ОФГ Велико Търново 2015/16


"А" ОФГ Велико Търново 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ресен 2012 (Ресен)                 20   14   3   3   56:22   45       
-------------------------------------------------------------------
 2. Янтра (Полски Тръмбеш)             20   14   2   4   53:25   44       
 3. Лато (Алеково)                     20   11   3   6   37:30   36 [+]   
 4. Ботев (Дебелец)                    20   11   2   7   36:34   35       
 5. Чумерна (Елена)                    20   10   4   6   41:31   34       
 6. Левски (Лясковец)                  20    7   6   7   36:36   27       
 7. Лозен 2006 (Сухиндол)              20    7   5   8   40:28   26       
 8. Земеделец-Елит (Козловец)          20    7   4   9   32:33   25       
 9. Левски 1986 (Стражица)             20    6   5   9   32:42   23       
10. Изгрев 93 (Царевец)                20    3   3  14   29:55   12       
-------------------------------------------------------------------
11. Атлетик (Свищов)                   20    1   1  18   14:70    4 [+][*]
--. Вихър (Раданово)                    0    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - За попълване на свободните 3 места в групата желание изявяват Недан (Недан), 1-ви; Лато (Алеково), 2-ри и Вихър (Раданово), 3-ти в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон. Недан не е допуснат до участие заради липса на подходящ стадион, в резултат на негово място влиза Атлетик (Свищов), 5-ти в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон. В последствие Вихър (Раданово) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона.
  - Лато (Алеково) играе домакинските си мачове в Козловец.
  - Чумерна (Елена) играе всичките си срещи през есента като гост, а през пролетта - като символичен домакин в Златарица, заради ремонт на стадиона в Елена.


                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Изгрев 93 (Царевец)                    0:2 
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски (Лясковец)             2:1 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Козловец:
Чумерна (Елена) - Лато (Алеково)                          0:3 сл. 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ресен 2012 (Ресен)               2:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Ботев (Дебелец)                   7:0 
Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Раданово)                 анулиран 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Лозен 2006 (Сухиндол)                2:2 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Вихър (Раданово)                         анулиран 
Ботев (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица)                  1:3 
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                4:3 
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)           2:1 
в Свищов:
Чумерна (Елена) - Атлетик (Свищов)                        5:3 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Лато (Алеково)                         0:2 
Земеделец-Елит (Козловец) - Чумерна (Елена)               2:0 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              1:0 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски (Лясковец)                 3:0 
Левски 1986 (Стражица) - Ресен 2012 (Ресен)               1:0 
Вихър (Раданово) - Ботев (Дебелец)                        анулиран 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Вихър (Раданово)                     анулиран 
Атлетик (Свищов) - Земеделец-Елит (Козловец)              отложен 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Ботев (Дебелец)                          3:4 
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)                1:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)               2:6 
в Полски Тръмбеш:
Чумерна (Елена) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  0:6 
5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Земеделец-Елит (Козловец)              1:1 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Лато (Алеково)                0:2 
Ботев (Дебелец) - Ресен 2012 (Ресен)                      2:3 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Атлетик (Свищов)                 4:0 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Чумерна (Елена)                   0:0 
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец)              5:3 
Вихър (Раданово) - Левски (Лясковец)                      анулиран 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Свищов, ст."Академик":
Атлетик (Свищов) - Лозен 2006 (Сухиндол)                  1:3 
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш)        2:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Ресен 2012 (Ресен)                       4:1 
Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец)                       2:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Вихър (Раданово)                    анулиран 
в Стражица:
Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица)                  2:0 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Левски (Лясковец)                    отложен 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лато (Алеково)                   1:0 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)         0:3 
Левски 1986 (Стражица) - Атлетик (Свищов)                 5:0 
Вихър (Раданово) - Чумерна (Елена)                        анулиран 
Ботев (Дебелец) - Изгрев 93 (Царевец)                     3:1 
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Левски (Лясковец)                    3:1 

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Левски (Лясковец)                        отложен 
Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен)                  отложен 
в Дебелец:
Чумерна (Елена) - Ботев (Дебелец)                         отложен 
Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово)                       анулиран 
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)        отложен 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            отложен 
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)        1:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Левски (Лясковец)                        5:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен)                  2:3 
в Дебелец:
Чумерна (Елена) - Ботев (Дебелец)                         1:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            2:0 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Чумерна (Елена)                      отложен 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лато (Алеково)                    отложен 
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)           отложен 
Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец)              анулиран 
Ботев (Дебелец) - Атлетик (Свищов)                        отложен 
Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец)                   отложен 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Чумерна (Елена)                      1:0 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лато (Алеково)                    0:1 
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)           0:2 
Ботев (Дебелец) - Атлетик (Свищов)                        4:0 
Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец)                   6:3 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Ресен 2012 (Ресен)                     0:5 
Земеделец-Елит (Козловец) - Ботев (Дебелец)               2:3 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Изгрев 93 (Царевец)                      1:0 
в Лясковец:
Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец)                       0:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово)                 анулиран 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица)            2:2 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Земеделец-Елит (Козловец)            4:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Лато (Алеково)                   4:0 
Вихър (Раданово) - Лозен 2006 (Сухиндол)                  анулиран 
Ботев (Дебелец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  0:1 
Левски (Лясковец) - Атлетик (Свищов)                      4:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Чумерна (Елена)                     0:2 

                           VIII кръг - отложени мачове

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)        1:1 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Левски (Лясковец)                        5:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен)                  2:3 
в Дебелец:
Чумерна (Елена) - Ботев (Дебелец)                         1:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            2:0 

                           IX кръг - отложени мачове

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Чумерна (Елена)                      1:0 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лато (Алеково)                    0:1 
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)           0:2 
Ботев (Дебелец) - Атлетик (Свищов)                        4:0 
Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец)                   6:3 

                           IV кръг - отложен мач

5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Земеделец-Елит (Козловец)              1:1 

                           VII кръг - отложен мач

6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Левски (Лясковец)                    3:1 

                           XII кръг

26 март 2016, събота, 16:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Янтра (Полски Тръмбеш)               3:0 
27 март 2016, неделя, 16:00 ч:
в Златарица:
Лато (Алеково) - Чумерна (Елена)                          2:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Атлетик (Свищов)                    6:2 
Левски (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец)             1:0 
Ботев (Дебелец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   3:2 
Левски 1986 (Стражица)                                    почива

                           XIII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец)           3:0 
в Златарица:
Атлетик (Свищов) - Чумерна (Елена)                        0:3 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Ботев (Дебелец)                  0:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Ресен 2012 (Ресен)                0:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец)                4:1 
Лато (Алеково)                                            почива

                           XIV кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Левски 1986 (Стражица)               5:0 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Атлетик (Свищов)                         2:1 
в Златарица:
Чумерна (Елена) - Земеделец-Елит (Козловец)               4:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              2:3 
Левски (Лясковец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                 2:2 
Ботев (Дебелец)                                           почива

                           XV кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Атлетик (Свищов)              3:0 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Лато (Алеково)                          2:0 
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)                1:1 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец)               3:1 
в Златарица:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чумерна (Елена)                  1:4 
Ресен 2012 (Ресен)                                        почива

                           XVI кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 1:3 
Ресен 2012 (Ресен) - Ботев (Дебелец)                      2:1 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Земеделец-Елит (Козловец)                2:2 
в Златарица:
Чумерна (Елена) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   2:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица)              0:0 
Левски (Лясковец)                                         почива

                           XVII кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Лато (Алеково)                       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Дебелец) - Левски (Лясковец)                       1:0 
в Златарица:
Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена)                  2:6 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Атлетик (Свищов)                  3:0 сл. * 
* - гостите не успяват да съберат отбор за мача.
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)        3:2 
Изгрев 93 (Царевец)                                       почива

                           XVIII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол)         0:3 сл. * 
* - първоначално 3:2, в последствие на Земеделец-Елит е присъдена служебна
    загуба заради участие на двама наказани футболисти.
Атлетик (Свищов) - Левски 1986 (Стражица)                 3:2 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   3:3 
Изгрев 93 (Царевец) - Ботев (Дебелец)                     1:2 
Левски (Лясковец) - Ресен 2012 (Ресен)                    2:2 
Чумерна (Елена)                                           почива

                           XIX кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Изгрев 93 (Царевец)                  5:0 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Левски (Лясковец) - Лато (Алеково)                        2:1 
в Златарица:
Ботев (Дебелец) - Чумерна (Елена)                         0:0 
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец)        1:3 
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)            1:1 
Атлетик (Свищов)                                          почива

                           XX кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Атлетик (Свищов) - Ботев (Дебелец)                        0:3 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Лозен 2006 (Сухиндол)                    2:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица)           8:0 
в Златарица:
Чумерна (Елена) - Ресен 2012 (Ресен)                      2:4 
Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец)                   1:1 
Земеделец-Елит (Козловец)                                 почива

                           XXI кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Атлетик (Свищов)                     7:2 
29 май 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Лозен 2006 (Сухиндол)            3:1 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Лато (Алеково)                      2:2 
в Златарица:
Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена)                       2:3 
Ботев (Дебелец) - Земеделец-Елит (Козловец)               3:2 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XXII кръг

4 юни 2016, събота, 18:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Ресен 2012 (Ресен)            1:1 
Атлетик (Свищов) - Левски (Лясковец)                      0:3 
5 юни 2016, неделя, 18:00 ч:
в Козловец:
Лато (Алеково) - Левски 1986 (Стражица)                   2:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Дебелец)                  4:1 
в Златарица:
Чумерна (Елена) - Изгрев 93 (Царевец)                     6:1 
Лозен 2006 (Сухиндол)                                     почива

нагоре


"А" ОФГ Велико Търново 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ресен 2012 (Ресен)                 XXX  3:0  3:0* 2:1  1:0  3:1  2:2  4:0  5:0  5:0  7:2  --- 
 2. Янтра (Полски Тръмбеш)             2:1  XXX  1:0  4:1  1:4  4:1  2:0  3:2  8:0  1:0  4:0  --- 
 3. Лато (Алеково)                     4:1  3:3  XXX  3:4  2:1  5:2  2:1  2:2  2:1  1:0  2:1  --- 
 4. Ботев (Дебелец)                    2:3  0:1  2:0  XXX  0:0  1:0  3:2  3:2  1:3  3:1  4:0  --- 
 5. Чумерна (Елена)                    2:4  0:6  0:3* 1:1  XXX  0:0  2:1  4:2  2:0  6:1  5:3  --- 
 6. Левски (Лясковец)                  2:2  4:3  2:1  2:1  2:3  XXX  2:2  1:0  1:1  6:3  4:0  --- 
 7. Лозен 2006 (Сухиндол)              0:1  1:1  0:1  7:0  0:0  3:0  XXX  0:3  2:2  3:1  3:0* --- 
 8. Земеделец-Елит (Козловец)          1:1  2:1  0:2  2:3  2:0  2:1  0:3* XXX  1:1  3:0  3:0  --- 
 9. Левски 1986 (Стражица)             1:0  0:2  4:0  0:1  2:6  1:1  3:1  1:3  XXX  5:3  5:0  --- 
10. Изгрев 93 (Царевец)                2:3  2:3  2:2  1:2  0:2  1:1  2:6  2:1  0:0  XXX  6:2  --- 
11. Атлетик (Свищов)                   0:5  1:3  0:2  0:3  0:3  0:3  1:3  1:1  3:2  0:2  XXX  --- 
12. Вихър (Раданово)                   ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново - север 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Светкавица (Михалци)               18   14   2   2   69:20   44 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Удар (Бяла черква)                 18   12   3   3   79:19   39       
 3. Недан (Недан)                      18   12   1   5   55:22   37       
 4. Стрела (Ореш)                      18   10   3   5   60:37   33       
 5. Морава (Морава)                    18   10   1   7   45:27   31       
 6. Спортист (Върбовка)                18    9   1   8   37:31   28       
 7. Овча могила (Овча могила)          18    9   0   9   36:25   27 [+]   
 8. Устрем (Масларево)                 18    3   1  14   25:76   10       
 9. Бенковски (Българско Сливово)      18    2   1  15   31:69    7        [1 1 0 10:5  4]
10. Бъдеще 2010 (Бутово)               18    2   1  15   19:130   7        [0 1 1  5:10 1]
--. Димча (Димча)                       6    1   0   5    6:21    -    [*]
--. Дунав (Вардим)                      4    0   0   4    2:12    -    [*]

Бележки
  - Лато (Алеково), 2-ри; Вихър (Раданово), 3-ти; и Атлетик (Свищов), 5-ти през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Светкавица (Михалци), 14-ти и отказал се преди края на сезона през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Овча могила (Овча могила) се включва в групата.
  - Дунав (Вардим) се отказва от участие след IV кръг. Резултатите му се анулират.
  - Димча (Димча) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите му се анулират.


                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Димча (Димча)             4:1  /анулиран/ 
Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш)                      4:0 
Морава (Морава) - Спортист (Върбовка)                     1:0 
Устрем (Масларево) - Удар (Бяла черква)                   0:5 
Дунав (Вардим) - Овча могила (Овча могила)                2:3  /анулиран/ 
Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      3:0 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Димча (Димча) - Бъдеще 2010 (Бутово)                      3:0  /анулиран/ 
Овча могила (Овча могила) - Недан (Недан)                 0:3 
Удар (Бяла черква) - Дунав (Вардим)                       3:0  /анулиран/ 
Спортист (Върбовка) - Устрем (Масларево)                  3:2 
Бенковски (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци)      0:6 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Морава (Морава)                           4:0 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Димча (Димча)                      9:2  /анулиран/ 
Морава (Морава) - Бенковски (Българско Сливово)           2:1 
Устрем (Масларево) - Стрела (Ореш)                        3:3 
Дунав (Вардим) - Спортист (Върбовка)                      0:3  /анулиран/ 
Недан (Недан) - Удар (Бяла черква)                        2:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Овча могила (Овча могила)          0:6 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Димча (Димча) - Овча могила (Овча могила)                 0:2  /анулиран/ 
Удар (Бяла черква) - Бъдеще 2010 (Бутово)                19:1 
Спортист (Върбовка) - Недан (Недан)                       2:1 
Бенковски (Българско Сливово) - Устрем (Масларево)        1:2 
Светкавица (Михалци) - Морава (Морава)                    3:0 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Дунав (Вардим)                            3:0 сл.  /анулиран/ 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Морава (Морава) - Димча (Димча)                           3:0 сл.  /анулиран/ 
Устрем (Масларево) - Светкавица (Михалци)                 0:3 
Дунав (Вардим) - Бенковски (Българско Сливово)            анулиран 
Недан (Недан) - Стрела (Ореш)                             1:2 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Спортист (Върбовка)                0:7 
Овча могила (Овча могила) - Удар (Бяла черква)            1:0 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Димча (Димча) - Удар (Бяла черква)                        0:3 сл.  /анулиран/ 
Спортист (Върбовка) - Овча могила (Овча могила)           1:0 
Бенковски (Българско Сливово) - Недан (Недан)             1:6 
Светкавица (Михалци) - Дунав (Вардим)                     анулиран 
Морава (Морава) - Устрем (Масларево)                      3:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Стрела (Ореш) - Бъдеще 2010 (Бутово)                     11:2 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Устрем (Масларево) - Димча (Димча)                        анулиран 
Дунав (Вардим) - Морава (Морава)                          анулиран 
Недан (Недан) - Светкавица (Михалци)                      4:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово)      4:4 
Овча могила (Овча могила) - Стрела (Ореш)                 1:3 
Удар (Бяла черква) - Спортист (Върбовка)                  6:2 

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Димча (Димча) - Спортист (Върбовка)                       анулиран 
Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква)                        отложен 
Бенковски (Б.Сливово) - Овча могила (Овча могила)         отложен 
Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово)               отложен 
Морава (Морава) - Недан (Недан)                           отложен 
Устрем (Масларево) - Дунав (Вардим)                       анулиран 
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Бенковски (Б.Сливово) - Овча могила (Овча могила)         1:2 
Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово)              12:2 
Морава (Морава) - Недан (Недан)                           3:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква)                        3:0 сл. * 
* - първоначално 2:4, в последствие на Удар е присъдена служебна загуба
    заради нередовен състезател.

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Дунав (Вардим) - Димча (Димча)                            анулиран 
Недан (Недан) - Устрем (Масларево)                        отложен 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Морава (Морава)                    отложен 
Овча могила (Овча могила) - Светкавица (Михалци)          отложен 
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово)        отложен 
Спортист (Върбовка) - Стрела (Ореш)                       отложен 
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Недан (Недан) - Устрем (Масларево)                        3:0 сл. 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Морава (Морава)                    3:2 
Овча могила (Овча могила) - Светкавица (Михалци)          1:2 
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово)        6:2 
Спортист (Върбовка) - Стрела (Ореш)                       4:2 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Димча (Димча) - Стрела (Ореш)                             анулиран 
Бенковски (Българско Сливово) - Спортист (Върбовка)       0:1 
Светкавица (Михалци) - Удар (Бяла черква)                 1:1 
Морава (Морава) - Овча могила (Овча могила)               3:0 
Устрем (Масларево) - Бъдеще 2010 (Бутово)                10:1 
Дунав (Вардим) - Недан (Недан)                            анулиран 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Недан (Недан) - Димча (Димча)                             анулиран 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Дунав (Вардим)                     анулиран 
Овча могила (Овча могила) - Устрем (Масларево)            4:0 
Удар (Бяла черква) - Морава (Морава)                      4:1 
Спортист (Върбовка) - Светкавица (Михалци)                1:3 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)             3:0 сл. 

                           VIII кръг - отложени мачове

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Бенковски (Б.Сливово) - Овча могила (Овча могила)         1:2 
Светкавица (Михалци) - Бъдеще 2010 (Бутово)              12:2 
Морава (Морава) - Недан (Недан)                           3:0 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква)                        3:0 сл. * 
* - първоначално 2:4, в последствие на Удар е присъдена служебна загуба
    заради нередовен състезател.

                           IX кръг - отложени мачове

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Недан (Недан) - Устрем (Масларево)                        3:0 сл. 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Морава (Морава)                    3:2 
Овча могила (Овча могила) - Светкавица (Михалци)          1:2 
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово)        6:2 
Спортист (Върбовка) - Стрела (Ореш)                       4:2 

                           XII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Спортист (Върбовка) - Морава (Морава)                     0:1 
Удар (Бяла черква) - Устрем (Масларево)                  11:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Недан (Недан)                      1:6 
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци)                      4:4 
Бенковски (Българско Сливово)                             почива
Овча могила (Овча могила)                                 почива

                           XIII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Устрем (Масларево) - Спортист (Върбовка)                  1:5 
Морава (Морава) - Стрела (Ореш)                           5:1 
Светкавица (Михалци) - Бенковски (Българско Сливово)      4:0 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Овча могила (Овча могила)                 2:0 
Бъдеще 2010 (Бутово)                                      почива
Удар (Бяла черква)                                        почива

                           XIV кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Недан (Недан)                        1:1 
Овча могила (Овча могила) - Бъдеще 2010 (Бутово)         11:1 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Морава (Морава)           1:7 
Стрела (Ореш) - Устрем (Масларево)                        7:0 
Светкавица (Михалци)                                      почива
Спортист (Върбовка)                                       почива

                           XV кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Бъдеще 2010 (Бутово) - Удар (Бяла черква)                 0:7 
Устрем (Масларево) - Бенковски (Българско Сливово)        4:3 
Морава (Морава) - Светкавица (Михалци)                    1:3 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Спортист (Върбовка)                       5:2 
Овча могила (Овча могила)                                 почива
Стрела (Ореш)                                             почива

                           XVI кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Устрем (Масларево)                 8:1 
Спортист (Върбовка) - Бъдеще 2010 (Бутово)                3:0 
Удар (Бяла черква) - Овча могила (Овча могила)            4:0 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Стрела (Ореш) - Недан (Недан)                             4:0 
Морава (Морава)                                           почива
Бенковски (Българско Сливово)                             почива

                           XVII кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Овча могила (Овча могила) - Спортист (Върбовка)           2:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Стрела (Ореш)                      0:7 
Устрем (Масларево) - Морава (Морава)                      0:4 
1 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Недан (Недан) - Бенковски (Българско Сливово)             8:1 
Удар (Бяла черква)                                        почива
Светкавица (Михалци)                                      почива

                           XVIII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Михалци) - Недан (Недан)                      1:0 
Спортист (Върбовка) - Удар (Бяла черква)                  1:2 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Бъдеще 2010 (Бутово)      6:1 
Стрела (Ореш) - Овча могила (Овча могила)                 1:0 
Устрем (Масларево)                                        почива
Морава (Морава)                                           почива

                           XIX кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Стрела (Ореш)                        4:0 
Овча могила (Овча могила) - Бенковски (Б.Сливово)         3:0 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Светкавица (Михалци)               0:7 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Недан (Недан) - Морава (Морава)                           4:1 
Спортист (Върбовка)                                       почива
Устрем (Масларево)                                        почива

                           XX кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Устрем (Масларево) - Недан (Недан)                        1:6 
Морава (Морава) - Бъдеще 2010 (Бутово)                    9:0 
Светкавица (Михалци) - Овча могила (Овча могила)          2:0 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква)        2:3 
Стрела (Ореш) - Спортист (Върбовка)                       1:1 

                           XXI кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Спортист (Върбовка) - Бенковски (Българско Сливово)       3:0 
Удар (Бяла черква) - Светкавица (Михалци)                 4:1 
Овча могила (Овча могила) - Морава (Морава)               2:1 
Бъдеще 2010 (Бутово) - Устрем (Масларево)                 3:0 
Стрела (Ореш)                                             почива
Недан (Недан)                                             почива

                           XXII кръг

4 юни 2016, събота, 18:00 ч:
Устрем (Масларево) - Овча могила (Овча могила)            1:3 
Морава (Морава) - Удар (Бяла черква)                      1:1 
Светкавица (Михалци) - Спортист (Върбовка)                4:1 
5 юни 2016, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)             8:4 
Недан (Недан)                                             почива
Бъдеще 2010 (Бутово)                                      почива

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново - север 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Светкавица (Михалци)               XXX  1:1  1:0  4:0  3:0  4:1  2:0  8:1  4:0 12:2 (9:2) --- 
 2. Удар (Бяла черква)                 4:1  XXX  1:1  4:0  4:1  6:2  4:0 11:0  6:2 19:1  --- (3:0)
 3. Недан (Недан)                      4:1  2:1  XXX  1:2  4:1  5:2  2:0  3:0* 8:1  3:0  ---  --- 
 4. Стрела (Ореш)                      4:4  3:0* 4:0  XXX  4:0  1:1  1:0  7:0  3:0*11:2  --- (3:0)
 5. Морава (Морава)                    1:3  1:1  3:0  5:1  XXX  1:0  3:0  3:0  2:1  9:0 (3:0) --- 
 6. Спортист (Върбовка)                1:3  1:2  2:1  4:2  0:1  XXX  1:0  3:2  3:0  3:0  ---  --- 
 7. Овча могила (Овча могила)          1:2  1:0  0:3  1:3  2:1  2:0  XXX  4:0  3:0 11:1  ---  --- 
 8. Устрем (Масларево)                 0:3  0:5  1:6  3:3  0:4  1:5  1:3  XXX  4:3 10:1  ---  --- 
 9. Бенковски (Българско Сливово)      0:6  2:3  1:6  8:4  1:7  0:1  1:2  1:2  XXX  6:1 (4:1) --- 
10. Бъдеще 2010 (Бутово)               0:7  0:7  1:6  0:7  3:2  0:7  0:6  3:0  4:4  XXX  ---  --- 
11. Димча (Димча)                      --- (0:3) ---  ---  ---  --- (0:2) ---  --- (3:0) XXX  --- 
12. Дунав (Вардим)                     ---  ---  ---  ---  --- (0:3)(2:3) ---  ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново - юг 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Долна Оряховица (Долна Оряховица)  16   12   2   2   45:14   38    
-------------------------------------------------------------------
 2. Владислав (Джулюница)              16    9   2   5   40:29   29    
 3. Първомайци (Първомайци)            16    9   1   6   37:26   28    
 4. Янтра (Драганово)                  16    8   3   5   51:35   27    
 5. Спортист (Козаревец)               16    8   2   6   36:28   26    
 6. Победа (Кесарево)                  16    6   3   7   27:24   21    
 7. Рудановски 1922 (Константин)       16    5   2   9   28:45   17    
 8. Росица (Поликраище)                16    4   1  11   20:51   13    
 9. Юнак (Мерданя)                     16    1   4  11   19:51    7    
--. Вихър (Добри дял)                   9    1   0   8    6:27    - [*]

Бележки
  - Шемшево (Шемшево), 7-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Вихър (Добри дял) е изваден от групата за системно неявяване в края на есенния полусезон и резултатите му са анулирани.

                           I кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Спортист (Козаревец)       0:4 
Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)        0:8 
Победа (Кесарево) - Янтра (Драганово)                     5:0 
Владислав (Джулюница) - Росица (Поликраище)               0:1 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Вихър (Добри дял)               2:0  /анулиран/ 

                           II кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Росица (Поликраище)                3:1 
Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево)                     2:0  /анулиран/ 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Първомайци (Първомайци)       1:2 
Рудановски 1922 (Константин) - Юнак (Мерданя)             4:3 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Владислав (Джулюница)                 3:2 

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Юнак (Мерданя) - Спортист (Козаревец)                     1:2 
Победа (Кесарево) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     0:2 
Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял)                 4:0  /анулиран/ 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Рудановски 1922 (Константин)    3:0 
Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово)                   0:4 

                           IV кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Янтра (Драганово)                  5:0 
Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище)                   2:3  /анулиран/ 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Владислав (Джулюница)         1:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Победа (Кесарево)          2:1 
Юнак (Мерданя) - Първомайци (Първомайци)                  2:3 

                           V кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Победа (Кесарево) - Юнак (Мерданя)                        3:1 
Владислав (Джулюница) - Рудановски 1922 (Константин)      1:0 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец)            2:3 
Росица (Поликраище) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   2:4 
Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял)                     5:2  /анулиран/ 

                           VI кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял)                  4:0  /анулиран/ 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Янтра (Драганово)     4:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Росица (Поликраище)        6:1 
Юнак (Мерданя) - Владислав (Джулюница)                    4:4 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Победа (Кесарево)               3:0 

                           VII кръг

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец)                  отложен 
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           отложен 
Росица (Поликраище) - Юнак (Мерданя)                      отложен 
Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин)          отложен 
Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     отложен 
14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец)                  2:1 
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           1:1 
Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     0:3 сл.  /анулиран/ 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Росица (Поликраище) - Юнак (Мерданя)                      4:1 
Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин)         10:1 

                           VIII кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Спортист (Козаревец) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)          отложен 
Рудановски 1922 (Константин) - Вихър (Добри дял)          отложен 
Юнак (Мерданя) - Янтра (Драганово)                        отложен 
Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница)                 отложен 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище)             отложен 
21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)          0:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Вихър (Добри дял)          3:0 сл.  /анулиран/ 
Юнак (Мерданя) - Янтра (Драганово)                        1:5 
Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница)                 1:3 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище)             4:1 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              3:1 
Вихър (Добри дял) - Юнак (Мерданя)                        0:3 сл.  /анулиран/ 
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Рудановски 1922 (Константин)  7:2 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Росица (Поликраище) - Победа (Кесарево)                   2:2 
Янтра (Драганово) - Първомайци (Първомайци)               4:1 

                           VII кръг - отложени мачове

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Победа (Кесарево) - Спортист (Козаревец)                  2:1 
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           1:1 
Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     0:3 сл.  /анулиран/ 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Росица (Поликраище) - Юнак (Мерданя)                      4:1 
Янтра (Драганово) - Рудановски 1922 (Константин)         10:1 

                           VIII кръг - отложени мачове

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)          0:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Вихър (Добри дял)          3:0 сл.  /анулиран/ 
Юнак (Мерданя) - Янтра (Драганово)                        1:5 
Победа (Кесарево) - Владислав (Джулюница)                 1:3 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Росица (Поликраище)             4:1 

                           X кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Рудановски 1922 (Константин)       3:2 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя)        2:0 
Росица (Поликраище) - Владислав (Джулюница)               1:4 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Победа (Кесарево)                     2:2 
Първомайци (Първомайци)                                   почива

                           XI кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Росица (Поликраище) - Спортист (Козаревец)                2:1 
Владислав (Джулюница) - Янтра (Драганово)                 5:3 
Юнак (Мерданя) - Рудановски 1922 (Константин)             1:1 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)       0:1 
Победа (Кесарево)                                         почива

                           XII кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Юнак (Мерданя)                     3:0 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Победа (Кесарево)     1:0 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Първомайци (Първомайци)    3:0 
Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище)                   7:3 
Владислав (Джулюница)                                     почива

                           XIII кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Владислав (Джулюница) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)         1:4 
Победа (Кесарево) - Рудановски 1922 (Константин)          3:1 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Драганово) - Спортист (Козаревец)                  2:2 
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)                  5:1 
Росица (Поликраище)                                       почива

                           XIV кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци)            2:4 
Юнак (Мерданя) - Победа (Кесарево)                        0:0 
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Росица (Поликраище)   5:0 
1 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Рудановски 1922 (Константин) - Владислав (Джулюница)      4:2 
Янтра (Драганово)                                         почива

                           XV кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Росица (Поликраище) - Рудановски 1922 (Константин)        2:1 
Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя)                    5:0 
Победа (Кесарево) - Първомайци (Първомайци)               3:0 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Драганово) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)     5:0 
Спортист (Козаревец)                                      почива

                           XVI кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Победа (Кесарево)                  3:2 
Юнак (Мерданя) - Росица (Поликраище)                      2:0 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница)           3:4 
Рудановски 1922 (Константин) - Янтра (Драганово)          1:4 
Долна Оряховица (Долна Оряховица)                         почива

                           XVII кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Д.Оряховица (Д.Оряховица) - Спортист (Козаревец)          5:2 
Росица (Поликраище) - Първомайци (Първомайци)             0:5 
Владислав (Джулюница) - Победа (Кесарево)                 3:1 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Драганово) - Юнак (Мерданя)                        2:2 
Рудановски 1922 (Константин)                              почива

                           XVIII кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница)              1:2 
Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище)                   2:0 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Първомайци (Първомайци) - Янтра (Драганово)               1:0 
Рудановски 1922 (Константин) - Д.Оряховица (Д.Оряховица)  0:0 
Юнак (Мерданя)                                            почива

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново - юг 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Долна Оряховица (Долна Оряховица)  XXX  1:0  1:2  4:0  5:2  1:0  7:2  5:0  2:0  --- 
 2. Владислав (Джулюница)              1:4  XXX  1:1  5:3  3:1  3:1  1:0  0:1  5:0 (4:0)
 3. Първомайци (Първомайци)            0:1  3:4  XXX  1:0  2:3  3:0  3:0  4:1  5:1 (2:0)
 4. Янтра (Драганово)                  5:0  3:2  4:1  XXX  2:2  2:2 10:1  7:3  2:2 (5:2)
 5. Спортист (Козаревец)               0:0  1:2  2:4  5:0  XXX  3:2  3:2  3:1  3:0 (4:0)
 6. Победа (Кесарево)                  0:2  1:3  3:0  5:0  2:1  XXX  3:1  2:0  3:1  --- 
 7. Рудановски 1922 (Константин)       0:0  4:2  3:0  1:4  0:4  2:1  XXX  6:1  4:3 (3:0)
 8. Росица (Поликраище)                2:4  1:4  0:5  0:4  2:1  2:2  2:1  XXX  4:1  --- 
 9. Юнак (Мерданя)                     0:8  4:4  2:3  1:5  1:2  0:0  1:1  2:0  XXX  --- 
10. Вихър (Добри дял)                 (0:3) ---  ---  ---  --- (2:0) --- (2:3)(0:3) XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Велико Търново 2015/16 - страници на отбори

в-к Борба

нагоре