Деца подготвителна група (род.2010) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2020/21


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    1:0 
26 септември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Спортион (София)                     2:0 
26 септември 2020 г., събота, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                  16:1 
26 септември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Спартак София (София) - Барокко (София)                   8:0 
26 септември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Миньор (Перник) - Интер Джесика 2010 (София)              1:0 
Левски Спартак 1962 (София)                               почива

                           II кръг

3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски Спартак 1962 (София)           8:0 
3 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  2:2 
3 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                1:2 
3 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Спортион (София) - ЦСКА (София)                           0:4 
3 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Спартак София (София)        1:2 
Барокко (София)                                           почива

                           III кръг

10 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)     0:2 
10 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:0 
10 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Миньор (Перник) - Спортион (София)                        2:3 
10 октомври 2020 г., събота, 12:40 ч:
Спартак София (София) - Царско село 2015 (София)          4:0 
10 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Барокко (София)             отложен 
Интер Джесика 2010 (София)                                почива

                           IV кръг

17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Барокко (София)        6:1 
17 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         3:0 
17 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Спортион (София) - Спартак София (София)                  0:1 
17 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     3:1 
17 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Левски Спартак 1962 (София)  1:0 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           V кръг

24 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)           2:6 
24 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Миньор (Перник) - Олимпия ФК (София)                      0:5 
24 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Спартак София (София) - Славия 1913 (София)               0:6 
24 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Царско село 2015 (София)    1:2 
24 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Барокко (София) - Интер Джесика 2010 (София)              1:3 
Спортион (София)                                          почива

                           VI кръг

31 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                4:1 
31 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Спортион (София) - Левски Спартак 1962 (София)            4:2 
31 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            3:0 
31 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Спартак София (София)                2:1 
31 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Интер Джесика 2010 (София)            7:0 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           VII кръг

7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)        3:4 
7 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Спартак София (София) - ЦСКА (София)                      1:7 
7 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Барокко (София) - Спортион (София)                        1:4 
7 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Славия 1913 (София)         отложен 
7 ноември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Царско село 2015 (София)     2:1 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           VIII кръг

14 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              6:0 
14 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Барокко (София)                    10:0 
14 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски Спартак 1962 (София)          4:1 
14 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Миньор (Перник) - Спартак София (София)                   4:2 
14 ноември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Спортион (София) - Интер Джесика 2010 (София)             2:2 
ЦСКА (София)                                              почива

                           IX кръг

21 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Спартак София (София) - ДИТ Спорт (София)                 0:10 
21 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Спортион (София)               0:1 
21 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - ЦСКА (София)                отложен 
21 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Барокко (София) - Олимпия ФК (София)                      1:7 
21 ноември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Славия 1913 (София)          1:6 
Миньор (Перник)                                           почива

                           X кръг

28 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортион (София)       отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - Барокко (София)                            отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Миньор (Перник) - Левски Спартак 1962 (София)             отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Интер Джесика 2010 (София)           отложен 
Спартак София (София)                                     почива

                           XI кръг

5 декември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Спартак София (София)       отложен 
5 декември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Барокко (София) - Миньор (Перник)                         отложен 
5 декември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             отложен 
5 декември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Спортион (София) - Славия 1913 (София)                    отложен 
5 декември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - ЦСКА (София)                 отложен 
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)                          почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) XXX --- --- --- -:- --- 7:0 --- 6:0 8:0 6:1 2. Олимпия ФК (София) 0:2 XXX --- 3:0 2:0 2:1 -:- --- --- 4:1 --- 3. Славия 1913 (София) 1:0 2:2 XXX --- --- --- --- 3:1 -:- --- 10:0 4. ЦСКА (София) 2:6 --- 2:0 XXX --- --- --- 3:0 16:1 --- -:- 5. Спортион (София) --- --- -:- 0:4 XXX 0:1 2:2 --- --- 4:2 --- 6. Спартак София (София) 0:10 --- 0:6 1:7 --- XXX --- --- 4:0 --- 8:0 7. Интер Джесика 2010 (София) --- --- 1:6 -:- --- 1:2 XXX --- 2:1 1:0 --- 8. Миньор (Перник) 3:4 0:5 --- --- 2:3 4:2 1:0 XXX --- -:- --- 9. Царско село 2015 (София) --- -:- --- --- 0:1 --- --- 1:2 XXX --- 4:1 10. Левски Спартак 1962 (София) --- --- -:- -:- --- -:- --- --- 1:2 XXX -:- 11. Барокко (София) --- 1:7 --- --- 1:4 --- 1:3 -:- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

27 септември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Талант (София)                        1:0 
27 септември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил)            1:2 
27 септември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      6:0 
27 септември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Елит София (София)              0:3 
27 септември 2020 г., неделя, 13:40 ч:
ДИТ Спорт II (София) - Младост 2015 (София)               9:0 
Възраждане 2020 (София)                                   почива

                           II кръг

4 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - Елит София (София)                       1:1 
4 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Младост 2015 (София) - Атлетико Артен (София)             0:12 
4 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Септември (София) - Възраждане 2020 (София)               2:1 
4 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)           4:1 
4 октомври 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - Национал (София)                      2:0 
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)                       почива

                           III кръг

11 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Национал (София) - Талант (София)                         3:2 
11 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Възраждане 2020 (София) - Витоша 13 (София)               3:1 
11 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Младост 2015 (София)            3:0 
11 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Септември (София)   0:9 
11 октомври 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Елит София (София) - Кюстендил (Кюстендил)                3:0 
Атлетико Артен (София)                                    почива

                           IV кръг

18 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Елит София (София)                 0:9 
18 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Национал (София) - Възраждане 2020 (София)                1:6 
18 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Септември (София) - Атлетико Артен (София)                7:1 
18 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Талант (София) - Кюстендил (Кюстендил)                    2:1 
18 октомври 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)   8:0 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           V кръг

25 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Възраждане 2020 (София) - Талант (София)                  3:4 
25 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София)                1:1 
25 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (София)               0:2 
25 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Младост 2015 (София)              7:0 
25 октомври 2020 г., неделя, 13:40 ч:
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Национал (София)    1:7 
Елит София (София)                                        почива

                           VI кръг

1 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - Младост 2015 (София)                     5:1 
1 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Септември (София) - Елит София (София)                    4:4 
1 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София)               6:0 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Национал (София) - Атлетико Артен (София)                 0:4 
1 ноември 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Възраждане 2020 (София) - ДИТ Спорт II (София)           16:0 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           VII кръг

8 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Възраждане 2020 (София)          0:5 
8 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София)                 1:1 
8 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Национал (София)                0:6 
8 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Елит София (София) - Витоша 13 (София)                    2:0 
8 ноември 2020 г., неделя, 13:40 ч:
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Талант (София)      отложен 
Младост 2015 (София)                                      почива

                           VIII кръг

15 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Национал (София) - Елит София (София)                     2:2 
15 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 2:3 
15 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Възраждане 2020 (София) - Левски Раковски (София)         7:0 
15 ноември 2020 г., неделя, 13:40 ч:
ДИТ Спорт II (София) - Атлетико Артен (София)             1:3 
15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч:
Септември (София) - Младост 2015 (София)                  6:1 
Талант (София)                                            почива

                           IX кръг

22 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Талант (София)                  10:2 
22 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Елит София (София) - Възраждане 2020 (София)              3:1 
22 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Младост 2015 (София) - Витоша 13 (София)                  отложен 
22 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София)                  5:2 
22 ноември 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт II (София)            0:4 
Септември (София)                                         почива

                           X кръг

29 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - Септември (София)                        отложен 
29 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Възраждане 2020 (София) - Кюстендил (Кюстендил)           отложен 
29 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Атлетико Артен (София) - Левски Раковски (София)          отложен 
29 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Национал (София) - Младост 2015 (София)                   отложен 
29 ноември 2020 г., неделя, 13:40 ч:
ДИТ Спорт II (София) - Елит София (София)                 отложен 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           XI кръг

6 декември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Талант (София)                  отложен 
6 декември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Елит София (София) - Атлетико Артен (София)               отложен 
6 декември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Младост 2015 (София) - Възраждане 2020 (София)            отложен 
6 декември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Септември (София) - Витоша 13 (София)                     отложен 
6 декември 2020 г., неделя, 13:40 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - ДИТ Спорт II (София)              отложен 
Национал (София)                                          почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Елит София (София) XXX --- 3:0 3:1 -:- 2:0 --- --- --- --- --- 2. Септември (София) 4:4 XXX --- 2:1 7:1 -:- --- --- --- --- 6:1 3. Кюстендил (Кюстендил) --- 1:1 XXX --- --- --- 5:2 --- -:- 4:1 7:0 4. Възраждане 2020 (София) --- --- -:- XXX --- 3:1 --- 3:4 16:0 7:0 --- 5. Атлетико Артен (София) --- --- 1:2 0:5 XXX 1:1 --- 10:2 --- -:- --- 6. Витоша 13 (София) --- --- 2:3 --- --- XXX 2:0 1:0 8:0 6:0 --- 7. Национал (София) 2:2 6:0 --- 1:6 0:4 --- XXX 3:2 --- --- -:- 8. Талант (София) 1:1 -:- 2:1 --- --- --- --- XXX --- --- 5:1 9. ДИТ Спорт II (София) -:- 0:9 --- --- 1:3 --- 1:7 -:- XXX --- 9:0 10. Левски Раковски (София) 0:3 0:2 --- --- --- --- 0:6 -:- 0:4 XXX 3:0 11. Младост 2015 (София) 0:9 --- --- -:- 0:12 -:- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Метал 2002 (Перник)                8:0 
26 септември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Победа 2013 (София) - Урвич (Панчарево)                   3:0  /анулиран/ 
26 септември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Шампион (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        3:1 
26 септември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Спорт за всички (София)               0:3 
26 септември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Академик 1947 (София) - Лъвчетата (София)                 3:5 
БАМФ (София)                                              почива

                           II кръг

3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Спорт за всички (София) - Академик 1947 (София)           0:4 
3 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - Лъвчетата (София)                   1:1 
3 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      2:3 
3 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Шампион (София)                       анулиран 
ФК ЦСКА 1948 (София) - БАМФ (София)                       8:1 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           III кръг

10 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)      11:1 
10 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Лъвчетата (София) - Спорт за всички (София)               1:0 
10 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Победа 2013 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                1:9 
10 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
БАМФ (София) - Метал 2002 (Перник)                        2:4 
10 октомври 2020 г., събота, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Урвич (Панчарево)      анулиран 
Шампион (София)                                           почива

                           IV кръг

17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
БАМФ (София) - Победа 2013 (София)                        8:0 
17 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Лъвчетата (София)      0:9 
17 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София)                 анулиран 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Шампион (София)                   11:0 
17 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Спорт за всички (София)             0:6 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           V кръг

24 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)   1:13 
24 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Шампион (София) - БАМФ (София)                            1:3 
24 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
Победа 2013 (София) - Метал 2002 (Перник)                 2:4 
Лъвчетата (София) - Урвич (Панчарево)                     анулиран 
24 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Спорт за всички (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     3:0 
Академик 1947 (София)                                     почива

                           VI кръг

31 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    3:1 
31 октомври 2020 г., събота, 10:10 ч:
Урвич (Панчарево) - Спорт за всички (София)               анулиран 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Академик 1947 (София)              2:4 
31 октомври 2020 г., събота, 11:20 ч:
БАМФ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           3:6 
31 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч:
Победа 2013 (София) - Шампион (София)                     4:5 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           VII кръг

7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - БАМФ (София)                      4:0 
7 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София)    5:4 
7 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Шампион (София) - Метал 2002 (Перник)                     3:2 
7 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Лъвчетата (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                  2:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Урвич (Панчарево)      анулиран 
Спорт за всички (София)                                   почива

                           VIII кръг

14 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Академик 1947 (София)               1:12 
14 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спорт за всички (София)            9:2 
14 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
БАМФ (София) - Лъвчетата (София)                          1:9 
14 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Шампион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        3:1 
14 ноември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Метал 2002 (Перник) - Урвич (Панчарево)                   анулиран 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           IX кръг

21 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Победа 2013 (София)                   8:1 
21 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Метал 2002 (Перник)    1:1 
21 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Шампион (София)                   4:2 
21 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ФК ЦСКА 1948 (София)   отложен 
21 ноември 2020 г., събота, 13:40 ч:
Спорт за всички (София) - БАМФ (София)                    2:1 
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           X кръг

28 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Шампион (София) - Лъвчетата (София)                       отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица) - Академик 1947 (София)                 отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 11:20 ч:
Победа 2013 (София) - Спорт за всички (София)             отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 12:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Урвич (Панчарево)                  анулиран 
БАМФ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           отложен 
Метал 2002 (Перник)                                       почива

                           XI кръг

5 декември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      отложен 
Урвич (Панчарево) - БАМФ (София)                          анулиран 
5 декември 2020 г., събота, 10:10 ч:
Спорт за всички (София) - Шампион (София)                 отложен 
5 декември 2020 г., събота, 11:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София)    отложен 
5 декември 2020 г., събота, 12:30 ч:
Академик 1947 (София) - Метал 2002 (Перник)               отложен 
ФК ЦСКА 1948 (София)                                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ФК ЦСКА 1948 (София) XXX 2:4 --- 9:2 11:0 8:0 --- 8:1 --- --- --- 2. Академик 1947 (София) --- XXX 3:5 --- 4:2 -:- --- 4:0 11:1 --- --- 3. Лъвчетата (София) 2:2 --- XXX 1:0 --- --- -:- --- --- 8:1 --- 4. Спорт за всички (София) --- 0:4 --- XXX -:- --- --- 2:1 3:0 --- --- 5. Шампион (София) --- --- -:- --- XXX 3:2 3:1 1:3 3:1 --- --- 6. Метал 2002 (Перник) --- --- 1:1 0:6 --- XXX --- --- 3:1 --- --- 7. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:13 -:- --- 0:3 --- 1:1 XXX --- --- 5:4 --- 8. БАМФ (София) --- --- 1:9 --- --- 2:4 3:6 XXX -:- 8:0 --- 9. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:- --- 0:9 --- --- --- 2:3 --- XXX -:- --- 10. Победа 2013 (София) 1:9 1:12 --- -:- 4:5 2:4 --- --- --- XXX (3:0) 11. Урвич (Панчарево) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

27 септември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ДАФ (София) - Ботев 57 СУ (София)                         4:2 
27 септември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - Арес (София)                            1:5 
27 септември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - София спорт (София)              0:4 
27 септември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
БГ 7 (София) - Развитие на млади футболисти (София)       3:0 
Вива (София)                                              почива

                           II кръг

4 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Развитие МФ (София)                 2:2 
4 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
София спорт (София) - БГ 7 (София)                        8:2 
4 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Арес (София) - Металург 1957 (Перник)                     6:1 
4 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
ДАФ (София) - Вива (София)                                0:0 
Сердика (София)                                           почива

                           III кръг

11 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Вива (София) - Ботев 57 СУ (София)                        5:2 
11 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - ДАФ (София)                             2:1 
11 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
БГ 7 (София) - Арес (София)                               0:6 
11 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Развитие МФ (София) - София спорт (София)                 0:13 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           IV кръг

18 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София)                 1:10 
18 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Арес (София) - Развитие на млади футболисти (София)       3:0 
18 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Металург 1957 (Перник)                      0:1 
18 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Вива (София) - Сердика (София)                            2:10 
БГ 7 (София)                                              почива

                           V кръг

25 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Сердика (София) - Ботев 57 СУ (София)                     5:0 
25 октомври 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - Вива (София)                     1:1 
25 октомври 2020 г., неделя, 11:20 ч:
БГ 7 (София) - ДАФ (София)                                0:0 
25 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч:
София спорт (София) - Арес (София)                        2:2 
Развитие на млади футболисти (София)                      почива

                           VI кръг

1 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Арес (София)                        1:8 
1 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
ДАФ (София) - Развитие на млади футболисти (София)        3:1 
1 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Вива (София) - БГ 7 (София)                               4:3 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Сердика (София) - Металург 1957 (Перник)                  7:3 
София спорт (София)                                       почива

                           VII кръг

8 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Ботев 57 СУ (София)              отложен 
8 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
БГ 7 (София) - Сердика (София)                            2:5 
8 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Вива (София)       0:4 
8 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
София спорт (София) - ДАФ (София)                         1:0 
Арес (София)                                              почива

                           VIII кръг

15 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ДАФ (София) - Арес (София)                                0:5 
15 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Вива (София) - София спорт (София)                        0:5 
15 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
Сердика (София) - Развитие на млади футболисти (София)   10:1 
15 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - БГ 7 (София)                     2:1 
Ботев 57 СУ (София)                                       почива

                           IX кръг

22 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
БГ 7 (София) - Ботев 57 СУ (София)                        0:2 
22 ноември 2020 г., неделя, 10:10 ч:
Развитие МФ (София) - Металург 1957 (Перник)              0:12 
22 ноември 2020 г., неделя, 11:20 ч:
София спорт (София) - Сердика (София)                     2:0 
22 ноември 2020 г., неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - Вива (София)                               0:2 
ДАФ (София)                                               почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. София спорт (София) XXX 2:2 2:0 --- --- 1:0 --- 8:2 --- 2. Арес (София) --- XXX --- 0:2 6:1 --- --- --- 3:0 3. Сердика (София) --- 1:5 XXX --- 7:3 2:1 5:0 --- 10:1 4. Вива (София) 0:5 --- 2:10 XXX --- --- 5:2 4:3 --- 5. Металург 1957 (Перник) 0:4 --- --- 1:1 XXX --- -:- 2:1 --- 6. ДАФ (София) --- 0:5 --- 0:0 0:1 XXX 4:2 --- 3:1 7. Ботев 57 СУ (София) 1:10 1:8 --- --- --- --- XXX --- 2:2 8. БГ 7 (София) --- 0:6 2:5 --- --- 0:0 0:2 XXX 3:0 9. Развитие МФ (София) 0:13 --- --- 0:4 0:12 --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 5 5 0 0 27:2 15 [1 0 0 3:0 3] ------------------------------------------------------------------- 2. Олимпия ФК (София) 6 5 0 1 30:4 15 [0 0 1 0:3 0] 3. Миньор (Перник) 5 3 0 2 7:17 9 [1 0 0 2:1 3] 4. Славия 1913 (София) 6 3 0 3 15:12 9 [0 0 1 1:2 0] 5. Спартак София (София) 5 2 1 2 7:16 7 6. ЦСКА (София) 5 2 0 3 10:10 6 7. Спортион (София) 6 1 1 4 12:18 4 8. Септември (София) 5 1 0 4 6:16 3 9. Възраждане 2020 (София) 5 1 0 4 5:24 3
I кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) 5:0 13 март 2021 г., събота, 10:10 ч: Миньор (Перник) - Спортион (София) 2:1 13 март 2021 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Спартак София (София) 3:4 13 март 2021 г., събота, 12:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Възраждане 2020 (София) 7:0 ЦСКА (София) почива II кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Възраждане 2020 (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 10:10 ч: Спортион (София) - Септември (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:30 ч: Спартак София (София) - ДИТ Спорт (София) отложен 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Възраждане 2020 (София) 4:1 10 април 2021 г., събота, 10:10 ч: Спортион (София) - Септември (София) 6:0 10 април 2021 г., събота, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София) 2:0 10 април 2021 г., събота, 12:30 ч: Спартак София (София) - ДИТ Спорт (София) 0:5 Миньор (Перник) почива III кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 10:10 ч: Миньор (Перник) - Олимпия ФК (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 11:20 ч: Възраждане 2020 (София) - Спартак София (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 12:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортион (София) отложен 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 2:0 17 април 2021 г., събота, 10:10 ч: Миньор (Перник) - Олимпия ФК (София) 0:10 17 април 2021 г., събота, 11:20 ч: Възраждане 2020 (София) - Спартак София (София) 0:2 17 април 2021 г., събота, 12:29 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортион (София) 9:1 Септември (София) почива IV кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Спартак София (София) 7:0 24 април 2021 г., събота, 10:10 ч: Спортион (София) - Възраждане 2020 (София) 1:3 24 април 2021 г., събота, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - Септември (София) 3:0 24 април 2021 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Миньор (Перник) 5:2 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) почива V кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Миньор (Перник) - Славия 1913 (София) 2:1 8 май 2021 г., събота, 10:10 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 3:2 8 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Спартак София (София) - Спортион (София) 1:1 8 май 2021 г., събота, 12:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК (София) 3:0 Възраждане 2020 (София) почива VI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Спортион (София) 3:2 15 май 2021 г., събота, 10:10 ч: Олимпия ФК (София) - Възраждане 2020 (София) 10:1 15 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Миньор (Перник) - Септември (София) 1:0 15 май 2021 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:3 Спартак София (София) почива VII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) - 22 май 2021 г., събота, 10:10 ч: Възраждане 2020 (София) - ЦСКА (София) - 22 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Спартак София (София) - Олимпия ФК (София) - 22 май 2021 г., събота, 12:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник) - Спортион (София) почива VIII кръг 29 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Спортион (София) - 29 май 2021 г., събота, 10:10 ч: ЦСКА (София) - Спартак София (София) - 29 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Миньор (Перник) - Възраждане 2020 (София) - 29 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София) почива IX кръг 5 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Септември (София) - 5 юни 2021 г., събота, 10:10 ч: Спартак София (София) - Миньор (Перник) - 5 юни 2021 г., събота, 11:20 ч: Спортион (София) - ЦСКА (София) - 5 юни 2021 г., събота, 12:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) XXX 3:0 -:- -:- --- --- 9:1 --- 7:0 2. Олимпия ФК (София) --- XXX --- 5:0 --- 2:0 -:- 3:0 10:1 3. Миньор (Перник) --- 0:10 XXX 2:1 --- --- 2:1 1:0 -:- 4. Славия 1913 (София) --- --- --- XXX 7:0 --- 3:2 --- 4:1 5. Спартак София (София) 0:5 -:- -:- --- XXX --- 1:1 --- --- 6. ЦСКА (София) 1:3 --- 5:2 2:0 -:- XXX --- --- --- 7. Спортион (София) --- --- --- --- --- -:- XXX 6:0 1:3 8. Септември (София) -:- --- --- -:- 3:4 3:2 --- XXX --- 9. Възраждане 2020 (София) --- --- --- --- 0:2 -:- --- -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

10. Кюстендил (Кюстендил) 5 5 0 0 21:5 15 11. Елит София (София) 6 3 2 1 14:10 11 12. Витоша 13 (София) 5 3 1 1 8:6 10 13. Академик 1947 (София) 5 2 1 2 13:11 7 [1 0 0 2:1 3] 14. Царско село 2015 (София) 5 2 1 2 7:9 7 [0 0 0 0:0 0] 15. Атлетико Артен (София) 5 2 1 2 11:5 7 [0 0 1 1:2 0] 16. Талант (София) 5 1 2 2 6:8 5 17. Лъвчетата (София) 6 0 3 3 3:11 3 18. Метал 2002 (Перник) 6 0 1 5 11:29 1
I кръг 14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Елит София (София) 2:2 14 март 2021 г., неделя, 10:10 ч: Академик 1947 (София) - Метал 2002 (Перник) 7:3 14 март 2021 г., неделя, 11:20 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София) 3:0 14 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Талант (София) - Витоша 13 (София) 1:1 Атлетико Артен (София) почива II кръг 21 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Витоша 13 (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - Талант (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 11:20 ч: Метал 2002 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) отложен 21 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Лъвчетата (София) - Атлетико Артен (София) отложен 11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Витоша 13 (София) 1:3 11 април 2021 г., неделя, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - Талант (София) 1:0 11 април 2021 г., неделя, 11:20 ч: Метал 2002 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) 1:10 11 април 2021 г., неделя, 12:30 ч: Лъвчетата (София) - Атлетико Артен (София) 0:5 Академик 1947 (София) почива III кръг 28 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Елит София (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 10:10 ч: Академик 1947 (София) - Лъвчетата (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 11:20 ч: Талант (София) - Метал 2002 (Перник) отложен 28 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) отложен 18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Елит София (София) 1:1 18 април 2021 г., неделя, 10:10 ч: Академик 1947 (София) - Лъвчетата (София) 0:0 18 април 2021 г., неделя, 11:20 ч: Талант (София) - Метал 2002 (Перник) 4:2 18 април 2021 г., неделя, 12:30 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) 1:4 Кюстендил (Кюстендил) почива IV кръг 25 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Царско село 2015 (София) 3:0 25 април 2021 г., неделя, 10:10 ч: Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София) 0:2 25 април 2021 г., неделя, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - Кюстендил (Кюстендил) 0:2 25 април 2021 г., неделя, 12:30 ч: Атлетико Артен (София) - Академик 1947 (София) 1:2 Талант (София) почива V кръг 9 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Академик 1947 (София) - Елит София (София) 1:3 9 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Талант (София) - Лъвчетата (София) 1:1 9 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Атлетико Артен (София) 2:1 9 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник) 2:2 Витоша 13 (София) почива VI кръг 16 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Метал 2002 (Перник) 4:3 16 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - Витоша 13 (София) 0:1 16 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Атлетико Артен (София) - Талант (София) 3:0 16 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: Академик 1947 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:4 Царско село 2015 (София) почива VII кръг 23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - Академик 1947 (София) - 23 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Елит София (София) - 23 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Атлетико Артен (София) - 23 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София) - Метал 2002 (Перник) почива VIII кръг 30 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Царско село 2015 (София) - 30 май 2021 г., неделя, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - Метал 2002 (Перник) - 30 май 2021 г., неделя, 11:20 ч: Академик 1947 (София) - Витоша 13 (София) - 30 май 2021 г., неделя, 12:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Талант (София) - Елит София (София) почива IX кръг 6 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - Елит София (София) - 6 юни 2021 г., неделя, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София) - 6 юни 2021 г., неделя, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил) - 6 юни 2021 г., неделя, 12:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Атлетико Артен (София) - Лъвчетата (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Кюстендил (Кюстендил) XXX -:- --- --- 3:0 2:1 -:- --- --- 2. Елит София (София) --- XXX 1:3 --- 3:0 --- --- --- 4:3 3. Витоша 13 (София) -:- --- XXX --- 1:4 -:- --- --- --- 4. Академик 1947 (София) 3:4 1:3 -:- XXX --- --- --- 0:0 7:3 5. Царско село 2015 (София) --- --- --- -:- XXX --- 1:0 -:- 2:2 6. Атлетико Артен (София) --- 1:1 --- 1:2 -:- XXX 3:0 --- --- 7. Талант (София) --- -:- 1:1 -:- --- --- XXX 1:1 4:2 8. Лъвчетата (София) 0:2 2:2 0:1 --- --- 0:5 --- XXX -:- 9. Метал 2002 (Перник) 1:10 --- 0:2 --- --- -:- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

19. ФК ЦСКА 1948 (София) 6 6 0 0 45:10 18 20. Шампион (София) 5 4 1 0 22:9 13 21. Национал (София) 6 4 0 2 22:9 12 22. Арес (София) 6 3 1 2 13:12 10 23. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6 3 0 3 14:11 9 [1 0 0 2:1 3] 24. София спорт (София) 6 3 0 3 25:14 9 [0 0 1 1:2 0] 25. Интер Джесика 2010 (София) 6 2 0 4 15:20 6 [1 0 0 3:2 3] 26. Сердика (София) 5 2 0 3 15:11 6 [0 0 1 2:3 0] 27. ДИТ Спорт II (София) 6 1 0 5 6:34 3 28. Левски Раковски (София) 6 0 0 6 3:50 0
I кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:9 13 март 2021 г., събота, 10:10 ч: Арес (София) - Шампион (София) 2:2 13 март 2021 г., събота, 11:20 ч: Сердика (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7:0 13 март 2021 г., събота, 12:30 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Национал (София) 1:5 13 март 2021 г., събота, 13:40 ч: Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София) 4:1 II кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен 20 март 2021 г., събота, 11:20 ч: ДИТ Спорт II (София) - Интер Джесика 2010 (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:30 ч: Шампион (София) - Сердика (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 13:40 ч: София спорт (София) - Арес (София) отложен 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София) 15:0 10 април 2021 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0 10 април 2021 г., събота, 11:20 ч: ДИТ Спорт II (София) - Интер Джесика 2010 (София) 1:5 10 април 2021 г., събота, 12:30 ч: Шампион (София) - Сердика (София) отложен 10 април 2021 г., събота, 13:40 ч: София спорт (София) - Арес (София) 3:0 III кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 10:10 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Шампион (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 11:20 ч: Сердика (София) - София спорт (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 12:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ДИТ Спорт II (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 13:40 ч: Левски Раковски (София) - Национал (София) отложен 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:5 17 април 2021 г., събота, 10:10 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Шампион (София) 4:5 17 април 2021 г., събота, 11:20 ч: Сердика (София) - София спорт (София) 2:0 17 април 2021 г., събота, 12:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ДИТ Спорт II (София) 6:1 17 април 2021 г., събота, 13:40 ч: Левски Раковски (София) - Национал (София) 1:3 IV кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Национал (София) 3:2 24 април 2021 г., събота, 10:10 ч: ДИТ Спорт II (София) - Левски Раковски (София) 3:1 24 април 2021 г., събота, 11:20 ч: Арес (София) - Сердика (София) 3:0 24 април 2021 г., събота, 12:30 ч: София спорт (София) - Интер Джесика 2010 (София) 3:1 24 април 2021 г., събота, 13:40 ч: Шампион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1 V кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Сердика (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 4:5 8 май 2021 г., събота, 10:10 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Арес (София) 1:4 8 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София) 2:1 8 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Шампион (София) 0:9 8 май 2021 г., събота, 13:40 ч: Национал (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7:1 VI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - ДИТ Спорт II (София) 8:0 15 май 2021 г., събота, 10:10 ч: Шампион (София) - Национал (София) 3:2 15 май 2021 г., събота, 11:20 ч: София спорт (София) - Левски Раковски (София) 16:0 15 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Арес (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 15 май 2021 г., събота, 13:40 ч: Сердика (София) - Интер Джесика 2010 (София) 2:3 VII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Интер Джесика 2010 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - 22 май 2021 г., събота, 10:10 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сердика (София) - 22 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Левски Раковски (София) - Арес (София) - 22 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - София спорт (София) - 22 май 2021 г., събота, 13:40 ч: ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Шампион (София) - VIII кръг 29 май 2021 г., събота, 09:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Шампион (София) - 29 май 2021 г., събота, 10:10 ч: София спорт (София) - ДИТ Спорт II (София) - 29 май 2021 г., събота, 11:20 ч: Арес (София) - Национал (София) - 29 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Сердика (София) - Левски Раковски (София) - 29 май 2021 г., събота, 13:40 ч: Интер Джесика 2010 (София) - Витоша (Бистрица) - IX кръг 5 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София) - 5 юни 2021 г., събота, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - Интер Джесика 2010 (София) - 5 юни 2021 г., събота, 11:20 ч: Национал (София) - Сердика (София) - 5 юни 2021 г., събота, 12:30 ч: ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Арес (София) - 5 юни 2021 г., събота, 13:40 ч: Шампион (София) - София спорт (София) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ФК ЦСКА 1948 (София) XXX -:- 3:2 --- --- --- --- --- 8:0 15:0 2. Шампион (София) --- XXX 3:2 --- 3:1 -:- --- -:- --- --- 3. Национал (София) --- --- XXX --- 3:0 -:- --- -:- 7:1 --- 4. Арес (София) 2:5 2:2 -:- XXX 2:1 --- --- 3:0 --- --- 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- --- --- --- XXX 2:1 --- -:- 6:1 4:1 6. София спорт (София) 2:9 --- --- 3:0 --- XXX 3:1 --- -:- 16:0 7. Интер Джесика 2010 (София) -:- 4:5 1:5 1:4 -:- --- XXX --- --- --- 8. Сердика (София) 4:5 --- --- --- --- 2:0 2:3 XXX 7:0 -:- 9. ДИТ Спорт II (София) --- -:- --- -:- --- --- 1:5 --- XXX 3:1 10. Левски Раковски (София) --- 0:9 1:3 -:- --- --- -:- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Развитие МФ (София) - Ботев 57 СУ (София)                 0:6 
14 март 2021 г., неделя, 10:10 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Металург 1957 (Перник)      0:1 
14 март 2021 г., неделя, 11:20 ч:
Победа 2013 (София) - ДАФ (София)                         2:1 
14 март 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Барокко (София) - БАМФ (София)                            3:3 
14 март 2021 г., неделя, 13:40 ч:
Спорт за всички (София) - Младост 2015 (София)            5:0 
БГ 7 (София)                                              почива

                           II кръг

21 март 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Младост 2015 (София)                отложен 
21 март 2021 г., неделя, 10:10 ч:
БАМФ (София) - Спорт за всички (София)                    отложен 
21 март 2021 г., неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Барокко (София)                             отложен 
21 март 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Победа 2013 (София)              отложен 
21 март 2021 г., неделя, 13:40 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - БГ 7 (София)       отложен 
11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Младост 2015 (София)               10:2 
11 април 2021 г., неделя, 10:10 ч:
БАМФ (София) - Спорт за всички (София)                    отложен 
11 април 2021 г., неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Барокко (София)                             0:6 
11 април 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Победа 2013 (София)              4:0 
11 април 2021 г., неделя, 13:40 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - БГ 7 (София)       1:3 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           III кръг

28 март 2021 г., неделя, 09:00 ч:
БГ 7 (София) - Ботев 57 СУ (София)                        отложен 
28 март 2021 г., неделя, 10:10 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Развитие МФ (София)    отложен 
28 март 2021 г., неделя, 11:20 ч:
Барокко (София) - Металург 1957 (Перник)                  отложен 
28 март 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Спорт за всички (София) - ДАФ (София)                     отложен 
28 март 2021 г., неделя, 13:40 ч:
Младост 2015 (София) - БАМФ (София)                       отложен 
18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч:
БГ 7 (София) - Ботев 57 СУ (София)                        0:4 
18 април 2021 г., неделя, 10:10 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Развитие МФ (София)    6:2 
18 април 2021 г., неделя, 11:20 ч:
Барокко (София) - Металург 1957 (Перник)                  5:0 
18 април 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Спорт за всички (София) - ДАФ (София)                     3:0 
18 април 2021 г., неделя, 13:40 ч:
Младост 2015 (София) - БАМФ (София)                       1:5 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           IV кръг

25 април 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - БАМФ (София)                        1:1 
25 април 2021 г., неделя, 10:10 ч:
ДАФ (София) - Младост 2015 (София)                        3:2 
25 април 2021 г., неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Спорт за всички (София)          1:3 
25 април 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Развитие МФ (София) - Победа 2013 (София)                 1:4 
25 април 2021 г., неделя, 13:40 ч:
БГ 7 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           1:4 
Барокко (София)                                           почива

                           V кръг

9 май 2021 г., неделя, 09:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 57 СУ (София)    0:2 
9 май 2021 г., неделя, 10:10 ч:
Победа 2013 (София) - БГ 7 (София)                        2:1 
9 май 2021 г., неделя, 11:20 ч:
Барокко (София) - Развитие на млади футболисти (София)    8:1 
9 май 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Металург 1957 (Перник)             1:6 
9 май 2021 г., неделя, 13:40 ч:
БАМФ (София) - ДАФ (София)                                1:5 
Спорт за всички (София)                                   почива

                           VI кръг

16 май 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - ДАФ (София)                         3:2 
16 май 2021 г., неделя, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - БАМФ (София)                     1:2 
16 май 2021 г., неделя, 11:20 ч:
Развитие МФ (София) - Спорт за всички (София)             0:13 
16 май 2021 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София)    2:4 
16 май 2021 г., неделя, 13:40 ч:
БГ 7 (София) - Барокко (София)                            3:5 
Младост 2015 (София)                                      почива

                           VII кръг

23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Ботев 57 СУ (София)                  - 
23 май 2021 г., неделя, 10:10 ч:
Барокко (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         - 
23 май 2021 г., неделя, 11:20 ч:
Спорт за всички (София) - БГ 7 (София)                     - 
23 май 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Развитие МФ (София)                 - 
23 май 2021 г., неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - Металург 1957 (Перник)                       - 
БАМФ (София)                                              почива

                           VIII кръг

30 май 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Металург 1957 (Перник)               - 
30 май 2021 г., неделя, 10:10 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - БАМФ (София)        - 
30 май 2021 г., неделя, 11:20 ч:
БГ 7 (София) - Младост 2015 (София)                        - 
30 май 2021 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спорт за всички (София)      - 
30 май 2021 г., неделя, 13:40 ч:
Победа 2013 (София) - Барокко (София)                      - 
ДАФ (София)                                               почива

                           IX кръг

6 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Барокко (София) - Ботев 57 СУ (София)                      - 
6 юни 2021 г., неделя, 10:10 ч:
Спорт за всички (София) - Победа 2013 (София)              - 
6 юни 2021 г., неделя, 11:20 ч:
Младост 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    - 
6 юни 2021 г., неделя, 12:30 ч:
БАМФ (София) - БГ 7 (София)                                - 
6 юни 2021 г., неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - Развитие на млади футболисти (София)         - 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           X кръг

13 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Развитие МФ (София) - Металург 1957 (Перник)               - 
13 юни 2021 г., неделя, 10:10 ч:
БГ 7 (София) - ДАФ (София)                                 - 
13 юни 2021 г., неделя, 11:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - БАМФ (София)            - 
13 юни 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Победа 2013 (София) - Младост 2015 (София)                 - 
13 юни 2021 г., неделя, 13:40 ч:
Барокко (София) - Спорт за всички (София)                  - 
Ботев 57 СУ (София)                                       почива

                           XI кръг

20 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Спорт за всички (София) - Ботев 57 СУ (София)              - 
20 юни 2021 г., неделя, 10:10 ч:
Младост 2015 (София) - Барокко (София)                     - 
20 юни 2021 г., неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)             - 
20 юни 2021 г., неделя, 12:30 ч:
БАМФ (София) - Победа 2013 (София)                         - 
20 юни 2021 г., неделя, 13:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - БГ 7 (София)                      - 
Развитие на млади футболисти (София)                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев 57 СУ (София) XXX --- --- --- -:- 1:1 --- 3:2 --- 10:2 --- 2. Барокко (София) -:- XXX -:- --- 5:0 3:3 -:- --- --- --- 8:1 3. Спорт за всички (София) -:- --- XXX -:- --- --- --- 3:0 -:- 5:0 --- 4. Победа 2013 (София) -:- -:- --- XXX --- --- --- 2:1 2:1 -:- --- 5. Металург 1957 (Перник) --- --- 1:3 4:0 XXX 1:2 --- --- -:- --- --- 6. БАМФ (София) --- --- -:- -:- --- XXX --- 1:5 -:- --- --- 7. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2 --- -:- 2:4 0:1 -:- XXX --- --- --- 6:2 8. ДАФ (София) --- 0:6 --- --- -:- --- -:- XXX --- 3:2 -:- 9. БГ 7 (София) 0:4 3:5 --- --- --- --- 1:4 -:- XXX -:- --- 10. Младост 2015 (София) --- -:- --- --- 1:6 1:5 -:- --- --- XXX -:- 11. Развитие МФ (София) 0:6 --- 0:13 1:4 -:- -:- --- --- 1:3 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре