Юноши старша възраст (род.1998-99):
Елитна група (U-19) 2016/17

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       30   22   7   1   77:19   73        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия 1913 (София)                30   21   4   5   74:27   67               
 3. Лудогорец 1945 (Разград)           30   20   4   6   90:25   64               
 4. Ботев (Пловдив)                    30   20   1   9   86:35   61               
 5. Левски (София)                     30   19   3   8   78:32   60               
 6. Септември (София)                  30   17   5   8   49:37   56               
 7. Дунав 2010 (Русе)                  30   14   5  11   47:52   47               
 8. Берое (Стара Загора)               30   11   7  12   53:44   40                [1 0 1  5:4  3]
 9. Пирин (Благоевград)                30   13   1  16   45:73   40                [1 0 1  4:5  3]
10. Черно море (Варна)                 30   11   5  14   61:62   38               
11. Локомотив 1926 (Пловдив)           30   10   6  14   44:40   36    [*]        
12. Монтана 1921 (Монтана)             30    9   2  19   46:78   29                [2 0 0  5:0  6]
13. Ботев (Враца)                      30    9   2  19   33:67   29 [+]            [0 0 2  0:5  0]
14. Нефтохимик 1962 (Бургас)           30    7   4  19   25:52   25               
-------------------------------------------------------------------
15. Верея (Стара Загора)               30    7   3  20   21:68   24        Изпада 
16. Сливен 2000 (Сливен)               30    0   1  29   19:137   1 [+]    Изпада 

Бележки
  - Отборите са заявили следните терени за домакинските си мачове:
    - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/ и ст."Берое" - изкуствен терен,
    - Ботев (Враца) - ст."Христо Ботев",
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив,
    - Верея (Стара Загора) - ст."Трейс Арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора,
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав",
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен,
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - комплекс "Векта",
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли" и ст."Балканфарма",
    - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста",
    - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургаса) - Градски стадион в Българово,
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци,
    - Септември (София) - ст."Герман" в Герман и ст."57-мо училище" в София,
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен,
    - Сливен 2000 (Сливен) - ст."Хаджи Димитър",
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село",
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна.

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg.

                           I кръг

13 август 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    4:1 
Черно море (Варна) - Левски (София)                       3:5 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        4:1 
в Разград, ст."Балканфарма":
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                  2:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               0:2 (0:1) 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   3:1 
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)                1:2 

                           II кръг

20 август 2016, събота, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             4:0 
Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                1:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           8:0 
Ботев (Враца) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  1:0 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:0 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:2 (0:1) 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      5:2 
21 август 2016, неделя, 17:00 ч:
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                     2:1 

                           III кръг

25 август 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 5:1 (2:0) 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            1:3 (0:2) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 2:1 (2:1) 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София)            0:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Враца)                      0:4 (0:2) 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:0 (0:0) 
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                  3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                1:2 (0:0) 

                           IV кръг

3 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  1:1 
Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             1:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)              6:0 
Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград)                       2:0 
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)                7:1 
Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 отложен 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                отложен 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         отложен 
14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 4:0 
28 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:1 
8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:0 

                           V кръг

9 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             1:0 
10 септември 2016, събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       3:1 
10 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 1:4 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                         2:0 
11 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)                     0:5 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:4 
Септември (София) - Верея (Стара Загора)                  3:1 

                           IV кръг - отложен мач

14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 4:0 

                           VI кръг

17 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               3:0 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                   3:1 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)              1:0 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    0:1 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      7:0 
Ботев (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                   12:0 
Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             2:1 
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   1:0 (1:0) 

                           VII кръг

24 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           2:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                 0:2 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     2:1 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              0:8 
Септември (София) - Ботев (Враца)                         3:0 
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:0 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)                   0:3 

                           IV кръг - отложен мач

28 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:1 

                           VIII кръг

1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:2 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   2:1 
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                  6:0 
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)                       5:0 
2 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                   4:1 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Враца) - Верея (Стара Загора)                      2:1 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                       4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       2:0 

                           IX кръг

5 октомври 2016, сряда, 15:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)           0:2 (0:0) 
Сливен 2000 (Сливен) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:5 (0:2) 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                  0:1 (0:0) 
Септември (София) - Левски (София)                        1:0 (0:0) 
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                  1:1 (0:0) 
5 октомври 2016, сряда, 16:30 ч:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        0:2 

                           X кръг

15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                     8:0 
15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                      2:1 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            3:0 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       1:2 
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)               3:0 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                          4:1 
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)            6:0 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)           1:0 

                           XI кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:4 
Септември (София) - Черно море (Варна)                    1:0 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    0:1 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            4:1 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:6 
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                     1:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 1:0 
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                       2:3 

                           XII кръг

2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:1 (0:1) 
Левски (София) - Ботев (Враца)                            5:1 (4:0) 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:0 (1:0) 
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                 2:0 (0:0) 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:0 (0:0) 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)              1:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин (Благоевград)                1:3 (1:0) 
4 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)         6:0 

                           IV кръг - отложен мач

8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:0 

                           XIII кръг

13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      отложен 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                2:1 
Дунав 2010 (Русе) - Сливен 2000 (Сливен)                  5:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         5:2 
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              3:1 
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       отложен 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             5:1 
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                           0:2 
22 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:6 (0:3) 
23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      2:0 (2:0) 

                           XIV кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     0:1 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)           1:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София)              0:2 
Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)                   4:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     1:2 
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                        5:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Монтана 1921 (Монтана)             3:6 

                           XV кръг

10 декември 2016, събота, 13:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                  0:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)              5:0 
Септември (София) - Сливен 2000 (Сливен)                  2:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:1 
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                              1:4 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          3:4 
11 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           2:1 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  1:1 

                           XVI кръг

4 март 2017, събота, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:3 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:2 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                  0:1 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   2:0 
4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               2:1 
5 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       5:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       0:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)                1:2 

                           XVII кръг

11 март 2017, събота, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)             0:0 
Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)                1:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:1 
ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:0 (1:0) 
12 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                     0:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                  1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            0:2 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      4:3 

                           XVIII кръг

18 март 2017, събота, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 5:1 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 отложен 
19 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            отложен 
Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            2:2 
Ботев (Враца) - Сливен 2000 (Сливен)                      3:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)            1:0 
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  2:1 
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                2:1 
4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            0:1 (0:1) 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 3:1 (0:0) 

                           XIX кръг

23 март 2017, четвъртък, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         3:2 (1:1) 
24 март 2017, петък, 14:30 ч:
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  2:2 (0:1) 
Монтана 1921 (Монтана) - Верея (Стара Загора)             3:0 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:0 (0:0) 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца)                       3:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                отложен 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (София)                 0:3 (0:2) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                отложен 
18 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                0:2 (0:1) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                3:3 (2:0) 

                           XX кръг

1 април 2017, събота, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:1 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:6 
2 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                1:2 
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)                     2:0 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 3:0 
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                         0:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)         6:2 
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                  0:2 

                           XXI кръг

7 април 2017, петък, 15:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)             0:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   1:1 
8 април 2017, събота, 15:30 ч:
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    4:0 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                   1:0 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      1:2 
9 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Пловдив)                    1:4 

                           XXII кръг

22 април 2017, събота, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           4:0 
ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                   3:0 
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                     6:2 
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        1:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)           2:0 
23 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                 4:0 
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              3:1 
Ботев (Враца) - Септември (София)                         0:1 

                           XXIII кръг

26 април 2017, сряда, 15:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           0:1 (0:0) 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Враца)                      0:1 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:4 (0:4) 
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                   2:3 (1:1) 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                       1:0 (1:0) 
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                  2:0 (1:0) 
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                       0:4 (0:2) 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:1 

                           XXIV кръг

29 април 2017, събота, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        3:0 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           1:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Сливен 2000 (Сливен)          15:2 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    2:5 
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                  6:0 
Левски (София) - Септември (София)                        3:2 
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                5:0 
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  3:1 

                           XVIII кръг - отложени мачове

4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            0:1 (0:1) 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 3:1 (0:0) 

                           XXV кръг

6 май 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                      3:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            0:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)               3:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           0:4 
7 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Левски (София)                     1:1 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       2:0 
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                          1:1 
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:4 

                           XXVI кръг

13 май 2017, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                     2:0 
14 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               4:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград)            0:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              6:2 
Черно море (Варна) - Септември (София)                    4:1 
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                    4:0 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 2:2 
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       5:1 

                           XIX кръг - отложени мачове

18 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                0:2 (0:1) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                3:3 (2:0) 

                           XXVII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Левски (София)                            1:1 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          2:2 (1:1) 
Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              2:1 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                2:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                0:2 
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:4 
Пирин (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)                6:1 

                           XXVIII кръг

25 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                4:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Дунав 2010 (Русе)                  1:4 (0:0) 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)         3:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              5:0 
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                       6:1 (4:0) 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             7:0 (4:0) 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                           7:0 (6:0) 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      2:0 (0:0) 

                           XXIX кръг

31 май 2017, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                        2:0 (1:0) 
1 юни 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     3:0 (2:0) 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     1:2 (1:2) 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   0:0 
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:3 (0:1) 
Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              2:1 (2:1) 
Монтана 1921 (Монтана) - Сливен 2000 (Сливен)             5:1 (2:1) 
Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)                   2:0 (1:0) 

                           XXX кръг

4 юни 2017, неделя, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  2:3 
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)              5:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Септември (София)                  0:6 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора)           1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       5:0 
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                              6:0 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  2:2 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          1:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 4:1 1:0 1:3 2:0 2:0 4:1 3:1 3:0 3:2 1:0 2:0 6:0 3:0 6:1 5:0 2. Славия 1913 (София) 1:2 XXX 0:0 1:2 2:0 2:1 3:1 2:1 3:0 1:1 3:0 3:1 5:1 2:2 5:0 7:1 3. Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 0:2 XXX 3:3 2:1 5:0 6:2 2:0 6:0 1:0 5:0 6:0 2:1 2:0 1:1 15:2 4. Ботев (Пловдив) 0:1 1:2 1:0 XXX 1:3 1:2 4:0 4:1 6:2 5:2 1:0 6:0 7:0 1:2 4:0 12:0 5. Левски (София) 0:2 2:0 3:1 3:4 XXX 3:2 1:0 3:0 7:0 5:0 2:2 4:1 5:1 4:0 8:0 2:0 6. Септември (София) 2:2 1:4 3:1 2:0 1:0 XXX 2:1 2:2 2:0 1:0 0:0 2:1 3:0 2:1 3:1 2:1 7. Дунав 2010 (Русе) 1:1 1:0 0:6 1:0 2:1 0:0 XXX 0:0 2:0 0:0 1:0 1:2 2:0 2:1 3:0 5:2 8. Берое (Стара Загора) 1:1 0:1 4:0 2:3 0:1 1:1 2:3 XXX 4:2 5:1 2:2 4:0 2:1 1:1 3:0 4:1 9. Пирин (Благоевград) 0:2 1:4 0:4 2:1 1:2 3:1 4:3 2:1 XXX 2:0 1:0 5:2 3:1 4:1 1:1 6:1 10. Черно море (Варна) 1:1 2:2 0:6 4:3 3:5 4:1 2:5 5:1 6:0 XXX 7:0 3:0 5:2 2:1 2:0 4:0 11. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 0:1 0:1 0:2 1:0 1:0 6:0 0:1 1:0 5:1 XXX 6:2 1:1 0:1 2:0 8:0 12. Монтана 1921 (Монтана) 1:1 0:8 0:4 0:1 2:3 1:2 1:2 0:0 5:0 3:1 0:4 XXX 4:0 5:2 3:0 5:1 13. Ботев (Враца) 1:4 2:3 0:1 0:2 1:1 0:1 0:2 3:2 2:0 2:0 3:1 0:1 XXX 1:0 2:1 3:2 14. Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3 0:2 0:1 0:3 0:3 0:2 1:1 0:2 0:1 0:0 1:3 3:0 1:0 XXX 1:0 1:0 15. Верея (Стара Загора) 1:6 0:2 0:3 0:1 1:1 0:2 2:1 0:2 1:2 2:1 2:0 1:0 0:1 2:1 XXX 2:1 16. Сливен 2000 (Сливен) 0:4 0:2 0:5 1:4 0:5 0:6 1:4 0:4 1:3 0:2 1:1 3:6 0:4 0:4 0:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата


                           Североизточна България

Калиакра (Каварна) има право да участва в квалификациите за Елитната група като най-високо класирал се клуб в Зонална група - Варна без отбор в Елитната група (2-ри), но се отказва от участие. Нито един друг отбор не изявява желание за участие.

                           Северозападна България

Изгрев 93 (Царевец) се класира за квалификациите за Елитната група като победител в Зонална група - Велико Търново.

                           Югозападна България

Локомотив 1929 (София) има право да участва в квалификациите за Елитната група като победител в Зонална група - София (столица), но се отказва от участие. В квалификациите се включва Марек 1915 (Дупница), 2-ри в групата.

                           Югоизточна България

За предварителните квалификации за представител на Югоизточна България в квалификациите за Елтината група се класират победителите в Междуобластна група - Бургас и Междуобластна група - Стара Загора: съответно Черноморец 1919 (Бургас) и Розова долина (Казанлък). Те трябва да играят мач помежду си на неутрален терен, а победителят от тази среща да играе с победителя в Зонална група - Пловдив: Асеновец 2005 (Асеновград).
Розова долина, както и всички останали отбори от Междуобластна група - Стара Загора, се отказват от участие.
Асеновец 2005 също се отказва от участие. Първоначално участие за предварителните квалификации заявява Евроколеж (Пловдив), 4-ти в Зонална група - Пловдив, но в последствие и той се отказва.
Така Черноморец 1919 (Бургас) се класира директно за квалификациите.

                           Финали

Жребий: 9 юни 2017 г., 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.
Отборите имат право да играят само с футболисти, родени след 1 януари 1999 г.

16 юни 2017, петък, 18:00 ч:
в Оризари, спортен комплекс на ЕКИУ:
Изгрев 93 (Царевец) - Черноморец 1919 (Бургас)            1:5 (0:3) 
  [0:1 Николай Георгиев 1п, 0:3 Златин Узунов 1п,1п; 1:3 Александър Миланов 2п,
   1:4 Николай Георгиев 2п, 1:5 Марин Христов 2п]
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

нагоре