Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 9:
« София (столица) - Зонална група 2017/18 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Славия 1913 (София) 11 9 1 1 33:6 28 Втора фаза, Група "А" [1 0 0 1:0 3] 2. ДИТ Спорт (София) 11 9 1 1 19:4 28 Втора фаза, Група "А" [0 0 1 0:1 0] 3. Витоша 13 (София) 11 8 1 2 29:8 25 Втора фаза, Група "А" 4. Левски Раковски (София) 11 4 3 4 18:17 15 Втора фаза, Група "А" 5. ЦСКА (София) 11 3 5 3 15:17 14 Втора фаза, Група "А" [0 1 0 0:0 1, -2 обща ГР] 6. Миньор (Перник) 11 4 2 5 12:18 14 Втора фаза, Група "А" [0 1 0 0:0 1, -6 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Септември (София) 11 4 1 6 12:22 13 [*] Втора фаза, Група "А" [1 0 0 4:0 3] 8. Локомотив 1929 (София) 11 4 1 6 21:23 13 Втора фаза, Група "Б" [0 0 1 0:4 0] 9. Н спорт (София) 11 3 2 6 17:13 11 Втора фаза, Група "Б" 10. Марек 1915 (Дупница) 11 3 1 7 13:28 10 Втора фаза, Група "Б" 11. Елит София (София) 11 2 2 7 8:22 8 Втора фаза, Група "Б" [0 1 0 1:1 1, -14 обща ГР] 12. РД Спорт (София) 11 2 2 7 9:28 8 Втора фаза, Група "Б" [0 1 0 1:1 1, -19 обща ГР]
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - 1-6 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място); - 7-12 място: Втора фаза, Група "Б" (13-24 място). - Септември (София) също е включен в група "А" на Втора фаза, след отказа от участие там на Велбъжд (Кюстендил). I кръг 9 септември 2017 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - РД Спорт (София) 5:0 9 септември 2017 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Елит София (София) 5:1 9 септември 2017 г., събота, 12:00 ч: Н спорт (София) - Миньор (Перник) 2:0 9 септември 2017 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:2 9 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Локомотив 1929 (София) 4:0 9 септември 2017 г., събота, 16:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София) 3:1 II кръг 16 септември 2017 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Левски Раковски (София) 1:3 16 септември 2017 г., събота, 10:30 ч: Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София) 1:2 16 септември 2017 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) 0:1 16 септември 2017 г., събота, 13:30 ч: Миньор (Перник) - ЦСКА (София) 0:0 16 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Елит София (София) - Н спорт (София) 1:0 16 септември 2017 г., събота, 16:30 ч: Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) 2:1 III кръг 23 септември 2017 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - РД Спорт (София) 6:0 23 септември 2017 г., събота, 10:30 ч: Н спорт (София) - Витоша 13 (София) 2:3 23 септември 2017 г., събота, 12:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 5:0 23 септември 2017 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Елит София (София) 1:3 23 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) 0:5 23 септември 2017 г., събота, 16:30 ч: Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София) 4:2 IV кръг 30 септември 2017 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 0:2 30 септември 2017 г., събота, 10:30 ч: Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София) 0:1 30 септември 2017 г., събота, 12:00 ч: Елит София (София) - Септември (София) 0:3 30 септември 2017 г., събота, 13:30 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 5:1 30 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София) 1:4 30 септември 2017 г., събота, 16:30 ч: Славия 1913 (София) - Н спорт (София) 1:0 V кръг 7 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч: Н спорт (София) - РД Спорт (София) 1:1 7 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) отложен 7 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) отложен 7 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен 7 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Елит София (София) отложен 7 октомври 2017 г., събота, 16:30 ч: Левски Раковски (София) - Миньор (Перник) отложен 25 ноември 2017 г., събота, 10:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:1 25 ноември 2017 г., събота, 11:30 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 2:1 25 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:2 25 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Елит София (София) 1:0 25 ноември 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски Раковски (София) - Миньор (Перник) 0:2 VI кръг 14 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Левски Раковски (София) 0:2 14 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч: Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София) 1:6 14 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София) 0:1 14 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:2 14 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 5:0 14 октомври 2017 г., събота, 16:30 ч: Н спорт (София) - ЦСКА (София) 0:2 VII кръг 21 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - РД Спорт (София) 2:3 21 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч: Септември (София) - Н спорт (София) 0:5 21 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) 2:0 21 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София) 0:1 21 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 0:3 21 октомври 2017 г., събота, 16:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Елит София (София) 5:1 VIII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Миньор (Перник) 0:2 28 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София) 2:0 28 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч: Елит София (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 28 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) 2:1 28 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч: Н спорт (София) - ДИТ Спорт (София) 0:1 28 октомври 2017 г., събота, 16:30 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 2:0 IX кръг 4 ноември 2017 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - РД Спорт (София) 1:2 4 ноември 2017 г., събота, 10:30 ч: ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София) 1:1 4 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Витоша 13 (София) 0:5 4 ноември 2017 г., събота, 13:30 ч: Левски Раковски (София) - Н спорт (София) 1:1 4 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч: Миньор (Перник) - Елит София (София) 1:0 4 ноември 2017 г., събота, 16:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София) 1:2 X кръг 11 ноември 2017 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Елит София (София) 1:1 11 ноември 2017 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) 1:1 11 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен 11 ноември 2017 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) 1:1 11 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч: Н спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 4:0 11 ноември 2017 г., събота, 16:30 ч: Септември (София) - ДИТ Спорт (София) 0:1 16 ноември 2017 г., четвъртък, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:0 XI кръг 18 ноември 2017 г., събота, 09:00 ч: ДИТ Спорт (София) - РД Спорт (София) 3:0 18 ноември 2017 г., събота, 10:10 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 1:1 18 ноември 2017 г., събота, 11:20 ч: Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София) 1:1 18 ноември 2017 г., събота, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Н спорт (София) 3:2 18 ноември 2017 г., събота, 13:40 ч: Миньор (Перник) - Славия 1913 (София) 0:6 18 ноември 2017 г., събота, 14:50 ч: Елит София (София) - Витоша 13 (София) 0:2 V кръг - отложени мачове 25 ноември 2017 г., събота, 10:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:1 25 ноември 2017 г., събота, 11:30 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 2:1 25 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:2 25 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Елит София (София) 1:0 25 ноември 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски Раковски (София) - Миньор (Перник) 0:2
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX --- --- 2:1 --- --- 5:0 --- 1:0 3:0 5:1 6:0 2. ДИТ Спорт (София) 0:1 XXX --- 3:1 1:1 --- --- --- --- 5:0 1:0 3:0 3. Витоша 13 (София) 2:1 0:1 XXX --- 5:1 1:1 --- 2:0 --- --- --- 5:0 4. Левски Раковски (София) --- --- 0:3 XXX --- 0:2 1:1 4:2 1:1 --- --- --- 5. ЦСКА (София) 1:1 --- --- 1:1 XXX --- 2:0 --- --- 3:2 1:3 2:3 6. Миньор (Перник) 0:6 0:1 --- --- 0:0 XXX --- 1:6 --- --- 1:0 --- 7. Септември (София) --- 0:1 2:1 --- --- 0:5 XXX 4:0 0:5 --- --- 1:2 8. Локомотив 1929 (София) 1:2 1:2 --- --- 1:1 --- --- XXX --- 3:2 5:1 --- 9. Н спорт (София) --- 0:1 2:3 --- 0:2 2:0 --- 4:0 XXX --- --- 1:1 10. Марек 1915 (Дупница) --- --- 0:5 1:4 --- 2:0 0:1 --- 3:2 XXX --- --- 11. Елит София (София) --- --- 0:2 0:2 --- --- 0:3 --- 1:0 1:1 XXX --- 12. РД Спорт (София) --- --- --- 1:3 --- 0:2 --- 0:2 --- 1:2 1:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-6 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място);
    - 7-11 място: Втора фаза, Група "Б" (13-24 място);
    - 12 място: Втора фаза, Група "В" (25-30 място).
  - Велбъжд (Кюстендил) се отказва от участие във Втора фаза.

                           I кръг

10 септември 2017 г., неделя, 09:00 ч:
Левски (София) - Спортист 13 (София)                      8:0 
10 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            1:1 
10 септември 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Национал (София) - Металург 1957 (Перник)                 7:0 
10 септември 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    8:0 
10 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч:
Сердика (София) - Ферион (София)                          2:1 
10 септември 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Олимпия ФК (София)                 5:0 

                           II кръг

17 септември 2017 г., неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Олимпия ФК (София)                  1:1 
17 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч:
Ферион (София) - Спартак 2015 (София)                     3:0 
17 септември 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сердика (София)        1:5 
17 септември 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)              0:4 
17 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч:
София спорт (София) - Национал (София)                    0:4 
17 септември 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 5:0 

                           III кръг

24 септември 2017 г., неделя, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Спортист 13 (София)            5:0 
24 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         2:5 
24 септември 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - София спорт (София)                 4:1 
24 септември 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Сердика (София) - Металург 1957 (Перник)                  3:3 
24 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   3:2 
24 септември 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Ферион (София)                       0:2 

                           IV кръг

1 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ферион (София)                      0:5 
1 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)     0:3 
1 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Спартак 2015 (София)             3:0 
1 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      5:0 
1 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч:
София спорт (София) - Сердика (София)                     1:0 
1 октомври 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               0:1 

                           V кръг

8 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч:
Национал (София) - Спортист 13 (София)                    9:0 
8 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            2:0 
8 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Сердика (София) - Левски (София)                          0:8 
8 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Спартак 2015 (София) - София спорт (София)                1:1 
8 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Металург 1957 (Перник)               3:2 
8 октомври 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Ферион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         9:0 

                           VI кръг

15 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                  1:1 
15 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч:
Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:0 
15 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    0:1 
15 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Ферион (София)                   2:0 
15 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (София) - Спартак 2015 (София)                     6:1 
15 октомври 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Сердика (София)                3:0 

                           VII кръг

22 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч:
Сердика (София) - Национал (София)                        0:10 
22 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Царско село 2015 (София)           0:0 
22 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 13 (София)                 4:0 
22 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски (София)                       0:9 
22 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч:
Ферион (София) - София спорт (София)                      0:4 
22 октомври 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Перник)                1:3 

                           VIII кръг

29 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Металург 1957 (Перник)              1:3 
29 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч:
София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    8:0 
29 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Сердика (София)                     5:1 
29 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Левски (София) - Ферион (София)                           8:0 
29 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             1:0 
29 октомври 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Национал (София) - Спартак 2015 (София)                   5:1 

                           IX кръг

5 ноември 2017 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     1:7 
5 ноември 2017 г., неделя, 10:30 ч:
Сердика (София) - Спортист 13 (София)                     1:0 
5 ноември 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                0:2 
5 ноември 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Ферион (София) - Царско село 2015 (София)                 2:5 
5 ноември 2017 г., неделя, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         0:16 
5 ноември 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - София спорт (София)              1:3 

                           X кръг

12 ноември 2017 г., неделя, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - София спорт (София)                 1:3 
12 ноември 2017 г., неделя, 10:30 ч:
Левски (София) - Металург 1957 (Перник)                  12:0 
12 ноември 2017 г., неделя, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                  7:2 
12 ноември 2017 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              7:0 
12 ноември 2017 г., неделя, 15:00 ч:
Национал (София) - Ферион (София)                         3:1 
12 ноември 2017 г., неделя, 16:30 ч:
Сердика (София) - Спартак 2015 (София)                    1:3 

                           XI кръг

19 ноември 2017 г., неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      0:4 
19 ноември 2017 г., неделя, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Сердика (София)                      2:1 
19 ноември 2017 г., неделя, 11:20 ч:
Ферион (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      1:2 
19 ноември 2017 г., неделя, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София)       0:11 
19 ноември 2017 г., неделя, 13:40 ч:
Металург 1957 (Перник) - Царско село 2015 (София)         0:7 
19 ноември 2017 г., неделя, 14:50 ч:
Спартак 2015 (София) - Спортист 13 (София)                3:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 5:0 --- 5:0 --- 6:1 12:0 8:0 --- --- 8:0 --- 2. Велбъжд (Кюстендил) --- XXX --- 2:0 4:1 --- --- --- 7:2 5:1 4:0 8:0 3. Национал (София) 2:5 0:1 XXX --- --- 5:1 7:0 3:1 --- --- 9:0 --- 4. Царско село 2015 (София) --- --- 0:1 XXX 1:1 --- --- --- 1:0 3:0 5:0 7:0 5. София спорт (София) 0:4 --- 0:4 --- XXX --- --- --- 1:1 1:0 --- 8:0 6. Спартак 2015 (София) --- 0:2 --- 0:0 1:1 XXX --- --- 5:0 --- 3:1 3:2 7. Металург 1957 (Перник) --- 0:4 --- 0:7 1:3 3:0 XXX 2:0 --- --- --- --- 8. Ферион (София) --- 1:2 --- 2:5 0:4 3:0 --- XXX --- --- --- 9:0 9. Олимпия ФК (София) 0:9 --- 1:7 --- --- --- 3:2 0:2 XXX 2:1 --- --- 10. Сердика (София) 0:8 --- 0:10 --- --- 1:3 3:3 2:1 --- XXX 1:0 --- 11. Спортист 13 (София) --- --- --- --- 1:3 --- 1:3 0:5 1:1 --- XXX 0:0 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:16 --- 0:11 --- --- --- 1:3 --- 0:3 1:5 --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на ст."НСА" - изкуствен терен в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1 място: Втора фаза, Група "Б" (13-24 място);
    - 2-6 място: Втора фаза, Група "В" (25-30 място).

                           I кръг

10 септември 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Интернационал (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        0:7 
10 септември 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Талант (София)                    5:2 
10 септември 2017 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)  3:5 

                           II кръг

17 септември 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Надежда (Доброславци)        6:1 
17 септември 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Талант (София) - Средногорец 2016 (Златица)               5:3 
17 септември 2017 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Интернационал (София)       1:0 

                           III кръг

24 септември 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Интернационал (София)             1:1 
24 септември 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)   1:2 
24 септември 2017 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Талант (София)         1:1 

                           IV кръг

1 октомври 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)  0:2 
1 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Талант (София)               3:1 
1 октомври 2017 г., неделя, 12:30 ч:
Интернационал (София) - Надежда (Доброславци)             2:1 

                           V кръг

8 октомври 2017 г., неделя, 09:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Надежда (Доброславци)       4:0 
8 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Интернационал (София)        1:1 
8 октомври 2017 г., неделя, 12:30 ч:
Талант (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)               0:5 

                           VI кръг

15 октомври 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Талант (София)               6:2 
15 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Средногорец 2016 (Златица)        4:2 
15 октомври 2017 г., неделя, 12:30 ч:
Интернационал (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       3:1 

                           VII кръг

22 октомври 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Талант (София) - Интернационал (София)                    3:1 
22 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       3:1 
22 октомври 2017 г., неделя, 12:30 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Средногорец 2016 (Златица)   1:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Интернационал (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        2:1 
29 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Талант (София)                    2:2 
29 октомври 2017 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)  1:1 

                           IX кръг

5 ноември 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Надежда (Доброславци)        2:0 
5 ноември 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Талант (София) - Средногорец 2016 (Златица)               4:3 
5 ноември 2017 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Интернационал (София)       2:1 

                           X кръг

12 ноември 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Интернационал (София)             1:1 
12 ноември 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)   1:3 
12 ноември 2017 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Талант (София)         2:2 

                           XI кръг

19 ноември 2017 г., неделя, 09:30 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)  3:0 
19 ноември 2017 г., неделя, 11:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Талант (София)               1:1 
19 ноември 2017 г., неделя, 12:30 ч:
Интернационал (София) - Надежда (Доброславци)             2:0 

                           XII кръг

ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Надежда (Доброславци)       анулиран 
Средногорец 2016 (Златица) - Интернационал (София)        анулиран 
Талант (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)               анулиран 

                           XIII кръг

Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Талант (София)               анулиран 
Надежда (Доброславци) - Средногорец 2016 (Златица)        анулиран 
Интернационал (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       анулиран 

                           XIV кръг

Талант (София) - Интернационал (София)                    анулиран 
Надежда (Доброславци) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       анулиран 
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Средногорец 2016 (Златица)   анулиран 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Урвич 1960 (Долни Пасарел) XXX 0:2 --- 6:2 6:1 1:0 XXX 3:0 --- --- 2:0 --- 2. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- XXX 1:0 1:1 4:0 --- --- XXX 2:1 2:2 --- --- 3. Интернационал (София) 0:7 3:1 XXX --- 2:1 --- 2:1 --- XXX --- 2:0 --- 4. Талант (София) 0:5 --- 3:1 XXX --- 5:3 --- --- --- XXX --- 4:3 5. Надежда (Доброславци) --- 3:1 1:1 5:2 XXX 4:2 --- --- 1:1 2:2 XXX --- 6. Средногорец 2016 (Златица) 1:2 3:5 1:1 3:1 --- XXX 1:3 1:1 --- 1:1 --- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Национал (София) 11 10 0 1 35:6 30 ------------------------------------------------------------------- 2. Витоша 13 (София) 11 9 0 2 41:10 27 [1 0 0 3:1 3] 3. Славия 1913 (София) 11 9 0 2 36:8 27 [0 0 1 1:3 0] 4. Левски (София) 11 7 1 3 33:5 22 5. ДИТ Спорт (София) 11 5 1 5 21:14 16 6. ЦСКА (София) 11 4 1 6 11:11 13 [1 0 1 4:2 3] 7. Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 11:23 13 [1 0 1 3:3 3] 8. Левски Раковски (София) 11 4 1 6 18:24 13 [1 0 1 2:4 3] 9. Миньор (Перник) 11 4 0 7 8:31 12 10. София спорт (София) 11 3 2 6 11:27 11 11. Септември (София) 11 3 1 7 14:27 10 [*] 12. Спартак 2015 (София) 11 0 0 11 3:56 0
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Велбъжд (Кюстендил), 2-ри в група "Б" на Първа фаза; се отказва от участие. Заради това в група "А" на Втора фаза влиза Септември (София) като отборът с по-добър актив измежду заелите 7-мо място в групи "А" и "Б" на Първа фаза, а група "Б" остава с 11 отбора. I кръг 10 март 2018 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София) 4:1 10 март 2018 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Спартак 2015 (София) 5:0 10 март 2018 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Миньор (Перник) 10:0 10 март 2018 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - София спорт (София) 0:0 10 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Царско село 2015 (София) 0:2 10 март 2018 г., събота, 16:30 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) отложен 2 май 2018 г., сряда, 13:30 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) 4:1 II кръг 17 март 2018 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Национал (София) 0:2 17 март 2018 г., събота, 10:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София) 1:2 17 март 2018 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Септември (София) 2:3 17 март 2018 г., събота, 13:30 ч: Миньор (Перник) - ЦСКА (София) 0:3 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Спартак 2015 (София) - Левски (София) 0:5 17 март 2018 г., събота, 16:30 ч: Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) 3:1 III кръг 24 март 2018 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София) отложен 24 март 2018 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Витоша 13 (София) отложен 24 март 2018 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Спартак 2015 (София) отложен 24 март 2018 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) отложен 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Национал (София) - София спорт (София) отложен 24 март 2018 г., събота, 16:30 ч: Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) отложен 26 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София) 5:0 26 май 2018 г., събота, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) 2:1 26 май 2018 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Спартак 2015 (София) 2:0 26 май 2018 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) 0:1 26 май 2018 г., събота, 15:00 ч: Национал (София) - София спорт (София) 7:0 30 май 2018 г., сряда, 15:00 ч: Левски (София) - Витоша 13 (София) 0:1 IV кръг 31 март 2018 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Левски Раковски (София) отложен 31 март 2018 г., събота, 10:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София) 2:0 31 март 2018 г., събота, 12:00 ч: Миньор (Перник) - Национал (София) 0:6 31 март 2018 г., събота, 13:30 ч: Спартак 2015 (София) - Септември (София) 1:8 31 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:3 31 март 2018 г., събота, 16:30 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 0:1 25 април 2018 г., сряда, 14:00 ч: София спорт (София) - Левски Раковски (София) 4:2 V кръг 14 април 2018 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - ДИТ Спорт (София) 0:0 14 април 2018 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 0:2 14 април 2018 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 0:4 14 април 2018 г., събота, 13:30 ч: Национал (София) - Спартак 2015 (София) 3:0 14 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - Миньор (Перник) 1:2 14 април 2018 г., събота, 16:30 ч: Царско село 2015 (София) - София спорт (София) 0:0 VI кръг 21 април 2018 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Национал (София) 2:6 21 април 2018 г., събота, 10:30 ч: ДИТ Спорт (София) - София спорт (София) отложен 21 април 2018 г., събота, 12:00 ч: Спартак 2015 (София) - Левски Раковски (София) 1:6 21 април 2018 г., събота, 13:30 ч: Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София) 0:1 21 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 3:0 21 април 2018 г., събота, 16:30 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 3:1 2 май 2018 г., сряда, 11:30 ч: ДИТ Спорт (София) - София спорт (София) 4:0 IV кръг - отложен мач 25 април 2018 г., сряда, 14:00 ч: София спорт (София) - Левски Раковски (София) 4:2 VII кръг 28 април 2018 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София) 0:1 28 април 2018 г., събота, 10:30 ч: Септември (София) - Левски (София) 0:8 28 април 2018 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 0:2 28 април 2018 г., събота, 13:30 ч: София спорт (София) - Миньор (Перник) 1:0 28 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 0:2 28 април 2018 г., събота, 16:30 ч: Царско село 2015 (София) - Спартак 2015 (София) 5:1 I кръг - отложен мач 2 май 2018 г., сряда, 13:30 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) 4:1 VI кръг - отложен мач 2 май 2018 г., сряда, 11:30 ч: ДИТ Спорт (София) - София спорт (София) 4:0 VIII кръг 9 май 2018 г., сряда, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - София спорт (София) 0:3 9 май 2018 г., сряда, 10:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Миньор (Перник) 1:2 9 май 2018 г., сряда, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) 9:0 9 май 2018 г., сряда, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) 5:2 9 май 2018 г., сряда, 15:00 ч: Левски (София) - Национал (София) 0:2 9 май 2018 г., сряда, 16:30 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 0:1 IX кръг 12 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - ДИТ Спорт (София) 0:3 12 май 2018 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 2:0 12 май 2018 г., събота, 12:00 ч: Левски Раковски (София) - Левски (София) 1:0 12 май 2018 г., събота, 13:30 ч: Миньор (Перник) - Спартак 2015 (София) 3:0 12 май 2018 г., събота, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) 0:4 12 май 2018 г., събота, 16:30 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 1:3 X кръг 19 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - София спорт (София) 6:0 19 май 2018 г., събота, 10:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Спартак 2015 (София) 8:0 19 май 2018 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) 5:0 19 май 2018 г., събота, 13:30 ч: Левски (София) - Царско село 2015 (София) 2:0 19 май 2018 г., събота, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) 3:0 19 май 2018 г., събота, 16:30 ч: Септември (София) - Национал (София) 1:2 III кръг - отложени мачове 26 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София) 5:0 26 май 2018 г., събота, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) 2:1 26 май 2018 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Спартак 2015 (София) 2:0 26 май 2018 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) 0:1 26 май 2018 г., събота, 15:00 ч: Национал (София) - София спорт (София) 7:0 30 май 2018 г., сряда, 15:00 ч: Левски (София) - Витоша 13 (София) 0:1 XI кръг 2 юни 2018 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - ДИТ Спорт (София) 1:0 2 юни 2018 г., събота, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 1:1 2 юни 2018 г., събота, 12:00 ч: Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) 2:1 2 юни 2018 г., събота, 13:30 ч: София спорт (София) - Левски (София) 0:2 2 юни 2018 г., събота, 15:00 ч: Миньор (Перник) - Славия 1913 (София) 0:3 2 юни 2018 г., събота, 16:30 ч: Спартак 2015 (София) - Витоша 13 (София) 0:8
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Национал (София) XXX --- 0:2 --- 1:0 2:0 --- 4:1 --- 7:0 --- 3:0 2. Витоша 13 (София) 2:6 XXX 3:1 --- 4:1 0:1 9:0 --- 5:0 --- --- --- 3. Славия 1913 (София) --- --- XXX 0:3 5:0 --- --- 5:2 --- 6:0 3:0 5:0 4. Левски (София) 0:2 0:1 --- XXX 0:0 3:1 2:0 --- 10:0 --- --- --- 5. ДИТ Спорт (София) --- --- --- --- XXX --- 2:0 1:2 1:2 4:0 --- 8:0 6. ЦСКА (София) --- --- 0:2 --- 0:1 XXX --- 3:0 --- 0:0 0:1 2:0 7. Царско село 2015 (София) 0:2 --- 0:4 --- --- 2:1 XXX --- --- 0:0 --- 5:1 8. Левски Раковски (София) --- 0:2 --- 1:0 --- --- 2:1 XXX 1:2 --- 1:1 --- 9. Миньор (Перник) 0:6 --- 0:3 --- --- 0:3 0:1 --- XXX --- --- 3:0 10. София спорт (София) --- 1:3 --- 0:2 --- --- --- 4:2 1:0 XXX 2:3 --- 11. Септември (София) 1:2 0:4 --- 0:8 0:3 --- 0:2 --- 0:1 --- XXX --- 12. Спартак 2015 (София) --- 0:8 --- 0:5 --- --- --- 1:6 --- 0:3 1:8 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

13. Марек 1915 (Дупница) 10 9 0 1 24:6 27 14. Олимпия ФК (София) 10 8 1 1 32:12 25 15. Локомотив 1929 (София) 10 7 1 2 39:7 22 16. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 10 5 2 3 20:8 17 17. Елит София (София) 10 5 1 4 17:17 16 18. РД Спорт (София) 10 4 3 3 26:10 15 19. Н спорт (София) 10 4 0 6 15:24 12 20. Металург 1957 (Перник) 10 3 1 6 18:38 10 21. Спортист 13 (София) 10 2 0 8 6:30 6 [1 0 0 1:0 3] 22. Ферион (София) 10 2 0 8 11:21 6 [0 0 1 0:1 0] 23. Сердика (София) 10 1 1 8 2:37 4
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. - Всички мачове се играят в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Велбъжд (Кюстендил), 2-ри в група "Б" на Първа фаза; се отказва от участие. Заради това в група "А" на Втора фаза влиза Септември (София) като отборът с по-добър актив измежду заелите 7-мо място в групи "А" и "Б" на Първа фаза, а група "Б" остава с 11 отбора. I кръг 11 март 2018 г., неделя, 09:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - РД Спорт (София) 1:1 11 март 2018 г., неделя, 10:30 ч: Н спорт (София) - Металург 1957 (Перник) 2:4 11 март 2018 г., неделя, 12:00 ч: Сердика (София) - Ферион (София) 0:5 11 март 2018 г., неделя, 13:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София) 4:0 11 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Спортист 13 (София) 3:1 Елит София (София) почива II кръг 18 март 2018 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Олимпия ФК (София) 2:4 18 март 2018 г., неделя, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Елит София (София) 1:6 18 март 2018 г., неделя, 12:00 ч: Ферион (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен 18 март 2018 г., неделя, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - Н спорт (София) отложен 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Локомотив 1929 (София) отложен 25 април 2018 г., сряда, 11:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Локомотив 1929 (София) 1:2 25 април 2018 г., сряда, 12:30 ч: Ферион (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 2 май 2018 г., сряда, 14:30 ч: Спортист 13 (София) - Н спорт (София) 1:4 Сердика (София) почива III кръг 25 март 2018 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1929 (София) - РД Спорт (София) отложен 25 март 2018 г., неделя, 10:30 ч: Елит София (София) - Спортист 13 (София) отложен 25 март 2018 г., неделя, 12:00 ч: Н спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) отложен 25 март 2018 г., неделя, 13:30 ч: Сердика (София) - Металург 1957 (Перник) отложен 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Олимпия ФК (София) - Ферион (София) отложен 27 май 2018 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1929 (София) - РД Спорт (София) 0:0 27 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Елит София (София) - Спортист 13 (София) 0:1 27 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Н спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:6 27 май 2018 г., неделя, 13:30 ч: Сердика (София) - Металург 1957 (Перник) 0:0 27 май 2018 г., неделя, 15:00 ч: Олимпия ФК (София) - Ферион (София) 2:0 Марек 1915 (Дупница) почива IV кръг 1 април 2018 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Ферион (София) 2:1 1 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Спортист 13 (София) - Сердика (София) 0:2 1 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Елит София (София) отложен 1 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Н спорт (София) 7:0 1 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Марек 1915 (Дупница) 6:1 2 май 2018 г., сряда, 10:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Елит София (София) 0:1 Олимпия ФК (София) почива V кръг 15 април 2018 г., неделя, 09:00 ч: Н спорт (София) - РД Спорт (София) 1:0 15 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Олимпия ФК (София) - Металург 1957 (Перник) 3:0 15 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Спортист 13 (София) 5:0 15 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: Сердика (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:3 сл. 15 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Елит София (София) - Локомотив 1929 (София) 0:4 Ферион (София) почива VI кръг 22 април 2018 г., неделя, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Ферион (София) 2:4 22 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 22 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Сердика (София) 7:0 22 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - Олимпия ФК (София) 1:6 22 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Н спорт (София) - Елит София (София) 2:3 РД Спорт (София) почива II кръг - отложени мачове 25 април 2018 г., сряда, 11:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Локомотив 1929 (София) 1:2 25 април 2018 г., сряда, 12:30 ч: Ферион (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 VII кръг 29 април 2018 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - РД Спорт (София) 1:1 29 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Сердика (София) - Н спорт (София) 0:2 29 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София) 2:0 29 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: Ферион (София) - Спортист 13 (София) 0:1 29 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Олимпия ФК (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:2 Металург 1957 (Перник) почива II кръг - отложен мач 2 май 2018 г., сряда, 14:30 ч: Спортист 13 (София) - Н спорт (София) 1:4 IV кръг - отложен мач 2 май 2018 г., сряда, 10:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Елит София (София) 0:1 VIII кръг 10 май 2018 г., четвъртък, 09:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Ферион (София) 2:0 10 май 2018 г., четвъртък, 10:30 ч: РД Спорт (София) - Металург 1957 (Перник) 10:1 10 май 2018 г., четвъртък, 12:00 ч: Н спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 10 май 2018 г., четвъртък, 13:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Олимпия ФК (София) 2:3 10 май 2018 г., четвъртък, 15:00 ч: Елит София (София) - Сердика (София) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Спортист 13 (София) почива IX кръг 13 май 2018 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - РД Спорт (София) 0:6 13 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Олимпия ФК (София) - Н спорт (София) 1:0 13 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София) 2:0 13 май 2018 г., неделя, 13:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Спортист 13 (София) 4:1 13 май 2018 г., неделя, 15:00 ч: Ферион (София) - Локомотив 1929 (София) 0:6 Урвич 1960 (Долни Пасарел) почива X кръг 20 май 2018 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) 4:0 20 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Металург 1957 (Перник) 3:0 20 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Сердика (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:6 20 май 2018 г., неделя, 13:30 ч: Н спорт (София) - Ферион (София) 3:1 20 май 2018 г., неделя, 15:00 ч: Елит София (София) - Олимпия ФК (София) 1:6 Локомотив 1929 (София) почива III кръг - отложени мачове 27 май 2018 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1929 (София) - РД Спорт (София) 0:0 27 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Елит София (София) - Спортист 13 (София) 0:1 27 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Н спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:6 27 май 2018 г., неделя, 13:30 ч: Сердика (София) - Металург 1957 (Перник) 0:0 27 май 2018 г., неделя, 15:00 ч: Олимпия ФК (София) - Ферион (София) 2:0 XI кръг 3 юни 2018 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Сердика (София) 5:0 3 юни 2018 г., неделя, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София) 1:0 3 юни 2018 г., неделя, 12:00 ч: Ферион (София) - Елит София (София) 0:2 3 юни 2018 г., неделя, 13:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Локомотив 1929 (София) 0:8 3 юни 2018 г., неделя, 15:00 ч: Спортист 13 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:2 Н спорт (София) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марек 1915 (Дупница) XXX 4:0 2:0 --- 2:0 1:0 --- --- 5:0 --- --- 2. Олимпия ФК (София) --- XXX --- 2:2 --- --- 1:0 3:0 --- 2:0 5:0 3. Локомотив 1929 (София) --- 2:3 XXX --- --- 0:0 7:0 --- 3:1 --- 7:0 4. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:1 --- 1:2 XXX 0:1 1:1 --- 3:0 --- 2:0 --- 5. Елит София (София) --- 1:6 0:4 --- XXX 1:1 --- --- 0:1 --- 3:0* 6. РД Спорт (София) --- 2:4 --- --- --- XXX --- 10:1 4:0 2:1 --- 7. Н спорт (София) 0:1 --- --- 1:6 2:3 1:0 XXX 2:4 --- 3:1 --- 8. Металург 1957 (Перник) 6:1 --- 0:8 --- 1:6 --- --- XXX 4:1 2:4 --- 9. Спортист 13 (София) --- 1:6 --- 0:2 --- --- 1:4 --- XXX --- 0:2 10. Ферион (София) 0:1 --- 0:6 --- 0:2 --- --- --- 0:1 XXX --- 11. Сердика (София) 0:6 --- --- 0:3* --- 0:6 0:2 0:0 --- 0:5 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на ст."НСА" - изкуствен терен в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

11 март 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Интернационал (София) - Витоша (Бистрица)                 5:1 
11 март 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Талант (София)                    2:2 
11 март 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)  2:3 

                           II кръг

18 март 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Интернационал (София) - Надежда (Доброславци)             1:2 
18 март 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Талант (София) - Средногорец 2016 (Златица)               3:0 
18 март 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      0:3 

                           III кръг

25 март 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Витоша (Бистрица)                 отложен 
25 март 2018 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Талант (София)         отложен 
25 март 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Интернационал (София)        отложен 
20 май 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Витоша (Бистрица)                 6:0 
20 май 2018 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Талант (София)         0:3 
20 май 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Интернационал (София)        1:0 

                           IV кръг

1 април 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Талант (София)         1:5 
1 април 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Интернационал (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       1:1 
1 април 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Средногорец 2016 (Златица)        0:2 

                           V кръг

15 април 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Талант (София) - Интернационал (София)                    1:2 
15 април 2018 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Надежда (Доброславци)       1:3 
15 април 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Витоша (Бистрица)            1:2 

                           VI кръг

22 април 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Интернационал (София)                 0:2 
22 април 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Талант (София) - Надежда (Доброславци)                    3:0 
22 април 2018 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Средногорец 2016 (Златица)  2:2 

                           VII кръг

29 април 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Интернационал (София)             1:3 
29 април 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Талант (София)               4:1 
29 април 2018 г., неделя, 12:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      5:1 

                           VIII кръг

10 май 2018 г., четвъртък, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Надежда (Доброславци)                 отложен 
10 май 2018 г., четвъртък, 11:00 ч:
Талант (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         отложен 
10 май 2018 г., четвъртък, 12:30 ч:
Интернационал (София) - Средногорец 2016 (Златица)        отложен 
27 май 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Надежда (Доброславци)                 0:3 сл. 
27 май 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Талант (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         4:4 
27 май 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Интернационал (София) - Средногорец 2016 (Златица)        1:0 

                           IX кръг

13 май 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Талант (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         6:1 
13 май 2018 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Интернационал (София)       1:2 
13 май 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Надежда (Доброславци)        0:2 

                           III кръг - отложени мачове

20 май 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Витоша (Бистрица)                 6:0 
20 май 2018 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Талант (София)         0:3 
20 май 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Интернационал (София)        1:0 

                           VIII кръг - отложени мачове

27 май 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Надежда (Доброславци)                 0:3 сл. 
27 май 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Талант (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         4:4 
27 май 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Интернационал (София) - Средногорец 2016 (Златица)        1:0 

                           X кръг

20 май 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Интернационал (София) - Талант (София)                    отложен 
20 май 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       отложен 
20 май 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Средногорец 2016 (Златица)            отложен 
3 юни 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Интернационал (София) - Талант (София)                    1:1 
3 юни 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       1:4 
3 юни 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Средногорец 2016 (Златица)            0:7 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Интернационал (София) XXX 1:1 1:2 1:1 1:0 5:1 2. Талант (София) 1:2 XXX 3:0 4:4 3:0 6:1 3. Надежда (Доброславци) 1:3 2:2 XXX 1:4 0:2 6:0 4. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:2 0:3 1:3 XXX 2:2 5:1 5. Средногорец 2016 (Златица) 1:0 4:1 0:2 2:3 XXX 1:2 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2 1:5 0:3* 0:3 0:7 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре