Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 11:
« София (столица) - Зонална група 2021/22


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
         | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 13 9 3 1 54:9 30 2. Славия 1913 (София) 13 8 3 2 42:16 27 3. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 14 7 5 2 28:11 26 4. Национал (София) 15 7 4 4 27:14 25 5. ЦСКА (София) 14 7 1 6 37:25 22 6. Академия Септември (София) 15 6 0 9 31:35 18 7. Левски Раковски (София) 15 4 4 7 19:36 16 8. Елит София (София) 15 1 2 12 16:66 5 9. Ферион (София) 8 0 2 6 4:46 2 [*] --. София спорт (София) 3 0 0 3 1:32 - [*]
I кръг 25 септември 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Елит София (София) 5:0 25 септември 2021 г., събота, 10:25 ч: Славия 1913 (София) - София спорт (София) 15:1 /анулиран/ 25 септември 2021 г., събота, 11:50 ч: Левски Раковски (София) - Национал (София) 1:1 25 септември 2021 г., събота, 13:15 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Ферион (София) 6:0 25 септември 2021 г., събота, 14:40 ч: ЦСКА (София) - Академия Септември (София) 5:1 II кръг 2 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Академия Септември (София) 3:5 2 октомври 2021 г., събота, 10:25 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 3:1 2 октомври 2021 г., събота, 11:50 ч: Ферион (София) - Левски Раковски (София) 3:3 2 октомври 2021 г., събота, 13:15 ч: София спорт (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:14 /анулиран/ 2 октомври 2021 г., събота, 14:40 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 4:1 III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Елит София (София) 7:1 9 октомври 2021 г., събота, 10:25 ч: ЦСКА (София) - Ферион (София) 7:0 9 октомври 2021 г., събота, 11:50 ч: Левски Раковски (София) - София спорт (София) 3:0 сл. /анулиран/ 9 октомври 2021 г., събота, 13:15 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (София) 0:0 9 октомври 2021 г., събота, 14:40 ч: Академия Септември (София) - Национал (София) 3:0 сл. IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Национал (София) 2:1 16 октомври 2021 г., събота, 10:25 ч: Ферион (София) - Академия Септември (София) 0:5 16 октомври 2021 г., събота, 11:50 ч: София спорт (София) - ЦСКА (София) анулиран Левски (София) - Левски Раковски (София) 4:0 16 октомври 2021 г., събота, 14:40 ч: Славия 1913 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) отложен ненасрочен: Славия 1913 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) анулиран V кръг 23 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Елит София (София) 6:0 23 октомври 2021 г., събота, 10:25 ч: Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 3:3 23 октомври 2021 г., събота, 11:50 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 1:6 23 октомври 2021 г., събота, 13:15 ч: Академия Септември (София) - София спорт (София) анулиран Национал (София) - Ферион (София) 7:0 VI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Ферион (София) 1:1 30 октомври 2021 г., събота, 10:25 ч: София спорт (София) - Национал (София) анулиран Левски (София) - Академия Септември (София) 0:3 30 октомври 2021 г., събота, 13:15 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:3 30 октомври 2021 г., събота, 14:40 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) 2:2 VII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Елит София (София) 4:2 6 ноември 2021 г., събота, 10:25 ч: Академия Септември (София) - Славия 1913 (София) 1:4 Ферион (София) - София спорт (София) анулиран 6 ноември 2021 г., събота, 11:50 ч: Национал (София) - Левски (София) 0:1 6 ноември 2021 г., събота, 14:40 ч: ЦСКА (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0 VIII кръг 27 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - София спорт (София) анулиран 27 ноември 2021 г., събота, 10:25 ч: Левски Раковски (София) - ЦСКА (София) 0:2 27 ноември 2021 г., събота, 11:50 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 2:1 27 ноември 2021 г., събота, 13:15 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Академия Септември (София) 2:1 27 ноември 2021 г., събота, 14:40 ч: Левски (София) - Ферион (София) 11:0 IX кръг 4 декември 2021 г., събота, 10:25 ч: Ферион (София) - Славия 1913 (София) 0:6 4 декември 2021 г., събота, 11:50 ч: Академия Септември (София) - Левски Раковски (София) 3:1 4 декември 2021 г., събота, 13:15 ч: ЦСКА (София) - Елит София (София) 5:1 София спорт (София) - Левски (София) анулиран 4 декември 2021 г., събота, 14:40 ч: Национал (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0 X кръг 12 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Елит София (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 13:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Академия Септември (София) отложен 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) 4:0 14 май 2022 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 1:0 14 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Елит София (София) 7:0 14 май 2022 г., събота, 13:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Академия Септември (София) 1:0 XI кръг 19 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Левски Раковски (София) 1:3 19 март 2022 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:4 19 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Национал (София) 1:1 19 март 2022 г., събота, 13:30 ч: Академия Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:3 XII кръг 26 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Елит София (София) 5:1 26 март 2022 г., събота, 10:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (София) отложен 26 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 2:0 26 март 2022 г., събота, 13:30 ч: Левски Раковски (София) - Академия Септември (София) 1:0 21 май 2022 г., събота, 10:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (София) 2:2 XIII кръг 2 април 2022 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) отложен 2 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) отложен 2 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1 2 април 2022 г., събота, 13:30 ч: Елит София (София) - Академия Септември (София) 2:6 неизвестна дата: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) 0:1 ненасрочен: Левски (София) - Славия 1913 (София) анулиран XIV кръг 9 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Левски (София) 0:8 9 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 1:1 9 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Академия Септември (София) - ЦСКА (София) 2:6 9 април 2022 г., събота, 13:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Елит София (София) 1:1 XV кръг 16 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) 2:0 16 април 2022 г., събота, 10:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София) 2:0 16 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Елит София (София) - ЦСКА (София) 1:4 16 април 2022 г., събота, 13:30 ч: Левски (София) - Академия Септември (София) 5:1 XVI кръг 30 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1 30 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Елит София (София) 6:0 30 април 2022 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) отложен 30 април 2022 г., събота, 13:30 ч: Академия Септември (София) - Национал (София) 0:2 ненасрочен: ЦСКА (София) - Левски (София) анулиран X кръг - отложени мачове 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) 4:0 14 май 2022 г., събота, 10:30 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 1:0 14 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Елит София (София) 7:0 14 май 2022 г., събота, 13:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Академия Септември (София) 1:0 XII кръг - отложен мач 21 май 2022 г., събота, 10:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (София) 2:2
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 4:1 --- 1:1 --- 0:3 4:0 5:0 11:0 --- XXX --- --- --- --- 5:1 --- 7:0 --- --- 2. Славия 1913 (София) --- XXX --- 2:1 3:3 --- 4:0 7:1 --- (15:1) --- XXX --- 1:1 2:0 --- --- 6:0 --- --- 3. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:0 2:0 XXX --- --- 2:1 2:2 6:0 6:0 --- 2:2 --- XXX --- --- 1:0 --- 1:1 --- --- 4. Национал (София) 0:1 --- 1:0 XXX 3:1 --- 2:0 5:1 7:0 --- --- --- 1:1 XXX 1:0 --- --- --- --- --- 5. ЦСКА (София) 1:6 --- 2:0 --- XXX 5:1 0:1 5:1 7:0 --- --- --- 1:4 --- XXX --- --- --- --- --- 6. Академия Септември (София) --- 1:4 --- 3:0* 2:6 XXX 3:1 --- --- --- --- 0:3 --- 0:2 --- XXX --- --- --- --- 7. Левски Раковски (София) 0:8 3:3 0:1 1:1 0:2 1:0 XXX 4:2 --- (3:0) 8. Елит София (София) --- --- --- 2:1 1:4 3:5 1:3 XXX 1:1 --- --- --- --- --- --- 2:6 --- XXX --- --- 9. Ферион (София) --- 0:6 --- --- --- 0:5 3:3 --- XXX --- 10. София спорт (София) --- --- (0:14) --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 17 13 3 1 35:13 42 2. Атлетико Артен (София) 17 9 3 5 54:25 30 3. Левски II (София) 16 8 4 4 29:19 28 4. Кюстендил (Кюстендил) 17 6 5 6 33:34 23 5. Национал II (София) 17 5 6 6 25:22 21 6. Миньор (Перник) 17 6 2 9 20:24 20 [1 0 1 2:1 3] 7. Сердика (София) 17 5 5 7 15:19 20 [1 0 1 1:2 3] 8. Марек 1915 (Дупница) 17 4 5 8 32:30 17 9. Левски (Чепинци) 9 4 1 4 17:14 13 [*] 10. ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 1 4 4 9:17 7 [*] 11. Ай ма3кс (София) 7 0 0 7 0:52 0 [*]
I кръг 26 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Миньор (Перник) 2:1 26 септември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Сердика (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:2 26 септември 2021 г., неделя, 12:00 ч: Ай ма3кс (София) - Кюстендил (Кюстендил) 0:7 26 септември 2021 г., неделя, 13:30 ч: Левски II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2 Атлетико Артен (София) почива II кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) 1:0 3 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Левски II (София) - Атлетико Артен (София) 0:2 3 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Ай ма3кс (София) 9:0 3 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Национал II (София) 2:1 Сердика (София) почива III кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Левски II (София) 0:2 10 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Национал II (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:3 сл. 10 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) 1:2 10 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч: Атлетико Артен (София) - Витоша (Бистрица) 1:2 Ай ма3кс (София) почива IV кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Сердика (София) 0:1 17 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Левски II (София) - Ай ма3кс (София) отложен 17 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) 1:2 17 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 1:3 ненасрочен: Левски II (София) - Ай ма3кс (София) анулиран Национал II (София) почива V кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Левски II (София) 1:3 24 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ай ма3кс (София) - Атлетико Артен (София) 0:17 24 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Сердика (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 24 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 Миньор (Перник) почива VI кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Ай ма3кс (София) 5:0 31 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч: Атлетико Артен (София) - Национал II (София) 0:0 31 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Левски II (София) - Миньор (Перник) 0:1 31 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница) 1:0 Кюстендил (Кюстендил) почива VII кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Ай ма3кс (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3 7 ноември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Национал II (София) - Сердика (София) 0:0 7 ноември 2021 г., неделя, 12:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Левски II (София) 1:0 7 ноември 2021 г., неделя, 13:30 ч: Миньор (Перник) - Атлетико Артен (София) 1:4 Марек 1915 (Дупница) почива VIII кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Ай ма3кс (София) - Национал II (София) 0:7 28 ноември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Сердика (София) - Миньор (Перник) 0:2 28 ноември 2021 г., неделя, 12:00 ч: Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:5 28 ноември 2021 г., неделя, 13:30 ч: Левски II (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) почива IX кръг 5 декември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Миньор (Перник) - Ай ма3кс (София) 4:0 5 декември 2021 г., неделя, 10:30 ч: Сердика (София) - Кюстендил (Кюстендил) 0:0 5 декември 2021 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Атлетико Артен (София) 1:4 5 декември 2021 г., неделя, 13:30 ч: Национал II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2 Левски II (София) почива X кръг 13 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен 13 март 2022 г., неделя, 10:25 ч: Левски (Чепинци) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) отложен 13 март 2022 г., неделя, 11:50 ч: Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил) отложен 13 март 2022 г., неделя, 13:15 ч: Сердика (София) - Миньор (Перник) отложен 13 март 2022 г., неделя, 14:40 ч: Национал II (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1 22 май 2022 г., неделя, 10:25 ч: Левски (Чепинци) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:2 22 май 2022 г., неделя, 11:50 ч: Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил) 4:1 22 май 2022 г., неделя, 13:15 ч: Сердика (София) - Миньор (Перник) 1:0 22 май 2022 г., неделя, 14:40 ч: Национал II (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:3 XI кръг 20 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Национал II (София) 1:1 20 март 2022 г., неделя, 10:25 ч: Миньор (Перник) - Левски (Чепинци) 1:3 20 март 2022 г., неделя, 11:50 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Сердика (София) 1:1 20 март 2022 г., неделя, 13:15 ч: Марек 1915 (Дупница) - Атлетико Артен (София) 1:5 20 март 2022 г., неделя, 14:40 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ДИТ II (София) 3:0 XII кръг 27 март 2022 г., неделя, 09:00 ч: Атлетико Артен (София) - Левски II (София) 2:4 27 март 2022 г., неделя, 10:25 ч: Левски (Чепинци) - Кюстендил (Кюстендил) 3:0 27 март 2022 г., неделя, 11:50 ч: Национал II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1 27 март 2022 г., неделя, 13:15 ч: Сердика (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:0 27 март 2022 г., неделя, 14:40 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник) 0:0 XIII кръг 3 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) 2:1 3 април 2022 г., неделя, 10:25 ч: Левски II (София) - Сердика (София) 1:1 3 април 2022 г., неделя, 11:50 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (Чепинци) 1:1 3 април 2022 г., неделя, 13:15 ч: Национал II (София) - Атлетико Артен (София) 1:1 3 април 2022 г., неделя, 14:40 ч: Кюстендил (Кюстендил) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:2 XIV кръг 10 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Национал II (София) 2:2 10 април 2022 г., неделя, 10:25 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 10 април 2022 г., неделя, 11:50 ч: Атлетико Артен (София) - Витоша (Бистрица) 0:3 сл. Левски (Чепинци) - Левски II (София) 3:1 10 април 2022 г., неделя, 13:15 ч: Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) 2:2 XV кръг 17 април 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:0 17 април 2022 г., неделя, 10:25 ч: Национал II (София) - Левски (Чепинци) 3:1 17 април 2022 г., неделя, 11:50 ч: Атлетико Артен (София) - Сердика (София) 3:0 17 април 2022 г., неделя, 13:15 ч: Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) 1:2 17 април 2022 г., неделя, 14:40 ч: Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил) 4:1 XVI кръг 1 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3 1 май 2022 г., неделя, 10:25 ч: Левски (Чепинци) - Атлетико Артен (София) 2:3 1 май 2022 г., неделя, 11:50 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Национал II (София) 0:2 1 май 2022 г., неделя, 13:15 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 4:3 1 май 2022 г., неделя, 14:40 ч: Миньор (Перник) - Левски II (София) 0:2 XVII кръг 8 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Национал II (София) - Миньор (Перник) 0:1 8 май 2022 г., неделя, 10:25 ч: Атлетико Артен (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:2 8 май 2022 г., неделя, 11:50 ч: Левски II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:1 8 май 2022 г., неделя, 13:15 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница) 0:0 8 май 2022 г., неделя, 14:40 ч: Сердика (София) - Левски (Чепинци) 1:0 XVIII кръг 15 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски (Чепинци) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 15 май 2022 г., неделя, 10:25 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Сердика (София) 1:0 15 май 2022 г., неделя, 11:50 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски II (София) 1:2 15 май 2022 г., неделя, 13:15 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Национал II (София) 1:2 15 май 2022 г., неделя, 14:40 ч: Миньор (Перник) - Атлетико Артен (София) 1:3 X кръг - отложени мачове 22 май 2022 г., неделя, 09:00 ч: Левски II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1 22 май 2022 г., неделя, 10:25 ч: Левски (Чепинци) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:2 22 май 2022 г., неделя, 11:50 ч: Атлетико Артен (София) - Кюстендил (Кюстендил) 4:1 22 май 2022 г., неделя, 13:15 ч: Сердика (София) - Миньор (Перник) 1:0 22 май 2022 г., неделя, 14:40 ч: Национал II (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:3
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) XXX --- --- 4:1 --- 1:0 --- 1:0 --- 3:0 --- XXX --- --- --- --- 2:1 --- 0:0 --- --- --- 2. Атлетико Артен (София) 1:2 XXX 2:4 3:5 0:0 --- 0:1 --- --- 2:2 --- 0:3* XXX --- 4:1 --- --- 3:0 --- --- --- --- 3. Левски II (София) 4:2 0:2 XXX 3:1 1:1 0:1 1:1 2:2 --- 3:0 --- 1:1 --- XXX --- --- --- --- --- --- --- --- 4. Кюстендил (Кюстендил) 1:3 --- 1:0 XXX 2:1 --- 1:1 2:2 --- 2:2 --- --- --- --- XXX 1:2 --- --- 4:3 --- --- --- 5. Национал II (София) 2:2 1:1 1:3 --- XXX 2:1 0:0 0:3* 3:1 --- --- 0:1 --- --- --- XXX 0:1 --- 1:3 --- --- --- 6. Миньор (Перник) --- 1:4 0:2 1:2 --- XXX --- --- 1:3 --- 4:0 --- 1:3 --- 2:2 --- XXX --- --- --- --- --- 7. Сердика (София) 1:2 --- 0:2 0:0 2:2 0:2 XXX 1:2 1:0 --- 5:0 0:3 --- --- --- --- 1:0 XXX 1:0 --- --- --- 8. Марек 1915 (Дупница) --- 1:4 1:2 --- --- 1:2 --- XXX 1:1 --- 9:0 --- 1:5 --- --- --- 1:2 --- XXX --- --- --- 9. Левски (Чепинци) 1:2 2:3 3:1 3:0 --- --- --- --- XXX 3:2 --- 10. ДИТ II (кв.Драгалевци, София) --- --- --- --- 0:2 0:0 1:0 2:2 --- XXX --- 11. Ай ма3кс (София) 0:3 0:17 --- 0:7 0:7 --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Металург 1957 (Перник) 20 17 3 0 79:12 54 2. Възраждане 2020 (София) 20 14 2 4 66:20 44 3. Спортист 13 (София) 19 12 5 2 44:15 41 4. Арес (София) 18 12 1 5 40:19 37 5. ФК Рилски спортист (Самоков) 18 8 3 7 37:27 27 6. Септември II (София) 19 6 3 10 39:37 21 [1 0 0 4:1 3] 7. Ферион (София) 10 7 0 3 20:16 21 [*] [0 0 1 1:4 0] 8. РД Спорт (София) 18 5 2 11 29:32 17 9. ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 5 0 4 23:7 15 [*] 10. Ботев 57 СУ (София) 18 3 1 14 18:66 10 11. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 18 2 0 16 16:103 6 [1 0 0 5:1 3] 12. Обеля (кв.Обеля, София) 19 2 0 17 19:76 6 [0 0 1 1:5 0]
I кръг 25 септември 2021 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Септември II (София) 4:1 25 септември 2021 г., събота, 10:30 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Металург 1957 (Перник) 0:3 25 септември 2021 г., събота, 12:00 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Обеля (кв.Обеля, София) 5:0 25 септември 2021 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - Възраждане 2020 (София) 3:2 25 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - РД Спорт (София) 0:6 Ботев 57 СУ (София) почива II кръг 2 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - РД Спорт (София) 1:2 2 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - ФК Рилски спортист (Самоков) 3:1 2 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Възраждане 2020 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 8:1 2 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Спортист 13 (София) 0:3 2 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Арес (София) - Ботев 57 СУ (София) отложен ненасрочен: Арес (София) - Ботев 57 СУ (София) анулиран ДИТ II (кв.Драгалевци, София) почива III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Септември II (София) 0:3 9 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч: Спортист 13 (София) - Металург 1957 (Перник) 0:0 9 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Арес (София) 0:1 9 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Обеля (кв.Обеля, София) отложен РД Спорт (София) - Възраждане 2020 (София) 0:4 ненасрочен: ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Обеля (кв.Обеля, София) анулиран ФК Рилски спортист (Самоков) почива IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - Възраждане 2020 (София) 0:5 16 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 15:0 16 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - РД Спорт (София) 0:3 16 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: Арес (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 3:0 16 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:8 Спортист 13 (София) почива V кръг 23 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Септември II (София) 3:0 23 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч: РД Спорт (София) - Металург 1957 (Перник) 0:2 23 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Спортист 13 (София) - Арес (София) 1:2 23 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Ботев 57 СУ (София) 5:0 23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Възраждане 2020 (София) 0:5 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) почива VI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 0:4 30 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Възраждане 2020 (София) 2:2 30 октомври 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Спортист 13 (София) 0:4 30 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: Арес (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:0 30 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: ДИТ II (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) отложен ненасрочен: ДИТ II (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) анулиран РД Спорт (София) почива VII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 10:30 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Септември II (София) отложен Обеля (кв.Обеля, София) - Металург 1957 (Перник) 1:2 6 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч: Спортист 13 (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:0 6 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 57 СУ (София) 3:5 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Арес (София) 2:4 ненасрочен: ФК Рилски спортист (Самоков) - Септември II (София) анулиран Възраждане 2020 (София) почива VIII кръг 15 ноември 2021 г., понеделник, 09:00 ч: Септември II (София) - Металург 1957 (Перник) 1:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 10:30 ч: Арес (София) - Възраждане 2020 (София) 0:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - РД Спорт (София) отложен 15 ноември 2021 г., понеделник, 13:30 ч: ДИТ II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7:0 15 ноември 2021 г., понеделник, 15:00 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Спортист 13 (София) 0:0 ненасрочен: Ботев 57 СУ (София) - РД Спорт (София) анулиран Обеля (кв.Обеля, София) почива IX кръг 20 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Спортист 13 (София) - Септември II (София) 0:0 20 ноември 2021 г., събота, 10:30 ч: РД Спорт (София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:1 20 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кб) - ФК Рилски спортист (Самоков) 0:5 20 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Арес (София) 0:2 20 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Ботев 57 СУ (София) 9:0 Металург 1957 (Перник) почива X кръг 27 ноември 2021 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Металург 1957 (Перник) 0:2 27 ноември 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 0:4 27 ноември 2021 г., събота, 12:00 ч: ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Възраждане 2020 (София) 0:2 27 ноември 2021 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:1 27 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - РД Спорт (София) 2:0 Септември II (София) почива XI кръг 4 декември 2021 г., събота, 09:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември II (София) 4:1 4 декември 2021 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Ботев 57 СУ (София) 2:0 4 декември 2021 г., събота, 12:00 ч: Възраждане 2020 (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 4:1 4 декември 2021 г., събота, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) 1:1 4 декември 2021 г., събота, 15:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:4 Арес (София) почива XII кръг 12 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - Арес (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Ферион (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - ФК Рилски спортист (Самоков) отложен 12 март 2022 г., събота, 13:30 ч: Възраждане 2020 (София) - Спортист 13 (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) отложен 4 юни 2022 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - Арес (София) 4:1 4 юни 2022 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Ферион (София) 5:0 4 юни 2022 г., събота, 12:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 2:4 4 юни 2022 г., събота, 13:30 ч: Възраждане 2020 (София) - Спортист 13 (София) 1:1 4 юни 2022 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) отложен ненасрочен: РД Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анулиран Ботев 57 СУ (София) почива XIII кръг 19 март 2022 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Септември II (София) 0:1 19 март 2022 г., събота, 10:30 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Металург 1957 (Перник) 1:2 19 март 2022 г., събота, 12:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Възраждане 2020 (София) 0:5 19 март 2022 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 7:0 19 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Арес (София) 1:3 Ферион (София) почива XIV кръг 26 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - Ботев 57 СУ (София) 1:1 26 март 2022 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Спортист 13 (София) 6:1 26 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Арес (София) - Ферион (София) 0:1 26 март 2022 г., събота, 13:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 1:5 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Възраждане 2020 (София) - РД Спорт (София) 2:1 ФК Рилски спортист (Самоков) почива XV кръг 2 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Септември II (София) 2:0 2 април 2022 г., събота, 10:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Металург 1957 (Перник) 0:7 2 април 2022 г., събота, 12:00 ч: РД Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:2 2 април 2022 г., събота, 13:30 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Арес (София) 2:2 2 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Ферион (София) - Ботев 57 СУ (София) 3:0 Спортист 13 (София) почива XVI кръг 9 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - Ферион (София) 4:1 9 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - РД Спорт (София) 5:1 9 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Арес (София) - Спортист 13 (София) отложен Възраждане 2020 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 8:1 9 април 2022 г., събота, 13:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 1:3 ненасрочен: Арес (София) - Спортист 13 (София) анулиран ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) почива XVII кръг 16 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Септември II (София) 0:8 16 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Възраждане 2020 (София) - Металург 1957 (Перник) 0:5 16 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Спортист 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) 2:0 16 април 2022 г., събота, 13:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Арес (София) 1:7 16 април 2022 г., събота, 15:00 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Ферион (София) 1:2 РД Спорт (София) почива XVIII кръг 30 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Обеля (кв.Обеля, София) 7:0 30 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Септември II (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 1:2 30 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Ферион (София) - Спортист 13 (София) 1:3 30 април 2022 г., събота, 13:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:0 30 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Арес (София) - РД Спорт (София) 2:0 Възраждане 2020 (София) почива XIX кръг 7 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Септември II (София) 3:2 7 май 2022 г., събота, 10:30 ч: Възраждане 2020 (София) - Арес (София) 0:2 7 май 2022 г., събота, 12:00 ч: РД Спорт (София) - Ботев 57 СУ (София) 9:1 7 май 2022 г., събота, 13:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ферион (София) 0:4 7 май 2022 г., събота, 15:00 ч: Спортист 13 (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 2:1 Обеля (кв.Обеля, София) почива XX кръг 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - Спортист 13 (София) 0:3 14 май 2022 г., събота, 10:30 ч: Ферион (София) - РД Спорт (София) 2:0 14 май 2022 г., събота, 12:00 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 2:0 14 май 2022 г., събота, 13:30 ч: Арес (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:1 14 май 2022 г., събота, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Възраждане 2020 (София) 0:1 Металург 1957 (Перник) почива XXI кръг 21 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Арес (София) 2:1 21 май 2022 г., събота, 10:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СУ (София) 1:4 21 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Ферион (София) 1:2 21 май 2022 г., събота, 13:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Спортист 13 (София) 0:7 21 май 2022 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 1:1 Септември II (София) почива XXII кръг 28 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 11:1 28 май 2022 г., събота, 10:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - Металург 1957 (Перник) 1:5 28 май 2022 г., събота, 12:00 ч: ФК Рилски спортист (Самоков) - Възраждане 2020 (София) 1:4 28 май 2022 г., събота, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - РД Спорт (София) 1:0 28 май 2022 г., събота, 15:00 ч: Ферион (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 4:2 Арес (София) почива XII кръг - отложени мачове 4 юни 2022 г., събота, 09:00 ч: Септември II (София) - Арес (София) 4:1 4 юни 2022 г., събота, 10:30 ч: Металург 1957 (Перник) - Ферион (София) 5:0 4 юни 2022 г., събота, 12:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - ФК Рилски спортист (Самоков) 2:4 4 юни 2022 г., събота, 13:30 ч: Възраждане 2020 (София) - Спортист 13 (София) 1:1 4 юни 2022 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) отложен
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Металург 1957 (Перник) XXX 2:2 6:1 2:1 3:1 3:2 5:0 5:1 --- 2:0 15:0 7:0 2. Възраждане 2020 (София) 0:5 XXX 1:1 0:2 4:1 2:0 1:2 2:1 --- 9:0 8:1 8:1 3. Спортист 13 (София) 0:0 3:2 XXX 1:2 2:1 0:0 --- 1:0 1:0 2:0 4:1 7:0 4. Арес (София) 0:2 0:1 --- XXX 3:0 4:1 0:1 2:0 --- --- 4:0 2:1 5. ФК Рилски спортист (Самоков) 1:2 1:4 0:0 2:2 XXX --- 1:2 2:0 --- 5:0 2:0 5:0 6. Септември II (София) 1:1 0:5 0:3 4:1 1:2 XXX 4:1 1:2 --- 1:1 11:1 0:4 7. Ферион (София) --- --- 1:3 --- --- --- XXX 2:0 --- 3:0 --- 4:2 8. РД Спорт (София) 0:2 0:4 1:1 2:4 1:1 0:1 --- XXX 0:1 9:1 --- 3:2 9. ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:3 0:2 --- 0:1 --- 3:0 --- --- XXX --- 7:0 --- 10. Ботев 57 СУ (София) 1:5 0:1 0:4 1:3 1:3 0:3 --- --- 0:8 XXX 4:0 0:4 11. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:7 0:5 0:7 1:7 0:5 4:1 0:4 0:6 --- 3:5 XXX --- 12. Обеля (кв.Обеля, София) 1:2 0:5 0:3 0:2 2:4 0:8 --- 0:3 0:4 1:4 1:5 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Г"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Витоша 13 (София) 20 18 1 1 87:17 55 2. Спорт за всички (София) 18 11 2 5 66:19 35 3. Победа 2013 (София) 19 11 1 7 32:33 34 4. Барокко (София) 18 10 2 6 50:40 32 5. Септември (София) 19 9 4 6 44:30 31 6. Левски (Чепинци) 9 9 0 0 58:4 27 [*] 7. ОФК София (София) 20 6 4 10 22:40 22 8. Локомотив София 1929 (София) 19 4 7 8 26:38 19 9. Левски Раковски II (София) 19 5 0 14 25:64 15 10. ОФК Костенец (гр.Костенец) 15 2 3 10 17:58 9 [1 0 0 2:1 3] 11. Ай ма3кс (София) 9 3 0 6 10:18 9 [*] [0 0 1 1:2 0] 12. Сердика II (София) 19 2 0 17 9:85 6
I кръг 25 септември 2021 г., събота, 08:50 ч: Левски (Чепинци) - ОФК София (София) 6:0 25 септември 2021 г., събота, 10:15 ч: Септември (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 7:1 25 септември 2021 г., събота, 11:40 ч: Барокко (София) - Победа 2013 (София) 0:4 25 септември 2021 г., събота, 13:05 ч: Сердика II (София) - Спорт за всички (София) 0:4 25 септември 2021 г., събота, 14:30 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 8:1 Левски Раковски II (София) почива II кръг 2 октомври 2021 г., събота, 08:50 ч: ОФК София (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:2 2 октомври 2021 г., събота, 10:15 ч: Спорт за всички (София) - Витоша 13 (София) 1:2 2 октомври 2021 г., събота, 11:40 ч: Левски (Чепинци) - Левски Раковски II (София) 9:0 2 октомври 2021 г., събота, 13:05 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Барокко (София) 0:5 2 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: Победа 2013 (София) - Сердика II (София) 2:0 Септември (София) почива III кръг 9 октомври 2021 г., събота, 08:50 ч: Левски Раковски II (София) - ОФК София (София) 1:4 9 октомври 2021 г., събота, 10:15 ч: Септември (София) - Левски (Чепинци) 1:7 9 октомври 2021 г., събота, 11:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спорт за всички (София) 1:4 9 октомври 2021 г., събота, 13:05 ч: Витоша 13 (София) - Победа 2013 (София) 1:1 9 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: Сердика II (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен ненасрочен: Сердика II (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) анулиран Барокко (София) почива IV кръг 16 октомври 2021 г., събота, 08:50 ч: ОФК София (София) - Спорт за всички (София) 0:4 16 октомври 2021 г., събота, 10:15 ч: Левски (Чепинци) - Барокко (София) 8:0 16 октомври 2021 г., събота, 11:40 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Витоша 13 (София) 0:8 16 октомври 2021 г., събота, 13:05 ч: Левски Раковски II (София) - Септември (София) 0:5 16 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: Победа 2013 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:1 Сердика II (София) почива V кръг 23 октомври 2021 г., събота, 08:50 ч: Септември (София) - ОФК София (София) 0:0 23 октомври 2021 г., събота, 10:15 ч: Барокко (София) - Левски Раковски II (София) 3:1 23 октомври 2021 г., събота, 11:40 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен 23 октомври 2021 г., събота, 13:05 ч: Сердика II (София) - Левски (Чепинци) 0:6 23 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: Спорт за всички (София) - Победа 2013 (София) 4:1 ненасрочен: Локомотив Сф 1929 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) анулиран Витоша 13 (София) почива VI кръг 30 октомври 2021 г., събота, 08:50 ч: ОФК София (София) - Победа 2013 (София) 0:1 30 октомври 2021 г., събота, 10:15 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Спорт за всички (София) 1:6 30 октомври 2021 г., събота, 11:40 ч: Левски (Чепинци) - Витоша 13 (София) 5:0 30 октомври 2021 г., събота, 13:05 ч: Септември (София) - Барокко (София) 2:0 30 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: Левски Раковски II (София) - Сердика II (София) 2:0 Локомотив София 1929 (София) почива VII кръг 6 ноември 2021 г., събота, 08:50 ч: Барокко (София) - ОФК София (София) 1:0 6 ноември 2021 г., събота, 10:15 ч: Витоша 13 (София) - Левски Раковски II (София) 4:0 6 ноември 2021 г., събота, 11:40 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци) 1:8 6 ноември 2021 г., събота, 13:05 ч: Сердика II (София) - Септември (София) 0:7 6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч: Победа 2013 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 4:0 Спорт за всички (София) почива VIII кръг 15 ноември 2021 г., понеделник, 08:50 ч: ОФК София (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 10:15 ч: Левски (Чепинци) - Спорт за всички (София) 4:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 11:40 ч: Левски Раковски II (София) - Локомотив Сф 1929 (София) 1:6 15 ноември 2021 г., понеделник, 13:05 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 2:3 15 ноември 2021 г., понеделник, 14:30 ч: Барокко (София) - Сердика II (София) 2:1 Победа 2013 (София) почива IX кръг 22 ноември 2021 г., понеделник, 08:50 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) 3:0 22 ноември 2021 г., понеделник, 10:15 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 1:1 22 ноември 2021 г., понеделник, 11:40 ч: Спорт за всички (София) - Левски Раковски II (София) 4:0 22 ноември 2021 г., понеделник, 13:05 ч: Сердика II (София) - ОФК София (София) 0:1 22 ноември 2021 г., понеделник, 14:30 ч: Победа 2013 (София) - Левски (Чепинци) 1:5 ОФК Костенец (гр.Костенец) почива X кръг 27 ноември 2021 г., събота, 08:50 ч: Левски Раковски II (София) - Победа 2013 (София) 0:3 27 ноември 2021 г., събота, 10:15 ч: Септември (София) - Спорт за всички (София) 2:2 27 ноември 2021 г., събота, 11:40 ч: Левски (Чепинци) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:2 27 ноември 2021 г., събота, 13:05 ч: Сердика II (София) - Витоша 13 (София) 0:7 ненасрочен: Левски (Чепинци) - ОФК Костенец (гр.Костенец) анулиран ОФК София (София) почива XI кръг 4 декември 2021 г., събота, 08:50 ч: Витоша 13 (София) - ОФК София (София) 11:0 4 декември 2021 г., събота, 11:40 ч: Спорт за всички (София) - Барокко (София) 7:0 4 декември 2021 г., събота, 13:05 ч: Победа 2013 (София) - Септември (София) 0:4 4 декември 2021 г., събота, 14:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Сердика II (София) 0:1 ОФК Костенец (гр.Костенец) - Левски Раковски II (София) отложен ненасрочен: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Левски Раковски II (София) анулиран Левски (Чепинци) почива XII кръг 12 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен 12 март 2022 г., събота, 10:30 ч: Сердика II (София) - Победа 2013 (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Спорт за всички (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - ОФК София (София) отложен 12 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Ай ма3кс (София) отложен 4 юни 2022 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен 4 юни 2022 г., събота, 10:30 ч: Сердика II (София) - Победа 2013 (София) 4:0 4 юни 2022 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Спорт за всички (София) 2:0 4 юни 2022 г., събота, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - ОФК София (София) 1:1 4 юни 2022 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Ай ма3кс (София) 0:4 ненасрочен: Барокко (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) анулиран Левски Раковски II (София) почива XIII кръг 19 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Ай ма3кс (София) - Барокко (София) 0:4 19 март 2022 г., събота, 10:30 ч: Спорт за всички (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:0 19 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Победа 2013 (София) - Витоша 13 (София) 1:4 19 март 2022 г., събота, 13:30 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Сердика II (София) 5:1 19 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Левски Раковски II (София) - Септември (София) 1:3 ОФК София (София) почива XIV кръг 26 март 2022 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Левски Раковски II (София) 5:1 26 март 2022 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 6:1 26 март 2022 г., събота, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Победа 2013 (София) 0:2 26 март 2022 г., събота, 13:30 ч: ОФК София (София) - Спорт за всички (София) 2:1 26 март 2022 г., събота, 15:00 ч: Сердика II (София) - Ай ма3кс (София) 0:3 Септември (София) почива XV кръг 2 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Победа 2013 (София) - ОФК София (София) 2:0 2 април 2022 г., събота, 10:30 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Локомотив Сф 1929 (София) 1:1 2 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Левски Раковски II (София) - Сердика II (София) 1:0 2 април 2022 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Барокко (София) 1:3 2 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Ай ма3кс (София) - Витоша 13 (София) 0:3 Спорт за всички (София) почива XVI кръг 9 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Сердика II (София) - Септември (София) 0:3 9 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Левски Раковски II (София) 5:2 9 април 2022 г., събота, 12:00 ч: ОФК София (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 2:2 9 април 2022 г., събота, 13:30 ч: Спорт за всички (София) - Победа 2013 (София) 1:2 9 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Ай ма3кс (София) 1:0 Барокко (София) почива XVII кръг 16 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски II (София) - Локомотив Сф 1929 (София) 3:2 16 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 0:4 16 април 2022 г., събота, 12:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Спорт за всички (София) 0:6 16 април 2022 г., събота, 13:30 ч: Ай ма3кс (София) - ОФК София (София) 0:4 16 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Барокко (София) - Сердика II (София) 16:1 Победа 2013 (София) почива XVIII кръг 30 април 2022 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 1:1 30 април 2022 г., събота, 10:30 ч: Спорт за всички (София) - Ай ма3кс (София) 3:0 30 април 2022 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) 7:2 30 април 2022 г., събота, 13:30 ч: ОФК София (София) - Левски Раковски II (София) 0:1 30 април 2022 г., събота, 15:00 ч: Победа 2013 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 2:1 Сердика II (София) почива XIX кръг 7 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски II (София) - Спорт за всички (София) 2:5 7 май 2022 г., събота, 10:30 ч: Септември (София) - ОФК София (София) 2:0 7 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:1 7 май 2022 г., събота, 13:30 ч: Ай ма3кс (София) - Победа 2013 (София) отложен 7 май 2022 г., събота, 15:00 ч: Сердика II (София) - Витоша 13 (София) 1:5 ненасрочен: Ай ма3кс (София) - Победа 2013 (София) анулиран ОФК Костенец (гр.Костенец) почива XX кръг 14 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Спорт за всички (София) - Септември (София) отложен 14 май 2022 г., събота, 10:30 ч: ОФК София (София) - Барокко (София) 0:1 14 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Сердика II (София) 4:0 14 май 2022 г., събота, 13:30 ч: Победа 2013 (София) - Левски Раковски II (София) 3:2 14 май 2022 г., събота, 15:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ай ма3кс (София) 2:1 ненасрочен: Спорт за всички (София) - Септември (София) анулиран Витоша 13 (София) почива XXI кръг 21 май 2022 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски II (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 6:1 21 май 2022 г., събота, 10:30 ч: Септември (София) - Победа 2013 (София) 1:2 21 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Барокко (София) - Спорт за всички (София) отложен Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 21 май 2022 г., събота, 13:30 ч: Сердика II (София) - ОФК София (София) 0:4 ненасрочен: Барокко (София) - Спорт за всички (София) анулиран Ай ма3кс (София) почива XXII кръг 28 май 2022 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Витоша 13 (София) 0:3 28 май 2022 г., събота, 10:30 ч: Спорт за всички (София) - Сердика II (София) 13:0 28 май 2022 г., събота, 12:00 ч: Победа 2013 (София) - Барокко (София) 1:5 28 май 2022 г., събота, 13:30 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Септември (София) 1:2 28 май 2022 г., събота, 15:00 ч: Ай ма3кс (София) - Левски Раковски II (София) 2:1 Локомотив София 1929 (София) почива XII кръг - отложени мачове 4 юни 2022 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен 4 юни 2022 г., събота, 10:30 ч: Сердика II (София) - Победа 2013 (София) 4:0 4 юни 2022 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Спорт за всички (София) 2:0 4 юни 2022 г., събота, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - ОФК София (София) 1:1 4 юни 2022 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Ай ма3кс (София) 0:4
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша 13 (София) XXX 2:0 1:1 3:0 --- --- 11:0 8:1 4:0 6:1 --- --- XXX --- --- 7:2 --- --- --- 1:0 5:2 --- --- --- 2. Спорт за всички (София) 1:2 XXX 4:1 7:0 --- --- --- 0:0 4:0 --- 3:0 13:0 --- XXX 1:2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3. Победа 2013 (София) 1:4 --- XXX 1:5 0:4 1:5 2:0 0:1 3:2 4:0 --- 2:0 --- --- XXX --- --- --- --- --- --- 2:1 --- --- 4. Барокко (София) --- --- 0:4 XXX --- --- 1:0 2:2 3:1 --- --- 2:1 --- --- --- XXX --- --- --- 1:1 5:1 --- --- 16:1 5. Септември (София) 2:3 2:2 1:2 2:0 XXX 1:7 0:0 --- --- 7:1 0:4 --- 0:4 --- --- 1:3 XXX --- 2:0 --- --- --- --- --- 6. Левски (Чепинци) 5:0 4:1 --- 8:0 --- XXX 6:0 --- 9:0 --- --- --- 7. ОФК София (София) 0:3 0:4 0:1 0:1 --- --- XXX 3:2 0:1 1:1 --- --- --- 2:1 --- --- --- --- XXX --- --- 2:2 --- --- 8. Локомотив София 1929 (София) --- 1:4 0:2 --- 1:1 1:8 1:1 XXX --- --- 1:0 0:1 --- --- --- --- 1:1 --- --- XXX --- --- --- 4:0 9. Левски Раковски II (София) --- 2:5 0:3 --- 0:5 --- 1:4 1:6 XXX 6:1 --- 2:0 --- --- --- --- 1:3 --- --- 3:2 XXX --- --- 1:0 10. ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:8 1:6 --- 0:5 1:2 --- --- 1:1 --- XXX 2:1 5:1 --- 0:6 --- --- --- --- --- --- --- XXX --- --- 11. Ай ма3кс (София) 0:3 --- --- 0:4 --- --- 0:4 --- 2:1 --- XXX --- 12. Сердика II (София) 0:7 0:4 4:0 --- 0:7 0:6 0:1 --- --- --- 0:3 XXX 1:5 --- --- --- 0:3 --- 0:4 --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре