Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 9:
София (столица) - Зонална група 2016/17 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Царско село 2015 (София)           10   10   0   0   56:2    30  Втора фаза, Група "А"
 2. Академик 1947 (София)              10    7   2   1   44:6    23  Втора фаза, Група "А"
 3. София спорт (София)                10    5   3   2   19:5    18  Втора фаза, Група "А"
 4. Витоша 13 (София)                  10    4   5   1   32:3    17  Втора фаза, Група "А" [0 1 0  0:0  1, +29 обща ГР]
 5. Левски-Раковски (София)            10    5   2   3   22:10   17  Втора фаза, Група "А" [0 1 0  0:0  1, +12 обща ГР]
 6. Септември (София)                  10    5   1   4   32:19   16  Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Марек 1915 (Дупница)               10    4   2   4   19:10   14  Втора фаза, Група "Б"
 8. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   10    3   2   5   17:24   11  Втора фаза, Група "Б"
 9. Ком 98 (Годеч)                     10    2   1   7   15:23    7  Втора фаза, Група "Б"
10. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  10    1   0   9    4:85    3                       
11. Младост 2015 (София)               10    0   0  10    1:74    0  Втора фаза, Група "Б"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти.
  - Всички мачове се играят в комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

30 септември 2016 г., петък, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Младост 2015 (София)                  6:0 
30 септември 2016 г., петък, 10:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  отложен 
30 септември 2016 г., петък, 11:40 ч:
София спорт (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   5:0 
30 септември 2016 г., петък, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Ком 98 (Годеч)                  4:0 
30 септември 2016 г., петък, 14:20 ч:
Академик 1947 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       3:0 
8 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  1:0 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           II кръг

8 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Левски-Раковски (София)      0:8 
8 октомври 2016 г., събота, 10:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша 13 (София)      0:0 
8 октомври 2016 г., събота, 11:40 ч:
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                0:8 
8 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Марек 1915 (Дупница)                     1:1 
8 октомври 2016 г., събота, 14:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София)          2:0 
Септември (София)                                         почива

                           I кръг - отложен мач

8 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  1:0 

                           III кръг

16 октомври 2016 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              1:3 
16 октомври 2016 г., неделя, 10:20 ч:
Левски-Раковски (София) - Младост 2015 (София)            5:0 
16 октомври 2016 г., неделя, 11:40 ч:
София спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    2:1 
16 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)     5:0 
16 октомври 2016 г., неделя, 14:20 ч:
Септември (София) - Ком 98 (Годеч)                        5:2 
Академик 1947 (София)                                     почива

                           IV кръг

21 октомври 2016 г., петък, 09:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Септември (София)     0:3 сл. 
21 октомври 2016 г., петък, 10:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Левски-Раковски (София)     0:0 
21 октомври 2016 г., петък, 11:40 ч:
Младост 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)               0:10 
21 октомври 2016 г., петък, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            1:0 
21 октомври 2016 г., петък, 14:20 ч:
Академик 1947 (София) - Витоша 13 (София)                 0:0 
Ком 98 (Годеч)                                            почива

                           V кръг

29 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Академик 1947 (София)               0:0 
29 октомври 2016 г., събота, 10:20 ч:
Левски-Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        0:3 
29 октомври 2016 г., събота, 11:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   1:0 
29 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Младост 2015 (София)                  8:0 
29 октомври 2016 г., събота, 14:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       10:0 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           VI кръг

7 ноември 2016 г., понеделник, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Ком 98 (Годеч)                     0:2 
7 ноември 2016 г., понеделник, 10:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември (София)      1:8 
7 ноември 2016 г., понеделник, 11:40 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   0:0 
7 ноември 2016 г., понеделник, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)           3:0 
7 ноември 2016 г., понеделник, 14:20 ч:
Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София)           3:1 
Кремиковци (кв.Кремиковци, София)                         почива

                           VII кръг

11 ноември 2016 г., петък, 09:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша 13 (София)               0:0 
11 ноември 2016 г., петък, 10:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Академик 1947 (София)              1:4 
11 ноември 2016 г., петък, 11:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         0:1 
11 ноември 2016 г., петък, 13:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              1:2 
11 ноември 2016 г., петък, 14:20 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Младост 2015 (София)     3:1 
София спорт (София)                                       почива

                           VIII кръг

19 ноември 2016 г., събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Ком 98 (Годеч)                 4:0 
19 ноември 2016 г., събота, 10:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Кремиковци (кв.Кремиковци)  8:1 
19 ноември 2016 г., събота, 11:40 ч:
Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница)                  0:0 
19 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч:
София спорт (София) - Левски-Раковски (София)             0:2 
19 ноември 2016 г., събота, 14:20 ч:
Академик 1947 (София) - Септември (София)                 6:2 
Младост 2015 (София)                                      почива

                           IX кръг

27 ноември 2016 г., неделя, 09:00 ч:
Септември (София) - Витоша 13 (София)                     0:5 
27 ноември 2016 г., неделя, 10:20 ч:
Марек 1915 (Дупница) - София спорт (София)                0:1 
27 ноември 2016 г., неделя, 11:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Академик 1947 (София)                    0:3 
27 ноември 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Младост 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   0:6 
27 ноември 2016 г., неделя, 14:20 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Царско село 2015 (София)     0:16 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           X кръг

2 декември 2016 г., петък, 10:20 ч:
Академик 1947 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)   12:0 
2 декември 2016 г., петък, 11:40 ч:
Витоша 13 (София) - Ком 98 (Годеч)                        3:0 
2 декември 2016 г., петък, 13:00 ч:
София спорт (София) - Септември (София)                   1:1 
2 декември 2016 г., петък, 14:20 ч:
Левски-Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            1:0 
4 декември 2016 г., неделя, 15:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Младост 2015 (София)          13:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           XI кръг

10 декември 2016 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               4:1 
10 декември 2016 г., събота, 10:20 ч:
Младост 2015 (София) - Академик 1947 (София)              0:13 
10 декември 2016 г., събота, 11:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - София спорт (София)                      0:2 
10 декември 2016 г., събота, 13:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Витоша 13 (София)     0:17 
10 декември 2016 г., събота, 14:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Царско село 2015 (София)    0:9 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Царско село 2015 (София) XXX 2:0 1:0 --- --- --- 3:0 --- 4:0 --- 13:0 2. Академик 1947 (София) --- XXX --- 0:0 3:1 6:2 --- 3:0 --- 12:0 --- 3. София спорт (София) --- 0:0 XXX --- 0:2 1:1 --- 2:1 --- 5:0 --- 4. Витоша 13 (София) 1:3 --- 0:0 XXX --- --- 0:0 --- 3:0 --- 6:0 5. Левски-Раковски (София) 0:3 --- --- 0:0 XXX --- 1:0 --- 4:0 --- 5:0 6. Септември (София) 1:2 --- --- 0:5 4:1 XXX --- --- 5:2 --- 8:0 7. Марек 1915 (Дупница) --- 1:4 0:1 --- --- 1:0 XXX 1:0 --- 5:0 --- 8. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:9 --- --- 0:0 0:0 1:8 --- XXX --- 8:1 --- 9. Ком 98 (Годеч) --- 0:3 0:2 --- --- --- 1:1 0:1 XXX 10:0 --- 10. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:16 --- --- 0:17 0:8 0:3* --- --- --- XXX 3:1 11. Младост 2015 (София) --- 0:13 0:8 --- --- --- 0:10 0:6 0:2 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Национал (София)                   10   10   0   0   57:1    30  Втора фаза, Група "А"
 2. Левски (София)                     10    9   0   1   61:2    27  Втора фаза, Група "А"
 3. Метал 2002 (Перник)                10    7   0   3   35:6    21  Втора фаза, Група "А" [1 0 1  3:2  3]
 4. Локомотив 1929 (София)             10    7   0   3   35:8    21  Втора фаза, Група "А" [1 0 1  2:2  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Велбъжд (Кюстендил)                10    7   0   3   34:9    21  Втора фаза, Група "Б" [1 0 1  1:2  3]
 6. РД Спорт (София)                   10    4   1   5   26:19   13  Втора фаза, Група "Б"
 7. Ферион (София)                     10    4   0   6   17:45   12  Втора фаза, Група "Б"
 8. Олимпия ФК (София)                 10    3   1   6   22:19   10  Втора фаза, Група "Б"
 9. Щурче (София)                      10    2   0   8   15:63    6  Втора фаза, Група "Б"
10. Урвич 1960 (Долни Пасарел)         10    1   0   9    7:34    3  Втора фаза, Група "Б"
11. Елит София (София)                 10    0   0  10    0:103   0  Втора фаза, Група "Б"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти.
  - Всички мачове се играят в комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

1 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Елит София (София)                      18:0 
1 октомври 2016 г., събота, 10:20 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Олимпия ФК (София)           1:5 
1 октомври 2016 г., събота, 11:40 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Щурче (София)                       7:1 
1 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ферион (София)                   6:0 
1 октомври 2016 г., събота, 14:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - РД Спорт (София)                    2:1 
Национал (София)                                          почива

                           II кръг

9 октомври 2016 г., неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)               3:1 
9 октомври 2016 г., неделя, 10:20 ч:
РД Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    1:2 
9 октомври 2016 г., неделя, 11:40 ч:
Щурче (София) - Локомотив 1929 (София)                    0:10 
9 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Елит София (София) - Метал 2002 (Перник)                  0:14 
9 октомври 2016 г., неделя, 14:20 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         2:1 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           III кръг

14 октомври 2016 г., петък, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Национал (София)                    0:1 
14 октомври 2016 г., петък, 10:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Елит София (София)                 12:0 
14 октомври 2016 г., петък, 11:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - РД Спорт (София)                 4:1 
14 октомври 2016 г., петък, 13:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Щурче (София)                2:3 
14 октомври 2016 г., петък, 14:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Ферион (София)                       1:2 
Левски (София)                                            почива

                           IV кръг

22 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)             3:0 
22 октомври 2016 г., събота, 10:20 ч:
Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    2:0 
22 октомври 2016 г., събота, 11:40 ч:
Щурче (София) - Олимпия ФК (София)                        1:3 
22 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч:
Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               0:9 
22 октомври 2016 г., събота, 14:20 ч:
Левски (София) - Метал 2002 (Перник)                      1:0 
Ферион (София)                                            почива

                           V кръг

30 октомври 2016 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 0:2 
30 октомври 2016 г., неделя, 10:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:1 
30 октомври 2016 г., неделя, 11:40 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Елит София (София)           3:0 
30 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Ферион (София) - Щурче (София)                            7:2 
30 октомври 2016 г., неделя, 14:20 ч:
Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София)                     1:1 
Метал 2002 (Перник)                                       почива

                           VI кръг

4 ноември 2016 г., петък, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Ферион (София)                         1:0 
4 ноември 2016 г., петък, 10:20 ч:
Метал 2002 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                 2:0 
4 ноември 2016 г., петък, 11:40 ч:
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                   0:9 
4 ноември 2016 г., петък, 13:00 ч:
Национал (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)             4:0 
4 ноември 2016 г., петък, 14:20 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   2:0 
Щурче (София)                                             почива

                           VII кръг

12 ноември 2016 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Метал 2002 (Перник)              2:1 
12 ноември 2016 г., събота, 10:20 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски (София)               0:8 
12 ноември 2016 г., събота, 11:40 ч:
Ферион (София) - Елит София (София)                       4:0 
12 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     0:4 
12 ноември 2016 г., събота, 14:20 ч:
Щурче (София) - РД Спорт (София)                          1:10 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           VIII кръг

20 ноември 2016 г., неделя, 09:00 ч:
Национал (София) - Ферион (София)                        11:0 
20 ноември 2016 г., неделя, 10:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              1:0 
20 ноември 2016 г., неделя, 11:40 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       2:0 
20 ноември 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)          4:0 
20 ноември 2016 г., неделя, 14:20 ч:
Елит София (София) - Щурче (София)                        0:7 
РД Спорт (София)                                          почива

                           IX кръг

25 ноември 2016 г., петък, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник)                  1:3 
25 ноември 2016 г., петък, 10:20 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Велбъжд (Кюстендил)          0:2 
25 ноември 2016 г., петък, 11:40 ч:
Ферион (София) - Левски (София)                           0:12 
25 ноември 2016 г., петък, 13:00 ч:
РД Спорт (София) - Елит София (София)                     8:0 
25 ноември 2016 г., петък, 14:20 ч:
Щурче (София) - Национал (София)                          0:9 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           X кръг

3 декември 2016 г., събота, 10:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                  3:1 
3 декември 2016 г., събота, 11:40 ч:
Левски (София) - Щурче (София)                           10:0 
3 декември 2016 г., събота, 13:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ферион (София)                      4:0 
3 декември 2016 г., събота, 14:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)       2:0 
3 декември 2016 г., събота, 15:30 ч:
Национал (София) - РД Спорт (София)                       3:0 
Елит София (София)                                        почива

                           XI кръг

11 декември 2016 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив 1929 (София)               1:2 
11 декември 2016 г., неделя, 10:20 ч:
Ферион (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      1:7 
11 декември 2016 г., неделя, 11:40 ч:
Щурче (София) - Метал 2002 (Перник)                       0:5 
11 декември 2016 г., неделя, 13:00 ч:
РД Спорт (София) - Левски (София)                         0:6 
11 декември 2016 г., неделя, 14:20 ч:
Елит София (София) - Национал (София)                     0:19 
Урвич 1960 (Долни Пасарел)                                почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Национал (София) XXX 2:1 --- --- 2:0 3:0 11:0 --- --- 4:0 --- 2. Левски (София) --- XXX 1:0 2:0 --- --- --- 2:0 10:0 --- 18:0 3. Метал 2002 (Перник) 0:1 --- XXX --- 2:0 2:1 4:0 --- --- 4:0 --- 4. Локомотив 1929 (София) 0:2 --- 2:1 XXX --- 4:1 6:0 --- --- 2:0 --- 5. Велбъжд (Кюстендил) --- 0:1 --- 1:0 XXX --- --- 3:1 7:1 --- 12:0 6. РД Спорт (София) --- 0:6 --- --- 1:2 XXX 1:0 --- --- 3:0 8:0 7. Ферион (София) --- 0:12 --- --- 1:7 --- XXX --- 7:2 3:1 4:0 8. Олимпия ФК (София) 0:4 --- 1:3 1:2 --- 1:1 1:2 XXX --- --- --- 9. Щурче (София) 0:9 --- 0:5 0:10 --- 1:10 --- 1:3 XXX --- --- 10. Урвич 1960 (Долни Пасарел) --- 0:8 --- --- 0:2 --- --- 1:5 2:3 XXX 3:0 11. Елит София (София) 0:19 --- 0:14 0:9 --- --- --- 0:9 0:7 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ДИТ Спорт (София)                  10    9   1   0   38:3    28  Втора фаза, Група "А"
 2. Славия 1913 (София)                10    8   2   0   60:3    26  Втора фаза, Група "А"
 3. ЦСКА (София)                       10    7   2   1   41:11   23  Втора фаза, Група "А"
 4. Сливнишки герой (Сливница)         10    5   3   2   18:6    18  Втора фаза, Група "А" [1 0 0  1:0  3]
 5. Пирин 2001 (Благоевград)           10    6   0   4   32:15   18  Втора фаза, Група "А" [0 0 1  0:1  0]
 6. Миньор (Перник)                    10    5   1   4   31:13   16  Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Спортист 13 (София)                10    4   0   6   17:20   12  Втора фаза, Група "Б"
 8. Лъвчетата (София)                  10    3   1   6   13:30   10  Втора фаза, Група "Б"
 9. Победа 2013 (София)                10    2   0   8    9:54    6  Втора фаза, Група "Б"
10. Орловец 2015 (Кокаляне)            10    1   0   9    9:61    3  Втора фаза, Група "Б"
11. Витоша (Бистрица)                  10    0   0  10    1:53    0  Втора фаза, Група "Б"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти.
  - Всички мачове се играят в комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

2 октомври 2016 г., неделя, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Спортист 13 (София)                        4:1 
2 октомври 2016 г., неделя, 10:20 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Сливнишки герой (Сливница)      2:3 
2 октомври 2016 г., неделя, 11:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     5:0 
2 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Миньор (Перник) - Лъвчетата (София)                       4:1 
2 октомври 2016 г., неделя, 14:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Победа 2013 (София)            7:1 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           II кръг

7 октомври 2016 г., петък, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Миньор (Перник)                     0:3 
7 октомври 2016 г., петък, 11:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 2001 (Благоевград)     1:0 
7 октомври 2016 г., петък, 13:00 ч:
Победа 2013 (София) - ЦСКА (София)                        1:7 
7 октомври 2016 г., петък, 14:20 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   1:1 
8 октомври 2016 г., събота, 16:40 ч:
Витоша (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне)               0:3 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           III кръг

15 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Славия 1913 (София)             1:11 
15 октомври 2016 г., събота, 10:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)             11:0 
15 октомври 2016 г., събота, 11:40 ч:
ЦСКА (София) - Сливнишки герой (Сливница)                 1:1 
15 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч:
Миньор (Перник) - Победа 2013 (София)                     6:0 
15 октомври 2016 г., събота, 14:20 ч:
Лъвчетата (София) - Спортист 13 (София)                   0:4 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           IV кръг

23 октомври 2016 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Лъвчетата (София)                   1:2 
23 октомври 2016 г., неделя, 10:20 ч:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          0:3 
23 октомври 2016 г., неделя, 11:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)              11:0 
23 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)              0:0 
23 октомври 2016 г., неделя, 14:20 ч:
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            4:0 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           V кръг

28 октомври 2016 г., петък, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица)                       7:1 
28 октомври 2016 г., петък, 10:20 ч:
Лъвчетата (София) - Сливнишки герой (Сливница)            1:1 
28 октомври 2016 г., петък, 11:40 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:1 
28 октомври 2016 г., петък, 13:00 ч:
Спортист 13 (София) - Победа 2013 (София)                 6:1 
28 октомври 2016 г., петък, 14:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)              1:4 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           VI кръг

5 ноември 2016 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     4:0 
5 ноември 2016 г., събота, 10:20 ч:
Витоша (Бистрица) - Лъвчетата (София)                     0:3 
5 ноември 2016 г., събота, 11:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 13 (София)          2:0 
5 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          2:0 
5 ноември 2016 г., събота, 14:20 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Пирин 2001 (Благоевград)        1:6 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           VII кръг

14 ноември 2016 г., понеделник, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                   13:1 
14 ноември 2016 г., понеделник, 10:20 ч:
Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица)                   2:0 
14 ноември 2016 г., понеделник, 11:40 ч:
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                       1:2 
14 ноември 2016 г., понеделник, 13:00 ч:
Победа 2013 (София) - Сливнишки герой (Сливница)          0:5 
14 ноември 2016 г., понеделник, 14:20 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:6 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           VIII кръг

18 ноември 2016 г., петък, 10:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Миньор (Перник)                 0:8 
18 ноември 2016 г., петък, 11:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   0:2 
18 ноември 2016 г., петък, 12:40 ч:
Славия 1913 (София) - Спортист 13 (София)                 4:0 
18 ноември 2016 г., петък, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                     3:0 
18 ноември 2016 г., петък, 15:20 ч:
Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София)                   0:2 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           IX кръг

26 ноември 2016 г., събота, 09:00 ч:
Лъвчетата (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               2:0 
26 ноември 2016 г., събота, 10:20 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)            5:0 
26 ноември 2016 г., събота, 11:40 ч:
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)                0:1 
26 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч:
Победа 2013 (София) - Славия 1913 (София)                 0:16 
26 ноември 2016 г., събота, 14:20 ч:
Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                   0:5 
ЦСКА (София)                                              почива

                           X кръг

4 декември 2016 г., неделя, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Сливнишки герой (Сливница)          1:0 
4 декември 2016 г., неделя, 10:20 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Лъвчетата (София)              5:2 
4 декември 2016 г., неделя, 11:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Победа 2013 (София)                   4:0 
4 декември 2016 г., неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            4:2 
4 декември 2016 г., неделя, 14:20 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София)             0:4 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XI кръг

9 декември 2016 г., петък, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Славия 1913 (София)                   0:12 
9 декември 2016 г., петък, 10:20 ч:
Спортист 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:1 
9 декември 2016 г., петък, 11:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ДИТ Спорт (София)            0:1 
9 декември 2016 г., петък, 13:00 ч:
Победа 2013 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             3:1 
9 декември 2016 г., петък, 14:20 ч:
Лъвчетата (София) - ЦСКА (София)                          2:6 
Миньор (Перник)                                           почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ Спорт (София) XXX --- 2:0 --- --- --- --- 3:0 4:0 11:0 5:0 2. Славия 1913 (София) 1:1 XXX --- 1:0 4:0 4:0 4:0 --- --- --- --- 3. ЦСКА (София) --- 1:1 XXX 1:1 --- 4:2 4:1 --- --- 13:1 --- 4. Сливнишки герой (Сливница) 0:1 --- --- XXX 1:0 0:0 2:0 --- --- --- 5:0 5. Пирин 2001 (Благоевград) 1:4 --- 0:2 --- XXX --- --- 5:2 7:1 --- 11:0 6. Миньор (Перник) 1:2 --- --- --- 0:1 XXX --- 4:1 6:0 --- 7:1 7. Спортист 13 (София) 0:5 --- --- --- 0:1 0:3 XXX --- 6:1 --- 2:0 8. Лъвчетата (София) --- 0:6 2:6 1:1 --- --- 0:4 XXX --- 2:0 --- 9. Победа 2013 (София) --- 0:16 1:7 0:5 --- --- --- 1:2 XXX 3:1 --- 10. Орловец 2015 (Кокаляне) --- 1:11 --- 2:3 1:6 0:8 0:4 --- --- XXX --- 11. Витоша (Бистрица) --- 0:12 0:3 --- --- --- --- 0:3 0:2 0:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Царско село 2015 (София) 15 13 2 0 56:5 41 ------------------------------------------------------------------- 2. Национал (София) 15 12 2 1 35:5 38 3. Славия 1913 (София) 15 12 1 2 39:8 37 4. Левски (София) 15 9 3 3 33:12 30 5. ДИТ Спорт (София) 15 8 4 3 34:12 28 [0 1 0 0:0 1, +22 обща ГР] 6. Метал 2002 (Перник) 15 8 4 3 15:7 28 [0 1 0 0:0 1, +8 обща ГР] 7. Академик 1947 (София) 15 5 3 7 21:20 18 8. Пирин 2001 (Благоевград) 15 4 5 6 16:25 17 [1 0 0 2:1 3] 9. Миньор (Перник) 15 5 2 8 16:36 17 [0 0 1 1:2 0] 10. Левски-Раковски (София) 15 4 3 8 11:24 15 11. Септември (София) 15 4 1 10 12:33 13 [1 0 0 4:0 3] 12. Сливнишки герой (Сливница) 15 3 4 8 11:23 13 [0 0 1 0:4 0] 13. ЦСКА (София) 15 3 3 9 18:50 12 14. Локомотив 1929 (София) 15 3 2 10 9:29 11 15. Витоша 13 (София) 15 2 4 9 5:25 10 [1 0 0 1:0 3] 16. София спорт (София) 15 3 1 11 12:29 10 [0 0 1 0:1 0]
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. - Всички мачове се играят в комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго. I кръг 4 март 2017 г., събота, 08:30 ч: София спорт (София) - ЦСКА (София) 0:2 4 март 2017 г., събота, 09:40 ч: Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 7:0 4 март 2017 г., събота, 10:50 ч: Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:1 4 март 2017 г., събота, 12:00 ч: Академик 1947 (София) - Сливнишки герой (Сливница) 0:0 4 март 2017 г., събота, 13:10 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) 0:3 4 март 2017 г., събота, 14:20 ч: Национал (София) - Локомотив 1929 (София) 0:0 4 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Левски (София) - Метал 2002 (Перник) 2:0 4 март 2017 г., събота, 16:40 ч: Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София) 0:3 II кръг 11 март 2017 г., събота, 08:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Левски (София) 1:0 11 март 2017 г., събота, 09:40 ч: Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 2:0 11 март 2017 г., събота, 10:50 ч: Миньор (Перник) - Национал (София) 0:3 11 март 2017 г., събота, 12:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Септември (София) 7:0 11 март 2017 г., събота, 13:10 ч: Сливнишки герой (Сливница) - София спорт (София) 0:1 11 март 2017 г., събота, 14:20 ч: Царско село 2015 (София) - Академик 1947 (София) 4:0 11 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Метал 2002 (Перник) 1:3 11 март 2017 г., събота, 16:40 ч: ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София) 1:1 III кръг 18 март 2017 г., събота, 08:30 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:2 18 март 2017 г., събота, 09:40 ч: София спорт (София) - Царско село 2015 (София) 1:4 18 март 2017 г., събота, 10:50 ч: Академик 1947 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 2:1 18 март 2017 г., събота, 12:00 ч: Метал 2002 (Перник) - Локомотив 1929 (София) 1:0 18 март 2017 г., събота, 13:10 ч: Левски (София) - Миньор (Перник) 4:1 18 март 2017 г., събота, 14:20 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 1:3 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Национал (София) - ДИТ Спорт (София) 2:0 18 март 2017 г., събота, 16:40 ч: Левски-Раковски (София) - Сливнишки герой (Сливница) 1:0 IV кръг 25 март 2017 г., събота, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Витоша 13 (София) 2:0 25 март 2017 г., събота, 10:10 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София) 1:4 25 март 2017 г., събота, 11:20 ч: Миньор (Перник) - Метал 2002 (Перник) 0:3 25 март 2017 г., събота, 12:30 ч: Академик 1947 (София) - София спорт (София) 4:0 25 март 2017 г., събота, 13:40 ч: Царско село 2015 (София) - Левски-Раковски (София) 8:0 25 март 2017 г., събота, 14:50 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 1:2 25 март 2017 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Левски (София) 1:1 25 март 2017 г., събота, 17:10 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 0:1 V кръг 29 март 2017 г., сряда, 09:00 ч: Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София) 1:0 29 март 2017 г., сряда, 10:10 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) 0:2 29 март 2017 г., сряда, 11:20 ч: София спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 1:2 29 март 2017 г., сряда, 12:30 ч: Метал 2002 (Перник) - ДИТ Спорт (София) 0:0 29 март 2017 г., сряда, 13:40 ч: Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник) 1:1 29 март 2017 г., сряда, 14:50 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 6:1 29 март 2017 г., сряда, 16:00 ч: Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница) 4:0 29 март 2017 г., сряда, 17:10 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 1:2 VI кръг 1 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Септември (София) 3:1 1 април 2017 г., събота, 10:10 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник) 2:1 1 април 2017 г., събота, 11:20 ч: Академик 1947 (София) - Витоша 13 (София) 3:0 1 април 2017 г., събота, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 0:7 1 април 2017 г., събота, 13:40 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Национал (София) 0:2 1 април 2017 г., събота, 14:50 ч: Славия 1913 (София) - Метал 2002 (Перник) 1:0 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 5:0 1 април 2017 г., събота, 17:10 ч: София спорт (София) - Левски-Раковски (София) 4:2 VII кръг 8 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Царско село 2015 (София) 1:1 8 април 2017 г., събота, 10:10 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 1:0 8 април 2017 г., събота, 11:20 ч: Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 0:0 8 април 2017 г., събота, 12:30 ч: Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София) 0:3 сл. 8 април 2017 г., събота, 13:40 ч: Септември (София) - Академик 1947 (София) 0:3 8 април 2017 г., събота, 14:50 ч: Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София) 0:1 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 8 април 2017 г., събота, 17:10 ч: Метал 2002 (Перник) - ЦСКА (София) 1:1 VIII кръг 12 април 2017 г., сряда, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София) 2:0 12 април 2017 г., сряда, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 1:0 12 април 2017 г., сряда, 11:20 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София) 0:0 12 април 2017 г., сряда, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Миньор (Перник) 11:0 12 април 2017 г., сряда, 13:40 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Метал 2002 (Перник) 0:1 12 април 2017 г., сряда, 14:50 ч: София спорт (София) - Септември (София) 1:0 12 април 2017 г., сряда, 16:00 ч: Академик 1947 (София) - Национал (София) 0:3 12 април 2017 г., сряда, 17:10 ч: Левски-Раковски (София) - Витоша 13 (София) 0:0 IX кръг 22 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Левски-Раковски (София) 2:1 22 април 2017 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - София спорт (София) 2:0 22 април 2017 г., събота, 11:20 ч: Витоша 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 0:0 22 април 2017 г., събота, 12:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София) 1:3 22 април 2017 г., събота, 13:40 ч: Метал 2002 (Перник) - Царско село 2015 (София) 0:0 22 април 2017 г., събота, 14:50 ч: Локомотив 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Миньор (Перник) - ЦСКА (София) 2:1 22 април 2017 г., събота, 17:10 ч: Левски (София) - Академик 1947 (София) 1:1 X кръг 29 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Академик 1947 (София) - Метал 2002 (Перник) 0:1 29 април 2017 г., събота, 10:10 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София) 1:1 29 април 2017 г., събота, 11:20 ч: Левски-Раковски (София) - Национал (София) 0:3 29 април 2017 г., събота, 12:30 ч: Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София) 7:0 29 април 2017 г., събота, 13:40 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник) 0:2 29 април 2017 г., събота, 14:50 ч: София спорт (София) - Левски (София) 1:2 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 1:1 29 април 2017 г., събота, 17:10 ч: ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София) 1:8 XI кръг 6 май 2017 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 0:2 6 май 2017 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) 1:0 6 май 2017 г., събота, 11:20 ч: Левски (София) - Левски-Раковски (София) 2:1 6 май 2017 г., събота, 12:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница) 2:2 6 май 2017 г., събота, 13:40 ч: Метал 2002 (Перник) - София спорт (София) 2:1 6 май 2017 г., събота, 14:50 ч: Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София) 0:4 6 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Академик 1947 (София) 1:4 6 май 2017 г., събота, 17:10 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:1 XII кръг 13 май 2017 г., събота, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Славия 1913 (София) 0:5 13 май 2017 г., събота, 10:10 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София) 5:0 13 май 2017 г., събота, 11:20 ч: Академик 1947 (София) - Миньор (Перник) 1:2 13 май 2017 г., събота, 12:30 ч: София спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 0:1 13 май 2017 г., събота, 13:40 ч: Септември (София) - Национал (София) 0:5 13 май 2017 г., събота, 14:50 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 0:4 13 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски-Раковски (София) - Метал 2002 (Перник) 0:2 13 май 2017 г., събота, 17:10 ч: Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София) 2:0 XIII кръг 20 май 2017 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Септември (София) 3:0 20 май 2017 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 3:0 20 май 2017 г., събота, 11:20 ч: ДИТ Спорт (София) - Академик 1947 (София) 1:0 20 май 2017 г., събота, 12:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София) 0:0 20 май 2017 г., събота, 13:40 ч: Миньор (Перник) - София спорт (София) 1:1 20 май 2017 г., събота, 14:50 ч: Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) 1:3 20 май 2017 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Сливнишки герой (Сливница) 0:4 20 май 2017 г., събота, 17:10 ч: Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София) 0:2 XIV кръг 24 май 2017 г., сряда, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) 7:1 24 май 2017 г., сряда, 10:10 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 24 май 2017 г., сряда, 11:20 ч: Левски-Раковски (София) - Миньор (Перник) 2:0 24 май 2017 г., сряда, 12:30 ч: Академик 1947 (София) - Славия 1913 (София) 0:2 24 май 2017 г., сряда, 13:40 ч: София спорт (София) - ДИТ Спорт (София) 1:2 24 май 2017 г., сряда, 14:50 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София) 2:1 24 май 2017 г., сряда, 16:00 ч: Септември (София) - Метал 2002 (Перник) 0:1 24 май 2017 г., сряда, 17:10 ч: Национал (София) - Левски (София) 2:3 XV кръг 27 май 2017 г., събота, 09:00 ч: Метал 2002 (Перник) - Национал (София) 0:1 27 май 2017 г., събота, 10:10 ч: Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 2:0 27 май 2017 г., събота, 11:20 ч: ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София) 1:0 27 май 2017 г., събота, 12:30 ч: Миньор (Перник) - Витоша 13 (София) 3:0 27 май 2017 г., събота, 13:40 ч: Локомотив 1929 (София) - Септември (София) 0:2 27 май 2017 г., събота, 14:50 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Царско село 2015 (София) 0:3 27 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - София спорт (София) 4:0 27 май 2017 г., събота, 17:10 ч: ЦСКА (София) - Академик 1947 (София) 3:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Царско село 2015 (София) XXX --- --- 1:0 2:0 --- 4:0 7:0 --- 8:0 3:1 --- 7:1 7:0 --- --- 2. Национал (София) 1:1 XXX --- 2:3 2:0 --- --- 3:0 --- --- --- --- 6:1 0:0 1:0 2:0 3. Славия 1913 (София) 1:3 0:1 XXX --- --- 1:0 --- --- 11:0 --- --- --- 3:1 --- 2:0 4:0 4. Левски (София) --- --- 1:2 XXX --- 2:0 1:1 2:0 4:1 2:1 3:0 1:1 --- --- --- --- 5. ДИТ Спорт (София) --- --- 1:3 1:1 XXX --- 1:0 --- --- 1:0 7:0 2:2 --- 5:0 --- --- 6. Метал 2002 (Перник) 0:0 0:1 --- --- 0:0 XXX --- --- --- --- --- --- 1:1 1:0 0:0 2:1 7. Академик 1947 (София) --- 0:3 0:2 --- --- 0:1 XXX 2:1 1:2 --- --- 0:0 --- --- 3:0 4:0 8. Пирин 2001 (Благоевград) --- --- 1:1 --- 0:0 1:3 --- XXX 2:1 --- --- 1:1 5:0 1:4 --- --- 9. Миньор (Перник) 0:4 0:3 --- --- 0:3* 0:3 --- --- XXX --- --- --- 2:1 --- 3:0 1:1 10. Левски-Раковски (София) --- 0:3 0:1 --- --- 0:2 1:0 0:0 2:0 XXX --- 1:0 --- --- 0:0 --- 11. Септември (София) --- 0:5 0:2 --- --- 0:1 0:3 0:2 0:3 2:1 XXX 4:0 --- --- --- --- 12. Сливнишки герой (Сливница) 0:3 0:2 0:5 --- --- 0:1 --- --- 0:2 --- --- XXX --- --- 2:0 0:1 13. ЦСКА (София) --- --- --- 0:7 1:8 --- 3:3 --- --- 1:1 1:2 0:4 XXX 2:0 --- --- 14. Локомотив 1929 (София) --- --- 0:1 1:0 --- --- 1:4 --- 1:1 0:2 0:2 0:1 --- XXX --- --- 15. Витоша 13 (София) 0:2 --- --- 0:4 0:3 --- --- 0:0 --- --- 1:1 --- 1:3 2:1 XXX 1:0 16. София спорт (София) 1:4 --- --- 1:2 1:2 --- --- 1:2 --- 4:2 1:0 --- 0:2 0:1 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

17. РД Спорт (София) 15 13 2 0 59:6 41 18. Велбъжд (Кюстендил) 15 12 1 2 54:17 37 19. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 15 11 2 2 56:17 35 20. Олимпия ФК (София) 15 11 0 4 49:12 33 21. Марек 1915 (Дупница) 15 10 1 4 45:16 31 22. Спортист 13 (София) 15 9 2 4 46:18 29 23. Ферион (София) 15 9 0 6 49:29 27 24. Ком 98 (Годеч) 15 8 1 6 47:24 25 25. Победа 2013 (София) 15 5 3 7 26:38 18 [1 0 0 4:0 3] 26. Щурче (София) 15 6 0 9 33:55 18 [0 0 1 0:4 0] 27. Лъвчетата (София) 15 4 4 7 15:17 16 [1 0 0 1:0 3] 28. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 15 5 1 9 24:39 16 [0 0 1 0:1 0] 29. Младост 2015 (София) 15 4 0 11 21:74 12 30. Витоша (Бистрица) 15 3 1 11 14:56 10 31. Орловец 2015 (Кокаляне) 15 1 0 14 11:64 3 32. Елит София (София) 15 0 0 15 3:70 0
Бележки - Кремиковци (кв.Кремиковци, София), се отказва на полусезона и не участва в пролетния етап на първенството, където трябва да е част от Втора група. - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 70х50 или 68х45 м, а всеки отбор е съставен от 9 футблисти. - Всички мачове се играят в комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго. I кръг 5 март 2017 г., неделя, 08:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София) 0:2 5 март 2017 г., неделя, 09:40 ч: Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица) 3:1 5 март 2017 г., неделя, 10:50 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София) 1:1 5 март 2017 г., неделя, 12:00 ч: Младост 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил) 0:8 5 март 2017 г., неделя, 13:10 ч: Ком 98 (Годеч) - Лъвчетата (София) 0:0 5 март 2017 г., неделя, 14:20 ч: Олимпия ФК (София) - Щурче (София) 7:0 5 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Ферион (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:1 5 март 2017 г., неделя, 16:40 ч: РД Спорт (София) - Елит София (София) 8:0 II кръг 12 март 2017 г., неделя, 08:30 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Олимпия ФК (София) 0:7 12 март 2017 г., неделя, 09:40 ч: Витоша (Бистрица) - Щурче (София) 2:4 12 март 2017 г., неделя, 10:50 ч: Велбъжд (Кюстендил) - РД Спорт (София) 0:3 12 март 2017 г., неделя, 12:00 ч: Спортист 13 (София) - Младост 2015 (София) 9:0 12 март 2017 г., неделя, 13:10 ч: Елит София (София) - Ферион (София) 0:7 12 март 2017 г., неделя, 14:20 ч: Лъвчетата (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:0 12 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Победа 2013 (София) - Ком 98 (Годеч) 1:7 12 март 2017 г., неделя, 16:40 ч: Марек 1915 (Дупница) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:2 III кръг 19 март 2017 г., неделя, 09:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица) 5:0 19 март 2017 г., неделя, 09:40 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Победа 2013 (София) 4:6 19 март 2017 г., неделя, 10:50 ч: РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) 1:1 19 март 2017 г., неделя, 12:00 ч: Щурче (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:0 19 март 2017 г., неделя, 13:10 ч: Ферион (София) - Велбъжд (Кюстендил) 0:3 19 март 2017 г., неделя, 14:20 ч: Младост 2015 (София) - Лъвчетата (София) 0:4 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Марек 1915 (Дупница) 1:3 19 март 2017 г., неделя, 16:40 ч: Олимпия ФК (София) - Елит София (София) 4:0 IV кръг 27 март 2017 г., понеделник, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:5 27 март 2017 г., понеделник, 10:10 ч: Спортист 13 (София) - Ферион (София) 2:1 27 март 2017 г., понеделник, 11:20 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Олимпия ФК (София) 1:2 27 март 2017 г., понеделник, 12:30 ч: Елит София (София) - Щурче (София) 0:4 27 март 2017 г., понеделник, 13:40 ч: Лъвчетата (София) - РД Спорт (София) 1:5 27 март 2017 г., понеделник, 14:50 ч: Победа 2013 (София) - Младост 2015 (София) 3:4 27 март 2017 г., понеделник, 16:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч) 3:1 27 март 2017 г., понеделник, 17:10 ч: Марек 1915 (Дупница) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:0 V кръг 30 март 2017 г., четвъртък, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица) 4:0 30 март 2017 г., четвъртък, 10:10 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.) 0:11 30 март 2017 г., четвъртък, 11:20 ч: Младост 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:4 30 март 2017 г., четвъртък, 12:30 ч: РД Спорт (София) - Победа 2013 (София) 1:1 30 март 2017 г., четвъртък, 13:40 ч: Ферион (София) - Лъвчетата (София) 2:1 30 март 2017 г., четвъртък, 14:50 ч: Олимпия ФК (София) - Спортист 13 (София) 2:0 30 март 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Щурче (София) - Велбъжд (Кюстендил) 2:4 30 март 2017 г., четвъртък, 17:10 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Елит София (София) 5:0 VI кръг 2 април 2017 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Елит София (София) 2:1 2 април 2017 г., неделя, 10:10 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:2 2 април 2017 г., неделя, 11:20 ч: Ком 98 (Годеч) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0 2 април 2017 г., неделя, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София) 0:1 2 април 2017 г., неделя, 13:40 ч: Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София) 0:1 2 април 2017 г., неделя, 14:50 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Младост 2015 (София) 9:2 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Щурче (София) 6:1 2 април 2017 г., неделя, 17:10 ч: Победа 2013 (София) - Ферион (София) 0:9 VII кръг 9 април 2017 г., неделя, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Ком 98 (Годеч) 1:4 9 април 2017 г., неделя, 10:10 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша (Бистрица) 0:1 9 април 2017 г., неделя, 11:20 ч: Елит София (София) - Велбъжд (Кюстендил) 0:4 9 април 2017 г., неделя, 12:30 ч: РД Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0 9 април 2017 г., неделя, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Победа 2013 (София) 2:1 9 април 2017 г., неделя, 14:50 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Спортист 13 (София) 1:5 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Ферион (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:5 9 април 2017 г., неделя, 17:10 ч: Щурче (София) - Лъвчетата (София) 1:0 VIII кръг 13 април 2017 г., четвъртък, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:0 13 април 2017 г., четвъртък, 10:10 ч: Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил) 1:5 13 април 2017 г., четвъртък, 11:20 ч: Ком 98 (Годеч) - РД Спорт (София) 0:2 13 април 2017 г., четвъртък, 12:30 ч: Победа 2013 (София) - Щурче (София) 4:0 13 април 2017 г., четвъртък, 13:40 ч: Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София) 0:2 13 април 2017 г., четвъртък, 14:50 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ферион (София) 5:2 13 април 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Младост 2015 (София) 1:2 13 април 2017 г., четвъртък, 17:10 ч: Спортист 13 (София) - Елит София (София) 4:0 IX кръг 23 април 2017 г., неделя, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Витоша (Бистрица) 3:2 23 април 2017 г., неделя, 10:10 ч: Ферион (София) - Ком 98 (Годеч) 1:3 23 април 2017 г., неделя, 11:20 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 13 (София) 5:2 23 април 2017 г., неделя, 12:30 ч: РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0 23 април 2017 г., неделя, 13:40 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Победа 2013 (София) 1:0 23 април 2017 г., неделя, 14:50 ч: Елит София (София) - Лъвчетата (София) 0:4 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Щурче (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:7 23 април 2017 г., неделя, 17:10 ч: Олимпия ФК (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:2 X кръг 30 април 2017 г., неделя, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Олимпия ФК (София) 2:3 30 април 2017 г., неделя, 10:10 ч: Витоша (Бистрица) - Спортист 13 (София) 0:7 30 април 2017 г., неделя, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - Велбъжд (Кюстендил) 0:1 30 април 2017 г., неделя, 12:30 ч: Младост 2015 (София) - РД Спорт (София) 0:9 30 април 2017 г., неделя, 13:40 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София) 2:4 30 април 2017 г., неделя, 14:50 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Щурче (София) 6:1 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0 30 април 2017 г., неделя, 17:10 ч: Победа 2013 (София) - Елит София (София) 2:1 XI кръг 7 май 2017 г., неделя, 09:00 ч: Щурче (София) - Ком 98 (Годеч) 3:7 7 май 2017 г., неделя, 10:10 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Победа 2013 (София) 3:0 7 май 2017 г., неделя, 11:20 ч: РД Спорт (София) - Витоша (Бистрица) 10:1 7 май 2017 г., неделя, 12:30 ч: Елит София (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:9 7 май 2017 г., неделя, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0 7 май 2017 г., неделя, 14:50 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.) 0:2 7 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Лъвчетата (София) 2:0 7 май 2017 г., неделя, 17:10 ч: Ферион (София) - Младост 2015 (София) 6:0 XII кръг 14 май 2017 г., неделя, 09:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Елит София (София) 6:1 14 май 2017 г., неделя, 10:10 ч: Витоша (Бистрица) - Лъвчетата (София) 1:1 14 май 2017 г., неделя, 11:20 ч: Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил) 1:3 14 май 2017 г., неделя, 12:30 ч: РД Спорт (София) - Ферион (София) 4:0 14 май 2017 г., неделя, 13:40 ч: Ком 98 (Годеч) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:1 14 май 2017 г., неделя, 14:50 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Щурче (София) 0:3 14 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Младост 2015 (София) - Олимпия ФК (София) 2:9 14 май 2017 г., неделя, 17:10 ч: Победа 2013 (София) - Спортист 13 (София) 2:1 XIII кръг 21 май 2017 г., неделя, 09:00 ч: Щурче (София) - Младост 2015 (София) 2:1 21 май 2017 г., неделя, 10:10 ч: Ферион (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 21 май 2017 г., неделя, 11:20 ч: Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София) 0:1 21 май 2017 г., неделя, 12:30 ч: Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:2 21 май 2017 г., неделя, 13:40 ч: Елит София (София) - Ком 98 (Годеч) 0:6 21 май 2017 г., неделя, 14:50 ч: Лъвчетата (София) - Победа 2013 (София) 0:0 21 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 13 (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 21 май 2017 г., неделя, 17:10 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2 XIV кръг 25 май 2017 г., четвъртък, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София) 1:5 25 май 2017 г., четвъртък, 10:10 ч: Марек 1915 (Дупница) - Лъвчетата (София) 3:0 25 май 2017 г., четвъртък, 11:20 ч: РД Спорт (София) - Щурче (София) 4:2 25 май 2017 г., четвъртък, 12:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Велбъжд (Кюстендил) 1:3 25 май 2017 г., четвъртък, 13:40 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Елит София (София) 1:0 25 май 2017 г., четвъртък, 14:50 ч: Младост 2015 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:4 25 май 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Спортист 13 (София) 1:0 25 май 2017 г., четвъртък, 17:10 ч: Ферион (София) - Олимпия ФК (София) 2:1 XV кръг 28 май 2017 г., неделя, 09:00 ч: Щурче (София) - Ферион (София) 2:7 28 май 2017 г., неделя, 10:10 ч: Лъвчетата (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1 28 май 2017 г., неделя, 11:20 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1 28 май 2017 г., неделя, 12:30 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - РД Спорт (София) 0:3 28 май 2017 г., неделя, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша (Бистрица) 0:1 28 май 2017 г., неделя, 14:50 ч: Победа 2013 (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:3 28 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Елит София (София) - Младост 2015 (София) 0:4 28 май 2017 г., неделя, 17:10 ч: Спортист 13 (София) - Ком 98 (Годеч) 3:2
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. РД Спорт (София) XXX --- 2:0 --- --- 1:1 4:0 --- 1:1 4:2 --- --- --- 10:1 5:0 8:0 2. Велбъжд (Кюстендил) 0:3 XXX 4:2 1:2 --- 5:2 --- --- 3:0 --- --- 2:2 --- --- 8:1 --- 3. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- XXX --- --- 1:0 5:2 3:1 1:1 6:1 --- --- 9:2 5:0 --- 6:1 4. Олимпия ФК (София) 0:1 --- 1:2 XXX --- 2:0 --- --- 2:1 7:0 --- --- --- 0:1 8:0 4:0 5. Марек 1915 (Дупница) 0:1 1:3 1:2 0:2 XXX --- --- --- --- --- 3:0 2:0 --- 3:1 2:0 --- 6. Спортист 13 (София) --- --- --- --- 2:2 XXX 2:1 3:2 --- 6:1 2:0 --- 9:0 --- --- 4:0 7. Ферион (София) --- 0:3 --- 2:1 1:5 --- XXX 1:3 --- --- 2:1 4:1 6:0 3:0 --- --- 8. Ком 98 (Годеч) 0:2 1:3 --- 2:3 1:3 --- --- XXX --- --- 0:0 3:1 --- 4:0 6:0 --- 9. Победа 2013 (София) --- --- --- --- 0:3 2:1 0:9 1:7 XXX 4:0 --- --- 3:4 --- --- 2:1 10. Щурче (София) --- 2:4 --- --- 2:7 --- 2:7 3:7 --- XXX 1:0 6:0 2:1 --- --- --- 11. Лъвчетата (София) 1:5 0:1 1:1 0:1 --- --- --- --- 0:0 --- XXX 1:0 --- --- 2:0 --- 12. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:3 --- 0:2 0:7 --- 1:5 --- --- 1:0 --- --- XXX --- --- 4:2 5:0 13. Младост 2015 (София) 0:9 0:8 --- 2:9 1:4 --- --- 1:4 --- --- 0:4 1:4 XXX 3:2 --- --- 14. Витоша (Бистрица) --- 1:5 --- --- --- 0:7 --- --- 1:5 2:4 1:1 1:5 --- XXX --- 2:1 15. Орловец 2015 (Кокаляне) --- --- 0:11 --- --- 0:2 2:4 --- 4:6 0:3 --- --- 1:2 0:1 XXX 1:0 16. Елит София (София) --- 0:4 --- --- 0:9 --- 0:7 0:6 --- 0:4 0:4 --- 0:4 --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре