)                     0:0 
Сливнишки герой (Сливница) - БМ Спорт (София)             2:0 
Академик 1947 (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       1:4 
Искър (Герман)                                            почива
Правец 99 (Правец)                                        почива

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 17:00 ч:
Правец 99 (Правец) - Искър (Герман)                       6:1 
БМ Спорт (София) - Ботев 57 (София)                       1:2 
ФК Миньор (Перник) - Спортист (Своге)                     6:0 
17 май 2016, вторник, 17:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Ел.Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)    2:4 
Академик 1947 (София)                                     почива
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 17:00 ч:
Искър (Герман) - Витоша (Бистрица)                        2:3 
Спортист (Своге) - БМ Спорт (София)                       1:4 
Ботев 57 (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            7:0 
Академик 1947 (София) - Правец 99 (Правец)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
ФК Миньор (Перник)                                        почива
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

нагоре


Юноши старша възраст (род.1997-98): София (столица) - Междуобластна група 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. ФК Миньор (Перник)                 XXX  3:1  1:0  2:0  7:1  6:0  2:2  4:0  9:1  9:0 (3:2) --- 
 2. Сливнишки герой (Сливница)         0:1  XXX  3:3  1:2  2:0  5:1  3:1  7:1 12:0  5:1  ---  --- 
 3. Ботев 57 (София)                   0:0  0:3  XXX  4:3  1:0  4:2  4:0  5:2  7:0  9:0 (0:2) --- 
 4. Витоша (Бистрица)                  0:2  2:5  1:1  XXX  0:3  1:0  4:1  6:4  6:1  6:0  ---  --- 
 5. БМ Спорт (София)                   0:4  0:2  1:2  2:3  XXX  2:3  3:1  6:1 11:2  5:0  ---  --- 
 6. Спортист (Своге)                   1:2  1:3  3:2  0:5  1:4  XXX  2:1  3:0  3:2  5:0  ---  --- 
 7. Правец 99 (Правец)                 0:2  1:0  1:1  1:3  3:6  5:1  XXX  6:1  7:0  1:0  ---  --- 
 8. Искър (Герман)                     1:3  0:3* 1:3  2:3  4:2  0:2  5:1  XXX  4:1  1:0  ---  --- 
 9. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        0:8  2:4  1:3  2:2  2:3  0:3* 2:0  4:4  XXX  2:1 (1:10) --- 
10. Академик 1947 (София)              1:7  2:2  2:3  3:7  1:3  1:2  3:0* 1:2  1:4  XXX  ---  --- 
11. Локомотив 1929 (София)             ---  ---  --- (1:0)(2:1)(5:0) ---  ---  ---  ---  XXX  --- 
12. София 2010 (София)                 ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре