Деца подготвителна група (род.2008) - Футбол 11:
« София (столица) - Зонална група 2020/21


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Уинбет арена" при ВСУ "Любен Каравелов", София, освен ако не е посочено друго.
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 11, Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. Поради това, участието в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. според неофициално класиране и по усмотрение на ЗС София.

                           I кръг

26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         0:3 
26 септември 2020 г., събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник)       11:1 
26 септември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски Спартак 1962 (София)      3:1 
26 септември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)         0:4 
Септември (София)                                         почива

                           II кръг

3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                     8:0 
3 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      2:2 
3 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Сливнишки герой (Сливница)  5:0 
3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 (София)            1:6 
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)                          почива

                           III кръг

10 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        0:11 
10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Национал (София)       3:2 
10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)              0:3 
10 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски Спартак 1962 (София)        2:1 
Локомотив София 1929 (София)                              почива

                           IV кръг

17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Левски Спартак 1962 (София)              6:0 
17 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           2:1 
17 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    1:2 
17 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      0:2 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           V кръг

24 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Левски (София)         4:3 
24 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Национал (София)             0:3 
24 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)          1:2 
24 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Миньор (Перник)             1:1 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           VI кръг

31 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Миньор (Перник)                         12:1 
31 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Марек 1915 (Дупница)                   4:0 
31 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)          2:0 
31 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            3:0 
Левски Спартак 1962 (София)                               почива

                           VII кръг

7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Левски (София)             1:6 
7 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Национал (София)            0:4 
7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ДИТ Спорт (София)            анулиран 
7 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  2:2 
Миньор (Перник)                                           почива

                           VIII кръг

14 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски Спартак 1962 (София)           7:0 
14 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Миньор (Перник)                        6:0 
14 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)       анулиран 
14 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Марек 1915 (Дупница)   4:0 
Левски (София)                                            почива

                           IX кръг

21 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (София)               анулиран 
21 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София)       2:1 
21 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - ДИТ Спорт (София)           0:3 
21 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Миньор (Перник) - Септември (София)                       1:3 
Национал (София)                                          почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) XXX 4:3 3:2 --- 4:0 2:0 --- 11:1 --- 2. Левски (София) --- XXX --- --- 8:0 --- 6:0 12:1 --- 3. Национал (София) --- 0:3 XXX 2:2 4:0 2:1 --- 6:0 --- 4. Септември (София) 0:2 0:11 --- XXX --- --- 7:0 --- 3:0 5. Марек 1915 (Дупница) --- --- --- 2:2 XXX 2:1 2:1 --- --- 6. Локомотив София 1929 (София) --- 1:6 --- 1:2 --- XXX 3:1 --- --- 7. Левски Спартак 1962 (София) 0:3 --- 0:4 --- --- --- XXX 1:1 5:0 8. Миньор (Перник) --- --- --- 1:3 1:2 1:6 --- XXX --- 9. Сливнишки герой (Сливница) --- --- 0:3 --- 0:4 --- --- 0:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Уинбет арена" при ВСУ "Любен Каравелов", София, освен ако не е посочено друго.
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 11, Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.
Поради това, участието в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. според неофициално класиране и по усмотрение на ЗС София.

                           I кръг

27 септември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Арес (София)                               1:0 
27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Кюстендил (Кюстендил)               8:0 
27 септември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        9:0 
27 септември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
ДИТ Спорт II (София) - Пловдив 2015 (Пловдив)             1:1 
27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
ОФК София (София) - Левски Раковски (София)               1:6 

                           II кръг

4 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Арес (София) - Левски Раковски (София)                    3:1 
4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - ОФК София (София)               12:0 
4 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Н спорт (София)                   0:10 
4 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ДИТ Спорт II (София)   3:1 
4 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:2 

                           III кръг

11 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Арес (София)                        4:1 
11 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                            1:2 
11 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
ОФК София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      0:1 
11 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Левски Раковски (София) - Пловдив 2015 (Пловдив)          0:4 
11 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт II (София) - Кюстендил (Кюстендил)              0:1 

                           IV кръг

18 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     2:2 
18 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               0:4 
18 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - ОФК София (София)                 4:2 
18 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)        4:0 
18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Арес (София) - Пловдив 2015 (Пловдив)                     1:3 

                           V кръг

25 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Арес (София)                            6:0 
25 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК София (София) - ЦСКА (София)                          0:13 
25 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)           2:0 
25 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
ДИТ Спорт II (София) - Славия 1913 (София)                0:4 
25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)                4:0 

                           VI кръг

1 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                    3:0 
1 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - ОФК София (София)                   6:0 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Пловдив 2015 (Пловдив)            1:7 
1 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Арес (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           4:0 
1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)     7:0 

                           VII кръг

8 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил)                 анулиран 
8 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК София (София) - Н спорт (София)                       1:8 
8 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - Арес (София)        анулиран 
8 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - ЦСКА (София)                     анулиран 
8 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:3 

                           VIII кръг

15 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Н спорт (София) - Левски Раковски (София)                 6:1 
15 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           анулиран 
15 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Пловдив 2015 (Пловдив)              анулиран 
15 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Арес (София) - Кюстендил (Кюстендил)                      2:1 
15 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) - ОФК София (София)   2:1 

                           IX кръг

22 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
ОФК София (София) - Арес (София)                          2:4 
22 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)    0:8 
22 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Н спорт (София)                  2:3 
22 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА (София)                      1:1 
22 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт II (София)            1:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Н спорт (София) XXX --- --- 1:2 6:0 6:1 --- 9:0 7:0 --- 2. Славия 1913 (София) 2:2 XXX --- --- 4:1 --- 8:0 --- --- 6:0 3. Пловдив 2015 (Пловдив) 2:3 --- XXX --- --- --- --- 4:0 --- 12:0 4. ЦСКА (София) --- 1:2 --- XXX 1:0 3:0 --- --- 4:0 --- 5. Арес (София) --- --- 1:3 --- XXX 3:1 2:1 4:0 --- --- 6. Левски Раковски (София) --- 1:3 0:4 --- --- XXX 2:0 --- 1:1 --- 7. Кюстендил (Кюстендил) 0:10 --- 1:7 1:1 --- --- XXX --- --- 4:2 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- 0:8 --- --- --- 0:4 --- XXX 3:1 --- 9. ДИТ Спорт II (София) --- 0:4 1:1 --- --- --- 0:1 --- XXX 2:1 10. ОФК София (София) 1:8 --- --- 0:13 2:4 1:6 --- 0:1 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на комплекс "ДИТ" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго.
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 11, Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.
Поради това, участието в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. според неофициално класиране и по усмотрение на ЗС София.

                           I кръг

26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч:
Сердика (София) - Ботев 57 СУ (София)                     1:1 
26 септември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)      0:6 
26 септември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Барокко (София)                  3:1 
26 септември 2020 г., събота, 13:30 ч:
София спорт (София) - Септември II (София)                2:0 

                           II кръг

3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Септември II (София)                1:7 
3 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Сердика (София) - Интер Джесика 2010 (София)             10:1 
3 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Металург 1957 (Перник)          0:6 
3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Барокко (София) - София спорт (София)                     1:6 

                           III кръг

10 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Ботев 57 СУ (София)          0:2 
10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             5:0 
10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Септември II (София) - Барокко (София)                    7:0 
10 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сердика (София)                  9:0 

                           IV кръг

17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Барокко (София)                     5:1 
17 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Септември II (София)            1:10 
17 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Металург 1957 (Перник)       0:14 
17 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Сердика (София) - София спорт (София)                     1:4 

                           V кръг

24 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Ботев 57 СУ (София)              3:0 
24 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Интер Джесика 2010 (София)         11:1 
24 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 2:0 
24 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Септември II (София) - Сердика (София)                    3:0 

                           VI кръг

31 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             6:2 
31 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Септември II (София)         0:4 
31 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч:
Сердика (София) - Барокко (София)                         2:0 
31 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - София спорт (София)              0:1 

                           VII кръг

7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч:
София спорт (София) - Ботев 57 СУ (София)                 3:1 
7 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч:
Септември II (София) - Металург 1957 (Перник)             1:2 
7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Интер Джесика 2010 (София)              1:4 
7 ноември 2020 г., събота, 13:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София)                 1:3 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. София спорт (София) XXX --- 2:0 3:1 --- 5:0 --- 11:1 2. Металург 1957 (Перник) 0:1 XXX --- 3:0 9:0 --- 3:1 --- 3. Септември II (София) --- 1:2 XXX --- 3:0 --- 7:0 --- 4. Ботев 57 СУ (София) --- --- 1:7 XXX --- 6:2 5:1 --- 5. Сердика (София) 1:4 --- --- 1:1 XXX --- 2:0 10:1 6. Орловец 2015 (Кокаляне) --- 0:6 1:10 --- 1:3 XXX --- --- 7. Барокко (София) 1:6 --- --- --- --- 2:0 XXX 1:4 8. Интер Джесика 2010 (София) --- 0:14 0:4 0:2 --- 0:6 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на комплекс "ДИТ" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго.
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 11, Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. Поради това, участието в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. според неофициално класиране и по усмотрение на ЗС София.

                           I кръг

27 септември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Елит София (София)                     0:12 
27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
БГ 7 (София) - Локомотив София 1929 II (София)            0:8 
27 септември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Академия Мургаш (Нови хан)            9:0 
27 септември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Спартак 2015 (София)              0:5 
Обеля сити (кв.Обеля, София)                              почива

                           II кръг

4 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Спартак 2015 (София)                 6:0 
4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Надежда (Доброславци)        3:2 
4 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Локомотив София 1929 II (София) - Витоша 13 (София)       2:0 
4 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
РД Спорт (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София)           1:4 
БГ 7 (София)                                              почива

                           III кръг

11 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Елит София (София)         0:7 
11 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
БГ 7 (София) - РД Спорт (София)                           2:0 
11 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 II (София)   0:3 
11 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Академия Мургаш (Нови хан)         9:3 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           IV кръг

18 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Академия Мургаш (Нови хан)          10:0 
18 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Локомотив София 1929 II (София) - Спартак 2015 (София)    8:0 
18 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
РД Спорт (София) - Витоша 13 (София)                      0:3 
18 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - БГ 7 (София)               1:1 
Надежда (Доброславци)                                     почива

                           V кръг

25 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч:
БГ 7 (София) - Елит София (София)                         0:11 
25 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Локомотив 1929 II (София)    0:16 
25 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - РД Спорт (София)                  0:3 
25 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София)          6:2 
Спартак 2015 (София)                                      почива

                           VI кръг

1 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Елит София (София) - Локомотив София 1929 II (София)      отложен 
1 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София)                   0:3 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
БГ 7 (София) - Витоша 13 (София)                          1:5 
1 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Надежда (Доброславци)      1:3 
4 ноември 2020 г., сряда, 12:00 ч:
Елит София (София) - Локомотив София 1929 II (София)      1:8 * 
* - датата е приблизителна.
Академия Мургаш (Нови хан)                                почива

                           VII кръг

8 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Елит София (София)                    1:1 
8 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Надежда (Доброславци) - БГ 7 (София)                      4:0 
8 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - РД Спорт (София)             6:2 
8 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София)       6:0 
Локомотив София 1929 II (София)                           почива

                           VIII кръг

15 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 II (София)        анулиран 
15 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - Надежда (Доброславци)                 2:1 
15 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
БГ 7 (София) - Спартак 2015 (София)                       0:3 
15 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Академия Мургаш (Нови хан)    4:2 
Елит София (София)                                        почива

                           IX кръг

22 ноември 2020 г., неделя, 09:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Елит София (София)                2:2 
22 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Витоша 13 (София)                  0:6 
22 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - БГ 7 (София)                 5:3 
22 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч:
Локомотив 1929 II (София) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф)     8:1 
РД Спорт (София)                                          почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив София 1929 II (София) XXX 2:0 --- 8:0 --- --- 8:1 --- --- 2. Витоша 13 (София) --- XXX 1:1 --- 9:0 2:1 6:2 --- --- 3. Елит София (София) 1:8 --- XXX 6:0 10:0 --- --- --- --- 4. Спартак 2015 (София) --- 0:6 --- XXX 9:3 --- 6:0 --- --- 5. Академия Мургаш (Нови хан) 0:16 --- --- --- XXX 3:2 --- 5:3 6:2 6. Надежда (Доброславци) 0:3 --- 2:2 0:5 --- XXX --- 4:0 0:3 7. Обеля сити (кв.Обеля, София) --- --- 0:7 --- 4:2 1:3 XXX 1:1 --- 8. БГ 7 (София) 0:8 1:5 0:11 0:3 --- --- --- XXX 2:0 9. РД Спорт (София) --- 0:3 0:12 0:3 --- --- 1:4 --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Национал (София) 7 5 2 0 22:3 17 [0 1 0 0:0 1, +19 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 2. Левски (София) 7 5 2 0 18:2 17 [0 1 0 0:0 1, +16 обща ГР] 3. ЦСКА (София) 7 3 2 2 11:7 11 4. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 7 2 4 1 13:8 10 5. Славия 1913 (София) 7 2 3 2 16:11 9 6. Пловдив 2015 (Пловдив) 7 1 3 3 12:12 6 7. Септември (София) 7 1 2 4 12:17 5 8. Марек 1915 (Дупница) 7 0 0 7 1:45 0
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на комплекс "ДИТ" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 11, Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:0 13 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 4:1 13 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) 6:0 13 март 2021 г., събота, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 0:3 II кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Национал (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) отложен 20 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) отложен 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Национал (София) 1:1 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София) 0:6 10 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1 10 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 2:1 III кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) отложен 27 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Левски (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:2 17 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Левски (София) 1:1 17 април 2021 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 1:0 17 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) 7:0 IV кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Национал (София) 1:5 24 април 2021 г., събота, 10:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Марек 1915 (Дупница) 4:0 24 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 1:0 24 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2 V кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:1 8 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - ДИТ Спорт (София) 0:3 8 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Левски (София) 0:0 8 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) 1:7 VI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Септември (София) 2:2 15 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Марек 1915 (Дупница) 9:0 15 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 0:3 15 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - ЦСКА (София) 1:2 VII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1 22 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 22 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София) 0:6 22 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Левски (София) 0:3
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Национал (София) XXX 0:0 --- --- --- 3:1 --- 7:0 2. Левски (София) --- XXX 1:0 2:0 2:1 --- --- 9:0 3. ЦСКА (София) 0:3 --- XXX 1:1 1:1 --- 1:0 --- 4. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1 --- --- XXX --- --- 2:2 4:0 5. Славия 1913 (София) 0:3 --- --- 2:2 XXX 2:2 4:1 --- 6. Пловдив 2015 (Пловдив) --- 1:1 1:2 0:3 --- XXX --- 6:0 7. Септември (София) 1:5 0:3 --- --- --- 1:1 XXX --- 8. Марек 1915 (Дупница) --- --- 0:6 --- 0:6 --- 1:7 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

9. Н спорт (София) 8 6 1 1 18:7 19 10. Локомотив София 1929 (София) 8 4 3 1 19:12 15 [0 1 0 3:3 1, +7 обща ГР] 11. Металург 1957 (Перник) 8 4 3 1 15:10 15 [0 1 0 3:3 1, +5 обща ГР] 12. Арес (София) 8 4 2 2 18:12 14 13. ДИТ Спорт II (София) 8 3 3 2 10:6 12 14. Септември II (София) 8 2 2 4 8:13 8 15. София спорт (София) 8 2 1 5 9:16 7 16. Кюстендил (Кюстендил) 8 2 0 6 10:20 6 17. Левски Раковски (София) 8 1 1 6 8:19 4
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на комплекс "ДИТ" в кв.Драгалевци, София, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 11, Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Септември II (София) - Левски Раковски (София) 1:0 14 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Н спорт (София) - Арес (София) 1:1 14 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 6:0 14 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: ДИТ Спорт II (София) - Металург 1957 (Перник) 0:1 София спорт (София) почива II кръг 21 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - Металург 1957 (Перник) отложен 21 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Септември II (София) - София спорт (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Н спорт (София) отложен 11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 0:3 11 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Левски Раковски (София) - Металург 1957 (Перник) 1:3 11 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Септември II (София) - София спорт (София) 1:2 11 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Н спорт (София) 1:3 Локомотив София 1929 (София) почива III кръг 28 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември II (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Арес (София) отложен 28 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: ДИТ Спорт II (София) - Кюстендил (Кюстендил) отложен 28 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: София спорт (София) - Левски Раковски (София) отложен 18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември II (София) 2:0 18 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Арес (София) 2:2 18 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: ДИТ Спорт II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:0 18 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: София спорт (София) - Левски Раковски (София) 2:1 Н спорт (София) почива IV кръг 25 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Арес (София) 0:3 25 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Септември II (София) - Н спорт (София) 0:3 25 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник) 1:3 25 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:3 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) почива V кръг 9 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Н спорт (София) - София спорт (София) 2:1 9 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Арес (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:3 9 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: ДИТ Спорт II (София) - Септември II (София) 1:1 9 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 2:2 Металург 1957 (Перник) почива VI кръг 16 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Септември II (София) - Металург 1957 (Перник) 0:0 16 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: София спорт (София) - ДИТ Спорт II (София) 0:0 16 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:0 16 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Н спорт (София) 2:1 Арес (София) почива VII кръг 23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ Спорт II (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:1 23 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Арес (София) - Септември II (София) 4:3 23 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: Н спорт (София) - Левски Раковски (София) 4:1 23 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Металург 1957 (Перник) - София спорт (София) 2:1 Кюстендил (Кюстендил) почива VIII кръг 30 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: София спорт (София) - Арес (София) 0:3 30 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Н спорт (София) - ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 2:0 30 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: Септември II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:1 30 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Металург 1957 (Перник) 3:3 Левски Раковски (София) почива IX кръг 6 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч: ДИТ Спорт II (София) - Левски Раковски (София) 4:1 6 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Н спорт (София) 1:2 6 юни 2021 г., неделя, 12:00 ч: Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:0 6 юни 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - София спорт (София) 4:1 Септември II (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Н спорт (София) XXX --- --- 1:1 2:0 --- 2:1 --- 4:1 2. Локомотив София 1929 (София) 2:1 XXX 3:3 --- --- 2:0 --- 6:0 2:2 3. Металург 1957 (Перник) 1:2 --- XXX 2:2 --- --- 2:1 --- --- 4. Арес (София) --- 3:0 --- XXX 0:3 4:3 --- 2:3 --- 5. ДИТ Спорт II (София) --- 1:1 0:1 --- XXX 1:1 --- 1:0 4:1 6. Септември II (София) 0:3 --- 0:0 --- --- XXX 1:2 2:1 1:0 7. София спорт (София) --- 2:3 --- 0:3 0:0 --- XXX --- 2:1 8. Кюстендил (Кюстендил) 1:3 --- 1:3 --- --- --- 4:1 XXX --- 9. Левски Раковски (София) --- --- 1:3 0:3 --- --- --- 2:0 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

18. Витоша 13 (София) 8 8 0 0 25:3 24 19. Локомотив София 1929 II (София) 8 7 0 1 25:6 21 20. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 6 0 2 30:12 18 21. Елит София (София) 8 4 0 4 24:14 12 22. Миньор (Перник) 8 3 1 4 16:18 10 23. Сердика (София) 8 3 0 5 9:22 9 [1 0 0 2:1 3] 24. Балкан 1929 (Ботевград) 8 3 0 5 14:26 9 [*] [0 0 1 1:2 0] 25. ОФК София (София) 8 1 1 6 6:25 4 26. Ботев 57 СУ (София) 8 0 0 8 10:33 0
Бележки - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях. - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач. - Всички мачове се играят на комплекс "Уинбет арена" при ВСУ "Любен Каравелов", София, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 11, Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. - Сливнишки герой (Сливница), който участва в Група "А" през Първи етап, не участва във Втори етап. Вместо него през Втори етап в първенството се включва Балкан 1929 (Ботевград). I кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Елит София (София) отложен 13 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СУ (София) отложен 13 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Локомотив 1929 II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен 13 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Сердика (София) - Витоша 13 (София) отложен 12 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Елит София (София) 0:5 12 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СУ (София) 7:1 12 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Локомотив 1929 II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 8:0 12 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: Сердика (София) - Витоша 13 (София) 0:3 Миньор (Перник) почива II кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Витоша 13 (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - Сердика (София) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Витоша (Бистрица) отложен 20 март 2021 г., събота, 13:30 ч: ОФК София (София) - Миньор (Перник) отложен 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Витоша 13 (София) 2:3 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - Сердика (София) 2:4 10 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Витоша (Бистрица) 4:5 10 април 2021 г., събота, 13:30 ч: ОФК София (София) - Миньор (Перник) 2:2 Локомотив София 1929 II (София) почива III кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Миньор (Перник) - Елит София (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Локомотив София 1929 II (София) - ОФК София (София) отложен 27 март 2021 г., събота, 13:30 ч: Сердика (София) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Миньор (Перник) - Елит София (София) 1:3 17 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) 3:1 17 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Локомотив София 1929 II (София) - ОФК София (София) 3:1 17 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Сердика (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) почива IV кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Ботев 57 СУ (София) 5:0 24 април 2021 г., събота, 10:30 ч: ОФК София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:6 24 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 II (София) 0:1 24 април 2021 г., събота, 13:30 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Витоша 13 (София) 0:4 Сердика (София) почива V кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 II (София) - Елит София (София) 2:1 8 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) 5:2 8 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Сердика (София) - ОФК София (София) 2:1 8 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:2 Витоша 13 (София) почива VI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Витоша 13 (София) 0:4 15 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Елит София (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:4 15 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Локомотив София 1929 II (София) - Витоша (Бистрица) 1:0 15 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Миньор (Перник) - Сердика (София) 4:0 Ботев 57 СУ (София) почива VII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София) 3:2 22 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Сердика (София) - Локомотив София 1929 II (София) 0:4 22 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) 5:0 22 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - ОФК София (София) 0:2 Балкан 1929 (Ботевград) почива VIII кръг 29 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Миньор (Перник) - Ботев 57 СУ (София) 4:2 29 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сердика (София) 4:0 29 май 2021 г., събота, 12:00 ч: ОФК София (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:3 29 май 2021 г., събота, 13:30 ч: Локомотив София 1929 II (София) - Витоша 13 (София) 0:1 Елит София (София) почива IX кръг 5 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: Сердика (София) - Елит София (София) 1:3 5 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 5 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 II (София) 3:6 5 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник) 0:3 ОФК София (София) почива I кръг - отложени мачове 12 юни 2021 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Елит София (София) 0:5 12 юни 2021 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СУ (София) 7:1 12 юни 2021 г., събота, 12:00 ч: Локомотив 1929 II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 8:0 12 юни 2021 г., събота, 13:30 ч: Сердика (София) - Витоша 13 (София) 0:3
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша 13 (София) XXX --- 2:0 --- 5:0 --- --- --- 3:1 2. Локомотив София 1929 II (София) 0:1 XXX 1:0 2:1 --- --- 8:0 3:1 --- 3. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- --- XXX 3:2 5:2 4:0 --- --- 7:1 4. Елит София (София) 2:3 --- --- XXX --- --- 3:4 --- 5:0 5. Миньор (Перник) --- 0:1 --- 1:3 XXX 4:0 --- --- 4:2 6. Сердика (София) 0:3 0:4 --- 1:3 --- XXX 2:1 2:1 --- 7. Балкан 1929 (Ботевград) 0:4 --- 4:5 --- 0:3 --- XXX --- --- 8. ОФК София (София) 0:4 --- 0:6 0:5 2:2 --- 0:3 XXX --- 9. Ботев 57 СУ (София) --- 3:6 --- --- --- 2:4 1:2 0:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Всички мачове се играят в 2 полувремена от по 30 минути с почивка от 10 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 11 футболисти и 9 резервни състезатели и могат да извършват 9 смени на мач.
  - Всички мачове се играят на комплекс "Уинбет арена" при ВСУ "Любен Каравелов", София, освен ако не е посочено друго.
  - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 11, Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране.

                           I кръг

14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София)                   0:1 
14 март 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Академия Мургаш (Нови хан)    2:4 
14 март 2021 г., неделя, 12:00 ч:
БГ 7 (София) - Левски Спартак 1962 (София)                0:7 
14 март 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                   3:2 
14 март 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)      1:4 

                           II кръг

21 март 2021 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                отложен 
21 март 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Барокко (София)             отложен 
21 март 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Интер Джесика 2010 (София)        отложен 
21 март 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - БГ 7 (София)                 отложен 
21 март 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София)       отложен 
11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                2:1 
11 април 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Барокко (София)             0:3 
11 април 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Интер Джесика 2010 (София)        6:1 
11 април 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - БГ 7 (София)                 5:2 
11 април 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София)       0:0 

                           III кръг

28 март 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Надежда (Доброславци)           отложен 
28 март 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Левски Спартак 1962 (София)  отложен 
28 март 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - РД Спорт (София)           отложен 
28 март 2021 г., неделя, 13:30 ч:
БГ 7 (София) - Спартак 2015 (София)                       отложен 
28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Барокко (София) - Академия Мургаш (Нови хан)              отложен 
18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Надежда (Доброславци)           отложен 
18 април 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Левски Спартак 1962 (София)  отложен 
18 април 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - РД Спорт (София)           отложен 
18 април 2021 г., неделя, 13:30 ч:
БГ 7 (София) - Спартак 2015 (София)                       отложен 
18 април 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Барокко (София) - Академия Мургаш (Нови хан)              отложен 
13 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Надежда (Доброславци)           1:3 
13 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Левски Спартак 1962 (София)  0:7 
13 юни 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - РД Спорт (София)           2:1 
13 юни 2021 г., неделя, 13:30 ч:
БГ 7 (София) - Спартак 2015 (София)                       0:1 
13 юни 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Барокко (София) - Академия Мургаш (Нови хан)              4:1 

                           IV кръг

25 април 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)     2:0 
25 април 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Барокко (София)                    0:1 
25 април 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Интер Джесика 2010 (София)   8:0 
25 април 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - БГ 7 (София)               7:2 
25 април 2021 г., неделя, 15:00 ч:
РД Спорт (София) - Надежда (Доброславци)                  2:5 

                           V кръг

9 май 2021 г., неделя, 09:00 ч:
БГ 7 (София) - РД Спорт (София)                           0:3 
9 май 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Барокко (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София)            6:2 
9 май 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Левски Спартак 1962 (София)       1:2 
9 май 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Спартак 2015 (София)         0:2 
9 май 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Академия Мургаш (Нови хан)      2:4 

                           VI кръг

16 май 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)            0:2 
16 май 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Интер Джесика 2010 (София)    9:1 
16 май 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Надежда (Доброславци)        1:4 
16 май 2021 г., неделя, 13:30 ч:
РД Спорт (София) - Левски Спартак 1962 (София)            1:4 
16 май 2021 г., неделя, 15:00 ч:
БГ 7 (София) - Барокко (София)                            0:4 

                           VII кръг

23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Академия Мургаш (Нови хан)  5:2 
23 май 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Барокко (София) - РД Спорт (София)                        1:2 
23 май 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Спартак 2015 (София)              2:2 
23 май 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - БГ 7 (София)                 0:3 
23 май 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля сити (кв.Обеля, София)    8:2 

                           VIII кръг

30 май 2021 г., неделя, 09:00 ч:
БГ 7 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                    2:6 
30 май 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София)        0:9 
30 май 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Надежда (Доброславци)      0:4 
30 май 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Барокко (София) - Интер Джесика 2010 (София)              9:1 
30 май 2021 г., неделя, 15:00 ч:
РД Спорт (София) - Академия Мургаш (Нови хан)             4:4 

                           IX кръг

6 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Барокко (София)                 6:2 
6 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф)   4:0 
6 юни 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - РД Спорт (София)             1:1 
6 юни 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Спартак 2015 (София)         7:0 
6 юни 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Надежда (Доброславци) - БГ 7 (София)                      7:0 

                           III кръг - отложени мачове

13 юни 2021 г., неделя, 09:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Надежда (Доброславци)           1:3 
13 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч:
Интер Джесика 2010 (София) - Левски Спартак 1962 (София)  0:7 
13 юни 2021 г., неделя, 12:00 ч:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - РД Спорт (София)           2:1 
13 юни 2021 г., неделя, 13:30 ч:
БГ 7 (София) - Спартак 2015 (София)                       0:1 
13 юни 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Барокко (София) - Академия Мургаш (Нови хан)              4:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски Спартак 1962 (София) XXX 0:3 --- 5:2 2:0 --- 4:0 --- --- --- 2. Барокко (София) --- XXX 3:2 4:1 --- 1:2 6:2 --- --- 9:1 3. Надежда (Доброславци) 1:2 --- XXX --- --- --- --- 2:2 7:0 6:1 4. Академия Мургаш (Нови хан) --- --- 1:4 XXX --- --- --- 7:0 5:2 8:0 5. Орловец 2015 (Кокаляне) --- 6:2 1:3 2:4 XXX --- 8:2 --- --- --- 6. РД Спорт (София) 1:4 --- 2:5 4:4 2:1 XXX --- --- --- --- 7. Обеля сити (кв.Обеля, София) --- --- 0:4 2:4 --- 2:1 XXX --- 7:2 9:1 8. Спартак 2015 (София) 0:9 0:1 --- --- 0:2 0:1 0:0 XXX --- --- 9. БГ 7 (София) 0:7 0:4 --- --- 2:6 0:3 --- 0:1 XXX --- 10. Интер Джесика 2010 (София) 0:7 --- --- --- 1:4 1:1 --- 0:2 0:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре