Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 9:
« София (столица) - Зонална група 2020/21


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                          5:0 
26 септември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)             7:0 
26 септември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - Спортист 13 (София)             4:1 
26 септември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Септември (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        3:0 
26 септември 2020 г., събота, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Ботев 2017 (Батановци)               15:0 
Национал (София)                                          почива

                           II кръг

3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          1:1 
3 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Спортист 13 (София) - Септември (София)                   2:2 
3 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Левски Раковски (София)         1:4 
3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 2017 (Батановци) - Славия 1913 (София)              0:13 
3 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         1:2 
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)                          почива

                           III кръг

10 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Левски (София)         1:1 
10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Миньор (Перник)                        3:1 
10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Септември (София) - Балкан 1929 (Ботевград)               6:4 
10 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Левски Раковски (София) - Ботев 2017 (Батановци)         10:0 
10 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 13 (София)      1:3 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           IV кръг

17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Спортист 13 (София)                     1:2 
17 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      0:0 
17 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Ботев 2017 (Батановци) - Септември (София)                1:9 
17 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)  0:3 
17 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)       3:4 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           V кръг

24 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    1:2 
24 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник)        5:0 
24 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  отложен 
24 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 2017 (Батановци)   4:2 
24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч:
Спортист 13 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)             5:0 
Септември (София)                                         почива

                           VI кръг

31 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                 4:1 
31 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 2017 (Батановци) - Спортист 13 (София)              2:6 
31 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Национал (София) - Левски Раковски (София)                1:1 
31 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    1:1 
31 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        3:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           VII кръг

7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     4:1 
7 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      0:0 
7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 2017 (Батановци)          0:3 
7 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:2 
7 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски (София)           0:11 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           VIII кръг

14 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 2017 (Батановци)                  отложен 
14 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Спортист 13 (София)                      7:1 
14 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Национал (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         6:0 
14 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             0:1 
14 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Септември (София)      4:0 
Балкан 1929 (Ботевград)                                   почива

                           IX кръг

21 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                 3:1 
21 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Левски (София)                  0:6 
21 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - Национал (София)                    1:4 
21 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   0:4 
21 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ДИТ Спорт (София)        0:6 
Ботев 2017 (Батановци)                                    почива

                           X кръг

28 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Ботев 2017 (Батановци)                   отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Балкан 1929 (Ботевград)                отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София)    отложен 
28 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (София)               отложен 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XI кръг

5 декември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       отложен 
5 декември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски Раковски (София)  отложен 
5 декември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - Славия 1913 (София)                 отложен 
5 декември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Ботев 2017 (Батановци) - Национал (София)                 отложен 
5 декември 2020 г., събота, 15:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ДИТ Спорт (София)               отложен 
Левски (София)                                            почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) XXX --- 1:1 --- 1:1 -:- 4:0 --- 5:0 15:0 --- 2. Национал (София) 3:4 XXX --- 1:1 --- --- --- 6:0 3:1 --- -:- 3. Левски (София) --- 1:2 XXX --- 0:0 7:1 3:0 --- 5:0 -:- --- 4. Левски Раковски (София) 0:2 --- -:- XXX --- 4:1 -:- --- 3:1 10:0 --- 5. Славия 1913 (София) --- 1:2 --- 0:1 XXX --- --- -:- 4:1 --- 7:0 6. Спортист 13 (София) --- 1:4 --- --- -:- XXX 2:2 --- --- --- 5:0 7. Септември (София) --- 0:0 --- --- 0:4 --- XXX 3:0 -:- --- 6:4 8. Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:6 --- 0:11 -:- --- 1:3 --- XXX --- 4:2 --- 9. Миньор (Перник) --- --- --- --- --- 1:2 --- 1:1 XXX -:- 4:1 10. Ботев 2017 (Батановци) --- -:- --- --- 0:13 2:6 1:9 --- --- XXX --- 11. Балкан 1929 (Ботевград) -:- --- 0:6 1:4 --- --- --- 0:3 --- 0:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

27 септември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)        6:2 
27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Левски II (София) - Кюстендил (Кюстендил)                11:0 
27 септември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Н спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София)    6:1 
27 септември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Левски Раковски II (София) - Металург 1957 (Перник)       1:3 
27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - Витоша (Бистрица)                 4:0 
Атлетико Артен (София)                                    почива

                           II кръг

4 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Витоша (Бистрица)   1:1 
4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Атлетико Артен (София)                     1:3 
4 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Н спорт (София)                   3:3 
4 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Развитие МФ (София) - Левски Раковски II (София)          3:2 
4 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Академик 1947 (София)            0:4 
Левски II (София)                                         почива

                           III кръг

11 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - ДИТ Спорт II (София)             2:0 
11 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Левски II (София) - ЦСКА (София)                          3:2 
11 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Академик 1947 (София) - Развитие МФ (София)              10:0 
11 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Перник)                1:0 
11 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски II (София) - Кюстендил (Кюстендил)        1:2 
Н спорт (София)                                           почива

                           IV кръг

18 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт II (София) - Металург 1957 (Перник)             0:1 
18 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Н спорт (София)                            1:1 
18 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Академик 1947 (София)             3:6 
18 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Развитие МФ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:2 
18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Левски II (София)                2:0 
Левски Раковски II (София)                                почива

                           V кръг

25 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Левски II (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)   4:2 
25 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Н спорт (София) - Атлетико Артен (София)                  0:2 
25 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил)                 1:1 
25 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Левски Раковски II (София) - ЦСКА (София)                 0:2 
25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Развитие МФ (София)              5:2 
Академик 1947 (София)                                     почива

                           VI кръг

1 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - РМФ (София)         2:1 
1 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Левски Раковски II (София)       6:1 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник)            1:3 
1 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Левски II (София) - Н спорт (София)                       1:0 
1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Академик 1947 (София)                      1:5 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           VII кръг

8 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Развитие МФ (София) - Кюстендил (Кюстендил)               4:1 
8 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Н спорт (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)     2:0 
8 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Академик 1947 (София) - Атлетико Артен (София)            2:1 
8 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           1:1 
8 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски II (София) - Левски II (София)            0:3 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           VIII кръг

15 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Металург 1957 (Перник)                     5:1 
15 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Витоша (Бистрица)                0:2 
15 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
ДИТ Спорт II (София) - Кюстендил (Кюстендил)              2:3 
15 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Левски II (София) - Академик 1947 (София)                 1:3 
15 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Левски Раковски II (София)              1:1 
Развитие на млади футболисти (София)                      почива

                           IX кръг

22 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Левски Раковски II (София) - ДИТ Спорт II (София)         0:1 
22 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - ЦСКА (София)       0:9 
22 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски II (София)      1:2 
22 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Атлетико Артен (София)           1:2 
22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - Н спорт (София)                   2:0 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           X кръг

29 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Развитие МФ (София)              отложен 
29 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Кюстендил (Кюстендил)                      отложен 
29 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        отложен 
29 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Левски II (София) - Металург 1957 (Перник)                отложен 
29 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски II (София) - Академик 1947 (София)        отложен 
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)                       почива

                           XI кръг

6 декември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Академик 1947 (София) - ДИТ Спорт II (София)              отложен 
6 декември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски II (София)            отложен 
6 декември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Н спорт (София)                  отложен 
6 декември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Развитие МФ (София) - Левски II (София)                   отложен 
6 декември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Атлетико Артен (София)            отложен 
ЦСКА (София)                                              почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Академик 1947 (София) XXX 2:1 --- --- 4:0 --- 2:0 --- -:- 10:0 --- 2. Атлетико Артен (София) --- XXX 2:0 --- 0:2 --- --- --- 2:0 -:- 6:1 3. Левски II (София) 1:3 --- XXX 3:2 --- -:- 1:0 11:0 4:2 --- --- 4. ЦСКА (София) 1:5 1:3 --- XXX --- 5:1 1:1 -:- 6:2 --- --- 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- --- 1:2 1:1 XXX 1:0 --- 1:1 --- --- -:- 6. Металург 1957 (Перник) 0:4 1:2 --- --- --- XXX -:- --- --- 5:2 --- 7. Н спорт (София) --- 0:2 --- --- -:- --- XXX --- 2:0 6:1 1:1 8. Кюстендил (Кюстендил) 3:6 -:- --- --- --- 1:3 3:3 XXX --- --- --- 9. ДИТ Спорт II (София) --- --- --- --- 1:1 0:1 --- 2:3 XXX 2:1 --- 10. Развитие МФ (София) --- --- -:- 0:9 1:2 --- --- 4:1 --- XXX 3:2 11. Левски Раковски II (София) -:- --- 0:3 0:2 --- 1:3 --- 1:2 0:1 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Елит София (София)                     0:4 
26 септември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София)                   0:3 
26 септември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Възраждане 2020 (София)             0:11 
26 септември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Кремиковци (София)         0:1 
26 септември 2020 г., събота, 15:00 ч:
Арес (София) - София спорт (София)                        4:0 

                           II кръг

3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Арес (София)                           2:9 
3 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Възраждане 2020 (София) - Локомотив София 1929 (София)    2:0 
3 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Елит София (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    3:2 
3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
София спорт (София) - Ботев 57 СУ (София)                 1:4 
3 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч:
Олимпиец (София) - Марек 1915 (Дупница)                   2:6 

                           III кръг

10 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София)                 1:5 
10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Арес (София) - Олимпиец (София)                           3:1 
10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - РД Спорт (София)                    1:6 
10 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Кремиковци (София) - Възраждане 2020 (София)              7:1 
10 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София)        4:0 

                           IV кръг

17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Възраждане 2020 (София)              4:3 
17 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)           0:3 
17 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
София спорт (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   1:7 
17 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Ботев 57 СУ (София)                    5:0 
17 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Арес (София)                       4:3 

                           V кръг

24 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Арес (София) - Елит София (София)                         1:4 
24 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Олимпиец (София)           1:2 
24 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Марек 1915 (Дупница)                2:12 
24 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Възраждане 2020 (София) - София спорт (София)             5:0 
24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - РД Спорт (София)      отложен 

                           VI кръг

31 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - София спорт (София)                  5:1 
31 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
РД Спорт (София) - Възраждане 2020 (София)                5:6 
31 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)      отложен 
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София)       1:3 
31 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Арес (София) - Ботев 57 СУ (София)                        7:0 

                           VII кръг

7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Елит София (София)                  0:6 
7 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Арес (София)               3:0 
7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Марек 1915 (Дупница)     2:0 
7 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Възраждане 2020 (София) - Олимпиец (София)                3:0 
7 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч:
София спорт (София) - РД Спорт (София)                    0:2 

                           VIII кръг

14 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - РД Спорт (София)                     отложен 
14 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Олимпиец (София) - София спорт (София)                    1:1 
14 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София)        0:7 
14 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Арес (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)          1:0 
14 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Възраждане 2020 (София)            1:2 

                           IX кръг

21 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София)         0:4 
21 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Възраждане 2020 (София) - Арес (София)                    1:2 
21 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Ботев 57 СУ (София)     21:0 
21 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
София спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                2:6 
21 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч:
РД Спорт (София) - Олимпиец (София)                       0:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Елит София (София) XXX --- 4:3 3:2 --- --- --- -:- --- 5:1 2. Арес (София) 1:4 XXX --- 1:0 --- --- 3:1 --- 7:0 4:0 3. Възраждане 2020 (София) --- 1:2 XXX --- 2:0 --- 3:0 --- --- 5:0 4. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) --- --- 7:1 XXX --- 2:0 --- -:- 21:0 --- 5. Локомотив София 1929 (София) 0:4 3:0 --- 0:1 XXX --- 1:2 --- --- 4:0 6. Марек 1915 (Дупница) 1:5 4:3 1:2 --- 1:3 XXX --- 0:3 --- --- 7. Олимпиец (София) 0:4 --- --- -:- --- 2:6 XXX --- 5:0 1:1 8. РД Спорт (София) --- 2:9 5:6 --- 0:3 --- 0:2 XXX --- --- 9. Ботев 57 СУ (София) 0:6 --- 0:11 --- 0:7 2:12 --- 1:6 XXX --- 10. София спорт (София) --- --- --- 1:7 --- 2:6 --- 0:2 1:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

27 септември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Спорт за всички (София) - Ферион (София)                  1:3 
27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК София (София) - Гранит (Владая)                       0:6 
27 септември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Победа 2013 (София) - Сердика (София)                     5:1 
27 септември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - БАМФ (София)                3:0 
27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Чепинци) - Щурче (София)                          6:0 

                           II кръг

4 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Сердика (София)                          8:0 
4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
БАМФ (София) - Победа 2013 (София)                        2:2 
4 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Щурче (София) - Ултраспорт академия (София)               3:0 
4 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Гранит (Владая) - Левски (Чепинци)                        1:7 
4 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Спорт за всички (София) - ОФК София (София)               4:2 

                           III кръг

11 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ОФК София (София) - Ферион (София)                        2:4 
11 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Щурче (София)                       0:0 
11 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Ултраспорт академия (София) - Гранит (Владая)             0:2 
11 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Левски (Чепинци) - Спорт за всички (София)                1:0 
11 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Сердика (София) - БАМФ (София)                            2:2 

                           IV кръг

18 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - БАМФ (София)                             1:0 
18 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Щурче (София) - Сердика (София)                           0:0 
18 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Левски (Чепинци)                      0:13 
18 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Спорт за всички (София) - Ултраспорт академия (София)     4:2 
18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Гранит (Владая) - Победа 2013 (София)                     4:1 

                           V кръг

25 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Спорт за всички (София)             1:2 
25 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - ОФК София (София)           4:0 
25 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Левски (Чепинци) - Ферион (София)                         3:0 
25 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Сердика (София) - Гранит (Владая)                         1:1 
25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
БАМФ (София) - Щурче (София)                              0:2 

                           VI кръг

1 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Щурче (София)                            3:3 
1 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Левски (Чепинци) - Ултраспорт академия (София)           10:0 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Спорт за всички (София) - Сердика (София)                 6:0 
1 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Гранит (Владая) - БАМФ (София)                            5:1 
1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
ОФК София (София) - Победа 2013 (София)                   1:4 

                           VII кръг

8 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ултраспорт академия (София) - Ферион (София)              0:3 
8 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Левски (Чепинци)                    0:4 
8 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Щурче (София) - Гранит (Владая)                           1:1 
8 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
БАМФ (София) - Спорт за всички (София)                    1:4 
8 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Сердика (София) - ОФК София (София)                       0:0 

                           VIII кръг

15 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Гранит (Владая)                          5:2 
15 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Левски (Чепинци) - Сердика (София)                        4:0 
15 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Ултраспорт академия (София) - Победа 2013 (София)         отложен 
15 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Спорт за всички (София) - Щурче (София)                   2:2 
15 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
ОФК София (София) - БАМФ (София)                          2:1 

                           IX кръг

22 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Ферион (София)                      0:3 
22 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Сердика (София) - Ултраспорт академия (София)             0:0 
22 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Гранит (Владая) - Спорт за всички (София)                 2:2 
22 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Щурче (София) - ОФК София (София)                         1:0 
22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
БАМФ (София) - Левски (Чепинци)                           0:4 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Чепинци) XXX 3:0 1:0 --- 6:0 --- 10:0 4:0 --- --- 2. Ферион (София) --- XXX --- 5:2 3:3 --- --- 8:0 --- 1:0 3. Спорт за всички (София) --- 1:3 XXX --- 2:2 --- 4:2 6:0 4:2 --- 4. Гранит (Владая) 1:7 --- 2:2 XXX --- 4:1 --- --- --- 5:1 5. Щурче (София) --- --- --- 1:1 XXX --- 3:0 0:0 1:0 --- 6. Победа 2013 (София) 0:4 0:3 1:2 --- 0:0 XXX --- 5:1 --- --- 7. Ултраспорт академия (София) --- 0:3 --- 0:2 --- -:- XXX --- 4:0 3:0 8. Сердика (София) --- --- --- 1:1 --- --- 0:0 XXX 0:0 2:2 9. ОФК София (София) 0:13 2:4 --- 0:6 --- 1:4 --- --- XXX 2:1 10. БАМФ (София) 0:4 --- 1:4 --- 0:2 2:2 --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 6 5 1 0 40:2 16 ------------------------------------------------------------------- 2. Славия 1913 (София) 6 5 1 0 39:9 16 3. Левски (София) 6 3 2 1 14:10 11 4. Национал (София) 5 2 2 1 12:5 8 5. Левски Раковски (София) 6 2 1 3 15:11 7 6. ЦСКА (София) 5 2 0 3 17:6 6 7. Спортист 13 (София) 6 2 0 4 5:21 6 8. Ферион (София) 6 1 2 3 4:19 5 9. Гранит (Владая) 6 1 1 4 7:32 4 10. Ботев 2017 (Батановци) 4 0 0 4 4:42 0
I кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 3:3 13 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - Ботев 2017 (Батановци) отложен 13 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Спортист 13 (София) - Гранит (Владая) 2:0 13 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Левски Раковски (София) - Ферион (София) 5:0 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София) 2:1 II кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2017 (Батановци) - Спортист 13 (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Ферион (София) - Национал (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Гранит (Владая) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) отложен 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 2:1 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2017 (Батановци) - Спортист 13 (София) 1:3 10 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) 2:0 10 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Ферион (София) - Национал (София) 0:0 10 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Гранит (Владая) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:6 III кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - Левски (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Гранит (Владая) отложен 27 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - Ферион (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Ботев 2017 (Батановци) отложен 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 1:4 17 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - Левски (София) 2:2 17 април 2021 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Гранит (Владая) 10:0 17 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - Ферион (София) 0:2 17 април 2021 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Ботев 2017 (Батановци) 18:0 IV кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Гранит (Владая) 11:1 24 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2017 (Батановци) - ЦСКА (София) отложен 24 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски Раковски (София) - Национал (София) 0:4 24 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Левски (София) - Спортист 13 (София) 6:0 24 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Ферион (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:8 V кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 2:3 8 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) 0:8 8 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Гранит (Владая) - Ботев 2017 (Батановци) 5:2 8 май 2021 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Ферион (София) 5:1 8 май 2021 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Левски (София) 5:0 VI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев 2017 (Батановци) 16:1 15 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 1:0 15 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Спортист 13 (София) 4:0 15 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Ферион (София) - Гранит (Владая) 1:1 15 май 2021 г., събота, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София) 1:1 VII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Спортист 13 (София) - Славия 1913 (София) - 22 май 2021 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) - 22 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Гранит (Владая) - Левски (София) - 22 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Ботев 2017 (Батановци) - Ферион (София) - 22 май 2021 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Национал (София) - VIII кръг 29 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Ботев 2017 (Батановци) - 29 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - Гранит (Владая) - 29 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) - 29 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Ферион (София) - 29 май 2021 г., събота, 15:00 ч: Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - IX кръг 5 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Спортист 13 (София) - 5 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: Гранит (Владая) - Национал (София) - 5 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев 2017 (Батановци) - Левски Раковски (София) - 5 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: Ферион (София) - Левски (София) - 5 юни 2021 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) XXX -:- 5:0 -:- --- 2:1 --- --- --- 18:0 2. Славия 1913 (София) --- XXX --- --- --- 2:1 --- -:- 11:1 16:1 3. Левски (София) --- 3:3 XXX --- 2:0 1:0 6:0 --- --- -:- 4. Национал (София) --- 2:3 2:2 XXX --- -:- 4:0 --- --- -:- 5. Левски Раковски (София) 1:1 1:4 --- 0:4 XXX --- --- 5:0 -:- --- 6. ЦСКА (София) --- --- --- --- -:- XXX -:- 5:1 10:0 --- 7. Спортист 13 (София) -:- -:- --- --- 0:8 --- XXX 0:2 2:0 --- 8. Ферион (София) 0:8 --- -:- 0:0 --- --- --- XXX 1:1 --- 9. Гранит (Владая) 0:6 --- -:- -:- --- --- --- --- XXX 5:2 10. Ботев 2017 (Батановци) --- --- --- --- -:- -:- 1:3 -:- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

11. Академик 1947 (София) 6 5 0 1 30:10 15 12. Атлетико Артен (София) 5 4 1 0 9:0 13 13. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 3 1 1 10:7 10 [1 0 0 2:0 3] 14. Левски II (София) 6 3 1 2 15:9 10 [0 0 1 0:2 0] 15. Елит София (София) 6 2 1 3 10:13 7 16. Н спорт (София) 5 2 0 3 12:12 6 [1 0 0 4:3 3] 17. Възраждане 2020 (София) 5 2 0 3 10:18 6 [0 0 1 3:4 0] 18. Септември (София) 5 1 0 4 7:14 3 19. Арес (София) 5 0 0 5 2:22 0
I кръг 14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Елит София (София) 2:2 14 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Витоша (Бистрица) - Академик 1947 (София) 1:4 14 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Септември (София) - Възраждане 2020 (София) 0:3 14 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Н спорт (София) - Арес (София) 4:1 Атлетико Артен (София) почива II кръг 21 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Арес (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Възраждане 2020 (София) - Н спорт (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Академик 1947 (София) - Септември (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Левски II (София) - Атлетико Артен (София) отложен 11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Арес (София) 3:0 11 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Възраждане 2020 (София) - Н спорт (София) 3:4 11 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Академик 1947 (София) - Септември (София) 2:3 11 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: Левски II (София) - Атлетико Артен (София) 0:2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) почива III кръг 28 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Елит София (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски II (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Н спорт (София) - Академик 1947 (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Арес (София) - Възраждане 2020 (София) отложен 18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Елит София (София) 4:0 18 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски II (София) 2:0 18 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Н спорт (София) - Академик 1947 (София) 2:3 18 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: Арес (София) - Възраждане 2020 (София) 0:1 Септември (София) почива IV кръг 25 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Възраждане 2020 (София) 4:1 25 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Академик 1947 (София) - Арес (София) 8:1 25 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Левски II (София) - Септември (София) 4:1 25 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: Атлетико Артен (София) - Витоша (Бистрица) 0:0 Н спорт (София) почива V кръг 9 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София) 3:0 9 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Септември (София) - Атлетико Артен (София) 0:1 9 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: Н спорт (София) - Левски II (София) 2:3 9 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Възраждане 2020 (София) - Академик 1947 (София) 2:10 Арес (София) почива VI кръг 16 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Академик 1947 (София) 1:3 16 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Левски II (София) - Арес (София) 6:0 16 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: Атлетико Артен (София) - Н спорт (София) 2:0 16 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) 4:3 Възраждане 2020 (София) почива VII кръг 23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - Елит София (София) - 23 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - 23 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: Арес (София) - Атлетико Артен (София) - 23 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Възраждане 2020 (София) - Левски II (София) - Академик 1947 (София) почива VIII кръг 30 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Академик 1947 (София) - 30 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Атлетико Артен (София) - Възраждане 2020 (София) - 30 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арес (София) - 30 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Септември (София) - Н спорт (София) - Елит София (София) почива IX кръг 6 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч: Н спорт (София) - Елит София (София) - 6 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч: Арес (София) - Септември (София) - 6 юни 2021 г., неделя, 12:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Витоша (Бистрица) - 6 юни 2021 г., неделя, 13:30 ч: Академик 1947 (София) - Атлетико Артен (София) - Левски II (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Академик 1947 (София) XXX -:- --- --- --- --- --- 2:3 8:1 2. Атлетико Артен (София) --- XXX 0:0 --- 4:0 2:0 -:- --- --- 3. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4 --- XXX 2:0 3:0 --- --- 4:3 -:- 4. Левски II (София) -:- 0:2 --- XXX 2:2 --- --- 4:1 6:0 5. Елит София (София) 1:3 --- --- --- XXX --- 4:1 --- 3:0 6. Н спорт (София) 2:3 --- -:- 2:3 -:- XXX --- --- 4:1 7. Възраждане 2020 (София) 2:10 --- -:- -:- --- 3:4 XXX --- --- 8. Септември (София) --- 0:1 --- --- -:- -:- 0:3 XXX --- 9. Арес (София) --- -:- --- --- --- --- 0:1 -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

20. Левски (Чепинци) 5 4 1 0 24:1 13 21. ДИТ Спорт II (София) 6 4 1 1 26:8 13 22. Металург 1957 (Перник) 6 4 0 2 17:13 12 23. Развитие МФ (София) 6 3 1 2 13:8 10 [1 0 0 4:1 3] 24. Марек 1915 (Дупница) 5 3 1 1 10:7 10 [0 0 1 1:4 0] 25. Локомотив София 1929 (София) 5 2 1 2 11:10 7 [0 1 0 1:1 1, +1 обща ГР] 26. Рилски спортист 2011 (Самоков) 6 2 1 3 9:11 7 [0 1 0 1:1 1, -2 обща ГР] 27. Спорт за всички (София) 4 2 0 2 11:9 6 28. РД Спорт (София) 5 1 1 3 4:16 4 29. Щурче (София) 5 0 1 4 3:20 1 30. Победа 2013 (София) 5 0 0 5 2:27 0
I кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски (Чепинци) - Металург 1957 (Перник) 7:0 13 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Щурче (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 2:6 13 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Развитие МФ (София) 1:4 13 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Победа 2013 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - РД Спорт (София) 6:0 Спорт за всички (София) почива II кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - РД Спорт (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 10:30 ч: ДИТ Спорт II (София) - Победа 2013 (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Локомотив 1929 (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Щурче (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Левски (Чепинци) - Спорт за всички (София) отложен 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - РД Спорт (София) 3:0 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: ДИТ Спорт II (София) - Победа 2013 (София) 10:1 10 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Локомотив 1929 (София) 1:1 10 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Щурче (София) 1:1 10 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Левски (Чепинци) - Спорт за всички (София) отложен Марек 1915 (Дупница) почива III кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - Металург 1957 (Перник) отложен 27 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Победа 2013 (София) - Развитие МФ (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (Чепинци) отложен 27 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - ДИТ Спорт II (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) отложен 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - Металург 1957 (Перник) 2:6 17 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Победа 2013 (София) - Развитие МФ (София) 0:2 17 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (Чепинци) 1:1 17 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - ДИТ Спорт II (София) 0:6 17 април 2021 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4 Щурче (София) почива IV кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София) 2:2 24 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:1 24 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Развитие МФ (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:4 24 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Левски (Чепинци) - Щурче (София) 5:0 24 април 2021 г., събота, 15:00 ч: Спорт за всички (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:3 Победа 2013 (София) почива V кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Щурче (София) - Спорт за всички (София) 0:5 8 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Металург 1957 (Перник) 2:1 8 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Победа 2013 (София) - Левски (Чепинци) 0:9 8 май 2021 г., събота, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София) 2:1 8 май 2021 г., събота, 15:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - ДИТ Спорт II (София) 0:1 Локомотив София 1929 (София) почива VI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - ДИТ Спорт II (София) 3:1 15 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Левски (Чепинци) - Локомотив София 1929 (София) 2:0 15 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Развитие МФ (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0 15 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Щурче (София) 3:0 15 май 2021 г., събота, 15:00 ч: Спорт за всички (София) - Победа 2013 (София) 3:0 РД Спорт (София) почива VII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Щурче (София) - Металург 1957 (Перник) - 22 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Победа 2013 (София) - Марек 1915 (Дупница) - 22 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спорт за всички (София) - 22 май 2021 г., събота, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Левски (Чепинци) - 22 май 2021 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - РМФ (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) почива VIII кръг 29 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Развитие МФ (София) - 29 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Левски (Чепинци) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - 29 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Спорт за всички (София) - РД Спорт (София) - 29 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София) - 29 май 2021 г., събота, 15:00 ч: Щурче (София) - Победа 2013 (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) почива IX кръг 5 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Победа 2013 (София) - Металург 1957 (Перник) - 5 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Щурче (София) - 5 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) - 5 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спорт за всички (София) - 5 юни 2021 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Левски (Чепинци) - Развитие на млади футболисти (София) почива X кръг 12 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски (Чепинци) - Развитие на млади футболисти (София) - 12 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: Спорт за всички (София) - ДИТ Спорт II (София) - 12 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - 12 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: Щурче (София) - РД Спорт (София) - 12 юни 2021 г., събота, 15:00 ч: Победа 2013 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Металург 1957 (Перник) почива XI кръг 19 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Металург 1957 (Перник) - 19 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: РД Спорт (София) - Победа 2013 (София) - 19 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Щурче (София) - 19 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: ДИТ Спорт II (София) - Марек 1915 (Дупница) - 19 юни 2021 г., събота, 15:00 ч: Развитие МФ (София) - Спорт за всички (София) - Левски (Чепинци) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Чепинци) XXX --- 7:0 -:- --- 2:0 -:- -:- --- 5:0 --- 2. ДИТ Спорт II (София) -:- XXX --- -:- -:- --- --- --- 2:2 --- 10:1 3. Металург 1957 (Перник) --- 3:1 XXX -:- --- --- 4:1 --- 3:0 --- --- 4. Развитие МФ (София) --- --- --- XXX --- 1:4 4:0 -:- --- 1:1 --- 5. Марек 1915 (Дупница) 1:1 --- 2:1 1:4 XXX -:- -:- --- --- 3:0 --- 6. Локомотив София 1929 (София) --- 0:6 -:- --- --- XXX --- -:- 6:0 -:- --- 7. Рилски спортист 2011 (Самоков) --- 0:1 --- --- --- 1:1 XXX -:- --- -:- --- 8. Спорт за всички (София) --- -:- 2:6 --- 1:3 --- --- XXX -:- --- 3:0 9. РД Спорт (София) -:- --- --- 2:1 -:- --- 0:4 --- XXX --- -:- 10. Щурче (София) --- 2:6 -:- --- --- --- --- 0:5 -:- XXX -:- 11. Победа 2013 (София) 0:9 --- -:- 0:2 -:- -:- 1:3 --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

31. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 5 5 0 0 28:1 15 32. Миньор (Перник) 6 4 1 1 15:4 13 33. Кюстендил (Кюстендил) 5 3 0 2 24:11 9 [1 0 0 4:0 3] 34. БАМФ (София) 6 3 0 3 11:16 9 [1 0 1 4:4 3] 35. София спорт (София) 5 3 0 2 6:9 9 [0 0 1 0:4 0] 36. Сердика (София) 5 2 2 1 6:3 8 37. Ултраспорт академия (София) 6 1 3 2 8:19 6 [1 0 0 3:2 3] 38. ОФК София (София) 6 2 0 4 8:26 6 [0 0 0 0:0 0] 39. Олимпиец (София) 5 2 0 3 11:9 6 [0 0 1 2:3 0] 40. Левски Раковски II (София) 6 1 1 4 6:20 4 41. Ботев 57 СУ (София) 5 0 1 4 9:14 1
I кръг 14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: БАМФ (София) - ОФК София (София) 0:4 14 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - Ултраспорт академия (София) 2:2 14 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Олимпиец (София) - Миньор (Перник) 0:2 14 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:6 14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Сердика (София) - Левски Раковски II (София) 2:0 София спорт (София) почива II кръг 21 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Миньор (Перник) - Сердика (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Левски Раковски II (София) - Кюстендил (Кюстендил) отложен 21 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Ултраспорт академия (София) - Олимпиец (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: БАМФ (София) - София спорт (София) отложен 11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:10 11 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Миньор (Перник) - Сердика (София) 1:1 11 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Левски Раковски II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:11 11 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: Ултраспорт академия (София) - Олимпиец (София) 3:2 11 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: БАМФ (София) - София спорт (София) 4:0 Ботев 57 СУ (София) почива III кръг 28 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: София спорт (София) - ОФК София (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - БАМФ (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Сердика (София) - Ултраспорт академия (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) отложен 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Кремиковци (София) - Левски Раковски II (София) отложен 18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: София спорт (София) - ОФК София (София) 3:1 18 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - БАМФ (София) 3:5 18 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Сердика (София) - Ултраспорт академия (София) 0:0 18 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) 1:3 18 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Кремиковци (София) - Левски Раковски II (София) 4:0 Олимпиец (София) почива IV кръг 25 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София (София) - Левски Раковски II (София) 0:3 25 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Миньор (Перник) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:2 25 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Ултраспорт академия (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:7 25 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: БАМФ (София) - Олимпиец (София) 0:5 25 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: София спорт (София) - Ботев 57 СУ (София) 1:0 Сердика (София) почива V кръг 9 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - ОФК София (София) 2:3 9 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Олимпиец (София) - София спорт (София) 1:2 9 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: Сердика (София) - БАМФ (София) 0:2 9 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кремиковци (София) - Ултраспорт академия (София) 6:0 9 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски Раковски II (София) - Миньор (Перник) 0:1 Кюстендил (Кюстендил) почива VI кръг 16 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София (София) - Миньор (Перник) 0:8 16 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ултраспорт академия (София) - Левски Раковски II (София) 2:2 16 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: БАМФ (София) - Кюстендил (Кюстендил) 0:4 16 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: София спорт (София) - Сердика (София) 0:3 16 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Олимпиец (София) 2:3 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) почива VII кръг 23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Олимпиец (София) - ОФК София (София) - 23 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Сердика (София) - Ботев 57 СУ (София) - 23 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - София спорт (София) - 23 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - БАМФ (София) - 23 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Миньор (Перник) - Ултраспорт академия (София) - Левски Раковски II (София) почива VIII кръг 30 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София (София) - Ултраспорт академия (София) - 30 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: БАМФ (София) - Левски Раковски II (София) - 30 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: София спорт (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - 30 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - Кюстендил (Кюстендил) - 30 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Олимпиец (София) - Сердика (София) - Миньор (Перник) почива IX кръг 5 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Сердика (София) - ОФК София (София) - 5 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Олимпиец (София) - 5 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Ботев 57 СУ (София) - 5 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: Левски Раковски II (София) - София спорт (София) - 5 юни 2021 г., събота, 15:00 ч: Миньор (Перник) - БАМФ (София) - Ултраспорт академия (София) почива X кръг 12 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: БАМФ (София) - Ултраспорт академия (София) - 12 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: София спорт (София) - Миньор (Перник) - 12 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Сердика (София) - Кюстендил (Кюстендил) - 12 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски II (София) - 12 юни 2021 г., събота, 15:00 ч: Олимпиец (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - ОФК София (София) почива XI кръг 19 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сердика (София) - 19 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - ОФК София (София) - 19 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски Раковски II (София) - Олимпиец (София) - 19 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: Миньор (Перник) - Ботев 57 СУ (София) - 19 юни 2021 г., събота, 15:00 ч: Ултраспорт академия (София) - София спорт (София) - БАМФ (София) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) XXX --- --- -:- --- -:- 6:0 --- --- 4:0 -:- 2. Миньор (Перник) 0:2 XXX --- -:- --- 1:1 -:- --- --- --- -:- 3. Кюстендил (Кюстендил) 1:6 1:3 XXX --- -:- --- --- -:- -:- --- --- 4. БАМФ (София) --- --- 0:4 XXX 4:0 --- -:- 0:4 0:5 -:- --- 5. София спорт (София) -:- -:- --- --- XXX 0:3 --- 3:1 --- --- 1:0 6. Сердика (София) --- --- -:- 0:2 --- XXX 0:0 -:- --- 2:0 -:- 7. Ултраспорт академия (София) --- --- 1:7 --- -:- --- XXX --- 3:2 2:2 --- 8. ОФК София (София) 0:10 0:8 --- --- --- --- -:- XXX --- 0:3 --- 9. Олимпиец (София) -:- 0:2 --- --- 1:2 -:- --- -:- XXX --- --- 10. Левски Раковски II (София) --- 0:1 1:11 --- -:- --- --- --- -:- XXX --- 11. Ботев 57 СУ (София) --- --- -:- 3:5 --- --- 2:2 2:3 2:3 -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре