Деца подготвителна група (род.2007) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2017/18


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Метал 2002 (Перник)                11   10   0   1   37:6    30  Втора фаза, Група "А"
 2. Царско село 2015 (София)           11    9   0   2   75:13   27  Втора фаза, Група "А"
 3. Левски (София)                     11    8   1   2   52:9    25  Втора фаза, Група "А"
 4. Национал (София)                   11    8   0   3   38:16   24  Втора фаза, Група "А"
 5. РД Спорт (София)                   11    5   2   4   23:21   17  Втора фаза, Група "А" [1 0 0  6:3  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Септември (София)                  11    5   2   4   24:42   17  Втора фаза, Група "Б" [0 0 1  3:6  0]
 7. Лъвчетата (София)                  11    5   1   5   23:24   16  Втора фаза, Група "Б"
 8. Младост 2015 (София)               11    4   2   5   16:27   14  Втора фаза, Група "Б"
 9. Миньор (Перник)                    11    3   3   5   16:28   12  Втора фаза, Група "Б"
10. Ком 98 (Годеч)                     11    2   1   8   23:34    7  Втора фаза, Група "Б"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
11. Сердика (София)                    11    0   1  10    7:48    1  Втора фаза, Група "В" [0 1 0  2:2  1, -41 обща ГР]
12. София спорт (София)                11    0   1  10    6:72    1  Втора фаза, Група "В" [0 1 0  2:2  1, -66 обща ГР]

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-5 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място);
    - 6-10 място: Втора фаза, Група "Б" (13-24 място);
    - 11-12 място: Втора фаза, Група "В" (25-35 място).

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                6:0 
9 септември 2017, събота, 10:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - София спорт (София)                11:0 
9 септември 2017, събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Септември (София)                       14:0 
9 септември 2017, събота, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Младост 2015 (София)                   отложен 
9 септември 2017, събота, 13:40 ч:
Национал (София) - Сердика (София)                        7:2 
9 септември 2017, събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Ком 98 (Годеч)                        6:4 
17 септември 2017, неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Младост 2015 (София)                   2:2 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Ком 98 (Годеч)                          3:3 
16 септември 2017, събота, 10:10 ч:
Младост 2015 (София) - Лъвчетата (София)                  0:1 
16 септември 2017, събота, 11:20 ч:
Сердика (София) - РД Спорт (София)                        0:2 
16 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      3:1 
16 септември 2017, събота, 13:40 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      0:8 
16 септември 2017, събота, 14:50 ч:
Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)            1:2 

                           I кръг - отложен мач

17 септември 2017, неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Младост 2015 (София)                   2:2 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 1:2 
23 септември 2017, събота, 10:10 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                    6:0 
23 септември 2017, събота, 11:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Миньор (Перник)                     0:3 сл. 
23 септември 2017, събота, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Септември (София)                      6:3 
23 септември 2017, събота, 13:40 ч:
Лъвчетата (София) - Сердика (София)                       5:1 
23 септември 2017, събота, 14:50 ч:
Ком 98 (Годеч) - Младост 2015 (София)                     0:1 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Младост 2015 (София)                    0:1 
30 септември 2017, събота, 10:10 ч:
Сердика (София) - Ком 98 (Годеч)                          0:2 
30 септември 2017, събота, 11:20 ч:
София спорт (София) - РД Спорт (София)                    0:4 
30 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Септември (София) - Лъвчетата (София)                     2:1 
30 септември 2017, събота, 13:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               1:3 
30 септември 2017, събота, 14:50 ч:
Метал 2002 (Перник) - Левски (София)                      1:0 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                          7:1 
7 октомври 2017, събота, 10:10 ч:
Национал (София) - Метал 2002 (Перник)                    1:4 
7 октомври 2017, събота, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Царско село 2015 (София)               2:6 
7 октомври 2017, събота, 12:30 ч:
Лъвчетата (София) - София спорт (София)                   6:1 
7 октомври 2017, събота, 13:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Септември (София)                        1:2 
7 октомври 2017, събота, 14:50 ч:
Младост 2015 (София) - Сердика (София)                    4:0 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Ком 98 (Годеч)                      1:8 
14 октомври 2017, събота, 10:10 ч:
Миньор (Перник) - Сердика (София)                         3:0 
14 октомври 2017, събота, 11:20 ч:
Септември (София) - Младост 2015 (София)                  2:2 
14 октомври 2017, събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София)              5:1 
14 октомври 2017, събота, 13:40 ч:
Метал 2002 (Перник) - РД Спорт (София)                    3:0 
14 октомври 2017, събота, 14:50 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         2:0 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Миньор (Перник)                        7:0 
21 октомври 2017, събота, 10:10 ч:
Лъвчетата (София) - Метал 2002 (Перник)                   0:2 
21 октомври 2017, събота, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Левски (София)                         2:2 
21 октомври 2017, събота, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Царско село 2015 (София)                 3:8 
21 октомври 2017, събота, 13:40 ч:
Сердика (София) - Септември (София)                       2:4 
21 октомври 2017, събота, 14:50 ч:
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                4:1 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Младост 2015 (София)          10:0 
28 октомври 2017, събота, 10:10 ч:
Миньор (Перник) - Септември (София)                       1:1 
28 октомври 2017, събота, 11:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ком 98 (Годеч)                      3:0 
28 октомври 2017, събота, 12:30 ч:
Левски (София) - Лъвчетата (София)                        6:0 
28 октомври 2017, събота, 13:40 ч:
Национал (София) - РД Спорт (София)                       4:2 
28 октомври 2017, събота, 14:50 ч:
София спорт (София) - Сердика (София)                     2:2 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Левски (София)                           отложен 
4 ноември 2017, събота, 10:10 ч:
Септември (София) - София спорт (София)                   отложен 
4 ноември 2017, събота, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Национал (София)                      отложен 
4 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)                отложен 
4 ноември 2017, събота, 13:40 ч:
Сердика (София) - Царско село 2015 (София)                отложен 
4 ноември 2017, събота, 14:50 ч:
РД Спорт (София) - Миньор (Перник)                        отложен 
25 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Левски (София)                           2:4 
25 ноември 2017, събота, 10:10 ч:
Септември (София) - София спорт (София)                   5:0 
25 ноември 2017, събота, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Национал (София)                      1:2 
25 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)                0:5 
25 ноември 2017, събота, 13:40 ч:
Сердика (София) - Царско село 2015 (София)                0:12 
25 ноември 2017, събота, 14:50 ч:
РД Спорт (София) - Миньор (Перник)                        1:0 

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)             10:1 
11 ноември 2017, събота, 10:10 ч:
Миньор (Перник) - София спорт (София)                     4:1 
11 ноември 2017, събота, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Лъвчетата (София)                      0:1 
11 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Сердика (София)                     2:0 
11 ноември 2017, събота, 13:40 ч:
Левски (София) - Младост 2015 (София)                     3:1 
11 ноември 2017, събота, 14:50 ч:
Национал (София) - Ком 98 (Годеч)                         4:0 

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            0:14 
18 ноември 2017, събота, 10:10 ч:
Лъвчетата (София) - Миньор (Перник)                       1:1 
18 ноември 2017, събота, 11:20 ч:
Сердика (София) - Левски (София)                          0:5 
18 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - РД Спорт (София)                         0:2 
18 ноември 2017, събота, 13:40 ч:
Септември (София) - Метал 2002 (Перник)                   1:4 
18 ноември 2017, събота, 14:50 ч:
Младост 2015 (София) - Национал (София)                   1:3 

                           IX кръг - отложени мачове

25 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Левски (София)                           2:4 
25 ноември 2017, събота, 10:10 ч:
Септември (София) - София спорт (София)                   5:0 
25 ноември 2017, събота, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Национал (София)                      1:2 
25 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)                0:5 
25 ноември 2017, събота, 13:40 ч:
Сердика (София) - Царско село 2015 (София)                0:12 
25 ноември 2017, събота, 14:50 ч:
РД Спорт (София) - Миньор (Перник)                        1:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Метал 2002 (Перник) XXX --- 1:0 --- 3:0 --- --- --- 0:3* 3:0 2:0 11:0 2. Царско село 2015 (София) 1:2 XXX --- 1:3 --- 10:1 5:1 10:0 6:0 --- --- --- 3. Левски (София) --- 1:2 XXX 2:0 --- 14:0 6:0 3:1 7:1 --- --- --- 4. Национал (София) 1:4 --- --- XXX 4:2 --- --- --- 7:0 4:0 7:2 6:0 5. РД Спорт (София) --- 2:6 2:2 --- XXX 6:3 0:1 2:2 1:0 --- --- --- 6. Септември (София) 1:4 --- --- 3:1 --- XXX 2:1 2:2 --- --- --- 5:0 7. Лъвчетата (София) 0:2 --- --- 1:2 --- --- XXX --- 1:1 6:4 5:1 6:1 8. Младост 2015 (София) 0:5 --- --- 1:3 --- --- 0:1 XXX --- --- 4:0 4:1 9. Миньор (Перник) --- --- --- --- --- 1:1 --- 0:1 XXX 3:3 3:0 4:1 10. Ком 98 (Годеч) --- 3:8 2:4 --- 0:2 1:2 --- 0:1 --- XXX --- --- 11. Сердика (София) --- 0:12 0:5 --- 0:2 2:4 --- --- --- 0:2 XXX --- 12. София спорт (София) --- 0:14 0:8 --- 0:4 --- --- --- --- 1:8 2:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Н спорт (София)                    11   10   1   0   55:6    31  Втора фаза, Група "А"
 2. Славия 1913 (София)                11    9   1   1   52:11   28  Втора фаза, Група "А"
 3. ДИТ Спорт (София)                  11    9   0   2   61:5    27  Втора фаза, Група "А"
 4. ЦСКА (София)                       11    6   1   4   33:16   19  Втора фаза, Група "А" [1 0 0  2:0  3]
 5. Олимпия ФК (София)                 11    6   1   4   32:19   19  Втора фаза, Група "А" [0 0 1  0:2  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Гранит (Владая)                    11    5   2   4   17:19   17  Втора фаза, Група "Б"
 7. Левски Раковски (София)            11    4   4   3   18:16   16  Втора фаза, Група "Б"
 8. Сливнишки герой (Сливница)         11    5   0   6   21:32   15  Втора фаза, Група "Б"
 9. Витоша 13 (София)                  11    2   2   7   16:52    8  Втора фаза, Група "Б"
10. Победа 2013 (София)                11    2   1   8   10:33    7  Втора фаза, Група "Б"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
11. Ботев 57 СОУ (София)               11    1   0  10    6:64    3  Втора фаза, Група "В"
12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   11    0   1  10    5:53    1  Втора фаза, Група "В"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-5 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място);
    - 6-10 място: Втора фаза, Група "Б" (13-24 място);
    - 11-12 място: Втора фаза, Група "В" (25-35 място).

                           I кръг

10 септември 2017, неделя, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Гранит (Владая)                     3:2 
10 септември 2017, неделя, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Н спорт (София)                       1:5 
10 септември 2017, неделя, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 8:0 
10 септември 2017, неделя, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               3:0 
10 септември 2017, неделя, 13:40 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          1:3 
10 септември 2017, неделя, 14:50 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Победа 2013 (София)          2:1 

                           II кръг

17 септември 2017, неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница)            9:0 
17 септември 2017, неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           0:11 
17 септември 2017, неделя, 11:20 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)            0:2 
17 септември 2017, неделя, 12:30 ч:
Гранит (Владая) - Победа 2013 (София)                     2:2 
17 септември 2017, неделя, 13:40 ч:
Н спорт (София) - Олимпия ФК (София)                      7:1 
17 септември 2017, неделя, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                  11:0 

                           III кръг

24 септември 2017, неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Гранит (Владая)                       2:3 
24 септември 2017, неделя, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  1:5 
24 септември 2017, неделя, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Н спорт (София)                 2:2 
24 септември 2017, неделя, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       6:0 
24 септември 2017, неделя, 13:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)            2:0 
24 септември 2017, неделя, 14:50 ч:
Победа 2013 (София) - ДИТ Спорт (София)                   0:7 

                           IV кръг

1 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София)    0:3 
1 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
Гранит (Владая) - ДИТ Спорт (София)                       0:5 
1 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Сливнишки герой (Сливница)         1:8 
1 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            7:0 
1 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             4:1 
1 октомври 2017, неделя, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София)                    0:10 

                           V кръг

8 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Гранит (Владая)                      1:0 
8 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София)               3:3 
8 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:2 
8 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Н спорт (София)              0:5 
8 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
Победа 2013 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                2:0 
8 октомври 2017, неделя, 14:50 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      9:0 

                           VI кръг

15 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  0:13 
15 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Победа 2013 (София)                     4:0 
15 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
Гранит (Владая) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        3:0 
15 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Сливнишки герой (Сливница)          4:0 
15 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          0:4 
15 октомври 2017, неделя, 14:50 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски Раковски (София)              0:0 

                           VII кръг

22 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Гранит (Владая)                 1:1 
22 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                         2:0 
22 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша 13 (София)            4:2 
22 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Победа 2013 (София) - Славия 1913 (София)                 0:8 
22 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)   2:3 
22 октомври 2017, неделя, 14:50 ч:
ДИТ Спорт (София) - Н спорт (София)                       1:2 

                           VIII кръг

29 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Гранит (Владая) - Ботев 57 СОУ (София)                    3:0 
29 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        8:0 
29 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   2:1 
29 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Победа 2013 (София)                   3:1 
29 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Сливнишки герой (Сливница)           5:3 
29 октомври 2017, неделя, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    3:2 

                           IX кръг

5 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Олимпия ФК (София)                  отложен 
5 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Гранит (Владая)                            отложен 
5 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Левски Раковски (София)      отложен 
5 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София)                     отложен 
5 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)    отложен 
5 ноември 2017, неделя, 14:50 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Н спорт (София)                    отложен 
26 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Олимпия ФК (София)                  1:2 
26 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Гранит (Владая)                            0:1 
26 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Левски Раковски (София)      1:0 
26 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София)                     9:0 
26 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)    2:6 
26 ноември 2017, неделя, 14:50 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Н спорт (София)                    1:9 

                           X кръг

12 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Гранит (Владая) - Н спорт (София)                         0:4 
12 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                7:0 
12 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:1 
12 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (София)                    0:1 
12 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - Победа 2013 (София)             3:0 
12 ноември 2017, неделя, 14:50 ч:
ЦСКА (София) - Сливнишки герой (Сливница)                 3:0 

                           XI кръг

19 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Гранит (Владая)              1:2 
19 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София)               3:0 
19 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     2:0 
19 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)     0:4 
19 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша 13 (София)                  1:4 
19 ноември 2017, неделя, 14:50 ч:
Победа 2013 (София) - ЦСКА (София)                        0:2 

                           IX кръг - отложени мачове

26 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Олимпия ФК (София)                  1:2 
26 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Гранит (Владая)                            0:1 
26 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Левски Раковски (София)      1:0 
26 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София)                     9:0 
26 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)    2:6 
26 ноември 2017, неделя, 14:50 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Н спорт (София)                    1:9 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Н спорт (София) XXX 2:0 --- 7:0 7:1 --- --- --- --- 4:0 --- 8:0 2. Славия 1913 (София) --- XXX 2:1 --- --- 3:2 4:1 4:0 11:0 --- 7:0 --- 3. ДИТ Спорт (София) 1:2 --- XXX --- --- --- 3:0 9:0 9:0 --- --- 9:0 4. ЦСКА (София) --- 2:2 1:3 XXX 2:0 0:1 --- 3:0 --- --- 6:0 --- 5. Олимпия ФК (София) --- 1:5 0:1 --- XXX 1:0 0:0 5:3 --- --- 8:0 --- 6. Гранит (Владая) 0:4 --- 0:5 --- --- XXX --- --- --- 2:2 3:0 3:0 7. Левски Раковски (София) 2:2 --- --- 3:2 --- 1:1 XXX --- 3:3 3:0 --- 3:0 8. Сливнишки герой (Сливница) 0:5 --- --- --- --- 1:2 1:0 XXX 4:2 2:1 --- 2:0 9. Витоша 13 (София) 1:5 --- --- 0:4 0:10 2:3 --- --- XXX 3:1 --- 1:1 10. Победа 2013 (София) --- 0:8 0:7 0:2 1:2 --- --- --- --- XXX 2:0 --- 11. Ботев 57 СОУ (София) 1:9 --- 0:13 --- --- --- 0:2 1:8 1:4 --- XXX --- 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- 2:6 --- 0:11 0:4 --- --- --- --- 0:3 2:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1929 (София)             10    8   0   2   45:6    24  Втора фаза, Група "А" [1 0 0  2:1  3]
 2. Арес (София)                       10    8   0   2   29:8    24  Втора фаза, Група "А" [0 0 1  1:2  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Ферион (София)                     10    7   1   2   29:10   22  Втора фаза, Група "Б"
 4. Елит София (София)                 10    7   0   3   24:12   21  Втора фаза, Група "Б"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. ДАФ (София)                        10    6   1   3   33:13   19  Втора фаза, Група "В"
 6. Спортист 13 (София)                10    6   0   4   27:11   18  Втора фаза, Група "В"
 7. Надежда (Доброславци)              10    4   1   5   27:25   13  Втора фаза, Група "В"
 8. Урвич (Панчарево)                  10    2   3   5   13:20    9  Втора фаза, Група "В"
 9. ОФК София (София)                  10    1   1   8   14:64    4  Втора фаза, Група "В" [1 0 0  5:2  3]
10. Ултраспорт академия (София)        10    1   1   8    6:49    4  Втора фаза, Група "В" [0 0 1  2:5  0]
11. Кремиковци (кв.Ботунец, София)     10    0   2   8    6:35    2  Втора фаза, Група "В"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-2 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място);
    - 3-4 място: Втора фаза, Група "Б" (13-24 място);
    - 5-11 място: Втора фаза, Група "В" (25-35 място).

                           I кръг

10 септември 2017, неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)   5:0 
10 септември 2017, неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - Ултраспорт академия (София)       8:1 
10 септември 2017, неделя, 11:20 ч:
ОФК София (София) - Елит София (София)                    1:7 
10 септември 2017, неделя, 12:30 ч:
ДАФ (София) - Арес (София)                                1:3 
10 септември 2017, неделя, 13:40 ч:
Урвич (Панчарево) - Спортист 13 (София)                   0:2 
Ферион (София)                                            почива

                           II кръг

17 септември 2017, неделя, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Спортист 13 (София)      0:6 
17 септември 2017, неделя, 10:10 ч:
Арес (София) - Урвич (Панчарево)                          2:0 
17 септември 2017, неделя, 11:20 ч:
Елит София (София) - ДАФ (София)                          3:1 
17 септември 2017, неделя, 12:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - ОФК София (София)           2:5 
17 септември 2017, неделя, 13:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ферион (София)                   1:2 
Надежда (Доброславци)                                     почива

                           III кръг

24 септември 2017, неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           4:1 
24 септември 2017, неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            0:9 
24 септември 2017, неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Ултраспорт академия (София)                 9:0 
24 септември 2017, неделя, 12:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Елит София (София)                    3:1 
24 септември 2017, неделя, 13:40 ч:
Спортист 13 (София) - Арес (София)                        1:2 
ОФК София (София)                                         почива

                           IV кръг

1 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Арес (София)             0:7 
1 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
Елит София (София) - Спортист 13 (София)                  2:0 
1 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
Ултраспорт академия (София) - Урвич (Панчарево)           1:1 
1 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ОФК София (София)               14:0 
1 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
Ферион (София) - Надежда (Доброславци)                    4:2 
ДАФ (София)                                               почива

                           V кръг

8 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
ОФК София (София) - Ферион (София)                        1:7 
8 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)    3:0 
8 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Локомотив 1929 (София)                      2:1 
8 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Спортист 13 (София) - Ултраспорт академия (София)         6:0 
8 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
Арес (София) - Елит София (София)                         3:1 
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           VI кръг

15 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Елит София (София)       2:3 
15 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
Ултраспорт академия (София) - Арес (София)                0:3 
15 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Урвич (Панчарево)                2:1 
15 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Ферион (София) - ДАФ (София)                              0:0 
15 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
Надежда (Доброславци) - ОФК София (София)                 9:0 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           VII кръг

22 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
ОФК София (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        2:2 
22 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
ДАФ (София) - Надежда (Доброславци)                       3:1 
22 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
Урвич (Панчарево) - Ферион (София)                        1:3 
22 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Спортист 13 (София) - Локомотив 1929 (София)              0:3 
22 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
Елит София (София) - Ултраспорт академия (София)          4:0 
Арес (София)                                              почива

                           VIII кръг

29 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Ултраспорт академия (София) 0:2 
29 октомври 2017, неделя, 10:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Арес (София)                     2:1 
29 октомври 2017, неделя, 11:20 ч:
Ферион (София) - Спортист 13 (София)                      2:0 
29 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Урвич (Панчарево)                 1:1 
29 октомври 2017, неделя, 13:40 ч:
ОФК София (София) - ДАФ (София)                           2:9 
Елит София (София)                                        почива

                           IX кръг

5 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
ДАФ (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)              отложен 
5 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
Урвич (Панчарево) - ОФК София (София)                     отложен 
5 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци)               отложен 
5 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - Ферион (София)                             отложен 
5 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               отложен 
26 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
ДАФ (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)              2:0 
26 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
Урвич (Панчарево) - ОФК София (София)                     4:2 
26 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци)               3:0 
26 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - Ферион (София)                             3:0 
26 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               0:2 
Ултраспорт академия (София)                               почива

                           X кръг

12 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ултраспорт академия (София)      6:0 
12 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
Ферион (София) - Елит София (София)                       0:1 
12 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Надежда (Доброславци) - Арес (София)                      3:2 
12 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
ОФК София (София) - Спортист 13 (София)                   1:7 
12 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - Урвич (Панчарево)                           5:1 
Кремиковци (кв.Ботунец, София)                            почива

                           XI кръг

19 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        1:1 
19 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
Елит София (София) - Надежда (Доброславци)                2:0 
19 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - ДАФ (София)                         2:1 
19 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - ОФК София (София)                          3:0 
19 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
Ултраспорт академия (София) - Ферион (София)              0:7 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           IX кръг - отложени мачове

26 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
ДАФ (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)              2:0 
26 ноември 2017, неделя, 10:10 ч:
Урвич (Панчарево) - ОФК София (София)                     4:2 
26 ноември 2017, неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци)               3:0 
26 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - Ферион (София)                             3:0 
26 ноември 2017, неделя, 13:40 ч:
Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               0:2 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1929 (София) XXX 2:1 1:2 --- --- --- --- 2:1 14:0 6:0 5:0 2. Арес (София) --- XXX 3:0 3:1 --- --- --- 2:0 3:0 --- --- 3. Ферион (София) --- --- XXX 0:1 0:0 2:0 4:2 --- --- --- 4:1 4. Елит София (София) 0:2 --- --- XXX 3:1 2:0 2:0 --- --- 4:0 --- 5. ДАФ (София) 2:1 1:3 --- --- XXX --- 3:1 5:1 --- 9:0 2:0 6. Спортист 13 (София) 0:3 1:2 --- --- 2:1 XXX 3:0 --- --- 6:0 --- 7. Надежда (Доброславци) 0:9 3:2 --- --- --- --- XXX 1:1 9:0 8:1 3:0 8. Урвич (Панчарево) --- --- 1:3 3:1 --- 0:2 --- XXX 4:2 --- 1:1 9. ОФК София (София) --- --- 1:7 1:7 2:9 1:7 --- --- XXX --- 2:2 10. Ултраспорт академия (София) --- 0:3 0:7 --- --- --- --- 1:1 2:5 XXX --- 11. Кремиковци (кв.Ботунец, София) --- 0:7 --- 2:3 --- 0:6 --- --- --- 0:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     11    9   1   1   28:8    28 [1 0 0  1:0  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Н спорт (София)                    11    9   1   1   41:12   28 [0 0 1  0:1  0]
 3. Метал 2002 (Перник)                11    9   0   2   29:14   27
 4. ДИТ Спорт (София)                  11    8   2   1   29:9    26
 5. ЦСКА (София)                       11    7   1   3   27:20   22
 6. РД Спорт (София)                   11    5   1   5   29:26   16
 7. Славия 1913 (София)                11    3   4   4   22:16   13
 8. Национал (София)                   11    4   0   7   25:35   12
 9. Царско село 2015 (София)           11    3   1   7   22:24   10
10. Локомотив 1929 (София)             11    2   0   9   16:40    6
11. Арес (София)                       11    1   0  10    5:38    3
12. Олимпия ФК (София)                 11    0   1  10   13:44    1

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

10 март 2018, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               отложен 
10 март 2018, събота, 10:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - Арес (София)                        3:0 
10 март 2018, събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       3:1 
10 март 2018, събота, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 4:2 
10 март 2018, събота, 13:40 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            2:2 
10 март 2018, събота, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   1:1 
29 май 2018, вторник, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               0:2 

                           II кръг

17 март 2018, събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        4:1 
17 март 2018, събота, 10:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Н спорт (София)                  1:5 
17 март 2018, събота, 11:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)            0:3 
17 март 2018, събота, 12:30 ч:
Арес (София) - Левски (София)                             0:2 
17 март 2018, събота, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София)                     1:4 
17 март 2018, събота, 14:50 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      0:7 

                           III кръг

24 март 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 3:1 
24 март 2018, събота, 10:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - Национал (София)                    3:1 
24 март 2018, събота, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Арес (София)                           4:2 
24 март 2018, събота, 12:30 ч:
Н спорт (София) - Олимпия ФК (София)                      6:1 
24 март 2018, събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              3:0 
24 март 2018, събота, 14:50 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          3:1 

                           IV кръг

31 март 2018, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           2:3 
31 март 2018, събота, 10:10 ч:
Арес (София) - Н спорт (София)                            0:5 
31 март 2018, събота, 11:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Левски (София)                      2:1 
31 март 2018, събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София)               2:3 
31 март 2018, събота, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  0:0 
31 март 2018, събота, 14:50 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                1:3 

                           V кръг

14 април 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         3:1 
14 април 2018, събота, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                4:1 
14 април 2018, събота, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Метал 2002 (Перник)                    1:5 
14 април 2018, събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Арес (София)                        5:0 
14 април 2018, събота, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Олимпия ФК (София)                    3:2 
14 април 2018, събота, 14:50 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     3:2 

                           VI кръг

21 април 2018, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:1 
21 април 2018, събота, 10:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - Н спорт (София)                     1:5 
21 април 2018, събота, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         3:6 
21 април 2018, събота, 12:30 ч:
Левски (София) - РД Спорт (София)                         2:1 
21 април 2018, събота, 13:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            отложен 
21 април 2018, събота, 14:50 ч:
Арес (София) - ДИТ Спорт (София)                          0:4 
27 май 2018, неделя, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            1:1 

                           VII кръг

28 април 2018, събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Арес (София)                               3:0 
28 април 2018, събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Метал 2002 (Перник)                 1:2 
28 април 2018, събота, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - Национал (София)                       6:3 
28 април 2018, събота, 12:30 ч:
Н спорт (София) - Левски (София)                          0:1 
28 април 2018, събота, 13:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпия ФК (София)               4:2 
28 април 2018, събота, 14:50 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              отложен 
20 май 2018, неделя, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              4:1 

                           VIII кръг

9 май 2018, сряда, 09:00 ч:
Национал (София) - Олимпия ФК (София)                     7:1 
9 май 2018, сряда, 10:10 ч:
РД Спорт (София) - Н спорт (София)                        3:4 
9 май 2018, сряда, 11:20 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      3:2 
9 май 2018, сряда, 12:30 ч:
Арес (София) - Локомотив 1929 (София)                     1:2 
9 май 2018, сряда, 13:40 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   0:2 
9 май 2018, сряда, 14:50 ч:
Метал 2002 (Перник) - ДИТ Спорт (София)                   0:2 

                           IX кръг

12 май 2018, събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Национал (София)                        5:1 
12 май 2018, събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Метал 2002 (Перник)                        1:3 
12 май 2018, събота, 11:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         2:6 
12 май 2018, събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - РД Спорт (София)                    1:1 
12 май 2018, събота, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:0 
12 май 2018, събота, 14:50 ч:
Олимпия ФК (София) - Арес (София)                         1:2 

                           X кръг

19 май 2018, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Арес (София)                           5:0 
19 май 2018, събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             6:0 
19 май 2018, събота, 11:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Локомотив 1929 (София)              4:1 
19 май 2018, събота, 12:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             3:0 
19 май 2018, събота, 13:40 ч:
РД Спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                      1:2 
19 май 2018, събота, 14:50 ч:
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     3:1 

                           VII кръг - отложен мач

20 май 2018, неделя, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              4:1 

                           XI кръг

26 май 2018, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    6:1 
26 май 2018, събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - РД Спорт (София)                           2:1 
26 май 2018, събота, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник)                  1:3 
26 май 2018, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   0:7 
26 май 2018, събота, 13:40 ч:
Арес (София) - Царско село 2015 (София)                   0:4 
26 май 2018, събота, 14:50 ч:
ДИТ Спорт (София) - Н спорт (София)                       0:2 

                           VI кръг - отложен мач

27 май 2018, неделя, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            1:1 

                           I кръг - отложен мач

29 май 2018, вторник, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               0:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX --- --- --- 3:0 2:1 3:2 3:1 3:1 --- --- 3:1 2. Н спорт (София) 0:1 XXX --- --- 2:2 --- 3:1 5:1 4:1 --- --- 6:1 3. Метал 2002 (Перник) 2:1 1:5 XXX 0:2 --- --- --- 3:1 --- 4:1 3:0 --- 4. ДИТ Спорт (София) 0:0 0:2 --- XXX 3:1 --- --- --- 4:1 --- --- 3:2 5. ЦСКА (София) --- --- 1:3 --- XXX 2:1 4:1 --- --- 3:2 3:0 --- 6. РД Спорт (София) --- 3:4 1:5 1:2 --- XXX --- 6:3 --- 4:2 4:2 --- 7. Славия 1913 (София) --- --- 1:2 1:1 --- 1:1 XXX 6:1 --- 3:0 5:0 --- 8. Национал (София) --- --- --- 0:7 2:3 --- --- XXX --- 2:1 5:0 7:1 9. Царско село 2015 (София) --- --- 0:3 --- 0:2 2:3 1:1 0:2 XXX --- --- 6:0 10. Локомотив 1929 (София) 0:7 1:5 --- 1:3 --- --- --- --- 2:6 XXX --- 4:2 11. Арес (София) 0:2 0:5 --- 0:4 --- --- --- --- 0:4 1:2 XXX --- 12. Олимпия ФК (София) --- --- 1:3 --- 3:6 1:4 0:0 --- --- --- 1:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

13. Миньор (Перник)                    11   10   0   1   36:15   30
14. Левски Раковски (София)            11    9   1   1   41:12   28
15. Септември (София)                  11    8   1   2   46:18   25
16. Лъвчетата (София)                  11    7   2   2   30:17   23
17. Младост 2015 (София)               11    6   2   3   25:17   20
18. Гранит (Владая)                    11    6   1   4   22:20   19
19. Витоша 13 (София)                  11    6   0   5   34:22   18
20. Сливнишки герой (Сливница)         11    3   2   6   20:21   11
21. Ком 98 (Годеч)                     11    2   0   9   11:31    6 [1 0 0  2:1  3]
22. Победа 2013 (София)                11    2   0   9   18:31    6 [0 0 1  1:2  0]
23. Ферион (София)                     11    1   1   9    7:52    4
24. Елит София (София)                 11    1   0  10   15:49    3

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

11 март 2018, неделя, 09:00 ч:
Септември (София) - Ком 98 (Годеч)                        4:0 
11 март 2018, неделя, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Гранит (Владая)                       1:2 
11 март 2018, неделя, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Миньор (Перник)                       1:4 
11 март 2018, неделя, 12:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Победа 2013 (София)          2:1 
11 март 2018, неделя, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - Младост 2015 (София)            2:0 
11 март 2018, неделя, 14:50 ч:
Елит София (София) - Ферион (София)                       4:2 

                           II кръг

18 март 2018, неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Победа 2013 (София)                      2:1 
18 март 2018, неделя, 10:10 ч:
Младост 2015 (София) - Елит София (София)                 2:0 
18 март 2018, неделя, 11:20 ч:
Септември (София) - Витоша 13 (София)                     4:1 
18 март 2018, неделя, 12:30 ч:
Ферион (София) - Сливнишки герой (Сливница)               1:1 
18 март 2018, неделя, 13:40 ч:
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                 1:4 
18 март 2018, неделя, 14:50 ч:
Гранит (Владая) - Лъвчетата (София)                       2:4 

                           III кръг

25 март 2018, неделя, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Септември (София)                     1:1 
25 март 2018, неделя, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Ком 98 (Годеч)                        4:0 
25 март 2018, неделя, 11:20 ч:
Елит София (София) - Миньор (Перник)                      2:7 
25 март 2018, неделя, 12:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Младост 2015 (София)         1:1 
25 март 2018, неделя, 13:40 ч:
Победа 2013 (София) - Ферион (София)                      5:1 
25 март 2018, неделя, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - Гранит (Владая)                 1:0 

                           IV кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Младост 2015 (София) - Победа 2013 (София)                5:2 
1 април 2018, неделя, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ферион (София)                           1:3 
1 април 2018, неделя, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Лъвчетата (София)                     3:1 
1 април 2018, неделя, 11:20 ч:
Гранит (Владая) - Елит София (София)                      3:2 
1 април 2018, неделя, 12:30 ч:
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              2:0 
1 април 2018, неделя, 13:40 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               отложен 
25 май 2018, петък, 14:00 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               2:1 

                           V кръг

15 април 2018, неделя, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София)               4:3 
15 април 2018, неделя, 10:10 ч:
Лъвчетата (София) - Ком 98 (Годеч)                        2:1 
15 април 2018, неделя, 11:20 ч:
Елит София (София) - Септември (София)                    2:10 
15 април 2018, неделя, 12:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Гранит (Владая)              0:1 
15 април 2018, неделя, 13:40 ч:
Победа 2013 (София) - Миньор (Перник)                     1:2 
15 април 2018, неделя, 14:50 ч:
Ферион (София) - Младост 2015 (София)                     0:5 

                           VI кръг

22 април 2018, неделя, 09:00 ч:
Гранит (Владая) - Победа 2013 (София)                     1:0 
22 април 2018, неделя, 10:10 ч:
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)               2:2 
22 април 2018, неделя, 11:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Младост 2015 (София)                     2:3 
22 април 2018, неделя, 12:30 ч:
Миньор (Перник) - Ферион (София)                          1:0 
22 април 2018, неделя, 13:40 ч:
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            5:3 
22 април 2018, неделя, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Елит София (София)                    6:2 

                           VII кръг

29 април 2018, неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Лъвчетата (София)                    1:8 
29 април 2018, неделя, 10:10 ч:
Ферион (София) - Гранит (Владая)                          0:5 
29 април 2018, неделя, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Ком 98 (Годеч)                  5:0 
29 април 2018, неделя, 12:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша 13 (София)            1:3 
29 април 2018, неделя, 13:40 ч:
Младост 2015 (София) - Миньор (Перник)                    1:3 
29 април 2018, неделя, 14:50 ч:
Победа 2013 (София) - Септември (София)                   1:6 

                           VIII кръг

10 май 2018, четвъртък, 09:00 ч:
Септември (София) - Ферион (София)                        7:0 
10 май 2018, четвъртък, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Победа 2013 (София)                   3:2 
10 май 2018, четвъртък, 11:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Миньор (Перник)                          1:2 
10 май 2018, четвъртък, 12:30 ч:
Гранит (Владая) - Младост 2015 (София)                    2:2 
10 май 2018, четвъртък, 13:40 ч:
Лъвчетата (София) - Сливнишки герой (Сливница)            4:2 
10 май 2018, четвъртък, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - Елит София (София)              2:1 

                           IX кръг

13 май 2018, неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Ком 98 (Годеч)                       0:2 
13 май 2018, неделя, 10:10 ч:
Младост 2015 (София) - Септември (София)                  4:3 
13 май 2018, неделя, 11:20 ч:
Победа 2013 (София) - Лъвчетата (София)                   1:3 
13 май 2018, неделя, 12:30 ч:
Миньор (Перник) - Гранит (Владая)                         5:3 
13 май 2018, неделя, 13:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Левски Раковски (София)      2:3 
13 май 2018, неделя, 14:50 ч:
Ферион (София) - Витоша 13 (София)                        0:8 

                           X кръг

20 май 2018, неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Младост 2015 (София)                  1:2 
20 май 2018, неделя, 10:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Гранит (Владая)                          2:3 
20 май 2018, неделя, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Ферион (София)                        3:0 
20 май 2018, неделя, 12:30 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       1:5 
20 май 2018, неделя, 13:40 ч:
Елит София (София) - Сливнишки герой (Сливница)           0:4 
20 май 2018, неделя, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - Победа 2013 (София)             5:1 

                           IV кръг - отложен мач

25 май 2018, петък, 14:00 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               2:1 

                           XI кръг

27 май 2018, неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Елит София (София)                  3:1 
27 май 2018, неделя, 10:10 ч:
Ферион (София) - Левски Раковски (София)                  0:12 
27 май 2018, неделя, 11:20 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ком 98 (Годеч)               4:0 
27 май 2018, неделя, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Лъвчетата (София)                  0:1 
27 май 2018, неделя, 13:40 ч:
Миньор (Перник) - Витоша 13 (София)                       4:1 
27 май 2018, неделя, 14:50 ч:
Гранит (Владая) - Септември (София)                       0:3 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Миньор (Перник) XXX 1:4 --- --- --- 5:3 4:1 2:0 --- --- 1:0 --- 2. Левски Раковски (София) --- XXX --- --- 2:0 1:0 4:3 --- 5:0 5:1 --- 2:1 3. Септември (София) 1:5 2:1 XXX --- --- --- 4:1 5:3 4:0 --- 7:0 --- 4. Лъвчетата (София) 1:4 2:2 1:1 XXX --- --- --- 4:2 2:1 --- 3:0 --- 5. Младост 2015 (София) 1:3 --- 4:3 0:1 XXX --- --- --- --- 5:2 --- 2:0 6. Гранит (Владая) --- --- 0:3 2:4 2:2 XXX --- --- --- 1:0 --- 3:2 7. Витоша 13 (София) --- --- --- 3:1 1:2 1:2 XXX --- 4:0 3:2 --- 6:2 8. Сливнишки герой (Сливница) --- 2:3 --- --- 1:1 0:1 1:3 XXX 4:0 2:1 --- --- 9. Ком 98 (Годеч) 1:2 --- --- --- 2:3 2:3 --- --- XXX 2:1 1:3 --- 10. Победа 2013 (София) 1:2 --- 1:6 1:3 --- --- --- --- --- XXX 5:1 3:1 11. Ферион (София) --- 0:12 --- --- 0:5 0:5 0:8 1:1 --- --- XXX --- 12. Елит София (София) 2:7 --- 2:10 1:8 --- --- --- 0:4 0:2 --- 4:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

25. ДАФ (София)                        10    9   0   1   41:8    27
26. Спортист 13 (София)                10    8   2   0   36:8    26
27. Надежда (Доброславци)              10    8   1   1   36:10   25
28. Ботев 57 СОУ (София)               10    5   1   4   24:24   16 [1 0 0  2:0  3]
29. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   10    5   1   4   24:14   16 [0 0 1  0:2  0]
30. София спорт (София)                10    3   3   4   23:23   12
31. Сердика (София)                    10    3   1   6   17:26   10
32. Кремиковци (кв.Ботунец, София)     10    2   1   7   14:39    7 [1 1 0  6:3  4]
33. ОФК София (София)                  10    2   1   7   17:45    7 [1 0 1  6:8  3]
34. Урвич (Панчарево)                  10    2   1   7   18:32    7 [0 1 1  4:5  1]
35. Ултраспорт академия (София)        10    1   2   7    8:29    5

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

11 март 2018, неделя, 09:00 ч:
Сердика (София) - Ултраспорт академия (София)             1:0 
11 март 2018, неделя, 10:10 ч:
ДАФ (София) - София спорт (София)                         3:0 
11 март 2018, неделя, 11:20 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)     4:2 
11 март 2018, неделя, 12:30 ч:
ОФК София (София) - Надежда (Доброславци)                 1:4 
11 март 2018, неделя, 13:40 ч:
Урвич (Панчарево) - Спортист 13 (София)                   2:4 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           II кръг

18 март 2018, неделя, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)   0:2 
18 март 2018, неделя, 10:10 ч:
Ултраспорт академия (София) - ОФК София (София)           0:2 
18 март 2018, неделя, 11:20 ч:
София спорт (София) - Урвич (Панчарево)                   7:1 
18 март 2018, неделя, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - ДАФ (София)                       0:1 
18 март 2018, неделя, 13:40 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Сердика (София)          1:2 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           III кръг

25 март 2018, неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - София спорт (София)                 3:1 
25 март 2018, неделя, 10:10 ч:
Сердика (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        2:2 
25 март 2018, неделя, 11:20 ч:
ОФК София (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        2:5 
25 март 2018, неделя, 12:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Надежда (Доброславци)                 1:4 
25 март 2018, неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - Ултраспорт академия (София)                 8:0 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           IV кръг

1 април 2018, неделя, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София)      4:1 
1 април 2018, неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София)               1:1 
1 април 2018, неделя, 11:20 ч:
Ултраспорт академия (София) - Урвич (Панчарево)           1:6 
1 април 2018, неделя, 12:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - ДАФ (София)              1:6 
1 април 2018, неделя, 13:40 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Сердика (София)                    2:0 
София спорт (София)                                       почива

                           V кръг

15 април 2018, неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ултраспорт академия (София)         0:0 
15 април 2018, неделя, 10:10 ч:
София спорт (София) - Надежда (Доброславци)               1:4 
15 април 2018, неделя, 11:20 ч:
ДАФ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            2:1 
15 април 2018, неделя, 12:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        1:1 
15 април 2018, неделя, 13:40 ч:
ОФК София (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:6 
Сердика (София)                                           почива

                           VI кръг

22 април 2018, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДАФ (София)                        2:4 
22 април 2018, неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Урвич (Панчарево)      2:0 
22 април 2018, неделя, 11:20 ч:
Сердика (София) - ОФК София (София)                       5:2 
22 април 2018, неделя, 12:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Спортист 13 (София)      0:5 
22 април 2018, неделя, 13:40 ч:
Ултраспорт академия (София) - София спорт (София)         2:2 
Надежда (Доброславци)                                     почива

                           VII кръг

29 април 2018, неделя, 09:00 ч:
ДАФ (София) - Сердика (София)                             2:1 
29 април 2018, неделя, 10:10 ч:
Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3:1 
29 април 2018, неделя, 11:20 ч:
Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:3 
29 април 2018, неделя, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Ултраспорт академия (София)       3:0 
29 април 2018, неделя, 13:40 ч:
София спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)      4:2 
ОФК София (София)                                         почива

                           VIII кръг

10 май 2018, четвъртък, 09:00 ч:
ОФК София (София) - ДАФ (София)                           отложен 
10 май 2018, четвъртък, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)    отложен 
10 май 2018, четвъртък, 11:20 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Надежда (Доброславци)    отложен 
10 май 2018, четвъртък, 12:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София)                отложен 
10 май 2018, четвъртък, 13:40 ч:
Сердика (София) - Урвич (Панчарево)                       отложен 
27 май 2018, неделя, 09:00 ч:
ОФК София (София) - ДАФ (София)                           0:10 
27 май 2018, неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)    4:0 
27 май 2018, неделя, 11:20 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Надежда (Доброславци)    0:8 
27 май 2018, неделя, 12:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София)                1:6 
27 май 2018, неделя, 13:40 ч:
Сердика (София) - Урвич (Панчарево)                       1:2 
Ултраспорт академия (София)                               почива

                           IX кръг

13 май 2018, неделя, 09:00 ч:
Урвич (Панчарево) - ОФК София (София)                     3:4 
13 май 2018, неделя, 10:10 ч:
Надежда (Доброславци) - Витоша (Бистрица)                 3:1 
13 май 2018, неделя, 11:20 ч:
Спортист 13 (София) - Сердика (София)                     6:2 
13 май 2018, неделя, 12:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) 1:2 
13 май 2018, неделя, 13:40 ч:
София спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                1:1 
ДАФ (София)                                               почива

                           X кръг

20 май 2018, неделя, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Ултраспорт академия (София)           3:1 
20 май 2018, неделя, 10:10 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Надежда (Доброславци)              1:4 
20 май 2018, неделя, 11:20 ч:
Сердика (София) - София спорт (София)                     0:4 
20 май 2018, неделя, 12:30 ч:
ОФК София (София) - Спортист 13 (София)                   0:5 
20 май 2018, неделя, 13:40 ч:
ДАФ (София) - Урвич (Панчарево)                           5:0 
Кремиковци (кв.Ботунец, София)                            почива

                           VIII кръг - отложени мачове

27 май 2018, неделя, 09:00 ч:
ОФК София (София) - ДАФ (София)                           0:10 
27 май 2018, неделя, 10:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)    4:0 
27 май 2018, неделя, 11:20 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Надежда (Доброславци)    0:8 
27 май 2018, неделя, 12:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София)                1:6 
27 май 2018, неделя, 13:40 ч:
Сердика (София) - Урвич (Панчарево)                       1:2 

                           XI кръг

2 юни 2018, събота, 12:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Витоша (Бистрица)        0:6 
2 юни 2018, събота, 13:40 ч:
Ултраспорт академия (София) - Ботев 57 СОУ (София)        3:2 
2 юни 2018, събота, 14:50 ч:
Спортист 13 (София) - ДАФ (София)                         3:0 
2 юни 2018, събота, 16:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Сердика (София)                   5:3 
2 юни 2018, събота, 17:10 ч:
София спорт (София) - ОФК София (София)                   3:3 
Урвич (Панчарево)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ДАФ (София) XXX --- --- --- 2:1 3:0 2:1 --- --- 5:0 8:0 2. Спортист 13 (София) 3:0 XXX --- --- 3:1 3:1 6:2 --- --- --- 0:0 3. Надежда (Доброславци) 0:1 1:1 XXX --- 3:1 --- 5:3 --- --- --- 3:0 4. Ботев 57 СОУ (София) 2:4 1:6 1:4 XXX --- --- 2:0 4:2 --- --- --- 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- --- --- 0:2 XXX 4:0 --- --- 4:1 2:0 3:1 6. София спорт (София) --- --- 1:4 1:1 --- XXX --- 4:2 3:3 7:1 --- 7. Сердика (София) --- --- --- --- 2:2 0:4 XXX --- 5:2 1:2 1:0 8. Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:6 0:5 0:8 --- 0:6 --- 1:2 XXX --- --- --- 9. ОФК София (София) 0:10 0:5 1:4 2:6 --- --- --- 2:5 XXX --- --- 10. Урвич (Панчарево) --- 2:4 1:4 2:3 --- --- --- 1:1 3:4 XXX --- 11. Ултраспорт академия (София) --- --- --- 3:2 --- 2:2 --- 1:2 0:2 1:6 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре