Деца (род.2002-03):
« София (столица) - Областна група 2016/17 »


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спортист 13 (София) 21 20 0 1 89:17 60 ------------------------------------------------------------------- 2. Септември (София) 21 18 1 2 90:13 55 3. БМ Спорт (София) 21 11 3 7 39:25 36 4. ЦСКА 1948 (София) 21 7 4 10 41:51 25 [*] 5. Ферион (София) 21 7 2 12 68:60 23 6. Ботев 57 СОУ (София) 21 7 1 13 41:66 22 7. Конкордия (София) 21 3 0 18 23:137 9 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 21 4 3 14 32:54 15 [*]
Бележки - Първоначално в групата участва Младост 2015 (София) със заявен терен за домакинства стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София. Непосредствено преди началото на първенството на тяхно място е включен ЦСКА 1948 (София). - На полусезона Орловец 2015 (Кокаляне) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - БМ Спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Ботев 57 СОУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Конкордия (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Орловец 2015 (Кокаляне) играе домакинските си мачове в Кокаляне. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Ферион (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ЦСКА 1948 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /4-ти километър/ в София. I кръг 3 септември 2016 г., събота, 09:00 ч: БМ Спорт (София) - Спортист 13 (София) 0:2 Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София) отложен 3 септември 2016 г., събота, 10:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Конкордия (София) 3:0 сл. 3 септември 2016 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Ферион (София) 3:2 11 октомври 2016 г., вторник, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София) 5:1 II кръг 10 септември 2016 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА 1948 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3 Ферион (София) - Ботев 57 СОУ (София) 8:0 10 септември 2016 г., събота, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - Конкордия (София) 11:0 БМ Спорт (София) - Септември (София) 0:2 III кръг 17 септември 2016 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - БМ Спорт (София) 0:2 17 септември 2016 г., събота, 10:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София) 4:3 Конкордия (София) - ЦСКА 1948 (София) 5:3 17 септември 2016 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Спортист 13 (София) 4:1 IV кръг 24 септември 2016 г., събота, 09:00 ч: Ферион (София) - Конкордия (София) 12:0 БМ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1 24 септември 2016 г., събота, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - ЦСКА 1948 (София) 8:0 24 септември 2016 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София) 10:0 V кръг 1 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София) 1:3 ЦСКА 1948 (София) - Ферион (София) 1:5 1 октомври 2016 г., събота, 10:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Септември (София) 2:3 Конкордия (София) - БМ Спорт (София) 0:5 VI кръг 8 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3 8 октомври 2016 г., събота, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - Ферион (София) 6:3 БМ Спорт (София) - ЦСКА 1948 (София) 1:0 8 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Конкордия (София) 15:1 I кръг - отложен мач 11 октомври 2016 г., вторник, 16:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София) 5:1 VII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) 0:5 Ферион (София) - БМ Спорт (София) 0:0 15 октомври 2016 г., събота, 10:00 ч: Конкордия (София) - Ботев 57 СОУ (София) 0:6 15 октомври 2016 г., събота, 11:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София) 2:3 VIII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч: Ферион (София) - Септември (София) 0:5 ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 2:0 Конкордия (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:8 22 октомври 2016 г., събота, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - БМ Спорт (София) 5:0 IX кръг 29 октомври 2016 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Ферион (София) 0:3 29 октомври 2016 г., събота, 10:00 ч: Конкордия (София) - Спортист 13 (София) 0:10 Орловец 2015 (Кокаляне) - ЦСКА 1948 (София) 1:1 29 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - БМ Спорт (София) 2:0 X кръг 5 ноември 2016 г., събота, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) 2:0 БМ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София) 2:0 Ферион (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:3 ЦСКА 1948 (София) - Конкордия (София) 4:0 XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 10:00 ч: ЦСКА 1948 (София) - Спортист 13 (София) 0:2 Конкордия (София) - Ферион (София) 0:13 Орловец 2015 (Кокаляне) - БМ Спорт (София) 2:0 Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София) 1:4 XII кръг 11 март 2017 г., събота, 09:00 ч: БМ Спорт (София) - Конкордия (София) 2:1 Ферион (София) - ЦСКА 1948 (София) 2:4 11 март 2017 г., събота, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 4:1 11 март 2017 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 сл. XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 09:00 ч: Ферион (София) - Спортист 13 (София) 1:2 ЦСКА 1948 (София) - БМ Спорт (София) 2:1 18 март 2017 г., събота, 10:00 ч: Конкордия (София) - Септември (София) 0:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СОУ (София) 0:3 сл. XIV кръг 25 март 2017 г., събота, 09:00 ч: БМ Спорт (София) - Ферион (София) 6:1 25 март 2017 г., събота, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 сл. Ботев 57 СОУ (София) - Конкордия (София) 7:1 25 март 2017 г., събота, 12:30 ч: Септември (София) - ЦСКА 1948 (София) 2:0 XV кръг 1 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 сл. 1 април 2017 г., събота, 10:00 ч: БМ Спорт (София) - Ферион (София) 3:0 Спортист 13 (София) - ЦСКА 1948 (София) 4:3 1 април 2017 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Конкордия (София) 10:0 XVI кръг 8 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - БМ Спорт (София) 1:3 8 април 2017 г., събота, 10:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - ЦСКА 1948 (София) 0:3 сл. Конкордия (София) - Спортист 13 (София) 0:5 8 април 2017 г., събота, 13:00 ч: Ферион (София) - Септември (София) отложен 3 май 2017 г., сряда, 11:30 ч: Ферион (София) - Септември (София) 2:7 XVII кръг 22 април 2017 г., събота, 09:00 ч: ЦСКА 1948 (София) - Конкордия (София) 7:1 22 април 2017 г., събота, 10:00 ч: БМ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 сл. Спортист 13 (София) - Ферион (София) 4:0 22 април 2017 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София) 5:0 XVIII кръг 29 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Ферион (София) - ЦСКА 1948 (София) 2:2 БМ Спорт (София) - Септември (София) 0:0 29 април 2017 г., събота, 10:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Конкордия (София) 0:3 сл. 29 април 2017 г., събота, 13:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София) 1:7 XVI кръг - отложен мач 3 май 2017 г., сряда, 11:30 ч: Ферион (София) - Септември (София) 2:7 XIX кръг 5 май 2017 г., петък, 13:00 ч: ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 4:0 6 май 2017 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 сл. 6 май 2017 г., събота, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - БМ Спорт (София) 2:1 Конкордия (София) - Ферион (София) 5:2 XX кръг 13 май 2017 г., събота, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Конкордия (София) 4:2 БМ Спорт (София) - ЦСКА 1948 (София) 1:1 13 май 2017 г., събота, 10:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София) 0:3 сл. 13 май 2017 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Спортист 13 (София) 0:2 XXI кръг 19 май 2017 г., петък, 12:30 ч: Ферион (София) - Ботев 57 СОУ (София) 2:5 20 май 2017 г., събота, 08:45 ч: ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) 0:3 20 май 2017 г., събота, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 сл. Конкордия (София) - БМ Спорт (София) 3:6
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Спортист 13 (София) XXX 2:0 5:0 8:0 6:3 4:1 11:0 3:0* XXX --- 2:1 4:3 4:0 --- --- 3:0* 2. Септември (София) 4:1 XXX 2:0 2:0 3:2 10:0 15:1 3:0* 0:2 XXX --- --- --- 5:0 10:0 3:0* 3. БМ Спорт (София) 0:2 0:2 XXX 1:0 6:1 2:0 2:1 3:1 --- 0:0 XXX 1:1 3:0 --- --- 3:0* 4. ЦСКА 1948 (София) 0:2 0:5 2:1 XXX 1:5 2:0 4:0 3:3 --- 0:3 --- XXX --- 4:0 7:1 --- 5. Ферион (София) 1:2 0:5 0:0 2:4 XXX 8:0 12:0 4:3 --- 2:7 --- 2:2 XXX 2:5 --- --- 6. Ботев 57 СОУ (София) 1:3 1:4 0:2 5:1 0:3 XXX 7:1 3:3 1:7 --- 1:3 --- --- XXX 4:2 3:0* 7. Конкордия (София) 0:10 0:4 0:5 5:3 0:13 0:6 XXX 1:8 0:5 --- 3:6 --- 5:2 --- XXX --- 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 2:3 2:3 2:0 1:1 4:3 0:3* 3:0* XXX --- --- --- 0:3* 0:3* --- 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Деца "Б"

Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 27 27 0 0 135:8 81 ------------------------------------------------------------------- 2. ЦСКА (София) 27 20 2 5 124:37 62 3. Славия 1913 (София) 27 15 3 9 58:42 48 4. Национал (София) 27 15 2 10 92:61 47 5. ДИТ Спорт (София) 27 11 4 12 49:45 37 6. Локомотив 1929 (София) 27 10 4 13 46:49 34 7. Спортист 13 (София) 27 8 6 13 43:74 30 8. Септември (София) 27 7 2 18 35:87 23 9. Чавдар (Етрополе) 27 5 1 21 29:133 16 10. Левски-Раковски (София) 27 5 0 22 27:102 15
Бележки - ДИТ Спорт (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София. - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Георги Аспарухов" в София. - Левски-Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Локомотив 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Славия" в София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София. I кръг 3 септември 2016 г., събота, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) 0:9 4 септември 2016 г., неделя, 09:30 ч: Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София) 0:5 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 1:4 7 септември 2016 г., сряда, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София) 2:0 Левски (София) - Национал (София) 5:0 II кръг 10 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 3:2 11 септември 2016 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - Левски-Раковски (София) 4:0 Спортист 13 (София) - Левски (София) 0:7 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:0 12 септември 2016 г., понеделник, 10:30 ч: ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София) 2:1 III кръг 17 септември 2016 г., събота, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 5:3 18 септември 2016 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:1 Левски (София) - Локомотив 1929 (София) 3:0 Левски-Раковски (София) - Спортист 13 (София) 1:2 ДИТ Спорт (София) - Национал (София) 1:4 IV кръг 24 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе) 5:2 25 септември 2016 г., неделя, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 1:3 Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София) 2:2 Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София) 2:0 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 1:7 V кръг 1 октомври 2016 г., събота, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София) 1:12 2 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 6:0 (3:0) Левски-Раковски (София) - Септември (София) 3:0 Национал (София) - Спортист 13 (София) 7:3 3 октомври 2016 г., понеделник, 13:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 0:1 VI кръг 8 октомври 2016 г., събота, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Левски (София) 1:4 9 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Национал (София) 0:1 Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София) 5:1 9 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Спортист 13 (София) 11:4 9 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Септември (София) - ДИТ Спорт (София) 2:1 VII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 12:00 ч: Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) 2:3 16 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 7:0 (2:0) Национал (София) - Септември (София) 3:1 Спортист 13 (София) - Локомотив 1929 (София) 2:2 16 октомври 2016 г., неделя, 18:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София) 3:1 VIII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София) 0:6 23 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София) 2:2 Славия 1913 (София) - Национал (София) 3:1 Левски (София) - Левски-Раковски (София) 6:0 23 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Септември (София) - Спортист 13 (София) 1:1 IX кръг 26 октомври 2016 г., сряда, 13:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Левски (София) 0:3 30 октомври 2016 г., неделя, 09:00 ч: в София, ст."Георги Аспарухов": Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София) 0:6 30 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Спортист 13 (София) - Славия 1913 (София) 2:1 Локомотив 1929 (София) - Септември (София) 3:2 1 ноември 2016 г., вторник, 11:00 ч: Национал (София) - Чавдар (Етрополе) 7:4 X кръг 7 ноември 2016 г., понеделник, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 7:0 7 ноември 2016 г., понеделник, 10:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София) 1:0 Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:0 7 ноември 2016 г., понеделник, 13:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София) 3:0 7 ноември 2016 г., понеделник, 14:00 ч: Национал (София) - Левски (София) 1:3 XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 10:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София) 1:0 12 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч: в София, ст."57-мо училище": ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София) 0:2 14 ноември 2016 г., понеделник, 11:00 ч: Левски-Раковски (София) - Национал (София) 3:2 Славия 1913 (София) - Септември (София) 2:1 14 ноември 2016 г., понеделник, 14:00 ч: Левски (София) - Спортист 13 (София) 4:0 XII кръг 16 ноември 2016 г., сряда, 11:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Левски (София) 0:3 20 ноември 2016 г., неделя, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:1 Спортист 13 (София) - Левски-Раковски (София) 3:0 Национал (София) - ДИТ Спорт (София) отложен 20 ноември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 2:3 30 ноември 2016 г., сряда, 10:00 ч: Национал (София) - ДИТ Спорт (София) отложен * * - отложен заради заснежен терен. 17 декември 2016 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - ДИТ Спорт (София) 2:2 XIV кръг - изтеглен мач 23 ноември 2016 г., сряда, 11:30 ч: Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София) 5:1 XIII кръг 26 ноември 2016 г., събота, 13:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София) 1:4 27 ноември 2016 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 2:9 Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София) 2:1 Левски (София) - Септември (София) 8:0 27 ноември 2016 г., неделя, 13:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Спортист 13 (София) 1:1 XII кръг - отложен мач 30 ноември 2016 г., сряда, 10:00 ч: Национал (София) - ДИТ Спорт (София) отложен * * - отложен заради заснежен терен. XIV кръг 23 ноември 2016 г., сряда, 11:30 ч: Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София) 5:1 3 декември 2016 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе) 8:0 4 декември 2016 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София) изтеглен 4 декември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:1 Спортист 13 (София) - Национал (София) 2:1 4 декември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Септември (София) - Левски-Раковски (София) 3:2 XII кръг - отложен мач 17 декември 2016 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - ДИТ Спорт (София) 2:2 XV кръг 3 март 2017 г., петък, 11:00 ч: Левски (София) - Чавдар (Етрополе) 12:0 4 март 2017 г., събота, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - ЦСКА (София) 0:2 5 март 2017 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - Локомотив 1929 (София) 2:2 Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:1 5 март 2017 г., неделя, 12:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Септември (София) 7:2 XVI кръг 12 март 2017 г., неделя, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 0:1 Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София) 3:0 Локомотив 1929 (София) - Спортист 13 (София) 2:1 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София) 0:1 Септември (София) - Национал (София) 0:5 XVII кръг 19 март 2017 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София) 0:4 Национал (София) - Славия 1913 (София) 4:1 Левски-Раковски (София) - Левски (София) 0:10 19 март 2017 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Септември (София) 2:0 19 март 2017 г., неделя, 14:00 ч: ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 XVIII кръг 24 март 2017 г., петък, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София) 6:0 Славия 1913 (София) - Спортист 13 (София) 4:0 27 март 2017 г., понеделник, 09:30 ч: Левски (София) - ДИТ Спорт (София) 3:1 Септември (София) - Локомотив 1929 (София) 2:0 27 март 2017 г., понеделник, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Национал (София) 1:6 XIX кръг 2 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София) 0:0 Левски (София) - Национал (София) 8:1 Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София) 0:1 2 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) 2:0 2 април 2017 г., неделя, 15:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 1:8 XX кръг 9 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София) 5:0 Национал (София) - Левски-Раковски (София) 6:0 9 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Левски (София) 0:1 9 април 2017 г., неделя, 13:30 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 1:3 9 април 2017 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 7:0 XXI кръг 23 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 1:4 Левски (София) - Локомотив 1929 (София) 6:0 Левски-Раковски (София) - Спортист 13 (София) 1:2 23 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 0:4 23 април 2017 г., неделя, 18:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Национал (София) 2:0 XXII кръг 30 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 4:1 Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София) 9:2 30 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София) 2:2 Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе) 5:0 30 април 2017 г., неделя, 13:30 ч: Септември (София) - Левски (София) 0:4 XXIII кръг 5 май 2017 г., петък, 13:30 ч: Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София) 0:7 7 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 6:0 Левски-Раковски (София) - Септември (София) 2:3 Национал (София) - Спортист 13 (София) 11:2 7 май 2017 г., неделя, 13:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 2:0 XXIV кръг 14 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Спортист 13 (София) 5:1 Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София) 6:1 14 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Национал (София) 4:0 Чавдар (Етрополе) - Левски (София) 0:6 14 май 2017 г., неделя, 13:30 ч: Септември (София) - ДИТ Спорт (София) 1:3 XXV кръг 21 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 5:3 Национал (София) - Септември (София) 3:0 21 май 2017 г., неделя, 10:00 ч: в Герман: ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София) 2:3 21 май 2017 г., неделя, 10:30 ч: Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) 5:3 21 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Локомотив 1929 (София) 2:0 XXVI кръг 25 май 2017 г., четвъртък, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София) 5:1 28 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Септември (София) - Спортист 13 (София) 2:0 Славия 1913 (София) - Национал (София) 0:3 Левски (София) - Левски-Раковски (София) 5:0 28 май 2017 г., неделя, 13:00 ч: Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София) 0:2 XXVII кръг 4 юни 2017 г., неделя, 11:00 ч: Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София) 1:5 ДИТ Спорт (София) - Левски (София) 0:1 Национал (София) - Чавдар (Етрополе) 12:0 Спортист 13 (София) - Славия 1913 (София) 0:4 Локомотив 1929 (София) - Септември (София) 1:2
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 7:0 6:0 5:0 3:1 3:0 4:0 8:0 12:0 6:0 XXX 5:3 6:0 8:1 --- 6:0 --- --- --- 5:0 2. ЦСКА (София) 0:1 XXX 1:1 1:3 2:1 2:2 11:4 7:0 8:0 6:0 --- XXX --- 4:1 5:0 5:1 5:1 --- --- --- 3. Славия 1913 (София) 0:1 3:1 XXX 3:1 3:0 2:0 4:0 2:1 5:2 5:1 --- 1:4 XXX 0:3 --- 0:0 --- --- 5:0 6:1 4. Национал (София) 1:3 2:9 4:1 XXX 2:2 2:2 7:3 3:1 7:4 4:0 --- --- --- XXX --- --- 11:2 3:0 12:0 6:0 5. ДИТ Спорт (София) 0:3 0:2 3:1 1:4 XXX 0:1 1:1 7:2 1:0 3:0 0:1 --- 2:3 2:0 XXX 2:0 --- --- --- --- 6. Локомотив 1929 (София) 0:3 0:4 1:0 0:1 5:1 XXX 2:1 3:2 3:2 2:0 --- --- --- 4:0 --- XXX --- 1:2 7:0 9:2 7. Спортист 13 (София) 0:7 0:2 2:1 2:1 2:2 2:2 XXX 2:0 0:0 3:0 0:1 --- 0:4 --- 2:2 2:0 XXX --- --- --- 8. Септември (София) 1:7 1:4 0:0 0:5 2:1 2:0 1:1 XXX 2:3 3:2 0:4 1:8 1:3 --- 1:3 --- 2:0 XXX --- --- 9. Чавдар (Етрополе) 1:4 1:12 1:4 1:6 0:6 1:0 0:9 5:3 XXX 0:1 0:6 0:7 --- --- 0:2 --- 2:0 0:4 XXX --- 10. Левски-Раковски (София) 0:10 0:6 0:1 3:2 0:5 2:1 1:2 3:0 2:3 XXX --- 1:5 --- --- 0:1 --- 1:2 2:3 5:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Царско село 2015 (София) 27 21 3 3 124:27 66 ------------------------------------------------------------------- 2. ЕСФА (София) 27 19 3 5 86:42 60 3. Витоша (Бистрица) 27 17 3 7 79:32 54 4. БМ Спорт (София) 27 16 5 6 91:40 53 5. Победа 2013 (София) 27 13 4 10 68:62 43 6. Конелиано 2005 (Герман) 27 13 3 11 72:49 42 7. Ботев 57 СОУ (София) 27 7 2 18 48:106 23 8. Левски (Чепинци) 27 6 4 17 56:131 22 9. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 27 5 1 21 49:96 16 10. Обеля (кв.Обеля, София) 27 3 2 22 48:136 11
Бележки - БМ Спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Ботев 57 СОУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /4-ти километър/ в София. - ЕСФА (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Конелиано 2005 (Герман) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Обеля (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове в кв.Обеля, София. - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Обединение, Костинброд. - Победа 2013 (София) играе домакинските си мачове през есента в кв.Бенковски, София; а през пролетта - във Владая. - Царско село 2015 (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София. I кръг 4 септември 2016 г., неделя, 09:00 ч: ЕСФА (София) - БМ Спорт (София) 4:2 4 септември 2016 г., неделя, 09:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (Чепинци) 22:1 Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 3:0 Витоша (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София) 7:0 Победа 2013 (София) - Конелиано 2005 (Герман) 3:0 сл. II кръг 11 септември 2016 г., неделя, 09:00 ч: ЕСФА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:1 11 септември 2016 г., неделя, 09:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Победа 2013 (София) 2:7 Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица) 0:3 сл. Левски (Чепинци) - Царско село 2015 (София) 0:13 11 септември 2016 г., неделя, 11:30 ч: в София, ст."НСА": БМ Спорт (София) - Конелиано 2005 (Герман) 4:2 III кръг 18 септември 2016 г., неделя, 09:30 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - БМ Спорт (София) 1:1 Царско село 2015 (София) - ЕСФА (София) 5:3 Витоша (Бистрица) - Левски (Чепинци) 9:3 Победа 2013 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 7:0 18 септември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Обеля (кв.Обеля, София) 4:2 IV кръг 25 септември 2016 г., неделя, 09:00 ч: ЕСФА (София) - Витоша (Бистрица) 0:1 25 септември 2016 г., неделя, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:1 Левски (Чепинци) - Победа 2013 (София) 3:3 ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Царско село 2015 (София) 0:2 25 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Конелиано 2005 (Герман) 2:0 V кръг 2 октомври 2016 г., неделя, 09:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Левски (Чепинци) 8:0 2 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Царско село 2015 (София) - БМ Спорт (София) 5:0 Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:1 Победа 2013 (София) - ЕСФА (София) 0:4 Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СОУ (София) 2:2 VI кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 09:00 ч: ЕСФА (София) - Конелиано 2005 (Герман) 5:2 9 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София) 4:1 Левски (Чепинци) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:2 Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица) 1:0 9 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София) 0:1 VII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 11:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.) 3:0 16 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София) 2:2 Победа 2013 (София) - Царско село 2015 (София) 1:3 Обеля (кв.Обеля, София) - ЕСФА (София) 3:8 Ботев 57 СОУ (София) - Левски (Чепинци) 2:1 VIII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 09:00 ч: ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София) 7:2 23 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Левски (Чепинци) 5:1 Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София) 1:3 23 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Обеля (кв.Обеля, София) 7:3 23 октомври 2016 г., неделя, 13:30 ч: Царско село 2015 (София) - Конелиано 2005 (Герман) отложен 3 ноември 2016 г., четвъртък, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Конелиано 2005 (Герман) 2:2 IX кръг 30 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Победа 2013 (София) - БМ Спорт (София) 1:1 Обеля (кв.Обеля, София) - Царско село 2015 (София) 1:4 Ботев 57 СОУ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:4 Левски (Чепинци) - ЕСФА (София) 1:5 30 октомври 2016 г., неделя, 10:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Витоша (Бистрица) 0:1 VIII кръг - отложен мач 3 ноември 2016 г., четвъртък, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Конелиано 2005 (Герман) 2:2 X кръг 7 ноември 2016 г., понеделник, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София) 0:12 7 ноември 2016 г., понеделник, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - ЕСФА (София) 1:2 Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица) 2:4 7 ноември 2016 г., понеделник, 15:00 ч: Левски (Чепинци) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:4 7 ноември 2016 г., понеделник, 18:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Конелиано 2005 (Герман) - Победа 2013 (София) 3:0 сл. XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ЕСФА (София) 2:5 14 ноември 2016 г., понеделник, 09:30 ч: Конелиано 2005 (Герман) - БМ Спорт (София) 3:4 14 ноември 2016 г., понеделник, 11:00 ч: Победа 2013 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:1 Витоша (Бистрица) - Ботев 57 СОУ (София) 7:0 Царско село 2015 (София) - Левски (Чепинци) 8:2 XII кръг 19 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч: Левски (Чепинци) - Витоша (Бистрица) 2:1 19 ноември 2016 г., събота, 18:00 ч: в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци": ЕСФА (София) - Царско село 2015 (София) 1:1 20 ноември 2016 г., неделя, 09:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Победа 2013 (София) 3:4 Обеля (кв.Обеля, София) - Конелиано 2005 (Герман) 0:4 20 ноември 2016 г., неделя, 17:30 ч: БМ Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7:1 XIII кръг 24 ноември 2016 г., четвъртък, 12:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Ботев 57 СОУ (София) 4:1 27 ноември 2016 г., неделя, 09:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - БМ Спорт (София) 2:7 Победа 2013 (София) - Левски (Чепинци) 2:2 Витоша (Бистрица) - ЕСФА (София) 1:3 Царско село 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.) 3:0 XIV кръг 4 декември 2016 г., неделя, 11:00 ч: БМ Спорт (София) - Царско село 2015 (София) 0:1 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица) 2:0 Левски (Чепинци) - Конелиано 2005 (Герман) 2:2 Ботев 57 СОУ (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 0:4 4 декември 2016 г., неделя, 13:00 ч: в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци": ЕСФА (София) - Победа 2013 (София) 5:0 XV кръг 5 март 2017 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - БМ Спорт (София) 1:5 5 март 2017 г., неделя, 09:30 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Левски (Чепинци) 3:8 Победа 2013 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11:1 Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София) 0:4 5 март 2017 г., неделя, 10:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - ЕСФА (София) 0:1 XVI кръг 12 март 2017 г., неделя, 09:00 ч: ЕСФА (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:0 12 март 2017 г., неделя, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Витоша (Бистрица) 1:0 Левски (Чепинци) - Ботев 57 СОУ (София) 3:5 12 март 2017 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Конелиано 2005 (Герман) 0:2 12 март 2017 г., неделя, 13:30 ч: Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София) 5:3 XVII кръг 19 март 2017 г., неделя, 09:30 ч: Левски (Чепинци) - БМ Спорт (София) 1:4 Ботев 57 СОУ (София) - ЕСФА (София) 1:4 Обеля (кв.Обеля, София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.) 2:0 Конелиано 2005 (Герман) - Царско село 2015 (София) 1:4 Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица) 0:2 XVIII кръг 27 март 2017 г., понеделник, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Победа 2013 (София) 3:0 Витоша (Бистрица) - Конелиано 2005 (Герман) 3:1 27 март 2017 г., понеделник, 13:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 57 СОУ (София) 0:3 27 март 2017 г., понеделник, 13:30 ч: Царско село 2015 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 4:1 ЕСФА (София) - Левски (Чепинци) 3:2 XIX кръг 2 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: ЕСФА (София) - БМ Спорт (София) 0:1 Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 7:1 Витоша (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София) 7:0 Победа 2013 (София) - Конелиано 2005 (Герман) 1:0 2 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (Чепинци) 1:2 XX кръг 9 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Конелиано 2005 (Герман) 2:5 Обеля (кв.Обеля, София) - Победа 2013 (София) 1:3 Левски (Чепинци) - Царско село 2015 (София) 3:2 ЕСФА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) отложен 9 април 2017 г., неделя, 11:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица) 2:6 12 април 2017 г., сряда, 09:00 ч: ЕСФА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0 XXI кръг 23 април 2017 г., неделя, 09:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Обеля (кв.Обеля, София) 8:1 23 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Витоша (Бистрица) - Левски (Чепинци) 6:0 23 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - БМ Спорт (София) 0:10 Победа 2013 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 4:3 23 април 2017 г., неделя, 15:30 ч: Царско село 2015 (София) - ЕСФА (София) 1:1 XXII кръг 30 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 14:0 Ботев 57 СОУ (София) - Конелиано 2005 (Герман) отложен ЕСФА (София) - Витоша (Бистрица) 2:2 30 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Царско село 2015 (София) 0:10 30 април 2017 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Чепинци) - Победа 2013 (София) 1:4 10 май 2017 г., сряда, 15:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Конелиано 2005 (Герман) 3:3 XXIII кръг 7 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Царско село 2015 (София) - БМ Спорт (София) 2:0 Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:0 Конелиано 2005 (Герман) - Левски (Чепинци) 4:2 Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СОУ (София) 3:8 7 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: Победа 2013 (София) - ЕСФА (София) 1:2 XXII кръг - отложен мач 10 май 2017 г., сряда, 15:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Конелиано 2005 (Герман) 3:3 XXIV кръг 14 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София) 3:0 ЕСФА (София) - Конелиано 2005 (Герман) 2:4 14 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София) 0:2 14 май 2017 г., неделя, 15:00 ч: Левски (Чепинци) - Обеля (кв.Обеля, София) 7:2 14 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица) 0:2 XXV кръг 21 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София) 0:0 Конелиано 2005 (Герман) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.) 3:0 сл. Обеля (кв.Обеля, София) - ЕСФА (София) 4:5 21 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: Победа 2013 (София) - Царско село 2015 (София) 2:12 21 май 2017 г., неделя, 15:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Левски (Чепинци) 4:1 XXVI кръг 28 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: БМ Спорт (София) - Левски (Чепинци) 6:2 Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София) 2:1 28 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: в Драговищица: ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:5 28 май 2017 г., неделя, 14:00 ч: ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София) 4:1 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Царско село 2015 (София) - Конелиано 2005 (Герман) 1:2 XXVII кръг 4 юни 2017 г., неделя, 11:00 ч: Победа 2013 (София) - БМ Спорт (София) 2:2 Обеля (кв.Обеля, София) - Царско село 2015 (София) 1:9 Левски (Чепинци) - ЕСФА (София) 3:1 4 юни 2017 г., неделя, 14:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1 6 юни 2017 г., вторник, 11:00 ч: Конелиано 2005 (Герман) - Витоша (Бистрица) 2:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Царско село 2015 (София) XXX 5:3 1:0 5:0 5:3 2:2 3:0 8:2 3:0 4:1 XXX 1:1 0:2 2:0 --- 1:2 7:1 --- --- --- 2. ЕСФА (София) 1:1 XXX 0:1 4:2 5:0 5:2 7:2 3:2 4:1 2:0 --- XXX 2:2 0:1 --- 2:4 4:1 --- 3:0 --- 3. Витоша (Бистрица) 0:4 1:3 XXX 2:2 1:3 3:1 7:0 9:3 5:1 7:0 --- --- XXX 0:0 2:1 --- --- 6:0 4:0 7:0 4. БМ Спорт (София) 0:1 1:2 1:0 XXX 3:0 4:2 4:1 5:1 7:1 2:1 --- --- --- XXX --- 2:5 3:0 6:2 --- 14:0 5. Победа 2013 (София) 1:3 0:4 0:2 1:1 XXX 3:0* 7:0 2:2 11:1 2:1 2:12 1:2 --- 2:2 XXX 1:0 4:3 --- --- --- 6. Конелиано 2005 (Герман) 1:4 0:1 0:1 3:4 3:0* XXX 4:1 8:0 3:0 4:2 --- --- 2:3 --- --- XXX --- 4:2 3:0* 8:1 7. Ботев 57 СОУ (София) 0:12 1:4 0:3* 1:5 3:4 2:0 XXX 2:1 1:4 0:4 --- --- 2:6 --- --- 3:3 XXX 4:1 2:1 --- 8. Левски (Чепинци) 0:13 1:5 2:1 1:4 3:3 2:2 3:5 XXX 1:4 2:2 3:2 3:1 --- --- 1:4 --- --- XXX --- 7:2 9. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2 2:5 2:0 1:1 0:1 0:2 0:3 22:1 XXX 7:3 0:10 --- --- 0:10 0:2 --- --- 1:2 XXX 1:5 10. Обеля (кв.Обеля, София) 1:4 3:8 2:4 2:7 2:7 0:4 2:2 3:8 2:0 XXX 1:9 4:5 --- --- 1:3 --- 3:8 --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре