Юноши младша възраст (род.1999-00): Елитна група (U-17) 2015/16

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           32   26   3   3  102:23   81        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Септември (София)                  32   21   7   4   93:39   70    [*]        
 3. Литекс (Ловеч)                     32   21   6   5   84:27   69                [2 0 0  5:2  6]
 4. Левски (София)                     32   22   3   7   92:32   69                [0 0 2  2:5  0]
 5. Славия 1913 (София)                32   20   5   7   58:28   65               
 6. Ботев (Пловдив)                    32   13  10   9   39:21   49               
 7. Черно море (Варна)                 32   13   5  14   48:42   44               
 8. Спартак Плевен (Плевен)            32   11   8  13   43:62   41 [+]           
 9. Берое (Стара Загора)               32   12   4  16   37:61   40               
10. Локомотив 1926 (Пловдив)           32   10   8  14   34:52   38                [1 0 1  3:2  3]
11. ОФК Пирин (Благоевград)            32   11   5  16   37:56   38 [+]            [1 0 1  2:3  3]
12. ЦСКА (София)                       32    9  10  13   32:35   37               
13. Спартак-С 94 (Пловдив)             32    8  10  14   33:45   34               
14. Левски-Раковски (София)            32    5  10  17   26:57   25 [+]           
-------------------------------------------------------------------
15. Дунав 2010 (Русе)                  32    7   3  22   25:86   24        Изпада 
16. Черноморец Бургас (Бургас)         32    5   6  21   17:86   21        Изпада 
17. Чавдар (Етрополе)                  32    4   5  23   18:66   17        Изпада 
--. Локомотив (София)                   0    0   0   0    0:0     -    [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Берое (Стара Загора) - спортна база "Берое" (бивш стадион "Локомотив"), Стара Загора;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав" в Русе;
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Литекс (Ловеч) - ст."Салито", Ловеч;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - спортен комплекс "Лудогорец", Разград;
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където играят мъжките отбори.
  - ДИТ Спорт (София), 1-ви през изминалия сезон; през настоящия сезон участва като Септември (София) във връзка с обединението, в което участват двата клуба и Конелиано (Герман).
  - На 25 август 2015 г. СТК на БФС изважда Локомотив (София) от групата, след като малко преди срещите от I кръг от името на клуба е заявен отказ от участие в първенството. Всички мачове на отбора се анулират.

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg.

                           I кръг

22 август 2015, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:0 
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                     6:0 
22 август 2015, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      0:2 (0:2) 
  [0:1 Калоян Кръстев 19', 0:2 Христо Тодоров 34']
22 август 2015, събота, 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)     2:0 
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)                        0:5 
Спартак-С 94 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)          3:1 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       1:1 (0:1) 
  [0:1 Мартин Ковачев 8', 1:1 Андриян Димитров 69']
  [чк: Мариян Тонев (Б) 60', Радослав Калчев (Б) 70', Ангел Дойчинов (Ц) 72']
Левски-Раковски (София) - Локомотив (София)               анулиран * 
* - Мачът не е игран.
23 август 2015, неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Спартак Плевен (Плевен)              3:1 

                           II кръг

1 септември 2015, вторник, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          0:4 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак-С 94 (Пловдив)         2:0 
1 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Локомотив (София) - Левски (София)                        анулиран 
Спартак Плевен (Плевен) - Левски-Раковски (София)         1:1 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    2:1 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  0:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                    1:2 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)                          2:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)              2:1 

                           III кръг

5 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Черноморец Бургас (Бургас)            1:0 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                3:0 
Левски-Раковски (София) - Дунав 2010 (Русе)               0:2 
5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                   2:2 
Септември (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               6:1 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 5:0 
Левски (София) - Спартак Плевен (Плевен)                  9:0 
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)                   анулиран 
6 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   1:2 

                           IV кръг

12 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)            анулиран 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        0:4 
ОФК Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)              0:4 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              отложен 
12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Славия 1913 (София)             0:2 
Берое (Стара Загора) - Левски-Раковски (София)            2:0 
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             отложен 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         3:1 
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)                       0:0 
4 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             2:0 
18 ноември 2015, сряда, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              4:3 

                           V кръг

19 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                   4:0 
19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              5:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                1:1 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   0:0 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:0 
Левски-Раковски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)         1:0 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     1:2 (0:1) 
  [0:1 Радослав Калчев _', 1:1 Иван Калайджийски _', 1:2 Божидар Димитров _']
Локомотив (София) - Спартак Плевен (Плевен)               анулиран 
21 септември 2015, понеделник, 17:00 ч:
Септември (София) - Литекс (Ловеч)                        2:1 

                           VI кръг

26 септември 2015, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак Плевен (Плевен)      1:1 
26 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив (София)                     анулиран 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                  0:4 
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       3:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)              1:4 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:2 
Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  1:1 
27 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски-Раковски (София)        5:0 

                           VII кръг

3 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             0:0 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 3:2 
Славия 1913 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)             2:0 
3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)       2:0 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            0:2 
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     5:0 
Левски-Раковски (София) - Литекс (Ловеч)                  0:1 
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)                  анулиран 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Дунав 2010 (Русе)               2:0 

                           VIII кръг

10 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)            3:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            1:1 
Чавдар (Етрополе) - Черно море (Варна)                    0:1 
10 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           3:1 
10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Спартак Плевен (Плевен)            1:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (София)               анулиран 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)        1:1 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       0:3 
Спартак-С 94 (Пловдив) - ЦСКА (София)                     2:0 

                           IX кръг

13 октомври 2015, вторник, 16:00 ч:
Септември (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                4:1 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 5:1 
17 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                 1:0 
17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               0:1 
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      отложен 
Локомотив (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              анулиран 
Спартак Плевен (Плевен) - ОФК Пирин (Благоевград)         0:2 
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                  2:0 
18 октомври 2015, неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      0:0 
18 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      2:2 

                           X кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 10:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)               4:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черно море (Варна)               2:0 
22 октомври 2015, четвъртък, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски-Раковски (София)                 2:0 
22 октомври 2015, четвъртък, 14:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         0:4 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак Плевен (Плевен)        отложен 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)                        анулиран 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            отложен 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        отложен 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          отложен 
3 ноември 2015, вторник, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            0:2 
3 ноември 2015, вторник, 14:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        0:1 
4 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак Плевен (Плевен)        6:0 
9 декември 2015, сряда, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:2 

                           XI кръг

29 октомври 2015, четвъртък, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   3:0 
30 октомври 2015, петък, 12:00 ч:
Септември (София) - Черноморец Бургас (Бургас)            2:0 
Берое (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)            0:1 
30 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:3 
Левски-Раковски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)          4:2 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          1:0 
Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              анулиран 
Спартак Плевен (Плевен) - Литекс (Ловеч)                  1:1 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:4 

                           X кръг - отложени мачове

3 ноември 2015, вторник, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            0:2 
3 ноември 2015, вторник, 14:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        0:1 
4 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак Плевен (Плевен)        6:0 

                           IV кръг - отложен мач

4 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             2:0 

                           XII кръг

7 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ОФК Пирин (Благоевград)      1:1 
Септември (София) - Черно море (Варна)                    1:0 
7 ноември 2015, събота, 11:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (София)                   0:1 
7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           4:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак Плевен (Плевен)        2:1 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (София)                     анулиран 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     1:0 
7 ноември 2015, събота, 19:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    2:2 
8 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Дунав 2010 (Русе)                        4:1 

                           XIII кръг

14 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               1:4 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)              2:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)        1:2 
14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           2:1 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             4:0 
Славия 1913 (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)              2:0 
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)                       анулиран 
Спартак Плевен (Плевен) - Чавдар (Етрополе)               1:0 
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     0:5 

                           IV кръг - отложен мач

18 ноември 2015, сряда, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              4:3 

                           IX кръг - отложен мач

18 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      2:2 

                           XIV кръг

21 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Левски-Раковски (София)              3:1 
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           0:2 
Чавдар (Етрополе) - Дунав 2010 (Русе)                     0:1 
Ботев (Пловдив) - Спартак Плевен (Плевен)                 0:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив (София)                анулиран 
21 ноември 2015, събота, 16:30 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        2:5 
21 ноември 2015, събота, 19:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        прекратен * 
* - прекратен в началото на второто полувреме при резултат 0:0 заради бурен
    вятър.
22 ноември 2015, неделя, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)     0:2 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - ОФК Пирин (Благоевград)                  3:0 
25 ноември 2015, сряда, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        0:1 * 
* - доиграване на второто полувреме.

                           XV кръг

28 ноември 2015, събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       3:3 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                       отложен 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   3:1 
Локомотив (София) - ЦСКА (София)                          анулиран 
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)                  3:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)                 3:1 
29 ноември 2015, неделя, 10:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)      0:2 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Спартак-С 94 (Пловдив)          2:1 
2 декември 2015, сряда, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                       0:3 

                           XVI кръг

5 декември 2015, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  1:0 
5 декември 2015, събота, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:4 
5 декември 2015, събота, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Спартак Плевен (Плевен)                    0:2 
5 декември 2015, събота, 13:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               1:3 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:1 
Чавдар (Етрополе) - ОФК Пирин (Благоевград)               1:2 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                2:1 
Септември (София) - Локомотив (София)                     анулиран 
6 декември 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    2:2 

                           X кръг - отложен мач

9 декември 2015, сряда, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:2 

                           XVII кръг

12 декември 2015, събота, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             8:1 
Локомотив (София) - Черно море (Варна)                    анулиран 
Спартак Плевен (Плевен) - Септември (София)               1:1 
Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             2:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                 0:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Чавдар (Етрополе)              5:0 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 4:1 
13 декември 2015, неделя, 11:00 ч:
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)               4:0 
14 декември 2015, понеделник, 13:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                          0:0 

                           XVIII кръг

1 март 2016, вторник, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                1:0 
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                     1:1 
1 март 2016, вторник, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:1 
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Етрополе)                        1:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Спартак-С 94 (Пловдив)          3:3 
в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен:
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Черно море (Варна)              1:2 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      0:3 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           XIX кръг

5 март 2016, събота, 11:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:3 
5 март 2016, събота, 13:00 ч:
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)          3:0 
5 март 2016, събота, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Спартак Плевен (Плевен)         1:1 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    1:0 
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  4:1 
ЦСКА (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                    0:0 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:1 
5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          0:1 
Левски (София)                                            почива

                           XX кръг

9 март 2016, сряда, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   1:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)               0:4 
9 март 2016, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   2:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Левски (София)                  3:2 
12 март 2016, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)            1:0 
12 март 2016, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                0:0 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 0:1 
13 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Левски-Раковски (София)               1:4 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXI кръг

16 март 2016, сряда, 10:30 ч:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        отложен 
Черно море (Варна) - ОФК Пирин (Благоевград)              0:1 
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              отложен 
16 март 2016, сряда, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак Плевен (Плевен)             отложен 
Левски-Раковски (София) - Берое (Стара Загора)            2:0 
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             отложен 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         2:0 
17 март 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                       3:0 
11 май 2016, сряда, 10:30 ч:
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              4:3 
11 май 2016, сряда, 15:30 ч:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        5:0 
11 май 2016, сряда, 16:30 ч:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             1:0 
Славия 1913 (София) - Спартак Плевен (Плевен)             3:1 
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           XXII кръг

19 март 2016, събота, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                   отложен 
19 март 2016, събота, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)              1:0 
Чавдар (Етрополе) - Спартак-С 94 (Пловдив)                1:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   2:0 
Литекс (Ловеч) - Септември (София)                        отложен 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             отложен 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)         1:0 
20 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     отложен 
18 май 2016, сряда, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                   0:2 
18 май 2016, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Септември (София)                        0:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             4:2 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     1:3 
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива

                           XXIII кръг

26 март 2016, събота, 10:30 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Черноморец Бургас (Бургас)      3:0 
Левски-Раковски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        0:2 
26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                1:0 
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                  0:1 
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       отложен 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              отложен 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:0 
26 март 2016, събота, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          4:0 
23 май 2016, понеделник, 16:30 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       2:0 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              4:0 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XXIV кръг

2 април 2016, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 отложен * 
* - отложен заради хранително натравяне в отбора на гостите.
2 април 2016, събота, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Левски-Раковски (София)                  3:0 
3 април 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             3:2 
3 април 2016, неделя, 13:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)       0:0 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            2:0 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     2:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)             1:2 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак Плевен (Плевен)               0:2 
23 май 2016, понеделник, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 2:0 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XXV кръг

6 април 2016, сряда, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            1:4 
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)                    6:2 
6 април 2016, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       2:0 
6 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец Бургас (Бургас)            1:2 
Спартак Плевен (Плевен) - Берое (Стара Загора)            3:3 
Левски (София) - Литекс (Ловеч)                           1:2 
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        0:0 
ЦСКА (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     1:1 
ОФК Пирин (Благоевград)                                   почива

                           XXVI кръг

9 април 2016, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 1:1 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      2:1 
9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Септември (София)                1:1 
Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София)               0:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 1:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Спартак Плевен (Плевен)         3:1 
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  2:1 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      3:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XXVII кръг

13 април 2016, сряда, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - ОФК Пирин (Благоевград)               4:1 
Черно море (Варна) - Спартак-С 94 (Пловдив)               1:2 
13 април 2016, сряда, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         2:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград)        1:3 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:2 (0:0) 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:1 (1:1) 
13 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        4:0 
Левски-Раковски (София) - Ботев (Пловдив)                 1:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XXVIII кръг

16 април 2016, събота, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Септември (София)            1:4 
16 април 2016, събота, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   1:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)            отложен 
17 април 2016, неделя, 10:00 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         1:0 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)          0:0 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          0:3 
Литекс (Ловеч) - Спартак Плевен (Плевен)                  5:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              9:0 
23 май 2016, понеделник, 16:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)            0:1 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           XXIX кръг

23 април 2016, събота, 11:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)      5:0 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           2:4 
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив)        2:1 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     1:0 
23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Литекс (Ловеч)                        0:4 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:1 
24 април 2016, неделя, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Септември (София)                    0:2 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   4:0 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXX кръг

28 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак Плевен (Плевен)               2:1 
29 април 2016, петък, 10:30 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               3:1 
29 април 2016, петък, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ОФК Пирин (Благоевград)        5:0 
29 април 2016, петък, 12:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           1:1 
29 април 2016, петък, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:1 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Славия 1913 (София)              0:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)              4:0 
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     7:0 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XXXI кръг

7 май 2016, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)    11:0 
Левски-Раковски (София) - Черно море (Варна)              1:1 
7 май 2016, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:1 
7 май 2016, събота, 16:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                  1:1 
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Пловдив)                 0:1 
Левски (София) - Септември (София)                        3:3 * 
* - заради влизане в съдийската стая без разрешение от служебно лице на
    домакините, Левски е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
8 май 2016, неделя, 15:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Чавдар (Етрополе)                     3:2 
8 май 2016, неделя, 16:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:0 
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XXI кръг - отложени мачове

11 май 2016, сряда, 10:30 ч:
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              4:3 
11 май 2016, сряда, 15:30 ч:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        5:0 
11 май 2016, сряда, 16:30 ч:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             1:0 
Славия 1913 (София) - Спартак Плевен (Плевен)             3:1 

                           XXXII кръг

14 май 2016, събота, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спартак Плевен (Плевен)          0:1 
14 май 2016, събота, 15:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                       4:0 
14 май 2016, събота, 16:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   4:0 
Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)                  0:1 
15 май 2016, неделя, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски-Раковски (София)      0:0 
Черно море (Варна) - Левски (София)                       1:3 
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)                 0:0 
15 май 2016, неделя, 16:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)        3:0 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXII кръг - отложени мачове

18 май 2016, сряда, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                   0:2 
18 май 2016, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Септември (София)                        0:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             4:2 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     1:3 

                           XXIV кръг - отложен мач

23 май 2016, понеделник, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 2:0 

                           XXIII кръг - отложени мачове

23 май 2016, понеделник, 16:30 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       2:0 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              4:0 

                           XXVIII кръг - отложен мач

23 май 2016, понеделник, 16:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)            0:1 

                           XXXIII кръг

26 май 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)              11:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       6:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)               4:0 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:3 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)                0:0 
Спартак Плевен (Плевен) - ЦСКА (София)                    3:2 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  2:1 
в София, ст."Летище": *
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  2:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Левски.
Септември (София)                                         почива

                           XXXIV кръг

30 май 2016, понеделник, 15:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               1:7 
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:1 
Септември (София) - Спартак Плевен (Плевен)               4:5 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                          6:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             3:0 
Ботев (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)                 0:0 
Чавдар (Етрополе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                 2:2 
Черно море (Варна)                                        почива

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Елитна група (U-17) 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Лудогорец 1945 (Разград)           XXX  4:3  3:1  2:0  1:1  1:0  4:2  6:0  4:1  6:0  5:0  1:0  2:0  5:0  9:0 11:0  5:0  --- 
 2. Септември (София)                  4:3  XXX  2:1  2:5  4:0  2:0  1:0  4:5  4:1  4:0  6:1  1:1  4:1  3:1  6:0  2:0  5:0  --- 
 3. Литекс (Ловеч)                     0:0  0:3  XXX  3:1  3:0  2:1  3:1  5:1  7:0  4:1  3:0  2:0  2:0  3:0  4:1 11:0  1:0  --- 
 4. Левски (София)                     3:2  3:3  1:2  XXX  0:2  1:0  3:3  9:0  1:2  5:1  0:1  4:0  4:0  2:1  5:0  4:0  4:0  --- 
 5. Славия 1913 (София)                1:4  3:1  2:2  0:3  XXX  1:0  2:1  3:1  1:0  1:2  2:0  0:0  2:0  8:1  4:0  3:0  3:0  --- 
 6. Ботев (Пловдив)                    0:0  0:3  0:1  0:3  1:0  XXX  2:1  0:0  2:2  3:0  0:0  2:0  1:1  2:0  4:0  5:0  3:0  --- 
 7. Черно море (Варна)                 1:0  0:2  2:0  1:3  1:0  0:0  XXX  3:1  5:0  0:0  0:1  1:3  1:2  3:1  1:0  2:1  6:2  --- 
 8. Спартак Плевен (Плевен)            1:3  1:1  1:1  3:2  0:2  0:1  1:2  XXX  3:3  2:1  0:2  3:2  2:1  1:1  2:0  3:0  1:0  --- 
 9. Берое (Стара Загора)               2:4  0:1  0:5  1:3  0:2  1:3  0:1  1:1  XXX  2:1  0:1  1:0  2:1  2:0  2:1  2:0  3:2  --- 
10. Локомотив 1926 (Пловдив)           0:1  1:4  2:2  1:1  0:2  0:0  3:2  2:1  0:2  XXX  3:0  2:0  3:1  1:1  4:0  2:0  2:1  --- 
11. ОФК Пирин (Благоевград)            1:2  0:4  1:1  0:4  1:2  0:3  0:4  3:1  0:1  2:0  XXX  1:2  3:3  1:0  4:0  5:0  4:0  --- 
12. ЦСКА (София)                       1:2  2:2  1:0  0:1  0:1  0:2  1:0  0:2  1:1  0:0  0:0  XXX  1:1  2:2  6:0  1:0  4:0  --- 
13. Спартак-С 94 (Пловдив)             0:3  1:1  2:2  0:1  0:2  0:0  2:0  0:1  3:0  2:0  3:1  2:0  XXX  0:0  2:1  2:0  1:1  --- 
14. Левски-Раковски (София)            0:2  1:4  0:1  1:4  1:1  1:1  1:1  1:1  2:0  0:0  1:0  0:1  4:2  XXX  0:2  0:2  0:1  --- 
15. Дунав 2010 (Русе)                  1:4  1:1  0:4  0:4  0:2  0:3  2:1  0:2  2:0  2:0  4:1  0:0  0:0  1:4  XXX  1:2  3:2  --- 
16. Черноморец Бургас (Бургас)         0:2  1:4  1:3  1:7  0:4  1:0  1:1  1:1  0:4  0:1  1:1  1:1  0:0  0:0  3:2  XXX  1:0  --- 
17. Чавдар (Етрополе)                  0:1  2:2  0:5  0:1  1:1  0:0  0:1  2:1  0:1  1:1  1:2  0:2  1:0  0:1  0:1  1:0  XXX  --- 
18. Локомотив (София)                  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


Юноши младша възраст (род.1999-00): Елитна група (U-17) 2015/16 - Квалификации

Североизточна България
Няма отбори желаещи да участват в Елитната група.
Северозападна България
Финал 2 юни 2016, четвъртък, 17:00 ч: в Кнежа: Янтра Габрово (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) 1:3
Югозападна България
Марек 1915 (Дупница) влиза в Елитната група като най-челно класирал се клуб от Зонална група - София (столица) без отбор в Елитната група.
Югоизточна България
1/2 финали 25 май 2016, сряда: в Димитровград: Ботев 2002 (Пловдив) - Арда (Кърджали) 4:2 27 май 2016, петък, 17:00 ч: в Стралджа: Верея (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:2 (0:1) Финал 1 юни 2016, сряда: в Сливен: Ботев 2002 (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:3 (2:1); при дузпите: 4:2 нагоре