ОФГ Враца 2014/15


ОФГ Враца - север 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Манастирище 2000 (Манастирище)     18   17   0   1   92:25   51     Финал 
-------------------------------------------------------------------
 2. Монолит (Манастирище)              18   16   0   2   78:17   48           
 3. Дунав 98 (Селановци)               18   13   1   4   64:19   40            [1 1 0  3:0  4]
 4. Огоста (Хайредин)                  18   13   1   4   55:17   40            [0 1 1  0:3  1]
 5. Балкански (Михайлово)              18    7   0  11   34:49   21           
 6. Ботев (Рогозен)                    18    6   1  11   44:48   19           
 7. Бутан (Бутан)                      18    6   0  12   33:54   18           
-------------------------------------------------------------------
 8. Аугуста (Хърлец)                   18    4   1  13   23:69   13     Изпада
 9. Ботев (Бърдарски геран)            18    4   0  14   25:90   12 <-  Изпада
10. Любимец (Търнава)                  18    2   0  16   16:76    6     Изпада

Бележки
  - Мизия (Мизия), 5-ти; Надежда 1926 (Оряхово), 10-ти; и Септември (Гложене), 11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Ботев (Бърдарски геран), 11-ти в ОФГ Враца - юг през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Враца - север.
  - Монолит (Манастирище) играе домакинските си мачове през есента в Рогозен, а през пролетта - в Бутан.
  - Първите 7 отбора във всяка група имат право да се включват в единна "А" ОФГ за следващия сезон, която ще бъде съставена от 14 отбора. Останалите 3 отбора изпадат в предвидена от следващия сезон "Б" ОФГ.


                           I кръг

30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Бутан (Бутан) - Ботев (Рогозен)                           1:2 
Аугуста (Хърлец) - Балкански (Михайлово)                  2:1 
31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
в Бърдарски геран: *
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)               1:6 
* - в Бърдарски геран по взаимна договорка. Ответният мач през пролетта се
    играе в Търнава.
Манастирище 2000 (Манастирище) - Огоста (Хайредин)        2:1 
1 септември 2014, понеделник, 18:30 ч:
в Селановци: *
Монолит (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)              2:1 
* - в Селановци след решение на ОС. Ответният мач през пролетта се играе в
    Рогозен.

                           II кръг

6 септември 2014, събота, 18:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Дунав 98 (Селановци)                    1:5 
Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище)                 1:2 
Бутан (Бутан) - Аугуста (Хърлец)                          5:1 
7 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Манастирище 2000 (Манастирище)  0:7 
Балкански (Михайлово) - Любимец (Търнава)                 6:0 

                           III кръг

13 септември 2014, събота, 18:00 ч:
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Рогозен)                        0:4 сл. * 
* - прекратен в 87' при 1:1, когато играч на домакините удря единият помощник
    съдия при отбелязването на втори гол за гостите.
Манастирище 2000 (Манастирище) - Балкански (Михайлово)    7:2 
в Рогозен:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)           7:1 
14 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Търнава) - Бутан (Бутан)                         0:2 
Дунав 98 (Селановци) - Огоста (Хайредин)                  3:0 

                           IV кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                       0:1 
Бутан (Бутан) - Манастирище 2000 (Манастирище)            2:8 
Аугуста (Хърлец) - Любимец (Търнава)                      0:4 сл. * 
* - прекратен в 38' при 1:1 след масов бой между футболисти на двата отбора,
    нахлуване на терена на публика на домакините и ударен от зрители играч
    на гостите. Аугуста е наказан с 2 мача с лишаване от домакинство.
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Дунав 98 (Селановци)            0:7 
Балкански (Михайлово) - Монолит (Манастирище)             0:1 

                           V кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Манастирище 2000 (Манастирище) - Аугуста (Хърлец)         9:2 
в Рогозен:
Монолит (Манастирище) - Бутан (Бутан)                     7:1 
Дунав 98 (Селановци) - Балкански (Михайлово)              4:0 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Бърдарски геран)               7:0 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Любимец (Търнава) - Ботев (Рогозен)                       1:3 

                           VI кръг

4 октомври 2014, събота, 12:00 ч:
в Бутан: *
Аугуста (Хърлец) - Монолит (Манастирище)                  0:3 сл. ** 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Аугуста.
** - домакините не се явяват.
4 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Ботев (Бърдарски геран)                 5:1 
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                 0:3 
Бутан (Бутан) - Дунав 98 (Селановци)                      2:3 
Любимец (Търнава) - Манастирище 2000 (Манастирище)        0:3 

                           VII кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Манастирище 2000 (Манастирище) - Ботев (Рогозен)          7:3 
Огоста (Хайредин) - Бутан (Бутан)                         6:1 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
в Рогозен:
Монолит (Манастирище) - Любимец (Търнава)                 9:0 
Дунав 98 (Селановци) - Аугуста (Хърлец)                   7:1 
Ботев (Бърдарски геран) - Балкански (Михайлово)           4:3 

                           VIII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово)                   1:2 
Бутан (Бутан) - Ботев (Бърдарски геран)                   3:1 
на неутрален терен: *
Аугуста (Хърлец) - Огоста (Хайредин)                      0:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Аугуста.
Манастирище 2000 (Манастирище) - Монолит (Манастирище)    5:3 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
в Селановци: *
Любимец (Търнава) - Дунав 98 (Селановци)                  0:7 сл. ** 
* - в Селановци по взаимна договорка заради събора на Селановци на 18
    октомври. Ответният мач през пролетта се играе в Търнава.
** - прекратен при 0:4 на полувремето, когато символичните домакините
     отказват да продължат.

                           IX кръг

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                   2:1 
Огоста (Хайредин) - Любимец (Търнава)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Манастирище 2000 (Манастирище)     отложен * 
* - отложен заради лошо време и заснежен терен.
Ботев (Бърдарски геран) - Аугуста (Хърлец)                3:4 
Балкански (Михайлово) - Бутан (Бутан)                     1:0 
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Манастирище 2000 (Манастирище)     0:2 

                           X кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Аугуста (Хърлец)                  0:3 
в Търнава: *
Ботев (Бърдарски геран) - Любимец (Търнава)               0:4 
* - в Търнава по взаимна договорка от I кръг.
Огоста (Хайредин) - Манастирище 2000 (Манастирище)        отложен 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Бутан (Бутан)                           7:2 
в Бутан: *
Дунав 98 (Селановци) - Монолит (Манастирище)              0:2 
* - в Рогозен с решение на ОС от I кръг, в последвие игран в Бутан.
6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Манастирище 2000 (Манастирище)        0:1 

                           XI кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Рогозен)                    3:1 
в Бутан:
Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин)                 2:4 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Рогозен:
Манастирище 2000 (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран) 11:0 
Любимец (Търнава) - Балкански (Михайлово)                 1:3 
Аугуста (Хърлец) - Бутан (Бутан)                          0:2 

                           XII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Манастирище 2000 (Манастирище)    0:2 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Аугуста (Хърлец)                        3:3 
Бутан (Бутан) - Любимец (Търнава)                         4:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Монолит (Манастирище)           0:4 
Огоста (Хайредин) - Дунав 98 (Селановци)                  0:0 

                           XIII кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Бутан:
Монолит (Манастирище) - Балкански (Михайлово)             9:1 
Манастирище 2000 (Манастирище) - Бутан (Бутан)            4:2 
Любимец (Търнава) - Аугуста (Хърлец)                      2:3 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен)                       3:1 
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Бърдарски геран)            5:0 сл. * 
* - прекратен в 14' при 2:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.

                           XIV кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Аугуста (Хърлец) - Манастирище 2000 (Манастирище)         1:6 
Бутан (Бутан) - Монолит (Манастирище)                     0:5 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Любимец (Търнава)                       6:1 
Балкански (Михайлово) - Дунав 98 (Селановци)              1:5 
Ботев (Бърдарски геран) - Огоста (Хайредин)               2:7 

                           XV кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Дунав 98 (Селановци) - Бутан (Бутан)                      3:1 
в Бутан:
Монолит (Манастирище) - Аугуста (Хърлец)                  4:0 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев (Рогозен)                 2:1 
Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово)                 5:2 
Манастирище 2000 (Манастирище) - Любимец (Търнава)        4:0 сл. * 
* - прекратен в 5' при 1:0, когато играч на гостите, които започват срещата
    със 7 футболисти, се контузва.

                           X кръг - отложен мач

6 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Манастирище 2000 (Манастирище)        0:1 

                           XVI кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Манастирище 2000 (Манастирище)          3:7 
Аугуста (Хърлец) - Дунав 98 (Селановци)                   0:4 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Търнава) - Монолит (Манастирище)                 1:8 
Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин)                         0:3 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Бърдарски геран)           6:0 

                           XVII кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Ботев (Рогозен)                   4:2 
в Бутан:
Монолит (Манастирище) - Манастирище 2000 (Манастирище)    5:1 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Бутан (Бутан)                   1:5 
Огоста (Хайредин) - Аугуста (Хърлец)                      3:0 
в Търнава: *
Дунав 98 (Селановци) - Любимец (Търнава)                  6:0 
* - в Търнава по взаимна договорка от VIII кръг.

                           XVIII кръг

22 май 2015, петък, 18:00 ч:
Бутан (Бутан) - Балкански (Михайлово)                     0:2 
23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Монолит (Манастирище)                   0:3 сл. 
Манастирище 2000 (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)     6:1 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Търнава) - Огоста (Хайредин)                     1:3 
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Бърдарски геран)                3:4 

нагоре


ОФГ Враца - север 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Манастирище 2000 (Манастирище)     XXX  5:3  6:1  2:1  7:2  7:3  4:2  9:2 11:0  4:0*
 2. Монолит (Манастирище)              5:1  XXX  2:1  2:4  9:1  2:1  7:1  4:0  7:1  9:0 
 3. Дунав 98 (Селановци)               0:2  0:2  XXX  3:0  4:0  3:1  3:1  7:1  5:0* 6:0 
 4. Огоста (Хайредин)                  0:1  1:2  0:0  XXX  5:2  3:1  6:1  3:0  7:0  3:0*
 5. Балкански (Михайлово)              0:2  0:1  1:5  0:3  XXX  4:2  1:0  0:3  6:0  6:0 
 6. Ботев (Рогозен)                    3:7  0:3* 1:5  0:1  1:2  XXX  7:2  3:3  5:1  6:1 
 7. Бутан (Бутан)                      2:8  0:5  2:3  0:3  0:2  1:2  XXX  5:1  3:1  4:0 
 8. Аугуста (Хърлец)                   1:6  0:3* 0:4  0:5  2:1  0:4* 0:2  XXX  3:4  0:4*
 9. Ботев (Бърдарски геран)            0:7  0:4  0:7  2:7  4:3  2:1  1:5  3:4  XXX  0:4 
10. Любимец (Търнава)                  0:3  1:8  0:7* 1:3  1:3  1:3  0:2  2:3  1:6  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Враца - юг 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Околчица (Моравица)                18   15   1   2   83:19   46  Финал 
-------------------------------------------------------------------
 2. Скала (Зверино)                    18   13   3   2   55:16   42         [2 0 0  5:2  6]
 3. Ботев (Криводол)                   18   14   0   4   55:28   42         [0 0 2  2:5  0]
 4. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         18   11   1   6   44:24   34        
 5. Строител (Кунино)                  18    9   2   7   47:38   29        
 6. Искър 1923 (Роман)                 18    7   1  10   31:48   22        
 7. Торпедо 2004 (Борован)             18    6   2  10   36:46   20        
-------------------------------------------------------------------
 8. Ботев 2013 (Попица)                18    4   2  12   28:56   14  Изпада
 9. Миньор 2005 (Згориград)            18    3   0  15   19:81    9  Изпада
10. Локомотив 1929 (Мездра)            18    2   0  16   22:64    6  Изпада

Бележки
  - Ботев (Бърдарски геран), 11-ти в ОФГ Враца - юг през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Враца - север.
  - Искър 1923 (Роман) играе домакинските си мачове през есента в Кунино, заради ремонт на стадиона в Роман.
  - Околчица (Моравица) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в Мездра.
  - Локомотив 1929 (Мездра) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в Мездра.
  - Първите 7 отбора във всяка група имат право да се включват в единна "А" ОФГ за следващия сезон, която ще бъде съставена от 14 отбора. Останалите 3 отбора изпадат в предвидена от следващия сезон "Б" ОФГ.

                           I кръг

30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Строител (Кунино) - Локомотив 1929 (Мездра)               4:1 
31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
в Кунино:
Искър 1923 (Роман) - Миньор 2005 (Згориград)              8:0 
в Попица: *
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев 2013 (Попица)              2:2 
* - в Попица след решение на ОС. Ответният мач през пролетта се играе в
    Борован.
в Криводол: *
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)             1:3 
* - в Криводол по взаимна договорка. Ответният мач през пролетта се играе в
    Бяла Слатина.
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)                     0:3 

                           II кръг

6 септември 2014, събота, 18:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Торпедо 2004 (Борован)          1:3 
Строител (Кунино) - Искър 1923 (Роман)                    3:1 
7 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Скала (Зверино)                 0:4 
Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица)                    2:1 
Ботев 2013 (Попица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          1:2 

                           III кръг

13 септември 2014, събота, 18:00 ч:
в Кунино:
Искър 1923 (Роман) - Локомотив 1929 (Мездра)              4:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Миньор 2005 (Згориград)      9:0 
14 септември 2014, неделя, 18:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Строител (Кунино)                4:1 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Ботев 2013 (Попица)                 4:0 
Скала (Зверино) - Ботев (Криводол)                        1:0 

                           IV кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Околчица (Моравица)             0:5 
Строител (Кунино) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            3:2 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Ботев (Криводол)                1:3 
Ботев 2013 (Попица) - Скала (Зверино)                     0:3 
в Кунино:
Искър 1923 (Роман) - Торпедо 2004 (Борован)               3:2 

                           V кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив 1929 (Мездра)          4:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман)           4:0 сл. * 
* - прекратен в 25' при 1:0, когато футболисти на гостите атакуват съдията с
    претенции за дузпа. След като получават два червени картона, гостите
    напускат терена.
Скала (Зверино) - Миньор 2005 (Згориград)                 5:0 
Ботев (Криводол) - Ботев 2013 (Попица)                    5:0 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Строител (Кунино)                   3:0 

                           VI кръг

4 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Ботев 2013 (Попица)             3:2 
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Криводол)                0:4 
Строител (Кунино) - Скала (Зверино)                       1:1 
в Кунино:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  2:3 
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       1:0 

                           VII кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив 1929 (Мездра)      3:0 
Скала (Зверино) - Искър 1923 (Роман)                      1:2 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Торпедо 2004 (Борован)              3:2 
Ботев (Криводол) - Строител (Кунино)                      4:0 
Ботев 2013 (Попица) - Миньор 2005 (Згориград)             6:1 

                           VIII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица)                   7:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          0:1 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Миньор 2005 (Згориград)         7:1 
в Кунино:
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Криводол)                     0:3 
Торпедо 2004 (Борован) - Скала (Зверино)                  1:2 

                           IX кръг

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Локомотив 1929 (Мездра)             3:0 сл. * 
* - гостите отказват да играят на заснежен терен, въпреки че съдиите
    преценяват, че той е годен за игра.
Скала (Зверино) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              1:1 
Ботев (Криводол) - Торпедо 2004 (Борован)                 5:1 
Ботев 2013 (Попица) - Искър 1923 (Роман)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Миньор 2005 (Згориград) - Строител (Кунино)               4:2 

                           X кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              отложен 
в Попица: *
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             2:1 
* - в Бяла Слатина по взаимна договорка от I кръг, изместен в Попица.
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                     1:1 
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Строител (Кунино)               1:5 
в Борован: *
Ботев 2013 (Попица) - Торпедо 2004 (Борован)              2:2 
* - в Борован след решение на ОС от I кръг.
10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              3:1 

                           XI кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Скала (Зверино) - Локомотив 1929 (Мездра)                 1:0 
в Малорад:
Торпедо 2004 (Борован) - Миньор 2005 (Згориград)          1:0 
Искър 1923 (Роман) - Строител (Кунино)                    1:1 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол)                    9:1 
в Попица: *
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев 2013 (Попица)          3:0 
* - в Попица заради лошо състояние на терена в Бяла Слатина.

                           XII кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
Строител (Кунино) - Торпедо 2004 (Борован)                6:2 
Миньор 2005 (Згориград) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      1:2 
Ботев 2013 (Попица) - Околчица (Моравица)                 1:6 
Ботев (Криводол) - Скала (Зверино)                        2:4 
5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Искър 1923 (Роман)              2:3 

                           X кръг - отложен мач

10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              3:1 

                           XIII кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
Скала (Зверино) - Ботев 2013 (Попица)                     6:1 
Околчица (Моравица) - Миньор 2005 (Згориград)            10:1 
19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Локомотив 1929 (Мездра)                3:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Строител (Кунино)            2:1 
Торпедо 2004 (Борован) - Искър 1923 (Роман)               0:1 

                           XIV кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           0:2 
Строител (Кунино) - Околчица (Моравица)                   0:4 
Ботев 2013 (Попица) - Ботев (Криводол)                    2:4 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)          2:4 
Миньор 2005 (Згориград) - Скала (Зверино)                 0:4 

                           XV кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Локомотив 1929 (Мездра)             3:0 сл. 
Скала (Зверино) - Строител (Кунино)                       5:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)       3:1 
3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Криводол) - Миньор 2005 (Згориград)                7:1 
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  7:1 

                           XVI кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)              3:7 
в Зверино: *
Искър 1923 (Роман) - Скала (Зверино)                      0:8 
* - в Зверино заради наказание с лишаване от домакинство на Искър 1923.
Строител (Кунино) - Ботев (Криводол)                      3:0 
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев 2013 (Попица)             1:2 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      1:5 

                           XVII кръг

17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Локомотив 1929 (Мездра)         3:0 
Ботев 2013 (Попица) - Строител (Кунино)                   0:3 
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                     3:0 
Скала (Зверино) - Торпедо 2004 (Борован)                  4:1 
Околчица (Моравица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          7:0 

                           XVIII кръг

24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (Мездра) - Околчица (Моравица)             2:9 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Скала (Зверино)              4:1 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Криводол)                 2:4 
Искър 1923 (Роман) - Ботев 2013 (Попица)                  4:2 
Строител (Кунино) - Миньор 2005 (Згориград)               5:2 

нагоре


ОФГ Враца - юг 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Околчица (Моравица)                XXX  0:3  9:1  7:0  3:0  7:1  3:2  4:0 10:1  3:0*
 2. Скала (Зверино)                    1:1  XXX  1:0  1:1  5:2  1:2  4:1  6:1  5:0  1:0 
 3. Ботев (Криводол)                   2:1  2:4  XXX  2:1  4:0  3:0  5:1  5:0  7:1  3:1 
 4. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         0:1  4:1  1:3  XXX  2:1  4:0* 3:1  3:0  9:0  3:0 
 5. Строител (Кунино)                  0:4  1:1  3:0  3:2  XXX  3:1  6:2  7:1  5:2  4:1 
 6. Искър 1923 (Роман)                 2:3  0:8  0:3  0:2  1:1  XXX  3:2  4:2  8:0  4:1 
 7. Торпедо 2004 (Борован)             3:7  1:2  2:4  1:0  4:1  0:1  XXX  2:2  1:0  4:0 
 8. Ботев 2013 (Попица)                1:6  0:3  2:4  1:2  0:3  3:0* 2:2  XXX  6:1  3:0*
 9. Миньор 2005 (Згориград)            0:5  0:4  0:4  1:2  4:2  3:1  1:3  1:2  XXX  3:0 
10. Локомотив 1929 (Мездра)            2:9  0:4  1:3  1:5  1:5  2:3  2:4  3:2  7:1  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Враца - финал 2014/15

                           Финал:

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Криводол, ст."Христо Ботев":
Манастирище 2000 (Манастирище) - Околчица (Моравица)      2:3 (1:2)
  [0:2 Георги Янев 2'-д,27'; 2:2 Илия Илиев 41',84'; 2:3 Димитър Георгиев 90'+1']
  [чк: Пламен Илиев (М) 90', Вангел Христов (О) 90'], ~ 450 зрители

нагоре


ОФГ Враца 2014/15 - страници на отбори

http://www.tribali.info/bg/sport/ - Трибали - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
http://www.konkurent.bg/news/sport - в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре