ОФГ Враца 2015/16


"А" ОФГ Враца 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Околчица (Моравица)                26   21   2   3   95:33   65       
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив 1929 (Мездра)            26   21   1   4  108:30   64    [*]
 3. Ботев (Криводол)                   26   19   4   3   75:28   61       
 4. Манастирище (Манастирище)          26   14   4   8   63:35   46 [+][*]
 5. Дунав 98 (Селановци)               26   12   4  10   43:55   40        [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
 6. Огоста (Хайредин)                  26   11   7   8   55:33   40        [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
 7. Монолит (Манастирище)              26   11   6   9   57:48   39       
 8. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         26   12   2  12   52:42   38       
 9. Ботев (Рогозен)                    26   10   4  12   43:45   34       
10. Скала (Зверино)                    26   10   1  15   51:55   31       
11. Строител (Кунино)                  26    6   2  18   34:69   20       
12. Балкански (Михайлово)              26    5   2  19   32:101  17       
13. Миньор 2005 (Згориград)            26    5   1  20   35:104  16    [*]
-------------------------------------------------------------------
14. Искър 1923 (Роман)                 26    4   2  20   30:95   14       

Бележки
  - ОФГ Враца е реорганизирана в единна "А" ОФГ, в която имат право да участват първите 7 отбора от двете регионални групи от изминалия сезон. Създадена е и единна "Б" ОФГ.
  - Манастирище 2000 (Манастирище), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. В ОФГ Враца се включва нов отбор - Манастирище (Манастирище) - който е включен директно в "А" ОФГ с оглед добрата база в Манастирище.
  - На 14 август 2015 г. Искър 1923 (Роман) е изваден от групата и е включен в "Б" ОФГ, тъй като стадионът му не отговаря на необходимите изисквания за "А" ОФГ. На негово място в групата е включен Локомотив 1929 (Мездра), 10-ти в ОФГ Враца - юг през изминалия сезон.
  - На 24 август 2015 г. Бутан (Бутан), 7-ми в ОФГ Враца - север; и Торпедо 2004 (Борован), 7-ми в ОФГ Враца - юг през изминалия сезон; се отказват от участие в "А" ОФГ. Бутан заявява участие в "Б" ОФГ. В резултат в групата отново е включен Искър 1923 (Роман), както и Миньор 2005 (Згориград), 9-ти в ОФГ Враца - юг през изминалия сезон. Локомотив 1929 поема програмата на Торпедо 2004, а Миньор 2005 - на Бутан.
  - Околчица (Моравица) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Локомотив" в Мездра.
  - Монолит (Манастирище) играе домакинските си мачове в Краводер.

                           I кръг

29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Скала (Зверино)              2:0 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Рогозен)                   2:2 
в Криводол: *
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                      1:2 
* - в Криводол по молба на гостите заради панаир в града. Ответният мач от 14
    кръг се играе в Хайредин.
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Строител (Кунино)                 3:2 
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Локомотив 1929 (Мездра)            отложен 
Искър 1923 (Роман) - Миньор 2005 (Згориград)              2:4 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Манастирище (Манастирище)           2:4 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Локомотив 1929 (Мездра)            4:1 

                           II кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Скала (Зверино) - Строител (Кунино)                       отложен 
Манастирище (Манастирище) - Монолит (Манастирище)         1:1 
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                     2:0 
Ботев (Рогозен) - Дунав 98 (Селановци)                    1:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Балкански (Михайлово)        7:1 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Околчица (Моравица)             2:5 
Локомотив 1929 (Мездра) - Огоста (Хайредин)               3:0 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Скала (Зверино) - Строител (Кунино)                       2:1 

                           III кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Скала (Зверино)                   2:0 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен)                       0:1 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол)                    2:2 
Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище)             2:3 
12 септември 2015, събота, 17:30 ч:
в Бяла Слатина:
Дунав 98 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         4:3 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Локомотив 1929 (Мездра)              2:6 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Миньор 2005 (Згориград)           6:0 

                           IV кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Скала (Зверино) - Манастирище (Манастирище)               0:3 сл. * 
* - първоначално 3:0, в последствие на Скала е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Миньор 2005 (Згориград) - Строител (Кунино)               2:1 
Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман)                      7:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Огоста (Хайредин)            3:2 
Балкански (Михайлово) - Дунав 98 (Селановци)              0:3 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Монолит (Манастирище)                  4:3 
Локомотив 1929 (Мездра) - Околчица (Моравица)             3:4 

                           V кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово)                 3:1 
Искър 1923 (Роман) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           2:5 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                     2:1 
Строител (Кунино) - Ботев (Криводол)                      2:1 
Манастирище (Манастирище) - Миньор 2005 (Згориград)       8:0 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Скала (Зверино)                    2:1 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Локомотив 1929 (Мездра)           1:3 

                           VI кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Скала (Зверино) - Миньор 2005 (Згориград)                10:1 
Ботев (Криводол) - Манастирище (Манастирище)              1:0 
Ботев (Рогозен) - Монолит (Манастирище)                   1:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          0:4 
Балкански (Михайлово) - Искър 1923 (Роман)                отложен 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Строител (Кунино)               7:2 
Дунав 98 (Селановци) - Огоста (Хайредин)                  2:0 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Искър 1923 (Роман)                5:2 

                           VII кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Скала (Зверино)                       4:4 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Балкански (Михайлово)              10:1 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)        0:1 
Строител (Кунино) - Ботев (Рогозен)                       1:1 
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Криводол)                1:4 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Дунав 98 (Селановци)                 0:3 
Манастирище (Манастирище) - Локомотив 1929 (Мездра)       0:2 

                           VIII кръг

16 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват заради повреда в автобуса им.
17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Скала (Зверино) - Ботев (Криводол)                        3:2 
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)               0:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Строител (Кунино)            7:0 
Балкански (Михайлово) - Монолит (Манастирище)             1:3 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в Згориград:
Локомотив 1929 (Мездра) - Миньор 2005 (Згориград)         5:1 
Дунав 98 (Селановци) - Околчица (Моравица)                0:2 

                           I кръг - отложен мач

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Локомотив 1929 (Мездра)            4:1 

                           II кръг - отложен мач

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Скала (Зверино) - Строител (Кунино)                       2:1 

                           VI кръг - отложен мач

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Искър 1923 (Роман)                5:2 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Скала (Зверино)                      1:2 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин)                   6:3 
Строител (Кунино) - Балкански (Михайлово)                 2:4 
Манастирище (Манастирище) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)    0:1 
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Рогозен)                 1:2 
1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)              3:0 
Ботев (Криводол) - Локомотив 1929 (Мездра)                1:0 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Ботев (Рогозен) - Ботев (Криводол)                        1:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Миньор 2005 (Згориград)      7:1 
Балкански (Михайлово) - Манастирище (Манастирище)         1:4 
Дунав 98 (Селановци) - Строител (Кунино)                  3:0 
Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище)                 1:1 
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Скала (Зверино) - Локомотив 1929 (Мездра)                 0:4 
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  1:6 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)                3:1 
Строител (Кунино) - Огоста (Хайредин)                     0:0 
Манастирище (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)          1:1 
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           3:0 
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             1:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)                     4:0 
Локомотив 1929 (Мездра) - Ботев (Рогозен)                 4:1 

                           XII кръг

21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Скала (Зверино) - Ботев (Рогозен)                         1:2 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Криводол)                  1:6 
Огоста (Хайредин) - Манастирище (Манастирище)             1:0 
Искър 1923 (Роман) - Строител (Кунино)                    3:2 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)               4:3 
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив 1929 (Мездра)      2:0 
Дунав 98 (Селановци) - Миньор 2005 (Згориград)            4:0 

                           XIII кръг

28 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Скала (Зверино)                   2:1 
Строител (Кунино) - Околчица (Моравица)                   0:3 
Манастирище (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)            6:1 
Миньор 2005 (Згориград) - Огоста (Хайредин)               0:6 
Ботев (Рогозен) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              1:1 
29 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Криводол) - Дунав 98 (Селановци)                   2:1 
Локомотив 1929 (Мездра) - Балкански (Михайлово)          13:2 

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 15:30 ч:
Скала (Зверино) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              1:2 
Локомотив 1929 (Мездра) - Дунав 98 (Селановци)            3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Миньор 2005 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              3:0 
Манастирище (Манастирище) - Околчица (Моравица)           1:3 
Строител (Кунино) - Монолит (Манастирище)                 0:2 
6 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово)                   0:4 
в Хайредин: *
Ботев (Криводол) - Огоста (Хайредин)                      2:2 
* - в Хайредин по взаимна договорка от I кръг.

                           XV кръг

12 март 2016, събота, 15:30 ч:
Строител (Кунино) - Скала (Зверино)                       1:2 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Манастирище (Манастирище)         0:3 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Миньор 2005 (Згориград)             7:3 
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Криводол)                     1:7 
Огоста (Хайредин) - Локомотив 1929 (Мездра)               отложен 
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Рогозен)                    3:1 
13 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Балкански (Михайлово) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)        2:0 
4 май 2016, сряда, 18:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Локомотив 1929 (Мездра)               0:0 

                           XVI кръг

19 март 2016, събота, 15:30 ч:
Скала (Зверино) - Балкански (Михайлово)                   2:0 
в Селановци:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 98 (Селановци)         0:1 
Локомотив 1929 (Мездра) - Искър 1923 (Роман)              9:0 
Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица)                    3:0 
Миньор 2005 (Згориград) - Монолит (Манастирище)           2:3 
Манастирище (Манастирище) - Строител (Кунино)             2:0 
20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                       0:2 

                           XVII кръг

26 март 2016, събота, 15:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Скала (Зверино)               3:2 
Строител (Кунино) - Миньор 2005 (Згориград)               3:2 
в Криводол:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Криводол)                  2:2 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Локомотив 1929 (Мездра)             отложен 
27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен)                      1:6 
Огоста (Хайредин) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            4:1 
Дунав 98 (Селановци) - Балкански (Михайлово)              1:0 
18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Околчица (Моравица) - Локомотив 1929 (Мездра)             2:3 

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Скала (Зверино) - Дунав 98 (Селановци)                    6:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман)           0:1 
Ботев (Рогозен) - Околчица (Моравица)                     0:1 
Локомотив 1929 (Мездра) - Монолит (Манастирище)           отложен 
Ботев (Криводол) - Строител (Кунино)                      4:1 
Миньор 2005 (Згориград) - Манастирище (Манастирище)       0:2 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                 0:4 
25 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Монолит (Манастирище)           6:2 

                           XIX кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Скала (Зверино)                 0:2 
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Криводол)              2:4 
Строител (Кунино) - Локомотив 1929 (Мездра)               0:4 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                   1:2 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          2:0 
Искър 1923 (Роман) - Балкански (Михайлово)                5:0 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Дунав 98 (Селановци)                  3:1 

                           XX кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Скала (Зверино) - Огоста (Хайредин)                       2:0 
Балкански (Михайлово) - Околчица (Моравица)               1:6 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Монолит (Манастирище)        1:2 
Ботев (Рогозен) - Строител (Кунино)                       2:1 
Локомотив 1929 (Мездра) - Манастирище (Манастирище)       6:2 
Ботев (Криводол) - Миньор 2005 (Згориград)                3:0 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Искър 1923 (Роман)                 2:2 

                           XXI кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Локомотив 1929 (Мездра)         1:9 
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Рогозен)               1:0 
Строител (Кунино) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            5:2 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Балкански (Михайлово)             5:1 
Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                    отложен 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Скала (Зверино)                        4:2 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Дунав 98 (Селановци)                8:0 
24 май 2016, вторник, 18:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                    1:0 

                           XXII кръг

30 април 2016, събота, 17:00 ч:
Скала (Зверино) - Искър 1923 (Роман)                      5:0 
Огоста (Хайредин) - Околчица (Моравица)                   0:0 
Дунав 98 (Селановци) - Монолит (Манастирище)              1:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Манастирище (Манастирище)    2:2 
Ботев (Рогозен) - Миньор 2005 (Згориград)                 5:1 
Локомотив 1929 (Мездра) - Ботев (Криводол)                2:1 
1 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Строител (Кунино)                 0:1 

                           XV кръг - отложен мач

4 май 2016, сряда, 18:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Локомотив 1929 (Мездра)               0:0 

                           XXIII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Ботев (Криводол) - Ботев (Рогозен)                        5:0 
Манастирище (Манастирище) - Балкански (Михайлово)         9:0 
Строител (Кунино) - Дунав 98 (Селановци)                  5:1 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин)                 2:2 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  3:0 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Скала (Зверино)                 3:0 
Миньор 2005 (Згориград) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      0:1 

                           XXIV кръг

14 май 2016, събота, 18:00 ч:
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                     0:2 
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище)                2:2 
Дунав 98 (Селановци) - Манастирище (Манастирище)          2:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)             0:1 
15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Строител (Кунино)                     6:1 
Балкански (Михайлово) - Миньор 2005 (Згориград)           2:2 
Ботев (Рогозен) - Локомотив 1929 (Мездра)                 0:4 

                           XVII кръг - отложен мач

18 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Околчица (Моравица) - Локомотив 1929 (Мездра)             2:3 

                           XXV кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Скала (Зверино)                         6:1 
Ботев (Криводол) - Балкански (Михайлово)                  5:0 
Миньор 2005 (Згориград) - Дунав 98 (Селановци)            5:1 
Манастирище (Манастирище) - Огоста (Хайредин)             0:2 
Строител (Кунино) - Искър 1923 (Роман)                    1:0 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)               2:4 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      5:1 

                           XXI кръг - отложен мач

24 май 2016, вторник, 18:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                    1:0 

                           XVIII кръг - отложен мач

25 май 2016, сряда, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Монолит (Манастирище)           6:2 

                           XXVI кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Скала (Зверино) - Монолит (Манастирище)                   2:4 
Искър 1923 (Роман) - Манастирище (Манастирище)            1:3 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Рогозен)              3:0 сл. * 
* - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Строител (Кунино)                   3:0 сл. * 
* - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Огоста (Хайредин) - Миньор 2005 (Згориград)               6:0 
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Криводол)                   1:5 
Балкански (Михайлово) - Локомотив 1929 (Мездра)           1:3 

нагоре


"А" ОФГ Враца 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Околчица (Моравица)                XXX  2:3  2:2  2:4  8:0  6:3  4:3  2:0  2:1  4:0  3:0*10:1  7:3  3:0 
 2. Локомотив 1929 (Мездра)            3:4  XXX  2:1  6:2  3:0* 3:0  6:2  5:1  4:1  3:0  7:2 13:2  5:1  9:0 
 3. Ботев (Криводол)                   3:0  1:0  XXX  1:0  2:1  2:2  4:3  1:0  5:0  4:2  4:1  5:0  3:0  2:0 
 4. Манастирище (Манастирище)          1:3  0:2  2:4  XXX  1:1  0:2  1:1  0:1  1:0  3:2  2:0  9:0  8:0  6:1 
 5. Дунав 98 (Селановци)               0:2  4:1  1:5  2:2  XXX  2:0  1:1  4:3  3:1  2:1  3:0  1:0  4:0  2:2 
 6. Огоста (Хайредин)                  0:0  0:0  1:2  1:0  3:1  XXX  1:1  4:1  0:1  4:4  6:1  3:1  6:0  3:0*
 7. Монолит (Манастирище)              2:4  1:3  2:2  0:3  3:0  2:2  XXX  0:1  1:2  2:1  3:2  5:1  6:0  3:1 
 8. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         0:4  2:0  0:1  2:2  0:1  3:2  1:2  XXX  3:0* 2:0  7:0  7:1  7:1  0:1 
 9. Ботев (Рогозен)                    0:1  0:4  1:1  0:1  1:2  0:2  1:0  1:1  XXX  6:1  2:1  0:4  5:1  7:1 
10. Скала (Зверино)                    0:2  0:4  3:2  0:3* 6:0  2:0  2:4  1:2  1:2  XXX  2:1  2:0 10:1  5:0 
11. Строител (Кунино)                  0:3  0:4  2:1  2:3  5:1  0:0  0:2  5:2  1:1  1:2  XXX  2:4  3:2  1:0 
12. Балкански (Михайлово)              1:6  1:3  1:6  1:4  0:3  0:4  1:3  2:0  2:2  2:0  0:1  XXX  2:2  5:2 
13. Миньор 2005 (Згориград)            2:5  1:9  1:4  0:2  5:1  0:6  2:3  0:1  1:2  0:2  2:1  3:0  XXX  3:0 
14. Искър 1923 (Роман)                 1:6  2:6  1:7  1:3  0:3  1:0  2:2  2:5  1:6  1:2  3:2  5:0  2:4  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Враца 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Скала 2015 (Оселна)                18   16   0   2   78:17   48 [+]   
-------------------------------------------------------------------
 2. Бутан (Бутан)                      18   13   1   4   63:27   40 [-][*]
 3. Ботев 2013 (Попица)                18    9   2   7   43:37   29 [-]   
 4. Аугуста (Хърлец)                   18    6   3   9   37:37   21 [-]   
 5. Любимец (Търнава)                  18    5   2  11   26:47   17 [-]   
 6. Ботев (Бърдарски геран)            18    5   1  12   27:52   16 [-]   
 7. Искра (Власатица)                  18    4   1  13   30:87   13 [+]   

Бележки
  - ОФГ Враца е реорганизирана в единна "А" ОФГ, в която имат право да участват първите 7 отбора от двете регионални групи от изминалия сезон. Създадена е и единна "Б" ОФГ.
  - Искра (Власатица) и Скала 2015 (Оселна) се включват в групата.
  - На 14 август 2015 г. Искър 1923 (Роман) е изваден от групата и е включен в "Б" ОФГ, тъй като стадионът му не отговаря на необходимите изисквания за "А" ОФГ. На негово място в групата е включен Локомотив 1929 (Мездра), 10-ти в ОФГ Враца - юг през изминалия сезон.
  - На 24 август 2015 г. Бутан (Бутан), 7-ми в ОФГ Враца - север; и Торпедо 2004 (Борован), 7-ми в ОФГ Враца - юг през изминалия сезон; се отказват от участие в "А" ОФГ. Бутан заявява участие в "Б" ОФГ. В резултат в групата отново е включен Искър 1923 (Роман), както и Миньор 2005 (Згориград), 9-ти в ОФГ Враца - юг през изминалия сезон. Локомотив 1929 поема програмата на Торпедо 2004, а Миньор 2005 - на Бутан.
  - Скала 2015 (Оселна) играе домакинските си мачове в Зверино.


                           I кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Бутан (Бутан)                       3:4 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Бърдарски геран)             7:1 
Аугуста (Хърлец) - Любимец (Търнава)                      8:1 
Искра (Власатица)                                         почива

                           II кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Бутан (Бутан) - Любимец (Търнава)                         4:2 
Искра (Власатица) - Аугуста (Хърлец)                      2:2 
Ботев 2013 (Попица) - Скала 2015 (Оселна)                 отложен 
24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Скала 2015 (Оселна)                 5:0 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           III кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Бърдарски геран)                4:0 сл. * 
* - прекратен в 15' при 1:0, когато играч на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Бутан (Бутан)                       3:1 
Любимец (Търнава) - Искра (Власатица)                     4:1 
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Бутан (Бутан) - Искра (Власатица)                         7:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Любимец (Търнава)               4:1 
Ботев 2013 (Попица) - Аугуста (Хърлец)                    2:2 
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           V кръг

11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Аугуста (Хърлец) - Скала 2015 (Оселна)                    0:1 
Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                   3:1 
Искра (Власатица) - Ботев (Бърдарски геран)               1:5 
Бутан (Бутан)                                             почива

                           VI кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Бутан (Бутан) - Ботев (Бърдарски геран)                   5:1 
Ботев 2013 (Попица) - Искра (Власатица)                   6:2 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Любимец (Търнава)                   7:0 сл. * 
* - прекратен на полувремето при 4:0, когато след контузия гостите остават с
    по-малко от 7 футболисти.
Аугуста (Хърлец)                                          почива

                           II кръг - отложен мач

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Скала 2015 (Оселна)                 5:0 

                           VII кръг

1 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Аугуста (Хърлец) - Бутан (Бутан)                          2:3 
Искра (Власатица) - Скала 2015 (Оселна)                   1:8 
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев 2013 (Попица)             4:0 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           VIII кръг

8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Бутан (Бутан) - Ботев 2013 (Попица)                       0:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Скала 2015 (Оселна)             0:4 
Любимец (Търнава) - Аугуста (Хърлец)                      1:0 
Искра (Власатица)                                         почива

                           IX кръг

15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Любимец (Търнава) - Бутан (Бутан)                         3:2 
Аугуста (Хърлец) - Искра (Власатица)                      6:3 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев 2013 (Попица)                 8:0 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           X кръг

22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Бутан (Бутан) - Скала 2015 (Оселна)                       3:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Аугуста (Хърлец)                0:2 
Искра (Власатица) - Любимец (Търнава)                     2:1 
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

                           XI кръг

20 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Искра (Власатица) - Бутан (Бутан)                         1:4 
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)               0:0 
Аугуста (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица)                    1:2 
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XII кръг

27 март 2016, неделя, 15:30 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Аугуста (Хърлец)                    3:0 
Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава)                   2:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Искра (Власатица)               4:1 
Бутан (Бутан)                                             почива

                           XIII кръг

3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Бутан (Бутан)                   0:3 
Искра (Власатица) - Ботев 2013 (Попица)                   2:1 
Любимец (Търнава) - Скала 2015 (Оселна)                   1:3 
Аугуста (Хърлец)                                          почива

                           XIV кръг

10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Бутан (Бутан) - Аугуста (Хърлец)                          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Искра (Власатица)                   7:0 
Ботев 2013 (Попица) - Ботев (Бърдарски геран)             5:0 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           XV кръг

17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)               3:0 сл. 
Аугуста (Хърлец) - Искра (Власатица)                      5:1 
Ботев 2013 (Попица) - Бутан (Бутан)                       4:2 
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XVI кръг

24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Искра (Власатица) - Ботев 2013 (Попица)                   3:5 
Ботев (Бърдарски геран) - Аугуста (Хърлец)                5:1 
Скала 2015 (Оселна) - Любимец (Търнава)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Бутан (Бутан)                                             почива

                           XVII кръг

29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Аугуста (Хърлец) - Скала 2015 (Оселна)                    0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Бутан (Бутан) - Искра (Власатица)                         9:0 сл. * 
* - прекратен в 82' при 6:1, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
30 април 2016, събота, 13:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Ботев (Бърдарски геран)             6:0 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           XVIII кръг

8 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Бутан (Бутан)                   1:2 
Скала 2015 (Оселна) - Ботев 2013 (Попица)                 5:0 
Любимец (Търнава) - Аугуста (Хърлец)                      1:1 
Искра (Власатица)                                         почива

                           XIX кръг

15 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава)                   1:0 
Бутан (Бутан) - Скала 2015 (Оселна)                       1:2 
Искра (Власатица) - Ботев (Бърдарски геран)               3:1 
Аугуста (Хърлец)                                          почива

                           XX кръг

22 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Искра (Власатица)                  10:3 
Любимец (Търнава) - Бутан (Бутан)                         3:4 
Аугуста (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица)                    1:0 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           XXI кръг

29 май 2016, неделя, 17:00 ч:
Бутан (Бутан) - Аугуста (Хърлец)                          6:2 
Искра (Власатица) - Любимец (Търнава)                     4:2 
Ботев (Бърдарски геран) - Скала 2015 (Оселна)             1:4 
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

нагоре


"Б" ОФГ Враца 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7. 
-------------------------------------------------------------------------
 1. Скала 2015 (Оселна)                XXX  3:1  8:0  3:0  7:0* 7:1  7:0 
                                       XXX  ---  5:0  ---  3:0* --- 10:3 
 2. Бутан (Бутан)                      3:0  XXX  0:0  3:0* 4:2  5:1  7:0 
                                       1:2  XXX  ---  6:2  ---  ---  9:0*
 3. Ботев 2013 (Попица)                5:0  3:4  XXX  2:2  2:0  5:0  6:2 
                                       ---  4:2  XXX  ---  1:0  6:0  --- 
 4. Аугуста (Хърлец)                   0:1  2:3  1:2  XXX  8:1  4:0* 6:3 
                                       0:3* ---  1:0  XXX  ---  ---  5:1 
 5. Любимец (Търнава)                  1:3  3:2  3:1  1:0  XXX  0:0  4:1 
                                       ---  3:4  ---  1:1  XXX  3:0* --- 
 6. Ботев (Бърдарски геран)            0:4  0:3  4:0  0:2  4:1  XXX  4:1 
                                       1:4  1:2  ---  5:1  ---  XXX  --- 
 7. Искра (Власатица)                  1:8  1:4  2:1  2:2  2:1  1:5  XXX 
                                       ---  ---  3:5  ---  4:2  3:1  XXX 
-------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Враца 2015/16 - страници на отбори

http://www.konkurent.bg/news/sport - в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
http://www.tribali.info/bg/sport/ - Трибали - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Скала (Зверино)
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре