Юноши старша възраст (род.1997-98): Стара Загора - Междуобластна група 2015/16

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стара Загора (Стара Загора)        18   14   0   4   56:13   42
-------------------------------------------------------------------
 2. Сливен 2000 (Сливен)               18   13   1   4   88:19   40
 3. Миньор (Раднево)                   18   11   1   6   56:37   34
 4. Розова долина (Казанлък)           18   11   0   7   55:35   33
 5. Чирпан (Чирпан)                    18    8   1   9   46:63   25
 6. Загорец (Нова Загора)              18    4   1  13   36:58   13
 7. Ботев (Гълъбово)                   18    0   0  18   12:124   0

                           I кръг

24 септември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                        4:2 
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)    0:1 
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              1:8 
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           II кръг

1 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)       отложен 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                5:4 
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       1:4 
3 декември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)       4:2 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           III кръг

8 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)              11:0 
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                   4:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Стара Загора (Стара Загора)        4:1 
Миньор (Раднево)                                          почива

                           IV кръг

15 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                    2:1 
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  0:3 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               3:2 
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           V кръг

22 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  2:5 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                  11:0 
Стара Загора (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)             5:0 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           VI кръг

29 октомври 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Стара Загора (Стара Загора)            0:4 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   3:2 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          4:1 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           VII кръг

5 ноември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           7:0 
Стара Загора (Стара Загора) - Миньор (Раднево)            1:2 
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        5:1 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           VIII кръг

12 ноември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        0:4 
Стара Загора (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)    4:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)              6:0 
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           IX кръг

19 ноември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Стара Загора (Стара Загора)       0:2 
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                5:1 
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                       4:1 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           X кръг

26 ноември 2015, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               1:4 
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   4:1 
Стара Загора (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)        4:0 
Миньор (Раднево)                                          почива

                           II кръг - отложен мач

3 декември 2015, четвъртък, 14:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)       4:2 

                           XI кръг

10 март 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    9:0 
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  5:1 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               3:2 
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           XII кръг

17 март 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  2:1 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   0:4 
Чирпан (Чирпан) - Стара Загора (Стара Загора)             0:4 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XIII кръг

24 март 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)            отложен 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    сезона.
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          отложен 
3 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)            4:0 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          0:5 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XIV кръг

31 март 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           0:1 
Миньор (Раднево) - Стара Загора (Стара Загора)            2:1 
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        1:4 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XIII кръг - отложени мачове

3 април 2016, неделя, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)            4:0 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          0:5 

                           XV кръг

7 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                        3:4 
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)    1:0 
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              0:1 
Ботев (Гълъбово)                                          почива

                           XVI кръг

14 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)       3:2 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                2:4 
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       1:14 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           XVII кръг

21 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               5:0 
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                   2:4 
Сливен 2000 (Сливен) - Стара Загора (Стара Загора)        0:1 
Миньор (Раднево)                                          почива

                           XVIII кръг

28 април 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                    3:3 
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  2:10 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               отложен 
24 май 2016, вторник, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:2 
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           XIX кръг

5 май 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  2:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                  17:0 
Стара Загора (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)             5:0 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XX кръг

12 май 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Стара Загора (Стара Загора)            0:7 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:4 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          3:0 сл. 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XXI кръг

19 май 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           7:2 
Стара Загора (Стара Загора) - Миньор (Раднево)            5:0 
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        8:3 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XVIII кръг - отложен мач

24 май 2016, вторник, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:2 

нагоре


Юноши старша възраст (род.1997-98): Стара Загора - Междуобластна група 2015/16 - Таблица с резултати

-------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7. 
-------------------------------------------------------------------------
 1. Стара Загора (Стара Загора)        XXX  4:0  1:2  4:0  5:0  4:2  4:0 
                                       XXX  ---  5:0  ---  5:0  3:2  --- 
 2. Сливен 2000 (Сливен)               4:1  XXX  3:0* 7:0  9:0  6:0 11:0 
                                       0:1  XXX  ---  7:2  ---  --- 17:0 
 3. Миньор (Раднево)                   2:1  3:2  XXX  3:2  4:2  2:1  4:1 
                                       ---  2:4  XXX  0:2  3:4  ---  --- 
 4. Розова долина (Казанлък)           0:1  0:1  3:2  XXX  5:1  4:1 11:0 
                                       1:0  ---  ---  XXX  ---  3:0* 5:0 
 5. Чирпан (Чирпан)                    0:4  2:1  0:4  5:4  XXX  4:1  5:1 
                                       ---  3:3  ---  2:4  XXX  ---  8:3 
 6. Загорец (Нова Загора)              0:2  1:8  2:5  0:5  4:2  XXX  5:1 
                                       ---  0:1  2:2  ---  2:4  XXX  --- 
 7. Ботев (Гълъбово)                   0:4  0:4  1:4  1:4  1:4  0:3  XXX 
                                       0:7  ---  1:14 ---  ---  2:10 XXX 
-------------------------------------------------------------------------

нагоре