Деца подготвителна група (род.2010) - Футбол 9:
« София (столица) - Зонална група 2021/22 »


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

25 септември 2021 г., събота, 09:00 ч:
Национал (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)             1:4 
25 септември 2021 г., събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  1:4 
25 септември 2021 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)       1:3 
25 септември 2021 г., събота, 13:30 ч:
Спартак София (София) - Елит София (София)                4:4 
25 септември 2021 г., събота, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лъвчетата (София)      0:2 
ЦСКА (София)                                              почива

                           II кръг

2 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София)                1:1 
2 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Лъвчетата (София)            6:0 
2 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Спартак София (София)                0:0 
2 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч:
Елит София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     0:4 
2 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           1:3 
Локомотив София 1929 (София)                              почива

                           III кръг

9 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)                 0:0 
9 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)     0:2 
9 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч:
Спартак София (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)              0:2 
9 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Национал (София)           0:1 
9 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:
Лъвчетата (София) - Елит София (София)                    0:0 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           IV кръг

16 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Елит София (София)           9:0 
16 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София)                    3:0 
16 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   4:0 
16 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    3:0 
16 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София)               4:1 
Спартак София (София)                                     почива

                           V кръг

23 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София)                0:2 
23 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                   0:6 
23 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        2:3 
23 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                  1:6 
23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:
Спартак София (София) - Национал (София)                  2:6 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           VI кръг

30 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Елит София (София)                 отложен 
30 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК (София)           2:1 
30 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч:
Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       4:3 
30 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Спартак София (София)                      1:2 
30 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София)        0:2 
неизвестна дата:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Елит София (София)                 3:2 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           VII кръг

6 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)          1:4 
6 ноември 2021 г., събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 3:1 
6 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч:
Спартак София (София) - Локомотив София 1929 (София)      0:2 
6 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Национал (София)                      0:5 
6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           1:4 
Елит София (София)                                        почива

                           VIII кръг

15 ноември 2021 г., понеделник, 09:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - ФК ЦСКА 1948 (София)         2:0 
15 ноември 2021 г., понеделник, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                         11:0 
15 ноември 2021 г., понеделник, 12:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица)          0:2 
15 ноември 2021 г., понеделник, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак София (София)               4:1 
15 ноември 2021 г., понеделник, 15:00 ч:
Национал (София) - Елит София (София)                     9:0 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           IX кръг

20 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч:
Спартак София (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)        0:6 
20 ноември 2021 г., събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     1:1 
20 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)    1:2 
20 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Локомотив София 1929 (София)          0:2 
20 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч:
Елит София (София) - ЦСКА (София)                         1:3 
ФК ЦСКА 1948 (София)                                      почива

                           X кръг

27 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч:
Национал (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                   4:0 
27 ноември 2021 г., събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                         2:0 
27 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч:
Спартак София (София) - Витоша (Бистрица)                 2:2 
27 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   1:0 
27 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София)         2:0 
ДИТ (кв.Драгалевци, София)                                почива

                           XI кръг

4 декември 2021 г., събота, 09:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София)                       0:1 
4 декември 2021 г., събота, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ДИТ (София)            0:1 
4 декември 2021 г., събота, 12:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София)         3:1 
4 декември 2021 г., събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Спартак София (София)                 2:3 
4 декември 2021 г., събота, 15:00 ч:
Елит София (София) - Славия 1913 (София)                  0:0 
Национал (София)                                          почива

                           XII кръг

12 март 2022 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Национал (София)             отложен 
12 март 2022 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - Сердика (София)                       отложен 
12 март 2022 г., събота, 12:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)       отложен 
12 март 2022 г., събота, 13:30 ч:
Елит София (София) - Спартак София (София)                отложен 
12 март 2022 г., събота, 15:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  отложен 
4 юни 2022 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Национал (София)             8:0 
4 юни 2022 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - Сердика (София)                       1:1 
4 юни 2022 г., събота, 12:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)       3:0 
4 юни 2022 г., събота, 13:30 ч:
Елит София (София) - Спартак София (София)                2:0 
4 юни 2022 г., събота, 15:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  2:1 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XIII кръг

19 март 2022 г., събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                1:3 
19 март 2022 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)            0:4 
19 март 2022 г., събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           0:2 
19 март 2022 г., събота, 13:30 ч:
Сердика (София) - Елит София (София)                      2:1 
19 март 2022 г., събота, 15:00 ч:
Спартак София (София) - Олимпия ФК (София)                1:3 
Локомотив София 1929 (София)                              почива

                           XIV кръг

26 март 2022 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София)                 2:0 
26 март 2022 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           3:0 
26 март 2022 г., събота, 12:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак София (София)              4:0 
26 март 2022 г., събота, 13:30 ч:
Елит София (София) - Лъвчетата (София)                    2:0 
26 март 2022 г., събота, 15:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Сердика (София)                      3:0 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XV кръг

2 април 2022 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)           1:1 
2 април 2022 г., събота, 10:30 ч:
Сердика (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    1:6 
Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София)               отложен 
2 април 2022 г., събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София)                    0:1 
2 април 2022 г., събота, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    отложен 
ненасрочен:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    анулиран 
Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София)               анулиран 
Спартак София (София)                                     почива

                           XVI кръг

9 април 2022 г., събота, 10:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Национал (София)                   0:2 
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         отложен 
9 април 2022 г., събота, 12:00 ч:
Сердика (София) - Спартак София (София)                   1:6 
9 април 2022 г., събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   1:3 
9 април 2022 г., събота, 15:00 ч:
Елит София (София) - Локомотив София 1929 (София)         1:2 
ненасрочен:
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         анулиран 
ДИТ (кв.Драгалевци, София)                                почива

                           XVII кръг

16 април 2022 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                       1:2 
16 април 2022 г., събота, 10:30 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Сердика (София)              3:0 
16 април 2022 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Олимпия ФК (София)         1:2 
16 април 2022 г., събота, 13:30 ч:
Спартак София (София) - Лъвчетата (София)                 1:1 
16 април 2022 г., събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Елит София (София)                  1:1 
Национал (София)                                          почива

                           XVIII кръг

30 април 2022 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)          3:1 
30 април 2022 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Лъвчетата (София)                      9:0 
30 април 2022 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Спартак София (София)      3:1 
30 април 2022 г., събота, 13:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Олимпия ФК (София)                 3:0 
30 април 2022 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Сердика (София)                            4:0 
Елит София (София)                                        почива

                           XIX кръг

7 май 2022 г., събота, 09:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)         2:1 
7 май 2022 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - ЦСКА (София)                          0:5 
7 май 2022 г., събота, 12:00 ч:
Сердика (София) - Локомотив София 1929 (София)            1:2 
7 май 2022 г., събота, 13:30 ч:
Спартак София (София) - Славия 1913 (София)               0:1 
7 май 2022 г., събота, 15:00 ч:
Елит София (София) - Национал (София)                     1:5 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           XX кръг

14 май 2022 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спартак София (София)        3:0 
14 май 2022 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Олимпия ФК (София)                     7:1 
14 май 2022 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Сердика (София)                     5:0 
14 май 2022 г., събота, 13:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Лъвчетата (София)          0:1 
14 май 2022 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Елит София (София)                         0:1 
ФК ЦСКА 1948 (София)                                      почива

                           XXI кръг

21 май 2022 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София)    2:1 
21 май 2022 г., събота, 10:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лъвчетата (София)                  3:0 
21 май 2022 г., събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        0:4 
21 май 2022 г., събота, 13:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Елит София (София)                   0:2 
21 май 2022 г., събота, 15:00 ч:
Национал (София) - Спартак София (София)                  отложен 
неизвестна дата:
Национал (София) - Спартак София (София)                  1:1 
Сердика (София)                                           почива

                           XXII кръг

28 май 2022 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 0:1 
28 май 2022 г., събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)           отложен 
Спартак София (София) - ЦСКА (София)                      0:3 
28 май 2022 г., събота, 12:00 ч:
Сердика (София) - Национал (София)                        0:7 
28 май 2022 г., събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София)        3:1 
ненасрочен:
Олимпия ФК (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)           анулиран 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           XII кръг - отложени мачове

4 юни 2022 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Национал (София)             8:0 
4 юни 2022 г., събота, 10:30 ч:
Лъвчетата (София) - Сердика (София)                       1:1 
4 юни 2022 г., събота, 12:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)       3:0 
4 юни 2022 г., събота, 13:30 ч:
Елит София (София) - Спартак София (София)                2:0 
4 юни 2022 г., събота, 15:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  2:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ (кв.Драгалевци, София) XXX 8:0 2:0 2:1 2:0 3:1 2:1 9:0 3:0 6:0 --- 3:0 2. Национал (София) 1:4 XXX 4:0 7:1 1:3 3:0 3:0 9:0 1:1 9:0 4:3 --- 3. ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1 0:2 XXX 3:0 0:1 1:1 3:0 3:2 4:0 3:0 4:0 --- 4. Олимпия ФК (София) --- 1:1 3:1 XXX --- 2:1 3:1 0:2 0:0 3:0 --- 3:0 5. ЦСКА (София) 0:0 0:2 1:2 2:0 XXX 0:4 4:1 0:1 1:2 11:0 --- 4:0 6. Славия 1913 (София) 1:4 --- 1:3 1:4 2:3 XXX 3:1 1:1 4:1 1:0 --- 5:0 7. Локомотив София 1929 (София) 0:2 0:1 1:3 1:2 --- 0:2 XXX 2:0 3:1 0:1 0:2 --- 8. Елит София (София) 1:1 1:5 0:1 0:6 1:3 0:0 1:2 XXX 2:0 2:0 0:4 --- 9. Спартак София (София) 0:6 2:6 0:2 1:3 0:3 0:1 0:2 4:4 XXX 1:1 2:2 --- 10. Лъвчетата (София) 0:4 0:5 1:6 0:1 0:5 1:3 0:2 0:0 2:3 XXX --- 1:1 11. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1 --- --- 0:2 1:4 1:2 --- --- --- 0:2 XXX --- 12. Сердика (София) --- 0:7 1:6 --- --- --- 1:2 2:1 1:6 --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Талант (София)                   1:0 
26 септември 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Национал II (София)          0:6 
26 септември 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   2:0 
26 септември 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София)            4:2 
Ботев 57 СУ (София)                                       почива

                           II кръг

3 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - София спорт (София)                      2:3 
3 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Витоша 13 (София)                   0:7 
3 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Ботев 57 СУ (София)              0:0 
3 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Национал II (София) - Царско село 2015 (София)            5:2 
Интер Джесика 2010 (София)                                почива

                           III кръг

10 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Талант (София)                      1:0 
10 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч:
София спорт (София) - Победа 2013 (София)                 1:6 
10 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Атлетико Артен (София)       1:3 
10 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Национал II (София)                   2:2 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           IV кръг

17 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - Победа 2013 (София)                      4:0 
17 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Национал II (София) - София спорт (София)                 7:3 
17 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Интер Джесика 2010 (София)          3:0 
17 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Царско село 2015 (София)         2:1 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           V кръг

24 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Талант (София)               2:1 
24 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Национал II (София)                 0:2 
24 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Атлетико Артен (София)                3:1 
24 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СУ (София)            2:1 
София спорт (София)                                       почива

                           VI кръг

31 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - Национал II (София)                      1:5 
31 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - София спорт (София)              2:0 
31 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Витоша 13 (София)                   0:4 
31 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Царско село 2015 (София)     0:0 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           VII кръг

7 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Атлетико Артен (София)              1:7 
7 ноември 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - Интер Джесика 2010 (София)            0:0 
7 ноември 2021 г., неделя, 12:00 ч:
София спорт (София) - Ботев 57 СУ (София)                 4:1 
7 ноември 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Талант (София)                 4:1 
Национал II (София)                                       почива

                           VIII кръг

28 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - София спорт (София)          4:1 
28 ноември 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Национал II (София)              0:1 
28 ноември 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Победа 2013 (София)                 4:0 
28 ноември 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              0:0 
Талант (София)                                            почива

                           IX кръг

5 декември 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Талант (София)                        7:0 
5 декември 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Интер Джесика 2010 (София)          1:4 
5 декември 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Национал II (София) - Ботев 57 СУ (София)                 3:0 
5 декември 2021 г., неделя, 13:30 ч:
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            3:3 
Атлетико Артен (София)                                    почива

                           X кръг

13 март 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Талант (София)               отложен 
13 март 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Ботев 57 СУ (София)              отложен 
13 март 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Възраждане 2020 (София) - Национал II (София)             отложен 
13 март 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София)            отложен 
13 март 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   отложен 
22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Талант (София)               2:3 
22 май 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Ботев 57 СУ (София)              0:2 
22 май 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Възраждане 2020 (София) - Национал II (София)             отложен 
22 май 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София)            2:2 
22 май 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   0:1 
ненасрочен:
Възраждане 2020 (София) - Национал II (София)             анулиран 

                           XI кръг

20 март 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - Царско село 2015 (София)                 1:10 
20 март 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София)                 5:1 
20 март 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Победа 2013 (София) - Витоша 13 (София)                   0:10 
20 март 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Национал II (София) - Интер Джесика 2010 (София)          5:0 
20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Атлетико Артен (София) - Възраждане 2020 (София)          1:1 

                           XII кръг

27 март 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Талант (София)                       15:0 
27 март 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Възраждане 2020 (София) - Ботев 57 СУ (София)             2:1 
27 март 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Атлетико Артен (София)       0:0 
27 март 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал II (София)            1:4 
27 март 2022 г., неделя, 15:00 ч:
София спорт (София) - Победа 2013 (София)                 2:0 

                           XIII кръг

3 април 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - София спорт (София)                      0:5 
3 април 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Победа 2013 (София)                 отложен 
Възраждане 2020 (София) - Интер Джесика 2010 (София)      1:1 
3 април 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Национал II (София) - Витоша 13 (София)                   отложен 
Атлетико Артен (София) - Царско село 2015 (София)         1:1 
неизвестна дата:
Национал II (София) - Витоша 13 (София)                   2:4 
ненасрочен:
Ботев 57 СУ (София) - Победа 2013 (София)                 анулиран 

                           XIV кръг

10 април 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Талант (София)                      3:0 
10 април 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Ботев 57 СУ (София)          3:2 
10 април 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Възраждане 2020 (София)        0:2 
10 април 2022 г., неделя, 13:30 ч:
София спорт (София) - Национал II (София)                 1:6 
10 април 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Витоша 13 (София) - Атлетико Артен (София)                4:1 

                           XV кръг

17 април 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Талант (София)                     10:1 
17 април 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Национал II (София) - Победа 2013 (София)                 2:1 
17 април 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Атлетико Артен (София) - София спорт (София)              4:1 
17 април 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Възраждане 2020 (София) - Витоша 13 (София)               0:1 
17 април 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Царско село 2015 (София)     0:0 

                           XVI кръг

1 май 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - Национал II (София)                      0:9 
1 май 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СУ (София)            0:1 
1 май 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Интер Джесика 2010 (София)            5:0 
1 май 2022 г., неделя, 13:30 ч:
София спорт (София) - Възраждане 2020 (София)             отложен 
Победа 2013 (София) - Атлетико Артен (София)              0:3 
неизвестна дата:
София спорт (София) - Възраждане 2020 (София)             1:0 

                           XVII кръг

8 май 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Национал II (София)                 1:1 
8 май 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Талант (София)                  14:0 
8 май 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Възраждане 2020 (София) - Победа 2013 (София)             9:0 
8 май 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - София спорт (София)          0:2 
8 май 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              1:4 

                           XVIII кръг

15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Талант (София) - Възраждане 2020 (София)                  2:8 
15 май 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - Ботев 57 СУ (София)                   3:0 
15 май 2022 г., неделя, 12:00 ч:
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            4:2 
15 май 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Победа 2013 (София) - Интер Джесика 2010 (София)          0:2 
15 май 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Национал II (София) - Атлетико Артен (София)              1:2 

                           X кръг - отложени мачове

22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Талант (София)               2:3 
22 май 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетико Артен (София) - Ботев 57 СУ (София)              0:2 
22 май 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Възраждане 2020 (София) - Национал II (София)             отложен 
22 май 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София)            2:2 
22 май 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   0:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша 13 (София) XXX 2:2 3:1 2:0 3:0 0:0 --- --- --- 7:0 XXX --- 4:1 0:1 --- 5:0 --- --- --- 15:0 2. Национал II (София) 2:4 XXX 1:2 7:3 3:0 5:0 5:2 --- 2:1 --- 3. Атлетико Артен (София) --- 0:1 XXX 2:0 0:0 --- 2:1 1:1 --- 1:0 --- --- XXX 4:1 0:2 --- 1:1 --- --- 14:0 4. София спорт (София) --- 1:6 --- XXX 4:1 --- 3:3 1:0 1:6 --- --- --- --- XXX --- --- 4:2 --- 2:0 --- 5. Ботев 57 СУ (София) 0:4 1:1 --- 5:1 XXX 3:0 --- --- 4:0 1:0 --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 10:1 6. Интер Джесика 2010 (София) --- 0:6 1:3 4:1 3:2 XXX 0:0 --- --- 2:1 --- --- 0:0 0:2 --- XXX 0:0 --- --- 2:3 7. Царско село 2015 (София) 0:0 1:4 --- --- 2:1 --- XXX 0:2 4:2 4:1 1:4 --- --- --- 0:1 --- XXX --- 2:2 --- 8. Възраждане 2020 (София) 0:1 --- --- --- 2:1 1:1 --- XXX 9:0 --- 9. Победа 2013 (София) 0:7 0:2 1:7 --- --- 1:4 --- --- XXX 3:0 0:10 --- 0:3 --- --- 0:2 --- --- XXX --- 10. Талант (София) --- 1:5 --- 2:3 --- --- 1:10 2:8 4:0 XXX --- 0:9 --- 0:5 --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Щурче (София) 18 13 1 4 64:17 40 2. Барокко (София) 18 11 2 5 57:23 35 3. Шампион (София) 17 9 3 5 47:29 30 4. Сердика (София) 9 8 0 1 56:11 24 [*] [1 0 0 5:2 3] 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 8 0 1 22:7 24 [*] [1 0 0 3:1 3] 6. Ай ма3кс (София) 17 6 6 5 30:38 24 [0 0 2 3:8 0] 7. Левски Раковски (София) 17 6 3 8 24:31 21 8. Ботев 57 СУ II (София) 18 5 3 10 23:37 18 9. ДАФ (София) 18 4 4 10 16:37 16 10. Бенковски (София) 18 4 3 11 18:52 15 11. Младост 2015 (София) 15 0 1 14 9:84 1
I кръг 25 септември 2021 г., събота, 09:30 ч: Младост 2015 (София) - Сердика (София) 0:15 25 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Шампион (София) 1:3 25 септември 2021 г., събота, 12:30 ч: Бенковски (София) - Ай ма3кс (София) 2:2 25 септември 2021 г., събота, 14:00 ч: Ботев 57 СУ II (София) - ДАФ (София) 1:0 25 септември 2021 г., събота, 15:30 ч: Щурче (София) - Барокко (София) 3:0 II кръг 2 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч: Сердика (София) - Шампион (София) 7:1 2 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Барокко (София) - Левски Раковски (София) 3:0 2 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Младост 2015 (София) - Ботев 57 СУ II (София) 1:2 2 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: ДАФ (София) - Бенковски (София) 0:5 2 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Ай ма3кс (София) - Щурче (София) 0:11 III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч: Ботев 57 СУ II (София) - Сердика (София) 1:6 9 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Шампион (София) - Барокко (София) 1:1 9 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Ай ма3кс (София) 2:2 9 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Бенковски (София) - Младост 2015 (София) 3:1 9 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Щурче (София) - ДАФ (София) 4:0 IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч: Сердика (София) - Барокко (София) 4:3 16 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Ай ма3кс (София) - Шампион (София) 3:2 16 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Ботев 57 СУ II (София) - Бенковски (София) 0:0 16 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: ДАФ (София) - Левски Раковски (София) 1:1 16 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Младост 2015 (София) - Щурче (София) 0:9 V кръг 23 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч: Бенковски (София) - Сердика (София) 0:9 23 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Барокко (София) - Ай ма3кс (София) отложен 23 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Младост 2015 (София) 1:1 23 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Шампион (София) - ДАФ (София) 4:2 23 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: Щурче (София) - Ботев 57 СУ II (София) 3:0 неизвестна дата: Барокко (София) - Ай ма3кс (София) 1:2 VI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 09:30 ч: Сердика (София) - Ай ма3кс (София) 5:2 30 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Младост 2015 (София) - Шампион (София) 0:11 30 октомври 2021 г., събота, 12:30 ч: Ботев 57 СУ II (София) - Левски Раковски (София) 3:2 30 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч: Бенковски (София) - Щурче (София) 0:6 30 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч: ДАФ (София) - Барокко (София) 1:3 VII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 09:30 ч: Левски Раковски (София) - Бенковски (София) 2:0 6 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Щурче (София) - Сердика (София) 3:1 6 ноември 2021 г., събота, 12:30 ч: Шампион (София) - Ботев 57 СУ II (София) 2:1 6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Барокко (София) - Младост 2015 (София) 9:0 6 ноември 2021 г., събота, 15:30 ч: Ай ма3кс (София) - ДАФ (София) 1:1 VIII кръг 27 ноември 2021 г., събота, 09:30 ч: Младост 2015 (София) - Ай ма3кс (София) 1:3 27 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Сердика (София) - ДАФ (София) 2:0 27 ноември 2021 г., събота, 12:30 ч: Ботев 57 СУ II (София) - Барокко (София) 1:3 27 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Бенковски (София) - Шампион (София) 0:3 27 ноември 2021 г., събота, 15:30 ч: Щурче (София) - Левски Раковски (София) 1:0 IX кръг 4 декември 2021 г., събота, 09:30 ч: Левски Раковски (София) - Сердика (София) 1:7 4 декември 2021 г., събота, 11:00 ч: Барокко (София) - Бенковски (София) 3:0 4 декември 2021 г., събота, 12:30 ч: Ай ма3кс (София) - Ботев 57 СУ II (София) 4:3 4 декември 2021 г., събота, 14:00 ч: Шампион (София) - Щурче (София) 0:4 4 декември 2021 г., събота, 15:30 ч: ДАФ (София) - Младост 2015 (София) 3:0 X кръг 12 март 2022 г., събота, 09:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Младост 2015 (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Шампион (София) - Левски Раковски (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 12:30 ч: Ай ма3кс (София) - Бенковски (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 14:00 ч: ДАФ (София) - Ботев 57 СУ II (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 15:30 ч: Барокко (София) - Щурче (София) отложен 21 май 2022 г., събота, 09:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Младост 2015 (София) 5:2 21 май 2022 г., събота, 11:00 ч: Шампион (София) - Левски Раковски (София) 3:0 21 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Ай ма3кс (София) - Бенковски (София) 1:1 21 май 2022 г., събота, 14:00 ч: ДАФ (София) - Ботев 57 СУ II (София) 0:0 21 май 2022 г., събота, 15:30 ч: Барокко (София) - Щурче (София) 2:4 XI кръг 19 март 2022 г., събота, 09:30 ч: Бенковски (София) - ДАФ (София) 1:3 19 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Шампион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1 19 март 2022 г., събота, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Барокко (София) 2:4 19 март 2022 г., събота, 14:00 ч: Ботев 57 СУ II (София) - Младост 2015 (София) 3:1 19 март 2022 г., събота, 15:30 ч: Щурче (София) - Ай ма3кс (София) 1:3 XII кръг 26 март 2022 г., събота, 09:30 ч: Витоша (Бистрица) - Ботев 57 СУ II (София) 2:1 26 март 2022 г., събота, 11:00 ч: Барокко (София) - Шампион (София) 2:1 26 март 2022 г., събота, 12:30 ч: Ай ма3кс (София) - Левски Раковски (София) 0:1 26 март 2022 г., събота, 14:00 ч: Младост 2015 (София) - Бенковски (София) 2:3 26 март 2022 г., събота, 15:30 ч: ДАФ (София) - Щурче (София) 0:4 XIII кръг 2 април 2022 г., събота, 09:30 ч: Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3 2 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Шампион (София) - Ай ма3кс (София) 0:0 2 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Бенковски (София) - Ботев 57 СУ II (София) 0:3 2 април 2022 г., събота, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - ДАФ (София) 3:0 2 април 2022 г., събота, 15:30 ч: Щурче (София) - Младост 2015 (София) отложен неизвестна дата: Щурче (София) - Младост 2015 (София) 4:0 XIV кръг 9 април 2022 г., събота, 09:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Бенковски (София) 5:1 9 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Ай ма3кс (София) - Барокко (София) 0:3 9 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Ботев 57 СУ II (София) - Щурче (София) 0:2 Младост 2015 (София) - Левски Раковски (София) отложен 9 април 2022 г., събота, 14:00 ч: ДАФ (София) - Шампион (София) 0:5 ненасрочен: Младост 2015 (София) - Левски Раковски (София) анулиран XV кръг 16 април 2022 г., събота, 09:30 ч: Ай ма3кс (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3 16 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Шампион (София) - Младост 2015 (София) отложен 16 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ II (София) 2:1 16 април 2022 г., събота, 14:00 ч: Щурче (София) - Бенковски (София) 0:1 16 април 2022 г., събота, 15:30 ч: Барокко (София) - ДАФ (София) 2:0 ненасрочен: Шампион (София) - Младост 2015 (София) анулиран XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 09:30 ч: Бенковски (София) - Левски Раковски (София) 0:2 30 април 2022 г., събота, 11:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Щурче (София) 2:0 30 април 2022 г., събота, 12:30 ч: Ботев 57 СУ II (София) - Шампион (София) 2:3 30 април 2022 г., събота, 14:00 ч: Младост 2015 (София) - Барокко (София) 0:10 30 април 2022 г., събота, 15:30 ч: ДАФ (София) - Ай ма3кс (София) 1:1 XVII кръг 7 май 2022 г., събота, 09:30 ч: Ай ма3кс (София) - Младост 2015 (София) отложен 7 май 2022 г., събота, 11:00 ч: ДАФ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0 7 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Барокко (София) - Ботев 57 СУ II (София) 1:1 7 май 2022 г., събота, 14:00 ч: Шампион (София) - Бенковски (София) 4:1 7 май 2022 г., събота, 15:30 ч: Левски Раковски (София) - Щурче (София) 4:1 ненасрочен: Ай ма3кс (София) - Младост 2015 (София) анулиран XVIII кръг 14 май 2022 г., събота, 09:30 ч: Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София) 1:0 14 май 2022 г., събота, 11:00 ч: Бенковски (София) - Барокко (София) 0:6 14 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Ботев 57 СУ II (София) - Ай ма3кс (София) 0:5 14 май 2022 г., събота, 14:00 ч: Щурче (София) - Шампион (София) 4:4 14 май 2022 г., събота, 15:30 ч: Младост 2015 (София) - ДАФ (София) 0:3 X кръг - отложени мачове 21 май 2022 г., събота, 09:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Младост 2015 (София) 5:2 21 май 2022 г., събота, 11:00 ч: Шампион (София) - Левски Раковски (София) 3:0 21 май 2022 г., събота, 12:30 ч: Ай ма3кс (София) - Бенковски (София) 1:1 21 май 2022 г., събота, 14:00 ч: ДАФ (София) - Ботев 57 СУ II (София) 0:0 21 май 2022 г., събота, 15:30 ч: Барокко (София) - Щурче (София) 2:4
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Щурче (София) XXX 3:0 4:4 3:1 --- 1:3 1:0 3:0 4:0 0:1 4:0 2. Барокко (София) 2:4 XXX 2:1 --- 1:3 1:2 3:0 1:1 2:0 3:0 9:0 3. Шампион (София) 0:4 1:1 XXX --- 0:1 0:0 3:0 2:1 4:2 4:1 --- 4. Сердика (София) --- 4:3 7:1 XXX --- 5:2 --- --- 2:0 --- --- 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 --- --- --- XXX --- 1:0 2:1 --- 5:1 5:2 6. Ай ма3кс (София) 0:11 0:3 3:2 --- 1:3 XXX 0:1 4:3 1:1 1:1 --- 7. Левски Раковски (София) 4:1 2:4 1:3 1:7 --- 2:2 XXX 2:1 3:0 2:0 1:1 8. Ботев 57 СУ II (София) 0:2 1:3 2:3 1:6 --- 0:5 3:2 XXX 1:0 0:0 3:1 9. ДАФ (София) 0:4 1:3 0:5 --- 1:0 1:1 1:1 0:0 XXX 0:5 3:0 10. Бенковски (София) 0:6 0:6 0:3 0:9 --- 2:2 0:2 0:3 1:3 XXX 3:1 11. Младост 2015 (София) 0:9 0:10 0:11 0:15 --- 1:3 --- 1:2 0:3 2:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т



                           I кръг

26 септември 2021 г., неделя, 09:30 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - ДИТ II (София)     отложен 
26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак 2015 (София) - БАМФ (София)                       1:2 
26 септември 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спорт за всички (София)         0:16 
26 септември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
РД Спорт (София) - Възраждане 2020 (София)                1:5 
26 септември 2021 г., неделя, 15:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Балкан 1929 (Ботевград)      5:1 
ненасрочен:
Развитие на млади футболисти (София) - ДИТ II (София)     анулиран 
Арес (София)                                              почива

                           II кръг

3 октомври 2021 г., неделя, 09:30 ч:
ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Балкан 1929 (Ботевград)   1:3 
3 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч:
БАМФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                   14:1 
3 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Възраждане 2020 (София) - Академия Мургаш (Нови хан)      5:0 
3 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Спорт за всички (София) - РД Спорт (София)                2:1 
3 октомври 2021 г., неделя, 15:30 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Арес (София)       1:5 
Спартак 2015 (София)                                      почива

                           III кръг

10 октомври 2021 г., неделя, 09:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Развитие МФ (София)                7:1 
10 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч:
РД Спорт (София) - БАМФ (София)                           3:4 
10 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)              9:0 
10 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Спорт за всички (София)      0:5 
10 октомври 2021 г., неделя, 15:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Възраждане 2020 (София)         0:7 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           IV кръг

17 октомври 2021 г., неделя, 09:30 ч:
ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Възраждане 2020 (София)   0:10 
17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч:
БАМФ (София) - Академия Мургаш (Нови хан)                 5:1 
17 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)            11:0 
17 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Арес (София) - Спартак 2015 (София)                       3:0 
17 октомври 2021 г., неделя, 15:30 ч:
Спорт за всички (София) - Балкан 1929 (Ботевград)         5:2 
РД Спорт (София)                                          почива

                           V кръг

24 октомври 2021 г., неделя, 09:30 ч:
Спартак 2015 (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)      6:0 
24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - БАМФ (София)                    0:3 сл. 
24 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Арес (София)                    0:16 
24 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Възраждане 2020 (София) - Спорт за всички (София)         2:3 
24 октомври 2021 г., неделя, 15:30 ч:
РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София)   6:0 
Академия Мургаш (Нови хан)                                почива

                           VI кръг

27 октомври 2021 г., сряда, 15:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)            3:0 сл. 
31 октомври 2021 г., неделя, 09:30 ч:
ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Спорт за всички (София)   0:6 
31 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч:
БАМФ (София) - Възраждане 2020 (София)                    0:6 
31 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Развитие МФ (София) - Академия Мургаш (Нови хан)          отложен 
31 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Арес (София) - РД Спорт (София)                           2:0 
ненасрочен:
Развитие МФ (София) - Академия Мургаш (Нови хан)          анулиран 
Балкан 1929 (Ботевград)                                   почива

                           VII кръг

7 ноември 2021 г., неделя, 09:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)   0:9 
7 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч:
Спорт за всички (София) - БАМФ (София)                    4:1 
7 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София)                   1:0 
7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Развитие МФ (София)             1:1 
7 ноември 2021 г., неделя, 15:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Арес (София)                 0:5 
Възраждане 2020 (София)                                   почива

                           VIII кръг

15 ноември 2021 г., понеделник, 09:30 ч:
ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - БАМФ (София)              0:2 
15 ноември 2021 г., понеделник, 11:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Академия Мургаш (Нови хан)         4:0 
15 ноември 2021 г., понеделник, 12:30 ч:
Арес (София) - Балкан 1929 (Ботевград)                    8:0 
15 ноември 2021 г., понеделник, 14:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София)                0:14 
15 ноември 2021 г., понеделник, 15:30 ч:
Развитие МФ (София) - Възраждане 2020 (София)             0:3 
Спорт за всички (София)                                   почива

                           IX кръг

20 ноември 2021 г., събота, 09:30 ч:
Възраждане 2020 (София) - Арес (София)                    0:1 
20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Орловец 2015 (Кокаляне)     11:0 
20 ноември 2021 г., събота, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)          0:1 
20 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Спартак 2015 (София)            0:9 
20 ноември 2021 г., събота, 15:30 ч:
Спорт за всички (София) - Развитие МФ (София)             8:1 
БАМФ (София)                                              почива

                           X кръг

28 ноември 2021 г., неделя, 09:30 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - БАМФ (София)       0:5 
28 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч:
Арес (София) - Спорт за всички (София)                    0:1 
28 ноември 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Възраждане 2020 (София)            2:2 
28 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
РД Спорт (София) - Академия Мургаш (Нови хан)             5:0 
28 ноември 2021 г., неделя, 15:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Балкан 1929 (Ботевград)         0:6 
ДИТ II (кв.Драгалевци, София)                             почива

                           XI кръг

5 декември 2021 г., неделя, 09:30 ч:
БАМФ (София) - Арес (София)                               0:4 
5 декември 2021 г., неделя, 11:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - ДИТ II (София)               1:0 
5 декември 2021 г., неделя, 12:30 ч:
Спорт за всички (София) - Спартак 2015 (София)            8:0 
5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Възраждане 2020 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)        12:0 
5 декември 2021 г., неделя, 15:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - РД Спорт (София)                1:3 
Развитие на млади футболисти (София)                      почива

                           XII кръг

13 март 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Развитие МФ (София) - Спорт за всички (София)             отложен 
13 март 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Арес (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)              отложен 
13 март 2022 г., неделя, 12:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - БАМФ (София)                    отложен 
13 март 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)            отложен 
13 март 2022 г., неделя, 15:30 ч:
РД Спорт (София) - Академия Мургаш (Нови хан)             отложен 
22 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Развитие МФ (София) - Спорт за всички (София)             0:7 
22 май 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Арес (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)              4:1 
22 май 2022 г., неделя, 12:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - БАМФ (София)                    отложен 
22 май 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)            4:2 
22 май 2022 г., неделя, 15:30 ч:
РД Спорт (София) - Академия Мургаш (Нови хан)             7:1 
ненасрочен:
Орловец 2015 (Кокаляне) - БАМФ (София)                    анулиран 

                           XIII кръг

20 март 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Спорт за всички (София) - Академия Мургаш (Нови хан)      2:0 
20 март 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - РД Спорт (София)                0:3 
20 март 2022 г., неделя, 12:30 ч:
БАМФ (София) - Спартак 2015 (София)                       2:4 
20 март 2022 г., неделя, 14:00 ч:
ДИТ II (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 12:1 
20 март 2022 г., неделя, 15:30 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Арес (София)       0:9 

                           XIV кръг

27 март 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Арес (София) - Спорт за всички (София)                    0:2 
27 март 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София)             0:9 
27 март 2022 г., неделя, 12:30 ч:
Спартак 2015 (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)      3:2 
27 март 2022 г., неделя, 14:00 ч:
РД Спорт (София) - БАМФ (София)                           0:0 
27 март 2022 г., неделя, 15:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Балкан 1929 (Ботевград)      отложен 
неизвестна дата:
Академия Мургаш (Нови хан) - Балкан 1929 (Ботевград)      1:4 

                           XV кръг

3 април 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Спорт за всички (София) - Балкан 1929 (Ботевград)         4:1 
3 април 2022 г., неделя, 11:00 ч:
БАМФ (София) - Академия Мургаш (Нови хан)                 3:2 
3 април 2022 г., неделя, 12:30 ч:
ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София)          1:1 
3 април 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Развитие МФ (София) - Спартак 2015 (София)                1:7 
3 април 2022 г., неделя, 15:30 ч:
Арес (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                   11:1 

                           XVI кръг

10 април 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спорт за всички (София)         0:12 
Спартак 2015 (София) - Арес (София)                       отложен 
10 април 2022 г., неделя, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София)   5:1 
10 април 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - ДИТ II (София)               0:1 
10 април 2022 г., неделя, 15:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - БАМФ (София)                    1:6 
неизвестна дата:
Спартак 2015 (София) - Арес (София)                       1:2 

                           XVII кръг

17 април 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Спорт за всички (София) - БАМФ (София)                    2:0 
17 април 2022 г., неделя, 11:00 ч:
ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Балкан 1929 (Ботевград)   4:0 
17 април 2022 г., неделя, 12:30 ч:
Развитие МФ (София) - Академия Мургаш (Нови хан)          0:3 
17 април 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Арес (София) - РД Спорт (София)                           2:1 
17 април 2022 г., неделя, 15:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спартак 2015 (София)            1:12 

                           XVIII кръг

1 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               13:0 
1 май 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Арес (София)                 2:3 
1 май 2022 г., неделя, 12:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Развитие МФ (София)             2:4 
1 май 2022 г., неделя, 14:00 ч:
БАМФ (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)              1:1 
1 май 2022 г., неделя, 15:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Спорт за всички (София)            0:3 

                           XIX кръг

8 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Спорт за всички (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)   1:1 
8 май 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - БАМФ (София)       0:1 
8 май 2022 г., неделя, 12:30 ч:
Арес (София) - Балкан 1929 (Ботевград)                    2:0 
8 май 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Академия Мургаш (Нови хан)      1:15 
8 май 2022 г., неделя, 15:30 ч:
Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София)                   3:0 

                           XX кръг

15 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Орловец 2015 (Кокаляне)         4:0 
15 май 2022 г., неделя, 11:00 ч:
БАМФ (София) - Арес (София)                               0:1 
15 май 2022 г., неделя, 12:30 ч:
ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Развитие МФ (София)       2:1 
15 май 2022 г., неделя, 14:00 ч:
РД Спорт (София) - Спорт за всички (София)                0:1 
15 май 2022 г., неделя, 15:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Спартак 2015 (София)         3:2 

                           XII кръг - отложени мачове

22 май 2022 г., неделя, 09:30 ч:
Развитие МФ (София) - Спорт за всички (София)             0:7 
22 май 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Арес (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)              4:1 
22 май 2022 г., неделя, 12:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - БАМФ (София)                    отложен 
22 май 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)            4:2 
22 май 2022 г., неделя, 15:30 ч:
РД Спорт (София) - Академия Мургаш (Нови хан)             7:1 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спорт за всички (София) XXX --- 8:0 4:1 2:1 --- 1:1 2:0 5:2 8:1 --- XXX --- --- 2:0 --- --- --- --- 4:1 --- --- 2. Арес (София) 0:1 XXX 3:0 --- 2:0 --- 9:0 --- 8:0 --- 11:1 0:2 XXX --- --- 2:1 --- 4:1 --- 2:0 --- --- 3. Спартак 2015 (София) 0:3 1:2 XXX 1:2 3:0 2:2 6:0 4:0 4:2 7:1 3:0* --- --- XXX --- --- --- 3:2 --- --- --- --- 4. БАМФ (София) --- 0:4 2:4 XXX --- 0:6 1:1 5:1 --- --- 14:1 --- 0:1 --- XXX --- --- --- 3:2 --- --- --- 5. РД Спорт (София) 0:1 --- 1:0 3:4 XXX 1:5 0:1 5:0 --- 6:0 13:0 --- --- --- 0:0 XXX --- --- 7:1 --- 5:1 --- 6. Възраждане 2020 (София) 2:3 0:1 --- --- --- XXX --- 5:0 --- --- 12:0 7. ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:6 --- --- 0:2 1:1 0:10 XXX --- 1:3 2:1 12:1 --- --- --- --- --- --- XXX --- 4:0 --- --- 8. Академия Мургаш (Нови хан) 0:5 0:5 3:2 --- --- --- 1:0 XXX 5:1 --- 11:0 --- 2:3 --- --- --- --- 0:1 XXX 1:4 --- --- 9. Балкан 1929 (Ботевград) --- --- 0:9 0:3* 1:3 0:7 --- --- XXX 1:1 4:0 --- --- --- 1:6 0:3 --- --- --- XXX 2:4 --- 10. Развитие МФ (София) 0:7 1:5 1:7 0:5 --- 0:3 --- --- --- XXX 11:0 --- 0:9 --- 0:1 --- --- --- 0:3 --- XXX --- 11. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:16 0:16 1:12 --- 0:14 --- 0:9 1:15 0:6 0:9 XXX 0:12 --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре