Деца подготвителна група (род.2008) - Футбол 9:
« София (столица) - Зонална група 2019/20 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ком 98 (Годеч) 9 8 1 0 28:5 25 2. Левски (София) 9 8 0 1 53:6 24 3. Славия 1913 (София) 9 6 2 1 23:8 20 4. ФА Пловдив (Пловдив) 9 5 1 3 17:13 16 5. Септември (София) 9 5 0 4 19:18 15 6. Н спорт (София) 9 4 0 5 19:19 12 7. Левски Раковски (София) 9 2 1 6 9:24 7 8. Арес (София) 9 2 0 7 7:27 6 9. Барокко (София) 9 1 1 7 14:41 4 10. София спорт (София) 9 1 0 8 8:36 3
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (21-28 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (29-36 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Д" (37-44 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Ком 98 (Годеч) 0:2 21 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:1 21 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Арес (София) - Септември (София) 0:4 21 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: Н спорт (София) - Барокко (София) 5:1 21 септември 2019 г., събота, 15:00 ч: София спорт (София) - Левски Раковски (София) 1:0 III кръг - изтеглен мач 25 септември 2019 г., сряда, 10:30 ч: София спорт (София) - Барокко (София) 2:5 II кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Левски Раковски (София) 1:0 28 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Арес (София) 8:0 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Барокко (София) - ФА Пловдив (Пловдив) 1:4 28 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - София спорт (София) 3:0 28 септември 2019 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Н спорт (София) 3:1 III кръг 25 септември 2019 г., сряда, 10:30 ч: София спорт (София) - Барокко (София) 2:5 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Ком 98 (Годеч) 0:2 5 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Н спорт (София) - Левски (София) 1:5 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Септември (София) 0:1 5 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: София спорт (София) - Барокко (София) изтеглен 5 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:3 IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Левски Раковски (София) 3:3 12 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - ФА Пловдив (Пловдив) 5:0 12 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Арес (София) - Н спорт (София) 1:3 12 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - София спорт (София) 4:2 12 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Славия 1913 (София) отложен 27 ноември 2019 г., сряда, 15:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Славия 1913 (София) 0:0 * * - приблизителна дата. V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Н спорт (София) - Ком 98 (Годеч) 1:2 19 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Арес (София) 4:0 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Левски (София) 0:11 19 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 2:1 19 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Барокко (София) 6:0 VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Барокко (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Арес (София) - София спорт (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Н спорт (София) - ФА Пловдив (Пловдив) отложен 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Барокко (София) 8:1 30 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) 7:1 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:4 30 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Арес (София) - София спорт (София) 3:1 30 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Н спорт (София) - ФА Пловдив (Пловдив) 0:4 VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Арес (София) 2:1 9 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Ком 98 (Годеч) 1:4 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Барокко (София) - Септември (София) 2:5 9 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:6 9 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: София спорт (София) - Н спорт (София) 1:2 VIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Септември (София) 2:1 16 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Барокко (София) 6:1 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Арес (София) - Славия 1913 (София) 0:3 16 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Н спорт (София) - Левски Раковски (София) 5:0 16 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - София спорт (София) 1:0 IX кръг 23 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Ком 98 (Годеч) 1:7 23 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - ФА Пловдив (Пловдив) 1:2 23 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Барокко (София) - Арес (София) 0:2 23 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Н спорт (София) 2:1 23 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 0:5 IV кръг - отложен мач 27 ноември 2019 г., сряда, 15:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Славия 1913 (София) 0:0 * * - приблизителна дата. VI кръг - отложени мачове 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Барокко (София) 8:1 30 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) 7:1 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:4 30 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Арес (София) - София спорт (София) 3:1 30 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Н спорт (София) - ФА Пловдив (Пловдив) 0:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ком 98 (Годеч) XXX --- 0:0 --- 2:1 --- 1:0 --- 8:1 --- 2. Левски (София) 0:2 XXX --- 5:0 --- --- 7:1 8:0 6:1 --- 3. Славия 1913 (София) --- 1:6 XXX --- --- 2:1 --- --- 6:0 3:0 4. ФА Пловдив (Пловдив) 1:4 --- 1:1 XXX 0:1 --- --- 4:0 --- 1:0 5. Септември (София) --- 0:5 0:4 --- XXX 3:1 --- --- --- 4:2 6. Н спорт (София) 1:2 1:5 --- 0:4 --- XXX 5:0 --- 5:1 --- 7. Левски Раковски (София) --- --- 0:3 1:2 2:1 --- XXX 2:1 --- --- 8. Арес (София) 0:2 --- 0:3 --- 0:4 1:3 --- XXX --- 3:1 9. Барокко (София) --- --- --- 1:4 2:5 --- 3:3 0:2 XXX --- 10. София спорт (София) 1:7 0:11 --- --- --- 1:2 1:0 --- 2:5 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА (София) 9 9 0 0 58:2 27 2. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 8 7 0 1 22:6 21 3. Олимпиец (София) 8 7 0 1 20:16 21 4. Левски II (София) 9 5 1 3 30:15 16 5. Национал (София) 9 4 1 4 18:17 13 6. Металург 1957 (Перник) 9 3 2 4 14:19 11 7. Метал 2002 (Перник) 9 3 1 5 11:21 10 8. Кюстендил (Кюстендил) 9 1 1 7 6:29 4 9. Олимпия ФК (София) 9 1 0 8 10:37 3 [1 0 0 3:2 3] 10. Витоша 13 (София) 9 1 0 8 9:36 3 [0 0 1 2:3 0]
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (21-28 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (29-36 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Д" (37-44 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:4 22 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Левски II (София) - Металург 1957 (Перник) 3:0 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) 3:2 22 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Олимпиец (София) 8:0 22 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Метал 2002 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) 3:0 II кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Метал 2002 (Перник) 1:2 29 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:1 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Металург 1957 (Перник) - ЦСКА (София) 1:9 29 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Олимпиец (София) - Олимпия ФК (София) 4:0 29 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Национал (София) - Левски II (София) 0:4 III кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2 6 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 2:0 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Олимпия ФК (София) - Металург 1957 (Перник) 1:4 6 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Олимпиец (София) 0:1 6 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Витоша 13 (София) 1:2 IV кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София) отложен 13 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Метал 2002 (Перник) 4:1 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Национал (София) - Олимпия ФК (София) 4:3 13 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Левски II (София) - ЦСКА (София) 0:5 13 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч: Олимпиец (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:2 8 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София) 6:0 V кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:0 20 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Олимпия ФК (София) - Левски II (София) 0:8 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Метал 2002 (Перник) - Национал (София) 1:4 20 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник) 0:0 20 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - Олимпиец (София) 2:4 VI кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Витоша 13 (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Олимпиец (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Левски II (София) - Метал 2002 (Перник) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) отложен 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Витоша 13 (София) 2:0 1 декември 2019 г., неделя, 10:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Олимпиец (София) анулиран 1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) 5:0 1 декември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Левски II (София) - Метал 2002 (Перник) 2:2 1 декември 2019 г., неделя, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) 7:1 VII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:5 10 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Метал 2002 (Перник) - ЦСКА (София) 0:8 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Левски II (София) 1:4 10 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Витоша 13 (София) - Национал (София) 1:3 10 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Олимпиец (София) - Металург 1957 (Перник) 3:2 VIII кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Металург 1957 (Перник) 1:0 17 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Левски II (София) - Витоша 13 (София) 6:1 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Кюстендил (Кюстендил) 9:0 17 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Национал (София) - Олимпиец (София) 0:1 17 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник) 0:2 IX кръг 24 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Метал 2002 (Перник) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:1 24 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 0:9 24 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК (София) 1:0 24 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Олимпиец (София) - Левски II (София) 4:2 24 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Национал (София) 1:1 VI кръг - отложени мачове 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Витоша 13 (София) 2:0 1 декември 2019 г., неделя, 10:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Олимпиец (София) анулиран 1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) 5:0 1 декември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Левски II (София) - Метал 2002 (Перник) 2:2 1 декември 2019 г., неделя, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) 7:1 IV кръг - отложен мач 8 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София) 6:0
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 1:0 8:0 --- 2:0 --- --- 9:0 7:1 --- 2. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) --- XXX --- --- --- 1:0 --- 3:1 --- 6:0 3. Олимпиец (София) --- --- XXX 4:2 --- 3:2 --- 3:2 4:0 --- 4. Левски II (София) 0:5 1:2 --- XXX --- 3:0 2:2 --- --- 6:1 5. Национал (София) --- 1:4 0:1 0:4 XXX --- --- 5:0 4:3 --- 6. Металург 1957 (Перник) 1:9 --- --- --- 1:1 XXX 4:1 --- --- 2:0 7. Метал 2002 (Перник) 0:8 0:1 0:1 --- 1:4 --- XXX 3:0 --- --- 8. Кюстендил (Кюстендил) --- --- --- 1:4 --- 0:0 --- XXX 1:0 1:2 9. Олимпия ФК (София) --- 2:5 --- 0:8 --- 1:4 0:2 --- XXX 3:2 10. Витоша 13 (София) 0:9 --- 2:4 --- 1:3 --- 1:2 --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Царско село 2015 (София) 7 7 0 0 57:1 21 2. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 5 0 2 21:13 15 3. Локомотив София 1929 (София) 6 4 0 2 28:7 12 [1 0 0 2:1 3] 4. Лъвчетата (София) 7 4 0 3 29:9 12 [0 0 1 1:2 0] 5. Сердика (София) 6 2 0 4 19:22 6 [1 0 0 2:0 3] 6. Спартак 2015 (София) 6 2 0 4 9:13 6 [0 0 1 0:2 0] 7. Спортист 13 (София) 6 1 0 5 3:46 3 8. Спортист 2006 (Драговищица) 5 0 0 5 1:56 0
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят на ст."57-мо училище", София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (21-28 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (29-36 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Д" (37-44 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Спортист 2006 (Драговищица) 11:1 21 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спартак 2015 (София) 4:1 21 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Спортист 13 (София) - Лъвчетата (София) 0:6 21 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: Сердика (София) - Царско село 2015 (София) 0:6 II кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 28 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Царско село 2015 (София) 0:13 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - Сердика (София) 3:0 28 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: Спартак 2015 (София) - Спортист 13 (София) 5:0 III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Спортист 2006 (Драговищица) анулиран 5 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:5 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Сердика (София) - Спартак 2015 (София) 2:0 5 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София) 5:1 IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Лъвчетата (София) 0:16 12 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спортист 13 (София) 11:0 12 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Спартак 2015 (София) - Царско село 2015 (София) 0:5 12 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сердика (София) 2:1 V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Сердика (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:11 19 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Спортист 13 (София) - Спортист 2006 (Драговищица) 3:0 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица) 8:0 19 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Лъвчетата (София) - Спартак 2015 (София) 2:0 VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Спартак 2015 (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Царско село 2015 (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лъвчетата (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - Сердика (София) отложен 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Спартак 2015 (София) анулиран 16 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Царско село 2015 (София) 0:1 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лъвчетата (София) 2:0 16 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - Сердика (София) анулиран VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Спортист 13 (София) 19:0 9 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Сердика (София) - Спортист 2006 (Драговищица) 13:0 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 9 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Спартак 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0 VI кръг - отложени мачове 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Спартак 2015 (София) анулиран 16 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Царско село 2015 (София) 0:1 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лъвчетата (София) 2:0 16 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - Сердика (София) анулиран
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Царско село 2015 (София) XXX 8:0 --- 5:1 --- --- 19:0 --- 2. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- XXX 1:0 2:0 2:1 --- --- 11:1 3. Локомотив София 1929 (София) 0:1 --- XXX --- --- 4:1 11:0 --- 4. Лъвчетата (София) --- --- 1:2 XXX 3:0 2:0 --- --- 5. Сердика (София) 0:6 --- 3:11 --- XXX 2:0 --- 13:0 6. Спартак 2015 (София) 0:5 3:0 --- --- --- XXX 5:0 --- 7. Спортист 13 (София) --- 0:5 --- 0:6 --- --- XXX 3:0 8. Спортист 2006 (Драговищица) 0:13 --- --- 0:16 --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Атлетико Артен (София) 7 7 0 0 50:1 21 2. Септември II (София) 7 6 0 1 25:18 18 3. РД Спорт (София) 7 4 1 2 15:17 13 4. Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 22:21 7 [1 0 1 8:4 3] 5. Интернационал (София) 7 2 1 4 9:15 7 [1 0 1 3:3 3] 6. Щурче (София) 7 2 1 4 11:22 7 [1 0 1 2:6 3] 7. ФК ЦСКА 1948 (София) 7 1 2 4 9:17 5 8. Ботев 57 СОУ (София) 7 0 2 5 13:43 2
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят на ст."57-мо училище", София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (21-28 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (29-36 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Д" (37-44 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - РД Спорт (София) 2:4 22 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Септември II (София) - Щурче (София) 3:1 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Интернационал (София) 2:3 22 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Атлетико Артен (София) 0:6 II кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Атлетико Артен (София) 0:6 29 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Септември II (София) 2:9 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Интернационал (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1 29 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Щурче (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:6 III кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Септември II (София) - РД Спорт (София) 4:3 6 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СОУ (София) 7:2 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Щурче (София) 1:2 6 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Атлетико Артен (София) - Интернационал (София) 6:1 IV кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Интернационал (София) 1:0 13 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Септември II (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Щурче (София) - Атлетико Артен (София) 0:5 13 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 3:3 V кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) 3:3 20 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември II (София) 1:2 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Атлетико Артен (София) - Ботев 57 СОУ (София) 12:0 20 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Интернационал (София) - Щурче (София) 0:1 VI кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Щурче (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Септември II (София) - Атлетико Артен (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - ФК ЦСКА 1948 (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Интернационал (София) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Щурче (София) 3:2 17 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Септември II (София) - Атлетико Артен (София) 0:9 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3 17 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Интернационал (София) 0:4 VII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - РД Спорт (София) 0:1 10 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Интернационал (София) - Септември II (София) 0:4 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Щурче (София) - Ботев 57 СОУ (София) 4:4 10 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Атлетико Артен (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0 VI кръг - отложени мачове 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Щурче (София) 3:2 17 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Септември II (София) - Атлетико Артен (София) 0:9 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3 17 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Интернационал (София) 0:4
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Атлетико Артен (София) XXX --- --- 6:0 6:1 --- --- 12:0 2. Септември II (София) 0:9 XXX 4:3 3:2 --- 3:1 --- --- 3. РД Спорт (София) 0:6 --- XXX --- 1:0 3:2 --- --- 4. Орловец 2015 (Кокаляне) --- --- 3:3 XXX 2:3 --- 2:3 7:2 5. Интернационал (София) --- 0:4 --- --- XXX 0:1 1:1 --- 6. Щурче (София) 0:5 --- --- 1:6 --- XXX --- 4:4 7. ФК ЦСКА 1948 (София) 0:6 1:2 0:1 --- --- 1:2 XXX --- 8. Ботев 57 СОУ (София) --- 2:9 2:4 --- 0:4 --- 3:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "Д"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Миньор (Перник) 7 6 1 0 38:7 19 2. Балкан 1929 (Ботевград) 7 6 0 1 36:4 18 3. Банкя 2009 (Банкя) 7 5 0 2 25:5 15 4. ОФК София (София) 7 4 1 2 26:12 13 5. Мрамор (Мрамор) 7 3 0 4 15:22 9 6. Младост 2015 (София) 7 1 0 6 15:31 3 [1 0 1 9:4 3] 7. София 2010 (София) 7 1 0 6 4:48 3 [1 0 1 3:4 3] 8. ДАФ (София) 7 1 0 6 6:36 3 [1 0 1 3:7 3]
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. - Всички мачове се играят на ст."Единство" в кв.Обеля, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (21-28 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (29-36 място); - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Д" (37-44 място). * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: София 2010 (София) - Мрамор (Мрамор) 0:5 21 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 21 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Миньор (Перник) - ОФК София (София) 2:2 21 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: Младост 2015 (София) - ДАФ (София) 7:1 II кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:5 28 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: София 2010 (София) - Младост 2015 (София) 3:2 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: ДАФ (София) - Миньор (Перник) 1:9 28 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: ОФК София (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:1 III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Мрамор (Мрамор) 3:5 5 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Миньор (Перник) - София 2010 (София) 12:1 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК София (София) 3:1 5 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Банкя 2009 (Банкя) - ДАФ (София) 3:0 IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Миньор (Перник) 1:6 12 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: София 2010 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:8 12 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Мрамор (Мрамор) - ОФК София (София) 2:4 12 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: ДАФ (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:9 V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - ДАФ (София) 7:2 19 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Миньор (Перник) - Мрамор (Мрамор) 4:0 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - София 2010 (София) 11:0 19 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Младост 2015 (София) 5:0 VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Мрамор (Мрамор) - ДАФ (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Младост 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Миньор (Перник) - Банкя 2009 (Банкя) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: София 2010 (София) - ОФК София (София) отложен 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Мрамор (Мрамор) - ДАФ (София) 1:0 16 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Младост 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:7 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Миньор (Перник) - Банкя 2009 (Банкя) 4:2 16 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: София 2010 (София) - ОФК София (София) 0:8 VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) 6:0 9 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник) 0:1 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ОФК София (София) - Младост 2015 (София) 4:2 9 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: ДАФ (София) - София 2010 (София) 2:0 VI кръг - отложени мачове 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Мрамор (Мрамор) - ДАФ (София) 1:0 16 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Младост 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:7 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Миньор (Перник) - Банкя 2009 (Банкя) 4:2 16 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: София 2010 (София) - ОФК София (София) 0:8
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Миньор (Перник) XXX --- 4:2 2:2 4:0 --- 12:1 --- 2. Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 XXX --- 3:1 --- --- 11:0 --- 3. Банкя 2009 (Банкя) --- 0:1 XXX --- 6:0 5:0 --- 3:0 4. ОФК София (София) --- --- 0:1 XXX --- 4:2 --- 7:2 5. Мрамор (Мрамор) --- 2:5 --- 2:4 XXX --- --- 1:0 6. Младост 2015 (София) 1:6 0:7 --- --- 3:5 XXX --- 7:1 7. София 2010 (София) --- --- 0:8 0:8 0:5 3:2 XXX --- 8. ДАФ (София) 1:9 0:9 --- --- --- --- 2:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София, освен ако не е посочено друго.
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.
  - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май.
  - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите.
  - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни.

                           I кръг

21 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Септември (София)                        анулиран 
21 март 2020 г., събота, 10:30 ч:
ФА Пловдив (Пловдив) - ЦСКА (София)                       анулиран 
21 март 2020 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     анулиран 
21 март 2020 г., събота, 13:30 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         анулиран 
21 март 2020 г., събота, 15:00 ч:
Левски II (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      анулиран 

                           II кръг

28 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      анулиран 
28 март 2020 г., събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски II (София)                          анулиран 
28 март 2020 г., събота, 12:00 ч:
Национал (София) - ФА Пловдив (Пловдив)                   анулиран 
28 март 2020 г., събота, 13:30 ч:
Н спорт (София) - Левски (София)                          анулиран 
28 март 2020 г., събота, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Славия 1913 (София)                      анулиран 

                           III кръг

4 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   анулиран 
4 април 2020 г., събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Ком 98 (Годеч)                           анулиран 
4 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски II (София) - Национал (София)                      анулиран 
4 април 2020 г., събота, 13:30 ч:
ФА Пловдив (Пловдив) - Н спорт (София)                    анулиран 
4 април 2020 г., събота, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София)           анулиран 

                           IV кръг

11 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          анулиран 
11 април 2020 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)       анулиран 
11 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Н спорт (София) - Левски II (София)                       анулиран 
11 април 2020 г., събота, 13:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - ФА Пловдив (Пловдив)                     анулиран 
11 април 2020 г., събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      анулиран 

                           V кръг

25 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        анулиран 
25 април 2020 г., събота, 10:30 ч:
ФА Пловдив (Пловдив) - Славия 1913 (София)                анулиран 
25 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски II (София) - Ком 98 (Годеч)                        анулиран 
25 април 2020 г., събота, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София)        анулиран 
25 април 2020 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           анулиран 

                           VI кръг

2 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      анулиран 
2 май 2020 г., събота, 10:30 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            анулиран 
2 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)         анулиран 
2 май 2020 г., събота, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски II (София)                   анулиран 
2 май 2020 г., събота, 15:00 ч:
Левски (София) - ФА Пловдив (Пловдив)                     анулиран 

                           VII кръг

9 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски II (София) - Левски (София)                        анулиран 
9 май 2020 г., събота, 10:30 ч:
ФА Пловдив (Пловдив) - Септември (София)                  анулиран 
9 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    анулиран 
9 май 2020 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Ком 98 (Годеч)                             анулиран 
9 май 2020 г., събота, 15:00 ч:
Национал (София) - Н спорт (София)                        анулиран 

                           VIII кръг

16 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Н спорт (София)                       анулиран 
16 май 2020 г., събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        анулиран 
16 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Национал (София)                         анулиран 
16 май 2020 г., събота, 13:30 ч:
Левски (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)         анулиран 
16 май 2020 г., събота, 15:00 ч:
ФА Пловдив (Пловдив) - Левски II (София)                  анулиран 

                           IX кръг

23 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски II (София) - Септември (София)                     анулиран 
23 май 2020 г., събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ФА Пловдив (Пловдив)   анулиран 
23 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             анулиран 
23 май 2020 г., събота, 13:30 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    анулиран 
23 май 2020 г., събота, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Ком 98 (Годеч)                          анулиран 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Ком 98 (Годеч) --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Левски (София) --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 4. Левски II (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 5. Н спорт (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 6. Национал (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 7. Септември (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 8. Славия 1913 (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 9. ФА Пловдив (Пловдив) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 10. ЦСКА (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София, освен ако не е посочено друго.
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

22 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Металург 1957 (Перник)          анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпиец (София)       анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Орловец 2015 (Кокаляне)             анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Арес (София) - Атлетико Артен (София)                     анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)    анулиран 

                           II кръг

29 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Атлетико Артен (София)           анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Олимпиец (София) - Локомотив София 1929 (София)           анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Метал 2002 (Перник)             анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Арес (София)                    анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               анулиран 

                           III кръг

5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Перник)                анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Олимпиец (София)                    анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София)    анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)          анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Арес (София) - Балкан 1929 (Ботевград)                    анулиран 

                           IV кръг

12 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Орловец 2015 (Кокаляне)          анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Атлетико Артен (София)          анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Локомотив София 1929 (София)          анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Арес (София)                           анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Метал 2002 (Перник)             анулиран 

                           V кръг

26 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Металург 1957 (Перник)     анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Олимпиец (София)                 анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Балкан 1929 (Ботевград)         анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Арес (София) - Левски Раковски (София)                    анулиран 

                           VI кръг

3 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)          анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арес (София)           анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Метал 2002 (Перник)        анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Атлетико Артен (София)          анулиран 

                           VII кръг

10 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Металург 1957 (Перник)              анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Олимпиец (София)                анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша (Бистрица)                анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Арес (София) - Локомотив София 1929 (София)               анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски Раковски (София)         анулиран 

                           VIII кръг

17 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Олимпиец (София)                 анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне)               анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Арес (София)                        анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Атлетико Артен (София)     анулиран 
17 май 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Балкан 1929 (Ботевград)         анулиран 

                           IX кръг

24 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Метал 2002 (Перник)              анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Олимпиец (София) - Левски Раковски (София)                анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Арес (София) - Металург 1957 (Перник)                     анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Локомотив София 1929 (София)    анулиран 
24 май 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Витоша (Бистрица)               анулиран 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Арес (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Атлетико Артен (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Балкан 1929 (Ботевград) --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 4. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 5. Левски Раковски (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 6. Локомотив София 1929 (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 7. Метал 2002 (Перник) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 8. Металург 1957 (Перник) --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 9. Олимпиец (София) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 10. Орловец 2015 (Кокаляне) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

21 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - София спорт (София)                     анулиран 
21 март 2020 г., събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ОФК София (София)                    анулиран 
21 март 2020 г., събота, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Сердика (София)                   анулиран 
21 март 2020 г., събота, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Лъвчетата (София)                     анулиран 

                           II кръг

28 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Сердика (София) - Олимпия ФК (София)                      анулиран 
28 март 2020 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Лъвчетата (София)                   анулиран 
28 март 2020 г., събота, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Витоша 13 (София)                     анулиран 
28 март 2020 г., събота, 13:30 ч:
Барокко (София) - Кюстендил (Кюстендил)                   анулиран 

                           III кръг

4 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - ОФК София (София)                     анулиран 
4 април 2020 г., събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Барокко (София)                      анулиран 
4 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Сердика (София)                       анулиран 
4 април 2020 г., събота, 13:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - София спорт (София)               анулиран 

                           IV кръг

11 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Сердика (София) - Лъвчетата (София)                       анулиран 
11 април 2020 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - ОФК София (София)                   анулиран 
11 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Витоша 13 (София)                       анулиран 
11 април 2020 г., събота, 13:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                анулиран 

                           V кръг

25 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                  анулиран 
25 април 2020 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - Барокко (София)                       анулиран 
25 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Сердика (София)                       анулиран 
25 април 2020 г., събота, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 анулиран 

                           VI кръг

2 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - ОФК София (София)                       анулиран 
2 май 2020 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Сердика (София)                     анулиран 
2 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Лъвчетата (София)                 анулиран 
2 май 2020 г., събота, 13:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София)                    анулиран 

                           VII кръг

9 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София)                    анулиран 
9 май 2020 г., събота, 10:30 ч:
Сердика (София) - Барокко (София)                         анулиран 
9 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 анулиран 
9 май 2020 г., събота, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Барокко (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- 2. Витоша 13 (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- 3. Кюстендил (Кюстендил) --- --- XXX --- --- --- --- --- 4. Лъвчетата (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- 5. ОФК София (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- 6. Олимпия ФК (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- 7. Сердика (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- 8. София спорт (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Спортна София" в кв.Зона Б-5, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

22 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - РД Спорт (София)                        анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Щурче (София) - Ботев 57 СОУ (София)                      анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Септември II (София) - Миньор (Перник)                    анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Интернационал (София)              анулиран 

                           II кръг

29 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Интернационал (София)                  анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Спартак 2015 (София)                    анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември II (София)               анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Мрамор (Мрамор) - Щурче (София)                           анулиран 

                           III кръг

5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Щурче (София) - РД Спорт (София)                          анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Септември II (София) - Мрамор (Мрамор)                    анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)               анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Интернационал (София) - Миньор (Перник)                   анулиран 

                           IV кръг

12 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Миньор (Перник)                        анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Интернационал (София)              анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - Спартак 2015 (София)                    анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Щурче (София) - Септември II (София)                      анулиран 

                           V кръг

26 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Септември II (София) - РД Спорт (София)                   анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Интернационал (София) - Мрамор (Мрамор)                   анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Щурче (София)                      анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    анулиран 

                           VI кръг

3 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Мрамор (Мрамор) - Миньор (Перник)                         анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Септември II (София) - Спартак 2015 (София)               анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Щурче (София) - Интернационал (София)                     анулиран 

                           VII кръг

10 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София)                   анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Интернационал (София) - Септември II (София)              анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Мрамор (Мрамор)                    анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Щурче (София)                           анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботев 57 СОУ (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- 2. Интернационал (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- 3. Миньор (Перник) --- --- XXX --- --- --- --- --- 4. Мрамор (Мрамор) --- --- --- XXX --- --- --- --- 5. РД Спорт (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- 6. Септември II (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- 7. Спартак 2015 (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- 8. Щурче (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Д"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 9 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4. 
  - Всички мачове се играят на ст."Единство" в кв.Обеля, София, освен ако не е посочено друго. 
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

28 март 2020 г., събота, 09:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 анулиран 
28 март 2020 г., събота, 11:00 ч:
ДАФ (София) - Ботев 57 СОУ II (София)                     анулиран 
28 март 2020 г., събота, 12:30 ч:
София 2010 (София) - Младост 2015 (София)                 анулиран 

                           II кръг

4 април 2020 г., събота, 09:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Младост 2015 (София)               анулиран 
4 април 2020 г., събота, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ II (София) - София 2010 (София)              анулиран 
4 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - ДАФ (София)                          анулиран 

                           III кръг

11 април 2020 г., събота, 09:30 ч:
София 2010 (София) - Банкя 2009 (Банкя)                   анулиран 
11 април 2020 г., събота, 11:00 ч:
ДАФ (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                        анулиран 
11 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - Ботев 57 СОУ II (София)            анулиран 

                           IV кръг

25 април 2020 г., събота, 09:30 ч:
ДАФ (София) - София 2010 (София)                          анулиран 
25 април 2020 г., събота, 11:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ II (София)            анулиран 
25 април 2020 г., събота, 12:30 ч:
Банкя 2009 (Банкя) - Младост 2015 (София)                 анулиран 

                           V кръг

2 май 2020 г., събота, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ II (София) - Банкя 2009 (Банкя)              анулиран 
2 май 2020 г., събота, 11:00 ч:
София 2010 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 анулиран 
2 май 2020 г., събота, 12:30 ч:
Младост 2015 (София) - ДАФ (София)                        анулиран 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Банкя 2009 (Банкя) XXX --- --- --- --- --- 2. Ботев 57 СОУ II (София) --- XXX --- --- --- --- 3. ДАФ (София) --- --- XXX --- --- --- 4. Младост 2015 (София) --- --- --- XXX --- --- 5. София 2010 (София) --- --- --- --- XXX --- 6. ФК ЦСКА 1948 (София) --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре