Деца подготвителна група (род.2007) - Футбол 9:
« София (столица) - Зонална група 2018/19 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-5 място: Втора фаза, Група "А" (1-10 място);
    - 6-9 място: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място).
  - Септември (София) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му са анулирани.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Лъвчетата (София)      0:2 
15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                3:0 сл. 
15 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Младост 2015 (София)                2:0 
15 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - РД Спорт (София)                        0:1 
15 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       7:1 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - ЦСКА (София)                       0:7 
22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  1:0 
22 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                2:2 
22 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
РД Спорт (София) - Славия 1913 (София)                    0:3 
Септември (София) - Миньор (Перник)                       0:3 сл. 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Лъвчетата (София)                0:1 
29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)        0:1 
29 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   3:0 сл. 
ЦСКА (София) - РД Спорт (София)                           1:0 
29 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Младост 2015 (София)               4:0 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Младост 2015 (София)                  1:0 
6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  4:2 
6 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
РД Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   2:0 
6 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    1:2 
6 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:3 сл. 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              5:0 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)           0:0 
13 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - РД Спорт (София)                   0:4 
13 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Лъвчетата (София)                       3:0 
13 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  3:0 сл. 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Ботев 57 СОУ (София)   4:0 
20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                     2:3 
20 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     1:4 
20 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - РД Спорт (София)                      1:3 
20 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Младост 2015 (София)                  0:3 сл. 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   7:0 
27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             3:0 
27 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)   0:13 
27 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            5:0 
27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
РД Спорт (София) - Септември (София)                      3:0 сл. 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Младост 2015 (София)             2:0 
3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    0:3 
3 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        отложен 
3 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София)       отложен 
3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Лъвчетата (София) - Септември (София)                     3:0 сл. 
17 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София)       2:0 
17 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Миньор (Перник)                    0:1 
10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                          3:0 
10 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Славия 1913 (София)                0:3 
10 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
РД Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:3 
10 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      0:3 сл. 

                           VIII кръг - отложени мачове

17 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София)       2:0 
17 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX 1:0 --- --- 7:0 5:0 --- --- 2:0 3:0* 2. ЦСКА (София) --- XXX 0:0 1:0 3:0 --- 7:1 5:0 --- --- 3. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2 --- XXX 2:0 0:2 2:2 4:0 --- --- --- 4. РД Спорт (София) 0:3 --- --- XXX --- 2:3 2:0 --- --- 3:0* 5. Лъвчетата (София) --- --- --- 1:3 XXX --- 1:0 --- 1:0 3:0* 6. Локомотив 1929 (София) --- 1:4 --- --- 0:1 XXX --- 4:2 2:0 3:0* 7. Ботев 57 СОУ (София) 0:3 --- --- --- --- 3:0 XXX --- 4:0 3:0* 8. Миньор (Перник) 2:3 --- 0:1 0:1 3:0 --- 0:3 XXX --- --- 9. Младост 2015 (София) --- 0:7 0:13 0:4 --- --- --- 0:1 XXX --- 10. Септември (София) --- 0:3* 0:3* --- --- --- --- 0:3* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 9 8 1 0 59:3 25 Втора фаза, Група "А" [0 1 0 0:0 1, +56 обща ГР] 2. Н спорт (София) 9 8 1 0 50:6 25 Втора фаза, Група "А" [0 1 0 0:0 1, +44 обща ГР] 3. Царско село 2015 (София) 9 7 0 2 52:7 21 Втора фаза, Група "А" 4. Витоша 13 (София) 9 6 0 3 24:14 18 Втора фаза, Група "А" 5. Левски Раковски (София) 9 4 1 4 34:16 13 Втора фаза, Група "А" [0 1 0 0:0 1, +18 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6. Олимпия ФК (София) 9 4 1 4 25:16 13 Втора фаза, Група "Б" [0 1 0 0:0 1, +9 обща ГР] 7. Марек 1915 (Дупница) 9 3 0 6 30:32 9 Втора фаза, Група "Б" 8. Ком 98 (Годеч) 9 2 0 7 17:40 6 Втора фаза, Група "Б" 9. Кюстендил (Кюстендил) 9 1 0 8 8:67 3 Втора фаза, Група "Б" - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10. Олимпиец (София) 9 0 0 9 1:99 0 Втора фаза, Група "В"
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - 1-5 място: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - 6-9 място: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място); - 10 място: Втора фаза, Група "В" (21-29 място). I кръг 16 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Олимпиец (София) 5:0 16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) 6:2 16 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) 7:2 16 септември 2018 г., неделя, 13:30 ч: Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) отложен 16 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч: Н спорт (София) - Олимпия ФК (София) 5:0 17 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч: Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) 3:1 II кръг 23 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Н спорт (София) 0:3 23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Левски (София) 0:6 23 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София) 0:10 23 септември 2018 г., неделя, 13:30 ч: Олимпия ФК (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:0 23 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч: Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) 0:3 III кръг 30 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Олимпиец (София) 10:0 30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София) 1:7 30 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч: Н спорт (София) - Ком 98 (Годеч) 11:0 30 септември 2018 г., неделя, 13:30 ч: Витоша 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 9:0 30 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София) 5:0 IV кръг 7 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) 0:3 7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Марек 1915 (Дупница) 2:5 7 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч: Олимпиец (София) - Кюстендил (Кюстендил) 0:6 7 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч: Левски (София) - Н спорт (София) 0:0 7 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) 1:2 V кръг 14 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч: Н спорт (София) - Олимпиец (София) 14:0 14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 0:5 14 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч: Царско село 2015 (София) - Ком 98 (Годеч) 8:0 14 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч: Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) 2:0 14 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК (София) 0:6 VI кръг 21 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша 13 (София) 1:5 21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч: Левски (София) - Царско село 2015 (София) 3:1 21 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч: Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил) 4:0 21 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч: Н спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 7:3 21 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч: Олимпиец (София) - Олимпия ФК (София) 0:13 VII кръг 28 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Н спорт (София) 2:3 28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 0:7 28 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Ком 98 (Годеч) 0:7 28 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Олимпиец (София) 14:1 28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч: Олимпия ФК (София) - Левски Раковски (София) 0:0 VIII кръг 4 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Олимпиец (София) - Левски Раковски (София) 0:19 4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч: Н спорт (София) - Витоша 13 (София) 2:1 4 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч: Левски (София) - Кюстендил (Кюстендил) 19:0 4 ноември 2018 г., неделя, 13:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Олимпия ФК (София) 1:3 4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София) отложен 18 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София) 0:5 IX кръг 11 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Левски (София) 0:3 11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч: Царско село 2015 (София) - Олимпиец (София) 15:0 11 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:0 11 ноември 2018 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Н спорт (София) 0:5 11 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - Ком 98 (Годеч) 2:1 I кръг - отложен мач 17 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч: Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) 3:1 VIII кръг - отложен мач 18 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София) 0:5
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 0:0 3:1 --- 6:2 --- --- --- 19:0 10:0 2. Н спорт (София) --- XXX --- 2:1 --- 5:0 7:3 11:0 --- 14:0 3. Царско село 2015 (София) --- 2:3 XXX 3:1 --- 5:0 --- 8:0 --- 15:0 4. Витоша 13 (София) 0:7 --- --- XXX 2:0 --- 1:0 --- 9:0 --- 5. Левски Раковски (София) --- 0:3 0:3 --- XXX --- --- 2:1 4:0 --- 6. Олимпия ФК (София) 0:3 --- --- 1:2 0:0 XXX 2:0 --- --- --- 7. Марек 1915 (Дупница) 0:5 --- 0:5 --- 1:7 --- XXX --- 7:2 14:1 8. Ком 98 (Годеч) 0:6 --- --- 1:5 --- 1:3 2:5 XXX --- 5:0 9. Кюстендил (Кюстендил) --- 0:5 0:10 --- --- 0:6 --- 0:7 XXX --- 10. Олимпиец (София) --- --- --- 0:3 0:19 0:13 --- --- 0:6 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София, освен ако не е посочено друго.
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-2 място: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място);
    - 3-9 място: Втора фаза, Група "В" (21-29 място);
    - 10 място: Втора фаза, Група "Г" (30-37 място).

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Спортист 13 (София)                 0:0 
15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Сердика (София)                 1:6 
15 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Ултраспорт академия (София)        11:1 
15 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
ОФК София (София) - Спартак 2015 (София)                  2:6 
15 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Интернационал (София)            4:0 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 09:00 ч:
Сердика (София) - Атлетико Артен (София)                  4:3 
22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             5:1 
22 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Интернационал (София) - Велбъжд (Кюстендил)               1:9 
22 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - ОФК София (София)           0:7 
22 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Спортист 13 (София) - Спартак 2015 (София)                2:2 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - София спорт (София)              3:1 
29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
ОФК София (София) - Интернационал (София)                 2:2 
29 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Ултраспорт академия (София)        3:2 
29 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Сердика (София)                     1:2 
29 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Спортист 13 (София)             0:8 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ултраспорт академия (София)         4:2 
6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 0:1 
6 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Атлетико Артен (София)          1:7 
6 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Интернационал (София) - Спартак 2015 (София)              0:4 
6 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Сердика (София) - ОФК София (София)                       4:0 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч:
ОФК София (София) - София спорт (София)                   1:1 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - Интернационал (София)       0:0 
13 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Люлин (кв.Люлин, София)             5:1 
13 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Сердика (София)                    2:1 
13 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Спортист 13 (София)              2:1 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Интернационал (София)               0:2 
20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Спартак 2015 (София)                0:2 
20 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Сердика (София) - Ултраспорт академия (София)             1:2 
20 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Велбъжд (Кюстендил)              1:2 
20 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - ОФК София (София)               1:0 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 09:00 ч:
Ултраспорт академия (София) - София спорт (София)         5:1 
27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)            2:0 
27 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Атлетико Артен (София)                1:2 
27 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Интернационал (София) - Сердика (София)                   1:1 
27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 13 (София)                 1:4 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Интернационал (София)               4:1 
3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Спартак 2015 (София)             3:1 
3 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК София (София)                   7:1 
3 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Ултраспорт академия (София)     0:0 
3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Спортист 13 (София) - Сердика (София)                     1:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч:
ОФК София (София) - Спортист 13 (София)                   1:2 
10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Сердика (София) - София спорт (София)                     4:0 
10 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Интернационал (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           2:0 
10 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                0:2 
10 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Ултраспорт академия (София) - Атлетико Артен (София)      0:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Велбъжд (Кюстендил) XXX --- --- 1:4 1:2 --- 11:1 --- 7:1 5:1 2. Атлетико Артен (София) 1:2 XXX 3:1 2:1 --- 4:0 --- 3:1 --- --- 3. Спартак 2015 (София) 0:2 --- XXX --- 2:1 --- 3:2 --- --- 2:0 4. Спортист 13 (София) --- --- 2:2 XXX 1:0 0:2 4:2 --- --- --- 5. Сердика (София) --- 4:3 --- --- XXX --- 1:2 4:0 4:0 --- 6. Интернационал (София) 1:9 --- 0:4 --- 1:1 XXX --- --- --- 2:0 7. Ултраспорт академия (София) --- 0:2 --- --- --- 0:0 XXX 5:1 0:7 --- 8. София спорт (София) 0:1 --- 0:2 0:0 --- 4:1 --- XXX --- 5:1 9. ОФК София (София) --- 1:2 2:6 1:2 --- 2:2 --- 1:1 XXX --- 10. Люлин (кв.Люлин, София) --- 1:7 --- 0:8 1:6 --- 0:0 --- 1:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София, освен ако не е посочено друго.
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1 място: Втора фаза, Група "В" (21-29 място);
    - 2-8 място: Втора фаза, Група "Г" (30-37 място).

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Арес (София)                             0:1 
16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София)    0:2 
16 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф)  2:1 
16 септември 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Щурче (София)                     2:0 

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Арес (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)             3:1 
23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Щурче (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)          4:1 
23 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Победа 2013 (София) - Надежда (Доброславци)               2:1 
23 септември 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Ферион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         8:4 

                           III кръг

30 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арес (София)           0:0 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Ферион (София)                    1:1 
30 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Щурче (София)            2:2 
30 септември 2018 г., неделя, 13:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София)    0:7 

                           IV кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Арес (София) - Щурче (София)                              1:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)      3:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Ферион (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         5:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Надежда (Доброславци)                 0:2 

                           V кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Арес (София)                      1:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      0:5 
14 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Ферион (София)           3:7 
14 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Щурче (София) - Победа 2013 (София)                       2:4 

                           VI кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Арес (София) - Победа 2013 (София)                        3:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ферион (София) - Щурче (София)                            4:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        3:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Надежда (Доброславци) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)        8:0 

                           VII кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 09:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Арес (София)           0:4 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Надежда (Доброславци)    1:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Щурче (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          1:4 
28 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Победа 2013 (София) - Ферион (София)                      0:3 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Надежда (Доброславци) XXX 1:0 1:1 --- --- 2:0 8:0 --- 2. Арес (София) --- XXX --- 3:1 --- 1:0 --- 3:1 3. Ферион (София) --- 0:1 XXX --- 8:4 4:1 5:2 --- 4. Победа 2013 (София) 2:1 --- 0:3 XXX --- --- --- 3:0 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2 0:0 --- 0:2 XXX --- --- 3:2 6. Щурче (София) --- --- --- 2:4 1:4 XXX 4:1 --- 7. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- 0:4 --- 0:7 0:5 --- XXX 2:1 8. Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:3 --- 3:7 --- --- 2:2 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                        9    7   1   1   22:5    22
 2. Царско село 2015 (София)            9    6   2   1   22:8    20
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Славия 1913 (София)                 9    5   2   2   28:10   17
 4. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    9    5   1   3   14:6    16 [1 0 0  2:1  3]
 5. Левски (София)                      9    5   1   3   21:6    16 [0 0 1  1:2  0]
 6. Левски Раковски (София)             9    4   1   4    9:19   13
 7. Н спорт (София)                     9    3   3   3   16:9    12
 8. Лъвчетата (София)                   9    3   1   5   10:16   10
 9. РД Спорт (София)                    9    1   0   8    2:13    3
10. Витоша 13 (София)                   9    0   0   9    2:54    0

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго.
  - Отборите, заели 1-во и 2-ро място се класират за Републиканското първенство (Ф9).

                           I кръг

16 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Лъвчетата (София)                       0:0 
16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            2:1 
16 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  2:0 
16 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)                          7:1 
16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София)       2:0 

                           II кръг

23 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:3 
23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - РД Спорт (София)                      1:0 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      0:2 
23 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                2:2 
23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      2:2 

                           III кръг

30 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Витоша 13 (София)                      2:0 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София)              2:1 
30 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:2 
30 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Левски (София) - Н спорт (София)                          0:1 
30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София)               1:2 

                           IV кръг

13 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 0:3 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - Витоша 13 (София)                     3:0 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            1:3 
13 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    1:0 
13 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - РД Спорт (София)                1:0 

                           V кръг

20 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София)        отложен 
20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Лъвчетата (София)                        2:0 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София)               1:2 
20 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
РД Спорт (София) - Славия 1913 (София)                    0:4 
20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   отложен 
15 май 2019 г., сряда, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:1 
15 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София)        2:0 

                           VI кръг

4 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             отложен 
4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)               2:4 
4 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                   отложен 
4 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)              отложен 
4 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Н спорт (София) - РД Спорт (София)                        1:0 
15 май 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                  10:0 
30 май 2019 г., четвъртък, 10:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:1 
30 май 2019 г., четвъртък, 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)              1:1 

                           VII кръг

11 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Левски (София)         2:1 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - Н спорт (София)                       0:10 
11 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                          4:0 
11 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             0:6 
11 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
РД Спорт (София) - Царско село 2015 (София)               0:2 

                           V кръг - отложени мачове

15 май 2019 г., сряда, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:1 
15 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Н спорт (София)        2:0 

                           VI кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                  10:0 

                           VIII кръг

18 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   3:0 
18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              8:0 
18 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Н спорт (София) - Левски Раковски (София)                 0:0 
18 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)           отложен 
18 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (София) - РД Спорт (София)                         1:0 
21 май 2019 г., вторник, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)           1:0 

                           VIII кръг - отложен мач

21 май 2019 г., вторник, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)           1:0 

                           IX кръг

24 май 2019 г., петък, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     2:1 
24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - Левски (София)                        0:10 
24 май 2019 г., петък, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        0:4 
24 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
РД Спорт (София) - ЦСКА (София)                           0:1 
27 май 2019 г., понеделник, 16:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Лъвчетата (София)      4:0 

                           VI кръг - отложени мачове

30 май 2019 г., четвъртък, 10:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:1 
30 май 2019 г., четвъртък, 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)              1:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 0:1 2:2 1:0 --- --- --- 4:0 --- 7:1 2. Царско село 2015 (София) --- XXX 2:1 1:1 0:3 --- --- 2:1 --- 8:0 3. Славия 1913 (София) --- --- XXX 1:0 2:2 --- 2:1 --- --- 10:0 4. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) --- --- --- XXX 2:1 1:2 2:0 4:0 2:0 --- 5. Левски (София) 0:1 --- --- --- XXX 2:0 0:1 2:0 1:0 --- 6. Левски Раковски (София) 0:3 0:4 0:6 --- --- XXX --- --- 1:0 --- 7. Н спорт (София) 1:3 2:2 --- --- --- 0:0 XXX 0:0 1:0 --- 8. Лъвчетата (София) --- --- 3:0 --- --- 2:4 --- XXX 1:0 3:0 9. РД Спорт (София) 0:1 0:2 0:4 --- --- --- --- --- XXX 2:0 10. Витоша 13 (София) --- --- --- 0:2 0:10 1:2 0:10 --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

11. Ботев 57 СОУ (София)                9    8   1   0   46:5    25
12. Олимпия ФК (София)                  9    7   2   0   36:8    23
13. Марек 1915 (Дупница)                9    6   2   1   33:19   20
14. Локомотив 1929 (София)              9    6   1   2   30:13   19
15. Кюстендил (Кюстендил)               9    3   2   4   18:31   11
16. Атлетико Артен (София)              9    3   1   5    9:23   10
17. Велбъжд (Кюстендил)                 9    3   0   6   12:26    9
18. Миньор (Перник)                     9    2   2   5    9:12    8
19. Младост 2015 (София)                9    1   1   7    5:22    4
20. Ком 98 (Годеч)                      9    0   0   9    4:43    0

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

17 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Младост 2015 (София)             4:0 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Марек 1915 (Дупница)                 1:1 
17 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:0 
17 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Атлетико Артен (София)              2:0 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Ком 98 (Годеч)                     7:0 

                           II кръг

24 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Ком 98 (Годеч)                     2:1 
24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  4:0 
24 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                3:0 
24 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                1:8 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Ботев 57 СОУ (София)             0:9 

                           III кръг

31 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Младост 2015 (София)                    1:1 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Атлетико Артен (София)                   0:2 
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив 1929 (София)               4:1 
31 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)               1:4 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Марек 1915 (Дупница)              10:0 

                           IV кръг

14 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Атлетико Артен (София)             0:1 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ком 98 (Годеч)                     7:1 
14 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              3:0 
14 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)              1:5 
14 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Олимпия ФК (София)                      0:2 

                           V кръг

21 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Младост 2015 (София)                 4:0 
21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Марек 1915 (Дупница)             2:4 
21 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Кюстендил (Кюстендил)                    1:5 
21 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     0:3 
21 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             4:0 

                           VI кръг

5 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ком 98 (Годеч)                   7:0 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Младост 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)               1:2 
5 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Атлетико Артен (София)            1:1 
5 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  8:2 
5 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    0:2 

                           VII кръг

12 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Локомотив 1929 (София)           1:4 
12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Миньор (Перник)                          0:5 
12 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Младост 2015 (София)                2:0 
12 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпия ФК (София)                 2:2 
12 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)             11:1 

                           VIII кръг

19 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Ком 98 (Годеч)                       4:0 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Атлетико Артен (София)                  0:1 
19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Младост 2015 (София) - Кюстендил (Кюстендил)              0:4 
19 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница)             3:3 
19 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)                1:4 

                           IX кръг

27 май 2019 г., понеделник, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Младост 2015 (София)               3:1 
27 май 2019 г., понеделник, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Олимпия ФК (София)               1:3 
27 май 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                    2:0 
27 май 2019 г., понеделник, 13:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Велбъжд (Кюстендил)                      1:4 
27 май 2019 г., понеделник, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)            1:4 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев 57 СОУ (София) XXX 2:2 10:0 4:0 --- --- --- --- 3:1 7:0 2. Олимпия ФК (София) --- XXX 1:1 4:1 --- --- 8:2 --- 4:0 4:0 3. Марек 1915 (Дупница) --- --- XXX --- 11:1 --- 3:0 2:0 --- 7:1 4. Локомотив 1929 (София) --- --- 3:3 XXX --- --- 3:0 4:0 4:0 7:0 5. Кюстендил (Кюстендил) 1:5 1:8 --- 1:4 XXX 1:1 --- --- --- --- 6. Атлетико Артен (София) 0:9 1:3 2:4 1:4 --- XXX --- --- --- --- 7. Велбъжд (Кюстендил) 1:4 --- --- --- 1:4 2:0 XXX 0:3 2:0 --- 8. Миньор (Перник) 0:2 0:2 --- --- 0:0 0:1 --- XXX 1:1 --- 9. Младост 2015 (София) --- --- 1:2 --- 0:4 0:1 --- --- XXX 2:1 10. Ком 98 (Годеч) --- --- --- --- 1:5 0:2 1:4 0:5 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

21. Сердика (София)                     8    6   1   1   23:5    19
22. Надежда (Доброславци)               8    5   3   0   23:3    18
23. Спартак 2015 (София)                8    5   0   3   21:9    15
24. ОФК София (София)                   8    4   2   2   21:9    14
25. София спорт (София)                 8    4   1   3   23:14   13
26. Спортист 13 (София)                 8    3   1   4   15:10   10
27. Ултраспорт академия (София)         8    3   0   5   19:23    9
28. Интернационал (София)               8    1   2   5   14:21    5
29. Олимпиец (София)                    8    0   0   8   12:77    0

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

16 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ултраспорт академия (София)         2:0 
16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Интернационал (София) - Надежда (Доброславци)             0:5 
16 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
София спорт (София) - ОФК София (София)                   1:3 
16 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Сердика (София) - Олимпиец (София)                       12:0 
Спартак 2015 (София)                                      почива

                           II кръг

23 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - София спорт (София)               2:0 
23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - Сердика (София)             0:4 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Интернационал (София)                  1:8 
23 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Спортист 13 (София)                2:1 
ОФК София (София)                                         почива

                           III кръг

30 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Сердика (София) - Спартак 2015 (София)                    2:1 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Интернационал (София) - Ултраспорт академия (София)       4:6 
30 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Надежда (Доброславци)                 1:1 
30 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
София спорт (София) - Олимпиец (София)                   12:3 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           IV кръг

13 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Ултраспорт академия (София) - София спорт (София)         1:3 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Интернационал (София)              3:0 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - Сердика (София)                     0:1 
13 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - ОФК София (София)                      2:11 
Надежда (Доброславци)                                     почива

                           V кръг

20 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Интернационал (София) - Спортист 13 (София)               0:3 
20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Спартак 2015 (София)                0:1 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Ултраспорт академия (София)           0:2 
20 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Олимпиец (София)                  9:1 
Сердика (София)                                           почива

                           VI кръг

4 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Ултраспорт академия (София) - Надежда (Доброславци)       1:4 
4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 2015 (София) - ОФК София (София)                  1:2 
4 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - София спорт (София)                 0:1 
4 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Сердика (София) - Интернационал (София)                   1:0 
Олимпиец (София)                                          почива

                           VII кръг

11 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
ОФК София (София) - Спортист 13 (София)                   4:1 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Сердика (София)                     4:2 
11 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Спартак 2015 (София)              2:0 
11 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Ултраспорт академия (София)            3:7 
Интернационал (София)                                     почива

                           VIII кръг

18 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Сердика (София) - ОФК София (София)                       1:0 
18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци)               0:0 
18 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Интернационал (София) - София спорт (София)               2:2 
18 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Олимпиец (София)                  10:0 
Ултраспорт академия (София)                               почива

                           IX кръг

24 май 2019 г., петък, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Сердика (София)                   0:0 
24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - Спартак 2015 (София)        2:3 
24 май 2019 г., петък, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Интернационал (София)                 0:0 
24 май 2019 г., петък, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Спортист 13 (София)                    2:8 
София спорт (София)                                       почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Сердика (София) XXX --- 2:1 1:0 --- --- --- 1:0 12:0 2. Надежда (Доброславци) 0:0 XXX 2:0 --- 2:0 --- --- --- 9:1 3. Спартак 2015 (София) --- --- XXX 1:2 --- 2:1 --- 3:0 10:0 4. ОФК София (София) --- 1:1 --- XXX --- 4:1 0:2 0:0 --- 5. София спорт (София) 4:2 --- 0:1 1:3 XXX --- --- --- 12:3 6. Спортист 13 (София) 0:1 0:0 --- --- 0:1 XXX 2:0 --- --- 7. Ултраспорт академия (София) 0:4 1:4 2:3 --- 1:3 --- XXX --- --- 8. Интернационал (София) --- 0:5 --- --- 2:2 0:3 4:6 XXX --- 9. Олимпиец (София) --- --- --- 2:11 --- 2:8 3:7 1:8 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

30. Победа 2013 (София)                 7    7   0   0   37:9    21
31. Ферион (София)                      7    6   0   1   29:8    18
32. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    7    4   1   2   25:16   13
33. Кремиковци (кв.Ботунец, София)      7    4   0   3   18:14   12
34. Щурче (София)                       7    3   0   4   15:25    9
35. Арес (София)                        7    1   2   4    9:23    5
36. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    7    0   2   5    3:28    2
37. Люлин (кв.Люлин, София)             7    0   1   6    9:22    1

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Грийн спорт" /във ВТУ "Тодор Каблешков"/, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

17 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Щурче (София)                       6:1 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ферион (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           5:1 
17 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Арес (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           1:1 
17 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София)               5:2 

                           II кръг

24 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Победа 2013 (София)      3:5 
24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Люлин (кв.Люлин, София)      1:1 
24 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Арес (София) - Ферион (София)                             0:3 
24 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Щурче (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          3:6 

                           III кръг

31 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Щурче (София)                   1:3 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Арес (София)                        7:1 
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ферион (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         7:0 
31 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        1:0 

                           IV кръг

14 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Щурче (София)          0:2 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Люлин (кв.Люлин, София)     2:1 
14 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ферион (София) - Победа 2013 (София)                      1:4 
14 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Арес (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           3:3 

                           V кръг

21 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Арес (София)                    2:3 
21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    8:0 
21 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Щурче (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)            0:8 
21 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ферион (София)         2:4 

                           VI кръг

5 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф)  1:2 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Арес (София) - Щурче (София)                              0:5 
5 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ферион (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                  5:0 
5 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    4:1 

                           VII кръг

12 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Щурче (София) - Ферион (София)                            1:4 
12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Победа 2013 (София)             2:3 
12 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Арес (София)             2:1 
12 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      7:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Победа 2013 (София) XXX --- 4:1 --- 6:1 7:1 8:0 --- 2. Ферион (София) 1:4 XXX --- 5:1 --- --- 7:0 5:0 3. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- 2:4 XXX 1:0 --- --- 7:0 5:2 4. Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:5 --- --- XXX --- 2:1 --- 2:1 5. Щурче (София) --- 1:4 3:6 0:8 XXX --- --- --- 6. Арес (София) --- 0:3 3:3 --- 0:5 XXX 1:1 --- 7. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- --- 1:2 0:2 --- XXX 1:1 8. Люлин (кв.Люлин, София) 2:3 --- --- --- 1:3 2:3 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре