Юноши младша възраст (род.1999-00):
Враца - Междуобластна група 2015/16 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Монтана 1921 (Монтана)             18   17   0   1   99:12   51    
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Враца)                      18   14   2   2   82:18   44    
 3. Ботев 2008 (Козлодуй)              18   13   1   4   71:25   40    
 4. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         18   12   1   5   60:46   37    
 5. Локомотив 2012 (Мездра)            18   10   0   8   51:60   30    
 6. Кариана (Ерден)                    18    9   0   9   54:50   27    
 7. Дунав 98 (Селановци)               18    4   1  13   20:49   13     [1 1 0  4:1  4]
 8. Ботев (Криводол)                   18    4   1  13   30:61   13     [0 1 1  1:4  1]
 9. Торпедо 2004 (Борован)             18    3   0  15   28:94    9    
10. Септември (Гложене)                18    1   0  17    5:85    3 [*]

Бележки
  - Септември (Гложене) се отказва от участие след XII кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

25 септември 2015, петък, 17:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Кариана (Ерден)                  0:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев 2008 (Козлодуй)        3:2 
Ботев (Криводол) - Локомотив 2012 (Мездра)                1:4 
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Враца)                      0:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (Гложене)              6:0 

                           II кръг

2 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Септември (Гложене)                     9:0 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    2:1 
Локомотив 2012 (Мездра) - Дунав 98 (Селановци)            4:0 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Криводол)                  8:2 
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       4:5 

                           III кръг

9 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              4:1 
Ботев (Криводол) - Торпедо 2004 (Борован)                 4:1 
Дунав 98 (Селановци) - Ботев 2008 (Козлодуй)              0:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 2012 (Мездра)         10:0 
Септември (Гложене) - Ботев (Враца)                       0:3 

                           IV кръг

16 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           1:7 
Локомотив 2012 (Мездра) - Септември (Гложене)            11:0 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Монтана 1921 (Монтана)            1:4 
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 98 (Селановци)             1:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)             4:1 

                           V кръг

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Ботев (Криводол) - Кариана (Ерден)                        4:6 
Дунав 98 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         1:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Торпедо 2004 (Борован)          10:1 
Септември (Гложене) - Ботев 2008 (Козлодуй)               0:9 
Ботев (Враца) - Локомотив 2012 (Мездра)                   4:0 

                           VI кръг

30 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Локомотив 2012 (Мездра)                 2:3 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Враца)                     1:1 
Торпедо 2004 (Борован) - Септември (Гложене)              5:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Монтана 1921 (Монтана)       0:2 
Ботев (Криводол) - Дунав 98 (Селановци)                   0:3 

                           VII кръг

6 ноември 2015, петък, 14:30 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Кариана (Ерден)                    2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Криводол)                 7:1 
Септември (Гложене) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          1:7 
Ботев (Враца) - Торпедо 2004 (Борован)                   14:1 
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев 2008 (Козлодуй)           1:4 

                           VIII кръг

13 ноември 2015, петък, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев 2008 (Козлодуй)                   4:2 
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив 2012 (Мездра)          1:3 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                1:1 
Ботев (Криводол) - Септември (Гложене)                    3:0 
Дунав 98 (Селановци) - Монтана 1921 (Монтана)             1:4 

                           IX кръг

20 ноември 2015, петък, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден)                  5:1 
Септември (Гложене) - Дунав 98 (Селановци)                2:1 
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)                          6:0 
Локомотив 2012 (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      5:2 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)            6:1 

                           X кръг

18 март 2016, петък, 15:30 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)        3:0 
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев (Криводол)                2:0 
Ботев (Враца) - Дунав 98 (Селановци)                      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Септември (Гложене) - Монтана 1921 (Монтана)              0:5 
20 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Кариана (Ерден) - Торпедо 2004 (Борован)                  5:1 

                           XI кръг

25 март 2016, петък, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    отложен 
Дунав 98 (Селановци) - Локомотив 2012 (Мездра)            1:3 
Ботев (Криводол) - Ботев 2008 (Козлодуй)                  1:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)       3:0 
26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Септември (Гложене) - Кариана (Ерден)                     1:5 
17 май 2016, вторник, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    5:1 

                           XII кръг

31 март 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              2:4 
1 април 2016, петък, 16:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Криводол)                 1:5 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Дунав 98 (Селановци)              4:1 (0:1) 
Локомотив 2012 (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)          1:8 
Ботев (Враца) - Септември (Гложене)                       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           XIII кръг

7 април 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           4:2 
8 април 2016, петък, 17:00 ч:
Септември (Гложене) - Локомотив 2012 (Мездра)             0:3 сл. 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев 2008 (Козлодуй)            3:0 
Дунав 98 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)             2:5 
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             4:5 

                           XIV кръг

14 април 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Криводол)                        3:0 
15 април 2016, петък, 16:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 98 (Селановци)         7:2 
Торпедо 2004 (Борован) - Монтана 1921 (Монтана)           2:7 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Септември (Гложене)               3:0 сл. 
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев (Враца)                   2:8 

                           XV кръг

22 април 2016, петък, 16:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Кариана (Ерден)                 1:4 
Ботев (Враца) - Ботев 2008 (Козлодуй)                     1:2 
Септември (Гложене) - Торпедо 2004 (Борован)              0:3 сл. 
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       9:0 
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Криводол)                   1:1 

                           XVI кръг

13 май 2016, петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Дунав 98 (Селановци)                    3:0 сл. 
Ботев (Криводол) - Монтана 1921 (Монтана)                 0:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември (Гложене)          3:0 сл. 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)                    0:9 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Локомотив 2012 (Мездра)           7:0 

                           XI кръг - отложен мач

17 май 2016, вторник, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    5:1 

                           XVII кръг

19 май 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                   6:2 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                8:2 
20 май 2016, петък, 17:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)          8:0 
Септември (Гложене) - Ботев (Криводол)                    0:3 сл. 
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 98 (Селановци)             3:0 

                           XVIII кръг

27 май 2016, петък, 18:00 ч:
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана)                  1:6 
Дунав 98 (Селановци) - Септември (Гложене)                3:0 сл. 
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)                          0:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив 2012 (Мездра)      8:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев 2008 (Козлодуй)            1:8 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Монтана 1921 (Монтана) XXX 5:1 3:0 9:0 10:0 5:1 3:0 7:1 10:1 6:0 2. Ботев (Враца) 2:1 XXX 1:2 8:2 4:0 4:2 3:0* 6:0 14:1 3:0* 3. Ботев 2008 (Козлодуй) 1:4 1:1 XXX 3:0 7:0 6:2 4:1 8:2 6:1 3:0* 4. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:2 1:1 3:2 XXX 8:0 4:1 7:2 4:1 3:0 3:0* 5. Локомотив 2012 (Мездра) 1:8 2:8 1:4 5:2 XXX 1:4 4:0 2:0 8:0 11:0 6. Кариана (Ерден) 1:6 1:7 4:2 2:4 2:3 XXX 3:0* 3:0 5:1 9:0 7. Дунав 98 (Селановци) 1:4 0:3 0:3 1:2 1:3 2:1 XXX 1:1 2:5 3:0* 8. Ботев (Криводол) 0:4 0:4 1:2 4:5 1:4 4:6 0:3 XXX 4:1 3:0 9. Торпедо 2004 (Борован) 2:7 0:9 1:8 4:5 1:3 0:2 1:2 1:5 XXX 5:1 10. Септември (Гложене) 0:5 0:3 0:9 1:7 0:3* 1:5 2:1 0:3* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре