Юноши младша възраст (род.1999-00):
Варна - Зонална група 2015/16 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           16   16   0   0   82:1    48
 2. Черно море (Варна)                 16   13   0   3   48:13   39
 3. Шумен 1929 (Шумен)                 16   10   2   4   40:25   32
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Спартак 1918 (Варна)               16    8   4   4   31:23   28
 5. Светкавица Търговище (Търговище)   16    7   0   9   23:33   21
 6. Добруджа 1919 (Добрич)             16    5   3   8   35:29   18
 7. Интер (Плачидол)                   16    3   1  12   15:50   10
 8. Доростол 2013 (Силистра)           16    2   3  11   13:48    9
 9. Ботев (Нови пазар)                 16    1   1  14    6:71    4

Бележки
  - Първоначално в групата заявяват участие Нефтяник 2010 (Шабла), заявил за домакинските си мачове Градски стадион в Каварна; и Вихър 1926 (Вълчи дол). Непосредствено преди началото на сезона двата отбора се отказват от участие. В групата с програмата на Нефтяник 2010 се включва Светкавица Търговище (Търговище).
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Ботев (Нови пазар) - в Нови пазар;
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Доростол 2013 (Силистра) - ст."Луи Айер", Силистра;
    - Интер (Плачидол) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Дружба" в Добрич;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Спартак 1918 (Варна) ст."Спартак", Варна;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Шумен 1929 (Шумен) - Ученически стадион, Шумен.

                           I кръг

13 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   0:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 1929 (Шумен)             5:0 
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                   5:0 
Интер (Плачидол) - Доростол 2013 (Силистра)               3:0 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)         6:0 
20 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Интер (Плачидол)                     0:1 
Шумен 1929 (Шумен) - Черно море (Варна)                   1:3 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:3 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           III кръг

27 септември 2015, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        3:1 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 5:1 
Интер (Плачидол) - Шумен 1929 (Шумен)                     1:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             5:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               8:0 
Шумен 1929 (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)             3:1 
Спартак 1918 (Варна) - Интер (Плачидол)                   6:0 
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)      0:2 
Черно море (Варна)                                        почива

                           V кръг

9 октомври 2015, петък, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         4:0 
11 октомври 2015, неделя, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     3:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)           1:2 
Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929 (Шумен)                   0:7 
Интер (Плачидол)                                          почива

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 4:0 
18 октомври 2015, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Интер (Плачидол)       2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             1:0 
22 октомври 2015, четвъртък, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 1929 (Шумен)               1:4 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           VII кръг

26 октомври 2015, понеделник, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               2:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      2:1 
Шумен 1929 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 3:1 
30 октомври 2015, петък, 10:00 ч:
Интер (Плачидол) - Лудогорец 1945 (Разград)               отложен 
20 ноември 2015, петък, 10:00 ч:
Интер (Плачидол) - Лудогорец 1945 (Разград)               0:6 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           VIII кръг

2 ноември 2015, понеделник, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             2:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол 2013 (Силистра)      10:0 
Черно море (Варна) - Интер (Плачидол)                     5:1 
Шумен 1929 (Шумен)                                        почива

                           IX кръг

8 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Интер (Плачидол) - Добруджа 1919 (Добрич)                 0:6 
Доростол 2013 (Силистра) - Черно море (Варна)             1:5 
Шумен 1929 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     4:0 
13 ноември 2015, петък, 13:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:9 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VII кръг - отложен мач

20 ноември 2015, петък, 10:00 ч:
Интер (Плачидол) - Лудогорец 1945 (Разград)               0:6 

                           X кръг

13 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   1:0 
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                   1:7 
Доростол 2013 (Силистра) - Интер (Плачидол)               1:1 
17 март 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:4 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XI кръг

20 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         1:1 
Интер (Плачидол) - Ботев (Нови пазар)                     5:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           2:0 
20 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Шумен 1929 (Шумен)                   3:0 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XVII кръг - изтеглен мач

24 март 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:6 

                           XII кръг

27 март 2016, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        0:1 
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 2:1 
Шумен 1929 (Шумен) - Интер (Плачидол)                     отложен 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             отложен 
30 април 2016, събота, 10:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Интер (Плачидол)                     3:0 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             3:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XVI кръг - изтеглен мач

30 март 2016, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Плачидол)               9:0 

                           XIII кръг

3 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:4 
Доростол 2013 (Силистра) - Шумен 1929 (Шумен)             1:1 
Интер (Плачидол) - Спартак 1918 (Варна)                   0:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)     11:0 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XIV кръг

7 април 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         отложен 
9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     1:3 
10 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)           3:0 
Шумен 1929 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   2:0 
5 май 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:6 
Интер (Плачидол)                                          почива

                           XV кръг

17 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               3:2 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                 2:2 
Интер (Плачидол) - Светкавица Търговище (Търговище)       2:3 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
10 май 2016, вторник, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:1 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XVI кръг

30 март 2016, сряда, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Плачидол)               9:0 
22 април 2016, петък, 15:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 1929 (Шумен)                 3:3 
24 април 2016, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               0:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Плачидол)               изтеглен 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      1:0 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XII кръг - отложени мачове

30 април 2016, събота, 10:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Интер (Плачидол)                     3:0 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             3:0 

                           XVII кръг

24 март 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:6 
2 май 2016, понеделник, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:1 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     отложен 
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)       изтеглен 
Интер (Плачидол) - Черно море (Варна)                     0:3 
11 май 2016, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:5 
Шумен 1929 (Шумен)                                        почива

                           XIV кръг - отложен мач

5 май 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:6 

                           XVIII кръг

8 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Интер (Плачидол)                 2:1 
Черно море (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)             2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Нови пазар)             3:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     отложен 
15 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     0:3 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XV кръг - отложен мач

10 май 2016, вторник, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:1 

                           XVII кръг - отложен мач

11 май 2016, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:5 

                           XVIII кръг - отложен мач

15 май 2016, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен)     0:3 

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 1:0 5:0 2:0 11:0 4:0 9:0 10:0 3:0 2. Черно море (Варна) 0:1 XXX 3:0 5:1 3:2 2:1 5:1 2:0 5:0 3. Шумен 1929 (Шумен) 1:4 1:3 XXX 3:1 4:0 3:2 3:0 3:1 2:0 4. Спартак 1918 (Варна) 0:3 2:1 3:3 XXX 1:0 1:1 6:0 3:0 4:0 5. Светкавица Търговище (Търговище) 0:2 1:3 0:3 0:1 XXX 3:1 2:0 1:0 4:0 6. Добруджа 1919 (Добрич) 0:6 0:1 1:4 2:2 0:1 XXX 2:1 6:0 8:0 7. Интер (Плачидол) 0:6 0:3 1:2 0:2 2:3 0:6 XXX 3:0 5:0 8. Доростол 2013 (Силистра) 0:6 1:5 1:1 1:2 2:1 1:1 1:1 XXX 5:0 9. Ботев (Нови пазар) 0:9 1:7 0:7 2:2 0:5 0:4 0:1 3:0 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре