Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 11:
« София (столица) - Зонална група 2018/19 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (София)                  10    9   1   0   41:3    28  Втора фаза, Група "А"
 2. Левски (София)                     10    9   0   1   72:10   27  Втора фаза, Група "А"
 3. Национал (София)                   10    8   0   2   39:13   24  Втора фаза, Група "А"
 4. Метал 2002 (Перник)                10    7   1   2   34:9    22  Втора фаза, Група "А"
 5. Витоша 13 (София)                  10    6   0   4   35:9    18  Втора фаза, Група "А"
 6. Ботев 57 СОУ (София)               10    5   0   5   16:29   15  Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. ЦСКА 1948 (София)                  10    4   0   6   21:34   12  Втора фаза, Група "Б"
 8. Царско село 2015 (София)           10    3   0   7    8:23    9  Втора фаза, Група "Б"
 9. София спорт (София)                10    1   1   8   10:36    4  Втора фаза, Група "Б" [0 1 0  0:0  1, -26 обща ГР]
10. Рилски спортист 2011 (Самоков)     10    1   1   8    3:65    4  Втора фаза, Група "Б" [0 1 0  0:0  1, -62 обща ГР]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
11. Олимпиец (София)                   10    0   0  10    5:53    0  Втора фаза, Група "В"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 1 в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-6 място: Втора фаза, Група "А" (1-11 място);
    - 7-10 място: Втора фаза, Група "Б" (12-21 място);
    - 11 място: Втора фаза, Група "В" (22-31 място).

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         6:2 
15 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  0:4 
15 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Царско село 2015 (София)     0:4 
15 септември 2018, събота, 13:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София)                   отложен 
15 септември 2018, събота, 15:00 ч:
София спорт (София) - ЦСКА 1948 (София)                   1:6 
1 декември 2018, събота, 12:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София)                   отложен 
8 декември 2018, събота, 12:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София)                   1:0 
Олимпиец (София)                                          почива

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА 1948 (София)                       12:0 
22 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  5:1 
22 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)            0:6 
22 септември 2018, събота, 13:30 ч:
Септември (София) - София спорт (София)                   7:2 
22 септември 2018, събота, 15:00 ч:
Национал (София) - Олимпиец (София)                       8:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Левски (София)                         2:12 
29 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           1:0 
29 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Национал (София)         0:9 
29 септември 2018, събота, 13:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                     0:4 
29 септември 2018, събота, 15:00 ч:
София спорт (София) - Витоша 13 (София)                   0:7 
Метал 2002 (Перник)                                       почива

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        1:4 
6 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - ЦСКА 1948 (София)                     6:0 
6 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Национал (София) - Метал 2002 (Перник)                    3:1 
6 октомври 2018, събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         1:3 
6 октомври 2018, събота, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            2:1 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           V кръг

13 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски (София)           0:12 
13 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Олимпиец (София)                    8:0 
13 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София)                   1:4 
13 октомври 2018, събота, 13:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)              2:0 
13 октомври 2018, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Витоша 13 (София)                     1:0 
София спорт (София)                                       почива

                           VI кръг

20 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Витоша 13 (София)                        4:1 
20 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              0:6 
20 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   0:3 
20 октомври 2018, събота, 13:30 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                    4:0 
20 октомври 2018, събота, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Метал 2002 (Перник)      0:10 
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Левски (София)                      0:5 
27 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Национал (София)                      2:5 
27 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     6:0 
27 октомври 2018, събота, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              2:0 
27 октомври 2018, събота, 15:00 ч:
София спорт (София) - Олимпиец (София)                    4:0 
Септември (София)                                         почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 3:0 
3 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      0:2 
3 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - ЦСКА 1948 (София)                      1:3 
3 ноември 2018, събота, 13:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - София спорт (София)      0:0 
3 ноември 2018, събота, 15:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                2:0 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     0:12 
10 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Септември (София) - Олимпиец (София)                      5:0 
10 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Национал (София)                      0:2 
10 ноември 2018, събота, 13:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        6:0 
10 ноември 2018, събота, 15:00 ч:
София спорт (София) - Метал 2002 (Перник)                 0:3 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           X кръг

17 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               2:0 
17 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Олимпиец (София) - Витоша 13 (София)                      0:5 
17 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (София)        0:8 
17 ноември 2018, събота, 13:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                   3:1 
17 ноември 2018, събота, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - София спорт (София)                2:1 
Левски (София)                                            почива

                           XI кръг

24 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      1:5 
24 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  1:2 
24 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Септември (София) - Метал 2002 (Перник)                   0:0 
24 ноември 2018, събота, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        9:0 
24 ноември 2018, събота, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Олимпиец (София)               2:0 
Национал (София)                                          почива

                           I кръг - отложен мач

1 декември 2018, събота, 12:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София)                   отложен 

                           I кръг - отложен мач

8 декември 2018, събота, 12:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София)                   1:0 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX --- --- 0:0 1:0 --- --- --- 7:2 --- 5:0 2. Левски (София) 1:4 XXX 6:2 --- 4:1 --- 12:0 3:0 --- --- --- 3. Национал (София) 0:2 --- XXX 3:1 --- --- --- 2:0 4:0 --- 8:1 4. Метал 2002 (Перник) --- 0:5 --- XXX 1:0 2:0 3:1 --- --- --- 8:0 5. Витоша 13 (София) --- --- 0:2 --- XXX 5:1 6:0 2:0 --- 9:0 --- 6. Ботев 57 СОУ (София) 0:4 0:12 1:4 --- --- XXX --- 1:0 2:1 6:0 --- 7. ЦСКА 1948 (София) 0:4 --- 2:5 --- --- 1:2 XXX 2:0 --- 6:0 --- 8. Царско село 2015 (София) 0:6 --- --- 0:6 --- --- --- XXX 2:1 --- 2:0 9. София спорт (София) --- 1:5 --- 0:3 0:7 --- 1:6 --- XXX --- 4:0 10. Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:8 0:12 0:9 0:10 --- --- --- 0:4 0:0 XXX --- 11. Олимпиец (София) --- 2:12 --- --- 0:5 0:3 1:3 --- --- 1:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                        9    7   1   1   14:4    22  Втора фаза, Група "А"
 2. Кюстендил (Кюстендил)               9    7   0   2   19:5    21  Втора фаза, Група "А"
 3. Левски Раковски (София)             9    6   2   1   20:7    20  Втора фаза, Група "А"
 4. Славия 1913 (София)                 9    6   1   2   25:9    19  Втора фаза, Група "А"
 5. Марек 1915 (Дупница)                9    4   1   4   23:32   13  Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Миньор (Перник)                     9    3   0   6    9:18    9  Втора фаза, Група "Б"
 7. Локомотив 1929 (София)              9    2   2   5   15:13    8  Втора фаза, Група "Б"
 8. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    9    2   1   6    7:11    7  Втора фаза, Група "Б" [1 0 0  1:0  3]
 9. РД Спорт (София)                    9    2   1   6   11:21    7  Втора фаза, Група "Б" [0 0 1  0:1  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
10. Н спорт (София)                     9    1   1   7    9:32    4  Втора фаза, Група "В"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 1 в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-5 място: Втора фаза, Група "А" (1-11 място);
    - 6-9 място: Втора фаза, Група "Б" (12-21 място);
    - 10 място: Втора фаза, Група "В" (22-31 място).

                           I кръг

16 септември 2018, неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Н спорт (София)                        1:0 
16 септември 2018, неделя, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                0:3 
16 септември 2018, неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)           0:2 
16 септември 2018, неделя, 13:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                1:7 
16 септември 2018, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            1:3 

                           II кръг

23 септември 2018, неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - ЦСКА (София)                           0:3 
23 септември 2018, неделя, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     1:3 
23 септември 2018, неделя, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            5:0 
23 септември 2018, неделя, 13:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил)            0:2 
23 септември 2018, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)        0:4 

                           III кръг

30 септември 2018, неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София)       1:0 
30 септември 2018, неделя, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                 1:2 
30 септември 2018, неделя, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София)             2:1 
30 септември 2018, неделя, 13:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Н спорт (София)                   2:1 
30 септември 2018, неделя, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:2 

                           IV кръг

7 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Славия 1913 (София)                    0:1 
7 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:1 
7 октомври 2018, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  0:1 
7 октомври 2018, неделя, 13:30 ч:
Н спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                    2:7 
7 октомври 2018, неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 0:1 

                           V кръг

14 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     0:0 
14 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Н спорт (София)                         0:2 
14 октомври 2018, неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - РД Спорт (София)                  2:0 
14 октомври 2018, неделя, 13:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)   3:2 
14 октомври 2018, неделя, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             2:2 

                           VI кръг

21 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Левски Раковски (София)                2:3 
21 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              1:2 
21 октомври 2018, неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              7:1 
21 октомври 2018, неделя, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник)        0:1 
21 октомври 2018, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            1:2 

                           VII кръг

28 октомври 2018, неделя, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     9:0 
28 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)           2:0 
28 октомври 2018, неделя, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:4 
28 октомври 2018, неделя, 13:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София)                   5:5 
28 октомври 2018, неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          2:1 

                           VIII кръг

4 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 1:6 
4 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Н спорт (София) - Левски Раковски (София)                 0:4 
4 ноември 2018, неделя, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                    4:2 
4 ноември 2018, неделя, 13:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА (София)                      0:1 
4 ноември 2018, неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    отложен 
1 декември 2018, събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    0:1 

                           IX кръг

11 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - РД Спорт (София)                        0:2 
11 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:0 
11 ноември 2018, неделя, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       1:0 
11 ноември 2018, неделя, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Кюстендил (Кюстендил)               0:1 
11 ноември 2018, неделя, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Н спорт (София)                  3:3 

                           VIII кръг - отложен мач

1 декември 2018, събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    0:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX --- --- 1:2 1:0 --- 0:0 2:0 --- --- 2. Кюстендил (Кюстендил) 0:1 XXX 0:2 --- 7:1 --- --- --- 2:0 2:1 3. Левски Раковски (София) 0:1 --- XXX --- 5:0 --- 2:1 0:0 --- --- 4. Славия 1913 (София) --- 0:1 2:2 XXX --- 1:3 --- --- --- 9:0 5. Марек 1915 (Дупница) --- --- --- 1:7 XXX 4:2 2:1 3:2 5:5 --- 6. Миньор (Перник) 1:3 0:4 1:2 --- --- XXX --- --- 0:2 0:2 7. Локомотив 1929 (София) --- 0:2 --- 1:2 --- 0:1 XXX --- --- 3:3 8. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) --- 0:1 --- 0:1 --- 0:1 0:3 XXX 1:0 --- 9. РД Спорт (София) 0:3 --- 2:3 0:1 --- --- 1:6 --- XXX 1:0 10. Н спорт (София) 1:2 --- 0:4 --- 2:7 --- --- 0:4 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливнишки герой (Сливница)          9    8   1   0   21:3    25  Втора фаза, Група "Б"
 2. Олимпия ФК (София)                  9    7   1   1   34:11   22  Втора фаза, Група "Б"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Елит София (София)                  9    5   1   3   23:11   16  Втора фаза, Група "В"
 4. Талант (София)                      9    4   2   3   13:9    14  Втора фаза, Група "В"
 5. Спортист 13 (София)                 9    4   1   4   13:14   13  Втора фаза, Група "В"
 6. Ферион (София)                      9    2   4   3   15:16   10  Втора фаза, Група "В"
 7. Металург 1957 (Перник)              9    2   2   5   10:28    8  Втора фаза, Група "В"
 8. Орловец 2015 (Кокаляне)             9    2   1   6    7:20    7  Втора фаза, Група "В"
 9. Средногорец 2016 (Златица)          9    1   3   5   12:21    6  Втора фаза, Група "В"
10. Сердика (София)                     9    1   2   6   11:26    5  Втора фаза, Група "В"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 5 в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-2 място: Втора фаза, Група "Б" (12-21 място);
    - 3-10 място: Втора фаза, Група "В" (22-31 място).

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Сливнишки герой (Сливница)          1:4 
15 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Металург 1957 (Перник)               8:2 
15 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Сердика (София) - Средногорец 2016 (Златица)              1:2 
15 септември 2018, събота, 13:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпия ФК (София)              0:5 
15 септември 2018, събота, 15:00 ч:
Ферион (София) - Талант (София)                           0:4 

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Металург 1957 (Перник)       2:0 
22 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Елит София (София)           0:5 
22 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Талант (София) - Сердика (София)                          2:1 
22 септември 2018, събота, 13:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Ферион (София)                       2:2 
22 септември 2018, събота, 15:00 ч:
Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             0:1 

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Сливнишки герой (Сливница)      0:2 
29 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Талант (София)                       1:0 
29 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Ферион (София) - Спортист 13 (София)                      1:2 
29 септември 2018, събота, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Средногорец 2016 (Златица)       4:3 
29 септември 2018, събота, 15:00 ч:
Сердика (София) - Олимпия ФК (София)                      1:8 

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Сердика (София)                     5:0 
6 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Средногорец 2016 (Златица)   2:0 
6 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Талант (София) - Металург 1957 (Перник)                   1:1 
6 октомври 2018, събота, 13:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Елит София (София)                   3:2 
6 октомври 2018, събота, 15:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София)                  0:4 

                           V кръг

13 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Сливнишки герой (Сливница)               2:2 
13 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Спортист 13 (София)                  0:1 
13 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 1:3 
13 октомври 2018, събота, 13:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Талант (София)               1:1 
13 октомври 2018, събота, 15:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Олимпия ФК (София)               0:5 

                           VI кръг

20 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Талант (София)               2:0 
20 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Елит София (София)              1:4 
20 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - Металург 1957 (Перник)              4:1 
20 октомври 2018, събота, 13:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Средногорец 2016 (Златица)           4:3 
20 октомври 2018, събота, 15:00 ч:
Ферион (София) - Сердика (София)                          2:2 

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 09:00 ч:
Сердика (София) - Сливнишки герой (Сливница)              0:3 
27 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Ферион (София)                       2:1 
27 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Спортист 13 (София)          0:0 
27 октомври 2018, събота, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Орловец 2015 (Кокаляне)          1:0 
27 октомври 2018, събота, 15:00 ч:
Талант (София) - Олимпия ФК (София)                       1:3 

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Металург 1957 (Перник)                   1:1 
3 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Сердика (София) - Елит София (София)                      1:1 
3 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Средногорец 2016 (Златица)      2:2 
3 ноември 2018, събота, 13:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Олимпия ФК (София)           2:0 
3 ноември 2018, събота, 15:00 ч:
Спортист 13 (София) - Талант (София)                      0:3 

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сердика (София)                  0:4 
10 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Сливнишки герой (Сливница)           0:2 
10 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Ферион (София)               1:2 
10 ноември 2018, събота, 13:30 ч:
Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                  1:0 
10 ноември 2018, събота, 15:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Спортист 13 (София)                  4:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сливнишки герой (Сливница) XXX 2:0 --- 2:0 --- --- 2:0 --- 2:0 --- 2. Олимпия ФК (София) --- XXX 3:2 --- 4:0 2:2 --- --- 4:3 --- 3. Елит София (София) 0:2 --- XXX 1:0 0:1 2:1 8:2 --- --- --- 4. Талант (София) --- 1:3 --- XXX --- --- 1:1 1:0 --- 2:1 5. Спортист 13 (София) 1:4 --- --- 0:3 XXX --- 4:1 0:1 --- 5:0 6. Ферион (София) 2:2 --- --- 0:4 1:2 XXX 1:1 --- --- 2:2 7. Металург 1957 (Перник) --- 0:5 --- --- --- --- XXX 1:0 4:3 0:4 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:2 0:5 1:4 --- --- 0:4 --- XXX 2:2 --- 9. Средногорец 2016 (Златица) --- --- 0:5 1:1 0:0 1:2 --- --- XXX --- 10. Сердика (София) 0:3 1:8 1:1 --- --- --- --- 1:3 1:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (София)                  10    8   1   1   32:6    25
-------------------------------------------------------------------
 2. Национал (София)                   10    8   0   2   19:9    24 [1 0 0  1:0  3]
 3. Левски (София)                     10    8   0   2   37:8    24 [0 0 1  0:1  0]
 4. Метал 2002 (Перник)                10    6   1   3   13:6    19
 5. Витоша 13 (София)                  10    5   1   4   27:17   16
 6. ЦСКА (София)                       10    4   2   4   11:17   14
 7. Левски Раковски (София)            10    2   5   3   14:14   11
 8. Славия 1913 (София)                10    3   1   6   11:20   10
 9. Кюстендил (Кюстендил)              10    2   1   7   10:19    7
10. Ботев 57 СОУ (София)               10    1   2   7    6:27    5
11. Марек 1915 (Дупница)               10    1   0   9    7:44    3

