Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2019/20 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА (София) 13 11 1 1 82:11 34 2. Славия 1913 (София) 13 11 0 2 87:14 33 3. Н спорт (София) 13 9 1 3 70:20 28 [1 0 0 2:1 3] 4. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 13 9 1 3 32:13 28 [0 0 1 1:2 0] 5. Левски II (София) 13 8 2 3 68:15 26 [0 1 0 2:2 1, +53 обща ГР] 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 8 2 3 63:22 26 [0 1 0 2:2 1, +41 обща ГР] 7. Септември (София) 13 7 1 5 50:35 22 8. Кремиковци (кв.Ботунец, София) 13 6 1 6 52:29 19 9. Металург 1957 (Перник) 13 5 1 7 54:46 16 10. Ферион (София) 13 4 1 8 31:44 13 [0 1 0 1:1 1, -13 обща ГР] 11. Развитие МФ (София) 13 4 1 8 22:43 13 [0 1 0 1:1 1, -21 обща ГР] 12. Спортист 13 (София) 13 2 0 11 24:79 6 13. Ултраспорт академия (София) 13 1 0 12 16:134 3 14. Барокко (София) 13 0 0 13 6:152 0
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Драгалевци" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-14 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (15-26 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (27-34 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Спортист 13 (София) 11:0 21 септември 2019 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - Ултраспорт академия (София) 15:1 21 септември 2019 г., събота, 11:20 ч: Н спорт (София) - Барокко (София) 21:0 21 септември 2019 г., събота, 12:30 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Ферион (София) 3:0 21 септември 2019 г., събота, 13:40 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 10:1 21 септември 2019 г., събота, 14:50 ч: Развитие МФ (София) - Металург 1957 (Перник) 1:3 21 септември 2019 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Витоша (Бистрица) 0:1 II кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Развитие МФ (София) 2:0 28 септември 2019 г., събота, 10:10 ч: Ферион (София) - ЦСКА (София) 1:6 28 септември 2019 г., събота, 11:20 ч: Барокко (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:15 28 септември 2019 г., събота, 12:30 ч: Ултраспорт академия (София) - Н спорт (София) 1:13 28 септември 2019 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Левски II (София) 2:1 28 септември 2019 г., събота, 14:50 ч: Металург 1957 (Перник) - ДИТ Спорт (София) 1:2 28 септември 2019 г., събота, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:12 III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Ултраспорт академия (София)13:1 5 октомври 2019 г., събота, 10:10 ч: Н спорт (София) - Славия 1913 (София) 0:3 5 октомври 2019 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Барокко (София) 20:0 5 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Ферион (София) 1:1 5 октомври 2019 г., събота, 13:40 ч: Левски II (София) - Спортист 13 (София) 10:0 5 октомври 2019 г., събота, 14:50 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Септември (София) 2:0 5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Перник) 4:3 IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Спортист 13 (София) - Металург 1957 (Перник) 2:6 12 октомври 2019 г., събота, 10:10 ч: Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:4 12 октомври 2019 г., събота, 11:20 ч: Барокко (София) - Развитие на млади футболисти (София) 0:9 12 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч: Ултраспорт академия (София) - ЦСКА (София) 1:14 12 октомври 2019 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:1 12 октомври 2019 г., събота, 14:50 ч: Левски II (София) - Н спорт (София) 1:3 12 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Ферион (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:1 V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Левски II (София) 2:6 19 октомври 2019 г., събота, 10:10 ч: Н спорт (София) - Спортист 13 (София) 13:0 19 октомври 2019 г., събота, 11:20 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 2:1 19 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ферион (София) 7:2 19 октомври 2019 г., събота, 13:40 ч: Развитие МФ (София) - Ултраспорт академия (София) 5:2 19 октомври 2019 г., събота, 14:50 ч: Металург 1957 (Перник) - Септември (София) 7:3 19 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Барокко (София) 6:1 VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - ЦСКА (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: Ферион (София) - Металург 1957 (Перник) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Развитие МФ (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 14:50 ч: Н спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 16:00 ч: Ултраспорт академия (София) - ДИТ Спорт (София) отложен 28 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен 28 декември 2019 г., събота, 11:10 ч: Левски II (София) - ЦСКА (София) отложен 28 декември 2019 г., събота, 11:20 ч: Ферион (София) - Металург 1957 (Перник) отложен 28 декември 2019 г., събота, 12:30 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) отложен 28 декември 2019 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Развитие МФ (София) отложен 28 декември 2019 г., събота, 14:50 ч: Н спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) отложен 28 декември 2019 г., събота, 16:00 ч: Ултраспорт академия (София) - ДИТ Спорт (София) отложен 15 февруари 2020 г., събота, 09:00 ч: Н спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 4:1 15 февруари 2020 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - ЦСКА (София) 3:0 15 февруари 2020 г., събота, 11:20 ч: Ферион (София) - Металург 1957 (Перник) 9:8 15 февруари 2020 г., събота, 12:30 ч: Ултраспорт академия (София) - ДИТ Спорт (София) 2:6 15 февруари 2020 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Развитие МФ (София) 13:0 15 февруари 2020 г., събота, 14:50 ч: Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:13 15 февруари 2020 г., събота, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) 0:3 сл. VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Ферион (София) 5:0 9 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Металург 1957 (Перник) - Барокко (София) 8:1 9 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Спортист 13 (София) 6:1 9 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Н спорт (София) 2:1 9 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Витоша (Бистрица) - Ултраспорт академия (София) 12:0 9 ноември 2019 г., събота, 14:50 ч: Развитие МФ (София) - Левски II (София) 0:7 9 ноември 2019 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София) 2:1 VIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2 16 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - ЦСКА (София) 0:7 16 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: Н спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София) 3:0 16 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: Спортист 13 (София) - Ферион (София) 2:3 16 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Барокко (София) - Септември (София) 1:8 16 ноември 2019 г., събота, 14:50 ч: Ултраспорт академия (София) - Металург 1957 (Перник) 0:11 16 ноември 2019 г., събота, 16:00 ч: Левски II (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3:0 IX кръг 23 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Спортист 13 (София) 6:1 23 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски II (София) 2:2 23 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: Металург 1957 (Перник) - Славия 1913 (София) 2:8 23 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: Развитие МФ (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:1 23 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Септември (София) - Ултраспорт академия (София) 15:1 23 ноември 2019 г., събота, 14:50 ч: Ферион (София) - Барокко (София) 8:0 23 ноември 2019 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София) 1:2 X кръг 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Левски II (София) - Металург 1957 (Перник) 2:2 30 ноември 2019 г., събота, 10:10 ч: Ултраспорт академия (София) - Ферион (София) 1:4 30 ноември 2019 г., събота, 11:20 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 7:2 30 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч: Спортист 13 (София) - Барокко (София) 8:0 30 ноември 2019 г., събота, 13:40 ч: Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен 30 ноември 2019 г., събота, 14:50 ч: ЦСКА (София) - Развитие на млади футболисти (София) 6:0 30 ноември 2019 г., събота, 16:00 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - ДИТ Спорт (София) 1:3 4 декември 2019 г., сряда: Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2 * * - приблизитеклна дата. XI кръг 7 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Ултраспорт академия (София) 3:5 7 декември 2019 г., събота, 10:10 ч: Развитие МФ (София) - Спортист 13 (София) 2:0 7 декември 2019 г., събота, 11:20 ч: Витоша (Бистрица) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:3 7 декември 2019 г., събота, 12:30 ч: Септември (София) - Левски II (София) 3:0 7 декември 2019 г., събота, 13:40 ч: Ферион (София) - Славия 1913 (София) 2:4 7 декември 2019 г., събота, 14:50 ч: Металург 1957 (Перник) - Н спорт (София) 3:4 7 декември 2019 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София) 1:1 XII кръг 14 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Барокко (София) 17:0 14 декември 2019 г., събота, 10:10 ч: Спортист 13 (София) - Ултраспорт академия (София) 10:1 14 декември 2019 г., събота, 11:20 ч: Левски II (София) - Ферион (София) 4:0 14 декември 2019 г., събота, 12:30 ч: Н спорт (София) - Септември (София) 2:5 14 декември 2019 г., събота, 13:40 ч: Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Металург 1957 (Перник) 5:0 14 декември 2019 г., събота, 14:50 ч: Развитие МФ (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2 14 декември 2019 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1 XIII кръг 21 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - ЦСКА (София) отложен 21 декември 2019 г., събота, 10:10 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Развитие МФ (София) отложен 21 декември 2019 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) отложен 21 декември 2019 г., събота, 12:30 ч: Ферион (София) - Н спорт (София) отложен 21 декември 2019 г., събота, 13:40 ч: Барокко (София) - Левски II (София) отложен 21 декември 2019 г., събота, 14:50 ч: Ултраспорт академия (София) - Славия 1913 (София) отложен 21 декември 2019 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) отложен 29 февруари 2020 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - ЦСКА (София) 0:5 29 февруари 2020 г., събота, 10:10 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Развитие МФ (София) 3:1 29 февруари 2020 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:1 29 февруари 2020 г., събота, 12:30 ч: Ферион (София) - Н спорт (София) 1:2 29 февруари 2020 г., събота, 13:40 ч: Барокко (София) - Левски II (София) 0:14 29 февруари 2020 г., събота, 14:50 ч: Ултраспорт академия (София) - Славия 1913 (София) 0:13 29 февруари 2020 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) 6:0 VI кръг - отложени мачове 28 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен 28 декември 2019 г., събота, 11:10 ч: Левски II (София) - ЦСКА (София) отложен 28 декември 2019 г., събота, 11:20 ч: Ферион (София) - Металург 1957 (Перник) отложен 28 декември 2019 г., събота, 12:30 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) отложен 28 декември 2019 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Развитие МФ (София) отложен 28 декември 2019 г., събота, 14:50 ч: Н спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) отложен 28 декември 2019 г., събота, 16:00 ч: Ултраспорт академия (София) - ДИТ Спорт (София) отложен VI кръг - отложени мачове 15 февруари 2020 г., събота, 09:00 ч: Н спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 4:1 15 февруари 2020 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - ЦСКА (София) 3:0 15 февруари 2020 г., събота, 11:20 ч: Ферион (София) - Металург 1957 (Перник) 9:8 15 февруари 2020 г., събота, 12:30 ч: Ултраспорт академия (София) - ДИТ Спорт (София) 2:6 15 февруари 2020 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Развитие МФ (София) 13:0 15 февруари 2020 г., събота, 14:50 ч: Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:13 15 февруари 2020 г., събота, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) 0:3 сл. XIII кръг - отложени мачове 29 февруари 2020 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - ЦСКА (София) 0:5 29 февруари 2020 г., събота, 10:10 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Развитие МФ (София) 3:1 29 февруари 2020 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:1 29 февруари 2020 г., събота, 12:30 ч: Ферион (София) - Н спорт (София) 1:2 29 февруари 2020 г., събота, 13:40 ч: Барокко (София) - Левски II (София) 0:14 29 февруари 2020 г., събота, 14:50 ч: Ултраспорт академия (София) - Славия 1913 (София) 0:13 29 февруари 2020 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) 6:0
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ЦСКА (София) XXX 2:1 2:1 --- --- 3:1 10:1 --- --- --- 6:0 6:1 --- 20:0 2. Славия 1913 (София) --- XXX --- --- 2:1 4:2 7:2 3:1 --- --- 13:0 11:0 --- 17:0 3. Н спорт (София) --- 0:3 XXX --- --- 2:2 2:5 4:1 --- --- 3:0 13:0 --- 21:0 4. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1 2:1 1:2 XXX --- 0:1 2:0 --- --- --- --- 6:0 --- 6:1 5. Левски II (София) 3:0 --- 1:3 3:0 XXX --- --- --- 2:2 4:0 --- 10:0 15:1 --- 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- --- --- --- 2:2 XXX --- 0:3 4:3 7:2 3:1 --- 12:0 --- 7. Септември (София) --- --- --- --- 3:0 2:4 XXX 1:1 --- 5:0 2:0 --- 15:1 --- 8. Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:7 --- --- 1:3 2:6 --- --- XXX 5:0 3:0 --- 6:1 13:1 --- 9. Металург 1957 (Перник) 0:5 2:8 3:4 1:2 --- --- 7:3 --- XXX --- --- --- --- 8:1 10. Ферион (София) 1:6 2:4 1:2 0:1 --- --- --- --- 9:8 XXX --- --- --- 8:0 11. Развитие МФ (София) --- --- --- 0:2 0:7 --- --- 3:1 1:3 1:1 XXX 2:0 5:2 --- 12. Спортист 13 (София) --- --- --- --- --- 0:12 0:3* --- 2:6 2:3 --- XXX 10:1 8:0 13. Ултраспорт академия (София) 1:14 0:13 1:13 2:6 --- --- --- --- 0:11 1:4 --- --- XXX --- 14. Барокко (София) --- --- --- --- 0:14 0:13 1:8 0:15 --- --- 0:9 --- 3:5 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив София 1929 (София) 11 10 0 1 50:11 30 2. Атлетико Артен (София) 11 8 1 2 40:10 25 3. Левски (София) 11 7 2 2 56:20 23 4. Царско село 2015 (София) 11 7 1 3 38:16 22 5. Национал (София) 10 7 0 3 30:17 21 6. Левски Раковски (София) 11 5 2 4 38:18 17 [1 0 0 9:0 3] 7. Елит София (София) 11 5 2 4 32:39 17 [0 0 1 0:9 0] 8. Ком 98 (Годеч) 11 3 3 5 19:34 12 9. Миньор (Перник) 11 2 3 6 15:35 9 10. Академик 1947 (София) 10 1 1 8 10:33 4 [1 0 0 4:1 3] 11. Арес (София) 11 1 1 9 10:81 4 [0 0 1 1:4 0] 12. София спорт (София) 11 1 0 10 13:37 3
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Драгалевци" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-14 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (15-26 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (27-34 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Миньор (Перник) 12:2 22 септември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Национал (София) - Елит София (София) 4:0 22 септември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 22 септември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Академик 1947 (София) - София спорт (София) 0:2 22 септември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Левски Раковски (София) - Ком 98 (Годеч) 5:1 22 септември 2019 г., неделя, 14:50 ч: Атлетико Артен (София) - Арес (София) 11:0 II кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Левски Раковски (София) 2:8 29 септември 2019 г., неделя, 10:10 ч: София спорт (София) - Атлетико Артен (София) 1:2 29 септември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Локомотив София 1929 (София) - Академик 1947 (София) 5:1 29 септември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Миньор (Перник) - Ком 98 (Годеч) 4:1 29 септември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Елит София (София) - Царско село 2015 (София) 2:2 29 септември 2019 г., неделя, 14:50 ч: Левски (София) - Национал (София) 0:3 III кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Академик 1947 (София) - Елит София (София) 2:3 6 октомври 2019 г., неделя, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 2:4 6 октомври 2019 г., неделя, 11:20 ч: Атлетико Артен (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:1 6 октомври 2019 г., неделя, 12:30 ч: Национал (София) - Миньор (Перник) 2:1 6 октомври 2019 г., неделя, 13:40 ч: Ком 98 (Годеч) - Арес (София) 7:0 6 октомври 2019 г., неделя, 14:50 ч: Левски Раковски (София) - София спорт (София) 7:1 IV кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - Царско село 2015 (София) 1:5 13 октомври 2019 г., неделя, 10:10 ч: Левски (София) - Академик 1947 (София) 6:1 13 октомври 2019 г., неделя, 11:20 ч: Елит София (София) - Атлетико Артен (София) 2:4 13 октомври 2019 г., неделя, 12:30 ч: София спорт (София) - Ком 98 (Годеч) 1:2 13 октомври 2019 г., неделя, 13:40 ч: Миньор (Перник) - Арес (София) 1:1 13 октомври 2019 г., неделя, 14:50 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 4:1 V кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Левски (София) 1:4 20 октомври 2019 г., неделя, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - Елит София (София) 9:0 20 октомври 2019 г., неделя, 11:20 ч: Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник) 4:0 20 октомври 2019 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - София спорт (София) 1:0 20 октомври 2019 г., неделя, 13:40 ч: Ком 98 (Годеч) - Локомотив София 1929 (София) 2:12 20 октомври 2019 г., неделя, 14:50 ч: Академик 1947 (София) - Национал (София) анулиран VI кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Миньор (Перник) - София спорт (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Локомотив София 1929 (София) - Арес (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Национал (София) - Атлетико Артен (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Елит София (София) - Ком 98 (Годеч) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 14:50 ч: Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София) отложен 15 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Миньор (Перник) - София спорт (София) 4:2 15 декември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) 4:4 15 декември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Локомотив София 1929 (София) - Арес (София) 12:0 15 декември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Национал (София) - Атлетико Артен (София) 2:8 15 декември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Елит София (София) - Ком 98 (Годеч) 1:1 15 декември 2019 г., неделя, 14:50 ч: Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София) 5:0 VII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Национал (София) 0:1 10 ноември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Царско село 2015 (София) 3:0 10 ноември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Академик 1947 (София) - Миньор (Перник) 1:1 10 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Левски (София) 2:2 10 ноември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Арес (София) - Елит София (София) 2:8 10 ноември 2019 г., неделя, 14:50 ч: София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 VIII кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Академик 1947 (София) - Атлетико Артен (София) 0:6 17 ноември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Елит София (София) - София спорт (София) 6:5 17 ноември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Левски (София) - Арес (София) 12:0 17 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София) 1:0 17 ноември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Национал (София) - Ком 98 (Годеч) 4:1 17 ноември 2019 г., неделя, 14:50 ч: Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 IX кръг 24 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София) 7:1 24 ноември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Миньор (Перник) 3:0 24 ноември 2019 г., неделя, 11:20 ч: София спорт (София) - Левски (София) 1:5 24 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - Национал (София) 0:8 24 ноември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Ком 98 (Годеч) - Царско село 2015 (София) 1:5 24 ноември 2019 г., неделя, 14:50 ч: Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) 3:1 X кръг 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Арес (София) 10:3 1 декември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) 5:1 1 декември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Миньор (Перник) - Елит София (София) 1:6 1 декември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Национал (София) - София спорт (София) 5:0 1 декември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Академик 1947 (София) - Ком 98 (Годеч) 0:1 1 декември 2019 г., неделя, 14:50 ч: Атлетико Артен (София) - Левски Раковски (София) 2:0 XI кръг 8 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 2:0 8 декември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - Миньор (Перник) 1:1 8 декември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Елит София (София) - Левски (София) 3:2 8 декември 2019 г., неделя, 12:30 ч: София спорт (София) - Царско село 2015 (София) 0:3 8 декември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Ком 98 (Годеч) - Атлетико Артен (София) 0:0 8 декември 2019 г., неделя, 14:50 ч: Арес (София) - Академик 1947 (София) 1:4 VI кръг - отложени мачове 15 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Миньор (Перник) - София спорт (София) 4:2 15 декември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) 4:4 15 декември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Локомотив София 1929 (София) - Арес (София) 12:0 15 декември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Национал (София) - Атлетико Артен (София) 2:8 15 декември 2019 г., неделя, 13:40 ч: Елит София (София) - Ком 98 (Годеч) 1:1 15 декември 2019 г., неделя, 14:50 ч: Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София) 5:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив София 1929 (София) XXX --- --- --- 2:0 4:1 7:1 --- --- 5:1 12:0 --- 2. Атлетико Артен (София) 0:1 XXX 1:4 3:0 --- 2:0 --- --- 3:0 --- 11:0 --- 3. Левски (София) 5:1 --- XXX --- 0:3 4:4 --- --- 12:2 6:1 12:0 --- 4. Царско село 2015 (София) 1:2 --- 2:4 XXX --- 1:0 --- --- 4:0 5:0 10:3 --- 5. Национал (София) --- 2:8 --- 1:5 XXX --- 4:0 4:1 2:1 --- --- 5:0 6. Левски Раковски (София) --- --- --- --- 0:1 XXX 9:0 5:1 1:1 3:1 --- 7:1 7. Елит София (София) --- 2:4 3:2 2:2 --- --- XXX 1:1 --- --- --- 6:5 8. Ком 98 (Годеч) 2:12 0:0 2:2 1:5 --- --- --- XXX --- --- 7:0 --- 9. Миньор (Перник) 0:2 --- --- --- --- --- 1:6 4:1 XXX --- 1:1 4:2 10. Академик 1947 (София) --- 0:6 --- --- --- --- 2:3 0:1 1:1 XXX --- 0:2 11. Арес (София) --- --- --- --- 0:8 2:8 2:8 --- --- 1:4 XXX 1:0 12. София спорт (София) 0:2 1:2 1:5 0:3 --- --- --- 1:2 --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Победа 2013 (София) 7 5 2 0 18:8 17 2. Спорт за всички (София) 7 5 1 1 24:11 16 3. ОФК София (София) 7 4 1 2 15:17 13 4. Сердика (София) 7 4 0 3 14:8 12 [1 0 0 2:1 3] 5. Витоша 13 (София) 7 4 0 3 18:6 12 [0 0 1 1:2 0] 6. Олимпия ФК (София) 7 2 0 5 10:31 6 7. РД Спорт (София) 7 1 0 6 9:20 3 [1 0 0 2:0 3] 8. Олимпиец (София) 7 1 0 6 13:20 3 [0 0 1 0:2 0]
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-14 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (15-26 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (27-34 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Олимпиец (София) - Спорт за всички (София) 9:0 22 септември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Олимпия ФК (София) - Сердика (София) 0:4 22 септември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Победа 2013 (София) 1:2 22 септември 2019 г., неделя, 12:30 ч: ОФК София (София) - РД Спорт (София) 4:2 II кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - Победа 2013 (София) 2:2 29 септември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Сердика (София) - Витоша 13 (София) 2:1 29 септември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Олимпиец (София) - ОФК София (София) 2:3 29 септември 2019 г., неделя, 12:30 ч: РД Спорт (София) - Олимпия ФК (София) 3:4 III кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София (София) - Спорт за всички (София) 0:6 6 октомври 2019 г., неделя, 10:10 ч: Олимпия ФК (София) - Олимпиец (София) 4:2 6 октомври 2019 г., неделя, 11:20 ч: Победа 2013 (София) - Сердика (София) 2:0 6 октомври 2019 г., неделя, 12:30 ч: Витоша 13 (София) - РД Спорт (София) 3:0 IV кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - Сердика (София) 2:0 13 октомври 2019 г., неделя, 10:10 ч: Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) 0:5 13 октомври 2019 г., неделя, 11:20 ч: ОФК София (София) - Олимпия ФК (София) 3:1 13 октомври 2019 г., неделя, 12:30 ч: РД Спорт (София) - Победа 2013 (София) 1:2 V кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Спорт за всички (София) 0:9 20 октомври 2019 г., неделя, 10:10 ч: Витоша 13 (София) - ОФК София (София) 2:0 20 октомври 2019 г., неделя, 11:20 ч: Победа 2013 (София) - Олимпиец (София) 3:0 20 октомври 2019 г., неделя, 12:30 ч: Сердика (София) - РД Спорт (София) 4:1 VI кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - РД Спорт (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Олимпиец (София) - Сердика (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:20 ч: ОФК София (София) - Победа 2013 (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - РД Спорт (София) 3:0 17 ноември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Олимпиец (София) - Сердика (София) 0:3 17 ноември 2019 г., неделя, 11:20 ч: ОФК София (София) - Победа 2013 (София) 3:3 17 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) 0:6 VII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Спорт за всички (София) 0:2 10 ноември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Победа 2013 (София) - Олимпия ФК (София) 4:1 10 ноември 2019 г., неделя, 11:20 ч: Сердика (София) - ОФК София (София) 1:2 10 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: РД Спорт (София) - Олимпиец (София) 2:0 VI кръг - отложени мачове 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - РД Спорт (София) 3:0 17 ноември 2019 г., неделя, 10:10 ч: Олимпиец (София) - Сердика (София) 0:3 17 ноември 2019 г., неделя, 11:20 ч: ОФК София (София) - Победа 2013 (София) 3:3 17 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) 0:6
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Победа 2013 (София) XXX --- --- 2:0 --- 4:1 --- 3:0 2. Спорт за всички (София) 2:2 XXX --- 2:0 --- --- 3:0 --- 3. ОФК София (София) 3:3 0:6 XXX --- --- 3:1 4:2 --- 4. Сердика (София) --- --- 1:2 XXX 2:1 --- 4:1 --- 5. Витоша 13 (София) 1:2 0:2 2:0 --- XXX --- 3:0 --- 6. Олимпия ФК (София) --- 0:9 --- 0:4 0:6 XXX --- 4:2 7. РД Спорт (София) 1:2 --- --- --- --- 3:4 XXX 2:0 8. Олимпиец (София) --- 9:0 2:3 0:3 0:5 --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4.
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Драгалевци" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.
  - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май.
  - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите.
  - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни.

                           I кръг

7 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Елит София (София)                         анулиран 
7 март 2020 г., събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             анулиран 
7 март 2020 г., събота, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Левски (София)                          анулиран 
7 март 2020 г., събота, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Перник)                анулиран 
7 март 2020 г., събота, 13:40 ч:
Атлетико Артен (София) - Национал (София)                 анулиран 
7 март 2020 г., събота, 14:50 ч:
Септември (София) - Левски II (София)                     анулиран 
7 март 2020 г., събота, 16:00 ч:
Победа 2013 (София) - Локомотив София 1929 (София)        анулиран 

                           II кръг

14 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Локомотив София 1929 (София)         анулиран 
14 март 2020 г., събота, 10:10 ч:
Левски II (София) - Победа 2013 (София)                   анулиран 
14 март 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Н спорт (София)                 анулиран 
14 март 2020 г., събота, 12:30 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         анулиран 
14 март 2020 г., събота, 13:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Атлетико Артен (София)           анулиран 
14 март 2020 г., събота, 14:50 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      анулиран 
14 март 2020 г., събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        анулиран 

                           III кръг

21 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Елит София (София)                  анулиран 
21 март 2020 г., събота, 10:10 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            анулиран 
21 март 2020 г., събота, 11:20 ч:
Победа 2013 (София) - Национал (София)                    анулиран 
21 март 2020 г., събота, 12:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Левски (София)                   анулиран 
21 март 2020 г., събота, 13:40 ч:
Септември (София) - Металург 1957 (Перник)                анулиран 
21 март 2020 г., събота, 14:50 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски II (София)          анулиран 
21 март 2020 г., събота, 16:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               анулиран 

                           IV кръг

28 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Левски II (София)                    анулиран 
28 март 2020 г., събота, 10:10 ч:
Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           анулиран 
28 март 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        анулиран 
28 март 2020 г., събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Атлетико Артен (София)          анулиран 
28 март 2020 г., събота, 13:40 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           анулиран 
28 март 2020 г., събота, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     анулиран 
28 март 2020 г., събота, 16:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Победа 2013 (София)              анулиран 

                           V кръг

4 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Елит София (София)                      анулиран 
4 април 2020 г., събота, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)    анулиран 
4 април 2020 г., събота, 11:20 ч:
Победа 2013 (София) - Левски (София)                      анулиран 
4 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Металург 1957 (Перник)     анулиран 
4 април 2020 г., събота, 13:40 ч:
Атлетико Артен (София) - ЦСКА (София)                     анулиран 
4 април 2020 г., събота, 14:50 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               анулиран 
4 април 2020 г., събота, 16:00 ч:
Левски II (София) - Национал (София)                      анулиран 

                           VI кръг

11 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Национал (София)                     анулиран 
11 април 2020 г., събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          анулиран 
11 април 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Победа 2013 (София)             анулиран 
11 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Левски II (София)                анулиран 
11 април 2020 г., събота, 13:40 ч:
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        анулиран 
11 април 2020 г., събота, 14:50 ч:
Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)             анулиран 
11 април 2020 г., събота, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Атлетико Артен (София)              анулиран 

                           VII кръг

14 април 2020 г., вторник, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)     анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 10:10 ч:
Атлетико Артен (София) - Н спорт (София)                  анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 11:20 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София)    анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 12:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 13:40 ч:
Победа 2013 (София) - ЦСКА (София)                        анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 14:50 ч:
Национал (София) - Металург 1957 (Перник)                 анулиран 
14 април 2020 г., вторник, 16:00 ч:
Левски II (София) - Левски (София)                        анулиран 

                           VIII кръг

25 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Металург 1957 (Перник)               анулиран 
25 април 2020 г., събота, 10:10 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         анулиран 
25 април 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Левски II (София)               анулиран 
25 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Победа 2013 (София)                 анулиран 
25 април 2020 г., събота, 13:40 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София)               анулиран 
25 април 2020 г., събота, 14:50 ч:
Витоша (Бистрица) - Атлетико Артен (София)                анулиран 
25 април 2020 г., събота, 16:00 ч:
Н спорт (София) - Септември (София)                       анулиран 

                           IX кръг

2 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Елит София (София)               анулиран 
2 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      анулиран 
2 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София)        анулиран 
2 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Левски II (София) - ЦСКА (София)                          анулиран 
2 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Победа 2013 (София) - Н спорт (София)                     анулиран 
2 май 2020 г., събота, 14:50 ч:
Металург 1957 (Перник) - Левски (София)                   анулиран 
2 май 2020 г., събота, 16:00 ч:
Национал (София) - Левски Раковски (София)                анулиран 

                           X кръг

9 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Левски (София)                       анулиран 
9 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София)    анулиран 
9 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           анулиран 
9 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Металург 1957 (Перник)          анулиран 
9 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Левски II (София)                   анулиран 
9 май 2020 г., събота, 14:50 ч:
Н спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)            анулиран 
9 май 2020 г., събота, 16:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Септември (София)                анулиран 

                           XI кръг

16 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Елит София (София)                    анулиран 
16 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
Победа 2013 (София) - Атлетико Артен (София)              анулиран 
16 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица)          анулиран 
16 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - ЦСКА (София)                     анулиран 
16 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    анулиран 
16 май 2020 г., събота, 14:50 ч:
Левски II (София) - Н спорт (София)                       анулиран 
16 май 2020 г., събота, 16:00 ч:
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  анулиран 

                           XII кръг

23 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Левски Раковски (София)              анулиран 
23 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             анулиран 
23 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Атлетико Артен (София) - Локомотив София 1929 (София)     анулиран 
23 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски II (София)      анулиран 
23 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Металург 1957 (Перник)              анулиран 
23 май 2020 г., събота, 14:50 ч:
Н спорт (София) - Национал (София)                        анулиран 
23 май 2020 г., събота, 16:00 ч:
Септември (София) - Победа 2013 (София)                   анулиран 

                           XIII кръг

30 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Елит София (София)                  анулиран 
30 май 2020 г., събота, 10:10 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)          анулиран 
30 май 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски II (София) - Атлетико Артен (София)                анулиран 
30 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       анулиран 
30 май 2020 г., събота, 13:40 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      анулиран 
30 май 2020 г., събота, 14:50 ч:
Металург 1957 (Перник) - Н спорт (София)                  анулиран 
30 май 2020 г., събота, 16:00 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Атлетико Артен (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Елит София (София) --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4. Левски (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 5. Левски II (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 6. Левски Раковски (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 7. Локомотив София 1929 (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 8. Металург 1957 (Перник) --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 9. Н спорт (София) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 10. Национал (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 11. Победа 2013 (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 12. Септември (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 13. Славия 1913 (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 14. ЦСКА (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4.
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Драгалевци" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

8 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Ком 98 (Годеч)           анулиран 
8 март 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Миньор (Перник) - Сердика (София)                         анулиран 
8 март 2020 г., неделя, 11:20 ч:
ДИТ Спорт (София) - Спорт за всички (София)               анулиран 
8 март 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Левски Раковски II (София) - Ферион (София)               анулиран 
8 март 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София)                   анулиран 
8 март 2020 г., неделя, 14:50 ч:
ОФК София (София) - Спортист 13 (София)                   анулиран 

                           II кръг

15 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Спортист 13 (София)                      анулиран 
15 март 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - ОФК София (София)                     анулиран 
15 март 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Сердика (София) - Развитие на млади футболисти (София)    анулиран 
15 март 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Спорт за всички (София) - Миньор (Перник)                 анулиран 
15 март 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Левски Раковски II (София)  анулиран 
15 март 2020 г., неделя, 14:50 ч:
Ферион (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)         анулиран 

                           III кръг

22 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Левски Раковски II (София) - Ком 98 (Годеч)               анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Развитие МФ (София) - Спорт за всички (София)             анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 11:20 ч:
ДИТ Спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Миньор (Перник) - Ферион (София)                          анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 13:40 ч:
ОФК София (София) - Сердика (София)                       анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 14:50 ч:
Спортист 13 (София) - Витоша 13 (София)                   анулиран 

                           IV кръг

29 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Витоша 13 (София)                        анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - Спортист 13 (София)                     анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Спорт за всички (София) - ОФК София (София)               анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Ферион (София) - Развитие на млади футболисти (София)     анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Левски Раковски II (София) - ДИТ Спорт (София)            анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 14:50 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Миньор (Перник)          анулиран 

                           V кръг

5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Ком 98 (Годеч)         анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Развитие МФ (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)      анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Миньор (Перник) - Левски Раковски II (София)              анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК София (София) - Ферион (София)                        анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Спортист 13 (София) - Спорт за всички (София)             анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Сердика (София)                       анулиран 

                           VI кръг

12 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Сердика (София)                          анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - ОФК София (София)        анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Спорт за всички (София) - Витоша 13 (София)               анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Ферион (София) - Спортист 13 (София)                      анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Левски Раковски II (София) - Развитие МФ (София)          анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 14:50 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник)        анулиран 

                           VII кръг

26 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Ком 98 (Годеч)                          анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Спортист 13 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)      анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Развитие МФ (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК София (София) - Левски Раковски II (София)            анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - Ферион (София)                        анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 14:50 ч:
Сердика (София) - Спорт за всички (София)                 анулиран 

                           VIII кръг

3 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Спорт за всички (София)                  анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Левски Раковски II (София) - Спортист 13 (София)          анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Витоша 13 (София)        анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Ферион (София) - Сердика (София)                          анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ОФК София (София)      анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 14:50 ч:
Миньор (Перник) - Развитие на млади футболисти (София)    анулиран 

                           IX кръг

10 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Ком 98 (Годеч)     анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 10:10 ч:
ОФК София (София) - Миньор (Перник)                       анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Левски Раковски II (София)            анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Сердика (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)          анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Спорт за всички (София) - Ферион (София)                  анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 14:50 ч:
Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    анулиран 

                           X кръг

17 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ферион (София)                           анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Миньор (Перник) - Спортист 13 (София)                     анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Спорт за всички (София)     анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София)      анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Левски Раковски II (София) - Сердика (София)              анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 14:50 ч:
Развитие МФ (София) - ОФК София (София)                   анулиран 

                           XI кръг

24 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ОФК София (София) - Ком 98 (Годеч)                        анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Спорт за всички (София) - Левски Раковски II (София)      анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - Развитие МФ (София)                 анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Миньор (Перник)                       анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Сердика (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)        анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 14:50 ч:
Ферион (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           анулиран 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша 13 (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Ком 98 (Годеч) --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 4. Кремиковци (кв.Ботунец, София) --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 5. Левски Раковски II (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 6. Миньор (Перник) --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 7. ОФК София (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 8. Развитие МФ (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 9. Сердика (София) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 10. Спорт за всички (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 11. Спортист 13 (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 12. Ферион (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

22 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Академик 1947 (София)                  анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Ултраспорт академия (София) - Барокко (София)             анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - София спорт (София)                    анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Арес (София)                         анулиран 

                           II кръг

5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                  анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Олимпиец (София) - Ултраспорт академия (София)            анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Арес (София)                      анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Барокко (София) - РД Спорт (София)                        анулиран 

                           III кръг

12 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Барокко (София)                      анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Арес (София) - София спорт (София)                        анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Олимпиец (София)                       анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - Академик 1947 (София)       анулиран 

                           IV кръг

26 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - София спорт (София)               анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Барокко (София) - Арес (София)                            анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - Олимпия ФК (София)                     анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - РД Спорт (София)            анулиран 

                           V кръг

3 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Арес (София) - Олимпиец (София)                           анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Ултраспорт академия (София)          анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Академик 1947 (София)                  анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 12:30 ч:
София спорт (София) - Барокко (София)                     анулиран 

                           VI кръг

10 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ултраспорт академия (София) - Арес (София)                анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Академик 1947 (София) - Барокко (София)                   анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Олимпия ФК (София)                     анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Олимпиец (София) - София спорт (София)                    анулиран 

                           VII кръг

17 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Ултраспорт академия (София)         анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Академик 1947 (София)                анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Барокко (София) - Олимпиец (София)                        анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - РД Спорт (София)                           анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Академик 1947 (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- 2. Арес (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- 3. Барокко (София) --- --- XXX --- --- --- --- --- 4. Олимпиец (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- 5. Олимпия ФК (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- 6. РД Спорт (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- 7. София спорт (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- 8. Ултраспорт академия (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре