ОФГ Плевен 2014/15


"А" ОФГ Плевен 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Славяново)                  24   22   2   0  103:10   68 [+][*] Шампион [0 2 0  1:1  2, 1 гол на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
 2. Плевен 2009 (Плевен)               24   22   2   0   71:7    68                [0 2 0  1:1  2, 0 гола на чужд терен]
 3. Гигант (Белене)                    24   16   0   8   67:27   48 [-]           
 4. Левски (Брест)                     24   13   2   9   65:36   41               
 5. Мизия 2005 (Кнежа)                 24   12   3   9   48:38   39               
 6. Ботев (Комарево)                   24   12   2  10   49:45   38               
 7. Спартак (Койнаре)                  24   11   3  10   39:48   36 [+]           
 8. Пордим (Пордим)                    24   10   2  12   40:52   32               
 9. Чавдар (Бръшляница)                24    8   3  13   48:64   27 [+]           
10. Славия (Новачене)                  24    7   2  15   42:57   23                [1 0 1  3:3  3, -15 обща ГР]
11. Борба 10 (Шияково)                 24    7   2  15   38:70   23                [1 0 1  3:3  3, -32 обща ГР]
-------------------------------------------------------------------
12. Левски (Горна Митрополия)          24    3   1  20   22:94   10        Изпада 
13. Дунав (Гиген)                      24    1   0  23   12:96    0 [+][*] Изваден

Бележки
  - Гигант (Белене), 15-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в "А" ОФГ Плевен.
  - Ювентус (Малчика), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Свобода (Милковица), 12-ти; Единство (Долни Дъбник), 13-ти; и Ракета 1111 (Буковлък), 14-ти и изваден от групата през изминалия сезон; изпадат съответно в "Б" ОФГ - център, "Б" ОФГ - запад и "Б" ОФГ - център.
  - Спартак (Муселиево), 1-ви в "Б" ОФГ - изток; Чавдар (Бръшляница), 1-ви в "Б" ОФГ - център и Спартак (Койнаре), 1-ви в "Б" ОФГ - запад; влизат в "А" ОФГ. Спартак (Муселиево) се отказва от участие в "А" ОФГ и остава в "Б" ОФГ - изток.
  - Локомотив (Левски), 9-ти; и Тръстеник 2009 (Долна Митрополия), 11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. Тръстеник 2009 се включва в "Б" ОФГ - център.
  - Вихър (Славяново), 4-ти; и Дунав (Гиген), 6-ти в "Б" ОФГ - център през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ допълнително за попълване на освободените места, вероятно като отбори, изявили желание и отговарящи на стандартите за участие в "А" ОФГ. Възможно е и един или и двата от тези отбори да са участвали във формални обединения с Локомотив (Левски) и/или Тръстеник 2009 (Долна Митрополия), за да получат място в "А" ОФГ.
  - Плевен 2009 (Плевен) играе домакинските си мачове в Малчика.
  - Левски (Брест) играе домакинските си мачове в Гиген, заради ремонт на стадиона в Брест.
  - На 1 декември 2014 от актива на Дунав (Гиген) са отнети 3 точки заради безпричинно неявяване за втора среща през сезона.
  - Дунав (Гиген) е изваден от групата след XV кръг заради трето безпричинно неявяване за мач през сезона. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Плевен 2009 (Плевен)                3:5 
Мизия 2005 (Кнежа) - Гигант (Белене)                      2:0 
Вихър (Славяново) - Пордим (Пордим)                       2:0 
Борба 10 (Шияково) - Спартак (Койнаре)                    1:2 
Левски (Горна Митрополия) - Славия (Новачене)             2:1 
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         1:2 
Дунав (Гиген)                                             почива

                           II кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Славия (Новачене) - Ботев (Комарево)                      0:1 
Спартак (Койнаре) - Левски (Горна Митрополия)             5:1 
Пордим (Пордим) - Борба 10 (Шияково)                      2:1 
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                       1:3 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Мизия 2005 (Кнежа)                 4:1 
Дунав (Гиген) - Чавдар (Бръшляница)                       1:3 
Левски (Брест)                                            почива

                           III кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Дунав (Гиген)                        3:0 
Вихър (Славяново) - Плевен 2009 (Плевен)                  0:0 
Борба 10 (Шияково) - Гигант (Белене)                      3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Левски (Горна Митрополия) - Пордим (Пордим)               1:5 
Ботев (Комарево) - Спартак (Койнаре)                      3:0 
в Гиген:
Левски (Брест) - Славия (Новачене)                        3:0 
Чавдар (Бръшляница)                                       почива

                           IV кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Левски (Брест)                        1:5 
Пордим (Пордим) - Ботев (Комарево)                        1:1 
Гигант (Белене) - Левски (Горна Митрополия)               6:0 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Борба 10 (Шияково)                 6:0 
Дунав (Гиген) - Вихър (Славяново)                         0:11 
Чавдар (Бръшляница) - Мизия 2005 (Кнежа)                  1:2 
Славия (Новачене)                                         почива

                           V кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Вихър (Славяново) - Чавдар (Бръшляница)                  12:0 
Борба 10 (Шияково) - Дунав (Гиген)                        6:1 
Левски (Горна Митрополия) - Плевен 2009 (Плевен)          0:3 
Ботев (Комарево) - Гигант (Белене)                        3:0 
в Гиген:
Левски (Брест) - Пордим (Пордим)                          0:1 
Славия (Новачене) - Спартак (Койнаре)                     1:4 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           VI кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Пордим (Пордим) - Славия (Новачене)                       4:1 
Гигант (Белене) - Левски (Брест)                          2:1 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Ботев (Комарево)                   3:0 сл. 
Дунав (Гиген) - Левски (Горна Митрополия)                 3:2 
Чавдар (Бръшляница) - Борба 10 (Шияково)                  6:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Славяново)                    0:3 
Спартак (Койнаре)                                         почива

                           VII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Борба 10 (Шияково) - Мизия 2005 (Кнежа)                   2:2 
Левски (Горна Митрополия) - Чавдар (Бръшляница)           2:1 
Ботев (Комарево) - Дунав (Гиген)                          4:1 
в Гиген:
Левски (Брест) - Плевен 2009 (Плевен)                     2:4 
Славия (Новачене) - Гигант (Белене)                       2:3 
Спартак (Койнаре) - Пордим (Пордим)                       0:1 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           VIII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Спартак (Койнаре)                       отложен * 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Славия (Новачене)                  3:0 сл. 
Дунав (Гиген) - Левски (Брест)                            2:12 
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево)                    отложен * 
Вихър (Славяново) - Борба 10 (Шияково)                    3:0 сл. 
26 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Горна Митрополия)            отложен * 
* - мачовете в Белене, Бръшляница и Кнежа са отложени заради лошо време.
6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Гигант (Белене) - Спартак (Койнаре)                       4:1 
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево)                    4:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Горна Митрополия)            5:2 
Пордим (Пордим)                                           почива

                           IX кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Вихър (Славяново)             0:11 
Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     1:0 
в Гиген:
Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница)                      3:3 
Славия (Новачене) - Дунав (Гиген)                         7:1 
Спартак (Койнаре) - Плевен 2009 (Плевен)                  0:4 
Пордим (Пордим) - Гигант (Белене)                         2:1 
Борба 10 (Шияково)                                        почива

                           X кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Пордим (Пордим)                    2:0 
Дунав (Гиген) - Спартак (Койнаре)                         1:3 
Чавдар (Бръшляница) - Славия (Новачене)                   4:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест)                       3:2 
Вихър (Славяново) - Ботев (Комарево)                      2:1 
Борба 10 (Шияково) - Левски (Горна Митрополия)            1:0 
Гигант (Белене)                                           почива

                           XI кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Ботев (Комарево) - Борба 10 (Шияково)                     4:1 
в Гиген:
Левски (Брест) - Вихър (Славяново)                        0:3 
Славия (Новачене) - Мизия 2005 (Кнежа)                    0:0 
Спартак (Койнаре) - Чавдар (Бръшляница)                   4:1 
Пордим (Пордим) - Дунав (Гиген)                           3:0 сл. 
Гигант (Белене) - Плевен 2009 (Плевен)                    0:1 
Левски (Горна Митрополия)                                 почива

                           XII кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Дунав (Гиген) - Гигант (Белене)                           2:3 
Чавдар (Бръшляница) - Пордим (Пордим)                     2:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Койнаре)                    2:1 
Вихър (Славяново) - Славия (Новачене)                     5:1 
Борба 10 (Шияково) - Левски (Брест)                       1:4 
Левски (Горна Митрополия) - Ботев (Комарево)              2:7 
Плевен 2009 (Плевен)                                      почива

                           XIII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Гиген:
Левски (Брест) - Левски (Горна Митрополия)                5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:0, когато госите остават с 6 човека на терена.
Славия (Новачене) - Борба 10 (Шияково)                    3:0 
Спартак (Койнаре) - Вихър (Славяново)                     2:6 
Пордим (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                      1:3 
Гигант (Белене) - Чавдар (Бръшляница)                     3:0 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Дунав (Гиген)                      3:0 сл. 
Ботев (Комарево)                                          почива

                           VIII кръг - отложени мачове

6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Гигант (Белене) - Спартак (Койнаре)                       4:1 
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево)                    4:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Горна Митрополия)            5:2 

                           XIV кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Чавдар (Бръшляница)                отложен * 
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      отложен * 
Пордим (Пордим) - Вихър (Славяново)                       0:3 сл. * 
* - домакините първоначално решават да се откажат от участие на
    полусезона, заради което им е присъдена служебна загуба за първия
    пролетен кръг, в последствие обаче успяват да се организират и да
    продължат участието си.
Спартак (Койнаре) - Борба 10 (Шияково)                    отложен * 
Славия (Новачене) - Левски (Горна Митрополия)             отложен * 
в Гиген:
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
10 април 2015, петък, 17:00 ч:
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Чавдар (Бръшляница)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      отложен 
Спартак (Койнаре) - Борба 10 (Шияково)                    3:2 
Славия (Новачене) - Левски (Горна Митрополия)             4:0 
в Гиген:
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         4:0 
6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      5:0 
Дунав (Гиген)                                             почива

                           XV кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Ботев (Комарево) - Славия (Новачене)                      1:1 
Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Койнаре)             0:2 
Борба 10 (Шияково) - Пордим (Пордим)                      2:0 
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)                       1:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Плевен 2009 (Плевен)                 0:1 
Чавдар (Бръшляница) - Дунав (Гиген)                       3:0 сл. 
Левски (Брест)                                            почива

                           XVI кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Дунав (Гиген) - Мизия 2005 (Кнежа)                        0:3 сл. 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Вихър (Славяново)                  1:1 
Гигант (Белене) - Борба 10 (Шияково)                      6:1 
Пордим (Пордим) - Левски (Горна Митрополия)               5:0 
Спартак (Койнаре) - Ботев (Комарево)                      2:1 
Славия (Новачене) - Левски (Брест)                        1:2 
Чавдар (Бръшляница)                                       почива

                           XVII кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Гиген:
Левски (Брест) - Спартак (Койнаре)                        0:1 
Ботев (Комарево) - Пордим (Пордим)                        3:2 
Левски (Горна Митрополия) - Гигант (Белене)               0:6 сл. * 
* - прекратен в средата на първото полувреме при 0:3, когато домакините
    напускат терена.
Борба 10 (Шияково) - Плевен 2009 (Плевен)                 0:3 
Вихър (Славяново) - Дунав (Гиген)                         3:0 сл. 
Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Бръшляница)                  2:0 
Славия (Новачене)                                         почива

                           XVIII кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Вихър (Славяново)                   0:2 
Дунав (Гиген) - Борба 10 (Шияково)                        0:3 сл. 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Левски (Горна Митрополия)          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Гигант (Белене) - Ботев (Комарево)                        5:1 
Пордим (Пордим) - Левски (Брест)                          2:3 
Спартак (Койнаре) - Славия (Новачене)                     3:1 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           XIV кръг - отложени мачове

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Чавдар (Бръшляница)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      отложен 
Спартак (Койнаре) - Борба 10 (Шияково)                    3:2 
Славия (Новачене) - Левски (Горна Митрополия)             4:0 
в Гиген:
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         4:0 

                           XIX кръг

13 април 2015, понеделник, 17:00 ч:
Славия (Новачене) - Пордим (Пордим)                       6:0 
в Гиген:
Левски (Брест) - Гигант (Белене)                          1:3 
Ботев (Комарево) - Плевен 2009 (Плевен)                   0:3 сл. 
Левски (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)                 3:0 сл. 
Борба 10 (Шияково) - Чавдар (Бръшляница)                  2:4 
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                    3:0 
Спартак (Койнаре)                                         почива

                           XX кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Борба 10 (Шияково)                  10:0 сл. * 
* - прекратен в 60' при 7:1, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Горна Митрополия)           4:1 
Дунав (Гиген) - Ботев (Комарево)                          0:3 сл. 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Левски (Брест)                     1:0 
Гигант (Белене) - Славия (Новачене)                       4:0 
Пордим (Пордим) - Спартак (Койнаре)                       1:1 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           XXI кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Гигант (Белене)                       0:3 
Славия (Новачене) - Плевен 2009 (Плевен)                  0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
в Гиген:
Левски (Брест) - Дунав (Гиген)                            3:0 сл. 
Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница)                    3:2 
Левски (Горна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)            1:3 
Борба 10 (Шияково) - Вихър (Славяново)                    0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Пордим (Пордим)                                           почива

                           XXII кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Вихър (Славяново) - Левски (Горна Митрополия)             4:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)                     0:3 
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест)                      1:1 
Дунав (Гиген) - Славия (Новачене)                         0:3 сл. 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Спартак (Койнаре)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Гигант (Белене) - Пордим (Пордим)                         6:1 
Борба 10 (Шияково)                                        почива

                           XIV кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      5:0 

                           XXIII кръг

9 май 2015, събота, 10:30 ч:
Ботев (Комарево) - Вихър (Славяново)                      2:7 
9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Пордим (Пордим) - Плевен 2009 (Плевен)                    0:7 
Спартак (Койнаре) - Дунав (Гиген)                         3:0 сл. 
Славия (Новачене) - Чавдар (Бръшляница)                   4:2 
в Гиген:
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)                       4:1 
Левски (Горна Митрополия) - Борба 10 (Шияково)            3:3 
Гигант (Белене)                                           почива

                           XXIV кръг

16 май 2015, събота, 17:00 ч:
Вихър (Славяново) - Левски (Брест)                        2:0 
16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Борба 10 (Шияково) - Ботев (Комарево)                     3:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Славия (Новачене)                    2:3 
Чавдар (Бръшляница) - Спартак (Койнаре)                   0:0 
Дунав (Гиген) - Пордим (Пордим)                           0:3 сл. 
в Малчика:
Плевен 2009 (Плевен) - Гигант (Белене)                    2:0 
Левски (Горна Митрополия)                                 почива

                           XXV кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Гигант (Белене) - Дунав (Гиген)                           3:0 сл. 
Пордим (Пордим) - Чавдар (Бръшляница)                     5:4 
Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа)                    1:1 
Славия (Новачене) - Вихър (Славяново)                     2:7 
в Гиген:
Левски (Брест) - Борба 10 (Шияково)                       3:1 
Ботев (Комарево) - Левски (Горна Митрополия)              2:0 
Плевен 2009 (Плевен)                                      почива

                           XXVI кръг

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Левски (Брест)                2:5 
Борба 10 (Шияково) - Славия (Новачене)                    3:0 сл. 
Вихър (Славяново) - Спартак (Койнаре)                     6:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Пордим (Пордим)                      3:0 сл. 
Чавдар (Бръшляница) - Гигант (Белене)                     0:3 сл. 
Дунав (Гиген) - Плевен 2009 (Плевен)                      0:3 сл. 
Ботев (Комарево)                                          почива

нагоре


"А" ОФГ Плевен 2014/15 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Вихър (Славяново)                  XXX  0:0  1:0  2:0  3:0  2:1  6:0  2:0 12:0  5:1  3:0* 4:0  3:0*
 2. Плевен 2009 (Плевен)               1:1  XXX  2:0  1:0  4:1  3:0* 3:0* 2:0  3:0* 3:0* 6:0  3:0* 3:0*
 3. Гигант (Белене)                    1:3  0:1  XXX  2:1  5:0  5:1  4:1  6:1  3:0  4:0  6:1  6:0  3:0*
 4. Левски (Брест)                     0:3  2:4  1:3  XXX  4:1  4:0  0:1  0:1  3:3  3:0  3:1  5:0* 3:0*
 5. Мизия 2005 (Кнежа)                 0:3  0:1  2:0  3:2  XXX  0:3  2:1  3:0* 2:0  2:3 10:0* 5:2  3:0 
 6. Ботев (Комарево)                   2:7  0:3* 3:0  1:2  1:0  XXX  3:0  3:2  3:2  1:1  4:1  2:0  4:1 
 7. Спартак (Койнаре)                  2:6  0:4  0:3  1:5  1:1  2:1  XXX  0:1  4:1  3:1  3:2  5:1  3:0*
 8. Пордим (Пордим)                    0:3* 0:7  2:1  2:3  1:3  1:1  1:1  XXX  5:4  4:1  2:1  5:0  3:0*
 9. Чавдар (Бръшляница)                0:2  3:5  0:3* 1:1  1:2  4:2  0:0  2:1  XXX  4:1  6:2  4:1  3:0*
10. Славия (Новачене)                  2:7  0:3* 2:3  1:2  0:0  0:1  1:4  6:0  4:2  XXX  3:0  4:0  7:1 
11. Борба 10 (Шияково)                 0:3* 0:3  3:0* 1:4  2:2  3:2  1:2  2:0  2:4  3:0* XXX  1:0  6:1 
12. Левски (Горна Митрополия)          0:11 0:3  0:6* 2:5  1:3  2:7  0:2  1:5  2:1  2:1  3:3  XXX  3:0*
13. Дунав (Гиген)                      0:11 0:3* 2:3  2:12 0:3* 0:3* 1:3  0:3* 1:3  0:3* 0:3* 3:2  XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - изток 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белите орли (Плевен)               20   17   2   1   73:14   53 [+]    Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Осъм (Козар Белене)                20   12   2   6   52:20   38              [2 0 0  4:0  6]
 3. Ботев (Българене)                  20   12   2   6   51:26   38 [+]          [0 0 2  0:4  0]
 4. Спартак (Муселиево)                20   10   3   7   42:34   33    [*]      
 5. Войвода (Драгаш войвода)           20   10   0  10   49:49   30 [+]         
 6. Ботев (Трънчовица)                 20    9   0  11   38:50   27             
 7. Обнова (Обнова)                    20    8   1  11   34:44   25             
 8. Победа (Градище)                   20    7   2  11   28:47   23             
 9. Виная (Згалево)                    20    7   1  12   27:48   22             
10. Динамо (Изгрев)                    20    5   3  12   26:58   18             
11. Ботев (Вълчитрън)                  20    4   2  14   22:52   14             

Бележки
  - Спартак (Муселиево), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ но се отказва от това си право и остава в "Б" ОФГ - изток.
  - Космос (Каменец), 7-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Белите орли (Плевен), Ботев (Българене) и Войвода (Драгаш войвода) се включват в групата.
  - Белите орли (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Белите орли" в Плевен.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Победа (Градище)                     1:4 
Войвода (Драгаш войвода) - Спартак (Муселиево)            2:3 
Осъм (Козар Белене) - Динамо (Изгрев)                     5:1 
Белите орли (Плевен) - Ботев (Българене)                  6:1 
7 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
Виная (Згалево) - Ботев (Вълчитрън)                       3:2 
Обнова (Обнова)                                           почива

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Белите орли (Плевен)                    0:5 
Спартак (Муселиево) - Осъм (Козар Белене)                 3:1 
Ботев (Вълчитрън) - Войвода (Драгаш войвода)              2:1 
Победа (Градище) - Виная (Згалево)                        4:0 
Обнова (Обнова) - Ботев (Трънчовица)                      1:4 
Ботев (Българене)                                         почива

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Виная (Згалево) - Обнова (Обнова)                         0:3 
Войвода (Драгаш войвода) - Победа (Градище)               6:2 
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Вълчитрън)                   3:0 
Белите орли (Плевен) - Спартак (Муселиево)                2:0 
Ботев (Българене) - Динамо (Изгрев)                       0:0 
Ботев (Трънчовица)                                        почива

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Спартак (Муселиево) - Ботев (Българене)                   3:5 
Ботев (Вълчитрън) - Белите орли (Плевен)                  0:3 
Победа (Градище) - Осъм (Козар Белене)                    1:1 
Обнова (Обнова) - Войвода (Драгаш войвода)                4:3 
Ботев (Трънчовица) - Виная (Згалево)                      5:0 
Динамо (Изгрев)                                           почива

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Трънчовица)             4:3 
Осъм (Козар Белене) - Обнова (Обнова)                     4:1 
Белите орли (Плевен) - Победа (Градище)                   6:0 
12 октомври 2014, неделя, 13:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Спартак (Муселиево)                     2:2 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Българене) - Ботев (Вълчитрън)                     4:0 сл. * 
* - прекратен при 1:0, когато гостите напускат терена.
Виная (Згалево)                                           почива

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Победа (Градище) - Ботев (Българене)                      2:1 
Обнова (Обнова) - Белите орли (Плевен)                    0:0 
Ботев (Трънчовица) - Осъм (Козар Белене)                  2:1 
Виная (Згалево) - Войвода (Драгаш войвода)                1:2 
19 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
в Пордим:
Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев)                       2:5 
Спартак (Муселиево)                                       почива

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
Белите орли (Плевен) - Ботев (Трънчовица)                 3:0 сл. 
25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Осъм (Козар Белене) - Виная (Згалево)                     3:0 сл. 
Ботев (Българене) - Обнова (Обнова)                       отложен * 
Динамо (Изгрев) - Победа (Градище)                        отложен * 
* - мачовете в Българене и Изгрев са отложени заради лошо време.
Спартак (Муселиево) - Ботев (Вълчитрън)                   3:0 сл. 
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Ботев (Българене) - Обнова (Обнова)                       1:0 
Динамо (Изгрев) - Победа (Градище)                        1:0 
Войвода (Драгаш войвода)                                  почива

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Победа (Градище) - Спартак (Муселиево)                    1:1 
Обнова (Обнова) - Динамо (Изгрев)                         5:2 
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Българене)                    1:0 
в Плевен, ст."Белите орли":
Виная (Згалево) - Белите орли (Плевен)                    1:8 
Войвода (Драгаш войвода) - Осъм (Козар Белене)            3:2 
Ботев (Вълчитрън)                                         почива

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Белите орли (Плевен) - Войвода (Драгаш войвода)           4:1 
Ботев (Българене) - Виная (Згалево)                       1:0 
Спартак (Муселиево) - Обнова (Обнова)                     4:1 
Ботев (Вълчитрън) - Победа (Градище)                      0:3 сл. 
9 ноември 2014, неделя, 13:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Ботев (Трънчовица)                      2:7 
Осъм (Козар Белене)                                       почива

                           X кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Обнова (Обнова) - Ботев (Вълчитрън)                       1:0 
Ботев (Трънчовица) - Спартак (Муселиево)                  0:3 сл. 
Виная (Згалево) - Динамо (Изгрев)                         3:1 
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Българене)              4:1 
Осъм (Козар Белене) - Белите орли (Плевен)                1:2 
Победа (Градище)                                          почива

                           XI кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Ботев (Българене) - Осъм (Козар Белене)                   0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Осъм е присъдена служебна загуба
    заради участие на нередовен състезател.
Динамо (Изгрев) - Войвода (Драгаш войвода)                3:1 
Спартак (Муселиево) - Виная (Згалево)                     3:0 сл. 
Победа (Градище) - Обнова (Обнова)                        2:1 
23 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
в Пордим:
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Трънчовица)                    4:1 
Белите орли (Плевен)                                      почива

                           VII кръг - отложени мачове

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Ботев (Българене) - Обнова (Обнова)                       1:0 
Динамо (Изгрев) - Победа (Градище)                        1:0 

                           XII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Победа (Градище) - Ботев (Трънчовица)                     1:3 
Ботев (Вълчитрън) - Виная (Згалево)                       1:1 
Спартак (Муселиево) - Войвода (Драгаш войвода)            2:1 
Динамо (Изгрев) - Осъм (Козар Белене)                     0:4 сл. * 
* - прекратен по вина на домакините.
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Българене) - Белите орли (Плевен)                  1:1 
Обнова (Обнова)                                           почива

                           XIII кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Белите орли (Плевен) - Динамо (Изгрев)                    5:0 
Осъм (Козар Белене) - Спартак (Муселиево)                 0:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Вълчитрън)              5:1 
Виная (Згалево) - Победа (Градище)                        3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова)                      1:3 
Ботев (Българене)                                         почива

                           XIV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Обнова (Обнова) - Виная (Згалево)                         2:1 
Победа (Градище) - Войвода (Драгаш войвода)               1:2 
Ботев (Вълчитрън) - Осъм (Козар Белене)                   1:4 
Спартак (Муселиево) - Белите орли (Плевен)                1:5 
Динамо (Изгрев) - Ботев (Българене)                       0:3 
Ботев (Трънчовица)                                        почива

                           XV кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев (Българене) - Спартак (Муселиево)                   4:2 
Белите орли (Плевен) - Ботев (Вълчитрън)                  отложен 
Осъм (Козар Белене) - Победа (Градище)                    5:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Обнова (Обнова)                5:1 
Виная (Згалево) - Ботев (Трънчовица)                      2:1 
ненасрочен:
Белите орли (Плевен) - Ботев (Вълчитрън)                  3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Динамо (Изгрев)                                           почива

                           XVI кръг

11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода)             4:0 
Обнова (Обнова) - Осъм (Козар Белене)                     0:3 
Победа (Градище) - Белите орли (Плевен)                   5:2 
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Българене)                     0:6 
Спартак (Муселиево) - Динамо (Изгрев)                     4:0 
Виная (Згалево)                                           почива

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Ботев (Вълчитрън)                       2:2 
Ботев (Българене) - Победа (Градище)                      5:0 
Белите орли (Плевен) - Обнова (Обнова)                    3:1 
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Трънчовица)                  7:0 сл. * 
* - прекратен при 4:0, когато гостите напускат терена.
Войвода (Драгаш войвода) - Виная (Згалево)                4:2 
Спартак (Муселиево)                                       почива

                           XVIII кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Виная (Згалево) - Осъм (Козар Белене)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Трънчовица) - Белите орли (Плевен)                 0:3 
Обнова (Обнова) - Ботев (Българене)                       0:4 
Победа (Градище) - Динамо (Изгрев)                        0:1 
Ботев (Вълчитрън) - Спартак (Муселиево)                   2:0 
Войвода (Драгаш войвода)                                  почива

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Спартак (Муселиево) - Победа (Градище)                    4:0 
Динамо (Изгрев) - Обнова (Обнова)                         3:2 
Ботев (Българене) - Ботев (Трънчовица)                    7:1 
Белите орли (Плевен) - Виная (Згалево)                    4:0 
Осъм (Козар Белене) - Войвода (Драгаш войвода)            3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Вълчитрън)                                         почива

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Белите орли (Плевен)           1:5 
Виная (Згалево) - Ботев (Българене)                       1:2 
Обнова (Обнова) - Спартак (Муселиево)                     5:1 
Победа (Градище) - Ботев (Вълчитрън)                      2:1 
10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Динамо (Изгрев)                      2:1 
Осъм (Козар Белене)                                       почива

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 11:00 ч:
Белите орли (Плевен) - Осъм (Козар Белене)                3:1 
16 май 2015, събота, 16:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Виная (Згалево)                         2:3 
16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Обнова (Обнова)                       3:0 
Спартак (Муселиево) - Ботев (Трънчовица)                  3:0 сл. 
Ботев (Българене) - Войвода (Драгаш войвода)              5:1 
Победа (Градище)                                          почива

                           XV кръг - отложен мач

ненасрочен:
Белите орли (Плевен) - Ботев (Вълчитрън)                  3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XXII кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Българене)                   1:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Динамо (Изгрев)                3:0 сл. 
Виная (Згалево) - Спартак (Муселиево)                     3:0 сл. 
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Вълчитрън)                    2:1 
Обнова (Обнова) - Победа (Градище)                        3:0 сл. 
Белите орли (Плевен)                                      почива

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - изток 2014/15 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Белите орли (Плевен)               XXX  3:1  6:1  2:0  4:1  3:0* 3:1  6:0  4:0  5:0  3:0*
 2. Осъм (Козар Белене)                1:2  XXX  1:0  0:0  3:0* 7:0* 4:1  5:0  3:0* 5:1  3:0 
 3. Ботев (Българене)                  1:1  0:3* XXX  4:2  5:1  7:1  1:0  5:0  1:0  0:0  4:0*
 4. Спартак (Муселиево)                1:5  3:1  3:5  XXX  2:1  3:0* 4:1  4:0  3:0* 4:0  3:0*
 5. Войвода (Драгаш войвода)           1:5  3:2  4:1  2:3  XXX  4:3  5:1  6:2  4:2  3:0* 5:1 
 6. Ботев (Трънчовица)                 0:3  2:1  1:0  0:3* 4:0  XXX  1:3  1:4  5:0  2:1  2:1 
 7. Обнова (Обнова)                    0:0  0:3  0:4  5:1  4:3  1:4  XXX  3:0* 2:1  5:2  1:0 
 8. Победа (Градище)                   5:2  1:1  2:1  1:1  1:2  1:3  2:1  XXX  4:0  0:1  2:1 
 9. Виная (Згалево)                    1:8  3:0* 1:2  3:0* 1:2  2:1  0:3  3:0* XXX  3:1  3:2 
10. Динамо (Изгрев)                    0:5  0:4* 0:3  2:2  3:1  2:7  3:2  1:0  2:3  XXX  2:2 
11. Ботев (Вълчитрън)                  0:3  1:4  0:6  2:0  2:1  4:1  3:0  0:3* 1:1  2:5  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - център 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ракета 1111 (Буковлък)             20   16   0   4   51:19   48 [-]    Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем (Крета)                     20   13   2   5   43:28   41             
 3. Ясен (Ясен)                        20   12   3   5   33:26   39             
 4. Ботев (Долна Митрополия)           20   10   4   6   47:33   34              [1 1 0  3:2  4]
 5. Бенковски (Опанец)                 20    9   7   4   43:27   34              [0 1 1  2:3  1]
 6. Свобода (Милковица)                20    9   2   9   46:34   29 [-]         
 7. Космос (Гривица)                   20    8   4   8   30:31   28             
 8. Бойчинов (Коиловци)                20    8   1  11   36:46   25             
 9. Спартак (Божурица)                 20    5   2  13   25:48   17             
10. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  20    3   3  14   22:49   12 [-][*]      
11. Искър (Ореховица)                  20    1   4  15   17:52    7             

Бележки
  - Чавдар (Бръшляница), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Свобода (Милковица), 12-ти; и Ракета 1111 (Буковлък), 14-ти и изваден от "А" ОФГ през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФг - център.
  - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия), 11-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ - център.
  - Вихър (Славяново), 4-ти; и Дунав (Гиген), 6-ти в "Б" ОФГ - център през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ допълнително за попълване на освободените места, вероятно като отбори, изявили желание и отговарящи на стандартите за участие в "А" ОФГ. Възможно е и един или и двата от тези отбори да са участвали във формални обединения с Локомотив (Левски) и/или Тръстеник 2009 (Долна Митрополия), за да получат място в "А" ОФГ.

                           I кръг

31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Божурица) - Космос (Гривица)                     1:0 
Бенковски (Опанец) - Свобода (Милковица)                  3:1 
Ясен (Ясен) - Ракета 1111 (Буковлък)                      0:3 сл. * 
* - прекратен в 88' по вина на домакините.
Ботев (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица)              4:0 
Бойчинов (Коиловци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   5:1 
Устрем (Крета)                                            почива

                           II кръг

7 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
Искър (Ореховица) - Бойчинов (Коиловци)                   1:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Ботев (Долна Митрополия)         3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Свобода (Милковица) - Ясен (Ясен)                         3:0 
Космос (Гривица) - Бенковски (Опанец)                     1:1 
Устрем (Крета) - Спартак (Божурица)                       4:2 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)                         почива

                           III кръг

14 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Устрем (Крета)                       2:2 
Ясен (Ясен) - Космос (Гривица)                            1:0 
Ботев (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)            6:2 
Бойчинов (Коиловци) - Ракета 1111 (Буковлък)              1:4 
в Ореховица:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица)     0:0 
Спартак (Божурица)                                        почива

                           IV кръг

21 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
Ракета 1111 (Буковлък) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)       3:0 сл. 
Свобода (Милковица) - Бойчинов (Коиловци)                 8:2 
Космос (Гривица) - Ботев (Долна Митрополия)               3:0 
Устрем (Крета) - Ясен (Ясен)                              3:1 
Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец)                   2:3 
Искър (Ореховица)                                         почива

                           V кръг

28 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
Ясен (Ясен) - Спартак (Божурица)                          3:0 
Ботев (Долна Митрополия) - Устрем (Крета)                 4:2 
Бойчинов (Коиловци) - Космос (Гривица)                    1:0 
Искър (Ореховица) - Ракета 1111 (Буковлък)                2:3 
28 септември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)   3:3 
Бенковски (Опанец)                                        почива

                           VI кръг

12 октомври 2014, неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица)                   5:2 
Космос (Гривица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)      0:3 сл. 
Устрем (Крета) - Бойчинов (Коиловци)                      1:0 
Спартак (Божурица) - Ботев (Долна Митрополия)             1:2 
Бенковски (Опанец) - Ясен (Ясен)                          6:2 
Ракета 1111 (Буковлък)                                    почива

                           VII кръг

19 октомври 2014, неделя, 11:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Спартак (Божурица)                  3:0 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Устрем (Крета)        0:2 
Искър (Ореховица) - Космос (Гривица)                      0:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Свобода (Милковица)              3:0 сл. 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Долна Митрополия) - Бенковски (Опанец)             1:1 
Ясен (Ясен)                                               почива

                           VIII кръг

26 октомври 2014, неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Ракета 1111 (Буковлък)                 отложен * 
Устрем (Крета) - Искър (Ореховица)                        отложен * 
Спартак (Божурица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    отложен * 
Бенковски (Опанец) - Бойчинов (Коиловци)                  отложен * 
Ясен (Ясен) - Ботев (Долна Митрополия)                    отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
23 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Ракета 1111 (Буковлък)                 0:3 сл. 
Устрем (Крета) - Искър (Ореховица)                        3:0 
Спартак (Божурица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    2:4 
Бенковски (Опанец) - Бойчинов (Коиловци)                  3:0 сл. 
Ясен (Ясен) - Ботев (Долна Митрополия)                    3:1 
Свобода (Милковица)                                       почива

                           IX кръг

2 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Ясен (Ясен)                         0:2 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бенковски (Опанец)    1:3 
Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица)                    2:3 
Ракета 1111 (Буковлък) - Устрем (Крета)                   3:0 сл. 
Свобода (Милковица) - Космос (Гривица)                    5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:1.
Ботев (Долна Митрополия)                                  почива

                           X кръг

9 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Устрем (Крета) - Свобода (Милковица)                      2:0 
Спартак (Божурица) - Ракета 1111 (Буковлък)               2:3 
Бенковски (Опанец) - Искър (Ореховица)                    4:2 
Ясен (Ясен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)           3:1 
Ботев (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)            3:0 сл. 
Космос (Гривица)                                          почива

                           XI кръг

16 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Ботев (Долна Митрополия)     1:4 
Искър (Ореховица) - Ясен (Ясен)                           0:2 
Ракета 1111 (Буковлък) - Бенковски (Опанец)               3:0 сл. 
Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица)                  3:1 
Космос (Гривица) - Устрем (Крета)                         2:1 
Бойчинов (Коиловци)                                       почива

                           VIII кръг - отложени мачове

23 ноември 2014, неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Ракета 1111 (Буковлък)                 0:3 сл. 
Устрем (Крета) - Искър (Ореховица)                        3:0 
Спартак (Божурица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    2:4 
Бенковски (Опанец) - Бойчинов (Коиловци)                  3:0 сл. 
Ясен (Ясен) - Ботев (Долна Митрополия)                    3:1 

                           XII кръг

15 март 2015, неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Спартак (Божурица)                     7:1 
Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец)                  1:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Ясен (Ясен)                      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Искър (Ореховица) - Ботев (Долна Митрополия)              2:2 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)   2:1 
Устрем (Крета)                                            почива

                           XIII кръг

22 март 2015, неделя, 11:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Искър (Ореховица)                   5:0 
Ботев (Долна Митрополия) - Ракета 1111 (Буковлък)         2:0 
Ясен (Ясен) - Свобода (Милковица)                         1:0 
Бенковски (Опанец) - Космос (Гривица)                     1:1 
Спартак (Божурица) - Устрем (Крета)                       0:3 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)                         почива

                           XIV кръг

29 март 2015, неделя, 11:00 ч:
Устрем (Крета) - Бенковски (Опанец)                       2:1 
Космос (Гривица) - Ясен (Ясен)                            2:2 
Свобода (Милковица) - Ботев (Долна Митрополия)            3:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Бойчинов (Коиловци)              3:0 сл. 
Искър (Ореховица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     3:2 
Спартак (Божурица)                                        почива

                           XV кръг

5 април 2015, неделя, 11:00 ч:
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Ракета 1111 (Буковлък)       1:5 
Бойчинов (Коиловци) - Свобода (Милковица)                 2:1 
Ботев (Долна Митрополия) - Космос (Гривица)               2:2 
Ясен (Ясен) - Устрем (Крета)                              2:0 
Бенковски (Опанец) - Спартак (Божурица)                   3:1 
Искър (Ореховица)                                         почива

                           XVI кръг

12 април 2015, неделя, 11:00 ч:
Спартак (Божурица) - Ясен (Ясен)                          1:1 
Устрем (Крета) - Ботев (Долна Митрополия)                 2:2 
Космос (Гривица) - Бойчинов (Коиловци)                    3:2 
Свобода (Милковица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   2:0 
Ракета 1111 (Буковлък) - Искър (Ореховица)                3:0 
Бенковски (Опанец)                                        почива

                           XVII кръг

19 април 2015, неделя, 11:00 ч:
Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица)                   0:2 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Космос (Гривица)      1:2 
Бойчинов (Коиловци) - Устрем (Крета)                      4:3 
Ботев (Долна Митрополия) - Спартак (Божурица)             3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ясен (Ясен) - Бенковски (Опанец)                          2:2 
Ракета 1111 (Буковлък)                                    почива

                           XVIII кръг

26 април 2015, неделя, 11:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Ботев (Долна Митрополия)             1:2 
Спартак (Божурица) - Бойчинов (Коиловци)                  4:0 
Устрем (Крета) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)        3:2 
Космос (Гривица) - Искър (Ореховица)                      2:1 
Свобода (Милковица) - Ракета 1111 (Буковлък)              5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:1, гостите напускат терена.
Ясен (Ясен)                                               почива

                           XIX кръг

3 май 2015, неделя, 11:00 ч:
Ракета 1111 (Буковлък) - Космос (Гривица)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Искър (Ореховица) - Устрем (Крета)                        1:3 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Божурица)    0:0 
Бойчинов (Коиловци) - Бенковски (Опанец)                  2:0 
Ботев (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)                    0:1 
Свобода (Милковица)                                       почива

                           XX кръг

10 май 2015, неделя, 11:00 ч:
Ясен (Ясен) - Бойчинов (Коиловци)                         2:1 
Бенковски (Опанец) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    4:0 
Спартак (Божурица) - Искър (Ореховица)                    2:0 
Устрем (Крета) - Ракета 1111 (Буковлък)                   3:0 сл. 
Космос (Гривица) - Свобода (Милковица)                    3:0 
Ботев (Долна Митрополия)                                  почива

                           XXI кръг

17 май 2015, неделя, 11:00 ч:
Свобода (Милковица) - Устрем (Крета)                      1:2 
Ракета 1111 (Буковлък) - Спартак (Божурица)               3:0 сл. 
Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец)                    1:1 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)           0:1 
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Долна Митрополия)            6:5 
Космос (Гривица)                                          почива

                           XXII кръг

24 май 2015, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Долна Митрополия) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)     3:0 сл. 
Ясен (Ясен) - Искър (Ореховица)                           4:0 
Бенковски (Опанец) - Ракета 1111 (Буковлък)               3:0 сл. 
Спартак (Божурица) - Свобода (Милковица)                  2:1 
Устрем (Крета) - Космос (Гривица)                         2:1 
Бойчинов (Коиловци)                                       почива

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - център 2014/15 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ракета 1111 (Буковлък)             XXX  3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 3:0 
 2. Устрем (Крета)                     3:0* XXX  3:1  2:2  2:1  2:0  2:1  1:0  4:2  3:2  3:0 
 3. Ясен (Ясен)                        0:3* 2:0  XXX  3:1  2:2  1:0  1:0  2:1  3:0  3:1  4:0 
 4. Ботев (Долна Митрополия)           2:0  4:2  0:1  XXX  1:1  6:2  2:2  3:0* 3:0* 3:0* 4:0 
 5. Бенковски (Опанец)                 3:0* 2:2  6:2  1:2  XXX  3:1  1:1  3:0* 3:1  4:0  4:2 
 6. Свобода (Милковица)                5:0* 1:2  3:0  3:1  1:1  XXX  5:0* 8:2  3:1  2:0  5:2 
 7. Космос (Гривица)                   0:3* 2:1  2:2  3:0  1:1  3:0  XXX  3:2  7:1  0:3* 2:1 
 8. Бойчинов (Коиловци)                1:4  4:3  0:2  6:5  2:0  2:1  1:0  XXX  3:0  5:1  5:0 
 9. Спартак (Божурица)                 2:3  0:3  1:1  1:2  2:3  2:1  1:0  4:0  XXX  2:4  2:0 
10. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  1:5  0:2  0:1  1:4  1:3  3:3  1:2  2:1  0:0  XXX  0:0 
11. Искър (Ореховица)                  2:3  1:3  0:2  2:2  1:1  0:2  0:1  1:1  2:3  3:2  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - запад 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Светослав (Лепица)                 18   16   1   1   58:15   49        Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Сухаче)                    18    9   4   5   33:30   31             
 3. Искър (Долни Луковит)              18    9   3   6   44:25   30             
 4. Венци (Искър)                      18    9   2   7   43:32   29              [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
 5. Единство (Долни Дъбник)            18    9   2   7   32:29   29 [-]          [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
 6. Чавдар (Садовец)                   18    7   6   5   42:26   27             
 7. Левски (Писарово)                  18    7   2   9   44:37   23             
 8. Ботев (Рупци)                      18    5   3  10   29:36   18             
 9. Лавров (Горни Дъбник)              18    4   2  12   25:75   14 [+][*]      
10. Искър (Чомаковци)                  18    1   3  14   15:60    6 [+]         
--. Дреновец (Горник)                   2    0   0   2    2:8     -    [*]      

Бележки
  - Единство (Долни Дъбник), 13-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ - запад.
  - Спартак (Койнаре), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Лавров (Горни Дъбник), изваден през есента на изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Искър (Чомаковци) се включва в групата.
  - Дреновец (Горник) е изваден от групата след III кръг, във връзка с прекратения му мач с Левски (Сухаче) от същия кръг. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Светослав (Лепица)                     4:1 
Левски (Сухаче) - Венци (Искър)                           2:1 
Ботев (Рупци) - Искър (Чомаковци)                         5:1 
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Писарово)               2:1 
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Долни Луковит)             0:6 
Дреновец (Горник)                                         почива

                           II кръг

14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Левски (Писарово) - Лавров (Горни Дъбник)                 9:1 
Искър (Чомаковци) - Единство (Долни Дъбник)               2:3 
Венци (Искър) - Ботев (Рупци)                             4:2 
Светослав (Лепица) - Левски (Сухаче)                      5:1 
Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец)                      2:4  /анулиран/ 
Искър (Долни Луковит)                                     почива

                           III кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                       4:0 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен при 1:1 по вина на гостите.
Ботев (Рупци) - Светослав (Лепица)                        2:3 
Единство (Долни Дъбник) - Венци (Искър)                   3:1 
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Чомаковци)                 3:0 сл. 
Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово)                 3:1 
Чавдар (Садовец)                                          почива

* - Дреновец (Горник) е изваден от групата след III кръг, във връзка с
    прекратения му мач с Левски (Сухаче) от същия кръг. Резултатите му до
    този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           IV кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
в Еница:
Искър (Чомаковци) - Искър (Долни Луковит)                 2:2 
Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник)                    10:1 
Светослав (Лепица) - Единство (Долни Дъбник)              3:0 
Дреновец (Горник) - Ботев (Рупци)                         анулиран * 
* - анулиран след изваждането на Дреновец от групата.
Чавдар (Садовец) - Левски (Сухаче)                        2:2 
Левски (Писарово)                                         почива

                           V кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Рупци) - Чавдар (Садовец)                          0:2 
Единство (Долни Дъбник) - Дреновец (Горник)               анулиран 
Лавров (Горни Дъбник) - Светослав (Лепица)                0:7 сл. * 
* - прекратен при 0:4, когато домакините напускат терена.
Искър (Долни Луковит) - Венци (Искър)                     6:1 
Левски (Писарово) - Искър (Чомаковци)                     8:2 
Левски (Сухаче)                                           почива

                           VI кръг

19 октомври 2014, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Ботев (Рупци)                           2:2 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Венци (Искър) - Левски (Писарово)                         1:3 
Светослав (Лепица) - Искър (Долни Луковит)                2:0 
Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник)                 анулиран 
Чавдар (Садовец) - Единство (Долни Дъбник)                0:0 
Искър (Чомаковци)                                         почива

                           VII кръг

26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Сухаче)                 отложен * 
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                  отложен * 
Искър (Долни Луковит) - Дреновец (Горник)                 анулиран 
Левски (Писарово) - Светослав (Лепица)                    отложен * 
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                         отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Сухаче)                 3:0 
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                  0:5 
Левски (Писарово) - Светослав (Лепица)                    0:2 
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                         1:4 
Ботев (Рупци)                                             почива

                           VIII кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Светослав (Лепица) - Искър (Чомаковци)                    8:0 
Дреновец (Горник) - Левски (Писарово)                     анулиран 
Чавдар (Садовец) - Искър (Долни Луковит)                  5:2 
Левски (Сухаче) - Лавров (Горни Дъбник)                   3:0 сл. 
Ботев (Рупци) - Единство (Долни Дъбник)                   2:1 
Венци (Искър)                                             почива

                           IX кръг

9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Ботев (Рупци)                     0:3 сл. 
Искър (Долни Луковит) - Левски (Сухаче)                   3:0 
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)                      3:1 
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     анулиран 
Венци (Искър) - Светослав (Лепица)                        0:2 
Единство (Долни Дъбник)                                   почива

                           X кръг

16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         анулиран 
Чавдар (Садовец) - Искър (Чомаковци)                      4:1 
Левски (Сухаче) - Левски (Писарово)                       1:1 
Ботев (Рупци) - Искър (Долни Луковит)                     0:1 
Единство (Долни Дъбник) - Лавров (Горни Дъбник)           5:3 
Светослав (Лепица)                                        почива

                           XI кръг

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Единство (Долни Дъбник)           1:0 
Левски (Писарово) - Ботев (Рупци)                         4:0 
Искър (Чомаковци) - Левски (Сухаче)                       1:3 
Венци (Искър) - Чавдар (Садовец)                          2:1 
Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник)                    анулиран 
Лавров (Горни Дъбник)                                     почива

                           VII кръг - отложени мачове

30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Сухаче)                 3:0 
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                  0:5 
Левски (Писарово) - Светослав (Лепица)                    0:2 
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                         1:4 

                           XII кръг

15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Светослав (Лепица) - Чавдар (Садовец)                     2:1 
Венци (Искър) - Левски (Сухаче)                           4:0 
Искър (Чомаковци) - Ботев (Рупци)                         1:1 
Левски (Писарово) - Единство (Долни Дъбник)               5:2 
Искър (Долни Луковит) - Лавров (Горни Дъбник)             5:1 

                           XIII кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Писарово)                 3:2 
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Чомаковци)               отложен 
Ботев (Рупци) - Венци (Искър)                             1:1 
Левски (Сухаче) - Светослав (Лепица)                      1:2 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Чомаковци)               4:0 
Искър (Долни Луковит)                                     почива
Чавдар (Садовец)                                          почива

                           XVII кръг - изтеглен мач

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                2:2 

                           XIV кръг

29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Светослав (Лепица) - Ботев (Рупци)                        4:0 
Венци (Искър) - Единство (Долни Дъбник)                   2:0 
Искър (Чомаковци) - Лавров (Горни Дъбник)                 0:2 
Левски (Писарово) - Искър (Долни Луковит)                 0:0 
Чавдар (Садовец)                                          почива
Левски (Сухаче)                                           почива

                           XV кръг

5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Искър (Чомаковци)                 6:1 
Лавров (Горни Дъбник) - Венци (Искър)                     5:3 
Единство (Долни Дъбник) - Светослав (Лепица)              0:1 
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        2:1 
Левски (Писарово)                                         почива
Ботев (Рупци)                                             почива

                           XVI кръг

12 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Ботев (Рупци)                          3:0 
Светослав (Лепица) - Лавров (Горни Дъбник)                6:0 
Венци (Искър) - Искър (Долни Луковит)                     1:0 
Искър (Чомаковци) - Левски (Писарово)                     0:1 
Левски (Сухаче)                                           почива
Единство (Долни Дъбник)                                   почива

                           XVII кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                2:2 
18 април 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев (Рупци) - Левски (Сухаче)                           1:2 
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Писарово) - Венци (Искър)                         0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Левски е присъдена служебна загуба с
    0:3 заради нередовен играч.
Искър (Долни Луковит) - Светослав (Лепица)                2:3 
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                изтеглен 
Искър (Чомаковци)                                         почива
Лавров (Горни Дъбник)                                     почива

                           XIII кръг - отложен мач

19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Чомаковци)               4:0 

                           XVIII кръг

26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Левски (Сухаче) - Единство (Долни Дъбник)                 2:0 
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  2:2 
Светослав (Лепица) - Левски (Писарово)                    2:1 
Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                         2:0 
Ботев (Рупци)                                             почива
Искър (Долни Луковит)                                     почива

                           XIX кръг

3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Светослав (Лепица)                    1:1 
Искър (Долни Луковит) - Чавдар (Садовец)                  2:2 
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Сухаче)                   1:1 
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Рупци)                   2:1 
Венци (Искър)                                             почива
Левски (Писарово)                                         почива

                           XX кръг

10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Рупци) - Лавров (Горни Дъбник)                     6:2 
Левски (Сухаче) - Искър (Долни Луковит)                   3:0 
Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово)                      5:2 
Светослав (Лепица) - Венци (Искър)                        4:2 
Единство (Долни Дъбник)                                   почива
Искър (Чомаковци)                                         почива

                           XXI кръг

17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Чавдар (Садовец)                      2:1 
Левски (Писарово) - Левски (Сухаче)                       3:6 
Искър (Долни Луковит) - Ботев (Рупци)                     3:0 сл. 
Лавров (Горни Дъбник) - Единство (Долни Дъбник)           1:2 
Светослав (Лепица)                                        почива
Венци (Искър)                                             почива

                           XXII кръг

24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Долни Луковит)           3:2 
Ботев (Рупци) - Левски (Писарово)                         3:0 сл. 
Левски (Сухаче) - Искър (Чомаковци)                       2:0 
Чавдар (Садовец) - Венци (Искър)                          1:1 
Лавров (Горни Дъбник)                                     почива
Светослав (Лепица)                                        почива

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - запад 2014/15 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Светослав (Лепица)                 XXX  5:1  2:0  4:2  3:0  2:1  2:1  4:0  6:0  8:0  --- 
 2. Левски (Сухаче)                    1:2  XXX  3:0  2:1  2:0  2:1  1:1  2:2  3:0* 2:0 (4:0)
 3. Искър (Долни Луковит)              2:3  3:0  XXX  6:1  1:0  2:2  3:1  3:0* 5:1  6:1  --- 
 4. Венци (Искър)                      0:2  4:0  1:0  XXX  2:0  2:1  1:3  4:2 10:1  2:0  --- 
 5. Единство (Долни Дъбник)            0:1  3:0  3:2  3:1  XXX  2:2  2:1  2:1  5:3  4:0  --- 
 6. Чавдар (Садовец)                   4:1  2:2  5:2  1:1  0:0  XXX  5:2  3:0  2:2  4:1  --- 
 7. Левски (Писарово)                  0:2  3:6  0:0  0:3* 5:2  3:1  XXX  4:0  9:1  8:2  --- 
 8. Ботев (Рупци)                      2:3  1:2  0:1  1:1  2:1  0:2  3:0* XXX  6:2  5:1  --- 
 9. Лавров (Горни Дъбник)              0:7* 1:1  0:6  5:3  1:2  0:5  3:2  0:3* XXX  3:0* --- 
10. Искър (Чомаковци)                  1:1  1:3  2:2  1:4  2:3  2:1  0:1  1:1  0:2  XXX  --- 
11. Дреновец (Горник)                  ---  ---  ---  ---  --- (2:4) ---  ---  ---  ---  XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Плевен 2014/15 - страници на отбори

БГ Север
Плевен спорт

нагоре