ОФГ Плевен 2015/16


"А" ОФГ Плевен 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белите орли (Плевен)               22   17   2   3   82:25   53 [+] Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Ракета 1111 (Буковлък)             22   15   2   5   67:23   47 [+]        
 3. Ботев (Комарево)                   22   14   3   5   44:29   45            
 4. Ситомир (Никопол)                  22   12   2   8   43:39   38 [-]        
 5. Мизия 2005 (Кнежа)                 22   11   3   8   32:32   36            
 6. Левски (Брест)                     22   11   1  10   61:40   34            
 7. Борба 10 (Шияково)                 22    9   3  10   37:36   30            
 8. Чавдар (Бръшляница)                22    8   4  10   45:57   28            
 9. Спартак (Койнаре)                  22    7   5  10   52:47   26            
10. Светослав (Лепица)                 22    7   4  11   50:53   25 [+]        
11. Славия (Новачене)                  22    5   2  15   25:66   17            
-------------------------------------------------------------------
12. Пордим (Пордим)                    22    0   1  21   24:115   1     Изпада 

Бележки
  - Ситомир (Никопол), 13-ти и изваден от Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в "А" ОФГ Плевен.
  - Вихър (Славяново), 1-ви; и Гигант (Белене), 3-ти през изминалия сезон; влизат в Северозападна "В" АФГ.
  - Левски (Горна Митрополия), 12-ти; и Дунав (Гиген), 13-ти и изваден от групата през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Плевен 2009 (Плевен), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Белите орли (Плевен), 1-ви в "Б" ОФГ - изток; Ракета 1111 (Буковлък), 1-ви в "Б" ОФГ - център; и Светослав (Лепица), 1-ви в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.


                           I кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Койнаре)                    3:1 
Светослав (Лепица) - Ракета 1111 (Буковлък)               3:3 
Ситомир (Никопол) - Славия (Новачене)                     3:0 сл. 
Чавдар (Бръшляница) - Пордим (Пордим)                     2:0 
Борба 10 (Шияково) - Ботев (Комарево)                     0:1 
Левски (Брест) - Белите орли (Плевен)                     1:0 

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Белите орли (Плевен)                  1:2 
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         4:1 
Пордим (Пордим) - Борба 10 (Шияково)                      2:4 
Ракета 1111 (Буковлък) - Ситомир (Никопол)                1:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Светослав (Лепица)                   2:0 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Славия (Новачене) - Чавдар (Бръшляница)                   2:2 

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре)                    0:0 
Ситомир (Никопол) - Мизия 2005 (Кнежа)                    4:0 
Чавдар (Бръшляница) - Ракета 1111 (Буковлък)              4:3 
Борба 10 (Шияково) - Славия (Новачене)                    4:1 
Левски (Брест) - Пордим (Пордим)                         10:1 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Белите орли (Плевен) - Ботев (Комарево)                   6:0 

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Ботев (Комарево)                      1:1 * 
* - заради напуснати нарушения при осигуряване сигурността на стадиона,
    домакините са наказани с 1 мач лишаване от домакинство.
Пордим (Пордим) - Белите орли (Плевен)                    1:4 
Славия (Новачене) - Левски (Брест)                        4:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Борба 10 (Шияково)               4:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Бръшляница)                  2:2 
Светослав (Лепица) - Ситомир (Никопол)                    1:2 

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 15:00 ч:
Левски (Брест) - Ракета 1111 (Буковлък)                   1:0 
26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Спартак (Койнаре)                     2:0 
Чавдар (Бръшляница) - Светослав (Лепица)                  отложен * 
* - отложен заради претърпяна от футболисти на гостите автомобилна
    катастрофа.
Борба 10 (Шияково) - Мизия 2005 (Кнежа)                   2:0 
Белите орли (Плевен) - Славия (Новачене)                  5:0 
Ботев (Комарево) - Пордим (Пордим)                        4:4 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Светослав (Лепица)                  6:1 

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в гр.Искър: *
Спартак (Койнаре) - Пордим (Пордим)                       4:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство.
Славия (Новачене) - Ботев (Комарево)                      0:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Белите орли (Плевен)             4:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест)                       1:0 
Светослав (Лепица) - Борба 10 (Шияково)                   2:1 
Ситомир (Никопол) - Чавдар (Бръшляница)                   3:2 

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Спартак (Койнаре)                   1:2 
Борба 10 (Шияково) - Ситомир (Никопол)                    4:0 
Левски (Брест) - Светослав (Лепица)                       1:3 
Белите орли (Плевен) - Мизия 2005 (Кнежа)                 2:0 
Ботев (Комарево) - Ракета 1111 (Буковлък)                 2:1 
Пордим (Пордим) - Славия (Новачене)                       3:4 

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Славия (Новачене)                     7:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Пордим (Пордим)                  5:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)                     1:0 
Светослав (Лепица) - Белите орли (Плевен)                 1:2 
Ситомир (Никопол) - Левски (Брест)                        3:1 
Чавдар (Бръшляница) - Борба 10 (Шияково)                  1:1 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Борба 10 (Шияково) - Спартак (Койнаре)                    отложен 
Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница)                      отложен 
Белите орли (Плевен) - Ситомир (Никопол)                  отложен 
Ботев (Комарево) - Светослав (Лепица)                     отложен 
Пордим (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                      отложен 
Славия (Новачене) - Ракета 1111 (Буковлък)                отложен 
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Борба 10 (Шияково) - Спартак (Койнаре)                    2:1 
Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница)                      1:3 
Белите орли (Плевен) - Ситомир (Никопол)                  0:0 
Ботев (Комарево) - Светослав (Лепица)                     2:0 
Пордим (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                      0:3 сл. * 
* - домакините не осигуряват охрана за мача.
Славия (Новачене) - Ракета 1111 (Буковлък)                1:5 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Славия (Новачене)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Светослав (Лепица) - Пордим (Пордим)                      7:1 
Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево)                      3:0 
Чавдар (Бръшляница) - Белите орли (Плевен)                2:4 
Борба 10 (Шияково) - Левски (Брест)                       1:0 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Ракета 1111 (Буковлък)                1:5 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Брест) - Спартак (Койнаре)                        3:3 
Белите орли (Плевен) - Борба 10 (Шияково)                 3:2 
Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница)                    4:0 
Пордим (Пордим) - Ситомир (Никопол)                       3:4 
Славия (Новачене) - Светослав (Лепица)                    2:0 
Ракета 1111 (Буковлък) - Мизия 2005 (Кнежа)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           IX кръг - отложени мачове

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Борба 10 (Шияково) - Спартак (Койнаре)                    2:1 
Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница)                      1:3 
Белите орли (Плевен) - Ситомир (Никопол)                  0:0 
Ботев (Комарево) - Светослав (Лепица)                     2:0 
Пордим (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                      0:3 сл. * 
* - домакините не осигуряват охрана за мача.
Славия (Новачене) - Ракета 1111 (Буковлък)                1:5 

                           V кръг - отложен мач

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Светослав (Лепица)                  6:1 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа)                    1:2 
Ракета 1111 (Буковлък) - Светослав (Лепица)               6:0 сл. * 
* - прекратен в 20' при 3:0, когато гостите остават с 6 футболиста на терена.
Славия (Новачене) - Ситомир (Никопол)                     2:2 
Пордим (Пордим) - Чавдар (Бръшляница)                     1:5 
Ботев (Комарево) - Борба 10 (Шияково)                     2:1 
Белите орли (Плевен) - Левски (Брест)                     3:1 

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Белите орли (Плевен) - Спартак (Койнаре)                  4:1 
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         0:1 
Борба 10 (Шияково) - Пордим (Пордим)                      3:0 
Чавдар (Бръшляница) - Славия (Новачене)                   3:0 
Ситомир (Никопол) - Ракета 1111 (Буковлък)                0:1 
Светослав (Лепица) - Мизия 2005 (Кнежа)                   1:1 

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Светослав (Лепица)                    2:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ситомир (Никопол)                    2:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Чавдар (Бръшляница)              3:0 сл. 
Славия (Новачене) - Борба 10 (Шияково)                    2:0 
Пордим (Пордим) - Левски (Брест)                          1:8 
Ботев (Комарево) - Белите орли (Плевен)                   1:1 

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Комарево) - Спартак (Койнаре)                      3:2 
Белите орли (Плевен) - Пордим (Пордим)                   12:2 
Левски (Брест) - Славия (Новачене)                        8:1 
Борба 10 (Шияково) - Ракета 1111 (Буковлък)               0:0 
Чавдар (Бръшляница) - Мизия 2005 (Кнежа)                  2:2 
Ситомир (Никопол) - Светослав (Лепица)                    3:2 

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Ситомир (Никопол)                     отложен 
Светослав (Лепица) - Чавдар (Бръшляница)                  9:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Борба 10 (Шияково)                   3:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Левски (Брест)                   2:3 
Славия (Новачене) - Белите орли (Плевен)                  отложен 
Пордим (Пордим) - Ботев (Комарево)                        0:3 
2 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Ситомир (Никопол)                     4:1 
Славия (Новачене) - Белите орли (Плевен)                  1:3 

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Пордим (Пордим) - Спартак (Койнаре)                       0:8 
Ботев (Комарево) - Славия (Новачене)                      3:0 сл. 
Белите орли (Плевен) - Ракета 1111 (Буковлък)             4:1 
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)                       1:0 
Борба 10 (Шияково) - Светослав (Лепица)                   3:1 
Чавдар (Бръшляница) - Ситомир (Никопол)                   2:3 

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Чавдар (Бръшляница)                   5:2 
Ситомир (Никопол) - Борба 10 (Шияково)                    3:0 сл. 
Светослав (Лепица) - Левски (Брест)                       5:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Белите орли (Плевен)                 1:6 
Ракета 1111 (Буковлък) - Ботев (Комарево)                 3:0 сл. 
Славия (Новачене) - Пордим (Пордим)                       3:0 сл. 

                           XIX кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Славия (Новачене) - Спартак (Койнаре)                     1:4 
Пордим (Пордим) - Ракета 1111 (Буковлък)                  1:8 
Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     2:0 
Белите орли (Плевен) - Светослав (Лепица)                 8:1 
Левски (Брест) - Ситомир (Никопол)                        5:0 
Борба 10 (Шияково) - Чавдар (Бръшляница)                  1:2 

                           XVI кръг - отложени мачове

2 май 2016, понеделник, 18:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Ситомир (Никопол)                     4:1 
Славия (Новачене) - Белите орли (Плевен)                  1:3 

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Борба 10 (Шияково)                    2:2 
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест)                      0:1 
Ситомир (Никопол) - Белите орли (Плевен)                  1:3 
Светослав (Лепица) - Ботев (Комарево)                     0:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Пордим (Пордим)                      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ракета 1111 (Буковлък) - Славия (Новачене)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Ракета 1111 (Буковлък) - Спартак (Койнаре)                3:0 
Славия (Новачене) - Мизия 2005 (Кнежа)                    0:3 
Пордим (Пордим) - Светослав (Лепица)                      2:8 
Ботев (Комарево) - Ситомир (Никопол)                      6:2 
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Бръшляница)                7:0 
Левски (Брест) - Борба 10 (Шияково)                       5:2 

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Левски (Брест)                        2:6 
Борба 10 (Шияково) - Белите орли (Плевен)                 3:1 
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево)                    3:2 
Ситомир (Никопол) - Пордим (Пордим)                       3:0 
Светослав (Лепица) - Славия (Новачене)                    3:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ракета 1111 (Буковлък)               0:3 

нагоре


"А" ОФГ Плевен 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Белите орли (Плевен)               XXX  4:1  6:0  0:0  2:0  3:1  3:2  7:0  4:1  8:1  5:0 12:2 
 2. Ракета 1111 (Буковлък)             4:2  XXX  3:0* 1:0  3:0* 2:3  4:0  3:0* 3:0  6:0* 3:0* 5:1 
 3. Ботев (Комарево)                   1:1  2:1  XXX  6:2  2:0  4:1  2:1  4:0  3:2  2:0  3:0* 4:4 
 4. Ситомир (Никопол)                  1:3  0:1  3:0  XXX  4:0  3:1  3:0* 3:2  2:0  3:2  3:0* 3:0 
 5. Мизия 2005 (Кнежа)                 1:6  0:3  1:0  2:1  XXX  1:0  3:1  2:2  3:1  2:0  3:0* 3:0*
 6. Левски (Брест)                     1:0  1:0  0:1  5:0  1:0  XXX  5:2  1:3  3:3  1:3  8:1 10:1 
 7. Борба 10 (Шияково)                 3:1  0:0  0:1  4:0  2:0  1:0  XXX  1:2  2:1  3:1  4:1  3:0 
 8. Чавдар (Бръшляница)                2:4  4:3  3:2  2:3  2:2  0:1  1:1  XXX  1:2  6:1  3:0  2:0 
 9. Спартак (Койнаре)                  1:2  1:5  1:1  4:1  1:2  2:6  2:2  5:2  XXX  2:2  7:1  4:1 
10. Светослав (Лепица)                 1:2  3:3  0:2  1:2  1:1  5:3  2:1  9:1  0:0  XXX  3:0  7:1 
11. Славия (Новачене)                  1:3  1:5  0:1  2:2  0:3  4:1  2:0  2:2  1:4  2:0  XXX  3:0*
12. Пордим (Пордим)                    1:4  1:8  0:3  3:4  0:3* 1:8  2:4  1:5  0:8  2:8  3:4  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - изток 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Трънчовица)                 16   14   2   0   81:8    44       
-------------------------------------------------------------------
 2. Спартак Плевен II (Плевен)         16   10   1   5   58:30   31 [+]   
 3. Осъм (Козар Белене)                16    8   3   5   38:40   27       
 4. Обнова (Обнова)                    16    8   2   6   35:27   26       
 5. Войвода (Драгаш войвода)           16    4   1  11   29:62   13       
 6. Победа (Градище)                   16    3   3  10   27:57   12       
 7. Динамо (Изгрев)                    16    3   2  11   22:53   11       
 8. Вихър (Гулянци)                    16    2   1  13   22:68    7 [+]   
 9. Ботев (Българене)                  16   11   3   2   53:20   36    [*]

Бележки
  - Белите орли (Плевен), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Спартак Плевен II (Плевен), Славия (Асеновци) и Вихър (Гулянци) се включват в групата.
  - Ботев (Вълчитрън), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спартак (Муселиево), 4-ти; Виная (Згалево), 9-ти през изминалия сезон; и Славия (Асеновци), заявил участие за групата; първоначално заявяват участие, но непосредствено преди I кръг се отказват заради липса на достатъчно футболисти. Поради това първоначално изтеглената програма за 12 отбора в 22 кръга е променена на такава за 9 отбора в 18 кръга. Първоначалната програма е както следва:
    1. Ботев (Българене)        - 12. Победа (Градище)
    2. Спартак (Муселиево)      - 11. Обнова (Обнова)
    3. Ботев (Трънчовица)       - 10. Осъм (Козар Белене)
    4. Войвода (Драгаш войвода) - 9. Славия (Асеновци)
    5. Динамо (Изгрев)          - 8. Виная (Згалево)
    6. Вихър (Гулянци)          - 7. Спартак Плевен II (Плевен)
  - На 18 май 2016 г. Ботев (Българене) е изваден от групата за отказ да излезе на терена за второто полувреме в мача от XVII кръг срещу Спартак Плевен II (Плевен). Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

6 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Българене) - Победа (Градище)                      5:0 
Ботев (Трънчовица) - Осъм (Козар Белене)                  4:0 
Вихър (Гулянци) - Спартак Плевен II (Плевен)              0:3 
Динамо (Изгрев) - Обнова (Обнова)                         отложен 
22 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Обнова (Обнова)                         1:0 
Войвода (Драгаш войвода)                                  почива

                           II кръг

13 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Обнова (Обнова) - Войвода (Драгаш войвода)                4:1 
Спартак Плевен II (Плевен) - Динамо (Изгрев)              7:1 
Осъм (Козар Белене) - Вихър (Гулянци)                     4:4 
Ботев (Българене) - Ботев (Трънчовица)                    2:2 
Победа (Градище)                                          почива

                           III кръг

20 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Победа (Градище)                     8:0 
Вихър (Гулянци) - Ботев (Българене)                       1:4 
Динамо (Изгрев) - Осъм (Козар Белене)                     0:1 
Войвода (Драгаш войвода) - Спартак Плевен II (Плевен)     1:6 
Обнова (Обнова)                                           почива

                           IV кръг

27 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Победа (Градище) - Обнова (Обнова)                        2:1 
Осъм (Козар Белене) - Войвода (Драгаш войвода)            4:1 
Ботев (Българене) - Динамо (Изгрев)                       5:1 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Шияково:
Ботев (Трънчовица) - Вихър (Гулянци)                      2:0 
Спартак Плевен II (Плевен)                                почива

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Трънчовица:
Динамо (Изгрев) - Ботев (Трънчовица)                      0:3 
4 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Победа (Градище)                        3:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Българене)              1:2 
Обнова (Обнова) - Спартак Плевен II (Плевен)              1:1 
Осъм (Козар Белене)                                       почива

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 11:00 ч:
Победа (Градище) - Спартак Плевен II (Плевен)             3:5 
11 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Осъм (Козар Белене) - Обнова (Обнова)                     8:3 
Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода)            12:0 
в Шияково:
Вихър (Гулянци) - Динамо (Изгрев)                         5:2 
Ботев (Българене)                                         почива

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 13:30 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Вихър (Гулянци)                6:4 
17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Обнова (Обнова) - Ботев (Българене)                       1:1 
18 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Победа (Градище)                        2:2 
Спартак Плевен II (Плевен) - Осъм (Козар Белене)          4:1 
Ботев (Трънчовица)                                        почива

                           VIII кръг

1 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Победа (Градище) - Осъм (Козар Белене)                    отложен 
Ботев (Българене) - Спартак Плевен II (Плевен)            отложен 
Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова)                      отложен 
Динамо (Изгрев) - Войвода (Драгаш войвода)                отложен 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Победа (Градище) - Осъм (Козар Белене)                    1:1 
Ботев (Българене) - Спартак Плевен II (Плевен)            5:1 
Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова)                      5:0 
Динамо (Изгрев) - Войвода (Драгаш войвода)                3:2 
Вихър (Гулянци)                                           почива

                           IX кръг

8 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Победа (Градище)               4:1 
Обнова (Обнова) - Вихър (Гулянци)                         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Спартак Плевен II (Плевен) - Ботев (Трънчовица)           1:3 
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Българене)                   1:4 
Динамо (Изгрев)                                           почива

                           VIII кръг - отложени мачове

15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Победа (Градище) - Осъм (Козар Белене)                    1:1 
Ботев (Българене) - Спартак Плевен II (Плевен)            5:1 
Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова)                      5:0 
Динамо (Изгрев) - Войвода (Драгаш войвода)                3:2 

                           I кръг - отложен мач

22 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Обнова (Обнова)                         1:0 

                           X кръг

20 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Победа (Градище) - Ботев (Българене)                      1:5 
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Трънчовица)                  1:9 
Спартак Плевен II (Плевен) - Вихър (Гулянци)              8:0 
Обнова (Обнова) - Динамо (Изгрев)                         5:1 
Войвода (Драгаш войвода)                                  почива

                           XI кръг

27 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Обнова (Обнова)                1:4 
Динамо (Изгрев) - Спартак Плевен II (Плевен)              0:4 
Вихър (Гулянци) - Осъм (Козар Белене)                     1:4 
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Българене)                    2:2 
Победа (Градище)                                          почива

                           XII кръг

2 април 2016, събота, 11:00 ч:
Ботев (Българене) - Вихър (Гулянци)                       5:0 
Спартак Плевен II (Плевен) - Войвода (Драгаш войвода)     4:2 
3 април 2016, неделя, 11:00 ч:
Победа (Градище) - Ботев (Трънчовица)                     0:7 
Осъм (Козар Белене) - Динамо (Изгрев)                     3:2 
Обнова (Обнова)                                           почива

                           XIII кръг

9 април 2016, събота, 11:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Ботев (Българене)                       0:6 
10 април 2016, неделя, 11:00 ч:
Обнова (Обнова) - Победа (Градище)                        4:1 
Войвода (Драгаш войвода) - Осъм (Козар Белене)            2:2 
Вихър (Гулянци) - Ботев (Трънчовица)                      0:7 
Спартак Плевен II (Плевен)                                почива

                           XIV кръг

16 април 2016, събота, 14:30 ч:
Спартак Плевен II (Плевен) - Обнова (Обнова)              0:1 
17 април 2016, неделя, 11:00 ч:
Победа (Градище) - Вихър (Гулянци)                        5:1 
Ботев (Трънчовица) - Динамо (Изгрев)                      5:1 
Ботев (Българене) - Войвода (Драгаш войвода)              6:0 
Осъм (Козар Белене)                                       почива

                           XV кръг

24 април 2016, неделя, 11:00 ч:
Спартак Плевен II (Плевен) - Победа (Градище)             8:6 
Обнова (Обнова) - Осъм (Козар Белене)                     4:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Трънчовица)             1:5 
Динамо (Изгрев) - Вихър (Гулянци)                         7:1 
Ботев (Българене)                                         почива

                           XVI кръг

1 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Победа (Градище) - Динамо (Изгрев)                        1:1 
Вихър (Гулянци) - Войвода (Драгаш войвода)                2:4 
Осъм (Козар Белене) - Спартак Плевен II (Плевен)          3:0 
2 май 2016, понеделник, 17:00 ч:
Ботев (Българене) - Обнова (Обнова)                       1:0 
Ботев (Трънчовица)                                        почива

                           XVII кръг

8 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Осъм (Козар Белене) - Победа (Градище)                    2:1 
Спартак Плевен II (Плевен) - Ботев (Българене)            6:0 сл. * 
* - гостите отказват да излязат за второто полувреме.
Обнова (Обнова) - Ботев (Трънчовица)                      0:4 
Войвода (Драгаш войвода) - Динамо (Изгрев)                3:0 
Вихър (Гулянци)                                           почива

                           XVIII кръг

15 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Победа (Градище) - Войвода (Драгаш войвода)               3:0 
Вихър (Гулянци) - Обнова (Обнова)                         0:4 
Ботев (Трънчовица) - Спартак Плевен II (Плевен)           отложен 
Ботев (Българене) - Осъм (Козар Белене)                   0:3 сл. 
22 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Спартак Плевен II (Плевен)           3:0 
Динамо (Изгрев)                                           почива

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - изток 2015/16 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Ботев (Трънчовица)                 XXX  3:0  4:0  5:0 12:0  8:0  5:1  2:0  2:2 
 2. Спартак Плевен II (Плевен)         1:3  XXX  4:1  0:1  4:2  8:6  7:1  8:0  6:0*
 3. Осъм (Козар Белене)                1:9  3:0  XXX  8:3  4:1  2:1  3:2  4:4  1:4 
 4. Обнова (Обнова)                    0:4  1:1  4:0  XXX  4:1  4:1  5:1  3:0* 1:1 
 5. Войвода (Драгаш войвода)           1:5  1:6  2:2  1:4  XXX  4:1  3:0  6:4  1:2 
 6. Победа (Градище)                   0:7  3:5  1:1  2:1  3:0  XXX  1:1  5:1  1:5 
 7. Динамо (Изгрев)                    0:3  0:4  0:1  1:0  3:2  2:2  XXX  7:1  0:6 
 8. Вихър (Гулянци)                    0:7  0:3  1:4  0:4  2:4  3:0  5:2  XXX  1:4 
 9. Ботев (Българене)                  2:2  5:1  0:3* 1:0  6:0  5:0  5:1  5:0  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - център 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Устрем (Крета)                     20   18   0   2   66:18   54       
-------------------------------------------------------------------
 2. Бойчинов (Коиловци)                20   12   4   4   46:29   40       
 3. Дунав (Гиген)                      20   10   2   8   45:42   32 [-]   
 4. Ясен (Ясен)                        20    9   4   7   30:34   31       
 5. Бенковски (Опанец)                 20    8   2  10   37:49   26        [1 0 1  8:7  3]
 6. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  20    8   2  10   52:54   26        [1 0 1  7:8  3]
 7. Космос (Гривица)                   20    8   1  11   32:26   25       
 8. Спартак (Божурица)                 20    7   2  11   27:38   23        [1 0 1  6:5  3]
 9. Свобода (Милковица)                20    7   2  11   33:46   23        [1 0 1  5:6  3]
10. Искър (Ореховица)                  20    7   1  12   32:43   22       
11. Левски (Горна Митрополия)          20    4   4  12   30:51   16 [-]   
--. Ботев (Долна Митрополия)            2    0   0   2    0:6     -    [*]

Бележки
  - Левски (Горна Митрополия), 12-ти; и Дунав (Гиген), 13-ти и изваден от "А" ОФГ през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ - център.
  - Ракета 1111 (Буковлък), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) играе домакинските си мачове в Горна Митрополия.
  - Ботев (Долна Митрополия) се отказва от участие след II кръг заради липса на футболисти. Резултатите на отбора до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   5:4 
Свобода (Милковица) - Устрем (Крета)                      2:5 
Бенковски (Опанец) - Спартак (Божурица)                   2:1 
Левски (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)                 2:2 
Искър (Ореховица) - Ботев (Долна Митрополия)              3:0 сл.  /анулиран/ 
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Космос (Гривица) - Ясен (Ясен)                            0:1 

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Ботев (Долна Митрополия)     3:0 сл.  /анулиран/ 
Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                         2:0 
Спартак (Божурица) - Левски (Горна Митрополия)            1:0 
Ясен (Ясен) - Бенковски (Опанец)                          1:0 
Бойчинов (Коиловци) - Свобода (Милковица)                 3:1 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Крета) - Космос (Гривица)                         4:1 

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Свобода (Милковица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   1:2 
Бенковски (Опанец) - Устрем (Крета)                       0:5 
Левски (Горна Митрополия) - Ясен (Ясен)                   0:0 
Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица)                    1:0 
Ботев (Долна Митрополия) - Дунав (Гиген)                  анулиран 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Космос (Гривица) - Бойчинов (Коиловци)                    2:2 

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Дунав (Гиген)         6:0 
Спартак (Божурица) - Ботев (Долна Митрополия)             анулиран 
Ясен (Ясен) - Искър (Ореховица)                           3:1 
Устрем (Крета) - Левски (Горна Митрополия)                6:0 
Бойчинов (Коиловци) - Бенковски (Опанец)                  1:0 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Свобода (Милковица) - Космос (Гривица)                    3:0 

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)           2:4 
Искър (Ореховица) - Устрем (Крета)                        1:3 
Ботев (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)                    анулиран 
Дунав (Гиген) - Спартак (Божурица)                        2:1 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Горна Митрополия:
Космос (Гривица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)      1:2 
Бенковски (Опанец) - Свобода (Милковица)                  0:0 

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Божурица)    6:2 
Ясен (Ясен) - Дунав (Гиген)                               2:4 
Устрем (Крета) - Ботев (Долна Митрополия)                 анулиран 
Бойчинов (Коиловци) - Искър (Ореховица)                   2:1 
Свобода (Милковица) - Левски (Горна Митрополия)           0:1 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Космос (Гривица) - Бенковски (Опанец)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    4:5 
Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица)                   1:2 
Ботев (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)            анулиран 
Спартак (Божурица) - Ясен (Ясен)                          0:3 сл. 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Космос (Гривица)              1:2 
Дунав (Гиген) - Устрем (Крета)                            1:2 

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)           3:3 
Устрем (Крета) - Спартак (Божурица)                       3:0 сл. 
Бойчинов (Коиловци) - Дунав (Гиген)                       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Свобода (Милковица) - Ботев (Долна Митрополия)            анулиран 
Бенковски (Опанец) - Левски (Горна Митрополия)            4:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Космос (Гривица) - Искър (Ореховица)                      3:0 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)    отложен 
Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец)                    отложен 
Дунав (Гиген) - Свобода (Милковица)                       отложен 
Спартак (Божурица) - Бойчинов (Коиловци)                  отложен 
Ясен (Ясен) - Устрем (Крета)                              отложен 
1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Долна Митрополия) - Космос (Гривица)               анулиран 
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)    4:2 
Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Спартак (Божурица) - Бойчинов (Коиловци)                  1:1 
Ясен (Ясен) - Устрем (Крета)                              3:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Гиген) - Свобода (Милковица)                       2:4 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 13:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Устрем (Крета)        1:4 
7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Ясен (Ясен)                         3:0 
Бенковски (Опанец) - Ботев (Долна Митрополия)             анулиран 
7 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица)             1:2 
8 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица)                  4:2 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Космос (Гривица) - Дунав (Гиген)                          2:0 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Искър (Ореховица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     2:1 
Ботев (Долна Митрополия) - Левски (Горна Митрополия)      анулиран 
Ясен (Ясен) - Свобода (Милковица)                         1:1 
Устрем (Крета) - Бойчинов (Коиловци)                      2:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Гиген) - Бенковски (Опанец)                        5:0 
Спартак (Божурица) - Космос (Гривица)                     2:0 

                           IX кръг - отложени мачове

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)    4:2 
Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Спартак (Божурица) - Бойчинов (Коиловци)                  1:1 
Ясен (Ясен) - Устрем (Крета)                              3:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Гиген) - Свобода (Милковица)                       2:4 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)   3:3 
Устрем (Крета) - Свобода (Милковица)                      4:1 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Ясен (Ясен) - Космос (Гривица)                            2:1 
Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец)                   3:1 
Дунав (Гиген) - Левски (Горна Митрополия)                 2:0 
Искър (Ореховица)                                         почива

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Божурица)            1:1 
Бенковски (Опанец) - Ясен (Ясен)                          2:1 
Свобода (Милковица) - Бойчинов (Коиловци)                 2:3 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Искър (Ореховица) - Дунав (Гиген)                         3:1 
Космос (Гривица) - Устрем (Крета)                         0:1 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)                         почива

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)   3:1 
Устрем (Крета) - Бенковски (Опанец)                       3:1 
Ясен (Ясен) - Левски (Горна Митрополия)                   1:1 
Спартак (Божурица) - Искър (Ореховица)                    2:1 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Космос (Гривица)                    3:0 
Дунав (Гиген)                                             почива

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Искър (Ореховица) - Ясен (Ясен)                           7:2 
Левски (Горна Митрополия) - Устрем (Крета)                0:5 
Бенковски (Опанец) - Бойчинов (Коиловци)                  2:1 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Гиген) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)         4:3 
Космос (Гривица) - Свобода (Милковица)                    3:0 
Спартак (Божурица)                                        почива

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец)                  3:1 
Бойчинов (Коиловци) - Левски (Горна Митрополия)           5:2 
Устрем (Крета) - Искър (Ореховица)                        6:1 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Космос (Гривица)      0:6 
Спартак (Божурица) - Дунав (Гиген)                        2:1 
Ясен (Ясен)                                               почива

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак (Божурица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    3:2 
Искър (Ореховица) - Бойчинов (Коиловци)                   1:1 
Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица)           4:0 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Гиген) - Ясен (Ясен)                               3:0 сл. 
Бенковски (Опанец) - Космос (Гривица)                     2:1 
Устрем (Крета)                                            почива

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бенковски (Опанец)    2:4 
Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица)                   3:1 
Ясен (Ясен) - Спартак (Божурица)                          1:0 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Космос (Гривица) - Левски (Горна Митрополия)              3:0 
Устрем (Крета) - Дунав (Гиген)                            4:1 
Бойчинов (Коиловци)                                       почива

                           XIX кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Ясен (Ясен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)           2:1 
Спартак (Божурица) - Устрем (Крета)                       1:3 
Левски (Горна Митрополия) - Бенковски (Опанец)            4:5 
1 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Гиген) - Бойчинов (Коиловци)                       3:0 сл. 
Искър (Ореховица) - Космос (Гривица)                      1:0 
Свобода (Милковица)                                       почива

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Искър (Ореховица)                    4:1 
Бойчинов (Коиловци) - Спартак (Божурица)                  2:1 
Устрем (Крета) - Ясен (Ясен)                              3:1 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Левски (Горна Митрополия)    3:2 
Свобода (Милковица) - Дунав (Гиген)                       отложен 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Свобода (Милковица) - Дунав (Гиген)                       2:5 
Космос (Гривица)                                          почива

                           XXI кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Устрем (Крета) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)        2:0 
Ясен (Ясен) - Бойчинов (Коиловци)                         2:1 
Спартак (Божурица) - Свобода (Милковица)                  4:1 
Искър (Ореховица) - Левски (Горна Митрополия)             3:4 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Гиген) - Космос (Гривица)                          2:1 
Бенковски (Опанец)                                        почива

                           XXII кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
в Горна Митрополия:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица)     3:1 
Свобода (Милковица) - Ясен (Ясен)                         2:1 
Бойчинов (Коиловци) - Устрем (Крета)                      3:0 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Дунав (Гиген)                        5:5 
Космос (Гривица) - Спартак (Божурица)                     3:0 
Левски (Горна Митрополия)                                 почива

                           XX кръг - отложен мач

29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Свобода (Милковица) - Дунав (Гиген)                       2:5 

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - център 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Устрем (Крета)                     XXX  2:0  4:1  3:1  3:1  2:0  4:1  3:0* 4:1  6:1  6:0  --- 
 2. Бойчинов (Коиловци)                3:0  XXX  3:0* 3:0  1:0  5:4  3:0  2:1  3:1  2:1  5:2  --- 
 3. Дунав (Гиген)                      1:2  3:0* XXX  3:0* 5:0  4:3  2:1  2:1  2:4  2:0  2:0  --- 
 4. Ясен (Ясен)                        3:1  2:1  2:4  XXX  1:0  2:1  2:1  1:0  1:1  3:1  1:1  --- 
 5. Бенковски (Опанец)                 0:5  2:1  5:5  2:1  XXX  4:5  2:1  2:1  0:0  4:1  4:1  --- 
 6. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  1:4  3:3  6:0  3:3  2:4  XXX  0:6  6:2  3:1  3:1  3:2 (3:0)
 7. Космос (Гривица)                   0:1  2:2  2:0  0:1  3:0* 1:2  XXX  3:0  3:0  3:0  3:0  --- 
 8. Спартак (Божурица)                 1:3  1:1  2:1  0:3* 3:1  3:2  2:0  XXX  4:1  2:1  1:0  --- 
 9. Свобода (Милковица)                2:5  2:3  2:5  2:1  3:1  1:2  3:0  4:2  XXX  3:1  0:1  --- 
10. Искър (Ореховица)                  1:3  1:1  3:1  7:2  3:0* 2:1  1:0  1:0  1:2  XXX  3:4 (3:0)
11. Левски (Горна Митрополия)          0:5  2:4  2:2  0:0  4:5  4:2  1:2  1:1  4:0  1:2  XXX  --- 
12. Ботев (Долна Митрополия)           ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - запад 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Писарово)                  20   17   1   2   57:20   52       
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Сухаче)                    20   14   3   3   70:23   45       
 3. Венци (Искър)                      20   12   2   6   54:31   38       
 4. Ботев (Рупци)                      20   11   3   6   50:47   36       
 5. Искър (Чомаковци)                  20    9   2   9   51:40   29       
 6. Единство (Долни Дъбник)            20    8   2  10   47:45   26        [2 0 0  8:3  6]
 7. Чавдар (Садовец)                   20    8   2  10   36:44   26        [0 0 2  3:8  0]
 8. Кайлъка (Плевен)                   20    4   5  11   38:54   17 [+]   
 9. Искър (Долни Луковит)              20    3   3  14   30:71   12       
10. Лавров (Горни Дъбник)              20    3   2  15   24:71   11       
11. Дреновец (Горник)                  20    6   5   9   32:43   23 [+][*]

Бележки
  - Светослав (Лепица), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Дреновец (Горник), изваден от групата през есента на изминалия сезон; се включва отново в групата.
  - Кайлъка (Плевен) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове в Ясен.
  - На 18 май 2016 г. Дреновец (Горник) е изваден от групата за напускане на терена по нареждане на президента на клуба в мача от XXI кръг срещу Искър (Чомаковци). Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

6 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Сухаче)                   0:3 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово)                      1:2 
Искър (Долни Луковит) - Искър (Чомаковци)                 1:2 
Венци (Искър) - Кайлъка (Плевен)                          4:1 
Ботев (Рупци) - Единство (Долни Дъбник)                   1:5 
Дреновец (Горник)                                         почива

                           II кръг

13 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Ботев (Рупци)                           4:0 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Ясен:
Кайлъка (Плевен) - Лавров (Горни Дъбник)                  2:2 
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                         3:3 
Левски (Писарово) - Искър (Долни Луковит)                 9:2 
Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец)                      2:1 
Единство (Долни Дъбник)                                   почива

                           III кръг

20 септември 2015, неделя, 11:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Сухаче)                 2:0 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Дреновец (Горник)                 0:0 
Венци (Искър) - Левски (Писарово)                         0:2 
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Чомаковци)                 2:5 
Ботев (Рупци) - Кайлъка (Плевен)                          4:1 
Чавдар (Садовец)                                          почива

                           IV кръг

27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Ясен:
Кайлъка (Плевен) - Единство (Долни Дъбник)                0:2 
Искър (Чомаковци) - Ботев (Рупци)                         2:3 
Левски (Писарово) - Лавров (Горни Дъбник)                 4:0 
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         0:3 
Чавдар (Садовец) - Искър (Долни Луковит)                  4:3 
Левски (Сухаче)                                           почива

                           V кръг

4 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Кайлъка (Плевен)                        3:6 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Венци (Искър) - Чавдар (Садовец)                          3:0 
Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                 1:0 
Ботев (Рупци) - Левски (Писарово)                         0:2 
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Чомаковци)               0:1 
Искър (Долни Луковит)                                     почива

                           VI кръг

11 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Левски (Сухаче)                       2:2 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Писарово) - Единство (Долни Дъбник)               2:1 
Дреновец (Горник) - Ботев (Рупци)                         1:3 
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  2:1 
Искър (Долни Луковит) - Венци (Искър)                     1:3 
Кайлъка (Плевен)                                          почива

                           VII кръг

18 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Левски (Писарово)                       4:0 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Долни Луковит)             3:3 
Ботев (Рупци) - Чавдар (Садовец)                          4:2 
Единство (Долни Дъбник) - Дреновец (Горник)               3:1 
в Ясен:
Кайлъка (Плевен) - Искър (Чомаковци)                      3:0 
Венци (Искър)                                             почива

                           VIII кръг

1 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Левски (Сухаче)                       отложен 
1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Левски (Писарово) - Кайлъка (Плевен)                      отложен 
Чавдар (Садовец) - Единство (Долни Дъбник)                отложен 
Искър (Долни Луковит) - Ботев (Рупци)                     отложен 
Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник)                     отложен 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Писарово) - Кайлъка (Плевен)                      2:1 
Дреновец (Горник) - Левски (Сухаче)                       0:3 
Чавдар (Садовец) - Единство (Долни Дъбник)                1:2 
на неутрален терен: *
Искър (Долни Луковит) - Ботев (Рупци)                     2:6 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Искър.
Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник)                     3:0 
Искър (Чомаковци)                                         почива

                           IX кръг

8 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        4:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Рупци) - Венци (Искър)                             3:2 
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Долни Луковит)           5:3 
Кайлъка (Плевен) - Дреновец (Горник)                      2:2 
Искър (Чомаковци) - Левски (Писарово)                     3:0 
Лавров (Горни Дъбник)                                     почива

                           X кръг

15 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Левски (Сухаче)                   0:7 сл. * 
* - прекратен в 65' при 1:4, когато публика на домакините нахлува на терена и
    настава масов бой. Искър е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци)                     2:0 
Чавдар (Садовец) - Кайлъка (Плевен)                       3:2 
Венци (Искър) - Единство (Долни Дъбник)                   3:2 
Лавров (Горни Дъбник) - Ботев (Рупци)                     2:3 
Левски (Писарово)                                         почива

                           XI кръг

22 ноември 2015, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Венци (Искър)                           2:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Лавров (Горни Дъбник)           2:1 
Кайлъка (Плевен) - Искър (Долни Луковит)                  4:1 
Искър (Чомаковци) - Чавдар (Садовец)                      0:1 
Левски (Писарово) - Дреновец (Горник)                     1:0 
Ботев (Рупци)                                             почива

                           VIII кръг - отложени мачове

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Левски (Писарово) - Кайлъка (Плевен)                      2:1 
Дреновец (Горник) - Левски (Сухаче)                       0:3 
Чавдар (Садовец) - Единство (Долни Дъбник)                1:2 
на неутрален терен: *
Искър (Долни Луковит) - Ботев (Рупци)                     2:6 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Искър.
Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник)                     3:0 

                           XII кръг

13 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Лавров (Горни Дъбник)                   9:0 
13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)                      4:1 
Искър (Чомаковци) - Искър (Долни Луковит)                 7:1 
Кайлъка (Плевен) - Венци (Искър)                          3:1 
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Рупци)                   1:1 
Дреновец (Горник)                                         почива

                           XIII кръг

20 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Рупци) - Левски (Сухаче)                           2:2 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Кайлъка (Плевен)                  3:2 
Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                         1:0 
на неутрален терен: *
Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово)                 1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Искър.
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      2:2 
Единство (Долни Дъбник)                                   почива

                           XIV кръг

27 март 2016, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Единство (Долни Дъбник)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Дреновец (Горник) - Искър (Долни Луковит)                 2:0 
Левски (Писарово) - Венци (Искър)                         2:0 
Искър (Чомаковци) - Лавров (Горни Дъбник)                 8:2 
Кайлъка (Плевен) - Ботев (Рупци)                          1:3 
Чавдар (Садовец)                                          почива

                           XV кръг

3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Кайлъка (Плевен)                1:1 
Ботев (Рупци) - Искър (Чомаковци)                         отложен 
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Писарово)                 0:2 
Венци (Искър) - Дреновец (Горник)                         2:2 
на неутрален терен: *
Искър (Долни Луковит) - Чавдар (Садовец)                  3:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Искър.
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Рупци) - Искър (Чомаковци)                         3:0 
Левски (Сухаче)                                           почива

                           XVI кръг

10 април 2016, неделя, 11:00 ч:
Кайлъка (Плевен) - Левски (Сухаче)                        2:5 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Венци (Искър)                          2:0 
Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник)                 4:1 
Левски (Писарово) - Ботев (Рупци)                         6:0 
Искър (Чомаковци) - Единство (Долни Дъбник)               3:2 
Искър (Долни Луковит)                                     почива

                           XVII кръг

17 април 2016, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Искър (Чомаковци)                       4:0 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Писарово)               3:4 
Ботев (Рупци) - Дреновец (Горник)                         2:2 
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                  0:4 
Венци (Искър) - Искър (Долни Луковит)                     отложен 
29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Венци (Искър) - Искър (Долни Луковит)                     6:1 
Кайлъка (Плевен)                                          почива

                           XVIII кръг

24 април 2016, неделя, 11:00 ч:
Левски (Писарово) - Левски (Сухаче)                       2:2 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Лавров (Горни Дъбник)             2:0 
Чавдар (Садовец) - Ботев (Рупци)                          3:0 
Дреновец (Горник) - Единство (Долни Дъбник)               6:3 
Искър (Чомаковци) - Кайлъка (Плевен)                      6:2 
Венци (Искър)                                             почива

                           XVII кръг - отложен мач

29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Венци (Искър) - Искър (Долни Луковит)                     6:1 

                           XIX кръг

29 април 2016, петък, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                       6:1 
1 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Кайлъка (Плевен) - Левски (Писарово)                      0:3 
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                отложен 
Ботев (Рупци) - Искър (Долни Луковит)                     отложен 
Лавров (Горни Дъбник) - Венци (Искър)                     1:3 
24 май 2016, вторник, 18:00 ч:
Ботев (Рупци) - Искър (Долни Луковит)                     3:1 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                6:2 
Искър (Чомаковци)                                         почива

                           XX кръг

7 май 2016, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Кайлъка (Плевен)                      5:1 
8 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Левски (Сухаче)                        0:2 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Венци (Искър) - Ботев (Рупци)                             7:1 
Искър (Долни Луковит) - Единство (Долни Дъбник)           3:2 
Левски (Писарово) - Искър (Чомаковци)                     5:1 
Лавров (Горни Дъбник)                                     почива

                           XXI кръг

15 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Искър (Долни Луковит)                   3:0 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     6:0 сл. * 
* - гостите напускат терена.
Кайлъка (Плевен) - Чавдар (Садовец)                       2:2 
Единство (Долни Дъбник) - Венци (Искър)                   3:5 
Ботев (Рупци) - Лавров (Горни Дъбник)                     8:1 
Левски (Писарово)                                         почива

                           XXII кръг

22 май 2016, неделя, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Левски (Сухаче)                           5:2 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Единство (Долни Дъбник)           4:2 
Искър (Долни Луковит) - Кайлъка (Плевен)                  2:2 
Чавдар (Садовец) - Искър (Чомаковци)                      3:2 
Дреновец (Горник) - Левски (Писарово)                     0:3 сл. 
Ботев (Рупци)                                             почива

                           XIX кръг - отложен мач

24 май 2016, вторник, 18:00 ч:
Ботев (Рупци) - Искър (Долни Луковит)                     3:1 

                           XV кръг - отложен мач

29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Рупци) - Искър (Чомаковци)                         3:0 

                           XIX кръг - отложен мач

29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                6:2 

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - запад 2015/16 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Левски (Писарово)                  XXX  2:2  2:0  6:0  5:1  2:1  4:1  2:1  9:2  4:0  1:0 
 2. Левски (Сухаче)                    4:0  XXX  2:0  4:0  4:0  3:0* 4:1  3:6  3:0  9:0  6:1 
 3. Венци (Искър)                      0:2  5:2  XXX  7:1  1:0  3:2  3:0  4:1  6:1  3:0  2:2 
 4. Ботев (Рупци)                      0:2  2:2  3:2  XXX  3:0  1:5  4:2  4:1  3:1  8:1  2:2 
 5. Искър (Чомаковци)                  3:0  2:2  3:3  2:3  XXX  3:2  0:1  6:2  7:1  8:2  6:0*
 6. Единство (Долни Дъбник)            3:4  2:0  3:5  1:1  0:1  XXX  6:2  1:1  5:3  2:1  3:1 
 7. Чавдар (Садовец)                   1:2  0:2  2:0  3:0  3:2  1:2  XXX  3:2  4:3  2:1  2:2 
 8. Кайлъка (Плевен)                   0:3  2:5  3:1  1:3  3:0  0:2  2:2  XXX  4:1  2:2  2:2 
 9. Искър (Долни Луковит)              1:2  0:7* 1:3  2:6  1:2  3:2  3:1  2:2  XXX  2:0  0:0 
10. Лавров (Горни Дъбник)              0:2  0:3  1:3  2:3  2:5  4:2  0:4  3:2  3:3  XXX  1:0 
11. Дреновец (Горник)                  0:3* 0:3  0:3  1:3  2:0  6:3  2:1  5:1  2:0  4:1  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Плевен 2015/16 - страници на отбори

Спорт Плевен
БГ Север

нагоре