Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 11:
« София (столица) - Зонална група 2017/18 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 1 в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-5 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място);
    - 6-8 място: Втора фаза, Група "Б" (13-22 място);
    - 9-10 място: Втора фаза, Група "В" (23-31 място).

                           I кръг

9 септември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Н спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                2:3 
9 септември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ком 98 (Годеч)                     1:0 
9 септември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Беласица (Петрич) - Метал 2002 (Перник)                   1:0 
9 септември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:5 
13 септември 2017 г., сряда, 09:00 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       9:0 

                           II кръг

16 септември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         0:7 
16 септември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Септември (София)                   5:2 
16 септември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Беласица (Петрич)                        0:1 
16 септември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)           1:1 
16 септември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Левски (София) - Н спорт (София)                          3:1 

                           III кръг

23 септември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Олимпия ФК (София)                      1:1 
23 септември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     0:4 
23 септември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:3 
23 септември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Септември (София) - Ком 98 (Годеч)                        3:1 
23 септември 2017 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Метал 2002 (Перник)                        отложен 
18 октомври 2017 г., сряда, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Метал 2002 (Перник)                        3:1 

                           IV кръг

30 септември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник)                  0:3 
30 септември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - ЦСКА (София)                             0:3 
30 септември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)              3:2 
30 септември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Левски (София) - Беласица (Петрич)                        4:0 
30 септември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                    7:0 

                           V кръг

7 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        0:4 
7 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч:
Беласица (Петрич) - Н спорт (София)                       отложен 
7 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София)                 отложен 
7 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   отложен 
7 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ком 98 (Годеч)                      отложен 
11 ноември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София)                 1:0 
11 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Беласица (Петрич) - Н спорт (София)                       0:5 
11 ноември 2017 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   0:0 
11 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ком 98 (Годеч)                      1:0 

                           VI кръг

14 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Ком 98 (Годеч)                       1:1 
14 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Метал 2002 (Перник)            2:1 
14 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                  0:0 
14 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч:
Н спорт (София) - Септември (София)                       2:1 
14 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             4:2 

                           III кръг - отложен мач

18 октомври 2017 г., сряда, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Метал 2002 (Перник)                        3:1 

                           VII кръг

21 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Н спорт (София)                            1:1 
21 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч:
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                  2:1 
21 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч:
Беласица (Петрич) - Олимпия ФК (София)                    1:0 
21 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Левски (София)                      0:2 
21 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Пирин 2001 (Благоевград)                 0:4 

                           VIII кръг

28 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Ком 98 (Годеч)                           5:0 
28 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Пирин 2001 (Благоевград)             0:6 
28 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч:
Беласица (Петрич) - Септември (София)                     0:0 
28 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)                       0:2 
28 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Метал 2002 (Перник)                     1:1 

                           IX кръг

4 ноември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Олимпия ФК (София)                    3:2 
4 ноември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                2:0 
4 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Беласица (Петрич)                          2:2 
4 ноември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 2:2 
4 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Н спорт (София)                          0:3 

                           V кръг - отложени мачове

11 ноември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София)                 1:0 
11 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Беласица (Петрич) - Н спорт (София)                       0:5 
11 ноември 2017 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   0:0 
11 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Ком 98 (Годеч)                      1:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX --- 4:2 3:1 --- 4:0 --- --- 9:0 5:0 2. Пирин 2001 (Благоевград) 2:2 XXX --- --- 2:1 --- 3:2 1:1 --- --- 3. ЦСКА (София) --- 0:0 XXX 1:1 3:1 2:2 --- --- --- --- 4. Н спорт (София) --- 2:3 --- XXX 1:1 --- 2:1 7:0 1:1 --- 5. Метал 2002 (Перник) 0:2 --- --- --- XXX --- 5:2 2:0 --- 1:0 6. Беласица (Петрич) --- 1:3 --- 0:5 1:0 XXX 0:0 --- 1:0 --- 7. Септември (София) 0:4 --- 1:5 --- --- --- XXX 2:1 3:2 3:1 8. Марек 1915 (Дупница) 0:4 --- 0:2 --- --- 0:0 --- XXX 1:0 1:0 9. Олимпия ФК (София) --- 0:6 0:7 --- 0:3 --- --- --- XXX 1:1 10. Ком 98 (Годеч) --- 0:4 0:3 0:3 --- 0:1 --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Царско село 2015 (София) 9 8 1 0 68:4 25 Втора фаза, Група "А" [0 1 0 1:1 1, +64 обща ГР] 2. Славия 1913 (София) 9 8 1 0 43:2 25 Втора фаза, Група "А" [0 1 0 1:1 1, +41 обща ГР] 3. Миньор (Перник) 9 6 0 3 18:20 18 Втора фаза, Група "А" [1 0 0 1:0 3] 4. ДИТ Спорт (София) 9 6 0 3 29:9 18 Втора фаза, Група "А" [0 0 1 0:1 0] 5. Витоша 13 (София) 9 5 1 3 14:12 16 Втора фаза, Група "А" - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6. РД Спорт (София) 9 3 1 5 18:17 10 Втора фаза, Група "Б" 7. Левски Раковски (София) 9 3 0 6 13:22 9 Втора фаза, Група "Б" 8. Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 10:40 7 [*] 9. Локомотив 1929 (София) 9 1 1 7 6:32 4 Втора фаза, Група "Б" - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10. Лъвчетата (София) 9 0 0 9 2:63 0 Втора фаза, Група "В"
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 1 в София, освен ако не е посочено друго. - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва: - 1-5 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място); - 6-9 място: Втора фаза, Група "Б" (13-22 място); - 10 място: Втора фаза, Група "В" (23-31 място). - Велбъжд (Кюстендил) се отказва от участие във Втора фаза. I кръг 10 септември 2017 г., неделя, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София) 8:0 10 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София) 16:0 10 септември 2017 г., неделя, 12:00 ч: Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил) 4:0 10 септември 2017 г., неделя, 13:30 ч: Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 1:2 10 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 6:0 II кръг 17 септември 2017 г., неделя, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) 1:0 17 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч: РД Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил) 6:1 17 септември 2017 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София) 1:4 17 септември 2017 г., неделя, 13:30 ч: Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (София) 0:9 17 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) 1:1 III кръг 24 септември 2017 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - РД Спорт (София) 3:1 24 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София) 2:3 24 септември 2017 г., неделя, 12:00 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Витоша 13 (София) 3:5 24 септември 2017 г., неделя, 13:30 ч: Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София) 2:0 24 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - Лъвчетата (София) 6:0 IV кръг 1 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:0 1 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил) 2:2 1 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - Миньор (Перник) 0:7 1 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч: Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София) 10:0 1 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София) 4:0 V кръг 8 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ Спорт (София) - РД Спорт (София) 2:1 8 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:3 8 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч: Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София) 0:12 8 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Лъвчетата (София) 2:0 8 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София) 2:0 VI кръг 15 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 4:0 15 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: Лъвчетата (София) - Витоша 13 (София) 1:4 15 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч: Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил) 11:0 15 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Миньор (Перник) 6:0 15 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София) 2:0 VII кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - РД Спорт (София) 1:0 22 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София) 1:0 22 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София) 0:5 22 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) 0:4 22 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Лъвчетата (София) 2:1 VIII кръг 29 октомври 2017 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Лъвчетата (София) 5:0 29 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София) 7:1 29 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил) 6:0 29 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 1:0 29 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - Миньор (Перник) 0:2 IX кръг 5 ноември 2017 г., неделя, 09:00 ч: Миньор (Перник) - РД Спорт (София) 2:1 5 ноември 2017 г., неделя, 10:30 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Левски Раковски (София) 2:1 5 ноември 2017 г., неделя, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София) 0:2 5 ноември 2017 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София) 0:4 5 ноември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Лъвчетата (София) - Царско село 2015 (София) 0:12
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Царско село 2015 (София) XXX 1:1 --- --- --- 8:0 10:0 11:0 7:1 --- 2. Славия 1913 (София) --- XXX 6:0 4:0 1:0 3:1 --- --- --- 16:0 3. Миньор (Перник) 0:12 --- XXX 1:0 --- 2:1 --- 4:0 2:0 --- 4. ДИТ Спорт (София) 2:3 --- --- XXX --- 2:1 2:0 6:0 6:0 --- 5. Витоша 13 (София) 0:4 --- 1:0 0:2 XXX --- --- --- 2:0 --- 6. РД Спорт (София) --- --- --- --- 0:0 XXX --- 6:1 4:0 5:0 7. Левски Раковски (София) --- 0:3 0:2 --- 1:2 1:0 XXX --- --- 6:0 8. Велбъжд (Кюстендил) --- 0:5 --- --- 3:5 --- 2:1 XXX --- 2:0 9. Локомотив 1929 (София) --- 0:4 --- --- --- --- 1:4 2:2 XXX 2:1 10. Лъвчетата (София) 0:12 --- 0:7 0:9 1:4 --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 3 в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-2 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място);
    - 3-4 място: Втора фаза, Група "Б" (13-22 място);
    - 5-11 място: Втора фаза, Група "В" (23-31 място).
  - Олимпиец (София) и ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) също са включени в група "Б" на Втора фаза заради отказа на Велбъжд (Кюстендил).

                           I кръг

9 септември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Легия (София)                          9:0 
9 септември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                3:0 сл. 
9 септември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Елит София (София) - Победа 2013 (София)                 15:0 
9 септември 2017 г., събота, 13:30 ч:
София спорт (София) - Ферион (София)                      3:1 
9 септември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            0:4 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           II кръг

16 септември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         3:0 сл. 
16 септември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - София спорт (София)                 0:9 
16 септември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Елит София (София)              0:11 
16 септември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Легия (София) - Национал (София)                          1:10 
16 септември 2017 г., събота, 15:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Олимпиец (София)       1:5 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           III кръг

23 септември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Национал (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       1:6 
23 септември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Легия (София)                       14:0 
23 септември 2017 г., събота, 12:00 ч:
София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             9:0 
23 септември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София)    2:3 
23 септември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ферион (София)               1:2 
Олимпиец (София)                                          почива

                           IV кръг

30 септември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Победа 2013 (София) - Сливнишки герой (Сливница)          0:7 
30 септември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша (Бистрица)               1:6 
30 септември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Легия (София) - София спорт (София)                       0:5 
30 септември 2017 г., събота, 13:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Елит София (София)     1:2 
30 септември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Олимпиец (София) - Национал (София)                       2:5 
Ферион (София)                                            почива

                           V кръг

7 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч:
Елит София (София) - Олимпиец (София)                     5:0 
7 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    отложен 
7 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Легия (София)          отложен 
7 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Орловец 2015 (Кокаляне)      отложен 
7 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч:
Ферион (София) - Победа 2013 (София)                      отложен 
25 ноември 2017 г., събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    1:1 
25 ноември 2017 г., събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Легия (София)          5:1 
25 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Орловец 2015 (Кокаляне)      9:0 
25 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч:
Ферион (София) - Победа 2013 (София)                      2:0 
Национал (София)                                          почива

                           VI кръг

14 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София)                  0:12 
14 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч:
Легия (София) - Сливнишки герой (Сливница)                1:11 
14 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч:
Национал (София) - Елит София (София)                     2:1 
14 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - София спорт (София)                    0:2 
14 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      5:1 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           VII кръг

21 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Национал (София)                    5:0 
21 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпиец (София)       1:8 
21 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)   1:1 
21 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч:
Ферион (София) - Легия (София)                           15:2 
21 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч:
Победа 2013 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             6:1 
Елит София (София)                                        почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017 г., събота, 09:00 ч:
Легия (София) - Победа 2013 (София)                       0:3 сл. 
28 октомври 2017 г., събота, 10:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ферион (София)         3:3 
28 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Сливнишки герой (Сливница)             1:0 
28 октомври 2017 г., събота, 13:30 ч:
Елит София (София) - София спорт (София)                  1:0 
28 октомври 2017 г., събота, 15:00 ч:
Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       5:1 
Орловец 2015 (Кокаляне)                                   почива

                           IX кръг

4 ноември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)     0:5 
4 ноември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Национал (София)             1:0 
4 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Ферион (София) - Олимпиец (София)                         анулиран * 
* - прекратен в 53' при 0:0 заради сбиване между родители, в последствие
    анулиран.
4 ноември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Победа 2013 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    1:4 
4 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Легия (София)                   3:2 
София спорт (София)                                       почива

