Юноши старша възраст (род.1997-98):
« Велико Търново - Зонална група 2015/16 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак Плевен (Плевен)            14   12   0   2   59:10   36    
-------------------------------------------------------------------
 2. Бдин 1923 (Видин)                  14   10   1   3   47:25   31    
 3. Ботев (Враца)                      14    7   2   5   25:20   23    
 4. Етър В.Търново (Велико Търново)    14    6   2   6   35:30   20    
 5. Ботев 2008 (Козлодуй)              14    5   3   6   32:30   18    
 6. Чардафон 1919 (Габрово)            14    4   3   7   21:42   15    
 7. Локомотив 2012 (Мездра)            14    4   2   8   20:34   14    
 8. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         14    1   1  12   10:58    4 [*]

Бележки
  - Чавдар 1957 (Бяла Слатина) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

23 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)       2:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив 2012 (Мездра)      2:1 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Чардафон 1919 (Габрово)           2:2 
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Враца)                   1:2 

                           II кръг

30 септември 2015, сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         4:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)         0:7 
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев 2008 (Козлодуй)           2:1 
Етър В.Търново (В.Търново) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)   8:0 

                           III кръг

7 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Бдин 1923 (Видин)            0:5 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Етър В.Търново (Велико Търново)   отложен 
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив 2012 (Мездра)         7:0 
Ботев (Враца) - Чардафон 1919 (Габрово)                   4:0 
11 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Етър В.Търново (Велико Търново)   4:0 

                           IV кръг

14 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Чардафон 1919 (Габрово)              10:1 
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев (Враца)                   1:2 
Етър В.Търново (В.Търново) - Спартак Плевен (Плевен)      0:5 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев 2008 (Козлодуй)        5:5 

                           V кръг

21 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)                 2:3 
Спартак Плевен (Плевен) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)     11:0 
Ботев (Враца) - Етър В.Търново (Велико Търново)           1:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив 2012 (Мездра)         0:2 

                           VI кръг

28 октомври 2015, сряда, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 2012 (Мездра)               3:0 
Етър В.Търново (В.Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)      7:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                2:3 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Спартак Плевен (Плевен)           0:2 

                           VII кръг

4 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)               6:2 
Ботев (Враца) - Ботев 2008 (Козлодуй)                     3:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      4:1 
Локомотив 2012 (Мездра) - Етър В.Търново (В.Търново)      0:3 сл. * 
* - домакините не осигуряват терен.

                           III кръг - отложен мач

11 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Етър В.Търново (Велико Търново)   4:0 

                           VIII кръг

30 март 2016, сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Етър В.Търново (Велико Търново)       4:1 
Локомотив 2012 (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      3:0 сл. 
Чардафон 1919 (Габрово) - Ботев 2008 (Козлодуй)           2:2 
Ботев (Враца) - Спартак Плевен (Плевен)                   0:1 

                           IX кръг

6 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         1:2 
Спартак Плевен (Плевен) - Чардафон 1919 (Габрово)         3:0 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Локомотив 2012 (Мездра)           4:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Етър В.Търново (В.Търново)   0:3 сл. 

                           X кръг

13 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            3:0 сл. 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ботев 2008 (Козлодуй)   1:5 
Локомотив 2012 (Мездра) - Спартак Плевен (Плевен)         2:4 
Чардафон 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                   3:0 

                           XI кръг

20 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               3:2 
Ботев (Враца) - Локомотив 2012 (Мездра)                   1:1 
Спартак Плевен (Плевен) - Етър В.Търново (В.Търново)      3:1 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)        3:0 сл. 

                           XII кръг

27 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев 2008 (Козлодуй)                 3:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Спартак Плевен (Плевен)      0:3 сл. 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ботев (Враца)           1:2 
Локомотив 2012 (Мездра) - Чардафон 1919 (Габрово)         0:0 

                           XIII кръг

4 май 2016, сряда, 16:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Бдин 1923 (Видин)               7:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър В.Търново (В.Търново)      1:2 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                3:0 сл. 
5 май 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев 2008 (Козлодуй)           5:1 

                           XIV кръг

11 май 2016, сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Спартак Плевен (Плевен)               2:1 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Враца)                     3:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Чардафон 1919 (Габрово)      0:3 сл. 
Етър В.Търново (В.Търново) - Локомотив 2012 (Мездра)      5:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Спартак Плевен (Плевен) XXX 6:2 1:2 3:1 5:1 3:0 7:0 11:0 2. Бдин 1923 (Видин) 2:1 XXX 4:1 4:1 3:0 10:1 3:0 3:0* 3. Ботев (Враца) 0:1 1:2 XXX 1:1 3:0 4:0 1:1 3:0* 4. Етър В.Търново (Велико Търново) 0:5 2:2 1:2 XXX 1:5 7:2 5:1 8:0 5. Ботев 2008 (Козлодуй) 0:2 2:3 3:2 4:0 XXX 2:2 4:0 3:0* 6. Чардафон 1919 (Габрово) 0:7 3:2 3:0 1:2 2:2 XXX 0:2 4:1 7. Локомотив 2012 (Мездра) 2:4 7:2 1:2 0:3* 2:1 0:0 XXX 3:0* 8. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3* 0:5 2:3 0:3* 5:5 0:3* 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре