ОФГ Перник 2014/15


ОФГ Перник - A1 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Металург 1957 (Перник)             24   18   4   2  102:20   58 <-     Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Витоша 2013 (Долна Диканя)         24   16   4   4   62:27   52             
 3. Черногорец 1946 (Ноевци)           24   14   8   2   51:18   50              [2 0 0  2:0  6]
 4. Балкан (Банище)                    24   16   2   6   60:36   50              [0 0 2  0:2  0]
 5. Дружба (Мещица)                    24   13   4   7   52:40   43             
 6. Габер (Габровдол)                  24   11   3  10   54:53   36             
 7. Чорни 1920 (Брезник)               24   10   1  13   32:56   31             
 8. Минерал (Рударци)                  24    9   3  12   48:46   30             
 9. Ботев (Друган)                     24    8   2  14   37:47   26             
10. Ерма (Трън)                        24    7   2  15   25:52   23 [+][*]      
11. Пирин (Земен)                      24    6   3  15   37:53   21             
12. Верила (Дрен)                      24    5   3  16   34:85   18             
13. Спортист (Драгичево)               24    2   3  19   21:82    9             

Бележки
  - Струма (Кралев дол), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Енергетик (Перник), 8-ми в ОФГ Перник - А1 през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Перник - А2.
  - Металург 1957 (Перник), 1-ви в ОФГ Перник - А2 през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Перник - А1.
  - Ерма (Трън), 14-ти и изваден от групата през изминалия сезон; се включва отново в групата.
  - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в кв.Изток, Перник.
  - Ерма (Трън) играе домакинските си мачове през пролетта (а може би и през есента) в Ноевци.
  - Пирин (Земен) играе домакинските си мачове през пролетта (а може би и през есента) в Габровдол.
  - Спортист (Драгичево) играе домакинските си мачове през пролетта (а може би и през есента) в Кралев дол.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 10:30 ч:
Габер (Габровдол) - Спортист (Драгичево)                  3:0 
6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Ерма (Трън)                      7:0 
7 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Верила (Дрен)                5:1 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Пирин (Земен)                           2:1 
Балкан (Банище) - Ботев (Друган)                          2:0 
Минерал (Рударци) - Чорни 1920 (Брезник)                  1:2 
Черногорец 1946 (Ноевци)                                  почива

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Металург 1957 (Перник)             0:5 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Габер (Габровдол)              2:1 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         0:1 
Ботев (Друган) - Минерал (Рударци)                        0:1 
Пирин (Земен) - Балкан (Банище)                           1:3 
Ерма (Трън) - Дружба (Мещица)                             1:2 
Верила (Дрен)                                             почива

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)         0:0 
Балкан (Банище) - Ерма (Трън)                             5:2 
Верила (Дрен) - Чорни 1920 (Брезник)                      0:3 
21 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ботев (Друган)               2:0 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Спортист (Драгичево)                    4:1 
Минерал (Рударци) - Пирин (Земен)                         4:1 
Габер (Габровдол)                                         почива

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Дружба (Мещица)                2:0 
Габер (Габровдол) - Металург 1957 (Перник)                0:7 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Друган) - Верила (Дрен)                            4:0 
Пирин (Земен) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                1:2 
Ерма (Трън) - Минерал (Рударци)                           1:0 
Спортист (Драгичево) - Балкан (Банище)                    1:5 
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива

                           V кръг

4 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Дружба (Мещица) - Габер (Габровдол)                       2:2 
Балкан (Банище) - Черногорец 1946 (Ноевци)                0:1 
Минерал (Рударци) - Спортист (Драгичево)                  3:0 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ерма (Трън)                  1:1 
Верила (Дрен) - Пирин (Земен)                             2:2 
Чорни 1920 (Брезник) - Ботев (Друган)                     2:0 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Пирин (Земен) - Чорни 1920 (Брезник)                      1:2 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Минерал (Рударци)              2:1 
Габер (Габровдол) - Балкан (Банище)                       0:2 
Металург 1957 (Перник) - Дружба (Мещица)                  2:1 
12 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Спортист (Драгичево) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         1:4 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ерма (Трън) - Верила (Дрен)                               3:0 
Ботев (Друган)                                            почива

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Верила (Дрен) - Спортист (Драгичево)                      1:2 
19 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Черногорец 1946 (Ноевци)     0:0 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Банище) - Металург 1957 (Перник)                  2:2 
Минерал (Рударци) - Габер (Габровдол)                     4:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън)                        1:1 
Ботев (Друган) - Пирин (Земен)                            3:2 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Верила (Дрен)                  3:1 
Габер (Габровдол) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            отложен * 
Металург 1957 (Перник) - Минерал (Рударци)                отложен * 
* - мачовете в Габровдол и Перник са отложени заради лошо време.
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Ерма (Трън) - Ботев (Друган)                              1:4 
Спортист (Драгичево) - Чорни 1920 (Брезник)               2:4 
Дружба (Мещица) - Балкан (Банище)                         2:2 
5 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Габер (Габровдол) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            0:5 
19 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Минерал (Рударци)                0:0 
Пирин (Земен)                                             почива

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Верила (Дрен) - Габер (Габровдол)                         3:1 
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Минерал (Рударци) - Дружба (Мещица)                       1:2 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Металург 1957 (Перник)       4:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Черногорец 1946 (Ноевци)           1:4 
Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево)                     5:0 
Пирин (Земен) - Ерма (Трън)                               3:0 
Балкан (Банище)                                           почива

                           VIII кръг - отложен мач

5 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Габер (Габровдол) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            0:5 

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ботев (Друган)                 1:0 
Габер (Габровдол) - Чорни 1920 (Брезник)                  0:3 
Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен)                   11:0 
Балкан (Банище) - Минерал (Рударци)                       3:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен)                      2:1 
Дружба (Мещица) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              1:3 
Ерма (Трън)                                               почива

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Верила (Дрен) - Дружба (Мещица)                           3:4 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Балкан (Банище)              1:2 
Чорни 1920 (Брезник) - Металург 1957 (Перник)             2:9 
Ботев (Друган) - Габер (Габровдол)                        5:2 
Пирин (Земен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  0:4 
Ерма (Трън) - Спортист (Драгичево)                        2:0 
Минерал (Рударци)                                         почива

                           VIII кръг - отложен мач

19 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Минерал (Рударци)                0:0 

                           XII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма (Трън)                    5:0 
Металург 1957 (Перник) - Ботев (Друган)                   7:0 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Габер (Габровдол) - Пирин (Земен)                         2:2 
Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник)                    5:1 
Балкан (Банище) - Верила (Дрен)                           4:2 
Минерал (Рударци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            4:4 
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           XIII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Верила (Дрен) - Минерал (Рударци)                         2:4 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Балкан (Банище)                    0:2 
Ботев (Друган) - Дружба (Мещица)                          4:1 
Пирин (Земен) - Металург 1957 (Перник)                    0:1 
Ерма (Трън) - Габер (Габровдол)                           2:0 
Спортист (Драгичево) - Черногорец 1946 (Ноевци)           0:5 
Витоша 2013 (Долна Диканя)                                почива

                           XIV кръг

28 февруари 2015, събота, 16:00 ч:
в Ноевци:
Ерма (Трън) - Металург 1957 (Перник)                      0:5 
1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Рударци:
Спортист (Драгичево) - Габер (Габровдол)                  2:2 
в Габровдол:
Пирин (Земен) - Дружба (Мещица)                           2:3 
Ботев (Друган) - Балкан (Банище)                          1:2 
Чорни 1920 (Брезник) - Минерал (Рударци)                  1:0 
Верила (Дрен) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                1:2 
Черногорец 1946 (Ноевци)                                  почива

                           XV кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Габер (Габровдол) - Черногорец 1946 (Ноевци)              отложен * 
7 март 2015, събота, 19:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Металург 1957 (Перник) - Спортист (Драгичево)             отложен * 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Чорни 1920 (Брезник)         отложен * 
Минерал (Рударци) - Ботев (Друган)                        отложен * 
Балкан (Банище) - Пирин (Земен)                           отложен * 
Дружба (Мещица) - Ерма (Трън)                             отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
26 март 2015, четвъртък, 20:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Металург 1957 (Перник) - Спортист (Драгичево)             2:1 
13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Балкан (Банище) - Пирин (Земен)                           5:2 
13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Чорни 1920 (Брезник)         3:0 
Минерал (Рударци) - Ботев (Друган)                        3:1 
Дружба (Мещица) - Ерма (Трън)                             2:0 
Габер (Габровдол) - Черногорец 1946 (Ноевци)              3:0 
Верила (Дрен)                                             почива

                           XVI кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Металург 1957 (Перник)         отложен 
15 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               отложен 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Кралев дол:
Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица)                    отложен 
в Ноевци:
Ерма (Трън) - Балкан (Банище)                             отложен 
в Габровдол:
Пирин (Земен) - Минерал (Рударци)                         отложен 
Чорни 1920 (Брезник) - Верила (Дрен)                      отложен 
20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Металург 1957 (Перник)         2:2 
Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица)                    0:2 
Ерма (Трън) - Балкан (Банище)                             1:2 
Пирин (Земен) - Минерал (Рударци)                         4:1 
Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               3:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Верила (Дрен)                      5:1 
Габер (Габровдол)                                         почива

                           XVII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Габер (Габровдол)                3:1 
22 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Пирин (Земен)                2:1 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Верила (Дрен) - Ботев (Друган)                            3:1 
Минерал (Рударци) - Ерма (Трън)                           4:1 
Балкан (Банище) - Спортист (Драгичево)                    5:1 
Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци)                отложен 
6 май 2015, сряда, 10:30 ч:
Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци)                0:0 
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива

                           XV кръг - отложен мач

26 март 2015, четвъртък, 20:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Металург 1957 (Перник) - Спортист (Драгичево)             2:1 

                           XVIII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Габер (Габровдол) - Дружба (Мещица)                       3:2 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Балкан (Банище)                1:0 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Кралев дол:
Спортист (Драгичево) - Минерал (Рударци)                  0:4 
в Ноевци:
Ерма (Трън) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                  1:3 
в Габровдол:
Пирин (Земен) - Верила (Дрен)                             3:4 
Ботев (Друган) - Чорни 1920 (Брезник)                     2:1 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           XIX кръг

5 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Спортист (Драгичево)         7:1 
Балкан (Банище) - Габер (Габровдол)                       2:3 
5 април 2015, неделя, 16:30 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Пирин (Земен)                      0:1 
Верила (Дрен) - Ерма (Трън)                               1:0 
Минерал (Рударци) - Черногорец 1946 (Ноевци)              1:3 
Дружба (Мещица) - Металург 1957 (Перник)                  3:2 
Ботев (Друган)                                            почива

                           XX кръг

10 април 2015, петък, 10:30 ч:
в Габровдол:
Пирин (Земен) - Ботев (Друган)                            2:1 
10 април 2015, петък, 16:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Балкан (Банище)                  9:0 сл. * 
* - прекратен при 6:2.
Габер (Габровдол) - Минерал (Рударци)                     3:2 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)     1:1 
в Кралев дол:
Спортист (Драгичево) - Верила (Дрен)                      1:1 
в Ноевци:
Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник)                        0:1 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           XV кръг - отложен мач

13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Балкан (Банище) - Пирин (Земен)                           5:2 

                           XXI кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Габер (Габровдол)            1:2 
Минерал (Рударци) - Металург 1957 (Перник)                0:5 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Друган) - Ерма (Трън)                              0:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Спортист (Драгичево)               1:0 
Верила (Дрен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  2:2 
Балкан (Банище) - Дружба (Мещица)                         4:1 
Пирин (Земен)                                             почива

                           XXII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)       2:0 
Габер (Габровдол) - Верила (Дрен)                         6:0 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник)           3:0 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Минерал (Рударци)                       1:1 
в Кралев дол:
Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган)                     1:1 
в Ноевци:
Ерма (Трън) - Пирин (Земен)                               0:1 
Балкан (Банище)                                           почива

                           XXIII кръг

3 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Друган) - Черногорец 1946 (Ноевци)                 1:1 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Дружба (Мещица)              3:2 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Габровдол:
Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево)                      2:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Габер (Габровдол)                  0:6 
Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник)                    2:5 
Минерал (Рударци) - Балкан (Банище)                       0:4 
Ерма (Трън)                                               почива

                           XVII кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 10:30 ч:
Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци)                0:0 

                           XXIV кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)             9:1 
Габер (Габровдол) - Ботев (Друган)                        5:1 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  1:1 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Балкан (Банище) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              0:2 
Дружба (Мещица) - Верила (Дрен)                           5:1 
в Кралев дол:
Спортист (Драгичево) - Ерма (Трън)                        2:5 
Минерал (Рударци)                                         почива

                           XV кръг - отложени мачове

13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Чорни 1920 (Брезник)         3:0 
Минерал (Рударци) - Ботев (Друган)                        3:1 
Дружба (Мещица) - Ерма (Трън)                             2:0 
Габер (Габровдол) - Черногорец 1946 (Ноевци)              3:0 

                           XXV кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев (Друган) - Металург 1957 (Перник)                   0:3 
17 май 2015, неделя, 10:30 ч:
в Ноевци:
Ерма (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци)                    1:0 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Минерал (Рударци)            5:1 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Габровдол:
Пирин (Земен) - Габер (Габровдол)                         2:5 
Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица)                    1:2 
Верила (Дрен) - Балкан (Банище)                           3:1 
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           XVI кръг - отложени мачове

20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Металург 1957 (Перник)         2:2 
Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица)                    0:2 
Ерма (Трън) - Балкан (Банище)                             1:2 
Пирин (Земен) - Минерал (Рударци)                         4:1 
Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               3:1 
Чорни 1920 (Брезник) - Верила (Дрен)                      5:1 

                           XXVI кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен)                    3:1 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Спортист (Драгичево)           8:2 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Минерал (Рударци) - Верила (Дрен)                         8:0 
Балкан (Банище) - Чорни 1920 (Брезник)                    3:0 
Дружба (Мещица) - Ботев (Друган)                          3:0 
Габер (Габровдол) - Ерма (Трън)                           3:1 
Витоша 2013 (Долна Диканя)                                почива

нагоре


ОФГ Перник - A1 2014/15 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Металург 1957 (Перник)             XXX  2:0  0:0  9:0* 2:1  3:1  9:1  0:0  7:0  7:0  3:1 11:0  2:1 
 2. Витоша 2013 (Долна Диканя)         4:1  XXX  0:0  1:2  3:2  1:2  3:0  5:1  2:0  1:1  2:1  5:1  7:1 
 3. Черногорец 1946 (Ноевци)           2:2  1:1  XXX  1:0  2:0  2:1  3:0  2:1  1:0  5:0  1:1  3:1  8:2 
 4. Балкан (Банище)                    2:2  0:2  0:1  XXX  4:1  2:3  3:0  3:0  2:0  5:2  5:2  4:2  5:1 
 5. Дружба (Мещица)                    3:2  1:3  0:0  2:2  XXX  2:2  5:1  1:1  3:0  2:0  2:1  5:1  4:1 
 6. Габер (Габровдол)                  0:7  0:5  3:0  0:2  3:2  XXX  0:3  3:2  5:1  3:1  2:2  6:0  3:0 
 7. Чорни 1920 (Брезник)               2:9  0:1  1:4  0:2  1:2  0:6  XXX  1:0  2:0  1:1  0:1  5:1  1:0 
 8. Минерал (Рударци)                  0:5  4:4  1:3  0:4  1:2  4:1  1:2  XXX  3:1  4:1  4:1  8:0  3:0 
 9. Ботев (Друган)                     0:3  3:1  1:1  1:2  4:1  5:2  2:1  0:1  XXX  0:1  3:2  4:0  5:0 
10. Ерма (Трън)                        0:5  1:3  1:0  1:2  1:2  2:0  0:1  1:0  1:4  XXX  0:1  3:0  2:0 
11. Пирин (Земен)                      0:1  1:2  0:4  1:3  2:3  2:5  1:2  4:1  2:1  3:0  XXX  3:4  2:1 
12. Верила (Дрен)                      2:5  1:2  2:2  3:1  3:4  3:1  0:3  2:4  3:1  1:0  2:2  XXX  1:2 
13. Спортист (Драгичево)               0:5  1:4  0:5  1:5  0:2  2:2  2:4  0:4  1:1  2:5  2:1  1:1  XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Перник - A2 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Енергетик (Перник)                 22   19   3   0   74:14   60 <-  Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Партизан (Ярджиловци)              22   15   3   4   72:35   48 [+]      
 3. Студена (Студена)                  22   14   3   5   59:31   45          
 4. Китка (Витановци)                  22   10   4   8   59:48   34          
 5. Бенковски (Копаница)               22   10   2  10   33:33   32          
 6. Свраките (Гълъбник)                22   10   0  12   52:51   30           [2 0 0  8:3  6]
 7. Буря (Кошарево)                    22    9   3  10   37:47   30           [0 0 2  3:8  0]
 8. Струмски сокол (Калище)            22    9   1  12   30:36   28          
 9. Вихър (Еловдол)                    22    6   4  12   35:58   22          
10. Левски (Егълница)                  22    5   3  14   20:61   18          
11. Светля 2000 (Светля)               22    5   2  15   27:54   17          
12. Сарата (Долни Раковец)             22    4   4  14   27:57   16          

Бележки
  - Енергетик (Перник), 8-ми в ОФГ Перник - А1 през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Перник - А2.
  - Металург 1957 (Перник), 1-ви в ОФГ Перник - А2 през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Перник - А1.
  - Партизан (Ярджиловци) се включва в групата.
  - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове на стадиона в кв.Димова махала, Перник.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Партизан (Ярджиловци)                отложен 
6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                       2:3 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Струмски сокол (Калище)            2:0 
Сарата (Долни Раковец) - Свраките (Гълъбник)              0:3 
Светля 2000 (Светля) - Вихър (Еловдол)                    2:2 
Левски (Егълница) - Студена (Студена)                     0:1 
4 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Партизан (Ярджиловци)                3:0 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Буря (Кошарево) - Бенковски (Копаница)                    0:1 
14 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Студена (Студена)                 2:2 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Левски (Егълница)                       1:0 
Свраките (Гълъбник) - Светля 2000 (Светля)                3:1 
Струмски сокол (Калище) - Сарата (Долни Раковец)          2:0 
Енергетик (Перник) - Китка (Витановци)                    5:2 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Партизан (Ярджиловци)                 1:1 
Бенковски (Копаница) - Енергетик (Перник)                 0:2 
Левски (Егълница) - Свраките (Гълъбник)                   2:1 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Буря (Кошарево)                  1:1 
Светля 2000 (Светля) - Струмски сокол (Калище)            0:3 
Студена (Студена) - Вихър (Еловдол)                       3:3 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Буря (Кошарево) - Светля 2000 (Светля)                    0:1 
Енергетик (Перник) - Сарата (Долни Раковец)               6:0 
Китка (Витановци) - Бенковски (Копаница)                  2:0 
28 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Вихър (Еловдол)                   3:1 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Студена (Студена)                   2:3 
Струмски сокол (Калище) - Левски (Егълница)               6:0 

                           I кръг - отложен мач

4 октомври 2014, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Партизан (Ярджиловци)                3:0 

                           V кръг

12 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Копаница) - Партизан (Ярджиловци)              1:4 
Сарата (Долни Раковец) - Китка (Витановци)                2:2 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Енергетик (Перник)                 0:3 
Левски (Егълница) - Буря (Кошарево)                       2:1 
Студена (Студена) - Струмски сокол (Калище)               2:4 
Вихър (Еловдол) - Свраките (Гълъбник)                     3:2 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Буря (Кошарево) - Студена (Студена)                       2:1 
Китка (Витановци) - Светля 2000 (Светля)                  5:3 
Бенковски (Копаница) - Сарата (Долни Раковец)             2:1 
19 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Свраките (Гълъбник)               8:3 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Струмски сокол (Калище) - Вихър (Еловдол)                 2:0 
Енергетик (Перник) - Левски (Егълница)                    5:0 

                           VII кръг

26 октомври 2014, неделя, 10:30 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Партизан (Ярджиловци)            2:7 
Вихър (Еловдол) - Буря (Кошарево)                         1:2 
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Бенковски (Копаница)               2:1 
Левски (Егълница) - Китка (Витановци)                     0:3 
Студена (Студена) - Енергетик (Перник)                    0:3 
Свраките (Гълъбник) - Струмски сокол (Калище)             2:1 

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Струмски сокол (Калище)           2:3 
Буря (Кошарево) - Свраките (Гълъбник)                     2:5 
Китка (Витановци) - Студена (Студена)                     1:2 
Сарата (Долни Раковец) - Светля 2000 (Светля)             4:3 
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Енергетик (Перник) - Вихър (Еловдол)                      5:2 
Бенковски (Копаница) - Левски (Егълница)                  3:1 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Левски (Егълница) - Сарата (Долни Раковец)                0:3 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Партизан (Ярджиловци)              0:1 
Студена (Студена) - Бенковски (Копаница)                  3:1 
Вихър (Еловдол) - Китка (Витановци)                       4:3 
Свраките (Гълъбник) - Енергетик (Перник)                  0:3 
Струмски сокол (Калище) - Буря (Кошарево)                 0:2 

                           X кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Китка (Витановци) - Свраките (Гълъбник)                   3:2 
Бенковски (Копаница) - Вихър (Еловдол)                    3:0 
Сарата (Долни Раковец) - Студена (Студена)                0:4 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Буря (Кошарево)                   4:1 
Енергетик (Перник) - Струмски сокол (Калище)              1:1 
Светля 2000 (Светля) - Левски (Егълница)                  3:4 

                           XI кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Левски (Егълница) - Партизан (Ярджиловци)                 0:5 
Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник)                      1:6 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Студена (Студена) - Светля 2000 (Светля)                  3:0 
Вихър (Еловдол) - Сарата (Долни Раковец)                  4:3 
Свраките (Гълъбник) - Бенковски (Копаница)                3:1 
Струмски сокол (Калище) - Китка (Витановци)               0:3 

                           XII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Енергетик (Перник)                отложен * 
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                       отложен * 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Струмски сокол (Калище) - Бенковски (Копаница)            отложен * 
Свраките (Гълъбник) - Сарата (Долни Раковец)              отложен * 
Вихър (Еловдол) - Светля 2000 (Светля)                    отложен * 
Студена (Студена) - Левски (Егълница)                     отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                       3:2 
Свраките (Гълъбник) - Сарата (Долни Раковец)              2:1 
Вихър (Еловдол) - Светля 2000 (Светля)                    1:1 
20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Енергетик (Перник)                1:1 
Струмски сокол (Калище) - Бенковски (Копаница)            0:3 
Студена (Студена) - Левски (Егълница)                     3:0 

                           XIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Буря (Кошарево)                    отложен 
15 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Студена (Студена) - Партизан (Ярджиловци)                 отложен 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Левски (Егълница) - Вихър (Еловдол)                       отложен 
Светля 2000 (Светля) - Свраките (Гълъбник)                отложен 
Сарата (Долни Раковец) - Струмски сокол (Калище)          отложен 
Китка (Витановци) - Енергетик (Перник)                    отложен 
13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Студена (Студена) - Партизан (Ярджиловци)                 3:6 
Левски (Егълница) - Вихър (Еловдол)                       1:3 
Светля 2000 (Светля) - Свраките (Гълъбник)                0:3 сл. 
Сарата (Долни Раковец) - Струмски сокол (Калище)          4:0 
Бенковски (Копаница) - Буря (Кошарево)                    3:0 сл. 
Китка (Витановци) - Енергетик (Перник)                    0:3 сл. 

                           XIV кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Китка (Витановци)                 4:3 
Вихър (Еловдол) - Студена (Студена)                       0:5 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Енергетик (Перник) - Бенковски (Копаница)                 отложен 
Буря (Кошарево) - Сарата (Долни Раковец)                  1:1 
Струмски сокол (Калище) - Светля 2000 (Светля)            0:1 
Свраките (Гълъбник) - Левски (Егълница)                   8:1 
13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Енергетик (Перник) - Бенковски (Копаница)                 2:0 

                           XV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Китка (Витановци)                  1:1 
29 март 2015, неделя, 10:30 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Енергетик (Перник)               0:3 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Партизан (Ярджиловци)                   1:3 
Студена (Студена) - Свраките (Гълъбник)                   5:1 
Левски (Егълница) - Струмски сокол (Калище)               2:1 
Светля 2000 (Светля) - Буря (Кошарево)                    3:0 

                           XVI кръг

5 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Бенковски (Копаница)              5:0 
Буря (Кошарево) - Левски (Егълница)                       1:0 
5 април 2015, неделя, 16:30 ч:
Китка (Витановци) - Сарата (Долни Раковец)                4:0 
Енергетик (Перник) - Светля 2000 (Светля)                 4:1 
Струмски сокол (Калище) - Студена (Студена)               1:2 
Свраките (Гълъбник) - Вихър (Еловдол)                     5:1 

                           XII кръг - отложени мачове

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                       3:2 
Свраките (Гълъбник) - Сарата (Долни Раковец)              2:1 
Вихър (Еловдол) - Светля 2000 (Светля)                    1:1 

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Егълница) - Енергетик (Перник)                    1:5 
19 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Студена (Студена) - Буря (Кошарево)                       0:2 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Партизан (Ярджиловци)               2:3 
Вихър (Еловдол) - Струмски сокол (Калище)                 0:1 
Светля 2000 (Светля) - Китка (Витановци)                  2:4 
Сарата (Долни Раковец) - Бенковски (Копаница)             0:1 

                           XVIII кръг

26 април 2015, неделя, 10:30 ч:
Китка (Витановци) - Левски (Егълница)                     4:4 
Буря (Кошарево) - Вихър (Еловдол)                         2:2 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Сарата (Долни Раковец)            3:0 
Бенковски (Копаница) - Светля 2000 (Светля)               5:1 
Енергетик (Перник) - Студена (Студена)                    0:0 
Струмски сокол (Калище) - Свраките (Гълъбник)             1:0 

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница)                  0:0 
3 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Студена (Студена) - Китка (Витановци)                     7:1 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Струмски сокол (Калище) - Партизан (Ярджиловци)           2:1 
Свраките (Гълъбник) - Буря (Кошарево)                     3:1 
Вихър (Еловдол) - Енергетик (Перник)                      0:3 
Светля 2000 (Светля) - Сарата (Долни Раковец)             2:0 

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Енергетик (Перник) - Свраките (Гълъбник)                  3:1 
10 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Светля 2000 (Светля)              4:1 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Левски (Егълница)                1:1 
Бенковски (Копаница) - Студена (Студена)                  0:2 
Китка (Витановци) - Вихър (Еловдол)                       6:1 
Буря (Кошарево) - Струмски сокол (Калище)                 3:2 

                           XIII кръг - отложени мачове

13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Студена (Студена) - Партизан (Ярджиловци)                 3:6 
Левски (Егълница) - Вихър (Еловдол)                       1:3 
Светля 2000 (Светля) - Свраките (Гълъбник)                0:3 сл. 
Сарата (Долни Раковец) - Струмски сокол (Калище)          4:0 
Бенковски (Копаница) - Буря (Кошарево)                    3:0 сл. 
Китка (Витановци) - Енергетик (Перник)                    0:3 сл. 

                           XIV кръг - отложен мач

13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Енергетик (Перник) - Бенковски (Копаница)                 2:0 

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Бенковски (Копаница)                    4:1 
Левски (Егълница) - Светля 2000 (Светля)                  1:0 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Буря (Кошарево) - Партизан (Ярджиловци)                   5:2 
Струмски сокол (Калище) - Енергетик (Перник)              0:3 
Свраките (Гълъбник) - Китка (Витановци)                   1:4 
Студена (Студена) - Сарата (Долни Раковец)                5:2 

                           XII кръг - отложени мачове

20 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Енергетик (Перник)                1:1 
Струмски сокол (Калище) - Бенковски (Копаница)            0:3 
Студена (Студена) - Левски (Егълница)                     3:0 

                           XXII кръг

24 май 2015, неделя, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево)                      5:4 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Левски (Егълница)                 3:0 
Светля 2000 (Светля) - Студена (Студена)                  0:3 
Сарата (Долни Раковец) - Вихър (Еловдол)                  2:1 
Бенковски (Копаница) - Свраките (Гълъбник)                4:0 
Китка (Витановци) - Струмски сокол (Калище)               3:0 

нагоре


ОФГ Перник - A2 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Енергетик (Перник)                 XXX  3:0  0:0  5:2  2:0  3:1  5:4  1:1  5:2  5:0  4:1  6:0 
 2. Партизан (Ярджиловци)              1:1  XXX  2:2  4:3  5:0  8:3  4:1  2:3  3:1  3:0  4:1  3:0 
 3. Студена (Студена)                  0:3  3:6  XXX  7:1  3:1  5:1  0:2  2:4  3:3  3:0  3:0  5:2 
 4. Китка (Витановци)                  0:3* 1:1  1:2  XXX  2:0  3:2  2:3  3:0  6:1  4:4  5:3  4:0 
 5. Бенковски (Копаница)               0:2  1:4  0:2  1:1  XXX  4:0  3:0* 2:0  3:0  3:1  5:1  2:1 
 6. Свраките (Гълъбник)                0:3  2:3  2:3  1:4  3:1  XXX  3:1  2:1  5:1  8:1  3:1  2:1 
 7. Буря (Кошарево)                    1:6  5:2  2:1  3:2  0:1  2:5  XXX  3:2  2:2  1:0  0:1  1:1 
 8. Струмски сокол (Калище)            0:3  2:1  1:2  0:3  0:3  1:0  0:2  XXX  2:0  6:0  0:1  2:0 
 9. Вихър (Еловдол)                    0:3  1:3  0:5  4:3  4:1  3:2  1:2  0:1  XXX  1:0  1:1  4:3 
10. Левски (Егълница)                  1:5  0:5  0:1  0:3  0:0  2:1  2:1  2:1  1:3  XXX  1:0  0:3 
11. Светля 2000 (Светля)               0:3  0:1  0:3  2:4  2:1  0:3* 3:0  0:3  2:2  3:4  XXX  2:0 
12. Сарата (Долни Раковец)             0:3  2:7  0:4  2:2  0:1  0:3  1:1  4:0  2:1  1:1  4:3  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Перник - финал 2014/15

                           Финал:

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Перник, ст."Миньор":
Енергетик (Перник) - Металург 1957 (Перник)               0:1 (0:0)
  [0:1 К.Йорданов 70']
  [чк: Мартин Стефанов (М) 50']

нагоре


ОФГ Перник 2014/15 - страници на отбори

Перник днес

Черногорец 1946 (Ноевци)

нагоре