                           X кръг

11 ноември 2017 г., събота, 09:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Орловец 2015 (Кокаляне)     11:0 
11 ноември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Олимпиец (София) - Победа 2013 (София)                    4:1 
11 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Национал (София) - Ферион (София)                         2:1 
11 ноември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Елит София (София) - Сливнишки герой (Сливница)           0:3 
11 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч:
София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    8:0 
Легия (София)                                             почива

                           XI кръг

18 ноември 2017 г., събота, 09:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - София спорт (София)          0:1 
18 ноември 2017 г., събота, 10:30 ч:
Ферион (София) - Елит София (София)                       0:1 
18 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч:
Победа 2013 (София) - Национал (София)                    1:8 
18 ноември 2017 г., събота, 13:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпиец (София)                0:8 
18 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч:
Легия (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)          0:11 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           V кръг - отложени мачове

25 ноември 2017 г., събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    1:1 
25 ноември 2017 г., събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Легия (София)          5:1 
25 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Орловец 2015 (Кокаляне)      9:0 
25 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч:
Ферион (София) - Победа 2013 (София)                      2:0 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. София спорт (София) XXX --- 5:0 --- --- 1:1 3:1 --- 8:0 9:0 --- 2. Елит София (София) 1:0 XXX --- 0:3 5:0 --- --- 15:0 --- --- 14:0 3. Национал (София) --- 2:1 XXX --- --- 1:6 2:1 --- 5:1 3:0* --- 4. Сливнишки герой (Сливница) 0:1 --- 1:0 XXX --- 1:1 1:2 --- --- 9:0 --- 5. Олимпиец (София) 0:2 --- 2:5 1:0 XXX --- --- 4:1 --- --- 9:0 6. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- 1:2 --- --- 1:5 XXX 3:3 --- 5:1 11:0 --- 7. Ферион (София) --- 0:1 --- --- --- --- XXX 2:0 3:0* --- 15:2 8. Победа 2013 (София) 0:9 --- 1:8 0:7 --- 1:4 --- XXX --- 6:1 --- 9. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- 0:5 --- 0:4 1:8 --- --- 2:3 XXX --- 5:1 10. Орловец 2015 (Кокаляне) --- 0:11 --- --- 0:8 --- 0:12 --- 1:6 XXX 3:2 11. Легия (София) 0:5 --- 1:10 1:11 --- 0:11 --- 0:3* --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Н спорт (София) 11 10 1 0 31:0 31 ------------------------------------------------------------------- 2. Левски (София) 11 10 0 1 42:4 30 3. Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 37:9 27 4. ЦСКА (София) 11 5 3 3 17:5 18 5. Славия 1913 (София) 11 5 2 4 24:20 17 6. Метал 2002 (Перник) 11 4 3 4 8:9 15 7. ДИТ Спорт (София) 11 3 4 4 8:12 13 8. Миньор (Перник) 11 3 2 6 10:26 11 9. Елит София (София) 11 2 2 7 9:37 8 10. София спорт (София) 11 1 4 6 8:27 7 11. Витоша 13 (София) 11 1 3 7 14:32 6 12. Пирин 2001 (Благоевград) 11 0 2 9 6:33 2
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 1 в София, освен ако не е посочено друго. I кръг 10 март 2018 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Елит София (София) 9:0 10 март 2018 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 3:3 10 март 2018 г., събота, 12:00 ч: Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 6:0 10 март 2018 г., събота, 13:30 ч: София спорт (София) - Метал 2002 (Перник) 0:0 10 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Н спорт (София) - Миньор (Перник) 4:0 10 март 2018 г., събота, 16:30 ч: ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София) 0:0 II кръг 17 март 2018 г., събота, 09:00 ч: Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София) 0:3 17 март 2018 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 2:2 17 март 2018 г., събота, 12:00 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София) 1:4 17 март 2018 г., събота, 13:30 ч: Елит София (София) - ЦСКА (София) 0:5 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Метал 2002 (Перник) - ДИТ Спорт (София) отложен Левски (София) - Н спорт (София) отложен 2 май 2018 г., сряда, 15:00 ч: Метал 2002 (Перник) - ДИТ Спорт (София) 1:0 2 май 2018 г., сряда, 16:30 ч: Левски (София) - Н спорт (София) 0:3 III кръг 24 март 2018 г., събота, 09:00 ч: Н спорт (София) - Елит София (София) отложен 24 март 2018 г., събота, 10:30 ч: Царско село 2015 (София) - Левски (София) отложен 24 март 2018 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград) отложен 24 март 2018 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Метал 2002 (Перник) отложен 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Миньор (Перник) отложен 24 март 2018 г., събота, 16:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София) отложен 26 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Н спорт (София) - Елит София (София) 2:0 26 май 2018 г., събота, 10:30 ч: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:3 26 май 2018 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 1:1 26 май 2018 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Метал 2002 (Перник) 0:0 26 май 2018 г., събота, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Миньор (Перник) 5:0 26 май 2018 г., събота, 16:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София) 1:0 IV кръг 31 март 2018 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Метал 2002 (Перник) 0:2 31 март 2018 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 0:1 31 март 2018 г., събота, 12:00 ч: Миньор (Перник) - София спорт (София) отложен 31 март 2018 г., събота, 13:30 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 3:0 31 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София) 0:3 31 март 2018 г., събота, 16:30 ч: Н спорт (София) - Царско село 2015 (София) 2:0 25 април 2018 г., сряда, 10:30 ч: Миньор (Перник) - София спорт (София) 1:2 V кръг 14 април 2018 г., събота, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Елит София (София) 7:1 14 април 2018 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Н спорт (София) 0:3 14 април 2018 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 0:0 14 април 2018 г., събота, 13:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Витоша 13 (София) 2:0 14 април 2018 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Миньор (Перник) 1:2 14 април 2018 г., събота, 16:30 ч: София спорт (София) - Левски (София) 0:4 VI кръг 21 април 2018 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Витоша 13 (София) 3:1 21 април 2018 г., събота, 10:30 ч: Миньор (Перник) - ЦСКА (София) 0:2 21 април 2018 г., събота, 12:00 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Метал 2002 (Перник) 0:2 21 април 2018 г., събота, 13:30 ч: Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) 5:1 21 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Левски (София) - ДИТ Спорт (София) отложен 21 април 2018 г., събота, 16:30 ч: Н спорт (София) - София спорт (София) 3:0 30 май 2018 г., сряда, 14:00 ч: Левски (София) - ДИТ Спорт (София) 4:0 IV кръг - отложен мач 25 април 2018 г., сряда, 10:30 ч: Миньор (Перник) - София спорт (София) 1:2 VII кръг 25 април 2018 г., сряда, 13:30 ч: Витоша 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 4:2 28 април 2018 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Елит София (София) 6:1 28 април 2018 г., събота, 10:30 ч: София спорт (София) - Царско село 2015 (София) 0:5 28 април 2018 г., събота, 12:00 ч: Метал 2002 (Перник) - Миньор (Перник) 0:0 28 април 2018 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Н спорт (София) 0:0 28 април 2018 г., събота, 16:30 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 0:1 II кръг - отложени мачове 2 май 2018 г., сряда, 15:00 ч: Метал 2002 (Перник) - ДИТ Спорт (София) 1:0 2 май 2018 г., сряда, 16:30 ч: Левски (София) - Н спорт (София) 0:3 VIII кръг 9 май 2018 г., сряда, 09:00 ч: Н спорт (София) - ЦСКА (София) 1:0 9 май 2018 г., сряда, 10:30 ч: Миньор (Перник) - Витоша 13 (София) 3:3 9 май 2018 г., сряда, 12:00 ч: Левски (София) - Метал 2002 (Перник) 2:0 9 май 2018 г., сряда, 13:30 ч: Елит София (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 2:1 9 май 2018 г., сряда, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София) 3:0 9 май 2018 г., сряда, 16:30 ч: Славия 1913 (София) - София спорт (София) 2:0 IX кръг 12 май 2018 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Елит София (София) 2:2 12 май 2018 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) отложен 12 май 2018 г., събота, 12:00 ч: Метал 2002 (Перник) - Н спорт (София) 0:3 12 май 2018 г., събота, 13:30 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник) 1:2 12 май 2018 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София) 1:1 12 май 2018 г., събота, 16:30 ч: ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) 1:3 22 май 2018 г., вторник, 14:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 1:6 X кръг 19 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Миньор (Перник) 0:2 19 май 2018 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:3 19 май 2018 г., събота, 12:00 ч: Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник) 2:1 19 май 2018 г., събота, 13:30 ч: Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 5:0 19 май 2018 г., събота, 15:00 ч: София спорт (София) - ДИТ Спорт (София) 1:2 19 май 2018 г., събота, 16:30 ч: Н спорт (София) - Витоша 13 (София) 6:0 IX кръг - отложен мач 22 май 2018 г., вторник, 14:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 1:6 III кръг - отложени мачове 26 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Н спорт (София) - Елит София (София) 2:0 26 май 2018 г., събота, 10:30 ч: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:3 26 май 2018 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 1:1 26 май 2018 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Метал 2002 (Перник) 0:0 26 май 2018 г., събота, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Миньор (Перник) 5:0 26 май 2018 г., събота, 16:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София) 1:0 VI кръг - отложен мач 30 май 2018 г., сряда, 14:00 ч: Левски (София) - ДИТ Спорт (София) 4:0 XI кръг 2 юни 2018 г., събота, 09:00 ч: Метал 2002 (Перник) - Славия 1913 (София) 0:2 2 юни 2018 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - София спорт (София) 5:0 2 юни 2018 г., събота, 12:00 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Н спорт (София) 0:4 2 юни 2018 г., събота, 13:30 ч: Миньор (Перник) - Левски (София) 0:5 2 юни 2018 г., събота, 15:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Елит София (София) 0:0 2 юни 2018 г., събота, 16:30 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) 0:3
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Н спорт (София) XXX --- 2:0 1:0 --- --- --- 4:0 2:0 3:0 6:0 --- 2. Левски (София) 0:3 XXX --- --- 3:0 2:0 4:0 --- 9:0 --- --- 5:0 3. Царско село 2015 (София) --- 0:3 XXX --- 5:1 2:1 3:0 --- 7:1 --- --- 6:0 4. ЦСКА (София) --- 0:1 1:3 XXX --- 0:0 --- --- --- 5:0 --- 0:0 5. Славия 1913 (София) 0:3 --- --- 0:3 XXX --- --- 5:0 6:1 2:0 3:3 --- 6. Метал 2002 (Перник) 0:3 --- --- --- 0:2 XXX 1:0 0:0 --- --- 2:0 --- 7. ДИТ Спорт (София) 0:0 --- --- 0:0 1:1 --- XXX 1:2 0:0 --- 1:0 --- 8. Миньор (Перник) --- 0:5 0:3 0:2 --- --- --- XXX --- 1:2 3:3 --- 9. Елит София (София) --- --- --- 0:5 --- 0:2 --- 0:2 XXX --- 3:1 2:1 10. София спорт (София) --- 0:4 0:5 --- --- 0:0 1:2 --- 2:2 XXX --- 1:1 11. Витоша 13 (София) --- 1:6 0:3 0:1 --- --- --- --- --- 2:2 XXX 4:2 12. Пирин 2001 (Благоевград) 0:4 --- --- --- 1:4 0:2 0:3 1:2 --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

13. Сливнишки герой (Сливница) 9 7 1 1 17:6 22 14. Септември (София) 9 6 2 1 21:5 20 15. РД Спорт (София) 9 5 1 3 19:16 16 16. Левски Раковски (София) 9 5 0 4 23:12 15 17. Беласица (Петрич) 9 3 4 2 15:9 13 [1 0 0 1:0 3] 18. Локомотив 1929 (София) 9 4 1 4 18:16 13 [0 0 1 0:1 0] 19. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 4 0 5 16:19 12 [*] 20. Марек 1915 (Дупница) 9 3 2 4 16:17 11 21. Олимпиец (София) 9 2 1 6 19:25 7 [*] 22. Национал (София) 9 0 0 9 8:47 0
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 1 в София, освен ако не е посочено друго. - Велбъжд (Кюстендил), 8-ми в група "Б" на Първа фаза; се отказва от участие. Заради това в група "Б" на Втора фаза влизат Олимпиец (София) и ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) като 5-ти и 6-ти в група "В" на Първа фаза. I кръг 11 март 2018 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 0:6 11 март 2018 г., неделя, 10:30 ч: Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 2:1 11 март 2018 г., неделя, 12:00 ч: Беласица (Петрич) - Локомотив 1929 (София) 1:0 11 март 2018 г., неделя, 13:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София) 2:4 11 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - Олимпиец (София) 2:1 II кръг 18 март 2018 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София) 2:0 18 март 2018 г., неделя, 10:30 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Национал (София) 2:1 18 март 2018 г., неделя, 12:00 ч: Септември (София) - Беласица (Петрич) 1:1 18 март 2018 г., неделя, 13:30 ч: Олимпиец (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - РД Спорт (София) отложен 25 април 2018 г., сряда, 12:00 ч: Олимпиец (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:3 22 май 2018 г., вторник, 15:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - РД Спорт (София) 1:4 III кръг 25 март 2018 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) отложен 25 март 2018 г., неделя, 10:30 ч: Национал (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) отложен 25 март 2018 г., неделя, 12:00 ч: Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница) отложен 25 март 2018 г., неделя, 13:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София) отложен 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Олимпиец (София) отложен 20 май 2018 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 1:3 20 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Национал (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:3 сл. 20 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница) 0:2 20 май 2018 г., неделя, 13:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София) 0:1 20 май 2018 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Олимпиец (София) 3:1 IV кръг 1 април 2018 г., неделя, 09:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Олимпиец (София) 4:1 1 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Левски Раковски (София) 2:1 1 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 1 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: Национал (София) - Беласица (Петрич) 0:4 1 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив 1929 (София) - РД Спорт (София) 1:4 V кръг 15 април 2018 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Национал (София) 10:1 15 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница) 0:2 15 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: Олимпиец (София) - Локомотив 1929 (София) 6:4 15 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: Беласица (Петрич) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:1 15 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Септември (София) 0:2 VI кръг 22 април 2018 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - Олимпиец (София) 4:0 22 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Сливнишки герой (Сливница) - РД Спорт (София) 4:0 22 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:7 22 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: Беласица (Петрич) - Левски Раковски (София) 1:2 22 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Локомотив 1929 (София) 2:3 II кръг - отложен мач 25 април 2018 г., сряда, 12:00 ч: Олимпиец (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:3 VII кръг 29 април 2018 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Септември (София) 0:2 29 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 1:2 29 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) 1:1 29 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Национал (София) 3:2 29 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Олимпиец (София) - Сливнишки герой (Сливница) 1:2 VIII кръг 10 май 2018 г., четвъртък, 09:00 ч: Национал (София) - Олимпиец (София) 2:6 10 май 2018 г., четвъртък, 10:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември (София) 2:1 10 май 2018 г., четвъртък, 12:00 ч: Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) 4:0 10 май 2018 г., четвъртък, 13:30 ч: Беласица (Петрич) - РД Спорт (София) 1:1 10 май 2018 г., четвъртък, 15:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив 1929 (София) 1:1 IX кръг 13 май 2018 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Национал (София) 6:0 13 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница) 1:0 13 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0 13 май 2018 г., неделя, 13:30 ч: Олимпиец (София) - Беласица (Петрич) 1:1 13 май 2018 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Левски Раковски (София) 0:2 III кръг - отложени мачове 20 май 2018 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 1:3 20 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Национал (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:3 сл. 20 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница) 0:2 20 май 2018 г., неделя, 13:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София) 0:1 20 май 2018 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Олимпиец (София) 3:1 II кръг - отложен мач 22 май 2018 г., вторник, 15:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - РД Спорт (София) 1:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сливнишки герой (Сливница) XXX --- 4:0 2:1 --- 1:1 2:1 --- --- 2:1 2. Септември (София) 1:0 XXX --- --- 1:1 --- --- 1:1 4:0 --- 3. РД Спорт (София) --- 0:2 XXX 0:2 --- --- --- --- 3:1 3:2 4. Левски Раковски (София) --- 1:3 --- XXX --- --- 1:2 4:0 2:1 10:1 5. Беласица (Петрич) 0:2 --- 1:1 1:2 XXX 1:0 5:1 --- --- --- 6. Локомотив 1929 (София) --- 0:2 1:4 2:0 --- XXX --- --- --- 6:0 7. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- 2:1 1:4 --- --- 2:3 XXX --- 4:1 --- 8. Марек 1915 (Дупница) 0:2 --- 2:4 --- 1:1 0:1 2:0 XXX --- --- 9. Олимпиец (София) 1:2 --- --- --- 1:1 6:4 --- 2:3 XXX --- 10. Национал (София) --- 0:6 --- --- 0:4 --- 0:3* 2:7 2:6 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

23. Ком 98 (Годеч) 7 6 0 1 25:4 18 24. Лъвчетата (София) 7 5 1 1 22:7 16 25. Ферион (София) 7 4 1 2 19:15 13 [1 0 0 4:3 3] 26. Победа 2013 (София) 7 4 1 2 25:13 13 [0 0 1 3:4 0] 27. Олимпия ФК (София) 7 3 1 3 23:9 10 28. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 2 1 4 8:19 7 29. Орловец 2015 (Кокаляне) 7 1 1 5 6:40 4 30. Легия (София) 7 0 0 7 0:21 0 [*]
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" - терен 3 в София, освен ако не е посочено друго. - След II кръг Легия (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 24 март 2018 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Олимпия ФК (София) отложен 24 март 2018 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София) отложен 24 март 2018 г., събота, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - Ферион (София) отложен 24 март 2018 г., събота, 13:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Легия (София) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 12 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Олимпия ФК (София) 2:1 12 май 2018 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София) 0:3 13 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - Ферион (София) 3:0 II кръг 31 март 2018 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Победа 2013 (София) 7:2 31 март 2018 г., събота, 10:30 ч: Ферион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1 31 март 2018 г., събота, 12:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 31 март 2018 г., събота, 13:30 ч: Легия (София) - Лъвчетата (София) 0:3 сл. III кръг 14 април 2018 г., събота, 09:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпия ФК (София) 0:9 14 април 2018 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Легия (София) 3:0 сл. 14 април 2018 г., събота, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - Ком 98 (Годеч) 1:3 14 април 2018 г., събота, 13:30 ч: Победа 2013 (София) - Ферион (София) 3:4 IV кръг 21 април 2018 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Ферион (София) 1:1 21 април 2018 г., събота, 10:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен 21 април 2018 г., събота, 12:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Лъвчетата (София) 1:10 21 април 2018 г., събота, 13:30 ч: Легия (София) - Победа 2013 (София) 0:3 сл. 2 май 2018 г., сряда, 13:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:0 V кръг 28 април 2018 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София) 2:1 28 април 2018 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1 28 април 2018 г., събота, 12:00 ч: Победа 2013 (София) - Ком 98 (Годеч) 2:1 28 април 2018 г., събота, 13:30 ч: Ферион (София) - Легия (София) 3:0 сл. IV кръг - отложен мач 2 май 2018 г., сряда, 13:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:0 VI кръг 5 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Легия (София) 3:0 сл. 9 май 2018 г., сряда, 10:30 ч: Лъвчетата (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 9 май 2018 г., сряда, 12:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Ферион (София) 6:0 9 май 2018 г., сряда, 13:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Победа 2013 (София) 0:11 I кръг - отложени мачове 12 май 2018 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Олимпия ФК (София) 2:1 12 май 2018 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София) 0:3 13 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Лъвчетата (София) - Ферион (София) 3:0 VII кръг 12 май 2018 г., събота, 12:00 ч: Легия (София) - Ком 98 (Годеч) 0:3 сл. 20 май 2018 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София) 2:1 20 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Победа 2013 (София) - Лъвчетата (София) 1:1 20 май 2018 г., неделя, 13:30 ч: Ферион (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Ком 98 (Годеч) XXX --- 6:0 --- 2:1 6:0 4:0 --- 2. Лъвчетата (София) 1:3 XXX 3:0 --- 2:1 2:1 --- --- 3. Ферион (София) --- --- XXX --- --- 6:1 5:1 3:0* 4. Победа 2013 (София) 2:1 1:1 3:4 XXX --- --- --- --- 5. Олимпия ФК (София) --- --- 1:1 7:2 XXX --- --- 3:0* 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- --- --- 0:3 2:1 XXX 1:1 3:0* 7. Орловец 2015 (Кокаляне) --- 1:10 --- 0:11 0:9 --- XXX 3:0* 8. Легия (София) 0:3* 0:3* --- 0:3* --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре