ОФГ Силистра 2015/16


ОФГ Силистра - изток 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Любен)                      20   18   1   1   83:21   55    
-------------------------------------------------------------------
 2. Лудогорец 2011 (Паисиево)          20   13   3   4   45:17   42    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Вихър (Боил)                       20   12   3   5   89:39   39    
 4. Победа 2009 (Вокил)                20   12   1   7   44:34   37    
 5. Йълдъръм (Яребица)                 20   11   1   8   58:38   34    
 6. Червена звезда (Дулово)            20    9   1  10   50:38   28    
 7. Релакс (Овен)                      20    7   3  10   36:58   24    
 8. Чернолик (Чернолик)                20    6   4  10   30:45   22    
 9. Галактика (Черник)                 20    6   2  12   26:54   20    
10. Правда 1944 (Правда)               20    3   1  16   31:75   10    
11. Орлите (Секулово)                  20    3   0  17   26:99    9    
--. Кале (Руйно)                        6    0   0   6    2:28    - [*]

Бележки
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.
  - Кале (Руйно) е изваден от групата след VI кръг. Резултатите му до този момент са анулирани, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

29 август 2015, събота, 17:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  2:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Кале (Руйно)                  3:0  /анулиран/ 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                   1:2 
30 август 2015, неделя, 17:30 ч:
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        1:3 
Чернолик (Чернолик) - Орлите (Секулово)                   3:2 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                       0:9 

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 16:30 ч:
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        1:0 
Кале (Руйно) - Правда 1944 (Правда)                       0:3  /анулиран/ 
Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик)                  5:0 
6 септември 2015, неделя, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    7:3 
Орлите (Секулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)             0:5 
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       2:1 

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник)                  2:3 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            4:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              4:2 
13 септември 2015, неделя, 16:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен)                       2:3 
Правда 1944 (Правда) - Орлите (Секулово)                  5:0 
Червена звезда (Дулово) - Кале (Руйно)                    3:0  /анулиран/ 

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 16:30 ч:
Галактика (Черник) - Вихър (Боил)                         0:2 
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 5:0 
Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик)                 2:1 
20 септември 2015, неделя, 16:30 ч:
Кале (Руйно) - Вихър (Любен)                              0:3  /анулиран/ 
Орлите (Секулово) - Червена звезда (Дулово)               4:3 
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 1:3 

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 16:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           3:1 
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              2:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Орлите (Секулово)                         8:2 
27 септември 2015, неделя, 16:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)                  2:1 
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      2:3 
Вихър (Боил) - Кале (Руйно)                              13:2  /анулиран/ 

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Галактика (Черник) - Кале (Руйно)                         3:0  /анулиран/ 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        0:5 
Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           0:3 
4 октомври 2015, неделя, 15:30 ч:
Орлите (Секулово) - Вихър (Боил)                          2:9 
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   0:3 
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                8:2 

* - Кале (Руйно) е изваден от групата след VI кръг. Резултатите му до този
    момент са анулирани, а противниците му по програма до края почиват.

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник)            3:0 
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             0:1 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             7:1 
11 октомври 2015, неделя, 15:30 ч:
Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик)                2:2 
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         8:2 
Кале (Руйно) - Орлите (Секулово)                          анулиран 

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Галактика (Черник) - Орлите (Секулово)                    4:0 
Йълдъръм (Яребица) - Кале (Руйно)                         анулиран 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       1:2 
18 октомври 2015, неделя, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              1:5 
Чернолик (Чернолик) - Червена звезда (Дулово)             3:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)          1:0 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)       1:1 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       5:2 
Кале (Руйно) - Релакс (Овен)                              анулиран 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)                 3:0 
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                        3:3 
Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица)                    2:1 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Кале (Руйно)                        анулиран 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 0:2 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            5:3 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   0:2 
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                         4:2 
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Боил)                        3:3 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      6:1 
Кале (Руйно) - Чернолик (Чернолик)                        анулиран 
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        6:2 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Галактика (Черник)              3:2 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  0:2 
Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил)                   3:4 

                           XII кръг

12 март 2016, събота, 15:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  2:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   6:2 
13 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)                        1:1 
Орлите (Секулово) - Чернолик (Чернолик)                   2:3 
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                       5:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево)                                 почива

                           XIII кръг

19 март 2016, събота, 15:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)                        7:0 
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       0:1 
20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                    0:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово)             4:0 
Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица)                  0:1 
Правда 1944 (Правда)                                      почива

                           XIV кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил)                  0:2 
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            0:0 
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                              2:2 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик)                       1:1 
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                  4:0 
Червена звезда (Дулово)                                   почива

                           XV кръг

2 април 2016, събота, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Галактика (Черник)                         8:2 
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 1:3 
Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил)                 1:2 
3 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово)               7:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                 2:2 
Вихър (Любен)                                             почива

                           XVI кръг

9 април 2016, събота, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           3:2 
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)              3:4 
Орлите (Секулово) - Вихър (Любен)                         1:4 
10 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик)                  1:1 
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      4:1 
Вихър (Боил)                                              почива

                           XVII кръг

16 април 2016, събота, 16:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик)           3:0 
17 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Орлите (Секулово)                          8:0 
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   2:0 
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                1:2 
Галактика (Черник)                                        почива

                           XVIII кръг

23 април 2016, събота, 16:30 ч:
Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            0:4 
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)             1:0 
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             0:5 
24 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда)                4:2 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                         5:4 
Орлите (Секулово)                                         почива

                           XIX кръг

7 май 2016, събота, 17:30 ч:
Орлите (Секулово) - Галактика (Черник)                    1:4 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       6:1 
8 май 2016, неделя, 17:30 ч:
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              7:2 
Червена звезда (Дулово) - Чернолик (Чернолик)             1:2 
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          1:2 
Йълдъръм (Яребица)                                        почива

                           XX кръг

14 май 2016, събота, 17:30 ч:
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 3:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       0:3 
15 май 2016, неделя, 17:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен)                       0:3 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                        5:2 
Йълдъръм (Яребица) - Орлите (Секулово)                   14:1 
Релакс (Овен)                                             почива

                           XXI кръг

21 май 2016, събота, 17:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 2:1 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)            5:0 
22 май 2016, неделя, 17:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                   4:1 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         0:6 
Вихър (Боил) - Чернолик (Чернолик)                        3:0 
Победа 2009 (Вокил)                                       почива

                           XXII кръг

28 май 2016, събота, 17:30 ч:
Галактика (Черник) - Червена звезда (Дулово)              0:7 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      3:6 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  2:1 
Победа 2009 (Вокил) - Орлите (Секулово)                   3:0 
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:5 
Чернолик (Чернолик)                                       почива

нагоре


ОФГ Силистра - изток 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Вихър (Любен)                      XXX  2:1  4:2  6:1  1:0  6:2  7:1  5:2  7:0  6:1  8:2  --- 
 2. Лудогорец 2011 (Паисиево)          0:2  XXX  2:1  3:1  4:0  0:3  2:2  3:0  3:0  1:0  4:0 (3:0)
 3. Вихър (Боил)                       2:2  0:2  XXX  3:3  8:2  7:3  7:2  3:0  8:2  5:1  8:0 (13:2)
 4. Победа 2009 (Вокил)                1:2  3:2  5:2  XXX  2:0  1:0  0:1  2:1  2:3  8:2  3:0  --- 
 5. Йълдъръм (Яребица)                 0:5  0:0  5:4  2:0  XXX  3:4  6:2  5:0  4:1  5:0 14:1  --- 
 6. Червена звезда (Дулово)            1:2  1:1  0:1  0:1  2:0  XXX  2:0  1:2  3:2  5:0  7:0 (3:0)
 7. Релакс (Овен)                      0:5  1:3  1:5  2:1  1:5  0:3  XXX  1:1  1:3  4:1  4:2  --- 
 8. Чернолик (Чернолик)                0:3  0:3  3:3  1:2  0:1  3:0  2:3  XXX  2:1  4:2  3:2  --- 
 9. Галактика (Черник)                 1:0  0:4  0:2  0:2  0:2  0:7  1:1  1:1  XXX  3:1  4:0 (3:0)
10. Правда 1944 (Правда)               3:6  1:2  0:9  1:2  1:3  5:3  2:3  2:2  3:0  XXX  5:0  --- 
11. Орлите (Секулово)                  1:4  0:5  2:9  3:4  2:1  4:3  0:6  2:3  1:4  4:0  XXX  --- 
12. Кале (Руйно)                      (0:3) ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- (0:3) ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Силистра - запад 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Доростол 2013 (Силистра)           24   20   2   2   86:8    62 [-]   
-------------------------------------------------------------------
 2. Белица (Белица)                    24   19   2   3   94:25   59 [-][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Кайнарджа)               24   18   4   2   62:19   58       
 4. Раковски 2005 (Калипетрово)        24   18   0   6   79:19   54       
 5. Добруджа (Искра)                   24   14   3   7   67:25   45       
 6. Спортист (Преславци)               24   13   5   6   59:47   44       
 7. Заря 2006 (Цар Самуил)             24    9   3  12   34:60   30       
 8. Левски 96 (Главиница)              24    7   8   9   35:40   29       
 9. Ботев 1936 (Професор Иширково)     24    5   2  17   27:77   17       
10. Айдемир (Айдемир)                  24    4   3  17   28:78   15        [2 0 0  4:0  6]
11. Трансмариска (Тутракан)            24    5   0  19   27:62   15        [0 0 2  0:4  0]
12. Добруджа (Ситово)                  24    3   2  19   30:96   11        [1 0 1  5:5  3, 2 гола на чужд терен]
13. Добруджанец 2005 (Алфатар)         24    3   2  19   24:96   11        [1 0 1  5:5  3, 0 гола на чужд терен]

Бележки
  - Доростол 2013 (Силистра), 16-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в ОФГ Силистра - запад.
  - Белица (Белица), 11-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в ОФГ Силистра - запад.
  - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове през есента в Ножарево, а през пролетта в Белица.

                           I кръг

29 август 2015, събота, 17:30 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Доростол 2013 (Силистра)     1:6 
Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)             2:3 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        0:0 
30 август 2015, неделя, 17:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска (Тутракан)            5:0 
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 8:0 
Спортист (Преславци) - Айдемир (Айдемир)                  4:1 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)  5:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Преславци)             1:1 
Трансмариска (Тутракан) - Добруджа (Искра)                1:3 
6 септември 2015, неделя, 16:30 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Белица (Белица)                0:1 
Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        4:1 
Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                  0:7 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 16:30 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил)   1:3 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Доростол 2013 (Силистра)     0:4 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       0:2 
13 септември 2015, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      6:0 
Спортист (Преславци) - Трансмариска (Тутракан)            8:1 
Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир)                       6:0 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 16:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            2:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица)                  0:3 
Трансмариска (Тутракан) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)      3:1 
20 септември 2015, неделя, 16:30 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Левски 96 (Главиница)          4:1 
Добруджа (Ситово) - Спортист (Преславци)                  0:3 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   2:2 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 16:30 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово)        4:2 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       4:2 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                 4:1 
27 септември 2015, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Преславци) - Спортист (Кайнарджа)               2:2 
Белица (Белица) - Трансмариска (Тутракан)                 5:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Доростол 2013 (Силистра)    1:0 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            1:1 
Трансмариска (Тутракан) - Добруджанец 2005 (Алфатар)      5:0 
Добруджа (Ситово) - Белица (Белица)                       1:8 
4 октомври 2015, неделя, 15:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           1:6 
Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     2:1 
Добруджа (Искра) - Спортист (Преславци)                   2:3 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            5:2 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Трансмариска (Тутракан)           3:2 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      6:0 
11 октомври 2015, неделя, 15:30 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра)         1:4 
Белица (Белица) - Спортист (Кайнарджа)                    2:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Айдемир (Айдемир)              8:0 
Спортист (Преславци)                                      почива

                           VIII кръг

17 октомври 2015, събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Доростол 2013 (Силистра)         1:3 
Трансмариска (Тутракан) - Раковски 2005 (Калипетрово)     2:5 
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 2:3 
18 октомври 2015, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         4:1 
Добруджа (Искра) - Белица (Белица)                        1:2 
Спортист (Преславци) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     3:0 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           IX кръг

24 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Белица (Белица) - Спортист (Преславци)                    7:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)             1:7 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              0:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)          10:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Трансмариска (Тутракан)        3:0 
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                2:4 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           X кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Трансмариска (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)               0:1 
Спортист (Преславци) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         3:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Белица (Белица)          1:5 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Доростол 2013 (Силистра)              1:4 
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        3:1 
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  1:0 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XI кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   1:3 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            5:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска (Тутракан)          2:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Преславци)              4:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Спортист (Кайнарджа)           0:0 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     3:4 
Белица (Белица)                                           почива

                           XII кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                1:4 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница)    0:0 
Белица (Белица) - Добруджанец 2005 (Алфатар)              3:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                  2:0 
Добруджа (Искра) - Доростол 2013 (Силистра)               0:0 
Спортист (Преславци) - Раковски 2005 (Калипетрово)        0:6 
Трансмариска (Тутракан)                                   почива

                           XIII кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)  5:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             0:1 
Трансмариска (Тутракан) - Добруджа (Ситово)               2:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Белица (Белица)                   2:5 
Доростол 2013 (Силистра) - Спортист (Преславци)           3:0 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      0:4 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 15:30 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)     5:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица)             0:2 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        1:2 
6 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Трансмариска (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)            2:3 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 1:0 
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Преславци)                  1:3 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           XV кръг

12 март 2016, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  0:4 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир)        4:0 сл. * 
* - прекратен по вина на гостите.
Добруджа (Искра) - Трансмариска (Тутракан)                1:0 
13 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Белица (Белица) - Доростол 2013 (Силистра)                1:3 
Спортист (Преславци) - Заря 2006 (Цар Самуил)             4:0 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  2:0 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           XVI кръг

19 март 2016, събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   3:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)     5:0 сл. * 
* - прекратен през първото полувреме при 2:0, след като гостите, започнали
    мача с 8 футболиста, остават с по-малко от 7 човека на терена заради
    контузии.
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       3:0 
20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      0:2 
Трансмариска (Тутракан) - Спортист (Преславци)            0:2 
Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица)                       1:6 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XVII кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            2:2 
Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил)                  5:1 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска (Тутракан)      2:1 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Доростол 2013 (Силистра)          0:4 
Спортист (Преславци) - Добруджа (Ситово)                  5:3 
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                   0:1 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        1:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       3:0 
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 2:2 
3 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Спортист (Преславци)               4:1 
Трансмариска (Тутракан) - Белица (Белица)                 0:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Раковски 2005 (Калипетрово)    2:0 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           XIX кръг

9 април 2016, събота, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           2:1 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            0:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска (Тутракан)      1:2 
10 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Белица (Белица) - Добруджа (Ситово)                       9:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа)     0:5 
Спортист (Преславци) - Добруджа (Искра)                   1:1 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XX кръг

16 април 2016, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            3:0 
Трансмариска (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)           0:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      0:3 
17 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         5:0 
Спортист (Кайнарджа) - Белица (Белица)                    4:0 
Айдемир (Айдемир) - Доростол 2013 (Силистра)              0:8 
Спортист (Преславци)                                      почива

                           XXI кръг

23 април 2016, събота, 16:30 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Заря 2006 (Цар Самуил)         8:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска (Тутракан)     1:0 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 5:1 
24 април 2016, неделя, 16:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         2:7 
Белица (Белица) - Добруджа (Искра)                        2:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Преславци)     1:2 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           XXII кръг

30 април 2016, събота, 16:30 ч:
Спортист (Преславци) - Белица (Белица)                    1:1 
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            12:0 
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)              1:0 
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           0:5 
Трансмариска (Тутракан) - Доростол 2013 (Силистра)        1:3 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                2:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           XXIII кръг

7 май 2016, събота, 17:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Трансмариска (Тутракан)               3:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Преславци)         2:6 
Белица (Белица) - Ботев 1936 (Професор Иширково)          8:0 
8 май 2016, неделя, 17:30 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа (Ситово)              2:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        1:2 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  0:2 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XXIV кръг

14 май 2016, събота, 17:30 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар)   4:1 
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            2:0 
Трансмариска (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)          2:1 
15 май 2016, неделя, 17:30 ч:
Спортист (Преславци) - Левски 96 (Главиница)              2:2 
Спортист (Кайнарджа) - Доростол 2013 (Силистра)           0:3 
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     0:0 
Белица (Белица)                                           почива

                           XXV кръг

21 май 2016, събота, 17:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                5:2 
в Белица:
Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    4:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Белица (Белица)              1:7 
22 май 2016, неделя, 17:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  1:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа (Искра)               4:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Преславци)        1:2 
Трансмариска (Тутракан)                                   почива

                           XXVI кръг

29 май 2016, неделя, 17:30 ч:
Белица (Белица) - Левски 96 (Главиница)                   2:2 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)  0:4 
Спортист (Преславци) - Доростол 2013 (Силистра)           0:4 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      3:1 
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             3:0 
Добруджа (Ситово) - Трансмариска (Тутракан)               5:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

нагоре


ОФГ Силистра - запад 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Доростол 2013 (Силистра)           XXX  0:1  0:0  2:0  4:0  3:0  8:0  4:1  5:0  8:0  3:0  2:0  5:0*
 2. Белица (Белица)                    1:3  XXX  2:0  2:3  2:1  7:1  5:1  2:2  8:0  6:0  5:1  9:1  3:0 
 3. Спортист (Кайнарджа)               0:3  4:0  XXX  3:1  2:2  4:1  3:0  1:0  2:1  2:0  5:0  2:0  4:1 
 4. Раковски 2005 (Калипетрово)        1:0  0:2  1:2  XXX  5:0  1:2  6:0  3:0  5:0  2:1  1:0 10:0  5:0 
 5. Добруджа (Искра)                   0:0  1:2  0:1  2:0  XXX  2:3  8:0  1:0  5:0  3:1  1:0  6:0 12:0 
 6. Спортист (Преславци)               0:4  1:1  2:2  0:6  1:1  XXX  4:0  2:2  3:0  4:1  8:1  5:3  3:0 
 7. Заря 2006 (Цар Самуил)             1:3  0:3  0:1  0:3  1:0  1:1  XXX  1:1  3:0  2:1  2:1  5:2  3:0 
 8. Левски 96 (Главиница)              0:4  2:5  0:0  0:2  0:2  4:2  0:0  XXX  4:1  4:1  3:2  5:1  1:2 
 9. Ботев 1936 (Професор Иширково)     1:6  1:5  0:5  0:4  1:4  1:2  1:3  0:0  XXX  4:0* 2:1  4:2  4:1 
10. Айдемир (Айдемир)                  0:8  1:6  1:2  1:6  0:4  1:3  2:4  2:2  4:1  XXX  3:0  3:4  2:1 
11. Трансмариска (Тутракан)            1:3  0:2  2:3  2:5  1:3  0:2  2:1  0:1  3:1  0:1  XXX  2:1  5:0 
12. Добруджа (Ситово)                  1:4  1:8  0:7  0:5  0:2  0:3  1:4  2:3  1:1  0:0  5:1  XXX  3:0 
13. Добруджанец 2005 (Алфатар)         0:4  1:7  2:7  0:4  1:7  2:6  4:2  0:0  1:3  2:2  1:2  5:2  XXX 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Силистра - финали 2015/16

                           За 3-4 място:

3 юни 2016, петък, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Белица (Белица)               0:2 

                           Финал:

4 юни 2016, събота, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Вихър (Любен) - Доростол 2013 (Силистра)                  0:6 (0:3) 
  [0:3 Ивелин Василев 17',25',40'; 0:4 Десислав Андреев 51', 0:5 Ивелин Василев 62',
   0:6 Кристиян Димитров 71']

нагоре


ОФГ Силистра 2015/16 - страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре