Юноши старша възраст (род.1997-98): Елитна група (U-19) 2015/16

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                32   22   5   5   66:23   71     Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Литекс (Ловеч)                     32   22   3   7   88:31   69            
 3. Лудогорец 1945 (Разград)           32   21   3   8   83:32   66            
 4. Ботев (Пловдив)                    32   20   5   7   73:29   65            
 5. ЦСКА (София)                       32   16   9   7   55:32   57            
 6. Септември (София)                  32   17   5  10   80:54   56             [1 0 1  5:2  3]
 7. Берое (Стара Загора)               32   17   5  10   47:38   56             [1 0 1  2:5  3]
 8. Левски (София)                     32   17   3  12   77:52   54            
 9. Черно море (Варна)                 32   15   2  15   52:59   47            
10. Монтана 1921 (Монтана)             32   13   3  16   37:57   42            
11. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    32   11   4  17   35:51   37            
12. Верея (Стара Загора)               32    9   7  16   35:60   34             [1 1 0  4:3  4]
13. ОФК Пирин (Благоевград)            32    8  10  14   46:63   34             [0 1 1  3:4  1]
14. Черноморец Бургас (Бургас)         32   10   3  19   37:91   33            
-------------------------------------------------------------------
15. Локомотив 1926 (Пловдив)           32    8   7  17   39:54   31     Изпада 
16. Локомотив (Горна Оряховица)        32    2   4  26   27:85   10     Изпада 
17. София 2010 (София)                 32    5   0  27   16:82   15 [*] Изваден
--. Локомотив (София)                   0    0   0   0    0:0     - [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Берое (Стара Загора) - спортна база "Берое" (бивш стадион "Локомотив"), Стара Загора;
    - Литекс (Ловеч) - ст."Салито", Ловеч;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - ст."Балканфарма", Разград;
    - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Градски стадион, Българово;
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където играят мъжките отбори.
  - На 25 август 2015 г. СТК на БФС изважда Локомотив (София) от групата, след като малко преди срещите от I кръг от името на клуба е заявен отказ от участие в първенството. Всички мачове на отбора се анулират.
  - София 2010 (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg.

                           I кръг

22 август 2015, събота, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:2 
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                     3:0 (0:0) 
  [1:0 Никола Димитров 65', 2:0 Никола Димитров 70', 3:0 Никола Димитров 78']
София 2010 (София) - Монтана 1921 (Монтана)               0:2 
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     2:2 
Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              анулиран * 
* - Мачът не е игран.
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              2:0 
23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)         1:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец Бургас (Бургас)  2:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)             0:2 

                           II кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:2 
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)                   анулиран 
Берое (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)            3:1 (2:1) 
  [1:0 Ивелин Илиев 9', 2:0 Марин Петров 18', 2:1 Кирил Грозданов 44',
   3:1 Ивелин Илиев 65']
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               2:7 
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица) 2:1 
в Ерден:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                  0:3 
Черно море (Варна) - Левски (София)                       2:3 
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       1:4 
Верея (Стара Загора) - София 2010 (София)                 1:2 

                           III кръг

7 септември 2015, понеделник, 17:00 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:0 
София 2010 (София) - Черно море (Варна)                   0:2 
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                    3:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      0:2 
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)          4:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)      2:0 
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)                  анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            1:0 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:0 

                           IV кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   2:0 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   3:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)            анулиран 
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - ОФК Пирин (Благоевград)     3:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   1:2 
Верея (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)        3:2 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      2:1 
Левски (София) - София 2010 (София)                       1:2 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           3:0 (0:0) 
  [1:0 Атанас Панов 70', 2:0 Георги Георгиев 78', 3:0 Марин Петров 85']

                           V кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                         0:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Черно море (Варна)          0:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)          3:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)     7:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            1:2 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          1:0 
Литекс (Ловеч) - Верея (Стара Загора)                     4:0 
Локомотив (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       анулиран 
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  5:0 

                           VI кръг

26 септември 2015, събота, 16:00 ч:
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)    1:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (София)                анулиран 
Верея (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)            1:1 
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       0:2 
Левски (София) - Локомотив (Горна Оряховица)              3:1 
София 2010 (София) - Ботев (Пловдив)                      0:4 
27 септември 2015, неделя, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:3 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Септември (София)            1:3 

                           VII кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            1:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - София 2010 (София)          1:2 
Локомотив (София) - Верея (Стара Загора)                  анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)         6:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)     4:0 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           1:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)              2:3 
Септември (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       6:0 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                3:0 

                           VIII кръг

14 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       2:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          0:4 
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)    2:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                0:6 
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:5 
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                    анулиран 
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                  6:5 
София 2010 (София) - Литекс (Ловеч)                       1:2 
Ботев (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)             6:1 

                           IX кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - ЦСКА (София)                0:4 
ОФК Пирин (Благоевград) - София 2010 (София)              2:1 
Локомотив (София) - Левски (София)                        анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             4:0 
Септември (София) - Верея (Стара Загора)                  4:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)         0:1 
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         4:2 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)                          отложен 
Славия 1913 (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     0:1 
9 декември 2015, сряда, 13:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)                          3:0 

                           X кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                 9:0 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)    0:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              2:2 
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           5:1 
София 2010 (София) - Локомотив (София)                    анулиран 
Ботев (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)                 4:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              0:2 
23 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Септември (София)                    1:7 
26 октомври 2015, понеделник, 14:30 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 2:3 

                           XI кръг

29 октомври 2015, четвъртък, 14:30 ч:
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                4:0 
30 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             5:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица)     2:1 
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)                       анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - София 2010 (София)             5:0 
Септември (София) - Левски (София)                        4:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             1:5 
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             2:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)  1:2 

                           XII кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 4:0 
София 2010 (София) - Септември (София)                    1:5 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                отложен 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (София)           анулиран 
7 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:0 
7 ноември 2015, събота, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)            2:0 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец Бургас (Бургас)       2:0 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  0:2 
Литекс (Ловеч) - ОФК Пирин (Благоевград)                  отложен 
18 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - ОФК Пирин (Благоевград)                  4:1 
16 декември 2015, сряда, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:1 

                           XIII кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)      0:1 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                    0:0 
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:0 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       3:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - София 2010 (София)             0:1 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      2:0 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Верея (Стара Загора)         1:1 

                           XII кръг - отложен мач

18 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - ОФК Пирин (Благоевград)                  4:1 

                           XIV кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
София 2010 (София) - Славия 1913 (София)                  0:2 
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)                 4:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    1:3 
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           1:2 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     0:0 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                3:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (София)           1:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (София)               анулиран 
22 ноември 2015, неделя, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                     1:0 

                           XV кръг

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Септември (София) - Литекс (Ловеч)                        4:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Верея (Стара Загора)             2:0 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Локомотив (София) - ЦСКА (София)                          анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - ОФК Пирин (Благоевград)        5:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)    2:2 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     1:0 
Берое (Стара Загора) - София 2010 (София)                 4:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               2:0 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)      3:0 

                           XVI кръг

5 декември 2015, събота, 13:30 ч:
Левски (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)          4:0 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 4:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)               2:2 
5 декември 2015, събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                       0:1 
6 декември 2015, неделя, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)               2:0 
София 2010 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)           5:0 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    3:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Славия 1913 (София)         0:1 
Локомотив (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              анулиран 

                           IX кръг - отложен мач

9 декември 2015, сряда, 13:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)                          3:0 

                           XVII кръг

12 декември 2015, събота, 13:30 ч:
Септември (София) - Локомотив (София)                     анулиран 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)        1:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)              0:4 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - София 2010 (София)      2:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                   5:2 
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 0:1 * 
* - заради инциденти след края на мача Верея е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
12 декември 2015, събота, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   2:2 
13 декември 2015, неделя, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      2:1 
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)        2:0 

                           XII кръг - отложен мач

16 декември 2015, сряда, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:1 

                           XVIII кръг

27 февруари 2016, събота, 13:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив": *
Верея (Стара Загора) - Левски (София)                     0:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Верея.
Монтана 1921 (Монтана) - София 2010 (София)               3:0 сл. 
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     1:0 
Славия 1913 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)             1:1 
28 февруари 2016, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         2:0 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)         1:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)  2:1 
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:8 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           XIX кръг

5 март 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       5:0 
6 март 2016, неделя, 14:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)            1:1 
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)               4:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) 0:0 
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                  5:0 
София 2010 (София) - Верея (Стара Загора)                 0:3 сл. 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XX кръг

12 март 2016, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - София 2010 (София)                   3:0 сл. 
Черноморец Бургас (Бургас) - ОФК Пирин (Благоевград)      3:0 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:2 
12 март 2016, събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:2 
13 март 2016, неделя, 10:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:4 
13 март 2016, неделя, 14:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)          1:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)              1:0 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      2:1 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XXI кръг

16 март 2016, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   0:2 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   отложен 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           отложен 
ОФК Пирин (Благоевград) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)     1:1 (1:1) 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   3:0 (0:0) 
Локомотив (Горна Оряховица) - Верея (Стара Загора)        1:2 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      2:3 
София 2010 (София) - Левски (София)                       0:3 сл. 
30 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           0:0 
11 май 2016, сряда, 16:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:1 (0:0) 
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           XXII кръг

19 март 2016, събота, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                         3:0 сл. 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          2:3 
Черно море (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)          5:1 
Монтана 1921 (Монтана) - ОФК Пирин (Благоевград)          1:0 
20 март 2016, неделя, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     отложен 
Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)     отложен 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  отложен 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            отложен 
11 май 2016, сряда, 16:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     1:1 (1:1) 
Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)     2:1 
18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  2:0 (0:0) 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            2:2 (1:0) 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           XXIII кръг

27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        3:3 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           0:1 
Септември (София) - Черноморец Бургас (Бургас)            5:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)    3:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)            2:3 
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       отложен 
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски (София)              3:5 
Ботев (Пловдив) - София 2010 (София)                      3:0 сл. 
18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       1:3 (1:1) 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           XXI кръг - отложен мач

30 март 2016, сряда, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           0:0 

                           XXIV кръг

2 април 2016, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            0:0 
Черно море (Варна) - ОФК Пирин (Благоевград)              1:1 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Септември (София)       0:2 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:2 
3 април 2016, неделя, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)          0:3 сл. 
Левски (София) - Литекс (Ловеч)                           0:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         2:3 
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:6 
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           XXV кръг

6 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)          3:2 (1:0) 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)    1:2 
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                0:1 (0:0) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)           0:1 (0:0) 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                  2:2 (1:1) 
Литекс (Ловеч) - София 2010 (София)                       3:0 сл. 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Пловдив)             0:4 
7 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       3:2 (0:1) 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XXVI кръг

9 април 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          2:1 
София 2010 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)              0:3 сл. 
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                  1:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:1 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София)     0:1 
10 април 2016, неделя, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив (Горна Оряховица)                0:1 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             3:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         2:0 
Левски (София)                                            почива

                           XXVII кръг

13 април 2016, сряда, 16:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 отложен 
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    3:2 
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              4:0 (2:0) 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)           2:1 
Септември (София) - Черно море (Варна)                    6:2 (2:1) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 2:0 (1:0) 
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                 0:3 (0:2) 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              6:0 (2:0) 
19 май 2016, четвъртък, 16:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 0:3 (0:1) 
София 2010 (София)                                        почива

                           XXVIII кръг

16 април 2016, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             0:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - ОФК Пирин (Благоевград)     2:2 
Левски (София) - Септември (София)                        1:2 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)             1:5 
Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)  0:1 
17 април 2016, неделя, 16:00 ч:
София 2010 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:3 сл. 
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:2 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XXIX кръг

23 април 2016, събота, 16:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)            0:2 
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               1:0 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  2:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 1:4 
Септември (София) - София 2010 (София)                    3:0 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                4:3 
ОФК Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                  1:4 
24 април 2016, неделя, 16:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)       2:1 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XXX кръг

28 април 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       2:0 
29 април 2016, петък, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас)      1:0 
30 април 2016, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                    0:2 (0:2) 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 (Разград)    0:3 
София 2010 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             0:3 сл. 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      1:2 (0:1) 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 3:0 
Верея (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         2:0 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XXXI кръг

7 май 2016, събота, 16:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                     0:0 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     1:2 
Септември (София) - Локомотив (Горна Оряховица)           4:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)                 4:1 
8 май 2016, неделя, 16:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора)    4:3 
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           3:0 
Славия 1913 (София) - София 2010 (София)                  3:0 сл. 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:1 
ОФК Пирин (Благоевград)                                   почива

                           XXI кръг - отложен мач

11 май 2016, сряда, 16:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:1 (0:0) 

                           XXII кръг - отложени мачове

11 май 2016, сряда, 16:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     1:1 (1:1) 
Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)     2:1 

                           XXXII кръг

14 май 2016, събота, 16:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1926 (Пловдив)    0:4 
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)               7:0 
15 май 2016, неделя, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             1:0 
15 май 2016, неделя, 16:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)        1:0 
Литекс (Ловеч) - Септември (София)                        6:0 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     1:0 
София 2010 (София) - Берое (Стара Загора)                 0:3 сл. 
Черно море (Варна) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)      2:0 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXII кръг - отложени мачове

18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  2:0 (0:0) 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            2:2 (1:0) 

                           XXIII кръг - отложен мач

18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       1:3 (1:1) 

                           XXVII кръг - отложен мач

19 май 2016, четвъртък, 16:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 0:3 (0:1) 

                           XXXIII кръг

25 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)               2:1 (0:0) 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Левски (София)          2:3 
Черноморец Бургас (Бургас) - София 2010 (София)           3:0 сл. 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    0:2 
Славия 1913 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)         6:0 (2:0) 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                 0:1 (0:0) 
Септември (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               2:4 (2:2) 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XXXIV кръг

30 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   3:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        1:1 
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      3:1 (0:0) 
Локомотив (Горна Оряховица) - Берое (Стара Загора)        0:2 (0:0) 
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              1:1 (1:1) 
София 2010 (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)      0:3 сл. 
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                   2:1 (2:0) 
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                 1:1 
Септември (София)                                         почива

нагоре


Юноши старша възраст (род.1997-98): Елитна група (U-19) 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Славия 1913 (София)                XXX  2:1  0:2  1:0  3:3  3:0  3:0  2:0  2:0  4:0  0:1  4:0  1:1  3:2  2:2  6:0  3:0* --- 
 2. Литекс (Ловеч)                     3:1  XXX  4:1  3:0  5:0  6:0  2:2  1:2  1:3  3:0  4:0  4:0  4:1  4:0  4:1  6:0  3:0* --- 
 3. Лудогорец 1945 (Разград)           1:0  4:1  XXX  4:3  2:2  2:0  0:0  2:0  4:0  6:1  3:0  0:1  5:1  7:0  1:0  1:0  5:0  --- 
 4. Ботев (Пловдив)                    1:0  2:1  1:1  XXX  1:2  2:0  3:0  1:0  2:3  5:0  1:0  3:1  4:1  1:1  3:0  6:1  3:0* --- 
 5. ЦСКА (София)                       1:3  0:0  3:1  0:0  XXX  2:2  2:1  2:2  2:0  1:0  2:0  0:1  0:2  9:0  2:0  0:1  3:0* --- 
 6. Септември (София)                  1:1  4:2  0:8  3:1  1:2  XXX  5:0  4:2  6:2  0:1  6:0  4:0  2:4  5:3  0:0  4:2  3:0* --- 
 7. Берое (Стара Загора)               0:2  1:0  3:0  0:2  3:2  2:0  XXX  1:2  2:1  2:0  3:2  1:0  3:1  4:2  0:1  2:0  4:1  --- 
 8. Левски (София)                     1:2  0:3  2:3  2:3  2:0  1:2  0:0  XXX  5:0  2:1  4:0  3:0  6:5  7:0  4:0  3:1  1:2  --- 
 9. Черно море (Варна)                 0:2  0:2  3:1  2:1  1:2  1:7  3:0  2:3  XXX  2:0  2:0  1:1  1:1  1:2  2:1  5:1  3:0* --- 
10. Монтана 1921 (Монтана)             2:2  1:2  2:3  0:3  0:0  0:6  1:5  5:2  2:1  XXX  1:0  2:0  1:0  2:0  1:1  2:1  3:0* --- 
11. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    0:1  1:2  1:0  1:1  0:2  0:2  0:1  2:3  3:0  0:1  XXX  4:3  3:1  0:1  2:2  2:1  2:0  --- 
12. Верея (Стара Загора)               0:2  1:1  0:5  1:4  1:1  1:1  0:0  0:4  0:1  1:0  1:3  XXX  1:1  2:0  5:1  3:2  1:2  --- 
13. ОФК Пирин (Благоевград)            0:2  1:4  1:0  0:3  0:0  2:2  1:1  2:2  2:3  3:2  1:1  2:3  XXX  2:0  1:1  2:1  2:1  --- 
14. Черноморец Бургас (Бургас)         0:4  2:7  2:1  0:4  0:3  1:3  2:0  2:0  3:0  2:1  1:2  1:1  3:0  XXX  0:6  2:1  3:0* --- 
15. Локомотив 1926 (Пловдив)           1:2  0:1  1:4  1:1  0:2  1:0  0:1  1:4  1:5  0:1  1:2  2:1  1:0  4:0  XXX  2:2  0:1  --- 
16. Локомотив (Горна Оряховица)        0:1  0:2  0:3  0:4  0:4  1:2  0:2  3:5  0:2  0:2  0:0  1:2  2:2  2:2  0:4  XXX  1:2  --- 
17. София 2010 (София)                 0:2  1:2  0:3* 0:4  0:1  1:5  0:3* 0:3* 0:2  0:2  0:3* 0:3* 0:3* 5:0  0:3* 0:3* XXX  --- 
18. Локомотив (София)                  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


Юноши старша възраст (род.1997-98): Елитна група (U-19) 2015/16 - Квалификации

Североизточна България
Доростол 2013 (Силистра) има право да влезе в Елитната група като победител на Зонална група - Варна, но отказва участие. Дунав 2010 (Русе), 6-ти в същата група; е единственият отбор, който изявява желание за участие в Елитната група.
Северозападна България
Спартак Плевен (Плевен) има право да влезе в Елитната група като победител на Зонална група - Велико Търново, но отказва участие. Ботев (Враца), 3-ти в същата група; е единственият отбор, който изявява желание за участие в Елитната група.
Югозападна България
Марек 1915 (Дупница) има право да влезе в Елитната група като най-челно класирал се клуб от Зонална група - София (столица) без отбор в Елитната група, но отказва участие. Нито един друг отбор не заявява участие.
Югоизточна България
Първи кръг 28 май 2016, събота: в Стралджа: Стара Загора (Стара Загора) - Поморие (Поморие) 1:2 Втори кръг 31 май 2016, вторник, 10:30 ч: в Стралджа: Сливен 2000 (Сливен) - Поморие (Поморие) 4:0 Финал 6 юни 2016, понеделник: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс Арена": Сливен 2000 (Сливен) - Арда (Кърджали) 8:2 нагоре