Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
София (столица) - Зонална група 2016/17


Първа фаза, Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       11   11   0   0   54:6    33  Първа група
 2. Левски (София)                     11    9   1   1   58:10   28  Първа група
 3. Витоша 13 (София)                  11    8   0   3   31:17   24  Първа група
 4. Славия 1913 (София)                11    7   0   4   29:19   21  Първа група [1 0 0  2:1  3]
 5. Национал (София)                   11    7   0   4   38:21   21  Първа група [0 0 1  1:2  0]
 6. Септември (София)                  11    5   0   6   29:34   15  Първа група [1 0 0  5:1  3]
 7. ДИТ Спорт (София)                  11    5   0   6   23:25   15  Първа група [0 0 1  1:5  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 8. Царско село 2015 (София)           11    4   1   6   22:25   13  Втора група [1 0 0  2:1  3]
 9. Пирин 2001 (Благоевград)           11    4   1   6   17:27   13  Втора група [0 0 1  1:2  0]
10. Велбъжд (Кюстендил)                11    2   2   7   13:32    8  Втора група
11. Локомотив 1929 (София)             11    1   0  10    5:59    3  Втора група
12. Марек 1915 (Дупница)               11    0   1  10    4:48    1  Втора група

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят в комплекс "Драгалевци", освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

1 октомври 2016, събота, 08:30 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   1:0 
1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        8:0 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                     9:1 
1 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Национал (София)               1:3 
1 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                0:3 
1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              2:4 

                           II кръг

8 октомври 2016, събота, 08:30 ч:
Витоша 13 (София) - Септември (София)                     4:0 
8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:1 
8 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)                       0:3 сл. 
8 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:4 
8 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            2:0 
8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 5:0 

                           III кръг

12 октомври 2016, сряда, 08:30 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 2:2 
12 октомври 2016, сряда, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              0:3 
12 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          отложен 
12 октомври 2016, сряда, 13:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)           отложен 
12 октомври 2016, сряда, 14:30 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                   3:4 
12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      3:6 
23 ноември 2016, сряда, 13:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)           2:1 
3 декември 2016, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          4:1 

                           IV кръг

15 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София)             2:3 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   1:3 
15 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:2 
15 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   0:5 
15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:4 
15 октомври 2016, събота, 16:30 ч:
Витоша 13 (София) - Национал (София)                      1:0 

                           V кръг

22 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        5:0 
22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    5:1 
22 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София)       1:2 
22 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                0:6 
22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                  8:0 
22 октомври 2016, събота, 16:30 ч:
Левски (София) - Витоша 13 (София)                        3:1 

                           VI кръг

29 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         7:0 
29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   2:0 
29 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Национал (София)                   0:8 
29 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     1:5 
29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:3 
29 октомври 2016, събота, 16:30 ч:
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            4:0 

                           VII кръг

1 ноември 2016, вторник, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)                          4:1 
1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              2:1 
1 ноември 2016, вторник, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                0:0 
1 ноември 2016, вторник, 13:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 0:6 
1 ноември 2016, вторник, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              0:5 
1 ноември 2016, вторник, 16:30 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      4:2 

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               3:4 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:2 
5 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   4:2 
5 ноември 2016, събота, 13:30 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                  13:0 
5 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   6:0 
5 ноември 2016, събота, 16:30 ч:
Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница)                  5:0 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     1:5 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            4:1 
12 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша 13 (София)              1:3 
12 ноември 2016, събота, 13:30 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    1:2 
12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ДИТ Спорт (София)                  0:3 
12 ноември 2016, събота, 16:30 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        отложен 
23 ноември 2016, сряда, 16:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        2:7 

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:3 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)           1:0 
19 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 отложен 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          7:1 
19 ноември 2016, събота, 13:30 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         4:0 
19 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         6:0 
23 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 3:1 

                           III кръг - отложен мач

23 ноември 2016, сряда, 13:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)           2:1 

                           X кръг - отложен мач

23 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Славия 1913 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 3:1 

                           IX кръг - отложен мач

23 ноември 2016, сряда, 16:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        2:7 

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша 13 (София)                1:4 
26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              3:1 
26 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:6 
26 ноември 2016, събота, 13:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                0:6 
26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:3 
26 ноември 2016, събота, 16:30 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           2:4 

                           III кръг - отложен мач

3 декември 2016, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          4:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX --- 4:1 5:0 --- 7:1 4:1 --- 6:0 8:0 --- --- 2. Левски (София) 0:3 XXX 3:1 --- 4:0 --- --- 2:2 --- --- 13:0 9:1 3. Витоша 13 (София) --- --- XXX --- 1:0 4:0 2:3 --- --- 2:0 --- 5:0 4. Славия 1913 (София) --- 1:4 3:4 XXX --- 4:2 1:0 --- 4:0 3:1 --- --- 5. Национал (София) 2:4 --- --- 1:2 XXX --- 4:2 --- --- 5:1 5:0 --- 6. Септември (София) --- 2:7 --- --- 3:6 XXX --- 2:1 0:3 --- --- 8:0 7. ДИТ Спорт (София) --- 0:4 --- --- --- 1:5 XXX 3:1 1:2 3:2 --- --- 8. Царско село 2015 (София) 0:5 --- 2:4 2:0 3:4 --- --- XXX --- --- 7:0 1:0 9. Пирин 2001 (Благоевград) --- 0:6 1:3 --- 1:3 --- --- 1:2 XXX --- 6:0 2:1 10. Велбъжд (Кюстендил) --- 0:6 --- --- --- 1:3 --- 4:1 1:1 XXX --- 0:0 11. Локомотив 1929 (София) 1:5 --- 1:4 0:5 --- 0:3 0:6 --- --- 0:3 XXX --- 12. Марек 1915 (Дупница) 0:3* --- --- 0:6 0:8 --- 0:3 --- --- --- 2:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза, Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лъвчетата (София)                  11   10   1   0   48:6    31  Първа група
 2. Миньор (Перник)                    11    9   1   1   67:7    28  Първа група
 3. Ферион (София)                     11    9   0   2   34:9    27  Първа група
 4. Левски-Раковски (София)            11    8   1   2   40:11   25  Първа група
 5. София спорт (София)                11    6   1   4   20:11   19  Първа група
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Олимпия ФК (София)                 11    6   0   5   41:14   18  Втора група [1 0 0  2:0  3]
 7. Елит София (София)                 11    6   0   5   31:21   18  Втора група [0 0 1  0:2  0]
 8. Средногорец 2016 (Златица)         11    4   0   7   33:43   12  Втора група
 9. Интернационал (София)              11    2   1   8    7:45    7  Втора група
10. Миньор 2014 (Бобов дол)            11    2   0   9   13:55    6  Втора група
11. БМ Спорт (София)                   11    1   1   9   11:36    4  Втора група
12. Надежда (Доброславци)              11    0   0  11    1:88    0  Втора група

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят в комплекс "Драгалевци", освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

2 октомври 2016, неделя, 08:30 ч:
Лъвчетата (София) - Елит София (София)                    4:0 
2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
София спорт (София) - Миньор 2014 (Бобов дол)             3:0 
2 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Средногорец 2016 (Златица)           6:1 
2 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ферион (София) - БМ Спорт (София)                         5:0 
2 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Миньор (Перник) - Интернационал (София)                   8:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Надежда (Доброславци)           9:0 

                           II кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Миньор (Перник)                 0:13 
9 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Елит София (София) - Ферион (София)                       1:3 
9 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Лъвчетата (София)            2:6 
9 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Олимпия ФК (София)              1:0 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Интернационал (София)             0:1 
9 октомври 2016, неделя, 17:30 ч:
БМ Спорт (София) - София спорт (София)                    1:2 

                           III кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 08:30 ч:
София спорт (София) - Елит София (София)                  0:1 
13 октомври 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Ферион (София) - Средногорец 2016 (Златица)               5:2 
13 октомври 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Интернационал (София) - Миньор 2014 (Бобов дол)           3:1 
13 октомври 2016, четвъртък, 13:00 ч:
Лъвчетата (София) - Левски-Раковски (София)               2:0 
13 октомври 2016, четвъртък, 14:30 ч:
Миньор (Перник) - БМ Спорт (София)                       10:0 
13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Надежда (Доброславци)               13:0 

                           IV кръг

16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Елит София (София) - Миньор (Перник)                      0:6 
16 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - София спорт (София)          0:5 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Ферион (София)                  1:3 
16 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Миньор 2014 (Бобов дол)           0:5 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София)                    1:2 
16 октомври 2016, неделя, 17:30 ч:
БМ Спорт (София) - Интернационал (София)                  0:0 

                           V кръг

23 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Ферион (София) - Олимпия ФК (София)                       2:1 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Средногорец 2016 (Златица)              5:1 
23 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Надежда (Доброславци)                11:0 
23 октомври 2016, неделя, 13:30 ч:
София спорт (София) - Левски-Раковски (София)             0:2 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Интернационал (София) - Елит София (София)                0:6 
23 октомври 2016, неделя, 16:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - БМ Спорт (София)                2:1 

                           VI кръг

30 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                  0:1 
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Елит София (София) - Миньор 2014 (Бобов дол)              8:0 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Интернационал (София)        5:1 
30 октомври 2016, неделя, 13:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Миньор (Перник)                 2:2 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Лъвчетата (София) - Ферион (София)                        2:1 
30 октомври 2016, неделя, 16:30 ч:
Надежда (Доброславци) - БМ Спорт (София)                  0:7 

                           VII кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 09:00 ч:
Интернационал (София) - Левски-Раковски (София)           0:7 
3 ноември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
БМ Спорт (София) - Елит София (София)                     0:1 
3 ноември 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Олимпия ФК (София)                      4:1 
3 ноември 2016, четвъртък, 13:30 ч:
София спорт (София) - Лъвчетата (София)                   1:1 
3 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Средногорец 2016 (Златица)      2:4 
3 ноември 2016, четвъртък, 16:30 ч:
Ферион (София) - Надежда (Доброславци)                    7:0 

                           VIII кръг

7 ноември 2016, понеделник, 09:00 ч:
Ферион (София) - София спорт (София)                      1:0 
7 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Интернационал (София)                4:2 
7 ноември 2016, понеделник, 12:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Миньор 2014 (Бобов дол)         4:2 
7 ноември 2016, понеделник, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Миньор (Перник)                       2:0 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - БМ Спорт (София)             4:1 
7 ноември 2016, понеделник, 16:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Елит София (София)                0:9 

                           IX кръг

14 ноември 2016, понеделник, 09:00 ч:
Интернационал (София) - Лъвчетата (София)                 0:6 
14 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Ферион (София)                          2:1 
14 ноември 2016, понеделник, 12:00 ч:
Елит София (София) - Средногорец 2016 (Златица)           4:2 
14 ноември 2016, понеделник, 13:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Олимпия ФК (София)              1:8 
14 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
БМ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                0:3 
14 ноември 2016, понеделник, 16:30 ч:
София спорт (София) - Надежда (Доброславци)               3:0 сл. 

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - БМ Спорт (София)                     5:0 
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Елит София (София)              4:1 
20 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Миньор 2014 (Бобов дол)               8:0 
20 ноември 2016, неделя, 13:30 ч:
Ферион (София) - Интернационал (София)                    3:0 
20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
София спорт (София) - Миньор (Перник)                     0:5 
20 ноември 2016, неделя, 16:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Средногорец 2016 (Златица)        1:11 

                           XI кръг

27 ноември 2016, неделя, 09:00 ч:
Интернационал (София) - София спорт (София)               0:5 
27 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Ферион (София)                  0:3 
27 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Надежда (Доброславци)                  12:0 
27 ноември 2016, неделя, 13:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Левски-Раковски (София)      1:7 
27 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                   0:2 
27 ноември 2016, неделя, 16:30 ч:
БМ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                      1:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лъвчетата (София) XXX 2:0 2:1 2:0 --- --- 4:0 --- --- 8:0 --- 11:0 2. Миньор (Перник) --- XXX 2:1 --- --- 4:1 --- 5:1 8:0 --- 10:0 12:0 3. Ферион (София) --- --- XXX --- 1:0 2:1 --- 5:2 3:0 --- 5:0 7:0 4. Левски-Раковски (София) --- 2:2 1:3 XXX --- 1:0 4:1 --- --- 4:2 --- 9:0 5. София спорт (София) 1:1 0:5 --- 0:2 XXX --- 0:1 --- --- 3:0 --- 3:0* 6. Олимпия ФК (София) 1:2 --- --- --- 0:1 XXX --- 6:1 4:2 --- 5:0 13:0 7. Елит София (София) --- 0:6 1:3 --- --- 0:2 XXX 4:2 --- 8:0 --- --- 8. Средногорец 2016 (Златица) 2:6 --- --- 1:7 0:5 --- --- XXX 5:1 --- 4:1 --- 9. Интернационал (София) 0:6 --- --- 0:7 0:5 --- 0:6 --- XXX 3:1 --- --- 10. Миньор 2014 (Бобов дол) --- 0:13 0:3 --- --- 1:8 --- 2:4 --- XXX 2:1 --- 11. БМ Спорт (София) 1:4 --- --- 0:3 1:2 --- 0:1 --- 0:0 --- XXX --- 12. Надежда (Доброславци) --- --- --- --- --- --- 0:9 1:11 0:1 0:5 0:7 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза, Първа група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       11   11   0   0   48:1    33
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (София)                     11    8   2   1   42:12   26
 3. ДИТ Спорт (София)                  11    7   1   3   30:9    22 [1 0 1  5:4  3]
 4. Витоша 13 (София)                  11    7   1   3   35:10   22 [1 0 1  4:4  3]
 5. Славия 1913 (София)                11    7   1   3   26:10   22 [1 0 1  2:3  3]
 6. Национал (София)                   11    5   3   3   29:14   18
 7. Миньор (Перник)                    11    3   3   5   22:20   12
 8. Левски-Раковски (София)            11    3   2   6   13:27   11 [0 1 0  3:3  1, -14 обща ГР]
 9. Септември (София)                  11    3   2   6   12:33   11 [0 1 0  3:3  1, -21 обща ГР]
10. Лъвчетата (София)                  11    2   1   8   16:39    7
11. Ферион (София)                     11    2   0   9   10:56    6
12. София спорт (София)                11    0   0  11    8:60    0

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят в комплекс "Драгалевци", освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

11 март 2017, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     3:0 
11 март 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  3:1 
11 март 2017, събота, 12:00 ч:
Национал (София) - Лъвчетата (София)                      4:0 
11 март 2017, събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - София спорт (София)                        8:0 
11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Витоша 13 (София) - Ферион (София)                        7:0 
11 март 2017, събота, 16:30 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:1 

                           II кръг

18 март 2017, събота, 09:00 ч:
Миньор (Перник) - Национал (София)                        4:1 
18 март 2017, събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                   0:5 
18 март 2017, събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Септември (София)                     2:3 
18 март 2017, събота, 13:30 ч:
Ферион (София) - Славия 1913 (София)                      0:1 
18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша 13 (София)               0:6 
18 март 2017, събота, 16:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             5:1 

                           III кръг

25 март 2017, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Миньор (Перник)                       0:0 
25 март 2017, събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                     5:0 
25 март 2017, събота, 12:00 ч:
Левски (София) - София спорт (София)                     10:0 
25 март 2017, събота, 13:30 ч:
Национал (София) - Ферион (София)                         8:0 
25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             2:0 
25 март 2017, събота, 16:30 ч:
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          0:2 

                           IV кръг

1 април 2017, събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Лъвчетата (София)                   2:5 
1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                       1:2 
1 април 2017, събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:0 
1 април 2017, събота, 13:30 ч:
Ферион (София) - Септември (София)                        5:0 
1 април 2017, събота, 15:00 ч:
Левски (София) - Витоша 13 (София)                        1:0 
1 април 2017, събота, 16:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Национал (София)                0:5 

                           V кръг

8 април 2017, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:3 
8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   5:1 
8 април 2017, събота, 12:00 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           0:3 
8 април 2017, събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Миньор (Перник)                       отложен 
8 април 2017, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               3:3 
8 април 2017, събота, 16:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Ферион (София)                        4:0 
21 май 2017, неделя, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Миньор (Перник)                       2:2 

                           VI кръг

22 април 2017, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Лъвчетата (София)                        1:4 
22 април 2017, събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Миньор (Перник)                     1:6 
22 април 2017, събота, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          6:0 
22 април 2017, събота, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София)                   2:0 
22 април 2017, събота, 15:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         1:1 
22 април 2017, събота, 16:30 ч:
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:5 

                           VII кръг

29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Витоша 13 (София)                      0:0 
29 април 2017, събота, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Левски-Раковски (София)               1:4 
29 април 2017, събота, 13:30 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        отложен 
Миньор (Перник) - Ферион (София)                          9:0 
29 април 2017, събота, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          отложен 
29 април 2017, събота, 16:30 ч:
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                 отложен 
10 май 2017, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        1:5 
10 май 2017, сряда, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                 8:0 
10 май 2017, сряда, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:1 

                           VIII кръг

6 май 2017, събота, 09:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Миньор (Перник)                 0:0 
6 май 2017, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                          3:0 
6 май 2017, събота, 12:00 ч:
София спорт (София) - Ферион (София)                      1:2 
6 май 2017, събота, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Септември (София)                     5:0 
6 май 2017, събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    2:2 
6 май 2017, събота, 16:30 ч:
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        1:1 

                           VII кръг - отложени мачове

10 май 2017, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        1:5 
10 май 2017, сряда, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                 8:0 
10 май 2017, сряда, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:1 

                           IX кръг

13 май 2017, събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София)                     4:2 
13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                    6:2 
13 май 2017, събота, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            0:4 
13 май 2017, събота, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Левски (София)                        0:4 
13 май 2017, събота, 15:00 ч:
Ферион (София) - Левски-Раковски (София)                  0:2 
13 май 2017, събота, 16:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:3 

                           X кръг

20 май 2017, събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Левски-Раковски (София)             0:3 
20 май 2017, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Ферион (София)                            13:0 
20 май 2017, събота, 12:00 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                          6:0 
20 май 2017, събота, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Лъвчетата (София)                     7:2 
20 май 2017, събота, 15:00 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      2:0 
20 май 2017, събота, 16:30 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   2:1 

                           V кръг - отложен мач

21 май 2017, неделя, 13:30 ч:
Лъвчетата (София) - Миньор (Перник)                       2:2 

                           XI кръг

27 май 2017, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Левски (София)                           2:7 
27 май 2017, събота, 10:30 ч:
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:2 
27 май 2017, събота, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Витоша 13 (София)                       0:1 
27 май 2017, събота, 13:30 ч:
Септември (София) - София спорт (София)                   2:1 
27 май 2017, събота, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                      2:0 
27 май 2017, събота, 16:30 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 5:1 --- --- 1:0 --- --- --- 6:0 3:0 13:0 8:0 2. Левски (София) --- XXX 1:1 1:0 --- 1:1 6:0 3:1 --- --- --- 10:0 3. ДИТ Спорт (София) 0:1 --- XXX 4:2 --- 2:0 --- --- --- 5:0 4:0 --- 4. Витоша 13 (София) 0:2 --- --- XXX 2:0 --- --- --- 5:0 7:2 7:0 5:1 5. Славия 1913 (София) --- 1:3 2:1 --- XXX 2:2 3:0 2:0 --- --- --- 8:0 6. Национал (София) 0:3 --- --- 0:0 --- XXX --- --- 2:0 4:0 8:0 6:2 7. Миньор (Перник) 0:4 --- 1:2 0:1 --- 4:1 XXX --- --- --- 9:0 --- 8. Левски-Раковски (София) 0:2 --- 0:5 0:6 --- 0:5 0:0 XXX --- --- --- --- 9. Септември (София) --- 1:5 2:1 --- 1:3 --- 0:0 3:3 XXX --- --- 2:1 10. Лъвчетата (София) --- 0:4 --- --- 0:4 --- 2:2 1:4 2:3 XXX --- --- 11. Ферион (София) --- 2:7 --- --- 0:1 --- --- 0:2 5:0 1:4 XXX --- 12. София спорт (София) --- --- 0:5 --- --- --- 1:6 0:3 --- 2:5 1:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза, Втора група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

13. Пирин 2001 (Благоевград)           11   10   1   0   64:2    31
14. Велбъжд (Кюстендил)                11   10   0   1   51:7    30
15. Царско село 2015 (София)           11    9   0   2   61:15   27
16. Елит София (София)                 11    7   0   4   38:15   21
17. Олимпия ФК (София)                 11    6   2   3   40:21   20 [0 1 0  1:1  1, +19 обща ГР]
18. Марек 1915 (Дупница)               11    6   2   3   24:23   20 [0 1 0  1:1  1, +1 обща ГР]
19. Средногорец 2016 (Златица)         11    4   1   6   22:41   13
20. Локомотив 1929 (София)             11    3   1   7   21:32   10
21. БМ Спорт (София)                   11    3   0   8   16:51    9
22. Интернационал (София)              11    2   1   8    5:31    7
23. Миньор 2014 (Бобов дол)            11    1   2   8   18:52    5
24. Надежда (Доброславци)              11    0   0  11    5:75    0

Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Всички мачове се играят в комплекс "Драгалевци", освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

12 март 2017, неделя, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Надежда (Доброславци)         13:0 
12 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 2014 (Бобов дол)             6:2 
12 март 2017, неделя, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Средногорец 2016 (Златица)         3:3 
12 март 2017, неделя, 13:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Интернационал (София)            2:1 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - БМ Спорт (София)               6:0 
12 март 2017, неделя, 16:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Елит София (София)                   1:4 

                           II кръг

19 март 2017, неделя, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Елит София (София)                1:10 
19 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Локомотив 1929 (София)          3:3 
19 март 2017, неделя, 12:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Олимпия ФК (София)           2:3 
19 март 2017, неделя, 13:30 ч:
БМ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    0:5 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Интернационал (София) - Марек 1915 (Дупница)              1:4 
19 март 2017, неделя, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)       1:3 

                           III кръг

27 март 2017, понеделник, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Интернационал (София)                3:0 
27 март 2017, понеделник, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            3:0 
27 март 2017, понеделник, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Миньор 2014 (Бобов дол)            2:0 
27 март 2017, понеделник, 13:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Надежда (Доброславци)         12:0 
27 март 2017, понеделник, 15:00 ч:
Елит София (София) - Средногорец 2016 (Златица)           5:0 
27 март 2017, понеделник, 16:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - БМ Спорт (София)                 6:0 

                           IV кръг

2 април 2017, неделя, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         5:1 
2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)            2:0 
2 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Интернационал (София) - Елит София (София)                0:3 
2 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Средногорец 2016 (Златица)        0:4 
2 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Олимпия ФК (София)              3:8 
2 април 2017, неделя, 16:30 ч:
БМ Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                   0:4 

                           V кръг

9 април 2017, неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)         0:9 
9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Надежда (Доброславци)               9:0 
9 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София)           2:7 
9 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Интернационал (София)        3:0 
9 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Елит София (София) - Миньор 2014 (Бобов дол)              6:1 
9 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Олимпия ФК (София) - БМ Спорт (София)                    11:0 

                           VI кръг

23 април 2017, неделя, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Интернационал (София)             0:1 
23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              6:2 
23 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Средногорец 2016 (Златица)      4:5 
23 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             6:1 
23 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)           6:0 
23 април 2017, неделя, 16:30 ч:
БМ Спорт (София) - Елит София (София)                     0:5 

                           VII кръг

30 април 2017, неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Царско село 2015 (София)             2:3 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                0:4 
30 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Пирин 2001 (Благоевград)             1:1 
30 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Интернационал (София) - Миньор 2014 (Бобов дол)           1:1 
30 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - БМ Спорт (София)             1:2 
30 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Надежда (Доброславци)            3:0 

                           VIII кръг

7 май 2017, неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница)             0:1 
7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Олимпия ФК (София)                  3:1 
7 май 2017, неделя, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Миньор 2014 (Бобов дол)           1:2 
7 май 2017, неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Средногорец 2016 (Златица)     7:1 
7 май 2017, неделя, 15:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Елит София (София)             3:0 
7 май 2017, неделя, 16:30 ч:
БМ Спорт (София) - Интернационал (София)                  0:1 

                           IX кръг

14 май 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив 1929 (София)               2:1 
14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци)              4:0 
14 май 2017, неделя, 12:00 ч:
Елит София (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  0:2 
14 май 2017, неделя, 13:30 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Пирин 2001 (Благоевград)     0:7 
14 май 2017, неделя, 15:00 ч:
Интернационал (София) - Царско село 2015 (София)          0:1 
14 май 2017, неделя, 16:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - БМ Спорт (София)                2:3 

                           X кръг

21 май 2017, неделя, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Елит София (София)               1:2 
21 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Интернационал (София)          9:0 
21 май 2017, неделя, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Средногорец 2016 (Златица)          8:0 
21 май 2017, неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор 2014 (Бобов дол)       11:0 
21 май 2017, неделя, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София)                 1:1 
21 май 2017, неделя, 16:30 ч:
Надежда (Доброславци) - БМ Спорт (София)                  3:9 

                           XI кръг

28 май 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Надежда (Доброславци)                8:0 
28 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Елит София (София) - Марек 1915 (Дупница)                 1:3 
28 май 2017, неделя, 12:00 ч:
Интернационал (София) - Велбъжд (Кюстендил)               0:5 
28 май 2017, неделя, 13:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Пирин 2001 (Благоевград)        0:6 
28 май 2017, неделя, 15:00 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Локомотив 1929 (София)       3:2 
28 май 2017, неделя, 16:30 ч:
БМ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)               2:7 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пирин 2001 (Благоевград) XXX 2:0 --- 3:0 --- 6:0 --- --- 6:0 9:0 --- 12:0 2. Велбъжд (Кюстендил) --- XXX 3:0 --- 3:1 --- 8:0 6:2 --- --- 6:2 9:0 3. Царско село 2015 (София) 1:3 --- XXX --- 6:1 --- 7:1 5:1 --- --- 11:0 13:0 4. Елит София (София) --- 0:2 2:3 XXX --- 1:3 5:0 --- --- --- 6:1 --- 5. Олимпия ФК (София) 1:1 --- --- 1:4 XXX --- --- 2:1 11:0 3:0 --- 8:0 6. Марек 1915 (Дупница) --- 0:4 2:7 --- 1:1 XXX 3:3 --- --- --- 2:0 4:0 7. Средногорец 2016 (Златица) 0:7 --- --- --- 2:3 --- XXX 3:2 1:2 3:0 --- --- 8. Локомотив 1929 (София) 0:9 --- --- 1:2 --- 0:1 --- XXX 6:0 2:1 --- 3:0 9. БМ Спорт (София) --- 0:5 2:7 0:5 --- 0:4 --- --- XXX 0:1 --- --- 10. Интернационал (София) --- 0:5 0:1 0:3 --- 1:4 --- --- --- XXX 1:1 --- 11. Миньор 2014 (Бобов дол) 0:6 --- --- --- 3:8 --- 4:5 3:3 2:3 --- XXX --- 12. Надежда (Доброславци) --- --- --- 1:10 --- --- 0:4 --- 3:9 0:1 1:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре