Деца подготвителна група (род.2011) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2021/22


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
         | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски II (София) 15 13 1 1 60:13 40 2. Национал (София) 16 11 3 2 50:21 36 3. Олимпия ФК (София) 16 8 3 5 31:30 27 4. ЦСКА (София) 16 8 2 6 33:21 26 5. Лъвчетата (София) 15 5 4 6 20:27 19 6. Славия 1913 (София) 16 4 6 6 22:32 18 7. Витоша 13 (София) 16 4 1 11 28:48 13 8. Талант (София) 9 2 3 4 7:20 9 [*] 9. Септември (София) 16 1 4 11 19:36 7 10. Локомотив София 1929 (София) 9 1 3 5 13:35 6 [*]
I кръг 25 септември 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски II (София) - Талант (София) 10:0 25 септември 2021 г., събота, 10:10 ч: Витоша 13 (София) - Лъвчетата (София) 1:3 25 септември 2021 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 0:2 25 септември 2021 г., събота, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:1 25 септември 2021 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 2:4 II кръг 2 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - ЦСКА (София) 2:0 2 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - Олимпия ФК (София) 3:2 2 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - Септември (София) 2:1 2 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) 4:3 2 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) 0:1 III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:2 9 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: ЦСКА (София) - Лъвчетата (София) 0:0 9 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Национал (София) 0:2 9 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - Талант (София) 3:0 9 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Славия 1913 (София) - Левски II (София) 0:7 IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - Лъвчетата (София) 1:0 16 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 4:0 16 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 4:4 16 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Левски II (София) - Витоша 13 (София) 5:0 16 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) 1:1 V кръг 23 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Талант (София) 1:1 23 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) 7:0 23 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Левски II (София) отложен 23 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Лъвчетата (София) - Национал (София) 2:2 23 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София) 3:1 20 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Левски II (София) 0:1 VI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - Национал (София) 0:1 30 октомври 2021 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - ЦСКА (София) 3:1 30 октомври 2021 г., събота, 11:20 ч: Локомотив София 1929 (София) - Лъвчетата (София) 2:2 30 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 2:4 30 октомври 2021 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Септември (София) 1:1 VII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Талант (София) 2:2 6 ноември 2021 г., събота, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - Левски II (София) отложен 6 ноември 2021 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 1:3 6 ноември 2021 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) 1:2 6 ноември 2021 г., събота, 13:40 ч: Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 10:1 ненасрочен: Лъвчетата (София) - Левски II (София) анулиран V кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Левски II (София) 0:1 VIII кръг 27 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 27 ноември 2021 г., събота, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:0 27 ноември 2021 г., събота, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 3:1 27 ноември 2021 г., събота, 12:30 ч: Левски II (София) - Национал (София) 6:2 27 ноември 2021 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 3:1 IX кръг 4 декември 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 3:0 4 декември 2021 г., събота, 10:10 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски II (София) 0:6 4 декември 2021 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Талант (София) 0:0 4 декември 2021 г., събота, 12:30 ч: Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София) 1:3 4 декември 2021 г., събота, 13:40 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) 2:1 X кръг 12 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - Национал (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) отложен 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 1:0 14 май 2022 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - Национал (София) 1:1 14 май 2022 г., събота, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 2:4 14 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 1:4 XI кръг 19 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 2:2 19 март 2022 г., събота, 10:10 ч: Олимпия ФК (София) - Левски II (София) 0:3 19 март 2022 г., събота, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - Септември (София) 2:1 19 март 2022 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 3:2 XII кръг 26 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Левски II (София) - Лъвчетата (София) 3:2 26 март 2022 г., събота, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) 2:3 26 март 2022 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 2:6 26 март 2022 г., събота, 12:30 ч: Витоша 13 (София) - Национал (София) 0:3 XIII кръг 2 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) 4:2 2 април 2022 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - Славия 1913 (София) 2:1 2 април 2022 г., събота, 11:20 ч: Национал (София) - Септември (София) 1:0 2 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Лъвчетата (София) - ЦСКА (София) 1:0 XIV кръг 9 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София) 1:1 9 април 2022 г., събота, 10:10 ч: Витоша 13 (София) - Левски II (София) 1:6 9 април 2022 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Олимпия ФК (София) отложен 9 април 2022 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) отложен неизвестна дата: Септември (София) - Олимпия ФК (София) 3:4 ЦСКА (София) - Национал (София) 2:0 XV кръг 16 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Национал (София) 0:7 16 април 2022 г., събота, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 2:1 16 април 2022 г., събота, 11:20 ч: Левски II (София) - Септември (София) 3:1 16 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София) 3:2 XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) 5:1 30 април 2022 г., събота, 10:10 ч: Витоша 13 (София) - Лъвчетата (София) 1:3 30 април 2022 г., събота, 11:20 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:0 30 април 2022 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Левски II (София) 2:1 X кръг - отложени мачове 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 1:0 14 май 2022 г., събота, 10:10 ч: Левски II (София) - Национал (София) 1:1 14 май 2022 г., събота, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 2:4 14 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 1:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски II (София) XXX 6:2 3:2 3:1 3:2 2:1 5:0 10:0 3:1 --- XXX 1:1 --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Национал (София) --- XXX 2:1 4:0 --- 2:2 4:3 --- 1:0 10:1 --- XXX 5:1 --- --- --- --- --- --- --- 3. Олимпия ФК (София) 0:3 --- XXX 3:2 3:1 1:1 4:2 3:0 1:1 1:1 --- --- XXX --- 1:0 --- --- --- --- --- 4. ЦСКА (София) 2:1 2:0 1:2 XXX 0:0 --- 3:0 --- --- 7:0 --- --- --- XXX --- --- 3:2 --- --- --- 5. Лъвчетата (София) --- 2:2 --- 1:0 XXX 1:3 --- --- 2:1 --- --- 0:7 --- --- XXX --- --- --- 2:1 --- 6. Славия 1913 (София) 0:7 2:4 2:3 0:0 1:1 XXX 2:4 1:1 --- --- --- --- --- 1:4 --- XXX 2:1 --- --- --- 7. Витоша 13 (София) 1:6 0:3 3:1 --- 1:3 --- XXX 2:2 3:1 3:2 --- --- --- --- 1:3 --- XXX --- 2:4 --- 8. Талант (София) --- 0:1 --- 2:0 1:0 --- --- XXX --- 1:3 9. Септември (София) 0:1 0:2 3:4 0:2 --- 1:3 --- 0:0 XXX --- --- --- --- 2:6 --- 0:0 --- --- XXX --- 10. Локомотив София 1929 (София) 0:6 --- --- --- 2:2 0:1 --- --- 4:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 18 16 1 1 61:14 49 2. Вива (София) 19 13 2 4 65:30 41 3. Левски (София) 19 12 4 3 52:20 40 4. Национал II (София) 19 12 2 5 57:35 38 5. Кюстендил (Кюстендил) 18 7 1 10 33:56 22 6. Марек 1915 (Дупница) 18 4 4 10 32:48 16 [1 1 0 9:4 4] 7. Септември II (София) 19 5 1 13 29:48 16 [0 1 1 4:9 1] 8. Локомотив София 1929 (София) 9 4 2 3 22:22 14 [*] 9. Шампион (София) 19 4 1 14 35:57 13 10. София спорт (София) 9 4 0 5 15:24 12 [*] 11. Атлетико Артен (София) 10 4 0 6 15:25 12 [*] 12. Миньор (Перник) 19 3 2 14 34:71 11
I кръг 26 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:2 26 септември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Национал II (София) - София спорт (София) 3:1 26 септември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Марек 1915 (Дупница) - Шампион (София) отложен 26 септември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Септември II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:4 26 септември 2021 г., неделя, 13:40 ч: Миньор (Перник) - Вива (София) 3:5 20 ноември 2021 г., събота, 11:20 ч: Марек 1915 (Дупница) - Шампион (София) 0:1 II кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Шампион (София) 3:1 3 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: София спорт (София) - Миньор (Перник) 3:0 3 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Вива (София) - Септември II (София) 3:0 3 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 1:0 3 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Левски (София) - Национал II (София) 2:2 III кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3 сл. 10 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Миньор (Перник) - Левски (София) 0:7 10 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - София спорт (София) 1:3 10 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Вива (София) 0:8 10 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Шампион (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:2 IV кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Вива (София) - Шампион (София) 7:0 17 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Кюстендил (Кюстендил) 9:0 17 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Левски (София) - Септември II (София) 5:1 17 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: София спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:0 17 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Национал II (София) - Миньор (Перник) 6:2 V кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Миньор (Перник) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4 24 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Шампион (София) - София спорт (София) 1:3 24 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Национал II (София) отложен 24 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 1:5 24 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Вива (София) 1:5 20 ноември 2021 г., събота, 10:10 ч: Септември II (София) - Национал II (София) 0:1 VI кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Вива (София) 1:3 31 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Левски (София) - Шампион (София) 1:0 31 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Национал II (София) - Марек 1915 (Дупница) 4:2 31 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Миньор (Перник) - Септември II (София) 1:3 31 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: София спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:7 VII кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Вива (София) - София спорт (София) 5:1 7 ноември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Септември II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4 7 ноември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) 5:1 7 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Левски (София) 0:1 7 ноември 2021 г., неделя, 13:40 ч: Шампион (София) - Национал II (София) 1:5 V кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 10:10 ч: Септември II (София) - Национал II (София) 0:1 I кръг - отложен мач 20 ноември 2021 г., събота, 11:20 ч: Марек 1915 (Дупница) - Шампион (София) 0:1 VIII кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - София спорт (София) 4:1 28 ноември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Миньор (Перник) - Шампион (София) 2:2 28 ноември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Левски (София) - Вива (София) 1:1 28 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Септември II (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:7 28 ноември 2021 г., неделя, 13:40 ч: Национал II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:2 IX кръг 5 декември 2021 г., неделя, 09:00 ч: София спорт (София) - Левски (София) 0:3 5 декември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Вива (София) - Национал II (София) 3:0 сл. 5 декември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Шампион (София) - Септември II (София) 7:1 5 декември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) отложен Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) 4:2 ненасрочен: Марек 1915 (Дупница) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) анулиран X кръг 13 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Атлетико Артен (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Миньор (Перник) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Вива (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: Шампион (София) - Кюстендил (Кюстендил) отложен 5 юни 2022 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Атлетико Артен (София) 8:0 5 юни 2022 г., неделя, 10:10 ч: Миньор (Перник) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:3 5 юни 2022 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Локомотив София 1929 (София) 6:0 5 юни 2022 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Вива (София) 3:3 5 юни 2022 г., неделя, 13:40 ч: Шампион (София) - Кюстендил (Кюстендил) 8:1 Левски (София) почива XI кръг 20 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Вива (София) - Шампион (София) 3:1 20 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Миньор (Перник) 1:0 20 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Септември II (София) 2:0 20 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 20 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: Левски (София) - Национал II (София) 0:3 Кюстендил (Кюстендил) почива XII кръг 27 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:4 27 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Шампион (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 27 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Атлетико Артен (София) 3:0 27 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: Миньор (Перник) - Левски (София) 1:4 27 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Вива (София) 1:2 Национал II (София) почива XIII кръг 3 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Шампион (София) 5:0 3 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:0 3 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Левски (София) - Септември II (София) 2:0 3 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) отложен 3 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: Национал II (София) - Миньор (Перник) 7:3 ненасрочен: Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) анулиран Вива (София) почива XIV кръг 10 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Шампион (София) - Атлетико Артен (София) 0:2 10 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Вива (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 10 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Национал II (София) 3:0 сл. 10 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 2:2 10 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: Кюстендил (Кюстендил) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3 Миньор (Перник) почива XV кръг 17 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Шампион (София) 4:0 17 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Вива (София) 4:2 17 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Миньор (Перник) - Септември II (София) 1:0 17 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Национал II (София) - Марек 1915 (Дупница) 4:0 17 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:1 Локомотив София 1929 (София) почива XVI кръг 1 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Вива (София) - Атлетико Артен (София) 5:3 1 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София) 2:4 1 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) 1:3 1 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Шампион (София) - Национал II (София) 6:1 1 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Левски (София) 1:7 Септември II (София) почива XVII кръг 8 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:3 8 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Левски (София) - Вива (София) 2:0 8 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 8 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Миньор (Перник) - Шампион (София) 6:2 8 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Национал II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 5:2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) почива XVIII кръг 15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Атлетико Артен (София) 2:0 15 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Шампион (София) - Септември II (София) 2:5 15 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) 4:2 15 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Вива (София) - Национал II (София) 1:2 15 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) 2:2 Марек 1915 (Дупница) почива XIX кръг 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2 22 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Национал II (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:2 22 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 0:1 22 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Миньор (Перник) - Вива (София) 4:5 22 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Марек 1915 (Дупница) - Шампион (София) 3:1 Атлетико Артен (София) почива XX кръг 29 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Левски (София) 2:3 29 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Национал II (София) 2:0 29 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Вива (София) - Септември II (София) 3:0 29 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 1:3 29 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Миньор (Перник) 5:0 Шампион (София) почива X кръг - отложени мачове 5 юни 2022 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Атлетико Артен (София) 8:0 5 юни 2022 г., неделя, 10:10 ч: Миньор (Перник) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:3 5 юни 2022 г., неделя, 11:20 ч: Септември II (София) - Локомотив София 1929 (София) 6:0 5 юни 2022 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Вива (София) 3:3 5 юни 2022 г., неделя, 13:40 ч: Шампион (София) - Кюстендил (Кюстендил) 8:1
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ (кв.Драгалевци, София) XXX 1:3 --- 2:0 9:0 --- 2:0 --- 3:1 4:1 2:0 --- XXX 4:2 --- --- --- --- --- --- 5:0 --- --- --- 2. Вива (София) --- XXX --- 3:0* --- --- 3:0 1:3 7:0 5:1 5:3 --- --- XXX --- 1:2 --- --- 3:0 --- 3:1 --- --- --- 3. Левски (София) 1:2 1:1 XXX 2:2 --- --- 5:1 --- 1:0 --- --- --- 0:2 2:0 XXX 0:3 --- --- 2:0 --- 4:0 --- --- --- 4. Национал II (София) 0:3* --- --- XXX 2:2 4:2 --- 4:2 --- 3:1 8:0 6:2 --- --- --- XXX 5:2 4:0 --- --- --- --- --- 7:3 5. Кюстендил (Кюстендил) 0:3 1:5 0:1 --- XXX 1:0 --- --- --- --- --- 4:2 --- 1:2 1:7 --- XXX 1:3 --- --- --- --- --- 4:2 6. Марек 1915 (Дупница) --- 0:8 1:5 --- --- XXX --- --- 0:1 --- --- 5:1 1:4 3:3 2:2 --- --- XXX --- --- 3:1 --- --- 1:3 7. Септември II (София) 0:4 --- --- 0:1 2:4 2:7 XXX 6:0 --- 1:3 3:0 --- --- --- --- 3:0* 0:1 2:2 XXX --- --- --- --- --- 8. Локомотив София 1929 (София) 2:4 --- 2:2 --- --- 2:2 --- XXX --- --- --- 5:0 9. Шампион (София) --- --- --- 1:5 1:2 --- 7:1 1:3 XXX 1:3 0:2 --- --- --- --- 6:1 8:1 --- 2:5 --- XXX --- --- --- 10. София спорт (София) --- --- 0:3 --- 1:7 2:0 --- --- --- XXX --- 3:0 11. Атлетико Артен (София) --- --- 2:3 --- 3:1 2:0 --- 2:3 --- --- XXX 1:0 12. Миньор (Перник) 0:4 3:5 0:7 --- --- --- 1:3 --- 2:2 --- --- XXX 3:3 4:5 1:4 --- --- --- 1:0 --- 6:2 --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
         | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

25 септември 2021 г., събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Атлетико Артен (София)                1:3 
25 септември 2021 г., събота, 10:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Металург 1957 (Перник)         2:1 
25 септември 2021 г., събота, 11:50 ч:
Левски Раковски (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб)       15:0 
25 септември 2021 г., събота, 13:00 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Н спорт (София)                 0:12 
ОФК София (София)                                         почива

                           II кръг

2 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Н спорт (София)                  3:3 
2 октомври 2021 г., събота, 10:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Левски Раковски (София)          1:1 
2 октомври 2021 г., събота, 11:50 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Софияспорт 2020 (София)        2:10 
2 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София)      6:1 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           III кръг

9 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч:
ОФК София (София) - Атлетико Артен (София)                1:7 
9 октомври 2021 г., събота, 10:40 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Металург 1957 (Перник)          2:4 
9 октомври 2021 г., събота, 11:50 ч:
Н спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       18:0 
9 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              1:6 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           IV кръг

16 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч:
Атлетико Артен (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб)         9:0 
16 октомври 2021 г., събота, 10:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Н спорт (София)                  2:2 
16 октомври 2021 г., събота, 11:50 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               отложен 
16 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч:
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              1:6 
неизвестна дата:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               0:2 
Софияспорт 2020 (София)                                   почива

                           V кръг

23 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Металург 1957 (Перник)         0:14 
23 октомври 2021 г., събота, 10:40 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Витоша (Бистрица)               0:1 
23 октомври 2021 г., събота, 11:50 ч:
Левски Раковски (София) - ОФК София (София)              16:1 
23 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Атлетико Артен (София)         2:3 
Н спорт (София)                                           почива

                           VI кръг

30 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Металург 1957 (Перник)           1:0 
30 октомври 2021 г., събота, 10:40 ч:
ОФК София (София) - Софияспорт 2020 (София)               1:4 
30 октомври 2021 г., събота, 11:50 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        3:9 
30 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Н спорт (София)        1:1 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           VII кръг

6 ноември 2021 г., събота, 09:30 ч:
Левски Раковски (София) - Атлетико Артен (София)          2:3 
6 ноември 2021 г., събота, 10:40 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      1:16 
6 ноември 2021 г., събота, 11:50 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Царско село 2015 (София)        2:11 
6 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч:
Н спорт (София) - ОФК София (София)                       8:1 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           VIII кръг

27 ноември 2021 г., събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Перник)                3:0 
27 ноември 2021 г., събота, 10:40 ч:
ОФК София (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      8:1 
27 ноември 2021 г., събота, 11:50 ч:
Царско село 2015 (София) - Н спорт (София)                0:3 сл. 
27 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч:
Левски Раковски (София) - Софияспорт 2020 (София)         5:1 
Атлетико Артен (София)                                    почива

                           IX кръг

4 декември 2021 г., събота, 09:30 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Атлетико Артен (София)          1:8 
4 декември 2021 г., събота, 10:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - ОФК София (София)                9:2 
4 декември 2021 г., събота, 11:50 ч:
Н спорт (София) - Левски Раковски (София)                 2:1 
4 декември 2021 г., събота, 13:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Царско село 2015 (София)       0:28 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           X кръг

12 март 2022 г., събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София)      отложен 
12 март 2022 г., събота, 10:40 ч:
Левски Раковски (София) - Металург 1957 (Перник)          отложен 
12 март 2022 г., събота, 11:50 ч:
Н спорт (София) - Софияспорт 2020 (София)                 отложен 
14 май 2022 г., събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София)      7:0 
14 май 2022 г., събота, 10:40 ч:
Левски Раковски (София) - Металург 1957 (Перник)          5:1 
14 май 2022 г., събота, 11:50 ч:
Н спорт (София) - Софияспорт 2020 (София)                 2:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           XI кръг

19 март 2022 г., събота, 09:30 ч:
ОФК София (София) - Софияспорт 2020 (София)               3:8 
19 март 2022 г., събота, 10:40 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               3:0 сл. 
19 март 2022 г., събота, 11:50 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Н спорт (София)        0:22 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           XII кръг

26 март 2022 г., събота, 09:30 ч:
Левски Раковски (София) - ОФК София (София)               8:0 
26 март 2022 г., събота, 10:40 ч:
Н спорт (София) - Металург 1957 (Перник)                  1:2 
26 март 2022 г., събота, 11:50 ч:
Софияспорт 2020 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб)       14:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XIII кръг

2 април 2022 г., събота, 09:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ОФК София (София)      1:5 
2 април 2022 г., събота, 10:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Софияспорт 2020 (София)          2:0 
2 април 2022 г., събота, 11:50 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Н спорт (София)        0:0 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XIV кръг

9 април 2022 г., събота, 09:30 ч:
Софияспорт 2020 (София) - Витоша (Бистрица)               1:0 
9 април 2022 г., събота, 10:40 ч:
Н спорт (София) - Левски Раковски (София)                 1:2 
9 април 2022 г., събота, 11:50 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Металург 1957 (Перник)         1:2 
ОФК София (София)                                         почива

                           XV кръг

16 април 2022 г., събота, 09:30 ч:
ОФК София (София) - Металург 1957 (Перник)                8:1 
16 април 2022 г., събота, 10:40 ч:
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)     19:0 
16 април 2022 г., събота, 11:50 ч:
Левски Раковски (София) - Софияспорт 2020 (София)         2:1 
Н спорт (София)                                           почива

                           XVI кръг

30 април 2022 г., събота, 09:30 ч:
Н спорт (София) - ОФК София (София)                       5:1 
30 април 2022 г., събота, 10:40 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Левски Раковски (София)        1:18 
30 април 2022 г., събота, 11:50 ч:
Металург 1957 (Перник) - Витоша (Бистрица)                0:3 
Софияспорт 2020 (София)                                   почива

                           X кръг - отложени мачове

14 май 2022 г., събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София)      7:0 
14 май 2022 г., събота, 10:40 ч:
Левски Раковски (София) - Металург 1957 (Перник)          5:1 
14 май 2022 г., събота, 11:50 ч:
Н спорт (София) - Софияспорт 2020 (София)                 2:2 

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски Раковски (София) XXX --- --- 2:3 5:1 5:1 --- 16:1 15:0 XXX --- --- --- --- 2:1 --- 8:0 --- 2. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2 XXX 1:1 1:3 3:0 --- --- 6:1 19:0 3:0* XXX 0:0 --- --- --- --- 7:0 --- 3. Н спорт (София) 2:1 --- XXX --- 1:2 2:2 --- 8:1 18:0 1:2 --- XXX --- --- --- --- 5:1 --- 4. Атлетико Артен (София) --- --- 3:3 XXX 1:0 --- --- --- 9:0 5. Металург 1957 (Перник) 1:1 0:3 2:2 --- XXX 2:0 --- 9:2 --- 6. Софияспорт 2020 (София) --- 0:1 0:12 1:8 2:4 XXX 2:11 --- 14:1 --- 1:0 --- --- --- XXX --- --- --- 7. Царско село 2015 (София) 3:9 1:6 0:3* 2:3 2:1 --- XXX --- --- 8. ОФК София (София) --- --- --- 1:7 8:1 1:4 1:6 XXX 8:1 --- --- --- --- --- 3:8 --- XXX --- 9. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:18 1:16 0:22 --- 0:14 2:10 0:28 1:5 XXX --- --- --- --- 1:2 --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Надежда (Доброславци) 18 15 0 3 82:33 45 2. Спорт за всички (София) 18 13 3 2 63:29 42 3. БАМФ (София) 18 12 3 3 78:33 39 4. Барокко (София) 18 9 3 6 40:35 30 5. Козаро (Ботевград) 18 9 2 7 49:36 29 6. Елит София (София) 18 8 2 8 50:58 26 7. Сердика (София) 18 6 3 9 35:54 21 8. Арес (София) 18 3 3 12 28:60 12 9. ДАФ (София) 18 2 3 13 26:69 9 10. Спортист 13 (София) 18 1 2 15 21:65 5
I кръг 26 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Спортист 13 (София) - Сердика (София) 0:2 26 септември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Барокко (София) - Елит София (София) 1:2 26 септември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Козаро (Ботевград) - Надежда (Доброславци) 1:2 26 септември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - БАМФ (София) 2:4 26 септември 2021 г., неделя, 13:40 ч: Спорт за всички (София) - ДАФ (София) 5:3 II кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Надежда (Доброславци) 2:3 3 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Елит София (София) - Арес (София) отложен 3 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Спортист 13 (София) - Спорт за всички (София) 0:5 3 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: ДАФ (София) - Барокко (София) 1:4 3 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: БАМФ (София) - Козаро (Ботевград) 7:0 неизвестна дата: Елит София (София) - Арес (София) 3:0 сл. III кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - Сердика (София) 3:0 10 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Козаро (Ботевград) - Елит София (София) 10:1 10 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Барокко (София) - Спортист 13 (София) 1:1 10 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - ДАФ (София) 5:3 10 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Надежда (Доброславци) - БАМФ (София) 2:4 IV кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Надежда (Доброславци) 2:8 17 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Спортист 13 (София) - Арес (София) 1:3 17 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Спорт за всички (София) - Барокко (София) 2:2 17 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: ДАФ (София) - Козаро (Ботевград) 0:3 17 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: Сердика (София) - БАМФ (София) 2:10 V кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Барокко (София) - Сердика (София) 5:2 24 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Арес (София) - Спорт за всички (София) 0:3 24 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Козаро (Ботевград) - Спортист 13 (София) 5:1 24 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Надежда (Доброславци) - ДАФ (София) 7:2 24 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: БАМФ (София) - Елит София (София) 6:1 VI кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Елит София (София) 2:4 31 октомври 2021 г., неделя, 10:10 ч: Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) 2:5 31 октомври 2021 г., неделя, 11:20 ч: Спорт за всички (София) - Козаро (Ботевград) 2:1 31 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Барокко (София) - Арес (София) 1:0 31 октомври 2021 г., неделя, 13:40 ч: ДАФ (София) - БАМФ (София) 0:2 VII кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Сердика (София) 0:0 7 ноември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Елит София (София) - ДАФ (София) 1:2 7 ноември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Надежда (Доброславци) - Спорт за всички (София) отложен 7 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Козаро (Ботевград) - Барокко (София) 1:0 7 ноември 2021 г., неделя, 13:40 ч: БАМФ (София) - Спортист 13 (София) 2:0 неизвестна дата: Надежда (Доброславци) - Спорт за всички (София) 3:1 VIII кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Спортист 13 (София) - Елит София (София) 4:4 28 ноември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Арес (София) - Козаро (Ботевград) 2:2 28 ноември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Барокко (София) - Надежда (Доброславци) 1:4 28 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч: Сердика (София) - ДАФ (София) 1:1 28 ноември 2021 г., неделя, 13:40 ч: Спорт за всички (София) - БАМФ (София) 1:5 IX кръг 5 декември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Козаро (Ботевград) - Сердика (София) 1:3 5 декември 2021 г., неделя, 10:10 ч: Спорт за всички (София) - Елит София (София) 5:2 5 декември 2021 г., неделя, 11:20 ч: Надежда (Доброславци) - Арес (София) 3:0 сл. 5 декември 2021 г., неделя, 12:30 ч: ДАФ (София) - Спортист 13 (София) 0:1 5 декември 2021 г., неделя, 13:40 ч: БАМФ (София) - Барокко (София) 9:1 X кръг 13 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Спортист 13 (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Елит София (София) - Барокко (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: Надежда (Доброславци) - Козаро (Ботевград) отложен 13 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: БАМФ (София) - Арес (София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: ДАФ (София) - Спорт за всички (София) отложен 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Спортист 13 (София) 4:1 22 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Елит София (София) - Барокко (София) 2:0 22 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Надежда (Доброславци) - Козаро (Ботевград) 7:3 22 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: БАМФ (София) - Арес (София) 6:0 22 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: ДАФ (София) - Спорт за всички (София) 0:4 XI кръг 20 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Надежда (Доброславци) - Сердика (София) 8:3 20 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Козаро (Ботевград) - БАМФ (София) 4:1 20 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: Спорт за всички (София) - Спортист 13 (София) 5:3 20 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: Барокко (София) - ДАФ (София) 4:0 20 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: Арес (София) - Елит София (София) 1:4 XII кръг 27 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Спорт за всички (София) 0:0 27 март 2022 г., неделя, 10:10 ч: Елит София (София) - Козаро (Ботевград) отложен 27 март 2022 г., неделя, 11:20 ч: Спортист 13 (София) - Барокко (София) 0:3 27 март 2022 г., неделя, 12:30 ч: ДАФ (София) - Арес (София) 3:3 27 март 2022 г., неделя, 13:40 ч: БАМФ (София) - Надежда (Доброславци) 2:7 неизвестна дата: Елит София (София) - Козаро (Ботевград) 0:0 XIII кръг 3 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Надежда (Доброславци) - Елит София (София) 6:1 3 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Арес (София) - Спортист 13 (София) 4:1 3 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Барокко (София) - Спорт за всички (София) отложен 3 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Козаро (Ботевград) - ДАФ (София) 5:2 3 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: БАМФ (София) - Сердика (София) 6:1 неизвестна дата: Барокко (София) - Спорт за всички (София) 0:6 XIV кръг 10 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Барокко (София) 0:4 10 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Спорт за всички (София) - Арес (София) отложен 10 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Спортист 13 (София) - Козаро (Ботевград) 1:2 10 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: ДАФ (София) - Надежда (Доброславци) 2:5 10 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: Елит София (София) - БАМФ (София) 4:2 неизвестна дата: Спорт за всички (София) - Арес (София) 6:2 XV кръг 17 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Сердика (София) 1:5 17 април 2022 г., неделя, 10:10 ч: Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) 5:0 17 април 2022 г., неделя, 11:20 ч: Козаро (Ботевград) - Спорт за всички (София) 2:4 17 април 2022 г., неделя, 12:30 ч: Арес (София) - Барокко (София) 3:7 17 април 2022 г., неделя, 13:40 ч: БАМФ (София) - ДАФ (София) 2:2 XVI кръг 1 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Арес (София) 3:2 1 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: ДАФ (София) - Елит София (София) 0:11 1 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Спорт за всички (София) - Надежда (Доброславци) 3:1 1 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Барокко (София) - Козаро (Ботевград) отложен 1 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Спортист 13 (София) - БАМФ (София) 2:6 неизвестна дата: Барокко (София) - Козаро (Ботевград) 2:1 XVII кръг 8 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Спортист 13 (София) 6:2 8 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Козаро (Ботевград) - Арес (София) 5:1 8 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Надежда (Доброславци) - Барокко (София) 1:4 8 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: ДАФ (София) - Сердика (София) 2:5 8 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: БАМФ (София) - Спорт за всички (София) 4:4 XVIII кръг 15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Козаро (Ботевград) 0:3 15 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Елит София (София) - Спорт за всички (София) 1:4 15 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Арес (София) - Надежда (Доброславци) 0:5 15 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: Спортист 13 (София) - ДАФ (София) 1:3 15 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: Барокко (София) - БАМФ (София) 0:0 X кръг - отложени мачове 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Спортист 13 (София) 4:1 22 май 2022 г., неделя, 10:10 ч: Елит София (София) - Барокко (София) 2:0 22 май 2022 г., неделя, 11:20 ч: Надежда (Доброславци) - Козаро (Ботевград) 7:3 22 май 2022 г., неделя, 12:30 ч: БАМФ (София) - Арес (София) 6:0 22 май 2022 г., неделя, 13:40 ч: ДАФ (София) - Спорт за всички (София) 0:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Надежда (Доброславци) XXX 3:1 2:4 1:4 7:3 6:1 8:3 3:0* 7:2 5:0 2. Спорт за всички (София) 3:1 XXX 1:5 2:2 2:1 5:2 3:0 6:2 5:3 5:3 3. БАМФ (София) 2:7 4:4 XXX 9:1 7:0 6:1 6:1 6:0 2:2 2:0 4. Барокко (София) 1:4 0:6 0:0 XXX 2:1 1:2 5:2 1:0 4:0 1:1 5. Козаро (Ботевград) 1:2 2:4 4:1 1:0 XXX 10:1 1:3 5:1 5:2 5:1 6. Елит София (София) 2:8 1:4 4:2 2:0 0:0 XXX 1:5 3:0* 1:2 6:2 7. Сердика (София) 2:3 0:0 2:10 0:4 0:3 2:4 XXX 3:2 1:1 4:1 8. Арес (София) 0:5 0:3 2:4 3:7 2:2 1:4 0:0 XXX 5:3 4:1 9. ДАФ (София) 2:5 0:4 0:2 1:4 0:3 0:11 2:5 3:3 XXX 0:1 10. Спортист 13 (София) 2:5 0:5 2:6 0:3 1:2 4:4 0:2 1:3 1:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре