Деца подготвителна група (род.2007) - Футбол 11:
« София (столица) - Зонална група 2019/20 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА (София) 8 8 0 0 39:3 24 2. Национал (София) 8 7 0 1 47:7 21 3. Царско село 2015 (София) 8 6 0 2 40:6 18 4. Витоша 13 (София) 8 5 0 3 19:14 15 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 17:19 10 [0 1 0 2:2 1, -2 обща ГР] 6. Левски Раковски (София) 8 3 1 4 10:21 10 [0 1 0 2:2 1, -11 обща ГР] 7. Велбъжд (Кюстендил) 8 1 1 6 5:33 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8. Развитие МФ (София) 8 0 2 6 8:35 2 9. Елит София (София) 8 0 1 7 3:50 1
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на комплекс "Драгалевци" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - 1-4 място: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - 5-7 място: Втора фаза, Група "Б" (11-18 място); - 8-9 място: Втора фаза, Група "В" (19-26 място). I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) 3:2 21 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - Елит София (София) 2:0 21 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Олимпия ФК (София) - Велбъжд (Кюстендил) 1:0 21 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) 0:2 Национал (София) почива II кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) 4:0 28 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Развитие МФ (София) 2:2 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Елит София (София) - Олимпия ФК (София) 0:7 28 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 1:0 Левски Раковски (София) почива III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Царско село 2015 (София) 2:1 5 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - ЦСКА (София) 1:6 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Велбъжд (Кюстендил) 5:0 5 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Развитие МФ (София) - Елит София (София) 2:2 Олимпия ФК (София) почива IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Витоша 13 (София) 0:6 12 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил) 5:0 12 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) 4:1 12 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) отложен 7 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) 3:0 Развитие на млади футболисти (София) почива V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) 0:6 19 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Олимпия ФК (София) - Национал (София) 1:5 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - ЦСКА (София) 0:9 19 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Елит София (София) 3:1 Витоша 13 (София) почива VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Елит София (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Развитие на млади футболисти (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София) отложен 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Елит София (София) 9:0 30 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 2:0 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Развитие на млади футболисти (София) 5:2 30 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София) 2:2 Велбъжд (Кюстендил) почива VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София) 1:5 9 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Развитие МФ (София) - Левски Раковски (София) 1:2 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Национал (София) 1:7 9 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София) 0:7 Елит София (София) почива VIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Елит София (София) 8:0 16 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 1:2 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил) 11:0 16 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Олимпия ФК (София) - Развитие МФ (София) 5:1 Царско село 2015 (София) почива IX кръг 23 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Развитие МФ (София) - Царско село 2015 (София) 0:8 23 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София) 3:0 23 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Левски Раковски (София) 0:1 23 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Елит София (София) - Национал (София) 0:13 ЦСКА (София) почива VI кръг - отложени мачове 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Елит София (София) 9:0 30 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 2:0 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Развитие на млади футболисти (София) 5:2 30 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София) 2:2 IV кръг - отложен мач 7 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) 3:0
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 1:0 3:2 2:0 3:0 --- --- --- 8:0 2. Национал (София) --- XXX 2:1 --- --- 4:1 11:0 5:2 --- 3. Царско село 2015 (София) --- --- XXX 4:0 --- --- 5:0 --- 9:0 4. Витоша 13 (София) --- 1:7 --- XXX 3:0 --- 5:0 --- --- 5. Олимпия ФК (София) --- 1:5 1:5 --- XXX --- 1:0 5:1 --- 6. Левски Раковски (София) 1:6 --- 0:6 1:2 2:2 XXX --- --- 2:0 7. Велбъжд (Кюстендил) 0:7 --- --- --- --- 0:1 XXX 2:2 3:1 8. Развитие МФ (София) 0:9 --- 0:8 0:2 --- 1:2 --- XXX 2:2 9. Елит София (София) --- 0:13 --- 0:6 0:7 --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 8 7 1 0 62:4 22 2. Славия 1913 (София) 8 7 0 1 39:7 21 3. Н спорт (София) 8 5 2 1 43:11 17 4. РД Спорт (София) 8 4 1 3 28:19 13 [1 0 0 1:0 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Ботев 57 СОУ (София) 8 4 1 3 38:13 13 [0 0 1 0:1 0] 6. Ком 98 (Годеч) 8 3 1 4 17:28 10 7. Сердика (София) 8 2 0 6 22:41 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 0 1 7 3:43 1 [0 1 0 2:2 1, -40 обща ГР] 9. Младост 2015 (София) 8 0 1 7 3:89 1 [0 1 0 2:2 1, -86 обща ГР]
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на комплекс "Драгалевци" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - 1-4 място: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - 5-7 място: Втора фаза, Група "Б" (11-18 място); - 8-9 място: Втора фаза, Група "В" (19-26 място). I кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Младост 2015 (София) 11:0 22 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица) 13:0 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Сердика (София) 4:3 22 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Н спорт (София) - РД Спорт (София) 8:2 Левски (София) почива II кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 29 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Младост 2015 (София) - Н спорт (София) 0:14 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: РД Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София) 1:0 29 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Левски (София) 0:6 Славия 1913 (София) почива III кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Младост 2015 (София) 14:0 6 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Левски (София) - Сердика (София) 13:0 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Ком 98 (Годеч) 7:0 6 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - РД Спорт (София) 0:8 Н спорт (София) почива IV кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 4:2 13 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Младост 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Сердика (София) - РД Спорт (София) 1:5 13 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Н спорт (София) 0:7 Ботев 57 СОУ (София) почива V кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Сердика (София) 7:2 20 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Н спорт (София) - Левски (София) 2:2 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Ком 98 (Годеч) 3:1 20 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Младост 2015 (София) 9:0 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) почива VI кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Сердика (София) - Младост 2015 (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Н спорт (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София) 3:0 1 декември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Сердика (София) - Младост 2015 (София) 12:1 1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Н спорт (София) 4:0 1 декември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0 РД Спорт (София) почива VII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Н спорт (София) - Сердика (София) 5:0 10 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Славия 1913 (София) 0:3 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София) 0:9 10 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Ком 98 (Годеч) 2:2 Младост 2015 (София) почива VIII кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 17 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Н спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София) 3:3 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Левски (София) - РД Спорт (София) 5:0 17 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Младост 2015 (София) 7:0 Сердика (София) почива IX кръг 24 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Сердика (София) 5:2 24 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Н спорт (София) 0:4 24 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Младост 2015 (София) - Левски (София) 0:20 24 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Славия 1913 (София) 1:3 Ком 98 (Годеч) почива VI кръг - отложени мачове 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София) 3:0 1 декември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Сердика (София) - Младост 2015 (София) 12:1 1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Н спорт (София) 4:0 1 декември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 4:2 --- 5:0 3:0 --- 13:0 --- --- 2. Славия 1913 (София) --- XXX 4:0 --- --- 7:0 7:2 2:0 11:0 3. Н спорт (София) 2:2 --- XXX 8:2 3:3 --- 5:0 --- --- 4. РД Спорт (София) --- 1:3 --- XXX 1:0 2:2 --- --- 9:0 5. Ботев 57 СОУ (София) --- 0:3 --- --- XXX 3:1 5:2 13:0 14:0 6. Ком 98 (Годеч) 0:6 --- 0:7 --- --- XXX 4:3 3:0 7:0 7. Сердика (София) --- --- --- 1:5 --- --- XXX 2:1 12:1 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:9 --- 0:4 0:8 --- --- --- XXX --- 9. Младост 2015 (София) 0:20 --- 0:14 --- --- --- --- 2:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив София 1929 (София) 7 7 0 0 39:1 21 ------------------------------------------------------------------- 2. ФК ЦСКА 1948 (София) 7 6 0 1 34:5 18 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Сливнишки герой (Сливница) 7 4 1 2 19:10 13 4. Миньор (Перник) 7 3 0 4 11:11 9 [1 0 0 3:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Победа 2013 (София) 7 3 0 4 18:21 9 [0 0 1 1:3 0] 6. Спортист 13 (София) 7 2 1 4 7:15 7 7. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 2 0 5 6:35 6 8. Олимпиец (София) 7 0 0 7 3:39 0
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на ст."Георги Бенковски" в кв.Маслово, Костинброд, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - 1 място: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - 2 място: Втора фаза, Група "Б" (11-18 място); - 3-4 място: Втора фаза, Група "В" (19-26 място); - 5-8 място: Втора фаза, Група "Г" (27-34 място). I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница) 0:2 21 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9:1 21 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спортист 13 (София) 4:0 21 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: Победа 2013 (София) - Олимпиец (София) 11:0 II кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Олимпиец (София) 4:2 28 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: Спортист 13 (София) - Победа 2013 (София) 0:2 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:9 28 септември 2019 г., събота, 13:30 ч: Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3 III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница) 3:0 5 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Миньор (Перник) 3:0 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Победа 2013 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:2 5 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Олимпиец (София) - Спортист 13 (София) 1:4 IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 13 (София) 0:0 12 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Олимпиец (София) 1:0 12 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Миньор (Перник) - Победа 2013 (София) 3:1 12 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:4 V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница) 4:1 19 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Победа 2013 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Олимпиец (София) - Миньор (Перник) 0:3 19 октомври 2019 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:2 VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Миньор (Перник) - Спортист 13 (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Олимпиец (София) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Победа 2013 (София) отложен 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 8:0 16 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Миньор (Перник) - Спортист 13 (София) 0:2 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Олимпиец (София) 10:0 16 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Победа 2013 (София) 9:0 VII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Победа 2013 (София) - Сливнишки герой (Сливница) 1:4 9 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Олимпиец (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:6 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Миньор (Перник) 0:5 9 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:6 VI кръг - отложени мачове 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 8:0 16 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Миньор (Перник) - Спортист 13 (София) 0:2 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Олимпиец (София) 10:0 16 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Победа 2013 (София) 9:0
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Локомотив София 1929 (София) XXX --- 4:1 3:0 9:0 4:0 --- --- 2. ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4 XXX 3:0 --- --- --- 9:1 10:0 3. Сливнишки герой (Сливница) --- --- XXX --- --- 0:0 8:0 4:2 4. Миньор (Перник) --- 0:3 0:2 XXX 3:1 0:2 --- --- 5. Победа 2013 (София) --- 0:3 1:4 --- XXX --- 3:2 11:0 6. Спортист 13 (София) --- 0:6 --- --- 0:2 XXX 1:2 --- 7. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:9 --- --- 0:5 --- --- XXX 1:0 8. Олимпиец (София) 0:6 --- --- 0:3 --- 1:4 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ОФК София (София) 7 7 0 0 34:3 21 ------------------------------------------------------------------- 2. Арес (София) 7 5 1 1 25:7 16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Надежда (Доброславци) 7 4 1 2 29:8 13 [1 0 0 5:0 3] 4. Ултраспорт академия (София) 7 4 1 2 31:17 13 [0 0 1 0:5 0] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. София спорт (София) 7 2 2 3 16:13 8 6. Люлин (кв.Люлин, София) 7 2 0 5 10:33 6 7. Ферион (София) 7 0 2 5 9:36 2 8. Конкордия (София) 7 0 1 6 6:43 1
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на ст."Георги Бенковски" в кв.Маслово, Костинброд, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - 1 място: Втора фаза, Група "А" (1-10 място); - 2 място: Втора фаза, Група "Б" (11-18 място); - 3-4 място: Втора фаза, Група "В" (19-26 място); - 5-8 място: Втора фаза, Група "Г" (27-34 място). I кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Ферион (София) 8:0 22 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Надежда (Доброславци) - ОФК София (София) 0:2 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: София спорт (София) - Ултраспорт академия (София) 3:4 22 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Конкордия (София) 5:2 II кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Ултраспорт академия (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 9:1 29 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: ОФК София (София) - София спорт (София) 4:2 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Ферион (София) - Конкордия (София) 3:3 29 септември 2019 г., неделя, 13:30 ч: Арес (София) - Надежда (Доброславци) 3:1 III кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Надежда (Доброславци) - Ферион (София) 9:1 6 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: София спорт (София) - Арес (София) 0:3 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - ОФК София (София) 0:4 6 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Конкордия (София) - Ултраспорт академия (София) 0:8 IV кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София (София) - Конкордия (София) 12:0 13 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Ферион (София) - Ултраспорт академия (София) 2:7 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Арес (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 6:1 13 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Надежда (Доброславци) - София спорт (София) 1:1 V кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Надежда (Доброславци) 0:7 20 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: София спорт (София) - Ферион (София) 1:1 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Конкордия (София) - Арес (София) 0:3 20 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Ултраспорт академия (София) - ОФК София (София) 1:4 VI кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Ултраспорт академия (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Надежда (Доброславци) - Конкордия (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Ферион (София) - ОФК София (София) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Ултраспорт академия (София) 2:2 17 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Надежда (Доброславци) - Конкордия (София) 6:1 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Ферион (София) - ОФК София (София) 0:5 17 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:0 VII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Конкордия (София) - София спорт (София) 0:6 10 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Ферион (София) 3:2 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Ултраспорт академия (София) - Надежда (Доброславци) 0:5 10 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: ОФК София (София) - Арес (София) 3:0 VI кръг - отложени мачове 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Ултраспорт академия (София) 2:2 17 ноември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Надежда (Доброславци) - Конкордия (София) 6:1 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Ферион (София) - ОФК София (София) 0:5 17 ноември 2019 г., неделя, 13:30 ч: София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. ОФК София (София) XXX 3:0 --- --- 4:2 --- --- 12:0 2. Арес (София) --- XXX 3:1 2:2 --- 6:1 8:0 --- 3. Надежда (Доброславци) 0:2 --- XXX --- 1:1 --- 9:1 6:1 4. Ултраспорт академия (София) 1:4 --- 0:5 XXX --- 9:1 --- --- 5. София спорт (София) --- 0:3 --- 3:4 XXX 3:0 1:1 --- 6. Люлин (кв.Люлин, София) 0:4 --- 0:7 --- --- XXX 3:2 5:2 7. Ферион (София) 0:5 --- --- 2:7 --- --- XXX 3:3 8. Конкордия (София) --- 0:3 --- 0:8 0:6 --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев 57 СОУ (София) 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Витоша 13 (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Левски (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Н спорт (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Национал (София) 0 0 0 0 0:0 0 . ОФК София (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Славия 1913 (София) 0 0 0 0 0:0 0 . ФК ЦСКА 1948 (София) 0 0 0 0 0:0 0 . ЦСКА (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Царско село 2015 (София) 0 0 0 0 0:0 0
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на комплекс "Драгалевци" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите. - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни. I кръг 21 март 2020 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран 21 март 2020 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - ОФК София (София) анулиран 21 март 2020 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) анулиран 21 март 2020 г., събота, 13:30 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) анулиран 21 март 2020 г., събота, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Н спорт (София) анулиран II кръг 28 март 2020 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Н спорт (София) анулиран 28 март 2020 г., събота, 10:30 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София) анулиран 28 март 2020 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) анулиран 28 март 2020 г., събота, 13:30 ч: ОФК София (София) - Витоша 13 (София) анулиран 28 март 2020 г., събота, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Левски (София) анулиран III кръг 4 април 2020 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран 4 април 2020 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) анулиран 4 април 2020 г., събота, 12:00 ч: Н спорт (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) анулиран 4 април 2020 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) анулиран 4 април 2020 г., събота, 15:00 ч: Левски (София) - ОФК София (София) анулиран IV кръг 11 април 2020 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) анулиран 11 април 2020 г., събота, 10:30 ч: ОФК София (София) - Славия 1913 (София) анулиран 11 април 2020 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) анулиран 11 април 2020 г., събота, 13:30 ч: Царско село 2015 (София) - Н спорт (София) анулиран 11 април 2020 г., събота, 15:00 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) анулиран V кръг 25 април 2020 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран 25 април 2020 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Национал (София) анулиран 25 април 2020 г., събота, 12:00 ч: Н спорт (София) - ОФК София (София) анулиран 25 април 2020 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) анулиран 25 април 2020 г., събота, 15:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София) анулиран VI кръг 17 май 2020 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Н спорт (София) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 10:30 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 13:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 15:00 ч: ОФК София (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) анулиран VII кръг 9 май 2020 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран 9 май 2020 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) анулиран 9 май 2020 г., събота, 12:00 ч: Царско село 2015 (София) - ОФК София (София) анулиран 9 май 2020 г., събота, 13:30 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София) анулиран 9 май 2020 г., събота, 15:00 ч: Н спорт (София) - Национал (София) анулиран VIII кръг 16 май 2020 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - ОФК София (София) анулиран 16 май 2020 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) анулиран 16 май 2020 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) анулиран 16 май 2020 г., събота, 13:30 ч: Витоша 13 (София) - Н спорт (София) анулиран 16 май 2020 г., събота, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) анулиран IX кръг 23 май 2020 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София) анулиран 23 май 2020 г., събота, 10:30 ч: ОФК София (София) - ЦСКА (София) анулиран 23 май 2020 г., събота, 12:00 ч: Царско село 2015 (София) - Национал (София) анулиран 23 май 2020 г., събота, 13:30 ч: Н спорт (София) - Левски (София) анулиран 23 май 2020 г., събота, 15:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша 13 (София) анулиран
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев 57 СОУ (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2. Витоша 13 (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Левски (София) --- --- XXX --- --- --- --- --- --- --- 4. Н спорт (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 5. Национал (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- --- --- 6. ОФК София (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- --- --- 7. Славия 1913 (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- --- --- 8. ФК ЦСКА 1948 (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 9. ЦСКА (София) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 10. Царско село 2015 (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Драгалевци" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

22 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Елит София (София)                   анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Сердика (София) - Локомотив София 1929 (София)            анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - Арес (София)                    анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - РД Спорт (София)                         анулиран 

                           II кръг

29 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - РД Спорт (София)                     анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Арес (София) - Сердика (София)                            анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски Раковски (София)              анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Ком 98 (Годеч)             анулиран 

                           III кръг

5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Елит София (София)              анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Сердика (София) - Олимпия ФК (София)                      анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)           анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Арес (София)                             анулиран 

                           IV кръг

12 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Локомотив София 1929 (София)         анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Арес (София) - РД Спорт (София)                           анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - Сердика (София)                 анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Ком 98 (Годеч)                       анулиран 

                           V кръг

26 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Сердика (София) - Елит София (София)                      анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Арес (София)               анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
РД Спорт (София) - Олимпия ФК (София)                     анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Левски Раковски (София)                  анулиран 

                           VI кръг

3 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Арес (София)                         анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София)         анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - РД Спорт (София)                анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Сердика (София) - Ком 98 (Годеч)                          анулиран 

                           VII кръг

10 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Арес (София) - Олимпия ФК (София)                         анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Елит София (София)                       анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
РД Спорт (София) - Сердика (София)                        анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София)    анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Арес (София) XXX --- --- --- --- --- --- --- 2. Елит София (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- 3. Ком 98 (Годеч) --- --- XXX --- --- --- --- --- 4. Левски Раковски (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- 5. Локомотив София 1929 (София) --- --- --- --- XXX --- --- --- 6. Олимпия ФК (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- 7. РД Спорт (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- 8. Сердика (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на ст."II-ри микрорайон" в кв.Люлин, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

21 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Развитие МФ (София) - Надежда (Доброславци)               анулиран 
21 март 2020 г., събота, 10:30 ч:
Спортист 13 (София) - Миньор (Перник)                     анулиран 
21 март 2020 г., събота, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Ултраспорт академия (София)         анулиран 
21 март 2020 г., събота, 13:30 ч:
София спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница)          анулиран 

                           II кръг

28 март 2020 г., събота, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Сливнишки герой (Сливница)        анулиран 
28 март 2020 г., събота, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - София спорт (София)                     анулиран 
28 март 2020 г., събота, 12:00 ч:
Развитие МФ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 анулиран 
28 март 2020 г., събота, 13:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - Спортист 13 (София)         анулиран 

                           III кръг

4 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Ултраспорт академия (София)         анулиран 
4 април 2020 г., събота, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Надежда (Доброславци)               анулиран 
4 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - Развитие МФ (София)                 анулиран 
4 април 2020 г., събота, 13:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)              анулиран 

                           IV кръг

11 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Миньор (Перник)                   анулиран 
11 април 2020 г., събота, 10:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - Сливнишки герой (Сливница)  анулиран 
11 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 13 (София)                 анулиран 
11 април 2020 г., събота, 13:30 ч:
Развитие МФ (София) - София спорт (София)                 анулиран 

                           V кръг

25 април 2020 г., събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци)               анулиран 
25 април 2020 г., събота, 10:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Развитие МФ (София)          анулиран 
25 април 2020 г., събота, 12:00 ч:
София спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 анулиран 
25 април 2020 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Ултраспорт академия (София)             анулиран 

                           VI кръг

2 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Ултраспорт академия (София)       анулиран 
2 май 2020 г., събота, 10:30 ч:
Развитие на млади футболисти (София) - Миньор (Перник)    анулиран 
2 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - София спорт (София)                 анулиран 
2 май 2020 г., събота, 13:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)          анулиран 

                           VII кръг

9 май 2020 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Надежда (Доброславци)               анулиран 
9 май 2020 г., събота, 10:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 13 (София)          анулиран 
9 май 2020 г., събота, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                     анулиран 
9 май 2020 г., събота, 13:30 ч:
Ултраспорт академия (София) - Развитие МФ (София)         анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Велбъжд (Кюстендил) XXX --- --- --- --- --- --- --- 2. Миньор (Перник) --- XXX --- --- --- --- --- --- 3. Надежда (Доброславци) --- --- XXX --- --- --- --- --- 4. Развитие МФ (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- 5. Сливнишки герой (Сливница) --- --- --- --- XXX --- --- --- 6. София спорт (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- 7. Спортист 13 (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- 8. Ултраспорт академия (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на ст."II-ри микрорайон" в кв.Люлин, София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

22 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Ферион (София)                      анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Конкордия (София)      анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 12:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Люлин (кв.Люлин, София)      анулиран 
22 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Младост 2015 (София)                   анулиран 

                           II кръг

29 март 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Младост 2015 (София)                     анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Олимпиец (София)                анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Конкордия (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      анулиран 
29 март 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    анулиран 

                           III кръг

5 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София)    анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ферион (София)         анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Конкордия (София)                      анулиран 
5 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Младост 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)            анулиран 

                           IV кръг

12 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Олимпиец (София)                    анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Ферион (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                  анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Младост 2015 (София)                  анулиран 
12 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      анулиран 

                           V кръг

26 април 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Младост 2015 (София) - Победа 2013 (София)                анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ферион (София)         анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       анулиран 
26 април 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Конкордия (София)               анулиран 

                           VI кръг

3 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Конкордия (София)                        анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Младост 2015 (София)   анулиран 
3 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Олимпиец (София)       анулиран 

                           VII кръг

10 май 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Конкордия (София) - Победа 2013 (София)                   анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Олимпиец (София) - Ферион (София)                         анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша (Бистрица)               анулиран 
10 май 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Младост 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) XXX --- --- --- --- --- --- --- 2. Конкордия (София) --- XXX --- --- --- --- --- --- 3. Люлин (кв.Люлин, София) --- --- XXX --- --- --- --- --- 4. Младост 2015 (София) --- --- --- XXX --- --- --- --- 5. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- --- --- XXX --- --- --- 6. Олимпиец (София) --- --- --- --- --- XXX --- --- 7. Победа 2013 (София) --- --- --- --- --- --- XXX --- 8. Ферион (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре