ОФГ Перник 2015/16


ОФГ Перник - A1 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дружба (Мещица)                    24   17   5   2   94:29   56       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Черногорец 1946 (Ноевци)           24   18   0   6   81:27   54       
 3. Металург 1957 (Перник)             24   16   2   6   75:32   50       
 4. Светля 2000 (Светля)               24   16   0   8  101:54   48 <-    
 5. Витоша 2013 (Долна Диканя)         24   11   9   4   53:36   42       
 6. Ботев (Друган)                     24   12   5   7   55:55   41       
 7. Пирин (Земен)                      24    9   7   8   55:40   34       
 8. Ерма (Трън)                        24    8   7   9   60:39   31       
 9. Верила (Дрен)                      24    7   2  15   39:58   23        [2 0 0  6:2  6]
10. Спортист (Драгичево)               24    6   5  13   35:69   23        [0 0 2  2:6  0]
11. Чорни 1920 (Брезник)               24    5   2  17   44:58   17       
12. Балкан (Банище)                    24    4   2  18   26:171  14       
13. Минерал (Рударци)                  24    4   0  20   21:71   12    [*]

Бележки
  - Светля 2000 (Светля), 11-ти в подгрупа "А2" през изминалия сезон; е преместен в подгрупа "А1".
  - Габер (Габровдол), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в Перник.
  - Минерал (Рударци) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

6 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Минерал (Рударци)            2:1 
Балкан (Банище) - Верила (Дрен)                           6:0 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Спортист (Драгичево)           2:0 
Дружба (Мещица) - Ерма (Трън)                             6:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Пирин (Земен)                      2:1 
Ботев (Друган) - Светля 2000 (Светля)                     3:1 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Верила (Дрен) - Дружба (Мещица)                           0:3 
Металург 1957 (Перник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)       4:0 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Земен) - Ботев (Друган)                            2:1 
Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник)                        0:0 
Спортист (Драгичево) - Балкан (Банище)                    0:4 
Минерал (Рударци) - Черногорец 1946 (Ноевци)              0:3 
Светля 2000 (Светля)                                      почива

                           III кръг

20 септември 2015, неделя, 10:30 ч:
Балкан (Банище) - Минерал (Рударци)                       3:0 
Дружба (Мещица) - Спортист (Драгичево)                    7:2 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Металург 1957 (Перник)         3:0 сл. * 
* - първоначално 0:1, в последствие на Металург 1957 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен футболист.
Чорни 1920 (Брезник) - Верила (Дрен)                      4:1 
Ботев (Друган) - Ерма (Трън)                              3:2 
Светля 2000 (Светля) - Пирин (Земен)                      5:3 
Витоша 2013 (Долна Диканя)                                почива

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ерма (Трън) - Светля 2000 (Светля)                        3:0 сл. * 
* - прекратен в 10' при 0:0.
Верила (Дрен) - Ботев (Друган)                            2:4 
Металург 1957 (Перник) - Балкан (Банище)                  0:0 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Чорни 1920 (Брезник)               2:1 
Минерал (Рударци) - Дружба (Мещица)                       1:4 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Черногорец 1946 (Ноевци)     1:3 
Пирин (Земен)                                             почива

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Верила (Дрен)                      4:3 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Банище) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              2:2 
Дружба (Мещица) - Металург 1957 (Перник)                  4:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Минерал (Рударци)                  1:2 
Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево)                     5:1 
Пирин (Земен) - Ерма (Трън)                               2:2 
Черногорец 1946 (Ноевци)                                  почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Верила (Дрен) - Пирин (Земен)                             2:1 
Минерал (Рударци) - Ботев (Друган)                        2:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Светля 2000 (Светля)               1:6 
Металург 1957 (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)             3:0 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Дружба (Мещица)              1:1 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Балкан (Банище)                4:0 
Ерма (Трън)                                               почива

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Минерал (Рударци)                  6:2 
Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево)                      2:2 
Ерма (Трън) - Верила (Дрен)                               0:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци)                3:0 
Чорни 1920 (Брезник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         0:3 
Ботев (Друган) - Металург 1957 (Перник)                   3:2 
Балкан (Банище)                                           почива

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 10:30 ч:
Спортист (Драгичево) - Ерма (Трън)                        1:6 
Минерал (Рударци) - Пирин (Земен)                         1:4 
Металург 1957 (Перник) - Светля 2000 (Светля)             0:2 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ботев (Друган)               1:1 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник)           8:0 
Балкан (Банище) - Дружба (Мещица)                         0:3 
Верила (Дрен)                                             почива

                           IX кръг

30 октомври 2015, петък, 15:30 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Балкан (Банище)                   12:0 
Ботев (Друган) - Черногорец 1946 (Ноевци)                 0:4 
Светля 2000 (Светля) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         2:4 
Пирин (Земен) - Металург 1957 (Перник)                    0:1 
Ерма (Трън) - Минерал (Рударци)                           4:3 
Верила (Дрен) - Спортист (Драгичево)                      3:1 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Ерма (Трън)                      1:0 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Минерал (Рударци) - Верила (Дрен)                         5:2 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Пирин (Земен)                1:3 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Светля 2000 (Светля)           1:4 
Балкан (Банище) - Ботев (Друган)                          1:4 
Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник)                    5:1 
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Балкан (Банище)                   15:0 
Ерма (Трън) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                  3:3 
Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник)                    4:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Друган) - Дружба (Мещица)                          2:1 
Пирин (Земен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  0:4 
Спортист (Драгичево) - Минерал (Рударци)                  0:3 
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива

                           XII кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Спортист (Драгичево)             7:0 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Верила (Дрен)                1:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма (Трън)                    6:1 
Балкан (Банище) - Пирин (Земен)                           0:3 
Дружба (Мещица) - Светля 2000 (Светля)                    6:2 
Чорни 1920 (Брезник) - Ботев (Друган)                     0:1 
Минерал (Рударци)                                         почива

                           XIII кръг

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Чорни 1920 (Брезник)               7:1 
Верила (Дрен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Верила е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Земен) - Дружба (Мещица)                           3:3 
Ерма (Трън) - Балкан (Банище)                            11:0 
Спортист (Драгичево) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         0:3 
Минерал (Рударци) - Металург 1957 (Перник)                1:5 
Ботев (Друган)                                            почива

                           XIV кръг

27 февруари 2016, събота, 15:00 ч:
Верила (Дрен) - Балкан (Банище)                           9:1 
Светля 2000 (Светля) - Ботев (Друган)                    11:4 
28 февруари 2016, неделя, 15:00 ч:
Минерал (Рударци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            0:3 сл. 
Спортист (Драгичево) - Черногорец 1946 (Ноевци)           3:2 
Ерма (Трън) - Дружба (Мещица)                             0:1 
Пирин (Земен) - Чорни 1920 (Брезник)                      2:1 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           XV кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Металург 1957 (Перник)       2:2 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Друган) - Пирин (Земен)                            1:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън)                        0:1 
Дружба (Мещица) - Верила (Дрен)                           3:0 
Балкан (Банище) - Спортист (Драгичево)                    0:7 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Минерал (Рударци)              3:0 сл. 
Светля 2000 (Светля)                                      почива

                           XVI кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)         5:3 
Верила (Дрен) - Чорни 1920 (Брезник)                      1:1 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Минерал (Рударци) - Балкан (Банище)                       0:3 сл. 
Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица)                    1:1 
Ерма (Трън) - Ботев (Друган)                              1:1 
Пирин (Земен) - Светля 2000 (Светля)                      2:3 
Витоша 2013 (Долна Диканя)                                почива

                           XVII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Ерма (Трън)                        3:0 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Друган) - Верила (Дрен)                            2:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Спортист (Драгичево)               1:2 
Дружба (Мещица) - Минерал (Рударци)                       3:0 сл. 
Балкан (Банище) - Металург 1957 (Перник)                  2:11 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)     3:1 
Пирин (Земен)                                             почива

                           XVIII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Дружба (Мещица)                  5:1 
Верила (Дрен) - Светля 2000 (Светля)                      1:5 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Балкан (Банище)              7:0 
Минерал (Рударци) - Чорни 1920 (Брезник)                  0:3 сл. 
Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган)                     1:1 
Ерма (Трън) - Пирин (Земен)                               0:0 
Черногорец 1946 (Ноевци)                                  почива

                           XIX кръг

2 април 2016, събота, 16:30 ч:
Светля 2000 (Светля) - Спортист (Драгичево)               4:0 
3 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Пирин (Земен) - Верила (Дрен)                             3:0 
Ботев (Друган) - Минерал (Рударци)                        3:0 сл. 
Чорни 1920 (Брезник) - Металург 1957 (Перник)             0:2 
Дружба (Мещица) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              1:1 
Балкан (Банище) - Черногорец 1946 (Ноевци)                1:10 
Ерма (Трън)                                               почива

                           XX кръг

9 април 2016, събота, 16:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Ботев (Друган)                   7:0 
Верила (Дрен) - Ерма (Трън)                               0:2 
10 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Дружба (Мещица)                2:4 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Чорни 1920 (Брезник)         2:0 
Минерал (Рударци) - Светля 2000 (Светля)                  0:3 сл. 
Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен)                      1:1 
Балкан (Банище)                                           почива

                           XXI кръг

16 април 2016, събота, 16:30 ч:
Ерма (Трън) - Спортист (Драгичево)                        1:1 
Светля 2000 (Светля) - Металург 1957 (Перник)             0:3 
17 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Пирин (Земен) - Минерал (Рударци)                         3:0 сл. 
Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               1:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Черногорец 1946 (Ноевци)           0:5 
Дружба (Мещица) - Балкан (Банище)                        15:0 
Верила (Дрен)                                             почива

                           XXII кръг

23 април 2016, събота, 16:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Светля 2000 (Светля)         4:3 
Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен)                    отложен 
24 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Балкан (Банище) - Чорни 1920 (Брезник)                    0:11 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ботев (Друган)                 3:0 
Минерал (Рударци) - Ерма (Трън)                           0:3 сл. 
Спортист (Драгичево) - Верила (Дрен)                      1:3 
11 май 2016, сряда, 18:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен)                    4:0 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           XXIII кръг

2 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Верила (Дрен) - Минерал (Рударци)                         3:0 сл. 
Ерма (Трън) - Металург 1957 (Перник)                      2:3 
Пирин (Земен) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                2:3 
Светля 2000 (Светля) - Черногорец 1946 (Ноевци)           0:3 
Ботев (Друган) - Балкан (Банище)                          9:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица)                    1:4 
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           XXIV кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен)                    4:2 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Дружба (Мещица) - Ботев (Друган)                          6:1 
Балкан (Банище) - Светля 2000 (Светля)                    2:11 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  1:3 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ерма (Трън)                  1:1 
Минерал (Рударци) - Спортист (Драгичево)                  0:3 сл. 
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива

                           XXII кръг - отложен мач

11 май 2016, сряда, 18:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен)                    4:0 

                           XXV кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Металург 1957 (Перник)             3:2 
Верила (Дрен) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                0:2 
Светля 2000 (Светля) - Дружба (Мещица)                    2:7 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ерма (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци)                    1:3 
Пирин (Земен) - Балкан (Банище)                          12:0 
Ботев (Друган) - Чорни 1920 (Брезник)                     4:3 
Минерал (Рударци)                                         почива

                           XXVI кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Спортист (Драгичево)         4:2 
Металург 1957 (Перник) - Минерал (Рударци)                3:0 сл. 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Светля 2000 (Светля)               1:2 
Дружба (Мещица) - Пирин (Земен)                           2:2 
Балкан (Банище) - Ерма (Трън)                             0:15 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Верила (Дрен)                  2:0 
Ботев (Друган)                                            почива

нагоре


ОФГ Перник - A1 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Дружба (Мещица)                    XXX  3:0  4:1  6:2  1:1  6:1  2:2  6:1  3:0  7:2  5:1 15:0  3:0*
 2. Черногорец 1946 (Ноевци)           2:4  XXX  3:0* 1:4  3:1  3:0  1:3  6:1  2:0  2:0  8:0  4:0  3:0*
 3. Металург 1957 (Перник)             5:1  5:3  XXX  0:2  4:0  7:0  4:0  1:0  4:2  7:0  3:0  0:0  3:0*
 4. Светля 2000 (Светля)               2:7  0:3  0:3  XXX  2:4 11:4  5:3  3:0  4:3  4:0  7:1 15:0  6:2 
 5. Витоша 2013 (Долна Диканя)         1:1  1:3  2:2  4:3  XXX  1:1  1:3  1:1  1:1  4:2  2:0  7:0  2:1 
 6. Ботев (Друган)                     2:1  0:4  3:2  3:1  1:1  XXX  1:1  3:2  2:1  5:1  4:3  9:1  3:0*
 7. Пирин (Земен)                      3:3  0:4  0:1  2:3  2:3  2:1  XXX  2:2  3:0  2:2  2:1 12:0  3:0*
 8. Ерма (Трън)                        0:1  1:3  2:3  3:0* 3:3  1:1  0:0  XXX  0:1  1:1  0:0 11:0  4:3 
 9. Верила (Дрен)                      0:3  0:3* 4:0  1:5  0:2  2:4  2:1  0:2  XXX  3:1  1:1  9:1  3:0*
10. Спортист (Драгичево)               1:1  3:2  3:2  1:6  0:3  1:1  1:1  1:6  1:3  XXX  2:1  0:4  0:3 
11. Чорни 1920 (Брезник)               1:4  0:5  0:2  1:2  0:3  0:1  2:1  0:1  4:1  1:2  XXX 12:0  1:2 
12. Балкан (Банище)                    0:3  1:10 2:11 2:11 2:2  1:4  0:3  0:15 6:0  0:7  0:11 XXX  3:0 
13. Минерал (Рударци)                  1:4  0:3  1:5  0:3* 0:3* 2:1  1:4  0:3* 5:2  0:3* 0:3* 0:3* XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Перник - A2 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Студена (Студена)                  22   18   1   3   86:24   55       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Партизан (Ярджиловци)              22   15   1   6   61:39   46       
 3. Енергетик (Перник)                 22   14   2   6   78:23   44       
 4. Китка (Витановци)                  22   13   2   7   59:40   41       
 5. Буря (Кошарево)                    22   11   2   9   54:56   35       
 6. Бенковски (Копаница)               22    7   8   7   41:50   29       
 7. Ботев 1 (Батановци)                22    9   1  12   43:50   28 [+]   
 8. Сарата (Долни Раковец)             22    7   3  12   36:50   24       
 9. Свраките (Гълъбник)                22    7   1  14   45:71   22       
10. Левски (Егълница)                  22    4   5  13   22:56   17       
11. Вихър (Еловдол)                    22    4   3  15   28:72   15       
12. Струмски сокол (Калище)            22    8   1  13   24:46   25    [*]

Бележки
  - Светля 2000 (Светля), 11-ти в подгрупа "А2" през изминалия сезон; е преместен в подгрупа "А1".
  - Ботев 1 (Батановци) се включва в групата.
  - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове на стадиона в кв.Димова махала, Перник.
  - Струмски сокол (Калище) се отказва от участие след XVI кръг. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                       7:2 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Енергетик (Перник) - Ботев 1 (Батановци)                  3:2 
Свраките (Гълъбник) - Сарата (Долни Раковец)              1:3 
Студена (Студена) - Левски (Егълница)                     3:0 
Струмски сокол (Калище) - Вихър (Еловдол)                 2:0 
Партизан (Ярджиловци) - Бенковски (Копаница)              0:1 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Партизан (Ярджиловци)                 0:3 
Сарата (Долни Раковец) - Студена (Студена)                0:5 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Бенковски (Копаница)                3:1 
Вихър (Еловдол) - Буря (Кошарево)                         1:1 
Левски (Егълница) - Струмски сокол (Калище)               0:2 
Енергетик (Перник) - Свраките (Гълъбник)                  4:1 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Буря (Кошарево) - Левски (Егълница)                       4:1 
Бенковски (Копаница) - Китка (Витановци)                  1:1 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Ботев 1 (Батановци)                 4:0 сл. * 
* - прекратен през второто полувреме при 1:1, когато, след спречкване между
    футболисти от двата отбора преди началото на мача, на стадиона
    пристигат привърженици на Ботев 1, които нанасят побой на участвалия в
    спречкването футболист на Свраките.
Студена (Студена) - Енергетик (Перник)                    отложен 
Струмски сокол (Калище) - Сарата (Долни Раковец)          3:0 
Партизан (Ярджиловци) - Вихър (Еловдол)                   3:1 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Студена (Студена) - Енергетик (Перник)                    4:1 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Буря (Кошарево)                  1:5 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Китка (Витановци)                   3:1 
Вихър (Еловдол) - Бенковски (Копаница)                    2:2 
Левски (Егълница) - Партизан (Ярджиловци)                 1:0 
Енергетик (Перник) - Струмски сокол (Калище)              1:1 
Свраките (Гълъбник) - Студена (Студена)                   1:4 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник)                      2:1 
Бенковски (Копаница) - Левски (Егълница)                  0:0 
Китка (Витановци) - Вихър (Еловдол)                       6:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Студена (Студена) - Ботев 1 (Батановци)                   5:2 
Струмски сокол (Калище) - Свраките (Гълъбник)             3:0 сл. 
Партизан (Ярджиловци) - Сарата (Долни Раковец)            2:1 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Левски (Егълница) - Китка (Витановци)                     0:2 
Сарата (Долни Раковец) - Бенковски (Копаница)             0:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Вихър (Еловдол)                     6:1 
Енергетик (Перник) - Партизан (Ярджиловци)                2:0 
Свраките (Гълъбник) - Буря (Кошарево)                     0:3 сл. 
Студена (Студена) - Струмски сокол (Калище)               4:0 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Буря (Кошарево) - Студена (Студена)                       0:7 
Китка (Витановци) - Сарата (Долни Раковец)                2:0 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Струмски сокол (Калище) - Ботев 1 (Батановци)             3:2 
Партизан (Ярджиловци) - Свраките (Гълъбник)               6:3 
Бенковски (Копаница) - Енергетик (Перник)                 1:1 
Вихър (Еловдол) - Левски (Егълница)                       1:1 

                           VIII кръг

30 октомври 2015, петък, 15:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Левски (Егълница)                   3:0 
Сарата (Долни Раковец) - Вихър (Еловдол)                  6:0 
Енергетик (Перник) - Китка (Витановци)                    5:2 
Свраките (Гълъбник) - Бенковски (Копаница)                1:1 
Студена (Студена) - Партизан (Ярджиловци)                 7:2 
Струмски сокол (Калище) - Буря (Кошарево)                 3:1 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Буря (Кошарево) - Ботев 1 (Батановци)                     4:1 
Китка (Витановци) - Свраките (Гълъбник)                   5:3 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Струмски сокол (Калище)           4:1 
Бенковски (Копаница) - Студена (Студена)                  0:6 
Вихър (Еловдол) - Енергетик (Перник)                      0:6 
Левски (Егълница) - Сарата (Долни Раковец)                2:2 

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Буря (Кошарево) - Партизан (Ярджиловци)                   2:5 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Сарата (Долни Раковец)              5:1 
Енергетик (Перник) - Левски (Егълница)                   10:0 
Свраките (Гълъбник) - Вихър (Еловдол)                     6:0 
Студена (Студена) - Китка (Витановци)                     2:2 
Струмски сокол (Калище) - Бенковски (Копаница)            2:0 

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Китка (Витановци) - Струмски сокол (Калище)               3:0 
Сарата (Долни Раковец) - Енергетик (Перник)               2:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Ботев 1 (Батановци)               4:1 
Бенковски (Копаница) - Буря (Кошарево)                    1:1 
Вихър (Еловдол) - Студена (Студена)                       0:3 
Левски (Егълница) - Свраките (Гълъбник)                   3:4 

                           III кръг - отложен мач

29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Студена (Студена) - Енергетик (Перник)                    4:1 

                           XII кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Свраките (Гълъбник)              6:3 
Левски (Егълница) - Студена (Студена)                     2:0 
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                       отложен 
Бенковски (Копаница) - Партизан (Ярджиловци)              3:4 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Енергетик (Перник)                  0:5 
Вихър (Еловдол) - Струмски сокол (Калище)                 2:1 
11 май 2016, сряда, 18:30 ч:
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                       4:1 

                           XIII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Ботев 1 (Батановци)                отложен 
Буря (Кошарево) - Вихър (Еловдол)                         3:1 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Китка (Витановци)                 2:0 
Струмски сокол (Калище) - Левски (Егълница)               2:1 
Студена (Студена) - Сарата (Долни Раковец)                1:0 
Свраките (Гълъбник) - Енергетик (Перник)                  отложен 
2 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Ботев 1 (Батановци)                3:2 
Свраките (Гълъбник) - Енергетик (Перник)                  0:3 

                           XIV кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Струмски сокол (Калище)          2:0 
Левски (Егълница) - Буря (Кошарево)                       2:1 
Китка (Витановци) - Бенковски (Копаница)                  2:0 
20 март 2016, неделя, 13:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Партизан (Ярджиловци)                   3:4 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Свраките (Гълъбник)                 2:1 
Енергетик (Перник) - Студена (Студена)                    1:3 

                           XV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Китка (Витановци) - Ботев 1 (Батановци)                   3:0 
Бенковски (Копаница) - Вихър (Еловдол)                    3:2 
Буря (Кошарево) - Сарата (Долни Раковец)                  5:2 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Левски (Егълница)                 3:0 
Струмски сокол (Калище) - Енергетик (Перник)              0:6 
Студена (Студена) - Свраките (Гълъбник)                   1:2 

                           XVI кръг

2 април 2016, събота, 16:30 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Партизан (Ярджиловци)            1:1 
Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница)                  2:2 
3 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Студена (Студена)                   1:3 
Свраките (Гълъбник) - Струмски сокол (Калище)             2:1 
Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево)                      5:0 
Вихър (Еловдол) - Китка (Витановци)                       6:2 

                           XVII кръг

9 април 2016, събота, 16:30 ч:
Китка (Витановци) - Левски (Егълница)                     5:0 
Бенковски (Копаница) - Сарата (Долни Раковец)             2:0 
в Ковачевци:
Буря (Кошарево) - Свраките (Гълъбник)                     0:2 
10 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Вихър (Еловдол) - Ботев 1 (Батановци)                     1:2 
Партизан (Ярджиловци) - Енергетик (Перник)                2:1 
Струмски сокол (Калище) - Студена (Студена)               отложен 
2 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Струмски сокол (Калище) - Студена (Студена)               0:3 сл. 

                           XVIII кръг

16 април 2016, събота, 16:30 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Китка (Витановци)                0:2 
Левски (Егълница) - Вихър (Еловдол)                       2:0 
17 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Струмски сокол (Калище)             3:0 сл. 
Студена (Студена) - Буря (Кошарево)                       7:1 
Свраките (Гълъбник) - Партизан (Ярджиловци)               3:5 
Енергетик (Перник) - Бенковски (Копаница)                 8:2 

                           XIX кръг

23 април 2016, събота, 16:30 ч:
Китка (Витановци) - Енергетик (Перник)                    1:0 
Буря (Кошарево) - Струмски сокол (Калище)                 3:0 сл. 
24 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Левски (Егълница) - Ботев 1 (Батановци)                   1:1 
Вихър (Еловдол) - Сарата (Долни Раковец)                  2:1 
Бенковски (Копаница) - Свраките (Гълъбник)                8:2 
Партизан (Ярджиловци) - Студена (Студена)                 6:2 

                           XIII кръг - отложени мачове

2 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Ботев 1 (Батановци)                3:2 
Свраките (Гълъбник) - Енергетик (Перник)                  0:3 

                           XVII кръг - отложен мач

2 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Струмски сокол (Калище) - Студена (Студена)               0:3 сл. 

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Левски (Егълница)                5:3 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Буря (Кошарево)                     1:3 
Струмски сокол (Калище) - Партизан (Ярджиловци)           0:3 сл. 
Студена (Студена) - Бенковски (Копаница)                  7:0 
Свраките (Гълъбник) - Китка (Витановци)                   2:8 
Енергетик (Перник) - Вихър (Еловдол)                      5:0 

                           XII кръг - отложен мач

11 май 2016, сряда, 18:30 ч:
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                       4:1 

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Ботев 1 (Батановци)              3:0 
Левски (Егълница) - Енергетик (Перник)                    0:4 
Китка (Витановци) - Студена (Студена)                     3:4 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Свраките (Гълъбник)                     4:2 
Бенковски (Копаница) - Струмски сокол (Калище)            3:0 сл. 
Партизан (Ярджиловци) - Буря (Кошарево)                   2:3 

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Буря (Кошарево) - Бенковски (Копаница)                    4:7 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Партизан (Ярджиловци)               3:0 
Струмски сокол (Калище) - Китка (Витановци)               0:3 сл. 
Студена (Студена) - Вихър (Еловдол)                       5:0 
Свраките (Гълъбник) - Левски (Егълница)                   2:1 
Енергетик (Перник) - Сарата (Долни Раковец)               5:0 

нагоре


ОФГ Перник - A2 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Студена (Студена)                  XXX  7:2  4:1  2:2  7:1  7:0  5:2  1:0  1:2  3:0  5:0  4:0 
 2. Партизан (Ярджиловци)              6:2  XXX  2:1  2:0  2:3  0:1  4:1  2:1  6:3  3:0  3:1  4:1 
 3. Енергетик (Перник)                 1:3  2:0  XXX  5:2  5:0  8:2  3:2  5:0  4:1 10:0  5:0  1:1 
 4. Китка (Витановци)                  3:4  0:3  1:0  XXX  4:1  2:0  3:0  2:0  5:3  5:0  6:1  3:0 
 5. Буря (Кошарево)                    0:7  2:5  2:1  7:2  XXX  4:7  4:1  5:2  0:2  4:1  3:1  3:0*
 6. Бенковски (Копаница)               0:6  3:4  1:1  1:1  1:1  XXX  3:2  2:0  8:2  0:0  3:2  3:0*
 7. Ботев 1 (Батановци)                1:3  3:0  0:5  3:1  1:3  3:1  XXX  5:1  2:1  3:0  6:1  3:0*
 8. Сарата (Долни Раковец)             0:5  1:1  2:1  0:2  1:5  0:0  3:0  XXX  6:3  5:3  6:0  2:0 
 9. Свраките (Гълъбник)                1:4  3:5  0:3  2:8  0:3* 1:1  4:0* 1:3  XXX  2:1  6:0  2:1 
10. Левски (Егълница)                  2:0  1:0  0:4  0:2  2:1  2:2  1:1  2:2  3:4  XXX  2:0  0:2 
11. Вихър (Еловдол)                    0:3  3:4  0:6  6:2  1:1  2:2  1:2  2:1  4:2  1:1  XXX  2:1 
12. Струмски сокол (Калище)            0:3* 0:3* 0:6  0:3* 3:1  2:0  3:2  3:0  3:0* 2:1  2:0  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Перник - финал 2015/16

                           Финал:

29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в Перник, ст."Миньор":
Дружба (Мещица) - Студена (Студена)                       3:2 (1:0) 

нагоре


ОФГ Перник 2015/16 - страници на отбори

Перник днес

Черногорец 1946 (Ноевци)

нагоре