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 1 в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

9 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Левски (София)                        1:4 
9 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)            1:1 
9 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)               2:0 
9 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                1:4 
9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      5:1 
ЦСКА (София)                                              почива

                           II кръг

16 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         0:1 
16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          3:0 
16 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            6:0 
16 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:3 
16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)              0:1 
Метал 2002 (Перник)                                       почива

                           III кръг

23 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:4 
23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    2:0 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София)                   0:1 
23 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)              0:4 
23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               2:0 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           IV кръг

30 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      6:0 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:0 
30 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - Национал (София)                0:2 
30 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София)                 0:4 
30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Метал 2002 (Перник)                        0:2 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           V кръг

13 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Левски (София)                      1:0 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                       2:2 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             1:1 
13 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил)                  2:1 
13 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Витоша 13 (София)                  0:10 
Септември (София)                                         почива

                           VI кръг

20 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  5:1 
20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       2:1 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 (София)               1:0 
20 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                2:0 
20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Витоша 13 (София) - Септември (София)                     2:2 
Национал (София)                                          почива

                           VII кръг

4 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     0:6 
4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Витоша 13 (София)                      2:1 
4 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Метал 2002 (Перник)                1:3 
4 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          2:0 
4 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)           1:1 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           VIII кръг

11 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           2:1 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Кюстендил (Кюстендил)                    5:1 
11 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София)                   2:5 
11 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Септември (София)                   0:3 
11 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Марек 1915 (Дупница)               2:3 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           IX кръг

18 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София)               3:1 
18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     1:4 
18 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  отложен 
18 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Национал (София) - Метал 2002 (Перник)                    1:0 
18 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:1 
29 май 2019 г., сряда, 12:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  6:0 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           X кръг

24 май 2019 г., петък, 09:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Славия 1913 (София)                 3:0 
24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София)                   0:2 
24 май 2019 г., петък, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 2:1 
24 май 2019 г., петък, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                    1:1 
24 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  0:4 
Левски (София)                                            почива

                           IX кръг - отложен мач

29 май 2019 г., сряда, 12:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  6:0 

                           XI кръг

1 юни 2019 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        1:3 
1 юни 2019 г., събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                1:0 
1 юни 2019 г., събота, 12:00 ч:
Национал (София) - Марек 1915 (Дупница)                   5:0 
1 юни 2019 г., събота, 13:30 ч:
Левски Раковски (София) - Метал 2002 (Перник)             0:0 
1 юни 2019 г., събота, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА (София)                      1:2 
Витоша 13 (София)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX 5:1 1:3 --- --- 2:0 2:0 --- --- 6:0 --- 2. Национал (София) --- XXX --- 1:0 2:1 --- --- 2:0 2:1 --- 5:0 3. Левски (София) --- 0:1 XXX --- --- --- 5:1 6:0 5:1 --- --- 4. Метал 2002 (Перник) 0:3 --- 1:0 XXX 0:1 --- --- 3:0 2:0 2:0 --- 5. Витоша 13 (София) 2:2 --- 1:4 --- XXX 3:0 --- 2:5 2:1 4:0 --- 6. ЦСКА (София) --- 2:1 1:4 0:2 --- XXX 1:1 --- --- --- 2:1 7. Левски Раковски (София) --- 0:2 --- 0:0 3:1 --- XXX --- 1:1 --- 6:0 8. Славия 1913 (София) 0:3 --- --- --- --- 0:1 1:1 XXX --- 1:0 --- 9. Кюстендил (Кюстендил) 0:4 --- --- --- --- 1:2 --- 1:0 XXX 0:1 --- 10. Ботев 57 СОУ (София) --- 0:2 0:6 --- --- 2:2 1:1 --- --- XXX 2:3 11. Марек 1915 (Дупница) 0:4 --- 1:4 1:3 0:10 --- --- 1:4 0:4 --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

12. ЦСКА 1948 (София)                   9    9   0   0   32:7    27
13. Локомотив 1929 (София)              9    6   1   2   28:12   19
14. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    9    5   3   1   20:6    18
15. РД Спорт (София)                    9    5   0   4   16:11   15
16. Царско село 2015 (София)            9    4   0   5   17:18   12
17. София спорт (София)                 9    3   1   5   11:14   10 [1 0 0  1:0  3]
18. Сливнишки герой (Сливница)          9    3   1   5    9:8    10 [0 0 1  0:1  0]
19. Олимпия ФК (София)                  9    3   0   6    8:22    9
20. Миньор (Перник)                     9    2   2   5   12:25    8
21. Рилски спортист 2011 (Самоков)      9    1   0   8    7:37    3

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 1 в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

17 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - РД Спорт (София)                      2:0 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                  1:2 
17 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          6:2 
17 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         1:3 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ДИТ Спорт (София)            0:2 

                           II кръг

24 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 0:4 
24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              3:0 
24 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)   1:5 
24 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - София спорт (София)                   5:3 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Миньор (Перник)                      2:0 

                           III кръг

31 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - РД Спорт (София)                    1:2 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:2 
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                       0:9 
31 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Олимпия ФК (София)           2:0 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Рилски спортист 2011 (Сам)     7:0 

                           IV кръг

14 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)       0:2 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)             0:3 
14 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Локомотив 1929 (София)   1:7 
14 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)            1:0 
14 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
София спорт (София) - Миньор (Перник)                     1:0 

                           V кръг

21 април 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА 1948 (София)              1:3 
21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - РД Спорт (София)                        0:4 
21 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпия ФК (София)               5:0 
21 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - София спорт (София)          0:1 
21 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        5:0 

                           VI кръг

5 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)     0:3 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
РД Спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         0:2 
5 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София)                5:1 
5 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            1:3 
5 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              0:0 

                           VII кръг

12 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - София спорт (София)              2:1 
12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                0:2 
12 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Олимпия ФК (София)       0:3 
12 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА 1948 (София)      0:1 
12 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - РД Спорт (София)             0:1 

                           VIII кръг

19 май 2019 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Олимпия ФК (София)                     4:0 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
София спорт (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    отложен 
19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        2:1 
19 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  1:4 
19 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Царско село 2015 (София)     1:2 
29 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
София спорт (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    0:0 

                           IX кръг

27 май 2019 г., понеделник, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София)               0:5 
27 май 2019 г., понеделник, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник)        3:3 
27 май 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)       0:1 
27 май 2019 г., понеделник, 13:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - София спорт (София)      0:2 
27 май 2019 г., понеделник, 15:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ЦСКА 1948 (София)                    1:4 

                           VIII кръг - отложен мач

29 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
София спорт (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)    0:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА 1948 (София) XXX 5:1 --- 2:0 --- 5:3 1:0 --- --- 2:1 2. Локомотив 1929 (София) --- XXX 2:2 --- --- 2:1 0:1 5:0 --- --- 3. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:1 --- XXX --- 3:0 --- --- --- 3:3 5:0 4. РД Спорт (София) --- 0:4 0:2 XXX --- --- --- 4:0 --- 0:2 5. Царско село 2015 (София) 1:3 1:3 --- 0:5 XXX --- --- --- 0:2 7:0 6. София спорт (София) --- --- 0:0 1:2 1:3 XXX --- 1:2 1:0 --- 7. Сливнишки герой (Сливница) --- --- 0:2 0:1 1:2 0:1 XXX 2:0 --- --- 8. Олимпия ФК (София) 1:4 --- 0:3 --- 0:3 --- --- XXX 2:0 --- 9. Миньор (Перник) 0:9 1:4 --- 0:4 --- --- 0:0 --- XXX 6:2 10. Рилски спортист 2011 (Самоков) --- 1:7 --- --- --- 0:2 1:5 0:3 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

22. Елит София (София)                  9    6   3   0   21:6    21
23. Сердика (София)                     9    5   4   0   26:11   19
24. Н спорт (София)                     9    5   2   2   27:13   17
25. Металург 1957 (Перник)              9    4   3   2   14:11   15
26. Ферион (София)                      9    3   4   2   18:18   13
27. Средногорец 2016 (Златица)          9    3   2   4   13:17   11
28. Талант (София)                      9    2   3   4   10:17    9
29. Спортист 13 (София)                 9    2   2   5    8:16    8
30. Олимпиец (София)                    9    1   2   6    9:19    5
31. Орловец 2015 (Кокаляне)             9    0   3   6    6:24    3

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 5 в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

16 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Талант (София) - Елит София (София)                       0:5 
16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 4:1 
16 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Спортист 13 (София) - Средногорец 2016 (Златица)          1:0 
16 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Н спорт (София)                  2:0 
16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ферион (София) - Олимпиец (София)                         3:0 

                           II кръг

23 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)              1:1 
23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Н спорт (София) - Сердика (София)                         3:3 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Металург 1957 (Перник)                 1:2 
23 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Ферион (София)               0:3 
23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Талант (София) - Спортист 13 (София)                      1:1 

                           III кръг

30 март 2019 г., събота, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - Елит София (София)                  0:0 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ферион (София) - Талант (София)                           1:1 
30 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Сердика (София) - Олимпиец (София)                        0:0 
30 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Средногорец 2016 (Златица)       2:2 
30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Н спорт (София)                 0:4 

                           IV кръг

13 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Н спорт (София)                      2:0 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Сердика (София)              0:2 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                2:2 
13 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Талант (София) - Металург 1957 (Перник)                   1:1 
13 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ферион (София)                      0:2 

                           V кръг

20 април 2019 г., събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Елит София (София)                       2:3 
20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Сердика (София) - Талант (София)                          отложен 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Средногорец 2016 (Златица)      0:3 
20 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Спортист 13 (София)              1:0 
20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Олимпиец (София)                        4:2 
24 април 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Сердика (София) - Талант (София)                          4:1 

                           VI кръг

4 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                  2:0 
4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Олимпиец (София)                     4:1 
4 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Н спорт (София)              2:2 
4 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Спортист 13 (София) - Сердика (София)                     2:6 
4 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ферион (София) - Металург 1957 (Перник)                   2:2 

                           VII кръг

11 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Елит София (София)               0:1 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София)             0:3 
11 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Средногорец 2016 (Златица)             1:2 
11 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Н спорт (София) - Талант (София)                          2:1 
11 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Сердика (София) - Ферион (София)                          3:3 

                           VIII кръг

18 май 2019 г., събота, 09:00 ч:
Талант (София) - Олимпиец (София)                         2:1 
18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спортист 13 (София) - Н спорт (София)                     1:5 
18 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Ферион (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                  2:2 
18 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сердика (София)                  1:4 
18 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Елит София (София) - Средногорец 2016 (Златица)           5:2 

                           IX кръг

24 май 2019 г., петък, 09:00 ч:
Сердика (София) - Елит София (София)                      0:0 
24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Металург 1957 (Перник)          0:3 
24 май 2019 г., петък, 12:00 ч:
Н спорт (София) - Ферион (София)                          7:0 
24 май 2019 г., петък, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Спортист 13 (София)                    1:0 
24 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Талант (София)               2:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Елит София (София) XXX --- 2:0 --- --- 5:2 --- --- 4:1 1:1 2. Сердика (София) 0:0 XXX --- --- 3:3 --- 4:1 --- 0:0 4:1 3. Н спорт (София) --- 3:3 XXX --- 7:0 --- 2:1 --- 4:2 --- 4. Металург 1957 (Перник) 0:1 1:4 2:0 XXX --- 2:2 --- 1:0 --- --- 5. Ферион (София) 2:3 --- --- 2:2 XXX --- 1:1 --- 3:0 2:2 6. Средногорец 2016 (Златица) --- 0:2 2:2 --- 0:3 XXX 2:1 --- --- --- 7. Талант (София) 0:5 --- --- 1:1 --- --- XXX 1:1 2:1 2:0 8. Спортист 13 (София) 0:0 2:6 1:5 --- 0:2 1:0 --- XXX --- --- 9. Олимпиец (София) --- --- --- 1:2 --- 1:2 --- 1:0 XXX 2:2 10. Орловец 2015 (Кокаляне) --- --- 0:4 0:3 --- 0:3 --- 0:3 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре