Деца (род.2001-02):
София (столица) - Областна група 2015/16 »


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Септември (София) 20 18 1 1 108:11 55 ------------------------------------------------------------------- 2. Левски-Раковски (София) 20 13 1 6 73:27 40 3. ДАФ (София) 20 10 3 7 65:31 33 4. Атлетик 11 (София) 20 10 0 10 61:61 30 5. Ботев 57 (София) 20 5 3 12 41:37 18 6. Академик 1947 (София) 20 0 0 20 2:183 0 [*]
Бележки - Първоначално в групата се включват и Надежда (Доброславци) и Искър (Герман), но в последствие те се отказват съответно след I и II кръг, без да изиграят мач. В резултат програмата е изменена, за да се избегнат почиващи отбори. - Академик 1947 (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи. - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища: - Академик 1947 (София)- стар ст."Академик" /при 4-ти километър/; - Атлетик 11 (София) - в кв.Бенковски, София; - Ботев 57 (София) - ст. "57-мо училище", София; - ДАФ (София) - във Владая; - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София; - Септември (София) - ст."57-мо училище", София. I кръг 5 септември 2015 г., събота, 10:00 ч: Академик 1947 (София) - Ботев 57 (София) 0:11 Септември (София) - ДАФ (София) 3:1 Атлетик 11 (София) - Левски-Раковски (София) 1:6 II кръг 12 септември 2015 г., събота, 10:00 ч: Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София) отложен ДАФ (София) - Атлетик 11 (София) 6:1 Ботев 57 (София) - Септември (София) 0:4 23 септември 2015 г., сряда, 14:00 ч: Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София) 19:0 III кръг 26 септември 2015 г., събота, 10:00 ч: Септември (София) - Академик 1947 (София) 15:0 Атлетик 11 (София) - Ботев 57 (София) 4:1 26 септември 2015 г., събота, 13:30 ч: Левски-Раковски (София) - ДАФ (София) 3:2 IV кръг 3 октомври 2015 г., събота, 10:00 ч: Академик 1947 (София) - ДАФ (София) 0:16 Ботев 57 (София) - Левски-Раковски (София) 0:3 3 октомври 2015 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Атлетик 11 (София) 8:0 V кръг 10 октомври 2015 г., събота, 10:00 ч: Атлетик 11 (София) - Академик 1947 (София) 18:1 ДАФ (София) - Ботев 57 (София) 3:1 10 октомври 2015 г., събота, 13:30 ч: Левски-Раковски (София) - Септември (София) 3:1 VI кръг 17 октомври 2015 г., събота, 10:00 ч: Академик 1947 (София) - Септември (София) 1:20 Ботев 57 (София) - Атлетик 11 (София) 1:2 ДАФ (София) - Левски-Раковски (София) 2:0 VII кръг 24 октомври 2015 г., събота, 09:00 ч: Левски-Раковски (София) - Ботев 57 (София) 2:1 24 октомври 2015 г., събота, 10:00 ч: ДАФ (София) - Академик 1947 (София) 12:0 24 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: Атлетик 11 (София) - Септември (София) 0:3 VIII кръг 31 октомври 2015 г., събота, 10:00 ч: Септември (София) - Левски-Раковски (София) 4:0 1 ноември 2015 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 57 (София) - ДАФ (София) отложен 2 ноември 2015 г., понеделник, 12:00 ч: Академик 1947 (София) - Атлетик 11 (София) 0:15 11 ноември 2015 г., сряда, 12:00 ч: Ботев 57 (София) - ДАФ (София) 2:2 IX кръг 7 ноември 2015 г., събота, 10:00 ч: ДАФ (София) - Септември (София) 1:1 Левски-Раковски (София) - Атлетик 11 (София) 0:1 7 ноември 2015 г., събота, 12:00 ч: Ботев 57 (София) - Академик 1947 (София) 13:0 VIII кръг - отложен мач 11 ноември 2015 г., сряда, 12:00 ч: Ботев 57 (София) - ДАФ (София) 2:2 X кръг 14 ноември 2015 г., събота, 10:00 ч: Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София) 0:14 Атлетик 11 (София) - ДАФ (София) 1:0 Септември (София) - Ботев 57 (София) 3:1 XI кръг 5 март 2016 г., събота, 10:00 ч: Ботев 57 (София) - Академик 1947 (София) 3:0 сл. Септември (София) - ДАФ (София) 4:0 Атлетик 11 (София) - Левски-Раковски (София) 3:5 XII кръг 12 март 2016 г., събота, 10:00 ч: Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София) 0:3 сл. Ботев 57 (София) - Септември (София) 0:3 13 март 2016 г., неделя, 11:00 ч: ДАФ (София) - Атлетик 11 (София) 1:3 XIII кръг 19 март 2016 г., събота, 10:00 ч: Септември (София) - Академик 1947 (София) 3:0 сл. Атлетик 11 (София) - Ботев 57 (София) 1:0 19 март 2016 г., събота, 13:30 ч: Левски-Раковски (София) - ДАФ (София) 0:3 сл. XIV кръг 26 март 2016 г., събота, 10:00 ч: Академик 1947 (София) - ДАФ (София) 0:3 сл. Ботев 57 (София) - Левски-Раковски (София) 0:1 26 март 2016 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Атлетик 11 (София) 12:1 XV кръг 2 април 2016 г., събота, 10:00 ч: Атлетик 11 (София) - Академик 1947 (София) 3:0 сл. ДАФ (София) - Ботев 57 (София) 0:0 2 април 2016 г., събота, 13:30 ч: Левски-Раковски (София) - Септември (София) 0:3 XVI кръг 9 април 2016 г., събота, 10:00 ч: Академик 1947 (София) - Септември (София) 0:3 сл. Ботев 57 (София) - Атлетик 11 (София) 3:2 ДАФ (София) - Левски-Раковски (София) 2:3 XVII кръг 16 април 2016 г., събота, 10:00 ч: ДАФ (София) - Академик 1947 (София) 3:0 сл. Левски-Раковски (София) - Ботев 57 (София) 0:0 Атлетик 11 (София) - Септември (София) 0:3 XVIII кръг 23 април 2016 г., събота, 10:00 ч: Академик 1947 (София) - Атлетик 11 (София) 0:3 сл. Септември (София) - Левски-Раковски (София) 4:3 24 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 57 (София) - ДАФ (София) 1:2 XIX кръг 7 май 2016 г., събота, 10:00 ч: Академик 1947 (София) - Ботев 57 (София) 0:3 сл. ДАФ (София) - Септември (София) 0:6 7 май 2016 г., събота, 13:30 ч: Левски-Раковски (София) - Атлетик 11 (София) 5:0 XX кръг 14 май 2016 г., събота, 10:00 ч: Левски-Раковски (София) - Академик 1947 (София) 3:0 сл. Септември (София) - Ботев 57 (София) 5:0 15 май 2016 г., неделя, 10:00 ч: във Владая: Атлетик 11 (София) - ДАФ (София) 2:6
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX 4:0 3:1 8:0 3:1 15:0 XXX 4:3 4:0 12:1 5:0 3:0* 2. Левски-Раковски (София) 3:1 XXX 3:2 0:1 2:1 19:0 0:3 XXX 0:3* 5:0 0:0 3:0* 3. ДАФ (София) 1:1 2:0 XXX 6:1 3:1 12:0 0:6 2:3 XXX 1:3 0:0 3:0* 4. Атлетик 11 (София) 0:3 1:6 1:0 XXX 4:1 18:1 0:3 3:5 2:6 XXX 1:0 3:0* 5. Ботев 57 (София) 0:4 0:3 2:2 1:2 XXX 13:0 0:3 0:1 1:2 3:2 XXX 3:0* 6. Академик 1947 (София) 1:20 0:14 0:16 0:15 0:11 XXX 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 22 21 0 1 126:16 63 ------------------------------------------------------------------- 2. ЦСКА (София) 22 18 1 3 76:9 55 3. Славия 1913 (София) 22 15 2 5 56:18 47 4. ДИТ Спорт (София) 22 13 3 6 47:36 42 5. Лъвчетата (София) 22 13 1 8 60:25 40 6. Левски-Раковски (София) 22 10 4 8 41:27 34 7. Локомотив 1929 (София) 22 10 3 9 40:50 33 8. Чавдар (Етрополе) 22 6 2 14 18:59 20 9. Атлетик 11 (София) 22 5 3 14 25:66 18 10. София 2010 (София) 22 5 0 17 41:102 15 11. Спортист 13 (София) 22 3 1 18 23:98 10 12. Септември (София) 22 2 2 18 14:61 8
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища: - Атлетик 11 (София) - в кв.Бенковски, София; - ДИТ Спорт (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София (есента); ст."57-мо училище", София (пролет); - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов", София; - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", София; - Локомотив 1929 (София) - в кв.Требич, София; - Лъвчетата (София) - ст."Бонсист", София; - Септември (София) - ст."57-мо училище", София; - Славия 1913 (София) - ст."Славия", София; - София 2010 (София) - есента на ст."Бонсист", София; пролетта на комплекс "Царско село", София; - Спортист 13 (София) - в Негован; - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София; - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе. I кръг 5 септември 2015 г., събота, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Спортист 13 (София) 0:3 сл. * * - домакините нямат редовни медицински документи. 5 септември 2015 г., събота, 17:00 ч: Лъвчетата (София) - Атлетик 11 (София) 8:0 6 септември 2015 г., неделя, 09:30 ч: в София, ст."Георги Аспарухов": Левски-Раковски (София) - Левски (София) 1:7 6 септември 2015 г., неделя, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София) 0:3 6 септември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София) 0:6 6 септември 2015 г., неделя, 17:00 ч: София 2010 (София) - Септември (София) 6:1 II кръг 13 септември 2015 г., неделя, 09:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София) 3:3 Локомотив 1929 (София) - Лъвчетата (София) 1:5 13 септември 2015 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 0:1 13 септември 2015 г., неделя, 14:30 ч: Спортист 13 (София) - София 2010 (София) 7:5 Атлетик 11 (София) - Славия 1913 (София) 0:4 16 септември 2015 г., сряда, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 1:2 III кръг 19 септември 2015 г., събота, 11:00 ч: Лъвчетата (София) - ЦСКА (София) 2:1 20 септември 2015 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София) 2:0 Левски (София) - ДИТ Спорт (София) 10:2 20 септември 2015 г., неделя, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) 3:2 20 септември 2015 г., неделя, 12:00 ч: София 2010 (София) - Атлетик 11 (София) 2:4 20 септември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Левски-Раковски (София) - Септември (София) 2:1 IV кръг 27 септември 2015 г., неделя, 09:30 ч: ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София) 3:0 Локомотив 1929 (София) - София 2010 (София) 6:2 Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София) отложен 27 септември 2015 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 1:6 27 септември 2015 г., неделя, 14:30 ч: Спортист 13 (София) - Левски-Раковски (София) 0:3 Атлетик 11 (София) - Чавдар (Етрополе) 1:2 19 ноември 2015 г., четвъртък, 19:00 ч: Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София) 0:2 V кръг 3 октомври 2015 г., събота, 10:00 ч: Левски-Раковски (София) - Атлетик 11 (София) 1:1 4 октомври 2015 г., неделя, 09:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Септември (София) 2:0 4 октомври 2015 г., неделя, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София) 1:2 4 октомври 2015 г., неделя, 13:30 ч: София 2010 (София) - Лъвчетата (София) 0:9 4 октомври 2015 г., неделя, 14:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:2 Левски (София) - Спортист 13 (София) 11:0 VI кръг 10 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: Лъвчетата (София) - Чавдар (Етрополе) 3:0 11 октомври 2015 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - София 2010 (София) 5:1 11 октомври 2015 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София) 2:0 11 октомври 2015 г., неделя, 13:30 ч: Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София) 1:2 11 октомври 2015 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик 11 (София) - Левски (София) 0:11 12 октомври 2015 г., понеделник, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 4:0 VII кръг 18 октомври 2015 г., неделя, 09:30 ч: София 2010 (София) - ЦСКА (София) 1:5 Левски-Раковски (София) - Лъвчетата (София) 0:2 ДИТ Спорт (София) - Атлетик 11 (София) 1:0 Септември (София) - Спортист 13 (София) 3:2 18 октомври 2015 г., неделя, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София) 0:5 18 октомври 2015 г., неделя, 14:00 ч: Левски (София) - Локомотив 1929 (София) 7:0 VIII кръг 24 октомври 2015 г., събота, 14:00 ч: Атлетик 11 (София) - Септември (София) 2:1 26 октомври 2015 г., понеделник, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Спортист 13 (София) 9:0 Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София) отложен Лъвчетата (София) - Левски (София) отложен Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София) 3:1 27 октомври 2015 г., вторник, 15:00 ч: София 2010 (София) - Чавдар (Етрополе) 6:3 4 ноември 2015 г., сряда, 11:00 ч: Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София) 2:1 11 ноември 2015 г., сряда, 20:00 ч: Лъвчетата (София) - Левски (София) 1:2 IX кръг 31 октомври 2015 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Локомотив 1929 (София) 2:3 Спортист 13 (София) - Атлетик 11 (София) 1:6 31 октомври 2015 г., събота, 14:00 ч: Левски-Раковски (София) - София 2010 (София) 3:1 31 октомври 2015 г., събота, 14:30 ч: Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София) 0:2 31 октомври 2015 г., събота, 15:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 5:1 31 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София) 0:5 VIII кръг - отложен мач 4 ноември 2015 г., сряда, 11:00 ч: Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София) 2:1 X кръг 8 ноември 2015 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Спортист 13 (София) 5:0 Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София) 0:2 София 2010 (София) - Левски (София) отложен 8 ноември 2015 г., неделя, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София) 0:6 8 ноември 2015 г., неделя, 15:00 ч: Лъвчетата (София) - Септември (София) 4:0 8 ноември 2015 г., неделя, 18:00 ч: ЦСКА (София) - Атлетик 11 (София) 2:0 18 ноември 2015 г., сряда, 10:00 ч: София 2010 (София) - Левски (София) 2:7 VIII кръг - отложен мач 11 ноември 2015 г., сряда, 20:00 ч: Лъвчетата (София) - Левски (София) 1:2 XI кръг 15 ноември 2015 г., неделя, 09:30 ч: ДИТ Спорт (София) - София 2010 (София) 4:0 Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:2 15 ноември 2015 г., неделя, 11:00 ч: Атлетик 11 (София) - Локомотив 1929 (София) 1:1 15 ноември 2015 г., неделя, 12:30 ч: Спортист 13 (София) - Лъвчетата (София) 0:7 15 ноември 2015 г., неделя, 13:00 ч: Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София) 0:1 15 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Левски (София) - Чавдар (Етрополе) 10:0 X кръг - отложен мач 18 ноември 2015 г., сряда, 10:00 ч: София 2010 (София) - Левски (София) 2:7 IV кръг - отложен мач 19 ноември 2015 г., четвъртък, 19:00 ч: Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София) 0:2 XII кръг 22 ноември 2015 г., неделя, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София) отложен Атлетик 11 (София) - Лъвчетата (София) 0:3 Септември (София) - София 2010 (София) 0:2 в София, ст."Раковски": Левски (София) - Левски-Раковски (София) 3:1 22 ноември 2015 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Славия 1913 (София) 0:5 ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе) отложен 26 ноември 2015 г., четвъртък, 10:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София) 3:0 26 декември 2015 г., събота, 14:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе) 6:0 XIII кръг 5 март 2016 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 3:0 сл. София 2010 (София) - Спортист 13 (София) 8:0 5 март 2016 г., събота, 13:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 1:2 6 март 2016 г., неделя, 10:00 ч: в София, ст."Георги Аспарухов": Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София) 0:0 Славия 1913 (София) - Атлетик 11 (София) 3:0 6 март 2016 г., неделя, 12:30 ч: Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София) 1:1 XIV кръг 12 март 2016 г., събота, 11:30 ч: Атлетик 11 (София) - София 2010 (София) 5:2 13 март 2016 г., неделя, 09:30 ч: Септември (София) - Левски-Раковски (София) 0:3 13 март 2016 г., неделя, 12:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София) отложен Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:4 13 март 2016 г., неделя, 13:00 ч: ЦСКА (София) - Лъвчетата (София) 4:0 13 март 2016 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Драгалевци, София: ДИТ Спорт (София) - Левски (София) 0:4 17 март 2016 г., четвъртък, 12:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София) 1:4 XV кръг 19 март 2016 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София) отложен 19 март 2016 г., събота, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Атлетик 11 (София) 0:3 19 март 2016 г., събота, 15:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Левски (София) - Септември (София) 5:0 20 март 2016 г., неделя, 09:00 ч: Левски-Раковски (София) - Спортист 13 (София) 3:0 20 март 2016 г., неделя, 09:30 ч: София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София) 2:1 20 март 2016 г., неделя, 15:00 ч: в кв.Драгалевци, София: ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София) 1:4 29 април 2016 г., петък, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София) 1:0 XVI кръг 26 март 2016 г., събота, 09:30 ч: Атлетик 11 (София) - Левски-Раковски (София) 0:2 26 март 2016 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - ДИТ Спорт (София) 0:1 26 март 2016 г., събота, 13:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:0 27 март 2016 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 0:0 Лъвчетата (София) - София 2010 (София) 3:0 27 март 2016 г., неделя, 12:30 ч: Спортист 13 (София) - Левски (София) 1:6 XVII кръг 2 април 2016 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Атлетик 11 (София) 6:0 2 април 2016 г., събота, 11:00 ч: Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София) 0:1 2 април 2016 г., събота, 15:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София) 1:0 3 април 2016 г., неделя, 09:30 ч: София 2010 (София) - Славия 1913 (София) 0:11 3 април 2016 г., неделя, 17:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - ЦСКА (София) 0:4 ДИТ Спорт (София) - Спортист 13 (София) 6:1 XVIII кръг 9 април 2016 г., събота, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе) 3:0 9 април 2016 г., събота, 11:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Левски (София) 1:5 9 април 2016 г., събота, 18:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Атлетик 11 (София) - ДИТ Спорт (София) 0:1 10 април 2016 г., неделя, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Левски-Раковски (София) 0:3 10 април 2016 г., неделя, 13:30 ч: ЦСКА (София) - София 2010 (София) 10:0 10 април 2016 г., неделя, 14:30 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) 2:2 XIX кръг 17 април 2016 г., неделя, 09:30 ч: Спортист 13 (София) - ЦСКА (София) 0:4 ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 5:1 Левски (София) - Лъвчетата (София) 6:2 Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София) 3:0 17 април 2016 г., неделя, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - София 2010 (София) 1:0 17 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Атлетик 11 (София) 1:1 XX кръг 24 април 2016 г., неделя, 09:30 ч: София 2010 (София) - Левски-Раковски (София) 0:6 Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:0 Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (София) 1:3 Локомотив 1929 (София) - Септември (София) 2:0 24 април 2016 г., неделя, 12:30 ч: ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе) 2:0 24 април 2016 г., неделя, 14:30 ч: в Негован: Атлетик 11 (София) - Спортист 13 (София) 0:1 XV кръг - отложен мач 29 април 2016 г., петък, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София) 1:0 XXI кръг 8 май 2016 г., неделя, 09:30 ч: в кв.Бенковски, София: Атлетик 11 (София) - ЦСКА (София) 0:7 Спортист 13 (София) - Локомотив 1929 (София) 2:4 Левски (София) - София 2010 (София) 7:0 8 май 2016 г., неделя, 15:00 ч: в София, ст."Георги Аспарухов": Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) 0:0 8 май 2016 г., неделя, 16:00 ч: в кв.Драгалевци, София: ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София) 0:0 8 май 2016 г., неделя, 18:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Лъвчетата (София) 0:2 XXII кръг 15 май 2016 г., неделя, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Спортист 13 (София) 2:0 15 май 2016 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 4:0 Локомотив 1929 (София) - Атлетик 11 (София) 6:1 15 май 2016 г., неделя, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Левски (София) 1:3 16 май 2016 г., понеделник, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София) 2:0 18 май 2016 г., сряда, 17:00 ч: София 2010 (София) - ДИТ Спорт (София) 1:4
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 3:0* 5:1 10:2 6:2 3:1 7:0 10:0 6:0 7:0 11:0 5:0 2. ЦСКА (София) 1:2 XXX 0:0 3:0 4:0 2:0 3:0 2:0 2:0 10:0 9:0 4:0 3. Славия 1913 (София) 1:0 0:2 XXX 0:2 1:0 3:1 2:0 3:0 3:0 5:1 0:3* 4:0 4. ДИТ Спорт (София) 0:4 1:4 0:0 XXX 0:5 3:3 5:1 6:0 1:0 4:0 6:1 2:0 5. Лъвчетата (София) 1:2 2:1 0:2 1:3 XXX 0:3 1:1 3:0 8:0 3:0 2:0 4:0 6. Левски-Раковски (София) 1:7 0:1 3:0 0:0 0:2 XXX 0:1 0:0 1:1 3:1 3:0 2:1 7. Локомотив 1929 (София) 1:5 0:6 1:4 2:1 1:5 2:0 XXX 0:0 6:1 6:2 5:0 2:0 8. Чавдар (Етрополе) 1:3 0:2 0:5 0:3 1:0 0:6 1:2 XXX 0:3 1:0 3:2 1:2 9. Атлетик 11 (София) 0:11 0:7 0:4 0:1 0:3 0:2 1:1 1:2 XXX 5:2 0:1 2:1 10. София 2010 (София) 2:7 1:5 0:11 1:4 0:9 0:6 2:1 6:3 2:4 XXX 8:0 6:1 11. Спортист 13 (София) 1:6 0:4 0:5 1:2 0:7 0:3 2:4 0:4 1:6 7:5 XXX 2:2 12. Септември (София) 1:6 0:4 0:2 0:1 0:2 0:3 2:3 0:1 1:1 0:2 3:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Елит София (София) 24 23 0 1 128:16 69 ------------------------------------------------------------------- 2. Витоша (Бистрица) 24 16 3 5 124:48 51 3. Ферион (София) 24 14 1 9 94:55 43 4. БМ Спорт (София) 24 12 4 8 66:47 40 5. Царско село (София) 24 12 2 10 76:47 38 6. Обеля (кв.Обеля, София) 24 9 2 13 61:93 29 7. Ком 98 (Годеч) 24 9 1 14 70:72 28 8. Ботев 57 (София) 24 4 0 20 22:124 12 9. Орловец 2015 (Кокаляне) 24 2 1 21 27:166 7
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища: - БМ Спорт (София) - ст."Бонсист", София; - Ботев 57 (София) - ст."57-мо училище", София; - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/; - Елит София (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/; - Ком 98 (Годеч) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София (есента), ст."57-мо училище", София (пролетта); - Обеля (кв.Обеля, София) - в кв.Обеля, София; - Орловец 2015 (Кокаляне) - в Кокаляне; - Ферион (София) - ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София (есента), ст."57-мо училище", София (пролетта); - Царско село (София) - комплекс "Царско село", София. I кръг 5 септември 2015 г., събота, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Орловец 2015 (Кокаляне) 10:2 6 септември 2015 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Ферион (София) 6:0 6 септември 2015 г., неделя, 09:30 ч: Царско село (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 4:5 6 септември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София) 9:2 Ботев 57 (София) почива II кръг 12 септември 2015 г., събота, 12:00 ч: Ботев 57 (София) - Царско село (София) 3:2 12 септември 2015 г., събота, 15:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица) 1:4 13 септември 2015 г., неделя, 14:00 ч: БМ Спорт (София) - Ком 98 (Годеч) 3:2 13 септември 2015 г., неделя, 14:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Елит София (София) 3:7 Ферион (София) почива III кръг 19 септември 2015 г., събота, 12:00 ч: Витоша (Бистрица) - Ботев 57 (София) 10:1 Ферион (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 12:1 19 септември 2015 г., събота, 14:00 ч: Елит София (София) - БМ Спорт (София) 4:1 20 септември 2015 г., неделя, 09:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:4 Царско село (София) почива IV кръг 26 септември 2015 г., събота, 11:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Елит София (София) 0:6 26 септември 2015 г., събота, 12:00 ч: Ботев 57 (София) - Ком 98 (Годеч) 0:7 26 септември 2015 г., събота, 14:00 ч: Царско село (София) - Витоша (Бистрица) 1:7 26 септември 2015 г., събота, 17:00 ч: БМ Спорт (София) - Ферион (София) 3:0 Орловец 2015 (Кокаляне) почива V кръг 3 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч: Елит София (София) - Ботев 57 (София) 11:1 3 октомври 2015 г., събота, 12:00 ч: Ферион (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 11:3 4 октомври 2015 г., неделя, 12:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Царско село (София) 6:1 4 октомври 2015 г., неделя, 13:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - БМ Спорт (София) 1:6 Витоша (Бистрица) почива VI кръг 10 октомври 2015 г., събота, 16:00 ч: Ботев 57 (София) - Ферион (София) 0:3 11 октомври 2015 г., неделя, 09:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 11:0 Царско село (София) - Елит София (София) 2:3 11 октомври 2015 г., неделя, 14:00 ч: Витоша (Бистрица) - Ком 98 (Годеч) 10:4 БМ Спорт (София) почива VII кръг 15 октомври 2015 г., четвъртък, 10:30 ч: Елит София (София) - Витоша (Бистрица) 7:1 Ферион (София) - Царско село (София) 2:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 (София) 1:2 БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:2 Ком 98 (Годеч) почива VIII кръг 17 октомври 2015 г., събота, 14:00 ч: Витоша (Бистрица) - Ферион (София) 6:4 18 октомври 2015 г., неделя, 09:30 ч: Царско село (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0 18 октомври 2015 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 57 (София) - БМ Спорт (София) 0:1 18 октомври 2015 г., неделя, 14:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Елит София (София) 1:3 Обеля (кв.Обеля, София) почива IX кръг 24 октомври 2015 г., събота, 13:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша (Бистрица) 0:10 26 октомври 2015 г., понеделник, 09:30 ч: Ферион (София) - Ком 98 (Годеч) 4:2 Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 (София) 6:2 26 октомври 2015 г., понеделник, 13:30 ч: БМ Спорт (София) - Царско село (София) 0:0 Елит София (София) почива X кръг 31 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Царско село (София) 6:0 31 октомври 2015 г., събота, 13:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Ком 98 (Годеч) 1:0 31 октомври 2015 г., събота, 14:00 ч: Ферион (София) - Елит София (София) 1:3 2 ноември 2015 г., понеделник, 10:30 ч: БМ Спорт (София) - Витоша (Бистрица) 4:2 Ботев 57 (София) почива XI кръг 7 ноември 2015 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София) 4:4 8 ноември 2015 г., неделя, 09:30 ч: Елит София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 14:0 Ком 98 (Годеч) - БМ Спорт (София) 1:3 Царско село (София) - Ботев 57 (София) 3:0 Ферион (София) почива XII кръг 15 ноември 2015 г., неделя, 09:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Ком 98 (Годеч) 4:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София) 2:3 15 ноември 2015 г., неделя, 10:00 ч: БМ Спорт (София) - Елит София (София) 0:4 15 ноември 2015 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 57 (София) - Витоша (Бистрица) 2:4 Царско село (София) почива XIII кръг 21 ноември 2015 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Царско село (София) 3:1 21 ноември 2015 г., събота, 14:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Ботев 57 (София) 7:0 22 ноември 2015 г., неделя, 13:00 ч: Ферион (София) - БМ Спорт (София) отложен 22 ноември 2015 г., неделя, 15:00 ч: Елит София (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:1 25 ноември 2015 г., сряда, 13:00 ч: Ферион (София) - БМ Спорт (София) 4:0 Орловец 2015 (Кокаляне) почива XIV кръг 28 ноември 2015 г., събота, 11:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Ферион (София) 2:4 28 ноември 2015 г., събота, 12:00 ч: Ботев 57 (София) - Елит София (София) 0:3 28 ноември 2015 г., събота, 17:00 ч: БМ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0 29 ноември 2015 г., неделя, 09:30 ч: Царско село (София) - Ком 98 (Годеч) 3:1 Витоша (Бистрица) почива XV кръг 5 март 2016 г., събота, 12:00 ч: Ферион (София) - Ботев 57 (София) 7:0 5 март 2016 г., събота, 12:30 ч: Елит София (София) - Царско село (София) 0:1 6 март 2016 г., неделя, 10:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица) 1:9 6 март 2016 г., неделя, 12:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София) 6:1 БМ Спорт (София) почива XVI кръг 13 март 2016 г., неделя, 09:00 ч: Царско село (София) - Ферион (София) 4:2 13 март 2016 г., неделя, 11:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - БМ Спорт (София) 0:4 13 март 2016 г., неделя, 12:30 ч: Витоша (Бистрица) - Елит София (София) 0:1 Ботев 57 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 Ком 98 (Годеч) почива XVII кръг 17 март 2016 г., четвъртък, 13:30 ч: Елит София (София) - Ком 98 (Годеч) 2:0 19 март 2016 г., събота, 13:00 ч: БМ Спорт (София) - Ботев 57 (София) 6:0 20 март 2016 г., неделя, 11:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Царско село (София) 0:3 сл. 20 март 2016 г., неделя, 16:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Ферион (София) - Витоша (Бистрица) 3:1 Обеля (кв.Обеля, София) почива XVIII кръг 26 март 2016 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:5 26 март 2016 г., събота, 13:30 ч: Царско село (София) - БМ Спорт (София) 3:0 27 март 2016 г., неделя, 15:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Ком 98 (Годеч) - Ферион (София) 2:1 28 март 2016 г., понеделник, 10:00 ч: Витоша (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:1 Елит София (София) почива XIX кръг 2 април 2016 г., събота, 09:00 ч: Ферион (София) - Ботев 57 (София) 10:0 Елит София (София) - Царско село (София) 2:1 2 април 2016 г., събота, 13:30 ч: БМ Спорт (София) - Ком 98 (Годеч) 1:1 3 април 2016 г., неделя, 10:00 ч: Витоша (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) 14:0 Обеля (кв.Обеля, София) почива XX кръг 9 април 2016 г., събота, 11:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица) 0:6 9 април 2016 г., събота, 13:30 ч: Царско село (София) - БМ Спорт (София) 3:0 9 април 2016 г., събота, 14:30 ч: Ботев 57 (София) - Елит София (София) 0:8 10 април 2016 г., неделя, 14:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София) 0:4 Ком 98 (Годеч) почива XXI кръг 16 април 2016 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 17:0 16 април 2016 г., събота, 18:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Ком 98 (Годеч) - Царско село (София) 3:2 17 април 2016 г., неделя, 11:30 ч: Ферион (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 9:0 17 април 2016 г., неделя, 14:00 ч: БМ Спорт (София) - Ботев 57 (София) 9:0 Витоша (Бистрица) почива XXII кръг 24 април 2016 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 (София) - Ком 98 (Годеч) 0:3 24 април 2016 г., неделя, 13:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Елит София (София) 0:4 24 април 2016 г., неделя, 14:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - БМ Спорт (София) 2:3 24 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: в София, ст."Бонсист": Витоша (Бистрица) - Ферион (София) 2:1 Царско село (София) почива XXIII кръг 7 май 2016 г., събота, 18:00 ч: Царско село (София) - Ботев 57 (София) 10:0 8 май 2016 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 Ком 98 (Годеч) - Орловец 2015 (Кокаляне) 9:2 8 май 2016 г., неделя, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 6:0 Ферион (София) почива XXIV кръг 12 май 2016 г., четвъртък, 16:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Ком 98 (Годеч) 1:2 12 май 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Царско село (София) 1:10 Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София) 3:3 12 май 2016 г., четвъртък, 18:00 ч: Ферион (София) - Елит София (София) 1:9 Ботев 57 (София) почива XXV кръг 14 май 2016 г., събота, 09:00 ч: БМ Спорт (София) - Ферион (София) 1:1 14 май 2016 г., събота, 18:30 ч: Царско село (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 7:0 15 май 2016 г., неделя, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица) 2:6 15 май 2016 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 57 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 Елит София (София) почива XXVI кръг 21 май 2016 г., събота, 10:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 (София) 2:1 21 май 2016 г., събота, 14:30 ч: Елит София (София) - БМ Спорт (София) 5:1 22 май 2016 г., неделя, 09:30 ч: Витоша (Бистрица) - Царско село (София) 2:2 25 май 2016 г., сряда, 17:00 ч: Ферион (София) - Ком 98 (Годеч) 6:0 Орловец 2015 (Кокаляне) почива XXVII кръг 25 май 2016 г., сряда, 14:30 ч: Ботев 57 (София) - Витоша (Бистрица) 0:5 28 май 2016 г., събота, 09:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Елит София (София) 1:4 28 май 2016 г., събота, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:3 29 май 2016 г., неделя, 09:30 ч: Царско село (София) - Ферион (София) 7:1 БМ Спорт (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Елит София (София) XXX 7:1 6:0 4:1 0:1 2:1 2:0 11:1 14:0 XXX 3:0 --- 5:1 2:1 --- --- --- 17:0 2. Витоша (Бистрица) 0:1 XXX 6:4 9:2 3:1 4:4 10:4 10:1 6:1 --- XXX 2:1 3:3 2:2 --- --- --- 14:0 3. Ферион (София) 1:3 3:1 XXX 4:0 2:1 11:3 4:2 7:0 12:1 1:9 --- XXX --- --- 9:0 6:0 10:0 --- 4. БМ Спорт (София) 0:4 4:2 3:0 XXX 0:0 1:2 3:2 6:0 8:0 --- --- 1:1 XXX --- 6:0 1:1 9:0 --- 5. Царско село (София) 2:3 1:7 4:2 3:0 XXX 4:5 3:1 3:0 5:0 --- --- 7:1 3:0 XXX 7:0 --- 10:0 --- 6. Обеля (кв.Обеля, София) 0:6 1:4 2:4 0:4 6:0 XXX 4:2 6:2 11:0 0:4 0:6 --- --- --- XXX 1:2 2:1 --- 7. Ком 98 (Годеч) 1:3 1:9 2:1 1:3 6:1 3:4 XXX 7:0 10:2 1:4 2:6 --- --- 3:2 --- XXX --- 9:2 8. Ботев 57 (София) 0:3 2:4 0:3 0:1 3:2 2:5 0:7 XXX 3:0 0:8 0:5 --- --- --- --- 0:3 XXX 5:1 9. Орловец 2015 (Кокаляне) 3:7 0:10 2:3 1:6 0:3* 6:1 1:0 1:2 XXX --- --- 0:4 2:3 1:10 3:3 --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре