Деца подготвителна група (род.2008) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2018/19 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Национал (София) 13 12 0 1 106:9 36 Втора фаза, Група "А" [1 0 1 6:2 3] 2. Левски (София) 13 12 0 1 72:3 36 Втора фаза, Група "А" [1 0 1 1:1 3] 3. ЦСКА (София) 13 12 0 1 79:13 36 Втора фаза, Група "А" [1 0 1 2:6 3] 4. Локомотив 1929 (София) 13 9 0 4 65:23 27 Втора фаза, Група "А" 5. Септември (София) 13 8 2 3 52:16 26 Втора фаза, Група "А" 6. Миньор (Перник) 13 6 2 5 25:27 20 Втора фаза, Група "А" - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Ком 98 (Годеч) 13 5 2 6 29:22 17 Втора фаза, Група "Б" 8. София спорт (София) 13 5 1 7 31:48 16 Втора фаза, Група "Б" 9. Атлетико Артен (София) 13 4 2 7 30:38 14 Втора фаза, Група "Б" [1 0 0 2:0 3] 10. Барокко (София) 13 4 2 7 24:39 14 Втора фаза, Група "Б" [0 0 1 0:2 0] 11. Витоша 13 (София) 13 4 0 9 25:48 12 Втора фаза, Група "Б" 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 2 3 8 38:41 9 Втора фаза, Група "Б" - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 13. Средногорец 2016 (Златица) 13 0 1 12 4:117 1 Втора фаза, Група "В" [0 1 0 1:1 1, -113 обща ГР] 14. София 2010 (София) 13 0 1 12 6:142 1 Втора фаза, Група "В" [0 1 0 1:1 1, -136 обща ГР]
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. - Всички мачове се играят в залата на комплекса в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - 1-6 място: Втора фаза, Група "А" (1-14 място); - 7-12 място: Втора фаза, Група "Б" (15-28 място); - 13-14 място: Втора фаза, Група "В" (29-39 място). I кръг 15 септември 2018 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Септември (София) 2:0 15 септември 2018 г., събота, 10:10 ч: ЦСКА (София) - Атлетико Артен (София) 7:0 15 септември 2018 г., събота, 11:20 ч: Национал (София) - Средногорец 2016 (Златица) 15:0 15 септември 2018 г., събота, 12:30 ч: Локомотив 1929 (София) - София 2010 (София) 10:0 15 септември 2018 г., събота, 13:40 ч: Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2 15 септември 2018 г., събота, 14:50 ч: Ком 98 (Годеч) - Барокко (София) 0:0 15 септември 2018 г., събота, 16:00 ч: София спорт (София) - Миньор (Перник) 2:3 II кръг 22 септември 2018 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - София спорт (София) 0:1 22 септември 2018 г., събота, 10:10 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) 0:0 22 септември 2018 г., събота, 11:20 ч: Средногорец 2016 (Златица) - ЦСКА (София) 1:18 22 септември 2018 г., събота, 12:30 ч: София 2010 (София) - Витоша 13 (София) 2:5 22 септември 2018 г., събота, 13:40 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ком 98 (Годеч) 2:3 22 септември 2018 г., събота, 14:50 ч: Атлетико Артен (София) - Локомотив 1929 (София) 1:7 22 септември 2018 г., събота, 16:00 ч: Левски (София) - Национал (София) 1:0 III кръг 29 септември 2018 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 5:1 29 септември 2018 г., събота, 10:10 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 1:0 29 септември 2018 г., събота, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Атлетико Артен (София) 1:0 29 септември 2018 г., събота, 12:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Средногорец 2016 (Златица) 13:0 29 септември 2018 г., събота, 13:40 ч: Ком 98 (Годеч) - София 2010 (София) 12:0 29 септември 2018 г., събота, 14:50 ч: София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:3 29 септември 2018 г., събота, 16:00 ч: Миньор (Перник) - Барокко (София) 1:1 IV кръг 6 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Барокко (София) 4:0 6 октомври 2018 г., събота, 10:10 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) 1:2 6 октомври 2018 г., събота, 11:20 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Витоша 13 (София) 0:10 6 октомври 2018 г., събота, 12:30 ч: Атлетико Артен (София) - Ком 98 (Годеч) 1:1 6 октомври 2018 г., събота, 13:40 ч: Левски (София) - Локомотив 1929 (София) 4:0 6 октомври 2018 г., събота, 14:50 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 6:1 6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч: София 2010 (София) - София спорт (София) 1:6 V кръг 13 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 4:1 13 октомври 2018 г., събота, 10:10 ч: Локомотив 1929 (София) - Национал (София) 2:6 13 октомври 2018 г., събота, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 0:6 13 октомври 2018 г., събота, 12:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Средногорец 2016 (Златица) 3:0 13 октомври 2018 г., събота, 13:40 ч: София спорт (София) - Атлетико Артен (София) 5:3 13 октомври 2018 г., събота, 14:50 ч: Миньор (Перник) - София 2010 (София) 6:0 13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч: Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1 VI кръг 20 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0 20 октомври 2018 г., събота, 10:10 ч: София 2010 (София) - Барокко (София) 0:8 20 октомври 2018 г., събота, 11:20 ч: Атлетико Артен (София) - Миньор (Перник) 3:0 20 октомври 2018 г., събота, 12:30 ч: Средногорец 2016 (Златица) - София спорт (София) 0:5 20 октомври 2018 г., събота, 13:40 ч: Левски (София) - Ком 98 (Годеч) 3:0 20 октомври 2018 г., събота, 14:50 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) 6:0 20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София) 3:1 VII кръг 27 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Септември (София) 1:3 27 октомври 2018 г., събота, 10:10 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 0:7 27 октомври 2018 г., събота, 11:20 ч: Миньор (Перник) - Средногорец 2016 (Златица) 3:0 27 октомври 2018 г., събота, 12:30 ч: София спорт (София) - Левски (София) 1:5 27 октомври 2018 г., събота, 13:40 ч: Барокко (София) - Атлетико Артен (София) 0:2 27 октомври 2018 г., събота, 14:50 ч: Ком 98 (Годеч) - Национал (София) 1:5 27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София) 11:1 VIII кръг 3 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - София 2010 (София) 17:0 3 ноември 2018 г., събота, 10:10 ч: Атлетико Артен (София) - Витоша (Бистрица) 2:2 3 ноември 2018 г., събота, 11:20 ч: Левски (София) - Миньор (Перник) 5:0 3 ноември 2018 г., събота, 12:30 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Барокко (София) 0:6 3 ноември 2018 г., събота, 13:40 ч: Национал (София) - София спорт (София) 13:0 3 ноември 2018 г., събота, 14:50 ч: ЦСКА (София) - Ком 98 (Годеч) 2:1 3 ноември 2018 г., събота, 16:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Витоша 13 (София) 6:0 XII кръг - изтеглен мач 4 ноември 2018 г., неделя, 14:45 ч: Левски (София) - Атлетико Артен (София) 2:0 IX кръг 10 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 0:4 10 ноември 2018 г., събота, 10:10 ч: Ком 98 (Годеч) - Локомотив 1929 (София) 1:2 10 ноември 2018 г., събота, 11:20 ч: София спорт (София) - ЦСКА (София) 2:6 10 ноември 2018 г., събота, 12:30 ч: Витоша (Бистрица) - Средногорец 2016 (Златица) 13:0 10 ноември 2018 г., събота, 13:40 ч: Барокко (София) - Левски (София) 1:4 10 ноември 2018 г., събота, 14:50 ч: Миньор (Перник) - Национал (София) 1:6 10 ноември 2018 г., събота, 16:00 ч: София 2010 (София) - Атлетико Артен (София) 1:8 X кръг 17 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Атлетико Артен (София) 3:0 17 ноември 2018 г., събота, 10:10 ч: Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:0 17 ноември 2018 г., събота, 11:20 ч: Средногорец 2016 (Златица) - София 2010 (София) 1:1 17 ноември 2018 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - Барокко (София) 8:0 17 ноември 2018 г., събота, 13:40 ч: ЦСКА (София) - Миньор (Перник) 2:0 17 ноември 2018 г., събота, 14:50 ч: Локомотив 1929 (София) - София спорт (София) 2:1 17 ноември 2018 г., събота, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - Ком 98 (Годеч) 0:3 XI кръг 24 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Септември (София) 2:6 24 ноември 2018 г., събота, 10:10 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 4:3 24 ноември 2018 г., събота, 11:20 ч: Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София) 2:6 24 ноември 2018 г., събота, 12:30 ч: Барокко (София) - ЦСКА (София) 0:7 24 ноември 2018 г., събота, 13:40 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София) 1:6 24 ноември 2018 г., събота, 14:50 ч: София 2010 (София) - Левски (София) 0:20 24 ноември 2018 г., събота, 16:00 ч: Атлетико Артен (София) - Средногорец 2016 (Златица) 9:1 XII кръг 4 ноември 2018 г., неделя, 14:45 ч: Левски (София) - Атлетико Артен (София) 2:0 1 декември 2018 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Средногорец 2016 (Златица) 6:1 Левски (София) - Атлетико Артен (София) изтеглен 1 декември 2018 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - София 2010 (София) 22:0 1 декември 2018 г., събота, 11:20 ч: Локомотив 1929 (София) - Барокко (София) 10:1 1 декември 2018 г., събота, 12:30 ч: Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) 1:6 1 декември 2018 г., събота, 13:40 ч: Ком 98 (Годеч) - София спорт (София) 2:0 2 декември 2018 г., неделя, 13:40 ч: ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1 XIII кръг 8 декември 2018 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Септември (София) 1:7 8 декември 2018 г., събота, 10:10 ч: Миньор (Перник) - Ком 98 (Годеч) 1:0 8 декември 2018 г., събота, 11:20 ч: Барокко (София) - Витоша 13 (София) 2:1 8 декември 2018 г., събота, 12:30 ч: Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София) 1:5 8 декември 2018 г., събота, 13:40 ч: Средногорец 2016 (Златица) - Левски (София) 0:15 8 декември 2018 г., събота, 14:50 ч: Атлетико Артен (София) - Национал (София) 1:8 8 декември 2018 г., събота, 16:00 ч: София 2010 (София) - ЦСКА (София) 0:16
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Национал (София) XXX --- 6:1 --- 5:1 --- --- 13:0 --- 8:0 6:0 --- 15:0 22:0 2. Левски (София) 1:0 XXX --- 4:0 2:0 5:0 3:0 --- 2:0 --- --- 5:0 --- --- 3. ЦСКА (София) --- 1:0 XXX 3:1 4:1 2:0 2:1 --- 7:0 --- --- 5:1 --- --- 4. Локомотив 1929 (София) 2:6 --- --- XXX 1:3 --- --- 2:1 --- 10:1 6:0 --- 13:0 10:0 5. Септември (София) --- --- --- --- XXX 0:0 --- --- 3:0 4:0 --- 0:0 6:1 17:0 6. Миньор (Перник) 1:6 --- --- 2:6 --- XXX 1:0 --- --- 1:1 --- --- 3:0 6:0 7. Ком 98 (Годеч) 1:5 --- --- 1:2 2:6 --- XXX 2:0 --- 0:0 --- --- 3:0 12:0 8. София спорт (София) --- 1:5 2:6 --- 1:7 2:3 --- XXX 5:3 --- 4:3 3:3 --- --- 9. Атлетико Артен (София) 1:8 --- --- 1:7 --- 3:0 1:1 --- XXX --- --- 2:2 9:1 --- 10. Барокко (София) --- 1:4 0:7 --- --- --- --- 0:1 0:2 XXX 2:1 5:1 --- --- 11. Витоша 13 (София) --- 0:6 0:7 --- 0:4 1:6 0:3 --- 1:0 --- XXX 4:2 --- --- 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6 --- --- 1:5 --- 1:2 2:3 --- --- --- --- XXX 13:0 11:1 13. Средногорец 2016 (Златица) --- 0:15 1:18 --- --- --- --- 0:5 --- 0:6 0:10 --- XXX 1:1 14. София 2010 (София) --- 0:20 0:16 --- --- --- --- 1:6 1:8 0:8 2:5 --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Славия 1913 (София) 13 12 1 0 73:10 37 Втора фаза, Група "А" 2. Царско село 2015 (София) 13 11 1 1 74:15 34 Втора фаза, Група "А" [0 1 0 3:3 1, +59 обща ГР] 3. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 13 11 1 1 57:12 34 Втора фаза, Група "А" [0 1 0 3:3 1, +45 обща ГР] 4. Лъвчетата (София) 13 8 1 4 29:15 25 Втора фаза, Група "А" 5. Академик 1947 (София) 13 7 2 4 50:20 23 Втора фаза, Група "А" 6. Люлин (кв.Люлин, София) 13 6 4 3 39:14 22 Втора фаза, Група "А" - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Елит София (София) 13 6 0 7 22:30 18 Втора фаза, Група "Б" 8. Левски Раковски (София) 13 5 1 7 29:33 16 Втора фаза, Група "А" [1 1 0 6:5 4] 9. Кюстендил (Кюстендил) 13 4 4 5 24:26 16 Втора фаза, Група "Б" [0 2 0 4:4 2] 10. Марек 1915 (Дупница) 13 5 1 7 40:41 16 Втора фаза, Група "Б" [0 1 1 5:6 1] 11. Олимпия ФК (София) 13 2 3 8 20:33 9 Втора фаза, Група "Б" 12. Надежда (Доброславци) 13 2 1 10 10:78 7 Втора фаза, Група "Б" - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 13. Спартак 2015 (София) 13 1 1 11 17:83 4 Втора фаза, Група "В" 14. РД Спорт (София) 13 0 1 12 6:80 1 Втора фаза, Група "В"
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. - Всички мачове се играят в залата на комплекса в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - 1-6 място: Втора фаза, Група "А" (1-14 място); - 7-12 място: Втора фаза, Група "Б" (15-28 място); - 13-14 място: Втора фаза, Група "В" (29-39 място). I кръг 16 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Спартак 2015 (София) 15:0 16 септември 2018 г., неделя, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - Надежда (Доброславци) 13:0 16 септември 2018 г., неделя, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:3 16 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:2 16 септември 2018 г., неделя, 13:40 ч: Академик 1947 (София) - Елит София (София) 6:0 16 септември 2018 г., неделя, 14:50 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София) 13:0 16 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч: Лъвчетата (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:0 II кръг 23 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Лъвчетата (София) 0:8 23 септември 2018 г., неделя, 10:10 ч: Спартак 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:11 23 септември 2018 г., неделя, 11:20 ч: Кюстендил (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София) 2:3 23 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София) 3:4 23 септември 2018 г., неделя, 13:40 ч: Елит София (София) - Олимпия ФК (София) 4:0 23 септември 2018 г., неделя, 14:50 ч: Надежда (Доброславци) - Академик 1947 (София) 0:9 23 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) 4:3 III кръг 30 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Надежда (Доброславци) 2:2 30 септември 2018 г., неделя, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - Елит София (София) 1:2 30 септември 2018 г., неделя, 11:20 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Марек 1915 (Дупница) 4:1 30 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч: Царско село 2015 (София) - Спартак 2015 (София) 11:1 30 септември 2018 г., неделя, 13:40 ч: Лъвчетата (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:1 30 септември 2018 г., неделя, 14:50 ч: Академик 1947 (София) - Славия 1913 (София) 1:5 30 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - РД Спорт (София) 3:1 IV кръг 7 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:5 7 октомври 2018 г., неделя, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) 8:0 7 октомври 2018 г., неделя, 11:20 ч: Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София) 3:1 7 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Лъвчетата (София) 1:2 7 октомври 2018 г., неделя, 13:40 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:0 7 октомври 2018 г., неделя, 14:50 ч: Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София) 1:1 7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч: Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) 0:6 V кръг 14 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч: Академик 1947 (София) - Спартак 2015 (София) 14:0 14 октомври 2018 г., неделя, 10:10 ч: Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София) 0:2 14 октомври 2018 г., неделя, 11:20 ч: Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 2:7 14 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Марек 1915 (Дупница) 6:0 14 октомври 2018 г., неделя, 13:40 ч: ДИТ Спорт (София) - Надежда (Доброславци) 9:0 14 октомври 2018 г., неделя, 14:50 ч: РД Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:6 14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч: Лъвчетата (София) - Елит София (София) 2:0 VI кръг 21 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч: Надежда (Доброславци) - Лъвчетата (София) 1:5 21 октомври 2018 г., неделя, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:1 21 октомври 2018 г., неделя, 11:20 ч: Спартак 2015 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:4 21 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София) 9:0 21 октомври 2018 г., неделя, 13:40 ч: Елит София (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:2 21 октомври 2018 г., неделя, 14:50 ч: Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София) 5:2 21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч: Академик 1947 (София) - Олимпия ФК (София) 3:1 VII кръг 28 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Спартак 2015 (София) 5:1 28 октомври 2018 г., неделя, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) 2:5 28 октомври 2018 г., неделя, 11:20 ч: ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София) 3:3 28 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 28 октомври 2018 г., неделя, 13:40 ч: Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София) 1:2 28 октомври 2018 г., неделя, 14:50 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Надежда (Доброславци) 10:0 28 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч: РД Спорт (София) - Елит София (София) 0:2 VIII кръг 4 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:0 4 ноември 2018 г., неделя, 10:10 ч: Надежда (Доброславци) - РД Спорт (София) 2:1 4 ноември 2018 г., неделя, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - Левски Раковски (София) 1:2 4 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч: Елит София (София) - Кюстендил (Кюстендил) 4:2 4 ноември 2018 г., неделя, 13:40 ч: Спартак 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница) 4:5 4 ноември 2018 г., неделя, 14:50 ч: Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София) 4:0 4 ноември 2018 г., неделя, 16:00 ч: Академик 1947 (София) - ДИТ Спорт (София) 1:3 IX кръг 11 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Спартак 2015 (София) 2:1 11 ноември 2018 г., неделя, 10:10 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК (София) 4:1 11 ноември 2018 г., неделя, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - Академик 1947 (София) 1:1 11 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София) 3:2 11 ноември 2018 г., неделя, 13:40 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Надежда (Доброславци) 3:0 11 ноември 2018 г., неделя, 14:50 ч: РД Спорт (София) - Славия 1913 (София) 0:11 11 ноември 2018 г., неделя, 16:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София) 2:6 X кръг 18 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Елит София (София) 2:4 18 ноември 2018 г., неделя, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София) 8:0 18 ноември 2018 г., неделя, 11:20 ч: Надежда (Доброславци) - Марек 1915 (Дупница) 1:9 18 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 5:0 18 ноември 2018 г., неделя, 13:40 ч: Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 2:2 18 ноември 2018 г., неделя, 14:50 ч: Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София) 0:2 18 ноември 2018 г., неделя, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 0:1 XI кръг 25 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Надежда (Доброславци) 2:1 25 ноември 2018 г., неделя, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София) 3:0 25 ноември 2018 г., неделя, 11:20 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Олимпия ФК (София) 1:1 25 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч: РД Спорт (София) - Академик 1947 (София) 1:5 25 ноември 2018 г., неделя, 13:40 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София) 0:4 25 ноември 2018 г., неделя, 14:50 ч: Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София) 1:4 25 ноември 2018 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спартак 2015 (София) 6:0 XII кръг 2 декември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София) 7:1 2 декември 2018 г., неделя, 10:10 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Лъвчетата (София) 2:1 2 декември 2018 г., неделя, 11:20 ч: Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница) 9:2 2 декември 2018 г., неделя, 12:30 ч: Академик 1947 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 0:1 2 декември 2018 г., неделя, 13:40 ч: Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:2 2 декември 2018 г., неделя, 14:50 ч: Спартак 2015 (София) - Надежда (Доброславци) 2:3 2 декември 2018 г., неделя, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Елит София (София) 3:1 XIII кръг 9 декември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - ДИТ Спорт (София) 0:2 9 декември 2018 г., неделя, 10:10 ч: РД Спорт (София) - Левски Раковски (София) 0:5 9 декември 2018 г., неделя, 11:20 ч: Елит София (София) - Царско село 2015 (София) 0:3 9 декември 2018 г., неделя, 12:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК (София) 1:1 9 декември 2018 г., неделя, 13:40 ч: Надежда (Доброславци) - Славия 1913 (София) 0:7 9 декември 2018 г., неделя, 14:50 ч: Марек 1915 (Дупница) - Академик 1947 (София) 1:2 9 декември 2018 г., неделя, 16:00 ч: Лъвчетата (София) - Спартак 2015 (София) 2:3
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Славия 1913 (София) XXX 4:3 2:1 --- --- 0:0 3:1 --- 5:0 --- 8:0 --- 15:0 --- 2. Царско село 2015 (София) --- XXX --- 4:0 3:1 --- --- 5:2 --- 9:2 --- 13:0 11:1 8:0 3. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) --- 3:3 XXX 2:1 --- --- --- --- --- 4:1 4:1 9:0 6:0 13:0 4. Лъвчетата (София) 1:2 --- --- XXX 1:1 1:0 2:0 3:0 2:1 --- --- --- 2:3 --- 5. Академик 1947 (София) 1:5 --- 1:3 --- XXX 2:2 6:0 --- 0:1 --- 3:1 --- 14:0 --- 6. Люлин (кв.Люлин, София) --- 2:6 0:2 --- --- XXX --- --- --- 6:0 1:1 10:0 --- 3:1 7. Елит София (София) --- 0:3 1:5 --- --- 0:2 XXX --- 4:2 --- 4:0 2:1 --- --- 8. Левски Раковски (София) 2:7 --- 0:2 --- 2:5 1:2 1:2 XXX 2:2 --- --- --- 2:1 --- 9. Кюстендил (Кюстендил) --- 0:4 2:3 --- --- 0:0 --- --- XXX 2:2 1:1 3:0 --- --- 10. Марек 1915 (Дупница) 1:4 --- --- 1:2 1:2 --- 3:2 3:4 --- XXX --- --- --- 9:0 11. Олимпия ФК (София) --- 0:2 --- 0:1 --- --- --- 1:2 --- 1:3 XXX 2:2 5:1 7:1 12. Надежда (Доброславци) 0:7 --- --- 1:5 0:9 --- --- 0:6 --- 1:9 --- XXX --- 2:1 13. Спартак 2015 (София) --- --- --- --- --- 0:11 2:4 --- 2:4 4:5 --- 2:3 XXX 1:1 14. РД Спорт (София) 0:11 --- --- 0:8 1:5 --- 0:2 0:5 1:6 --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Царско село", София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-2 място: Втора фаза, Група "А" (1-14 място);
    - 3-4 място: Втора фаза, Група "Б" (15-28 място);
    - 5-11 място: Втора фаза, Група "В" (29-39 място).

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София)                1:3 
16 септември 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - Металург 1957 (Перник)                  0:0 
16 септември 2018 г., неделя, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - Метал 2002 (Перник)                    0:0 
16 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Арес (София)                         1:2 
16 септември 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Н спорт (София)                 2:9 
ДАФ (София)                                               почива

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Н спорт (София)                     1:8 
23 септември 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - Банкя 2009 (Банкя)                  3:0 
23 септември 2018 г., неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Олимпиец (София)                 0:7 
23 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                    2:0 
23 септември 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДАФ (София)                        3:2 
Сердика (София)                                           почива

                           III кръг

30 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
ДАФ (София) - Спортист 13 (София)                         1:3 
30 септември 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Металург 1957 (Перник)               2:1 
30 септември 2018 г., неделя, 11:20 ч:
Сердика (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    3:0 
30 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Н спорт (София) - Арес (София)                            2:1 
30 септември 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Метал 2002 (Перник)             0:8 
Олимпиец (София)                                          почива

                           IV кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                   1:11 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:10 ч:
ДАФ (София) - Сердика (София)                             0:8 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - Арес (София)                        0:5 
7 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Н спорт (София)                     0:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Орловец 2015 (Кокаляне)          4:1 
Банкя 2009 (Банкя)                                        почива

                           V кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Сердика (София) - Спортист 13 (София)                     6:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Олимпиец (София) - ДАФ (София)                            8:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Металург 1957 (Перник)                  4:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Ботев 57 СОУ (София)                 0:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Арес (София) - Метал 2002 (Перник)                        0:1 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           VI кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Метал 2002 (Перник)                 2:7 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)            2:5 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Банкя 2009 (Банкя)                          0:13 
21 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Сердика (София) - Олимпиец (София)                        0:5 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Арес (София)                     1:1 
Н спорт (София)                                           почива

                           VII кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - ДАФ (София)                     4:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Олимпиец (София) - Спортист 13 (София)                   11:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:20 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Сердика (София)                      2:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Н спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    9:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Метал 2002 (Перник) - Металург 1957 (Перник)              1:0 
Арес (София)                                              почива

                           VIII кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Металург 1957 (Перник)              1:3 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 5:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Н спорт (София)                             1:3 
4 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Олимпиец (София) - Банкя 2009 (Банкя)                     2:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Арес (София)                       0:3 
Метал 2002 (Перник)                                       почива

                           IX кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Спортист 13 (София)                  7:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпиец (София)                2:10 
11 ноември 2018 г., неделя, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Сердика (София)                         2:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                4:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Арес (София) - ДАФ (София)                                3:2 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           X кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Н спорт (София)                        2:2 
18 ноември 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Металург 1957 (Перник)             0:6 
18 ноември 2018 г., неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Метал 2002 (Перник)                         1:6 
18 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Сердика (София) - Арес (София)                            0:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Орловец 2015 (Кокаляне)              3:1 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           XI кръг

25 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София)             3:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Банкя 2009 (Банкя)                      3:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - ДАФ (София)                      2:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Сердика (София)                     1:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 13:40 ч:
Арес (София) - Олимпиец (София)                           0:6 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Н спорт (София) XXX --- --- 2:1 3:0 2:1 4:1 --- --- 9:0 --- 2. Олимпиец (София) 2:2 XXX 0:0 --- 2:0 --- --- --- 11:1 --- 8:0 3. Метал 2002 (Перник) 0:3 --- XXX --- 3:0 1:0 1:0 --- --- 4:0 --- 4. Арес (София) --- 0:6 0:1 XXX --- --- --- 2:0 --- --- 3:2 5. Банкя 2009 (Банкя) --- --- --- 1:2 XXX 2:0 2:1 3:1 7:1 0:0 --- 6. Сердика (София) --- 0:5 --- 0:0 --- XXX 0:0 5:0 6:0 3:0 --- 7. Металург 1957 (Перник) --- 0:7 --- 1:1 --- --- XXX 4:1 --- --- 2:0 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 2:9 2:10 0:8 --- --- --- --- XXX 3:2 --- 4:1 9. Спортист 13 (София) 1:8 --- 2:7 0:5 --- --- 1:3 --- XXX --- --- 10. Ботев 57 СОУ (София) --- 1:11 --- 0:3 --- --- 0:6 2:5 1:3 XXX 3:2 11. ДАФ (София) 1:3 --- 1:6 --- 0:13 0:8 --- --- 1:3 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Национал (София)                   13   12   0   1   61:15   36    
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (София)                     13   10   2   1   45:14   32    
 3. Септември (София)                  13    8   3   2   32:18   27    
 4. Славия 1913 (София)                13    8   1   4   27:16   25     [1 0 0  1:0  3]
 5. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)   13    8   1   4   26:15   25     [0 0 1  0:1  0]
 6. Олимпиец (София)                   13    7   2   4   35:21   23    
 7. ЦСКА (София)                       13    7   0   6   24:18   21    
 8. Царско село 2015 (София)           13    6   1   6   37:30   19    
 9. Люлин (кв.Люлин, София)            13    5   1   7   23:37   16    
10. Локомотив 1929 (София)             13    5   0   8   21:26   15    
11. Академик 1947 (София)              13    3   1   9   20:37   10    
12. Левски Раковски (София)            13    2   1  10   14:37    7 [*]
13. Миньор (Перник)                    13    1   2  10    7:50    5    
14. Лъвчетата (София)                  13    1   1  11    7:45    4    

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекса в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго.
  - Въпреки първоначалния регламент Н спорт (София), 2-ри в група "В" през есента; не е включен в група "А" през пролетта, а в група "Б". Вместо него в група "А" е включен Левски Раковски (София), 8-ми в група "Б" през есента, който от своя страна по регламент трябва да играе в група "Б" през пролетта.

                           I кръг

2 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:2 
2 март 2019 г., събота, 10:10 ч:
Олимпиец (София) - Левски Раковски (София)                3:3 
2 март 2019 г., събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                          6:0 
2 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София)        1:1 
2 март 2019 г., събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   2:1 
2 март 2019 г., събота, 14:50 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                1:2 
2 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Национал (София) - Академик 1947 (София)                  отложен 
24 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Национал (София) - Академик 1947 (София)                 10:1 

                           II кръг

9 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Олимпиец (София)                           2:1 
9 март 2019 г., събота, 10:10 ч:
Септември (София) - Лъвчетата (София)                     6:1 
9 март 2019 г., събота, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Локомотив 1929 (София)            1:4 
9 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               3:6 
9 март 2019 г., събота, 13:40 ч:
Миньор (Перник) - Люлин (кв.Люлин, София)                 0:3 
9 март 2019 г., събота, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  0:1 
9 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    0:1 

                           III кръг

16 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)                      2:1 
16 март 2019 г., събота, 10:10 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             4:1 
16 март 2019 г., събота, 11:20 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София)         1:0 
16 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Национал (София) - Миньор (Перник)                        4:0 
16 март 2019 г., събота, 13:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:3 
16 март 2019 г., събота, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - Академик 1947 (София)               2:0 
16 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      0:1 

                           IV кръг

23 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      1:1 
23 март 2019 г., събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                    2:0 
23 март 2019 г., събота, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - Левски (София)                         1:1 
23 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            1:3 
23 март 2019 г., събота, 13:40 ч:
Академик 1947 (София) - Лъвчетата (София)                 3:0 
23 март 2019 г., събота, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - Национал (София)                0:4 
23 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  1:6 

                           V кръг

30 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        0:1 
30 март 2019 г., събота, 10:10 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           1:0 
30 март 2019 г., събота, 11:20 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Олимпиец (София)                4:3 
30 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          3:0 
30 март 2019 г., събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     4:0 
30 март 2019 г., събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Царско село 2015 (София)              1:5 
30 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Академик 1947 (София)                 2:0 

                           VI кръг

6 април 2019 г., събота, 10:10 ч:
Септември (София) - Академик 1947 (София)                 5:2 
6 април 2019 г., събота, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     3:0 
Олимпиец (София) - Национал (София)                       отложен 
6 април 2019 г., събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             0:4 
6 април 2019 г., събота, 13:40 ч:
Миньор (Перник) - Лъвчетата (София)                       1:1 
6 април 2019 г., събота, 14:50 ч:
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)              1:3 
6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Левски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                  7:1 
21 май 2019 г., вторник, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Национал (София)                       3:5 

                           VII кръг

13 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София)               1:5 
13 април 2019 г., събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:2 
13 април 2019 г., събота, 11:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпиец (София)                 0:2 
13 април 2019 г., събота, 12:30 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         0:2 
13 април 2019 г., събота, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник)        6:0 
13 април 2019 г., събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)               2:1 
13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - Царско село 2015 (София)          1:3 

                           VIII кръг

20 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              4:3 
20 април 2019 г., събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                          5:0 
20 април 2019 г., събота, 11:20 ч:
Миньор (Перник) - Академик 1947 (София)                   1:0 
20 април 2019 г., събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:4 
20 април 2019 г., събота, 13:40 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   2:0 
20 април 2019 г., събота, 14:50 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Национал (София)                2:8 
20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Олимпиец (София) - Славия 1913 (София)                    2:1 

                           I кръг - отложен мач

24 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Национал (София) - Академик 1947 (София)                 10:1 

                           IX кръг

4 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      отложен 
4 май 2019 г., събота, 10:10 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София)           3:0 
4 май 2019 г., събота, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Олимпиец (София)                      0:4 
4 май 2019 г., събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)          2:1 
4 май 2019 г., събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:6 
4 май 2019 г., събота, 14:50 ч:
Академик 1947 (София) - Левски Раковски (София)           4:1 
4 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                6:1 
15 май 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      5:1 

                           X кръг

11 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       1:1 
11 май 2019 г., събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Академик 1947 (София)                      3:0 
11 май 2019 г., събота, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)       2:3 
11 май 2019 г., събота, 12:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Славия 1913 (София)             1:4 
11 май 2019 г., събота, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        2:5 
11 май 2019 г., събота, 14:50 ч:
Левски (София) - Лъвчетата (София)                        4:0 
11 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 5:2 

                           IX кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      5:1 

                           XIII кръг - изтеглен мач

15 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           5:0 

                           XI кръг

18 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                1:2 
18 май 2019 г., събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   1:0 
18 май 2019 г., събота, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Олимпиец (София)                  0:3 
18 май 2019 г., събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    1:3 
18 май 2019 г., събота, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Левски (София)         1:2 
18 май 2019 г., събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               0:5 
18 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                 1:2 

                           VI кръг - отложен мач

21 май 2019 г., вторник, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Национал (София)                       3:5 

                           XIII кръг - изтеглени мачове

21 май 2019 г., вторник, 11:10 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:0 
21 май 2019 г., вторник, 12:20 ч:
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                1:2 

                           XII кръг

24 май 2019 г., петък, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               3:0 
24 май 2019 г., петък, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            3:0 
24 май 2019 г., петък, 11:20 ч:
Олимпиец (София) - Царско село 2015 (София)               1:0 
24 май 2019 г., петък, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              0:3 
24 май 2019 г., петък, 13:40 ч:
Левски (София) - Академик 1947 (София)                    3:3 
24 май 2019 г., петък, 14:50 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - ДИТ Спорт (София)               3:0 
27 май 2019 г., понеделник, 13:10 ч:
Национал (София) - Лъвчетата (София)                      6:0 

                           XIII кръг

15 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           5:0 
21 май 2019 г., вторник, 11:10 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:0 
21 май 2019 г., вторник, 12:20 ч:
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                1:2 
29 май 2019 г., сряда, 09:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Национал (София)       0:4 
1 юни 2019 г., събота, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           изтеглен 
1 юни 2019 г., събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 5:7 
1 юни 2019 г., събота, 11:20 ч:
Миньор (Перник) - Олимпиец (София)                        1:8 
1 юни 2019 г., събота, 13:40 ч:
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                изтеглен 
1 юни 2019 г., събота, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    5:2 
1 юни 2019 г., събота, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   изтеглен 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Национал (София) XXX 0:2 5:1 --- --- --- 1:0 --- --- 5:2 10:1 --- 4:0 6:0 2. Левски (София) --- XXX 0:1 --- --- --- 4:1 --- 7:1 2:0 3:3 --- 6:0 4:0 3. Септември (София) --- --- XXX --- 1:1 --- --- 4:3 --- --- 5:2 3:0 1:1 6:1 4. Славия 1913 (София) 1:3 1:6 0:0 XXX --- --- 1:2 --- --- --- 2:0 --- 4:0 2:1 5. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:4 1:2 --- 0:1 XXX --- 3:0 --- --- --- 2:0 --- 6:0 --- 6. Олимпиец (София) 3:5 1:1 2:1 2:1 2:3 XXX --- 1:0 --- --- --- 3:3 --- --- 7. ЦСКА (София) --- --- 1:2 --- --- 2:1 XXX --- 2:0 3:0 3:0 --- 3:0 5:0 8. Царско село 2015 (София) 3:6 5:7 --- 1:3 1:3 --- 1:0 XXX --- --- --- --- 6:1 --- 9. Люлин (кв.Люлин, София) 2:8 --- 1:5 1:4 3:0 4:3 --- 1:1 XXX --- --- 1:0 --- --- 10. Локомотив 1929 (София) --- --- 1:2 0:3 1:2 0:2 --- 0:3 2:1 XXX --- 3:0 --- --- 11. Академик 1947 (София) --- --- --- --- --- 0:3 --- 1:3 5:0 1:4 XXX 4:1 --- 3:0 12. Левски Раковски (София) 0:4 0:1 --- 0:4 0:4 --- 5:2 2:5 --- --- --- XXX --- --- 13. Миньор (Перник) --- --- --- --- --- 1:8 --- --- 0:3 1:6 1:0 1:2 XXX 1:1 14. Лъвчетата (София) --- --- --- --- 0:1 0:4 --- 1:5 0:5 1:2 --- 2:1 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

15. Кюстендил (Кюстендил)              13    8   2   3   26:26   26    
16. Ком 98 (Годеч)                     13    5   8   0   18:8    23    
17. Н спорт (София)                    13    6   4   3   35:19   22 [*]
18. Арес (София)                       13    6   3   4   19:13   21     [1 0 0  3:1  3]
19. Марек 1915 (Дупница)               13    7   0   6   43:25   21     [0 0 1  1:3  0]
20. София спорт (София)                13    6   2   5   38:27   20    
21. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   13    5   4   4   20:15   19     [2 0 0  6:2  6]
22. Елит София (София)                 13    5   4   4   30:25   19     [1 0 1  2:4  3]
23. Метал 2002 (Перник)                13    6   1   6   23:29   19     [0 0 2  3:5  0]
24. Барокко (София)                    13    5   2   6   24:25   17    
25. Олимпия ФК (София)                 13    4   4   5   23:18   16     [1 0 0  2:0  3]
26. Атлетико Артен (София)             13    4   4   5   15:20   16     [0 0 1  0:2  0]
27. Витоша 13 (София)                  13    4   2   7   19:31   14    
28. Надежда (Доброславци)              13    0   0  13    4:56    0    

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекса в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Въпреки първоначалния регламент Н спорт (София), 2-ри в група "В" през есента; не е включен в група "А" през пролетта, а в група "Б". Вместо него в група "А" е включен Левски Раковски (София), 8-ми в група "Б" през есента, който от своя страна по регламент трябва да играе в група "Б" през пролетта.

                           I кръг

3 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Барокко (София)                         2:4 
3 март 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Елит София (София) - Арес (София)                         1:2 
3 март 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Марек 1915 (Дупница)                     2:1 
3 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
София спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил)              15:0 
3 март 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Метал 2002 (Перник) - Надежда (Доброславци)               2:1 
3 март 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Атлетико Артен (София) - Олимпия ФК (София)               0:2 
3 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      2:1 

                           II кръг

10 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София)                    6:0 
10 март 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        0:0 
10 март 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Надежда (Доброславци) - Атлетико Артен (София)            0:3 
10 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Метал 2002 (Перник)               4:0 
10 март 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - София спорт (София)                6:1 
10 март 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Н спорт (София) - Елит София (София)                      3:3 
10 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Арес (София) - Ком 98 (Годеч)                             0:0 

                           III кръг

17 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Арес (София)                        1:0 
17 март 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Н спорт (София)                          1:1 
17 март 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                4:3 
17 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил)            1:0 
17 март 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)     0:0 
17 март 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Надежда (Доброславци)                 3:0 
17 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Елит София (София) - Барокко (София)                      5:3 

                           IV кръг

24 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Витоша (Бистрица)                 0:2 
24 март 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Барокко (София) - Олимпия ФК (София)                      0:3 
24 март 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Атлетико Артен (София)             3:2 
24 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Елит София (София) - Ком 98 (Годеч)                       1:1 
24 март 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Витоша 13 (София)                 3:0 
24 март 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Арес (София) - Метал 2002 (Перник)                        2:0 
24 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Н спорт (София) - София спорт (София)                     2:1 

                           V кръг

31 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Барокко (София)                          3:0 
31 март 2019 г., неделя, 10:10 ч:
София спорт (София) - Елит София (София)                  3:5 
31 март 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Н спорт (София)                     4:3 
31 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Арес (София)                     0:0 
31 март 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил)                 4:0 
31 март 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница)                  2:7 
31 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Надежда (Доброславци)                3:0 

                           VI кръг

7 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Атлетико Артен (София)                  6:0 
7 април 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Елит София (София) - Метал 2002 (Перник)                  2:1 
7 април 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                   3:0 
7 април 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                4:1 
7 април 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   4:1 
7 април 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Ком 98 (Годеч) - София спорт (София)                      0:0 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Арес (София) - Витоша 13 (София)                          3:1 

                           VII кръг

14 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Барокко (София)                     1:3 
14 април 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арес (София)           2:0 
14 април 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Марек 1915 (Дупница)                 1:3 
14 април 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Н спорт (София)                       1:2 
14 април 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Надежда (Доброславци) - Кюстендил (Кюстендил)             0:5 
14 април 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ком 98 (Годеч)                      1:1 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Елит София (София)               3:1 

                           VIII кръг

21 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Арес (София) - Олимпия ФК (София)                         1:0 
21 април 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Атлетико Артен (София)                   1:1 
21 април 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци)              7:0 
21 април 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Елит София (София) - Витоша 13 (София)                    2:3 
21 април 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Барокко (София) - Кюстендил (Кюстендил)                   2:3 
21 април 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        2:1 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
София спорт (София) - Метал 2002 (Перник)                 2:3 

                           IX кръг

5 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Барокко (София)                     2:1 
5 май 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - Арес (София)                      0:6 
5 май 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              3:1 
5 май 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)     3:0 
5 май 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - Ком 98 (Годеч)                        1:2 
5 май 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Атлетико Артен (София) - София спорт (София)              0:2 
5 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                      1:1 

                           X кръг

12 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                   1:1 
12 май 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Надежда (Доброславци)                   9:0 
12 май 2019 г., неделя, 11:20 ч:
София спорт (София) - Витоша 13 (София)                   2:1 
12 май 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         0:0 
12 май 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Барокко (София) - Марек 1915 (Дупница)                    1:5 
12 май 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Арес (София) - Кюстендил (Кюстендил)                      1:2 
12 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Атлетико Артен (София)              1:3 

                           XI кръг

19 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Барокко (София)                  0:2 
19 май 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)    2:4 
19 май 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Метал 2002 (Перник)                   3:1 
19 май 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Н спорт (София)                   1:0 
19 май 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Олимпия ФК (София) - Ком 98 (Годеч)                       1:3 
19 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Елит София (София)                0:6 
21 май 2019 г., вторник, 13:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Арес (София)                       1:3 

                           XII кръг

27 май 2019 г., понеделник, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    2:3 
27 май 2019 г., понеделник, 10:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Надежда (Доброславци)                    4:1 
27 май 2019 г., понеделник, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                    3:1 
27 май 2019 г., понеделник, 12:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София)                1:1 
27 май 2019 г., понеделник, 13:40 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                  3:3 
27 май 2019 г., понеделник, 14:50 ч:
Елит София (София) - Кюстендил (Кюстендил)                1:1 
27 май 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Барокко (София) - Арес (София)                            4:0 

                           XIII кръг

2 юни 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Барокко (София)                       1:1 
2 юни 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица) - Атлетико Артен (София)                1:1 
2 юни 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София)                 1:2 
2 юни 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - Н спорт (София)                            1:1 
2 юни 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Надежда (Доброславци) - София спорт (София)               2:3 
2 юни 2019 г., неделя, 14:50 ч:
Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник)                  1:2 
2 юни 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Ком 98 (Годеч)                    0:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Кюстендил (Кюстендил) XXX 0:0 1:0 --- 3:1 --- --- --- 4:0 --- 4:1 --- 3:0 --- 2. Ком 98 (Годеч) --- XXX 1:1 --- 2:1 0:0 0:0 --- --- 3:0 --- 1:1 --- 4:1 3. Н спорт (София) --- --- XXX --- 3:1 2:1 2:1 3:3 --- 2:4 --- 6:0 --- 9:0 4. Арес (София) 1:2 0:0 1:1 XXX --- --- --- --- 2:0 --- 1:0 --- 3:1 --- 5. Марек 1915 (Дупница) --- --- --- 1:3 XXX 6:1 4:1 1:2 --- --- --- 3:2 --- 7:0 6. София спорт (София) 15:0 --- --- 1:0 --- XXX --- 3:5 2:3 1:3 3:3 --- 2:1 --- 7. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0 --- --- 2:0 --- 2:4 XXX 3:0 --- --- 0:0 1:1 --- --- 8. Елит София (София) 1:1 1:1 --- 1:2 --- --- --- XXX 2:1 5:3 1:1 --- 2:3 --- 9. Метал 2002 (Перник) --- 1:1 4:3 --- 4:3 --- 2:3 --- XXX 2:1 --- 1:3 --- 2:1 10. Барокко (София) 2:3 --- --- 4:0 1:5 --- 0:0 --- --- XXX 0:3 --- --- 3:0 11. Олимпия ФК (София) --- 1:3 1:1 --- 1:3 --- --- --- 1:2 --- XXX --- 6:0 3:0 12. Атлетико Артен (София) 1:0 --- --- 0:0 --- 0:2 --- 3:1 --- 0:2 0:2 XXX 1:1 --- 13. Витоша 13 (София) --- 1:2 1:2 --- 2:7 --- 2:1 --- 3:1 1:1 --- --- XXX 3:0 14. Надежда (Доброславци) 0:5 --- --- 0:6 --- 2:3 0:2 0:6 --- --- --- 0:3 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

29. Металург 1957 (Перник)             10    9   1   0   34:4    28
30. Сердика (София)                    10    7   1   2   34:7    22
31. Ботев 57 СОУ (София)               10    6   2   2   33:13   20
32. Банкя 2009 (Банкя)                 10    6   1   3   23:11   19
33. Спартак 2015 (София)               10    5   2   3   20:12   17
34. ДАФ (София)                        10    4   2   4   18:18   14 [0 1 0  1:1  1, 0 обща ГР]
35. РД Спорт (София)                   10    4   2   4   19:23   14 [0 1 0  1:1  1, -4 обща ГР]
36. Орловец 2015 (Кокаляне)            10    4   1   5   16:21   13
37. Спортист 13 (София)                10    2   0   8   16:28    6
38. Средногорец 2016 (Златица)         10    1   0   9    5:49    3
39. София 2010 (София)                 10    0   2   8   11:43    2

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Царско село", София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

10 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Ботев 57 СОУ (София)                 1:1 
10 март 2019 г., неделя, 10:10 ч:
София 2010 (София) - Спартак 2015 (София)                 1:1 
10 март 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Металург 1957 (Перник)          0:4 
10 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Спортист 13 (София) - Сердика (София)                     2:4 
10 март 2019 г., неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - Средногорец 2016 (Златица)                  6:0 
РД Спорт (София)                                          почива

                           II кръг

17 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Спортист 13 (София)                3:1 
17 март 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Средногорец 2016 (Златица)         7:0 
17 март 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - София 2010 (София)               6:0 
17 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - РД Спорт (София)                     5:0 
17 март 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Сердика (София) - ДАФ (София)                             5:0 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           III кръг

24 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   0:2 
24 март 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Банкя 2009 (Банкя)              2:3 
24 март 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - Металург 1957 (Перник)              1:4 
24 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Сердика (София)              0:4 
24 март 2019 г., неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - Спартак 2015 (София)                        1:0 
София 2010 (София)                                        почива

                           IV кръг

31 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Сердика (София)                    3:1 
31 март 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - София 2010 (София)                   3:0 
31 март 2019 г., неделя, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                4:1 
31 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - ДАФ (София)                      3:0 
31 март 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Спартак 2015 (София) - Средногорец 2016 (Златица)         8:0 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           V кръг

7 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СОУ (София)            3:2 
7 април 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - Спартак 2015 (София)                    0:1 
7 април 2019 г., неделя, 11:20 ч:
София 2010 (София) - РД Спорт (София)                     2:4 
7 април 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Металург 1957 (Перник)       1:7 
7 април 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Спортист 13 (София) - Банкя 2009 (Банкя)                  0:2 
ДАФ (София)                                               почива

                           VI кръг

14 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спартак 2015 (София)               3:2 
14 април 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - ДАФ (София)                          4:0 
14 април 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сердика (София)                  0:0 
14 април 2019 г., неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Спортист 13 (София)                    2:0 
14 април 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - София 2010 (София)              2:2 
Средногорец 2016 (Златица)                                почива

                           VII кръг

21 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
София 2010 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 1:7 
21 април 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             1:3 
21 април 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Спартак 2015 (София) - Металург 1957 (Перник)             0:3 
21 април 2019 г., неделя, 12:30 ч:
ДАФ (София) - РД Спорт (София)                            1:1 
21 април 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Банкя 2009 (Банкя)           0:3 
Сердика (София)                                           почива

                           VIII кръг

5 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Сердика (София)                      0:4 
5 май 2019 г., неделя, 10:10 ч:
София 2010 (София) - Спортист 13 (София)                  2:5 
5 май 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Металург 1957 (Перник)             0:2 
5 май 2019 г., неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Средногорец 2016 (Златица)             6:0 
5 май 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - ДАФ (София)                     2:1 
Спартак 2015 (София)                                      почива

                           IX кръг

12 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                1:6 
12 май 2019 г., неделя, 10:10 ч:
Спартак 2015 (София) - Банкя 2009 (Банкя)                 2:1 
12 май 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Сердика (София) - РД Спорт (София)                        8:0 
12 май 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Орловец 2015 (Кокаляне)      0:2 
12 май 2019 г., неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - София 2010 (София)                          5:1 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           X кръг

19 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София)                 0:2 
19 май 2019 г., неделя, 10:10 ч:
София 2010 (София) - Средногорец 2016 (Златица)           1:4 
19 май 2019 г., неделя, 11:20 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Металург 1957 (Перник)               1:2 
19 май 2019 г., неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София)                   1:1 
19 май 2019 г., неделя, 13:40 ч:
Спортист 13 (София) - ДАФ (София)                         0:2 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XI кръг

29 май 2019 г., сряда, 10:00 ч:
Сердика (София) - София 2010 (София)                      6:1 
29 май 2019 г., сряда, 11:10 ч:
Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)            2:1 
29 май 2019 г., сряда, 12:20 ч:
ДАФ (София) - Ботев 57 СОУ (София)                        2:2 
29 май 2019 г., сряда, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - РД Спорт (София)                 3:1 
29 май 2019 г., сряда, 14:40 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Спортист 13 (София)          0:5 
Банкя 2009 (Банкя)                                        почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Металург 1957 (Перник) XXX 0:0 --- --- --- 3:0 3:1 --- --- --- 6:0 2. Сердика (София) --- XXX --- --- 0:1 5:0 8:0 --- --- --- 6:1 3. Ботев 57 СОУ (София) 0:2 3:1 XXX --- 3:2 --- --- --- --- 7:0 --- 4. Банкя 2009 (Банкя) 1:2 0:4 1:1 XXX --- 4:0 5:0 --- --- --- 3:0 5. Спартак 2015 (София) 0:3 --- --- 2:1 XXX --- --- 2:1 3:1 8:0 --- 6. ДАФ (София) --- --- 2:2 --- 1:0 XXX 1:1 --- --- 6:0 5:1 7. РД Спорт (София) --- --- 0:2 --- 1:1 --- XXX 4:1 2:0 6:0 --- 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:4 0:2 3:2 2:3 --- 2:1 --- XXX --- --- 2:2 9. Спортист 13 (София) 1:4 2:4 1:6 0:2 --- 0:2 --- 1:3 XXX --- --- 10. Средногорец 2016 (Златица) 1:7 0:4 --- 0:3 --- --- --- 0:2 0:5 XXX --- 11. София 2010 (София) --- --- 1:7 --- 1:1 --- 2:4 --- 2:5 1:4 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре